PDA

View Full Version : V Liiga Ida piirkond

makser
08.02.03, 03:43
Kuna Fc Mustamäe sattus 5 liiga ida piirkonda,siis tahaks midagi vastastest teada.Ja üldse muud pulli selle kohta,kus kellegi koduplatsid on jne.Seal mängivad järgmised meeskonnad:FC Futu, SJK International, SK Dnipro, FC Streetrace.org S.C. Real Tallinn FC Rõõba FC Narva FC Mustamäe

Silver
17.02.03, 23:39
Tôsiselt ka ei pea kartma Ida satsid antke teada!!!! Teeks mône sôpruskohtumise vôi midagi sellist. :õnnelik: Liiga on selgunud. On siin ka keegi Ida satsidest?

ha2
18.02.03, 20:00
V liiga Ida
JK Eston Villa Tallinn
FS Junior Maardu
SJK International Tallinn
SK Dnipro Tallinn
FC Streetrace.org Tallinn
S.C. Real Tallinn
FC Rõõba Tallinn
FC Narva
FC Mustamäe

selline siis 5 liiga ida grupp, peale suurt jamamist vist (ei ole veel kindel kuid arvatavasti) saime meiegi oma satsi 5 mängima... ehk siis FS Junior Maardu.. klubi muidu TVMK oma ning koduväljak vähemalt paberil Kalevi staadion kuid läbirääkimised olid ka Esteli kunstmuru väljakust kuna kalevis maksab yks kodumäng 2800 eeki...
ahh veel seda et peale mängija olen ka yhtlasi kohtunik nii et kui idas ei mängi siis võimalik et mina vilistan teie mängu...

EDU KÕIGILE ALGAVAKS HOOAJAKS...

siit alagruppist tean ainult seda et fc mustamäe peaks päris julm meeskond olema

Silver
18.02.03, 22:20
On veel keegi, kes peab ennast üheks ülal toodud satsis mängijaks :) Tehke häält!!! Ida piirkonna vennad äratust! :D

Refieus
18.02.03, 23:11
Meie oleme ka sial olemas: FC Streertrace.org. Enamasti ainul õllejoojad ja tühja jutu puhujad:) Otsime veel kodustaadionit, võibolla läheb see Tallinnast välja, max 50 km, kuid see selgub lähiajal.

Kui silmad peas siis leiate ka meie topicu kus tahame friendly\'sid teha. Ootan meili: meelis@lifetime.ee kui keegi soovib üht huvitavat mängu teha.

z3ro
19.02.03, 15:45
JK Eston Villa Tallinn
SK Dnipro Tallinn
FC Streetrace.org Tallinn
S.C. Real Tallinn
FC Rõõba Tallinn
FC Narva
FC Mustamäe

nende tiimide kohta jah ei tea midagi, olex tore nende poste siin all näha! :kaval:

ha2
19.02.03, 15:51
nii palju siis FS Junior Maardu oli ennem II liiga klubi kuid nyyd toimus lihtsalt nimede vahetus FS Junior Maardu nimi vahetati FC TVMK II vastu ära ning FS Junior Maardu läks nyyd 5 liiga klubi nimeks..:õnnelik: kuid kõik kes siin alagruppis on tahaks neist rohkem teada jah.. näitex mis see FC Narva on ?? ega ometi narvas ei asu :lahe:

Refieus
19.02.03, 17:37
Nii,
Me arvatavasti liigume Põhja üle. 100% ei ole kindel kuid siiski..
Narva asub Narvas:P

Lammas
19.02.03, 17:49
S.C. Real on väga tugev, tõusis II liigasse ja andis kohe Levadiale(duubel).

Litmanen37
24.02.03, 01:57
Originally posted by Tibutibu

S.C. Real on väga tugev, tõusis II liigasse ja andis kohe Levadiale(duubel).

Kui see sama S.C.Real,siis paraku ei suuda neile kyll mitte keegi vastu hakata.Ainult ma ei saa aru,miks nad j2lle viiendasse tulid.S.C.Realil ju liskaks suht tugevad noored ja sellest v6istkonnast v6iks saada v6ibolla eesti tulevikuklubi.???Vaatasin tulevase aasta liigade koosseise ja t6sijutt,sc reali ei ole kuskil mujal kui viiendas.....;)

nwa
24.02.03, 02:42
Tiidus on JK Maardu treener ja võttis sinna oma poisid kaasa.:D

Silver
24.02.03, 12:14
Originally posted by amority

Nii,
Me arvatavasti liigume Põhja üle. 100% ei ole kindel kuid siiski..
Narva asub Narvas:P Ja Kärdla on Kärdla! Edu tuleb mônus praamisôit! :D

ha2
24.02.03, 12:34
hmm tegelt tuli välja et Junior Marrdu ikkagi ei ole see meie klubi meie klubi alles tegemisel mingi lähipäevil peaks TVMK esindaja EJL minema ning paberid korda ajama... hmm kuhu alagruppi satume seda veel ei tea kuid loodame et siia mitte .. :D klubi nimeks saab midagi FC TVMK \"sponsor\"

välissõitudest nii palju eks need ole yhed lõbusamad asjad jalka juures lahe kui saab ikka kuhugi saaremaale või hiiumaale sõita meeskonnaga ning vaikselt samas ka pidu nats panna muidugi narva sõitmine eriti lõbu ei paku..:P

Ramm
24.02.03, 14:01
Originally posted by ha2

hmm tegelt tuli välja et Junior Marrdu ikkagi ei ole see meie klubi meie klubi alles tegemisel mingi lähipäevil peaks TVMK esindaja EJL minema ning paberid korda ajama... hmm kuhu alagruppi satume seda veel ei tea kuid loodame et siia mitte .. :D klubi nimeks saab midagi FC TVMK \"sponsor\"

välissõitudest nii palju eks need ole yhed lõbusamad asjad jalka juures lahe kui saab ikka kuhugi saaremaale või hiiumaale sõita meeskonnaga ning vaikselt samas ka pidu nats panna muidugi narva sõitmine eriti lõbu ei paku..:P

Kle ha2,nimeks tuleb vist Fc Tvmk 3 arvatavasti kui muidugi sponsorit ei leida ;)

Litmanen37
24.02.03, 15:02
Ma usun,et see tvmk siiski j22b idasse,kuna p6hjas niigi juba 9 v6istkonda

Silver
24.02.03, 15:07
Originally posted by ha2

välissõitudest nii palju eks need ole yhed lõbusamad asjad jalka juures lahe kui saab ikka kuhugi saaremaale või hiiumaale sõita meeskonnaga ning vaikselt samas ka pidu nats panna muidugi narva sõitmine eriti lõbu ei paku..:P Minu arusaamiste juures ei saa ma sellest aru, kuidas on teil vôimalik veel registreerida?? tähtaeg on juba ammu möödas ning selle nädala lôpuks lubati juba ajakava välja anda...?! seega väga imelik...

ha2
24.02.03, 18:14
hmm veel on võimalik tegelt meeskondi kirja panna kuid sellega kaasneb ka TRAHV mis on 2x liigamaks ehk siis mitte 5300 vaid 10600 kuid tänu TVMK mehikese tutvustele EJL ei pea me seda 2x maksma... nagu aru sain.. vot eks suurklubidel on lihtsalt suuremad tutvused ning neile tehakse erandeid:õnnelik:

duff_K
25.02.03, 15:36
jaa nagu Treze Mustamäe maksis ka ju õigel ajal ära või mis ;)

Ramm
25.02.03, 17:17
Originally posted by ha2

hmm veel on võimalik tegelt meeskondi kirja panna kuid sellega kaasneb ka TRAHV mis on 2x liigamaks ehk siis mitte 5300 vaid 10600 kuid tänu TVMK mehikese tutvustele EJL ei pea me seda 2x maksma... nagu aru sain.. vot eks suurklubidel on lihtsalt suuremad tutvused ning neile tehakse erandeid:õnnelik:

Kle ha2 asi on ikka pees vist ehk 2x summa tuleb maksta ehk 13 500-. Aga veel täpselt ma ei tea...See selgub lähipäevade jooksul

tsaka08
25.02.03, 22:17
igatahes mustamäe ja reaal võidavad ära !!!!!!!!!!!!!!!!!1:õnnelik: :õnnelik: :D :P

makser
26.02.03, 00:36
no mustamäe sinna poole püüdleb,aga kui see on see real,mis seal 3 liigas möllas siis pole võitjas vist eriti kahtlust,sest mustamäe 3 liiga tasemeni VEEL ei küündi;)

Litmanen37
26.02.03, 01:06
hmmm,SC REAL ikka jah,tugevaim........ja mis veel Narva teeb????Ma isegi ei ole nii kindel,et Mustam2e neljandasse t6useb:õnnelik: :õnnelik: .......kuid mine sa tea.......p2rast paneb hoopis eston villa ida- ja fc futu p6hjapiirkonna kinni

makser
26.02.03, 15:22
ega jah see narva ka on selline kahtlane kant,kuigi jah sellistest harrastusjalgpalluritest koostatud meeskonnast peaks mustamäe ikka jagu saaama,harrastuse all mõtlen seda et on pandud lihtsalt mingid vennad meeskonda,kes noorestpeast veic jalgpalli mänginud aga hetkel trenniga ei tegele.mustamäe meeskonnast ikkagi enamus käib veel mujal jalkatrennis
oeh,väga segane jutt tuli nüüd

tsaka08
26.02.03, 20:50
noh ex hooaeg näita kuda läheb ,ikkagi go mustamäe

Pätu
26.02.03, 22:26
Kes neid britte teab.. kõik ju nooruses palli lükanud.. ehk on talendikad.. :)

Gonzales
27.02.03, 14:07
ida piirkond on alati tugevam olnud kui põhja, va esi- ja meistriliiga.
see narva võib korralike mänge teha.

tsaka08
27.02.03, 15:08
Originally posted by Gonzales

minu arust ennem oli ida ja põhi koos

Ramm
08.03.03, 00:47
Originally posted by tsaka08

minu arust ennem oli ida ja põhi koos

enam mitte ja võib öelda et nüüd on ida piirkonnaga liitunud üks TVMK meeskond :doh:

Bobik
08.03.03, 11:04

Ma rõhutaksin su jutus eriti sõna VÕIB....see, et sats Narvast on, ei tähenda, et nad tugevad on. Sealse mitmekümne tuhande inimese kohta leidub kindlasti 11 meest, kes teab mis hästi palli ei veereta.

z3ro
08.03.03, 12:34
mix te arvate, et kui tegu on narvakatega, et siis nad kohe jalkavõlurid on? hmm mina isiklikult küll nii ei arva, ning jah soccernet mingi pärast oma leheküljel V liiga ida piirkonda muutusi pole teinud, ent sinna peax lisama FC TVMK3 (kui midagi ei muutu), ning me loodame mustamäele ja muudele mansadele konkurentsi pakkuda ja edasipääsu koha isegi ära napsata :õnnelik:

Silver
08.03.03, 12:56
Tore on, et ka sellesse teemasse on postitama hakatud! ;) Ida Piirkonna pallivôlurid olid suht vaiksed seega :) väike tutvustus ei teeks paha.. tvmk3?? mis valemiga te ikka saate liigasse tulla, kui ammu asi selge ning piirkonnad ära tehtud?

duff_K
08.03.03, 13:00
Fc TVMK 3.....et mis vanuse TVMK see on siis või mingi komplekteeritud??.....ja kas te Mustamäe vastu sõprusmängu ei taha pidada??

ha2
08.03.03, 14:32
P (A1)= 1- (1-p1)2
P (A2)= 1- (1-p2)3
p (A3)= p3
p (A4)= p4
p (A5)= p5 + p6 - p5 * p6
p (A)= p (a1 I a2 I a3 I a4 I a5 )=
=1 - (1-p1)2 * 1- (1-p2)3 * p3 * p4 * (p5+p6-p5*p6)= TVMK3 (5liiga Ida piirkond)

Simpel tegu muidu 83-84 poistega
:doh:

z3ro
08.03.03, 15:22
Originally posted by duff_K

Fc TVMK 3.....et mis vanuse TVMK see on siis või mingi komplekteeritud??.....ja kas te Mustamäe vastu sõprusmängu ei taha pidada??

sõprusmängust niipalju, et kui te olete tulijad siis võtax selle asja ette küll!

kui oled väga kiire ja jõuad enne kella 16.00 vastata täna, siis on võimalus et treener sellest juba täna kuuleb :P ja orgunnix ära millalgi!

z3ro
08.03.03, 15:28
Originally posted by treze

Tore on, et ka sellesse teemasse on postitama hakatud! ;) Ida Piirkonna pallivôlurid olid suht vaiksed seega :) väike tutvustus ei teeks paha.. tvmk3?? mis valemiga te ikka saate liigasse tulla, kui ammu asi selge ning piirkonnad ära tehtud?

idee tuli aasta algusest, siis vahepeal soikus ja jäi nagu ära juba, ent siis mingi veebruari alguses tuli võimalus et kas EJL tuleb veidike vastu, või lihtsaltr klubi toetab rahaliselt. Ühesõnaga prääga ei teagi kust see raha sinna sai ent mängijatega on lepingud tehtud ja hooajal mängime 5. liigas =)

Ramm
08.03.03, 15:39

Eee...kas saaxid anda kasvõi oma email adre et saaks kontakti võtta,millal teha jne?

Silver
08.03.03, 16:41
No kontakti saab silver@soccernet.ee vôi siis 056698478 ... Meil oleks pakkuda ülejärgmisel neljap. kella poole kaheksast kuni kella üheksani. Meil on pool platsi Wismari statkal kinni pandud... Tuleval nädalal ei sobi, sest oleme Nimetaga juba kokkuleppinud...

Wismaris on selline, et 7+1 :) täitsa hea... + teie meeskond peaks ka kuskil 80-90 krooni maksma, pesta saab ka... Kui olete huvitatud, siis paneks kinni selle aja, kui teil endil pole midagi paremat välja pakkuda!

ha2
08.03.03, 17:06
wismariga täitsa kursis meil seal 3 korda nädalas trenn ning koduväljak ka wismari stata;)

Silver
08.03.03, 17:09
Originally posted by ha2

wismariga täitsa kursis meil seal 3 korda nädalas trenn ning koduväljak ka wismari stata;) Kuidas siis jääb, kas ülejärgmine neljap. vôi on teil midagi paremat välja pakkuda... PS: loomulikult oleksime pool summast omast taskust plekkima...

Ramm
08.03.03, 19:57
Asi on nats imelik kuna need meeskonnad kes kutsuvad kedagi mängima,peavad kutsunud meeskonnad veel plekkima...see on natuke veider värk:oih: või kuidas?
Ja pool väljakut on halb,nõus oleks üle kogu väljaku,siis oleks sõprusmängu moodi.

tsaka08
08.03.03, 21:40
mis teha kui platsi rent maxab liiga palju ...

Silver
09.03.03, 00:03
Miks maksta raha?? Nii palju, kui meid on kutsutud ja meie oleme kutsunud on alati kogusumma pooleks tehtud! Miks? Sest vastus on väga lihtne ma arvan, et 80 krooni eest paanikat ei tasu teha... Samas, miks peaksime meie maksma?? Ei näe selles midagi ebameeldivat, et teie ka maksma peaks. Kui ei meeldi ja sooviksite teha, siis leitke koht aeg ise... maksaksime pool summast ise. Fair and square!:doh:

tsaka08
09.03.03, 00:35
Originally posted by treze

Miks maksta raha?? Nii palju, kui meid on kutsutud ja meie oleme kutsunud on alati kogusumma pooleks tehtud! Miks? Sest vastus on väga lihtne ma arvan, et 80 krooni eest paanikat ei tasu teha... Samas, miks peaksime meie maksma?? Ei näe selles midagi ebameeldivat, et teie ka maksma peaks. Kui ei meeldi ja sooviksite teha, siis leitke koht aeg ise... maksaksime pool summast ise. Fair and square!:doh:

õigus fair and square!
olen nõun :õnnelik: :õnnelik:

Silver
09.03.03, 00:43
Pool väljakut on täitsa piisav, sest meid tuleb tavaliselt kohale 15 ringis seega 7+1 ning veel üks 7 vahetus oleks normaalne. Saab katsetada mängijaid ning samas ka kiireid vahetusi teha. Hetkel on plaanid seatud Wellington Cupile. Samas tervel platsil poleks ka paha, kuid mei tervet platsi ei ônnestu üürida. Mujal, kus vôimalik on aga platsi olukord hetkel suht nigel, seega ei ole ka see mingi sôpruskohtumine

Ramm
09.03.03, 13:51

See meeskond on moodustatud 83-85 sündinud mängijatest,ahjaa ja üks on 43.aastane ehk treener,mängija :D

Ramm
22.03.03, 01:33
tuletan meelde et ka siis aetakse juttu :kaval:

tsaka08
22.03.03, 17:22
ei ,igatahes nii tundub

ha2
25.03.03, 16:34
Hmm tulin just EJL ning Tutk näitas mulle IDA piirkonna kava see on nyyd valmis.. osa võtab siis 9 meeskonda hetkel puudub www.soccernet.ee kooseisude lehelt sellest liigast FC TVMK III

Ehk siis
JK Eston Villa Tallinn
FS Junior Maardu
SK Dnipro Tallinn
S.C. Real Tallinn
FC Rõõba Tallinn
FC Narva
FC Mustamäe
FC TVMK III

hmm endale seda ajakava ei küsinud kuid eks ta kohe varsti siin ka yleval.. kuid hea uudis siis et IDA ka nyyd paigas, IDA on siis seekord piirkondadest vaidlemata tugevaim
liidriteks arvan, et kelle vahel rebimiseks läheb on 2 liiga endised klubid FS Junior Maardu, S.C Real Tallinn ning liigas esmakortselt koos mängiv TVMK kuid kelle mängijad osad edukalt ka Junioris on mänginud ning noorteliigas ylekaalukalt esimese koha saavutasid... huvitav on just see ja mis asja pingeliseks teeb, et just nende 3 klubil oleks 5 liigasse jäämine suur läbikukkumine ja pettumus.. edasi jõudmist nõuavad klubi juhid neilt kindlasti... Mustamäe kohta ei oska midagi öelda... olenemata nende suurele mulale ei ole nad platsil nii kõvadeks osutunud, kui jutumeestena.. liigne enesekindlus võib karmilt kätte maksta..

Minu ennustus hooaja lõpuks

FC TVMK III ( ise mängin seega ei ole kohe võimalik enda klubi allapoole panna, uskuma peab :õnnelik: )
FS Junior Maardu ( suhteliselt tugev klubi peaks olema suuteline teisi võitma, kogenud mehed)
S.C. Real Tallinn ( oma aeg on töö teinud ning nad ei ole nii head kui kunagi)
FC Mustamäe ( noo ylejäänud astaseid peaks nad nyyd isegi suutelised võitma olema :kaval: )

hmm edasi ei oska panna sest neist ylejäänudest ei tea tuhkagi... :õnnelik:

Mis muud kui palju edu kõigile algavaks hooajaks ning tulgu sellest üks vahva, tore ja õlleküllas jalgpalliaasta..;)

Devil
25.03.03, 16:48
Originally posted by ha2

Hmm tulin just EJL ning Tutk näitas mulle IDA piirkonna kava see on nyyd valmis.. osa võtab siis 9 meeskonda hetkel puudub www.soccernet.ee kooseisude lehelt sellest liigast FC TVMK III

Ehk siis
JK Eston Villa Tallinn
FS Junior Maardu
SK Dnipro Tallinn
S.C. Real Tallinn
FC Rõõba Tallinn
FC Narva
FC Mustamäe
FC TVMK III

Mustamäe kohta ei oska midagi öelda... olenemata nende suurele mulale ei ole nad platsil nii kõvadeks osutunud, kui jutumeestena.. liigne enesekindlus võib karmilt kätte maksta..

Vägagi imelik niipalju kui ma reaalil TVMK III poisse olen näinud siis peaksid Mustamäelased suht kindlalt yle olema. Loomulikult pole ma näinud kogu tvmkIII meeskonda

JK Eston Villa - kes teab tõesti mida inglise vanamehed suudavad :P

SJK International - peaks olema kah vägagi tugev meeskond

Ja kui sa ylejäänutest tuhkagi ei eta siis pole mõtet midagi pakkuda vaid esimesed voorud ära oodata ... või siis teha luuret teiste meeskondade suhtes

ha2
25.03.03, 17:08
sa ainult kahte oled näinud ning me alles varumehed.. :õnnelik:

tsaka08
25.03.03, 17:59
no mustamäe peax ikke esi kolme hulgas kindlal olema

duff_K
25.03.03, 22:42
ei väga huvitav on lugeda ennustusi enne hooaega.....teeks neid ise ka kuid peale mustamäe pole teistest õrna aimu kah...... nii et ma parem ei hakka tarka mängima.... kuid siiski kõik paneb paika mängud ja eks näis kes seal top3 on!..... ja kle ha2 kust sa seda võtad et ida piirkond on kõige tugevam sa ära niisama siin uupi loobi kui täpselt ei tea.... minu arust tundub külll põhi ka väga tugev...aga kuna ma ei tea ida tiimidest suurt midagi peale tvmk3 kahe \"pingipoisi\" ei oska ka seda väga hästi kommenteerida kuid põhjast ma tunnen ikka paljusi tiime ;)

z3ro
26.03.03, 15:15
Ma isiklikult arvan, et ha2 ennustused on tehtud nimede põhjal, sest SC Real ja FS Junior mängisid eelmine hooaeg II liigas ja TVMK III koosneb mängijatest kes suurema vaevata eelmine hooaeg noorte II liiga kinni panid + ka veel mõned lisad! Samas ei saa ka kedagi hinnata Reaalkoolis toimunud pühapäevaste palliveeretamiste järgi, sest olgem ausad see ei näita seal midagi! :doh: Aga ex hooaeg näitab ja tugevus selgub ikka palliplatsil ;) Samas pean ka mina tõdema, et Ida piirkond on IMHO peajagu teistest üle see hooaeg. :P

jalgpallu20
26.03.03, 17:47
SC Reaal paneb ehk ikka kinni.... mina pole midagi öelnud

Ramm
26.03.03, 18:09
Originally posted by jalgpallu20

SC Reaal paneb ehk ikka kinni.... mina pole midagi öelnud

Kes siis? Su vanaema,kes on vanavenelendur? :oih:

tsaka08
29.03.03, 18:14
no ärge rutage ette ex mängud näitavad

Ramm
19.04.03, 00:32
Nii siis......
I voor
01.05. 11.00 FS Junior Maardu - FC TVMK III, Maardu st.
See tuleb väga raske mäng tvmk jaoks kuna vastastel on väga suured kogemused ja need mängivad suurt rolli selles mängus.Mängijad on ka enamus veteranid kes on mänginud enamuselt 2.liigas nii,et läheb raskeks,viik oleks väga hea.

Ramm
02.05.03, 16:26
1.vooru tulemusi saab vaadata siis siit (http://www.hot.ee/fctvmk3)

eKu
04.05.03, 23:26
ma loodan et narvakad systaldega väljakul jooksma ei hakka.. kuigi seda oleks iseenesest lahe vaadata :P

Ramm
05.05.03, 12:12
Originally posted by eKu

ma loodan et narvakad systaldega väljakul jooksma ei hakka.. kuigi seda oleks iseenesest lahe vaadata :P

Nad loobusid jalgpallist ja otsustasid süstalde kasuks..

Raix
05.05.03, 12:28
Originally posted by Ramm

Originally posted by eKu
Nad loobusid jalgpallist ja otsustasid süstalde kasuks..

päris ägedalt rebite, topsid.. ega te juhuslikult Eesti Huumoriliidust ole?!

Ramm
05.05.03, 21:04
Kahjuks mitte,aga ma proovin sinna pürgida...:lahe:

dreyd
06.05.03, 09:13
Originally posted by eKu

veelgi humoorikam oleks, kui üks selline sulle endale p****e kinni lüüakse ning mis võtaks igaveseks ära isu sellise teema üle nalja teha

U2
20.05.03, 12:50
kuidas mustamäel läheb?minu arvates võidab teie liiga küll sc real ära.

makser
20.05.03, 15:16
sitasti läheb...

U2
21.05.03, 12:41
miks siis nii?Hooaja algul uhkustasite küll suure suuga,et võidate liiga ära.muuseas kas võsu mängib teil?

makser
21.05.03, 18:12
uhkustasime...?? Üks vend siin rääkis jah midagi sellist... aga see vend ei hakanud meie eest mängima

U2
29.05.03, 14:00
Kas keegi viitsiks foorumisse tulemusi ja tabeliseisu üles panna?

Ramm
29.05.03, 14:54
Originally posted by karmo17

Vaata portaalist...tulemuste alt..või vaata klubide kodukalt

Silver
29.05.03, 15:36
Originally posted by karmo17

Tegelen sellega lähiajal...

z3ro
05.06.03, 17:59
V LIIGA IDA

VI voor
Laupäev, 31. mai

kl. 15.00 Maardu st, FS Junior Maardu - S.C. Real Tallinn 7:2

Pühapäev, 1. juuni

kl. 15.00 Wismari st, SJK Internatsional - SK Dnipro 2:3

NB! Tühistatud tulemus!
25. mai FC Rõõba - FC TVMK III -:0 (2:0)

1. FS Junior Maardu 4 3 1 0 22:9 10
2. SK Dnipro 4 3 1 0 9:6 10
3. S.C. Real 4 2 1 1 21:12 7
4. SJK Internatsional 4 2 0 2 11:9 6
5. FC Rõõba 3 0 2 1 4:4 2
6. FC TVMK III 5 1 0 4 5:23 3
7. FC Mustamäe 4 0 1 3 5:14 1

Tänu Kala poistele, saime me ka lõpuks silmad pähe :D

Keegi võix ainult infi anda, et mida nad valesti tegid?

Devil
08.06.03, 03:11
FC Mustamäe lykkas FC TVMK III-le 3:2 ära ... mustamäe 3 väravat syndisid viimase u. 10 minuti jooksul, aga noh eks asjaosalised räägivad täpsemalt ;).

GO Mustamäe !!!

Silver
08.06.03, 12:07
Kuule jah saime võidu kätte ;) Kohe alguses suutis niinimetatud Igor meie meeskonnast käega kastis vehkida... Penalti 0-1. Sellise tulemusega mindi ka vaheajale. Kohe teise poolaja algus proovisime viigiväravat lüüa. See ka õnnestus, kuid kohtunik, kellel juba silmanägemine oli ammu kustunud vilistas ja ütles, et pall oli enne üle joone olnud. Ise oli ta u 20 m kaugusel... Siis suutis TVMK ka nõelata ja 0-2 ette minna. Kaitse viga, aga noo juhtub…

Viimasel 10 minutil hakkasime juba meeleheitlikumalt palli ette taguma, kui vastaste väravaesisest saginast suutis meie pahapoiss Igor ära lüüa tehes seisuks 1-2. Natukene aega hiljem, samuti pikkpall ette ja Paul viigistas 2-2. Ning viimastel sekunditel umbes poolelt väljakult kaitsja varbavälisvint, mis teele sai saadetud lendas vastaste väravasse. Väravavahil oli vast kõige hullem päev. 10 min enne lõppu kindlalt juhtuda ja siis pähe saada pole just suuremasi.Õnne oli meil hullumööda.
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Da Booob
09.06.03, 14:47
Tänu Kala poistele, saime me ka lõpuks silmad pähe :D

Keegi võix ainult infi anda, et mida nad valesti tegid?

Kala poistel mängis üks inimene, kelle paprid polnud korras - kala :oih:
Eks staaridega need skandaalid, trahvid, kuulujutud kaasas käi :lahe:

Btw - omad pointsid saime Maardu arvelt tagasi - nad suutsid staadionid segi ajada :D

z3ro
02.08.03, 21:46
VIII Voor
02.08. 17:00 FC TVMKIII Tallinn 2 – 11 FS Junior Maardu

skoor ütleb kõik peale esimest 20 minca lagunesime täielikult :(

mamay
13.08.03, 12:35
Kurat kes siin need tulemused paneb sisse. :P Mina mängin FC Juunioris ja me võitsime vimane mäng TVMK vastu 11:2 aga tabelis on näidatud et me kaotasime. JAMA..........:viha: :хnnelik: :lahe:

Litmanen37
24.08.03, 18:01
palju 6nne siis sell8-le.....olge siis Mustam2ega sygisvoorus ikka edukamad;)

sell8
25.08.03, 01:12
Õnne on vaja, nii mul kui Mustamäel. Teil aga tundub et kõik juba tehtud;) .Kärdlaga teine mäng võidetud ja sellega võib öelda et te see hooaeg võitmatud ja kindlalt edasi.
Õnne ja edu siis järgmine hooaeg 4ndas!!

Litmanen37
30.08.03, 00:20
sell8...eks järgmine hooaeg ole ka sul neljandas liigas oma roll mängida...või kuidas

sell8
30.08.03, 00:56
Just!!!!
Minu roll saab olema teid ergutamas käimas;) et te ikka neljandas sama tugevad oleks kui see hooaeg 5ndas;)

Silver
30.08.03, 02:22
Kavalalt öeldud :P Sell8 on spekulatsioonide järgi hoopiski 2 liiga pallima asumas. Eks me näe, mis saab.:lahe:

Litmanen37
30.08.03, 09:22
Ehk siis Elva või Nimeta

Sid
04.10.03, 19:06
04.10. 15.00 FS Junior Maardu - FC Mustamäe
3:2(0:2)