320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

eesti jalgpallitreenerite liit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eesti jalgpallitreenerite liit

    mis organisatsioon see on? kes selle asutajad on? kes sinna kuuluvad ja mille eest hea seisavad? kas arno on ka liige, või määrab rahvus? kas ratnikov on liige, või määrab rahvus?

    palju küsimusi, kuid ei tea ühtegi vastust.

    hei, targemad, aidake!

    #2
    Replying to Topic \'eesti jalgpallitreenerite liit\'

    Õige-õige sellist liitu oli juba ammu tarvis. Saab siis lõpuks korra majja! Loodetavasti saavad edaspidi treeneritena tegutseda vaid vastloodud liidu liikmed!
    Õhus on tunda, et moodustamisel on ka Eesti Jalgpallurite Liit. Siis saab ka mängijate osas suurpuhastus läbi viidud. Igatähes, suurimad tänud teile

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'eesti jalgpallitreenerite liit\'

      sorry, kes see tülp on?

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'eesti jalgpallitreenerite liit\'

        Originally posted by spekter


        sorry, kes see tülp on?
        Theimo Tülp on kui ma õieti mäletan FC Kotkase pea(kui seal on selline)treener.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'eesti jalgpallitreenerite liit\'

          Theimo Tülp oli FC Kotkas treener kuni 2002 kevadeni. Seejärel lahkus teise klubisse.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'eesti jalgpallitreenerite liit\'

            Originally posted by kliiner


            Õige-õige sellist liitu oli juba ammu tarvis. Saab siis lõpuks korra majja! Loodetavasti saavad edaspidi treeneritena tegutseda vaid vastloodud liidu liikmed!
            Õhus on tunda, et moodustamisel on ka Eesti Jalgpallurite Liit. Siis saab ka mängijate osas suurpuhastus läbi viidud. Igatähes, suurimad tänud teile

            Loodetavasti ei hakka ega tohigi mingi omaalgatuslik treenerite liit Eesti jalgpallis omavolitseda. Mis korda nad siis looma hakkaksid? Kord oli vanasti Viiburi Sõjakoolis!:P Ja treenerite litsense annab välja EJL ,kui ma ei eksi.
            Oletades ,et luuakse jalgpallurite liit siis mingit suurpuhastust nad teha ei saaks ,jumal tänatud. Kliiner,puhka korralikult välja ja seleta siis edasi.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'eesti jalgpallitreenerite liit\'

              asi haiseb päris kõvasti .. nõustun kunni arvamusega, et nii päris asjad ei käi.
              Ma pakun, et hetkel on selle liidu liikmed looja ise ja ta paar sõpra.

              Minu meelest on natuke imelik, kui suvaline vend moodustab mingi inimesi eksitava nimega liidu, korraldab selle egiidi all igasuguseid turniire ja võtab palju sõna.

              Pole vaja palju mõistust, et aru saada mida niimoodi Eesti kollases ajakirjanduses annab korda saata.
              A\'la: Eesti Jalgpallitreenerite Liit leiab, et EJL korraldatavad treenerite kursused ei vasta standarditele jne.

              Inimestele, kes eesti jalgpallieluga kursis ei loe see midagi ... aga tavakodanik, kes asjast halligi ei jaga teeb omad järeldused.
              Jalgpallihaigla Liige

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'eesti jalgpallitreenerite liit\'

                parandagu mind asjaosalised, aga ennustan, et selle \"liidu\" enamus liikmed on kotkas junniori treenerid- tülp, prits, orgunn jne. kindlasti pole see liit EJL liige nagu ka kotkas juunior isegi. ilmselt on asutud ellu viima plaani luua alternatiive olemasolevatele organistasioonidele (kevadel ju eht ja orgunn teatasid lastevanemate koosolekul, et pole meile seda EJL vaja, saame ise paremini hakkama ...)

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'eesti jalgpallitreenerite liit\'

                  asjaosalised vaikivad! õige ka, see vanasõna \"rääkimine hõbe, vaikimine ...\"
                  tuleb välja, et tegu on hoopis pereüritusega, juhatuse liikmed on Theimo ja Heidi Tülp. tore, et üks eesti pere on võtnud oma laste kasvatamise-koolitamise kõrval lisaülesandeks jalgpallitreenerite koolitamise. kes teeb, see jõuab!
                  vitsa tuleks vist anda EJL-le (mitte jalgpallitreenerite liidule, ikka jalgpalli liidule), see peaks just nende põhikirjaline tegevus olema. muide, kes nüüd EJL lühendit kasutama hakkab?

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'eesti jalgpallitreenerite liit\'

                    vabandan vahejuhtumise pärast Heidi ja Theimo ees!
                    siiski huvitab mind, kes on selle organisatsiooni liikmed? julgen arvata, et organisatsiooni nimi on eksitav. EJL peaks ütlema oma seisukoha!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'eesti jalgpallitreenerite liit\'

                      Originally posted by jots


                      asi haiseb päris kõvasti .. nõustun kunni arvamusega, et nii päris asjad ei käi.
                      Ma pakun, et hetkel on selle liidu liikmed looja ise ja ta paar sõpra.

                      Minu meelest on natuke imelik, kui suvaline vend moodustab mingi inimesi eksitava nimega liidu, korraldab selle egiidi all igasuguseid turniire ja võtab palju sõna.

                      Pole vaja palju mõistust, et aru saada mida niimoodi Eesti kollases ajakirjanduses annab korda saata.
                      A\'la: Eesti Jalgpallitreenerite Liit leiab, et EJL korraldatavad treenerite kursused ei vasta standarditele jne.

                      Inimestele, kes eesti jalgpallieluga kursis ei loe see midagi ... aga tavakodanik, kes asjast halligi ei jaga teeb omad järeldused.
                      kui tahetakse panna organisatsioonile selline nimi, eeldab see minu arvates , et on kuulutatud välja/kutsutud kokku eesti jalgpallitreenerid, kes koos sellise organisatsiooni loovad, eesmärgid seavad ja oma esindajad valivad.
                      antud juhul pole midagi sellist juhtunud. kõigi teiste treenerite nimel (loe: teadmata) on selle teinud ÜKS treener- Tülp. Olgu Theimo nii hea inimene ja treener kui tahes, niiviisi normaalses ühiskonnas asju ei tehta. ja kas MTÜ eesti jalgpallitreenerite liidu eesmärgiks peaksid olema spordivarustuse ost-müük ja koolitarvete ost-müük? vist mitte. see peaks lisaks koolitusele seisma ka treenerite huvide eest kasvõi EJL-ga suheldes, klubidre juhtide/omanikega suheldes jms. sellist tegevuseesmärki antud liidul pole ...
                      homme loob järgmine treener omale eesti jalgpallitreenerite ühenduse, järgmine seltsi, järgmine ühingu ... siis teevad litsentseeritud treenerid omale liidu, litsentseerimata oma, noortetreenerid oma, naistetreenerid oma jne. segadust kui palju! milleks, küsin ma?

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'eesti jalgpallitreenerite liit\'

                        Originally posted by willane


                        Originally posted by jots


                        asi haiseb päris kõvasti .. nõustun kunni arvamusega, et nii päris asjad ei käi.
                        Ma pakun, et hetkel on selle liidu liikmed looja ise ja ta paar sõpra.

                        Minu meelest on natuke imelik, kui suvaline vend moodustab mingi inimesi eksitava nimega liidu, korraldab selle egiidi all igasuguseid turniire ja võtab palju sõna.

                        Pole vaja palju mõistust, et aru saada mida niimoodi Eesti kollases ajakirjanduses annab korda saata.
                        A\'la: Eesti Jalgpallitreenerite Liit leiab, et EJL korraldatavad treenerite kursused ei vasta standarditele jne.

                        Inimestele, kes eesti jalgpallieluga kursis ei loe see midagi ... aga tavakodanik, kes asjast halligi ei jaga teeb omad järeldused.
                        kui tahetakse panna organisatsioonile selline nimi, eeldab see minu arvates , et on kuulutatud välja/kutsutud kokku eesti jalgpallitreenerid, kes koos sellise organisatsiooni loovad, eesmärgid seavad ja oma esindajad valivad.
                        antud juhul pole midagi sellist juhtunud. kõigi teiste treenerite nimel (loe: teadmata) on selle teinud ÜKS treener- Tülp. Olgu Theimo nii hea inimene ja treener kui tahes, niiviisi normaalses ühiskonnas asju ei tehta. ja kas MTÜ eesti jalgpallitreenerite liidu eesmärgiks peaksid olema spordivarustuse ost-müük ja koolitarvete ost-müük? vist mitte. see peaks lisaks koolitusele seisma ka treenerite huvide eest kasvõi EJL-ga suheldes, klubidre juhtide/omanikega suheldes jms. sellist tegevuseesmärki antud liidul pole ...
                        homme loob järgmine treener omale eesti jalgpallitreenerite ühenduse, järgmine seltsi, järgmine ühingu ... siis teevad litsentseeritud treenerid omale liidu, litsentseerimata oma, noortetreenerid oma, naistetreenerid oma jne. segadust kui palju! milleks, küsin ma?
                        Jagaks siis ka mõtteid Teiega antud teemal. Nimelt olen aeg-ajalt sama ametivennana \"loojaga\" trehvanud.
                        Noh pole küll päris tuttav temaga, ent siiski on nendele teemadele meie jutt jõudnud. Niipalju kui ise olen asjast aru saanud, on see liit loodud vist ka osaliselt nendel eesmärkidel nagu Willane viimati mainis.Kuigi ideede ja mõtete hulk oli nii suur ,et sellest jätkuks ka lätlasetele :-)
                        Küll olen aru saanud, et nagu meie riigis kombeks, ei käi kokkukutsumised ja paberimajandus sünkroonis.
                        Seega tahaks tõesti loota, et \"looja\"poolne entusiasm ja erapooletus ei kustuks liigse kriitikatetulva all (kui meie soccernetlasi silmas pidada ):-)). Aga noh, ilmselt asjaosaline ikka tugev natuur ole kui sellist tegemata asja tegema asub.
                        Minupoolse info alusel hakatakse vist paljusid nn. litsenseeritud treenereid sinna kutsuma ( ei või muidugi pead anda ).
                        Selles suhtes olen muidugi Willasega ühel meelel, et EJL poolt ikka suur apsakas küll, et pole suutnud kõikvõimalike jalgpalli puudutavate sõnadega ürituse moodustamist kuidagi patenteerida või reglementeerida.
                        Igal juhul ei taha asja ära sõnada, eks aeg annab arutust. Seega vaatame-näeme, enne kui saaks juba paremaid järeldusi teha ( vähemalt mulle tundub nii )...

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'eesti jalgpallitreenerite liit\'

                          et muidu tubli inimene, aga läks kiireks ja ei jõudnud ametivendadele asutamiskoosoleku aega ja kohta öelda ...
                          ei ole kuigi veenev. leidnud siis ühegi treenerist sõbra, kellega koos organisatsiooni asutada ...
                          aga ootame-vaatame, mis edasi saab ...

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'eesti jalgpallitreenerite liit\'

                            kas siin juhtub liikuma ka mõni treener?
                            mis on saanud jalkatreenerite liidust? kes on uued liikmed? mida huvitavat on viimasel ajal tehtud?

                            ehk hr. juunior saab valgustada oma tegemisi!

                            Kommentaar

                            Working...
                            X