320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A rahamured

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Serie A rahamured

    Itaalia valitusringkondades on kypsemas plaan leevendada jalgpallimeeskondade rahamuresid nende kohustuste pikaajalisemaks muutmisega. Tasub m2rkida, et seaduse taga on ilmselgelt praegune peaminister ja AC Milani omanik Silvio Berlusconi, kes on juba yhe 222rmiselt vastuolulise seaduse l2bi surunud. Nimelt v6ib kohtualune paluda kohtuistungi viimist teise, \"erapooletusse\" linna. Eks n2is kuidas suhtub seekord asjasse Euroopa Liit, kes teadup2rast on jalgpalli pannud yhte patta kogu muu majandusega ning sellist konkurentsieelist ilmselgelt sallida ei tohiks. Isiklikult arvan, et kuigi seaduse taga on Berlusconi 2rihuvid, aitab see nii m6nelgi klubil v2ltida Fiorentina saatust.

    Artikkel ise
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    #2
    Replying to Topic \'Serie A rahamured\'

    Perioodi pikendamine kümne aasta peale toob leevendust ainult ajutiselt. Seadus annab kubidele rohkem aega võlgade likvideerimiseks, kuid ei motiveeri eriti kulusid kärpima. Seisus, kus palgad ulatuvad 85% käibest, oleks vist vaja midagi drastilisemat. Äärmisel juhul isegi riigipoolseid otsetoetusi klubidele, mida EL küll raudselt ei toetaks, niikaua, kuni palgad ja muud kulud mõistlikesse piiridesse viiakse. Riigi abi ükskõik millisel kujul oleks artiklis mainitud numbritele tuginedes äärmiselt teretulnud.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Serie A rahamured\'

      Originally posted by jyrioo


      Perioodi pikendamine kümne aasta peale toob leevendust ainult ajutiselt. Seadus annab kubidele rohkem aega võlgade likvideerimiseks, kuid ei motiveeri eriti kulusid kärpima. Seisus, kus palgad ulatuvad 85% käibest, oleks vist vaja midagi drastilisemat. Äärmisel juhul isegi riigipoolseid otsetoetusi klubidele, mida EL küll raudselt ei toetaks, niikaua, kuni palgad ja muud kulud mõistlikesse piiridesse viiakse. Riigi abi ükskõik millisel kujul oleks artiklis mainitud numbritele tuginedes äärmiselt teretulnud.
      Võlgu likvideerima motiveeriks aga praegu UEFAs kavandamisel olev käik, et Euroopa sarjadesse lastakse mängima ainult võlgadeta meeskondi. Neist rahadest ei taha keegi ilma jääda ja küllap siis ka pingutatas, et bilanss korda saada.

      Aga Itaalias on ju muudki vahvat plaanis - nimelt Serie A ja B ühendamine. Samuti majanduslikel põhjustel. Ning klubiomanikele pidi see plaan üldiselt täitsa meeldima. Päris kummaline värk.

      Elämä on laiffi!





      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Serie A rahamured\'

        Originally posted by Artista


        Originally posted by jyrioo


        Perioodi pikendamine kümne aasta peale toob leevendust ainult ajutiselt. Seadus annab kubidele rohkem aega võlgade likvideerimiseks, kuid ei motiveeri eriti kulusid kärpima. Seisus, kus palgad ulatuvad 85% käibest, oleks vist vaja midagi drastilisemat. Äärmisel juhul isegi riigipoolseid otsetoetusi klubidele, mida EL küll raudselt ei toetaks, niikaua, kuni palgad ja muud kulud mõistlikesse piiridesse viiakse. Riigi abi ükskõik millisel kujul oleks artiklis mainitud numbritele tuginedes äärmiselt teretulnud.
        Võlgu likvideerima motiveeriks aga praegu UEFAs kavandamisel olev käik, et Euroopa sarjadesse lastakse mängima ainult võlgadeta meeskondi. Neist rahadest ei taha keegi ilma jääda ja küllap siis ka pingutatas, et bilanss korda saada.

        Aga Itaalias on ju muudki vahvat plaanis - nimelt Serie A ja B ühendamine. Samuti majanduslikel põhjustel. Ning klubiomanikele pidi see plaan üldiselt täitsa meeldima. Päris kummaline värk.
        Aga kui 2 divisioni ühendada,siis tuleks ju hooajas ~50 mängu+ erinevad karikasarjad,kas see mängijatele kooramavaks ei lähe???ja siis tuleks ju palku rohkem maksta-kurat mu aju ei võta selliseid üle keskmise raskeid asju....
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Serie A rahamured\'

          Originally posted by Jaan


          Itaalia valitusringkondades on kypsemas plaan leevendada jalgpallimeeskondade rahamuresid nende kohustuste pikaajalisemaks muutmisega. Tasub m2rkida, et seaduse taga on ilmselgelt praegune peaminister ja AC Milani omanik Silvio Berlusconi, kes on juba yhe 222rmiselt vastuolulise seaduse l2bi surunud. Isiklikult arvan, et kuigi seaduse taga on Berlusconi 2rihuvid, aitab see nii m6nelgi klubil v2ltida Fiorentina saatust.

          Artikkel ise
          heh ... lugesin neid ... komentaare siin ja mõtsin ... ehk on hoopis mõni PR trikk :P, et nagu Berlusconi hea onu tahab päästa Itaaliale midagi nii armast kui jalgpall ... ja teised on pahad päh. Nii mõnigi Lazio fänn oleks talle tänulik ma usun ... ega keegi ei tea on mõned valimised Itaalias tulemas ?

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Serie A rahamured\'

            Originally posted by H.M Murdock

            Aga kui 2 divisioni ühendada,siis tuleks ju hooajas ~50 mängu+ erinevad karikasarjad,kas see mängijatele kooramavaks ei lähe???ja siis tuleks ju palku rohkem maksta-kurat mu aju ei võta selliseid üle keskmise raskeid asju....
            Kurat, ma ei mäleta, kust ma seda lugesin, aga loogika oli vist umbes selline, et siis jaotataks liiga ka tsoonideks. Ja nii hoitaks siis vist kulusid kokku. Kes Itaalia sisesuhteid teab, sellele pole ses väga midagi üllatavat - igasugune separatism on seal loomulik sisepoliitika osa alates riigi ühendamisest alates - Põhi ei hooli Lõunast ja vastupidi.
            Elämä on laiffi!





            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Serie A rahamured\'

              Ma ei tea kui palju see tsoonideks jaotamine ikka kokku hoiab. Praegu on Serie A-s Roomast l6unas yks v6istkond - Reggina. Kogu Itaalia p6hiline raha on ikka koondunud p6hjaregioonidesse. L6una-Itaalia klubidest tulevad hetkel meelde ainult Napoli, Bari ja Salernitana. Lisaks veel Cagliari.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Serie A rahamured\'

                Originally posted by Artista


                Kurat, ma ei mäleta, kust ma seda lugesin, aga loogika oli vist umbes selline, et siis jaotataks liiga ka tsoonideks. Ja nii hoitaks siis vist kulusid kokku. Kes Itaalia sisesuhteid teab, sellele pole ses väga midagi üllatavat - igasugune separatism on seal loomulik sisepoliitika osa alates riigi ühendamisest alates - Põhi ei hooli Lõunast ja vastupidi.

                Aga siis läheks ju asi juraks?!siis poleks see enam mingi liiga vaid 7 kuune turniir..aga ega sa tea kuidas siis CL-i pääsemisega on,et põhjast 2 ja lõunast 2 või kuidas...............igatahes mina sellist tsoonideks jaotamist ei poolda......
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar

                Working...
                X