320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Piraatlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Piraatlus

    Vaatasin ja uurisin ja ei leidnud asjakohast teemat. Tean, et kunagi oli mingi muu teema all antud kysimuses arutlus, ent ei viitsi otsida. Nimelt sattusin Riigikokku kandideeriva reformierakondlase Silver Meikari kodulehekyljele . See tegelane on siin foorumiski nii m6nele tuttav ja lehekyljelt selgub, et Kristiina Ojulandi arvates inimene, kellega ei hakka igav. Kellegi arvates oli aus ja avameelne ka. Ei m2leta, kelle, aga minu kogemused r22givad muud keelt. Enivei, see ei ole siin yldse passlik (kirjapilt sealt). P6hjus miks ma kirjutan on selle galerii ylemise rea keskmises pildis. Ainuke puna-valge s2rk, millel ma olen n2inud ABN-AMRO reklaami on Amsterdami Ajaxi kodus2rk. Selle valmistajaks on olnud aga kas Umbro v6i Adidas. Sellel pildil aga hoopis miski teine firma. Piraatlus v6i eksin mina?
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    #2
    Replying to Topic \'Piraatlus\'

    Originally posted by Jaan
    Vaatasin ja uurisin ja ei leidnud asjakohast teemat. Tean, et kunagi oli mingi muu teema all antud kysimuses arutlus, ent ei viitsi otsida. Nimelt sattusin Riigikokku kandideeriva reformierakondlase Silver Meikari kodulehekyljele . See tegelane on siin foorumiski nii m6nele tuttav ja lehekyljelt selgub, et Kristiina Ojulandi arvates inimene, kellega ei hakka igav. Kellegi arvates oli aus ja avameelne ka. Ei m2leta, kelle, aga minu kogemused r22givad muud keelt. Enivei, see ei ole siin yldse passlik (kirjapilt sealt). P6hjus miks ma kirjutan on selle galerii ylemise rea keskmises pildis. Ainuke puna-valge s2rk, millel ma olen n2inud ABN-AMRO reklaami on Amsterdami Ajaxi kodus2rk. Selle valmistajaks on olnud aga kas Umbro v6i Adidas. Sellel pildil aga hoopis miski teine firma. Piraatlus v6i eksin mina?
    Sul on vist õigus, Ajaxi särgil on ABN-AMRO alates 91/92 hooajast ning sellest ajast alates on tõesti tegemist ainult umbro (kuni aastani 2000) või adidase (alates 2001) toodanguga.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Piraatlus\'

      Originally posted by Jaan
      P6hjus miks ma kirjutan on selle galerii ylemise rea keskmises pildis. Ainuke puna-valge s2rk, millel ma olen n2inud ABN-AMRO reklaami on Amsterdami Ajaxi kodus2rk. Selle valmistajaks on olnud aga kas Umbro v6i Adidas. Sellel pildil aga hoopis miski teine firma. Piraatlus v6i eksin mina?
      Galerii galeriiks, kuid seesama pilt avaneb ju kohe esileheküljel ning isegi veits suuremana. Vähemalt mul avanes.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Piraatlus\'

        Kuidas sa ikka teed nii, et üritad ennast näidata jalgpallihuvilisena ja paned selga fufloo-Ajaxi särgi. Huvitav kas ta nt. Eesti koondise särgis poseerimine ei tulnud mõttesse... Või oli Kadakal need juba otsa saanud?
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Piraatlus\'

          No leiti nüüd ka asi, mille üle viriseda. Pilt on tehtud vist 15 aastat tagasi, kui vaadata, kui noor ta seal on ning soengut. Ime, et ta üldse Ajaxi särgi sovjetiaja kuskilt leidis.

          Seega, õige fänn on ainult see, kes jõuab endale igal uuel hooajal kõigi oma meeskondade originaalid (muidugi nimedega) plekkida???

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Piraatlus\'

            Ma ei ytle seda just tihti, aga M2tas, sa oled loll. Miks? Kas sa tead kui vana Meikar on? Ei tea, aga mina tean, kuid sellele vaatamata kukud siin raiuma. Ja teiseks - piraatluse toetamine on p6him6tteline kysimus ning ei, ei tee f2nniks see, et iga uus s2rk koos nimega olemas on.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Piraatlus\'

              Ja kust Sina tead, et mina ei tea? Samal lehel oli kirjas, et sündinud 1978 aastal. Kas ma nüüd olen mitteloll?
              Teiseks tean ma üsna palju kaubandusest, turundusest etc ja minu seisukoht on, et olemas piraatlus ja on olemas kallis tunnustatud piraatlus. Tootja ja müüja panevad lihtlabasele särgile vabalt 300% otsa. Klubi saab sellest väikse protsendi. Nimi maksab, aga see raha läheb mitte klubile vaid kaupmehele. Seega ei näe mina küll mingit probleemi, kui mingi naga endale piraadi selga tõmbab, näitab ta ikkagi oma toetust klubile ning jääb midagi üle ka kommi- ja piletirahaks.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Piraatlus\'

                Mätas, kuidas sa saad ühes postituses öelda, et kutt on 25 a vana ja teises väita, et see pilt on tehtud 15 a tagasi? Mitte ei tahaks nõustuda, et see noormees seal 10. aastane on. Ja seda ma ka ei usu, et Reformikatel nii palju raha uue pildi tegemiseks pole, et kandidaat peab oma isiklikust albumist valimisplakatile pildi võtma.
                Supplies!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Piraatlus\'

                  vandersell, ma ei tea, millal see pilt tehtud on, ütlesin \"vist\" See võib olla tehtud nii 15, 13 kui ka 10 aastat tagasi, vahet eriti ei ole, ajastu oli sama. Te ikka mäletate, et nii umbes kümmekond aastat tagasi olid leib/sai kaardi peal? Eesti jalgpall oli varjusurmas, jalgpalli nägi heal juhul Kesktelevisioonist. Seda ootamatum on näha, et ühel Tartu poisil oli õnnestunud siiski Ajaxi särk endale muretseda. Suur saavutus.Ja nüüd, praeguses ajas, mil kõik võimalused, hakkavad mingid nagad kiibitsema selle üle, et pole ikka originaal ja vilets mees.Naljatilgad. See pilt on palju väärtuslikum kui mis iganes tänapäeva originaalsärgis tehtud pilt.
                  Ja sellike, ehk teeks lapepõlvepildid kõik ümber, koledad must-valged, tänapäeval saaks ilused värvilised. Ja hoidku jumal, üks pilt on oktoobrilastest, need ju kõik vanad kommud, tehke kohe uus ja poliitiliselt korrektne klassipilt.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Piraatlus\'

                    Johhaidii, ma jään ikkagi enda juurde ja olen 100% kindel, et see pilt on kõige hiljemalt eelmisel aastal tehtud. Kindla peale saab ka järgi uurida, millal see täpselt tehtud on.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Piraatlus\'

                      see pilt on suht hiljuti tehtud.

                      ja ilmselt on tegu litsenseeritud vuhvliga. kas olete näinud mõnda kadaka \"originaali\" millel on firma silt küljes. ei usu. aga sellel on. väga vabalt võib see ostetud olla kuskilt hollandist..

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Piraatlus\'

                        Oli selline firma nagu \"Eurosport\" olen teisigi n2inud, aga nimed ei tule meelde.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar

                        Working...
                        X