PDA

View Full Version : HOLLANDI KOONDIS

siim s
13.02.03, 13:01
Tuhnisin foorumis ringi ja avastasin häbiväärse tõe - foorumis pole õiget teemat kus hollandi fännid saaksid mõtteid vahetada. Minu teada on eestis päris palju hollandi poolehodjaid aga kahjuks on need enamasti mudilased. Üldiselt on vist selline arusaam, et oranje fännid on mingid lollid lapsed, kes veel mängust aru ei saa ja valivad soosikuid staaride arvu järgi tiimis. Ise alustasin fännamist Basteni-Gulliti aegadest, tegelikult oligi hollandi koondise ilus, supertehniline mängustiil just see, mis minu hinge jalgpalli juurde tõi.

siim s
13.02.03, 13:11
Eile nägin Holland-Argentiina vahelist sõpruskohtumist, mis jättis mõlemast hea mulje. Mäng oli huvitav, rohkete võimalustega mõlemalt poolt, äärmiselt lahtine. Sellest MM valikturniiri aegsest passiiv-depresiivsest hollandist polnud midagi järel-renesanss. Davids on vormis tagasi, samuti Seedorf, kõik kulgeb ladusalt. Väga positiivne oli näha, et mehed mängivad äärmiselt hästi kokku-lausa lust vaadata.

vandersell
13.02.03, 14:40
Originally posted by siim s

Minu teada on Eestis päris palju Hollandi poolehodjaid aga kahjuks on need enamasti mudilased. Üldiselt on vist selline arusaam, et oranje fännid on mingid lollid lapsed, kes veel mängust aru ei saa ja valivad soosikuid staaride arvu järgi tiimis. Ise alustasin fännamist Basteni-Gulliti aegadest, tegelikult oligi Hollandi koondise ilus, supertehniline mängustiil just see, mis minu hinge jalgpalli juurde tõi.
Jepp, sama lugu siin. Võin ausalt öelda, et olin Hollandi poolehoidja ammu enne seda kui Eesti koondis taas kokku pandi. Võib öelda, et arvatavasti sai see armastus alguse ´88 a. EM-ist. Kuigi suurt sellest enam ei mäleta, siis van Basteni värav CCCP-i vastu jääb küll igaveseks mällu. Eks ma siis olin ka vist loll laps aga näe, see lolliks olemine on juba ligi 15 aastat kestnud, ainult selle vahega, et mõned aastad tagasi tõusis üks teatud rahvusmeeskond natuke tähtsamaks :)

Jaan
14.02.03, 02:46
Kui m6ned aastad?

vandersell
14.02.03, 12:04
Seda ma arvasingi. Hea veel, et kohe ei hakatud süüdistama selles, et ma Lillekülas oranži särgiga ringi silkasin ja hollandlastega koos trummi põristasin. Noh, esimesed mängud mida statal vaatamas käisin olid Eesti-Soome 0:7 ja Eesti-Itaalia 0:3 (oli vist selline tulemus, igatahes oli see meie koondise esimene kodumäng mis peeti tehisvalgustusega staadionil). Kas see vastus rahuldab Sind?

Aga sinnani kui Eesti koondis pole veel finaalturniirile jõudnud ja Holland seal mängib, on nad minu vaieldamatud lemmikud. Sel turniiril siis. Igaks juhuks selgitan, et keegi ei saaks sõnasabast kinni võtta.

Kaarel
14.02.03, 12:18
Originally posted by vandersell

Noh, esimesed mängud mida statal vaatamas käisin olid Eesti-Soome 0:7 ja Eesti-Itaalia 0:3 (oli vist selline tulemus, igatahes oli see meie koondise esimene kodumäng mis peeti tehisvalgustusega staadionil). Kas see vastus rahuldab Sind?

Eesti-Soome oli umbes aasta pärast Eesti-Itaalia kohtumist, viimane oli jah esimene tehisvalgusega mängitud kodumäng.

jansa
14.02.03, 12:41
... loodan et siinkohal ei lähe debatiks teemal KÕIGE TRUUM, KÕIGE KAUAAEGSEM, KÕIGE USTAVAM,KÕIGE VINGEM, KÕIGE ROHKEM MÄNGE NÄINUD EESTI-koondise Fänn (nagu mõndades üllitistes seda tehakse) :kaval:

vandersell
14.02.03, 13:10
Ma loodan ka, et mitte, sest teemaks ju Hollandi koondis. Ja kui läheks ka, siis mina kindla peale ei kandideeriks sellele tiitlile.

Jaan
15.02.03, 08:05
2rge n2hke tonti seal, kus seda pole ja 2rge otsige vanden6uteooriaid. Neid ei ole yldse niipalju kui arvatakse. Ma enam-v2hem ootasin vandersellilt sellist vastust nagu tuli, aga algne s6nastus lihtsalt oli selline, mis ajendas kysima. Lisaks, yhtlasi j2reldasin, et tegu on umbes minu eakaaslasega (kontrollisin, enam-v2hem t6esti), kuna ka mulle tundus hiljuti yhes vestluses, et 1994.a. oli \"m6ned aastad tagasi\".

Teemast kah. Kas keegi teab millega omaaegsed musket2rid MVB-RG-FR tegelevad? Paari aasta eest kadusid k6ik orbiidilt. Tegelikult, kui vastate, siis j2tke Ruudi puudutav osa vahele. Tekitab mul hingelise trauma.

mikk
16.02.03, 03:19
MVB-l pole jalgpalliga hetkel vist mingit erilist seost kui välja arvata, et aeg-ajalt võib teda näha üritustel kuhu ikka endisi kuulsusi kutsutakse. Muidu pidavata ta aga elama vaikset pereelu Hollandis, mängib vahel golfi.
Muuseas Basteni 88 aasta väravat CCCP-i vastu on ka minu jaoks üks esimesi teadlikkke mälestus jalgpallist.
MVB karjäär lõppes tegelikult väga vara, ainult 28-aastaselt. Ma tean paari Milani fänni, kes ütlevad et 92 aasta sügishooajal, mis Basteni jaoks üldse viimaseks jäi, mängis ta sellist jalgapalli, millist taset pole keegi varem ega ka hiljem maailmas saavutanud.

Wingback
16.02.03, 04:33
Kui heita pilk lähiajalukku ehk paar aastat tagasi toimuvasse, siis Hollandi koondise puhul tahaks mainida seda, et sellist võimsat mängustiili mida need mehed Euro 2000-l viljelesid, sooviks minu silm taas näha. Just tol ajal (võrreldes kõikide viimaste aastate vormiga, mängustiiliga) oli Hollandi koondis mänguliselt kõige võimsam ja palli domnineerivam pool. :keel2: Pall liikust väljakul imeliselt ja kõik mängijad mängisid hästi kokku. Kaotos Itaaliale oli kui ebaõnne tipp.:( (tobedad eximused, väga vähe jäi puudu)
Igatahes isiklikult arvan, et selleaegset ohtlikku mängustiili me lähiajal küll enam ei näe, kuid loota ju võib ;).

Jaan
16.02.03, 13:36
Jah... too m2ng oli ikka imeline. 6 pennalt ja mis l6puks v2lja tuli...

siim s
31.03.03, 02:38
holland-tšehhi 1:1. Talutav tulemus hollandi kohta, arvestades et enamus mänguajast oldi keskväljal peremehed. Siiski veidike masendav et see kodus juhtus, nüüd peab lihtsalt pisut rohkem rügama et otse alagrupsit edasi saada. Ja ei maksa unustada et ega tšehhid papist poisid ole, hiljuti surusid nad ju põlvili stat de france\'il prantsusmaa parima rivistuse 2:0

SleepWalking
31.03.03, 12:55
Originally posted by siim s
Ja ei maksa unustada et ega tšehhid papist poisid ole, hiljuti surusid nad ju põlvili stat de france\'il prantsusmaa parima rivistuse 2:0

mnjah, tsehhidel lõppes sellega imeline, tervelt 15 mängu kestnud võitude seeria euroopakate kvalifikatsiooniturniiril, viimane kaotus pärineb aastast 1995.

Tembu
31.03.03, 13:00
Originally posted by Jaan

2rge n2hke tonti seal, kus seda pole ja 2rge otsige vanden6uteooriaid. Neid ei ole yldse niipalju kui arvatakse. Ma enam-v2hem ootasin vandersellilt sellist vastust nagu tuli, aga algne s6nastus lihtsalt oli selline, mis ajendas kysima. Lisaks, yhtlasi j2reldasin, et tegu on umbes minu eakaaslasega (kontrollisin, enam-v2hem t6esti), kuna ka mulle tundus hiljuti yhes vestluses, et 1994.a. oli \"m6ned aastad tagasi\".

Teemast kah. Kas keegi teab millega omaaegsed musket2rid MVB-RG-FR tegelevad? Paari aasta eest kadusid k6ik orbiidilt. Tegelikult, kui vastate, siis j2tke Ruudi puudutav osa vahele. Tekitab mul hingelise trauma.

Ruudi kohta pole just pärast Chelsea perioodi midagi erilist kuulda olnud. Kusagilt lekkis infot, et tal olla osalus siukses firmas nagu ADMIRAL, mis tegeleb ka jalkavarustuse tootmisega..Esiliigas olla nende toodangut nähtud:P...Ja kitbagist kah saadaval.

mcnamara
31.03.03, 13:12
Originally posted by tembuu
Ruudi kohta pole just pärast Chelsea perioodi midagi erilist kuulda olnud.

Ruud Gullit valiti hiljuti juhendama Hollandi U21 koondist.

kluivert
19.04.03, 01:37
Mina olen HOLLANDI SUUR FÄNN mu lemmik mängijad on RUUD VAN NIISTELROY JA PATRICK KLUIVERT JA LEMMIK TIIM ON AJAX JA BARCELONA (MÕLEMAS TIIMIS MÄNGIB PALJU HOLLANDLASI SEE ON KINDLASTI YX PÕHJUS)..

mjkk
19.04.03, 11:25
Originally posted by kluivert

Mina olen HOLLANDI SUUR FÄNN mu lemmik mängijad on RUUD VAN NIISTELROY JA PATRICK KLUIVERT JA LEMMIK TIIM ON AJAX JA BARCELONA (MÕLEMAS TIIMIS MÄNGIB PALJU HOLLANDLASI SEE ON KINDLASTI YX PÕHJUS)..

Ma tean, et adminidel on võimu kustutada postitusi, seega paluks väga viimse kui ühe herr Kluiverti postitustest kustutada.

Martin
19.04.03, 13:26
Sedamoodi oleks võinud kõik sinu esimesed postitused ka kustutada. Pole hulli, kasvatame inimese :)

Loca
22.04.03, 12:23
Originally posted by kluivert

Kuule kui vana sa õige oled?
Muide kas sulle siis Juventus ja Depor ei meeldigi?

Edson
17.10.03, 15:22

Minu omaaegne lemmikmängija Gullit on praegu Hollandi U19 treener
http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=261981&cc=5739

Rijkaard on alates juunist 2003 Barcelona treener.

Van Basten kahjuks aktiivselt jalgpalli alal ei tegele.

Kaarel
17.10.03, 15:32
Originally posted by Edson

Van Basten sai mais endale treenerilitsentsi ning pidi Ajaxi süsteemis tööle asuma.

Edson
17.10.03, 15:57
Originally posted by Kaarel

Van Basten sai mais endale treenerilitsentsi ning pidi Ajaxi süsteemis tööle asuma.

See on küll hea uudis. Kui Basten on treenerina sama hea kui mängijana, siis tuleb Ajaxi süsteemist kvaliteetseid mängijaid nagu Vändrast saelaudu, kuigi Ajaxi jalgpallikool on ka praegu üks maailma parimaid või isegi kõige parem.
Koeman on ju Ajaxi esindusmeeskonna treener, nii et Hollandi kuldne põlvkond (88 EM) on aktiivselt tüüri juures.

Loca
17.10.03, 21:25
Milline Hollandi tavaline ründeliin on? Ise pole kursis, aga äkki teie kui fännid vastate

vaikiv mees
18.10.03, 23:52
Originally posted by Loca

Milline Hollandi tavaline ründeliin on? Ise pole kursis, aga äkki teie kui fännid vastate

no valikm2ngude viimastes voorudes (http://www.euro2004.com/competitions/EURO/FixturesResults/Round=1579/Match=69334/Report=MS.html) tegeles Hollandi koondis koosseisu roteerimisega (mitte ainult ryndeliinis), van Nist j2eti yllatuslikult v2lja, Sneijder debyteeris, Barca paar (ex-Arsenal) Overmars&Gio kutsuti tagasi jne

Epic
19.10.03, 00:58
Originally posted by vaikiv mees

van Nist j2eti yllatuslikult v2lja

Treeneriga tülis :deemon:

Neth
01.11.03, 12:15
See oli tõesti üllatav, et van Nistelrooy kritiseeris treeneri otsust. Temalt polex sellist käitumist tõesti oodanud, aga tore olex kui ta saax nüüd Dick Adcocaat\'ga ära lepitud ning šoti vastu näeme teda ikka põhis :) .

Epic
01.11.03, 13:26
Originally posted by Neth

See oli tõesti üllatav, et van Nistelrooy kritiseeris treeneri otsust. Temalt polex sellist käitumist tõesti oodanud, aga tore olex kui ta saax nüüd Dick Adcocaat\'ga ära lepitud ning šoti vastu näeme teda ikka põhis :) .

Advocaat on juba väitnud, et Ruud võib algkoosseisukohast vaid und näha :viha:

Neth
01.11.03, 14:44
No jah, siis on sealt ooata umbes sellist sõda nagu oli Roy Keane ja Mick McCarthy vahel, kuigi vaevalt, et van Nistelrooy ise veel midagi ohkima hakkab - ta nagu ei tundu selline tüüp eriti. Kahju küll, kui mängija ja treeneri vahelised lahkarvamused ei lase heal mängijal platsile saada.
Äkki veab ja Advocaat annab ikkagi Nistekale ühe võimaluse veel :doh:

Robinho
01.11.03, 15:06
Palju ta neid võimalusi saama peab? Kas neid pole mitte piisavalt juba olnud? :doh:

zaz
01.11.03, 15:21
Originally posted by Robinho

Palju ta neid võimalusi saama peab? Kas neid pole mitte piisavalt juba olnud? :doh:

Mis asja! Advocaat on nistekale võimalusi andunud?!!! Moldova vastu polnd nagu nistekat kuskil näha ja rohkem nagu polegi Holland eriti mängind!:kaval:

Neth
01.11.03, 15:44

Njah, nagu ma aru saan, siis Robinho tsiteeris mind ManU teemast. Aga ka minu teada pole Advocaat\'l ja van Nistelrooy\'l ennem omavahelisi tülisid olnud, seega ei ole võimalik, et Advocaat on ennemgi Nistekale uusi võimalusi andnud. Nüüd olex paras aeg üx võimalus anda.

mjkk
05.11.03, 08:36

Ma toon selle teema korra uuesti üles. Eile oli Advocaat jälgimas hobuse-poisi mängu. Seega ei ole van Nistelrooy lootused vist siiski veel sugugi kadunud. Eks paistab, lähipäevadel teatab Advocaat ju koondise (täna-homme). Eeldan, et hobune on sel korral siis rivistuses tagasi.

Edson
06.11.03, 11:50
Ausalt öeldes ei näe probleemi kui Nistelrooy ei mängi. Hollandil on häid ründajaid jalaga segada ja üks staaritsev tegelane võib pigem kahju kui kasu tekitada.
Valikuvõimalusi on: Makaay, Kluivert, Hasselbaink jne, nimekiri tuleb pikk.

cool004
07.11.03, 20:59
Kes huvitub Hollandi koondisest siis STV klientidel on võimalus vaadata Holland-Scotland mängu zdf-pealt(ma arvan et sain iika õieti aru ja on see kanal ikka) www.satfootball.com

Vex
11.11.03, 00:07
Rahvustiimidest olen ma samuti Hollandi suurfänn!!!:deemon: Ning loodan et Holland alistab Scotlandi!

Neth
11.11.03, 22:15
Niisiis lõppenud on teema, kas van Nistelrooy saab Hollandi koondisse Shotimaa vastu, nimelt nimetas eile Dick Advocaat Hollandi koondise ja seal nimekirjas figureeris ka van Nistelrooy :��lik: , lisaks on võrreldes viimaste mängudega toimunud selline muudatus, et Seedorf on ka koondisse kutsutud (Austria ja Moldova vastu meest polnud).

Siin olekski siis Hollandi koondis Shotimaa vastu:

Väravavahid: Edwin van der Sar (Fulham, England), Ronald Waterreus (PSV Eindhoven)

Kaitsjad: Michael Reiziger (Barcelona, Spain), Frank de Boer (Galatasaray, Turkey), Giovanni van Bronckhorst (Barcelona, Spain), Andre Ooijer (PSV Eindhoven), Jaap Stam (Lazio, Italy), Boudewijn Zenden (Middlesbrough, England)

Poolikud: Wesley Sneijder (Ajax Amsterdam), Paul Bosvelt (Manchester City, England), Clarence Seedorf (AC Milan, Italy), Philip Cocu (Barcelona, Spain), Edgar Davids (Juventus, Italy), Rafael van der Vaart (Ajax Amsterdam)

Ründajad: Pierre van Hooijdonk (Fenerbahce, Turkey), Andy van der Meyde (Inter Milan, Italy), Roy Makaay (Bayern Munich, Germany), Ruud van Nistelrooy (Manchester United, England), Patrick Kluivert (Barcelona, Spain), Marc Overmars (Barcelona, Spain)
Edu Hollandi koondisele loodame, et võit Shoti üle tuleb ja finaalturniiri koht saab lunastatud:kaval:

Edson
14.11.03, 10:16
http://www.satfootball.com/ andmetel kannavad Šoti vs Holland mängu üle alljärgnevad kanalid:

HoDas Erste
Sport TV
Galaxie Sport
NTV+ Football
Sport 1 Hungary
Sky Sports 1
SBS6

Eesti kaabeltvd vist neid kanaleid ei näita, stvl vanasti ntv football oli, praegu minu teada enam mitte. Kas keegi teab kust mängu näeb? Mõnes Tallinna pubis ei toimu ülekannet?

jansa
14.11.03, 11:32

http://www.satfootball.com/ andmetel kannavad Šoti vs Holland mängu üle alljärgnevad kanalid:

HoDas Erste
Sport TV
Galaxie Sport
NTV+ Football
Sport 1 Hungary
Sky Sports 1
SBS6

Eesti kaabeltvd vist neid kanaleid ei näita, stvl vanasti ntv football oli, praegu minu teada enam mitte. Kas keegi teab kust mängu näeb? Mõnes Tallinna pubis ei toimu ülekannet?

... Hiiu Pubi ja Nimeta on Hol-Sco, Rus-Wal mängude vaatamisvõimalusi oma pubides välja reklaaminud ...

Neth
15.11.03, 00:26
On muidu mingil rahval kavas hollandi mängu ka vaatama minna? Ise, kui paadunud Hollandi fänn, lähen kindlasti, kuid pole veel otsustanud kuhu, parim variant olex vist Hiiu pubi või on kellegil mingit paremat varianti pakkuda?

Juveman
15.11.03, 00:38
kuigi ma ei ole kummagi austaja,olen kindlasti siinkohal Hollandi poolt!!!A häirima hakkas TV3 spordiuudistes öeldud lause selle mängu kohta,et Hollandi peatreener ei tea veel,kas panna ründesse Kluivert ja Van Nistelrooy koos.Mõlemal on olnud see hooaeg väga hea!
No mismoodi neil siis see hea on olnd,Kluivert on löönd La Ligas 1 kolli(kui eksin,srry,parandage) ja Ruud on selgelt alla eelmise hooaja taset:doh:

zaz
15.11.03, 01:37
Originally posted by Juveman

kuigi ma ei ole kummagi austaja,olen kindlasti siinkohal Hollandi poolt!!!A häirima hakkas TV3 spordiuudistes öeldud lause selle mängu kohta,et Hollandi peatreener ei tea veel,kas panna ründesse Kluivert ja Van Nistelrooy koos.Mõlemal on olnud see hooaeg väga hea!
No mismoodi neil siis see hea on olnd,Kluivert on löönd La Ligas 1 kolli(kui eksin,srry,parandage) ja Ruud on selgelt alla eelmise hooaja taset:doh:

No Advocaatil ongi raske valik ju, mõlemal pole olnud just parim hooaja algus, et kumb nagu sitem on:D ..................ok ok jama nali:kurb9: tegelt loodan ka ise, et holland finaalturniirile pääseks
seda veel, et minu meelest peaks ka Wellingtonis mängu nägema:oih:

Juveman
15.11.03, 14:30

Tähendab TV3 lause mis mind häirima hakkas oli siis selline :\" Hollandi peatreener ei tea veel,kas panna ründesse Kluivert ja Van Nistelrooy koos.Mõlemal on olnud see hooaeg väga hea!\"
Et nagu kas ta siis vaatab nagu eelmise hooaja mänge video pealt ve?!

Loca
15.11.03, 16:27

Tähendab TV3 lause mis mind häirima hakkas oli siis selline :\" Hollandi peatreener ei tea veel,kas panna ründesse Kluivert ja Van Nistelrooy koos.Mõlemal on olnud see hooaeg väga hea!\"

TV3 spordireporteritel on sulle nii suur mõju või? Selles jamas, mis nad eile playoffide kohta ajasid tehti ikka päris mitu viga. Hollandi aeti segi Tšehhiga ja Joaquinist sa dzoakin jne.
Mina ei paneks neist kahest mitte kumbagi ründesse

Neth
15.11.03, 16:49

TV3 spordireporteritel on sulle nii suur mõju või? Selles jamas, mis nad eile playoffide kohta ajasid tehti ikka päris mitu viga. Hollandi aeti segi Tšehhiga ja Joaquinist sa dzoakin jne.
Mina ei paneks neist kahest mitte kumbagi ründesse

No kelle sa siis ründesse panexid? Westerveldi ja Wattereusi wä? Kluivert ja van Nistelrooy on ikkagi parimad ja nemad mõlemad peaksid kohe kindlasti mängus ka olema.
Aga need TV3 reporterid panid jah täiega puusse, ei tea kuidas sellisel asjal üldse eetrisse lastakse minna.

K1ly
15.11.03, 17:01
Ma ei usu et Nistekas ja Kluivert algkooseisus koos alustavad , kuid Makaay on kindlastipõhis ma arvan . Hooijdonk vaevalt et põhis on :oih: nii et minu valik läheks Nistekale

Epic
15.11.03, 18:22
Originally posted by K1ly

Ma ei usu et Nistekas ja Kluivert algkooseisus koos alustavad , kuid Makaay on kindlastipõhis ma arvan . Hooijdonk vaevalt et põhis on :oih: nii et minu valik läheks Nistekale

Think again! ;) van Nistelrooy ning Kluivert alustasid mängu algkooseisus :lahe:

Neth
15.11.03, 20:12
Masendavad uudised Shotimaalt!!! Holland kaotas esimese mängu 1:0 Mängu ainsa värava lõi James McFadden 21. minutil. Kollase kaardi tõttu ei tee Amsterdamis kaasa Jaap Stam :(
Kuid sellegipoolest tuleb meeskonnal moraali üleval hoida ja edasipääs lunastada, kuigi nüüd läheb see väga raskeks, sest pärast tänast kaotust tehakse meeskond meedia poolt ilmselt maatasa.
Üx hea uudis kah nimelt sai kollase ka Christian Dailly ning temagi peab järgmise kohtumise vahele jätma.

zaz
15.11.03, 20:14
Mängu alustasid nad põhis aga midagi ära ei teinud, nagu ka ülejäänud koondis ja võõrsil vannuti Šotimaale alla 0:1:(
Šotimaa tegi hea mängu ja valmistas üllatus tulemuse, hollandlastel on mille üle mõelda:oih:
Järgmine mäng nende vahel läheb huvitavaks: Šotimaa mängib mingi 9 kaitsjaga ja Holland 9 ründajaga:P

La Motta
15.11.03, 20:42
:(

õnnex oli see mäng võõrsil mitte kodus.arvan et kodus hakkab holland täiega ründama ja kui kõik hästi sujub löövad nad väravaid...

kui Holland emile ei saa, tapan ma end ära

Cerny Petr
15.11.03, 20:54
Originally posted by La Motta

kokku lepitud:D

zaz
15.11.03, 20:56

Hea, et siis MM2002 valikgrupi üle elasid:P

fitti
15.11.03, 21:20
loodetavasti suudavad shotlased nyyd ka hollandi pinnal turmtulele vastu seista. Täna jäid kyll nende kaitsjad korduvalt hollandlastega hätta, lihtsalt õnne oli vähe: van der Meyde latti, Seedorf napilt ristnurgast mööda, Stam üsna vabalt positsioonilt peaga otse vv kätte+veel üks tema tugev pealelöök napilt yle lati, rääkimata mitmest shotlaste vv heast tõrjest.
fletcher oli täitsa tasemel, paraku jääb tal suts kaalust puudu: hollandlased murdsid ta lihtsalt jõuga maha, kui muidu ei saanud.
Igaljuhul paisteb, et Vogts teeb head tööd.:)

skint
17.11.03, 19:32
Hollandi koondislane Andy van der Meyde minestas täna televisioonile antud intervjuu ajal, aga Hollandi Jalgpalli Liidu sõnade kohaselt mees ikka mängib Šotimaa vastu.
Van der Meyde collapses (http://eurosport.com/home/pages/V3/L0/S22/E5036/sport_Lng0_Spo22_Evt5036_Sto508748.shtml)
Aga üldiselt jättis van der Meyde mängus Šotimaaga mulle väga halva mulje, mitte küll mänguliselt, aga mees tundus eriti ülbe olevat, käis väljakul ringi nagu oleks ta elu staar.....aga ei ole ju!

Neth
18.11.03, 22:22
Äkki kellegil on infot kas mõnes pubis näitab Hollandi mängu ? Ise vaatasin, et Hiiu pubis ei näita ja Nimeta\'s ning Buldog\'s polnud üleval:(
Njah vabandan mõttetu postituse eest, sest leidsin juba Nimeta baari koduleheküljelt vastava info.
Aga seal oli märgitud ära ka shoti vs wales mäng samal ajal, äkki keegi teab kumba mängu näidataxe? Või käib asi nii, et enamus otsustab?

zaz
18.11.03, 23:11
Oi Oi Oi!!!!! mis ma märkasin:D Ka Buldogis näidatakse seda Hollandi-Šoti mängu
kuigi jah:doh: kirjas on, et ainult teist poolaega...... tuleb siis lihtsalt suur kamp kokku koguda ja minna selle peale välja, et enamus otsustab;)
ei tahaks eriti uskuda, et Norra-Hispaania mängul on rohkem huvilisi kui Holland-Šoti mängul:oih:

jansa
19.11.03, 11:15

Äkki kellegil on infot kas mõnes pubis näitab Hollandi mängu ? Ise vaatasin, et Hiiu pubis ei näita ja Nimeta\'s ning Buldog\'s polnud üleval:(
Njah vabandan mõttetu postituse eest, sest leidsin juba Nimeta baari koduleheküljelt vastava info.

Aga seal oli märgitud ära ka shoti vs wales mäng samal ajal, äkki keegi teab kumba mängu näidataxe? Või käib asi nii, et enamus otsustab?

.... ma kardan et WALES ei suuda korraga Shotimaa ja Venemaaga mängida ... kahjuks:(

Neth
19.11.03, 13:23
Originally posted by jansa

.... ma kardan et WALES ei suuda korraga Shotimaa ja Venemaaga mängida ... kahjuks:(

Jah tõsi Wales mängib ikka Venemaaga, kuid ma usun, et enamus rahvas sai aru.

Neth
21.11.03, 15:29
SUPER; SUPER ja veelkord SUPER!!! Nende sõnadega iseloomustax eilset Hollandi koondise esinemist. Ei ole ühtegi paha sõna öelda, kõik mängsisd üli-hästi, eesotsas Wesley Sneijder\'ga, kes tegi ,,elumängu\'\'. Lisaks ühele väravale ja kahele assist\'le tegi mees teisel poolajal ka super löögi, mis kahjux pärkas latti.

Siin siis meeskondade algkoosesiud:

Holland:

Edwin Van der Sar
Andre Ooijer (F de Boer) 46.min
Michael Reiziger
Philip Cocu
Edgar Davids
Wesley Sneijder
Rafael van der Vaart
Wilfred Bouma (C Seedorf) 67.min
Marc Overmars
Andy van der Meyde
Ruud van Nistelrooy (P Kluivert) 76.min

Shotimaa:

Robert Douglas
Jackie McNamara
Gary Naysmith (M Ross) 46.min
Steven Pressley
Lee Wilkie
Barry Ferguson
Darren Fletcher
Neil McCann (K Miller) 62.min
Gavin Rae
Paul Dickov (S Crawford) 45.min
James McFadden

Ja väravate autorid:

Wesley Sneijder (13)
Andre Ooijer (32)
Ruud van Nistelrooy (36)
Ruud van Nistelrooy (50)
Frank de Boer (64)
Ruud van Nistelrooy (66)

mjkk
21.11.03, 15:58
\"Ruud also played out of his skin. Not only did he score three goals, he also worked like a horse\" - Dic Advocaat, on the Holland v Scotland Match

no comments :D

Edson
21.11.03, 16:32
Holland paigutati EM finaalturniiri alagruppide loosimisel III tugevusgruppi, mis tähendab et mõne väga suure ja tugeva lülitab Holland välja juba alagrupistaadiumis. Loodan, et Holland satub Saksamaaga ühte alagruppi- see saaks tore lahing olema.

SpiderMan
22.11.03, 22:13
arvan et nad lähevad ühte gruppi prantsusmaa, portugali ja lätiga :viha:

H.M Murdock
24.11.03, 15:48
Originally posted by Magpie

\"Ruud also played out of his skin. Not only did he score three goals, he also worked like a horse\" - Dic Advocaat, on the Holland v Scotland Match

no comments :D

natukene hilinenult küll,aga paneks siia siis sellise (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=50299) artikli,pealkirjaks: Ferguson kaebas ManU omanikud hobuse pärast kohtusse :D
aga ei,Ruud on hoos ja mul endal oli väga hea meel,kui šotimaa kotti pandi :õnnelik: hollandlased võiksid tõesti lätiga ühte alagruppi,saaks näha,kuidas meie lõuna naabrid hollandlastega hakkama saavad ;)

mg
24.11.03, 17:12
ma arvan et holland pääseb veerandfinaali ja seal saavad kelleltki pennudega pähe.
nagu alati!:kaval:

SpiderMan
24.11.03, 18:55
njah... Hollandi kuristik [ei tulnd ükski parem sõna pähe] ongi pendlid, nagu 2000 a. emil\'gi... mängisid itaalia selgelt üle aga väravat ei tulnd, kui ise ei löö lüüaxe sulle ja nii läxki...

Neth
26.11.03, 00:01

Õnnex jääb seltsimees elama:D

Aga see lugu, et Holland ei suuda penalteid lüüa, on täitsa tõsi, viimased suurturniirid (kus osaletud) on just penaltega kaotatud: 96\'EM Prantsusmaale 5:6; 98\'MM Brasiiliale 2:4; 2000 EM
Itaaliale 1:3kurb1:. Sellise statistika puhul on vist palju loota, et ajalugu ei kordux.

ertz
04.06.04, 15:42
nii ja hakkab pihta :viha: alati on keegi staaridest kes pole Oranje koondises millegiga rahul... nüüd siis Seedorf võtab sõna, et tema peaks ikka ründajate taga mängima, ja kusagilt kuulsin et ka van Pastelrooij ja Kluivert ei pidavat hästi omavahel toime tulema :doh:

Meenutusi ajaloost:
In 1978 Johan Cruyff and Willem van Hanegem, now Advocaat\'s assistant, refused to play at the World Cup finals in Argentina, while in 1990 in Italy, the squad said they had no confidence in coach Thijs Libregts, who was sacked.

Just before the 1994 World Cup, Advocaat\'s first major tournament in charge, Ruud Gullit criticised the tactics, left the training camp and ended his international career while at Euro 96 in England, Edgar Davids criticised coach Guus Hiddink and was sent home.

huvitav milline esikoosseis siis fritsude vastu platsile jookseb? ise loodan et Kluivert saab ikka platsile, mitte Makaay, aga noh, eks Roy on viimasel ajal paremas hoos olnud kui Kluivert :oih:

aga äkki keegi teab arvatavat esikoosseisu? :oih:

Neth
06.06.04, 18:56
Peab mainima, et täna hommikune äratus küll meeldiv polnud, nii kui tv tööle panin, nägin kordust eilsest Holland - Iiri mängust ja tulemus 0-1 Hollandile on suht MASENDAV!!!:( Hetkel tundub !KÕIK! valesti minevat - ei saada kaitset korda, keskväli on endiselt nõrk ja kui poolikust pole asja, siis pole mõtet ka ründesse asja parandama minna. Võib-olla peaks Advocaat tõesti Seedorf\'i proovima ründajate taha või siis üldse tegema muudatusi taktikas, sest seni pole van der Vaart seal midagi suutnud, tundub nagu mängiks mees hoopis teist mängu kui teised koondisekaaslased väljakul (kuigi tegelt võib seda vist kogu koondise kohta öelda).

Praeguse olukorra järgi võib Hollandi mängus eristada 11\'st Hollandi kodakondset, kuid ühtset ja kokkumängivat koondist pole kusagilt näha:oih:.
Loodetavasti muutub asi järelejäänud 6\'e päevaga natukenegi paremaks, sest nii eelmise MM\'i hõbeda vastu minna EI SAA!

kaupo
06.06.04, 20:50
Mul on kummaline tunne, et Holland oma sita mänguga (kaotused Belgiale ja Iirimaale) seekord alagrupist edasi ei lähe.

Kahju krt.

Aramis
06.06.04, 22:12
Originally posted by erts

nii ja hakkab pihta :viha: alati on keegi staaridest kes pole Oranje koondises millegiga rahul... nüüd siis Seedorf võtab sõna, et tema peaks ikka ründajate taga mängima, ja kusagilt kuulsin et ka van Pastelrooij ja Kluivert ei pidavat hästi omavahel toime tulema :doh:

Meenutusi ajaloost:
In 1978 Johan Cruyff and Willem van Hanegem, now Advocaat\'s assistant, refused to play at the World Cup finals in Argentina, while in 1990 in Italy, the squad said they had no confidence in coach Thijs Libregts, who was sacked.

Just before the 1994 World Cup, Advocaat\'s first major tournament in charge, Ruud Gullit criticised the tactics, left the training camp and ended his international career while at Euro 96 in England, Edgar Davids criticised coach Guus Hiddink and was sent home.

huvitav milline esikoosseis siis fritsude vastu platsile jookseb? ise loodan et Kluivert saab ikka platsile, mitte Makaay, aga noh, eks Roy on viimasel ajal paremas hoos olnud kui Kluivert :oih:

aga äkki keegi teab arvatavat esikoosseisu? :oih:

Roy on kindlalt kõvem vend kui Kluivert, kes on vormi kaotanud. Roy tunneb hästi vastaseid tänu hoojale Bayernis ja omab parimat relva saksa kaitsjate vastu - kiirust. Ma väga loodan, et hollandlastel pole sakslastele omast kommet teha halvad sõprusmängud ja siis turniiril särada.

fitti
06.06.04, 22:54
Originally posted by hullpaks

Mul on kummaline tunne, et Holland oma sita mänguga (kaotused Belgiale ja Iirimaale) seekord alagrupist edasi ei lähe.

Kahju krt.

hollandile on seltsiks saksa, kes on kaotamas Ungarile 0-2.. uskumatu, kui need oma alagrupi favoriidid sedasi ka Eurol esinevad, võib Läti midagi lootmagi hakata.

Neth
06.06.04, 23:19
Originally posted by fittibaldi

Originally posted by hullpaks

Kahju krt.

hollandile on seltsiks saksa, kes on kaotamas Ungarile 0-2.. uskumatu, kui need oma alagrupi favoriidid sedasi ka Eurol esinevad, võib Läti midagi lootmagi hakata.

Samas pole Läti 2:2 azeritega samuti mingi arvestatav tulemus

vasak
08.06.04, 01:29
Pall on ümmargune. Ja mis kõik veel. Täiesti ootamatute sõprus/kontrollkohtumiste tulemuste peale mõeldes võib EM-il sündida mida iganes. Ausalt öelda on EM-i ainult kaks-kolm meeskonda, kelle edasipääsemine oleks üllatus - Läti ja Šveits ning viimaste tulemuste põhjal ka Taani. Ülejäänud võivad vabalt mõne \"suurtest\" välja lüüa.

ertz
08.06.04, 11:10
jah, aga tahaks ikkagi näha esikoosseisu?

kas midagi sellist?

----------------van Nistelrooy-------------
--------van der Vaart------Seedorf-------
----Overmars-------Davids-------Zenden
van Bronckhorst--Cocu--Stam---Reiziger
------------------van der Sar--------------

või on van der Meydel ka shansse esisse pääseda?

Neth
08.06.04, 13:16

jah, aga tahaks ikkagi näha esikoosseisu?

kas midagi sellist?

----------------van Nistelrooy-------------
--------van der Vaart------Seedorf-------
----Overmars-------Davids-------Zenden
van Bronckhorst--Cocu--Stam---Reiziger
------------------van der Sar--------------

või on van der Meydel ka shansse esisse pääseda?

Kahtlen tõsiselt, et minnakse sellise taktikaga (juhul kui peakski Holland alustama ühe ründajaga, siis oleksid van der Vaart ja Overmars ilmselt äärtel ja nad mängiksid suht kõrgel), hetkel aga pidavat Advocaat mõtlema, kas kasutada 4-4-2 taktikat või siis 4-3-3\'e, ei oska selle kohapealt kommenteerida, aga ilmselt näeme vähemalt Saksamaa vastu siiski taktikat, mis on juba läbi proovitud, seega võik see olla midagi sellist:

--------Makaay-----------van Nistelrooy-------------

---------------van der Vaart--------------------------

Overmars-----------Davids-----------van der Meyde

van Bronckhorst-----Stam------Bouma------Reiziger

------------------van der Sar-------------------------

Samas võib keskväljal Overmars liikuda vasakult paremale ja tema kohale tulla hoopis Robben, mis arvestades, et van der Meyde ei ole mänginud just super hooaega ja Advocaat teda nii väga ei usalda ka, võib tunduda suhteliselt reaalne. Ja kui mindakski sellise 4-3-3 taktikaga (või siis ründav 4-5-1, kuda kellegile), siis võiks koosseis näha välja selline:

------------------van Nistelrooy---------------------

Robben-----------------------------------Overmars
-------------------van der Vaart--------------------

----------Davids----------------Seedorf------------

van Bronchorst-----Stam------Bouma----Reiziger

-------------------van der Sar----------------------

Kui aus olla, siis meeldiks mulle see viimane variant rohkem ja Cocu jutu järgi pidavat ka positsiooniline mäng, kahe kõrgel mängiva ääre korral, olema parem.

Kaitseliinis on hetkel ilmselt suurim küsimärk vasak äär. Cocu on viimased mängud mänginud seal väga kehvasti ja nagu me teame, siis pole see ka päris tema koht. Ise panin sinna küll van Bronchorsti, kuid tegelikult sobiks sinna vist kõige paremini Bouma, kuid siis jääks jälle tühjaks keskkaitse positsioon (kuhu läheks siis Frank de Boer?, njah no disrespect, kuid kardan, et tema aeg on juba läbi, ise tahaksin seal näha Hoflandi ja ka Ooijer poleks kõige hullem võimalus, kuid kumbagi pole kahjuks nimekirjas).

Poolikus on veel lahti ka Seedorfi koht (seda mitte sellepärast, et Seedorf nõrk oleks, vaid pigem tema väljaütlemiste pärast), kuhu mina oleksin pannud sellisel juhul van Bommeli, kuid teda me samuti Hollandi rivistuses see EM ei näe, vähemalt seniste andmete järgi on see nii:(.

Nagu näha on võimalusi väga palju ja sellise meeskonna puhul, see peabki nii olema;).
Loodetavasti saadakse, hetkel nõrgim koht, - kaitse ka ilusti korda ja tore oleks näha ilusat ja mis kõige tähtsam võidukat jalgpalli Hollandi poolt:).

Neth
08.06.04, 13:25
Et eelmine postitus kujunes kuidagi pikaks, siis lisan ma mängijate nimekirja eraldi postina:

Goalkeepers

Edwin VAN DER SAR
Ronald WATERREUS
Sander WESTERVELD

Defenders

Frank DE BOER
Giovanni VAN BRONKHURST
Jaap STAM
John HEITINGA
Michael REIZIGER
Wilfred BOUMA

Midfielders

Boudewijn ZENDEN
Clarence SEEDORF
Edgar DAVIDS
Paul BOSVELT
Phillip COCU
Rafael VAN DER VAART
Wesley SNEIJDER

Strikers

Andy VAN DER MEYDE
Arjen ROBBEN
Marc OVERMARS
Patrick KLUIVERT
Pierre VAN HOIJDONK
Roy MAKAAY
Ruud VAN NISTELROOIJ

Vaatamata eelnevale optimismile, tundub siiski et Seedorf ei saa õigeks ajaks konditsiooni ja peab esimese mängu vahele jätma. Ise arvan, et tema kohale pannakse Cocu.

ahjaa võiks ka lisada veel, et kihlveokontorites peaks Hollandi võidu-koefitsent olema
8/1\'e ja selles nimekirjas, mida mina nägin, oli Holland kuues.

fitti
10.06.04, 23:52
nagu guardianist (http://football.guardian.co.uk/euro2004/story/0,14577,1235942,00.html) lugeda võime, on ruud siiski üksik ründaja ees. peamiselt siis tänu sellele, et patrickuga klapp on olematu.. oli see nüüd talvel või millal, kui ruud rääkis sellest, kui väga ta tahaks patrickuga koos klubijalgpalli taguda ja vice versa...
kui vaadata paar posti tagasi, siis Nethi pakutud esimene line-up tundubki reaalsuseks saamas: mis mind ajab segadusse, on see, et Makaayle pole kohta esiXI-s.. miks om Advocaati arust ainus võimalik ründeduo ruud-patrick, aga mitte nt ruud-makaay, või miks mitte ka patrick-makaay?

Neth
11.06.04, 00:14
Originally posted by fittibaldi

nagu guardianist (http://football.guardian.co.uk/euro2004/story/0,14577,1235942,00.html) lugeda võime, on ruud siiski üksik ründaja ees. peamiselt siis tänu sellele, et patrickuga klapp on olematu.. oli see nüüd talvel või millal, kui ruud rääkis sellest, kui väga ta tahaks patrickuga koos klubijalgpalli taguda ja vice versa...
kui vaadata paar posti tagasi, siis Nethi pakutud esimene line-up tundubki reaalsuseks saamas: mis mind ajab segadusse, on see, et Makaayle pole kohta esiXI-s.. miks om Advocaati arust ainus võimalik ründeduo ruud-patrick, aga mitte nt ruud-makaay, või miks mitte ka patrick-makaay?

Eeldan, et sa mõtlesid siiski seda teist line-up\'i (esimene oli 4-4-2 ja ees ruud ning patrick). Selle koosseisu juures on aga küsitav veel vasak äär, Robben\'i alustamist põhis võib takistada fakt, et Advocaat \"kardab\" riskida ning ta võib otsutada, et Robben on veel liiga \"roheline\" sellise kaliibriga mängude jaoks. Isiklikult loodan tõsiselt, et nii ei lähe ja Robben on ikkagi põhis.
Aga kui nüüd tagasi tulla ründaja(te) juurde, siis ainus seletus, mis mina oskan Makaay mitte alustamise kohta öelda, on see, et nad on Ruud\'ga liiga sarnased, oma mängustiili poolest:oih:

T6ll
11.06.04, 16:54
Viimased jutud külapealt räägivad, et Advocaat jääb ikka traditsioonilise 4-3-3 juurde. Kontrollmängudes kasutatud 4-4-2 ei osutunud just kõige paremaks taktikaks ning tõenäoliselt tegi/teeb herr peatreener õiged järeldused sellest.

Taktika taktikaks aga kõige keerulisemad lood on vast praeguse koondise puhul omavahelise läbisaamise ning mõne mehe suure egoga. Kui vanad raksuminekud on maha maetud ja keegi jonnima ei hakka siis on pool võitu igast mängust juba taskus.

Davids
13.06.04, 13:35
HOLLAND v6idab EM\'i!!!:)

ertz
14.06.04, 17:18
Originally posted by Davids

HOLLAND v6idab EM\'i!!!:)

ja Kluivertist saab EMi parim väravakütt, nagu 88. aastal van Bastenist, kes ka alustas siis turniiri varumängijate pingil :) oh ajalugu korda ennast :oih:

Zlatan
15.06.04, 07:18
Hollandi eeldatav põhikooseis ja Kluivertit polegi : (

http://www.euro2004.com/images/EURO2004/Teams/Tactical/95.gif

Neth
16.06.04, 17:07
Eilne mäng oli kergelt öeldes pettumus:(. Advocaat suutis viimasel hetkel ikka üllatada ja taktikana kasutada siiski 4-4-2 (minu silmis viga, mis maksis ka 2 punni). Mäng oli üllatavalt nõrk, sakslased suutsid ilma pallita väga hästi mängida ja hollandlastel ei tulnud, sellest lähtuvalt, lihtsalt mitte midagi välja. Sellise mänguga läheks Tsehhide vastu väga raskeks, seda eriti, kui kaitses kavatsetakse samamoodi edasi \"magada\".
Muidugi tuleb kiitust avaldada sakslastele, kes suutsid eile Hollandi mängu väga hästi lõhkuda ja oma olukorra ära lõid (minu poolt tänud ka selle eest, et mitu löömata jätsid). On selge, et see 4-4-2 (teemandi-stiilis) ei sobi koondisele ja hetkel tulekski suurim muudatus teha taktikas.

[x]
16.06.04, 17:09
Mina tõepolest ei saa aru miks Kluivert ei mänginud! Mina arvan kui ta mängiks hollandi meiskond võiks ka võita.

[x]
16.06.04, 17:11
Neth
Aga missugusel stiilis peaks Hollandi meeskond mängida ? 3-4-3 ?

Neth
16.06.04, 17:13
Originally posted by [x]

Neth
Aga missugusel stiilis peaks Hollandi meeskond mängida ? 3-4-3 ?

mix 3-4-3? ei, kui sa ka eelnevaid postitusi loeksid, siis mõistaksid, et mina sooviksin koondist näha mängimas 4-3-3 taktikaga.

anDi-anDi
16.06.04, 17:15
Naljakas tõesti kas nad hoiavad teda millegi mängu jaoks! Seellel ei oleks ju mõtet neil on vaja ju algusest peale võita!!:segadus: :prill1:

[x]
16.06.04, 17:47
Neth
vabanda, ei näinud:doh:

anDi-anDi

Naljakas tõesti kas nad hoiavad teda millegi mängu jaoks! Seellel ei oleks ju mõtet neil on vaja ju algusest peale võita!!
Olen sinuga nõus.

Davids
17.06.04, 03:32
Kus on kyl Makaay:viha:

ertz
17.06.04, 07:47

Makaay peab ka ootama millal ükskord aru saadakse et van Hobune oleks meeskonnale kasulik mängija... kui ta pingil oleks....:D

Davids
17.06.04, 17:47

Makaay peab ka ootama millal ükskord aru saadakse et van Hobune oleks meeskonnale kasulik mängija... kui ta pingil oleks....:D

:D :P

Hughes
17.06.04, 19:52

Holland peaks mängima traditsioonilist 4-3-3. Ette peaksid minema Kluivert, Makaay ja van der Meyde. Põhikoosseisus võiks alustada ka Seedorf.

dimaggio
17.06.04, 22:17
Selgitage mulle, millest on järsku tekkinud vastuseis Ruud vani vastu?
Kas mitte suuresti tänu Ruudile ollakse EM finaalturniiril?!

ertz
18.06.04, 11:01
Originally posted by dimaggio

ma ütleks et ei. ruudy-horse on täpselt selline mängija, kes võib küll iga mäng värava lüüa... aga mingit loovust nagu näiteks vahvalt Bergkampilt on temalt mõttetu loota.... ja see just teebki kurvaks et Hollandi mäng on nüüd hoopis teistsugune kui vanasti.... nüüd otsitakse seda Ruudi kuskilt karistusalast ja igasugune loovus ja rünnakulust on mängust kadunud :( mul näiteks on sellest väga kahju.... :doh:

marabella666
18.06.04, 11:58

Originally posted by dimaggio

ma ütleks et ei. ruudy-horse on täpselt selline mängija, kes võib küll iga mäng värava lüüa... aga mingit loovust nagu näiteks vahvalt Bergkampilt on temalt mõttetu loota.... ja see just teebki kurvaks et Hollandi mäng on nüüd hoopis teistsugune kui vanasti.... nüüd otsitakse seda Ruudi kuskilt karistusalast ja igasugune loovus ja rünnakulust on mängust kadunud :( mul näiteks on sellest väga kahju.... :doh:
mängu loovuse kadumine on kivi ikka keskvälja kapsaaeda - üks mees peab ju väravaid ka lööma. Kui mõlemad ründajad keskvälja aitaks, siis oleks ka nagu jama ju.

ertz
18.06.04, 12:16
jah, ka keskväli on Oranjel hapuks läinud.... vd Vaart ja vd Meyde jt nooremad pole ikka samal tasemel mis Seedorf, Davids, Bergkamp, Overmars, (heas vormis :doh:) Zenden jt.

edit: Bergkamp siis mitte kui poolkaitsja vaid kui ründaja, kes tihti ka keskväljale appi tuli ja oma vapustavate söötudega vastaste kaitset rebestas...

Neth
18.06.04, 13:37

jah, ka keskväli on Oranjel hapuks läinud.... vd Vaart ja vd Meyde jt nooremad pole ikka samal tasemel mis Seedorf, Davids, Bergkamp, Overmars, (heas vormis :doh:) Zenden jt.

edit: Bergkamp siis mitte kui poolkaitsja vaid kui ründaja, kes tihti ka keskväljale appi tuli ja oma vapustavate söötudega vastaste kaitset rebestas...

Ohjaa seda meest jääme me veel kauaks igatsema:oih: teist temasugust ei saa meil vist kunagi olema:(

Aga natuke ka tsehhi mängust: hetkel käib hollandi meedias kõva diskussioon kas peaksid Kluivert ja van Nistelrooy koos põhis alustama või mitte (selle üle on juba pikemat aega vaieldud, aga hetkel pidi see eriti \"tuline\" olema). Ja veel ka nii palju, et Seedorf on konditsioonis ning ilmselt näeme teda põhis tsehhide vastu, kurvad uudised on aga Robben\'i kohapealt, kes peaks nüüd küll vigastusest paranenud olema, aga Advocaat\'i sõnul veel täit 90\'t min. vastu ei pea.

ertz
18.06.04, 13:48
Kluivert peaks igal juhul alustama!!!

Mina näeks kooseisu nii:

-----------------van Horseface--------------
------------Kluivert---------------------------
Overmars-----Davids-----Cocu-----Seedorf
van Bronckhorst--Bouma--Stam---Heitinga (või Reiziger)
-------------------van der Sar---------------

ja vahetuses oleks esimeses järjekorras van der Vaart, van der Meyde ja Makaay ;)

Tanua
18.06.04, 13:56

Kluivert peaks igal juhul alustama!!!

Mina näeks kooseisu nii:

-----------------van Horseface--------------
------------Kluivert---------------------------
Overmars-----Davids-----Cocu-----Seedorf
van Bronckhorst--Bouma--Stam---Heitinga (või Reiziger)
-------------------van der Sar---------------

ja vahetuses oleks esimeses järjekorras van der Vaart, van der Meyde ja Makaay ;)

mina eelistaks küll zendenit ,sest viimases mängus oli ta väärt sisuliselt MVPd

ertz
18.06.04, 13:58
kas sa vaatad telekat tagant poolt või? mis krdi moodi??? :oih:

Neth
20.06.04, 11:57
Ei hakka eilset mängu kommenteerima, ütlen lihtsalt et nüüd on asi väga nutune. Saatuslikuks saab ilmselt see, et Tsehhid ise Hollandit kardavad ja soovivad pigem Saksamaad play\'off\'s näha:(. Mängu kaks \"tegijat\" olid Dick Advocaat - Robben\'i vahetus :silm4:(kogu minu sümpaatia juures, ütlen ikkagi, et sellist meest Hollandi koondise eesotsas ei tohiks enam näha) ja teiseks \"staariks\" oli kohtunik, kelle lõhuks kohe hea meelega ära.

Karla
02.07.04, 19:42
Nistelrooy sai kahe mängulise keelu.

Mikusiku
02.07.04, 20:33
Originally posted by saar

Mõtekas on teha siuke postitus. Võiks nagu öelda ka mille pärast ta sai.

Neth
02.07.04, 21:06
Originally posted by zidane_5

Mõtekas on teha siuke postitus. Võiks nagu öelda ka mille pärast ta sai.

mis siin öelda? kõik, keda see vähegi huvitab, juba teavad, mille eest see bän tuli. Ühesõnaga vähem mölisemist ja rohkem tegusid....ütleksin ma RvN\'le selle kohta.

Karla
29.07.04, 14:47
Hollandi koondise uus peatreener on Marco Van Basten.

Noonik
30.07.04, 02:17

Hollandi koondise uus peatreener on Marco Van Basten.

Kas sa arvad et keegi ei tea seda :arm3: :r66m13:

lorenzo
27.08.04, 18:24
Bastenilt huvitav koosseis valitud mänguks Tsehhiga...ja esmakordselt siis valikust väljas Kluivert. Barca tegi vist õnnestunud käigu ta ära andes

Hughes
05.10.04, 23:06
MM 2006-e valikmängudes peab Holland laupäeval kohtumise Makedooniaga võõrsil. Avakohtumises võideti mäletatavasti Tsehhimaad 2-0. Oranje mõlemad väravad lõi van Hoojidonk. van Basteni sõnul tuli hollandlastele tänu endast 110% andmine. \"Me võitlesime nagu lõvid\" olid van Basteni sõnad pärast mängu. Järgmisest mängust jäävad kõrvale Robben, van den Bergh ja Hofland. Samas on 2 uut meest võrreldes eelmise kohtumisega: tagasi on van Nistelrooy ja Cocu. van Basten on ründajatega suure dilemma ees, keda valida? loomulikult kutsutakse koondisesse van Nistelrooy ja Makaay, aga kas 3ks ründajaks võtta Newcastle´i eest sel hooajal juba 6 väravat löönud Kluivert või viimases kohtumises Hollandi eest 2 kolli löönud van Hoojidonk? seekord otsustas ta siiski van Hoojidonki kasuks.

Sportneti artikkel (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=61494):)

sepakas
09.10.04, 23:25
Ka mina olen Hollandi poolehoidja ning samuti kluiverti fänn ja seetõttu ei meeldi otsus jätta Kluivert kutseta. loodame, et järgmine kord saab ta kutse ja tõestab end, peamine on aga Hollandi koondis. ise pean Kluivertit tunduvalt kasulikumaks kui van Nistelrooyd, a see minu arvamus.

Wingback
10.10.04, 02:58
Hmm viik Makedooniaga - jah, koondisel on veel Advocaat\'ist pohmakas. Hihii põdrad juhivad gruppi.

Shrek
23.10.04, 17:23
Holland soovib 17. novembril mängida Andorraga MM-võistluste valikmängu mängida Barcelonas. Link. (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=62083)

Edson
03.06.05, 11:13
Sportnet:
Hollandi koondis peab eelseisvates MM-valikmängudes Rumeenia ja Soome vastu hakkama saama ilma oma kapteni Phillip Cocu\'ta, keda vaevab põlvevigastus. Peatreener Marco van Basten nimetas Cocu asemel koondisesse Olaf Lindenberghi, kes seni veel Hollandi eest mänginud pole.

Van Basten kutsus koondisesse veel kaks meest, kel debüüt tegemata - esimest korda saavad koondiseõhku nuusutada AZ Alkmaari mängijad Ron Vlaar ja Barry Opdam. Samas ei ole van Basteni valikus endiselt kohta ei Patrick Kluivertile, Edgar Davidsile ega Clarence Seedorfile.

---
Tundub, et Hollandi koondis hakkab \"valgemaks\" muutuma. See on positiivne, liigagi hästi on meeles suurturniirid, mis on valgete ja neegrite vahelise rivaalitsemise pärast nahka läinud, peamiselt just neegrite tujutsemise tõttu. Alles see oli kui Seedorf teatas, et tema mängib ainult nr 10 (ründajate taga) kohta või ei mängi üldse. Selliseid asju peaks siiski treener otsustama ja kui ei sobi, siis: \"nägemist\".

sell8
03.06.05, 12:32
Rivaalitsemine või mitte, nahavärv või mitte, hea hooaeg koduklubi eest või mitte, AGA Marco, debütandid Lindenbergh, Vlaar ja Opdam selliste meeste nagu Seedorf ja Davidsi asemel??????Kus on su silmad või mis iganes organeid sa kasutad platsi nägemiseks?????Kas Seedorfi ütleksin, et mitte just kõige säravam, aga kindlasti stabiilne hooaeg Milani ridades ei too talle koondisekutset? Ja kas siis Oranzidel on tõesti tema arvates paremat meest nr.10 mängima panna????Mul on respect van Basteni suhtes aga no mõne küsimuse juures lähevad meie arvamused ikka totaalselt lahku. Ja ma ei arva, et mõni teine mees peaks koondisetüüri juures olema:kaval: