320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rams needed!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rams needed!



    tervitus!

    Kuiv6rd praegu yritan kokku koguda informatiivset infot mart poomi kohta, siis oleks hädasti tarvis m6ne eesti derby county fänni abi, kes suhtleb derby kohalike fännidega. kui oled n6us pisut abistama, siis saada meil aadressil aif@ut.ee

    tänud!
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    #2
    Replying to Topic \'Rams needed!\'

    Nii..ma tean, et natuke julm nii öelda ja et see teemaga väga kokku ei lähe, aga pean seda ütlema. Sa aiFo, otsid Eestist õigeid Derby fänne??? Aga vot mina ei usu, et selliseid olemas on. Kas leidub Eestis inimesi, kellele meeldib Derby ja mitte ainult siis, kui Poom mängib? Paistab, et mitte. Vaadates ringi kasvõi aiaüksi siin foorumis ja kuuldes/nähes ümbritsevat, võib vist julgusega öelda, et eestlane on selle asja pealt, mida sina tahad loll. See tähendab, toome näiteks, keegi foorumis \"Minu lemmikklubid\" teema alla kirjutas.

    Sunderland (nüüd, enne muidugi Derby)
    Vabandan selle ees, kes end ära tundis ja kui valesti tsiteerisin, kuid...selline tundub olevat nn. Derby Counti (nüüd siis Sunderlandi) \"fännide seltskond\"...kahju muidugi sinust näiteks, aiFo, tehakse ju SAFCi fännide maine veidi maha , kuid siiski, ehk liiga palju käiakse kaasas kõiksugu muutustega ja minu arvamus on selle Derby-SAFC kohapealt nii, et üht õiget Ramsi fänni sa siit foorumist ei leia (kui, siis kiitkem teda ) , kuid selle asemel leiad uusi \"Sunderlandi sõpru\"...

    Vot...sõimusõnad Derby fännide poolt oodatud (ei siis midagi ei ole tulemas..)

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Rams needed!\'

      Pean ytlema et pole just mingi väga suur Derby fänn<---st. et ma ei suhtle Derby fännidega. Küll aga proovin ennast hoida kursis tulemustega. Derby sai kuidagi armsaks kõikide nende aastatega. Ja kahju on ka sellest, et aastatagustest meestest paljud minema läxid.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Rams needed!\'

        Mind Derby fänniks nimetada on ehk liig (kuigi jalgpalliklubidest mu lemmik ka ilma Poomita), kuid jälgin pidevalt kuidas Ramsidel läheb ning olen pidev suurima ramside foorumi lugeja/kirjutaja.

        Kuigi AiFo postitus juba paar nädalat vana - kui veel läheb abi vaja, siis ütle.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Rams needed!\'

          See pole vastus Magpie postitusele siin threadis, kuid tema postitusega tuli mulle meelde, et paar kuud tagasi keegi siin foorumis postitas (mingis poomi threadis vist), et Eestis pole ühtki Derby County fänni sest see klubi pole tuntud tegija jne. Ma pole küll võibolla tõeline fänn nagu siin foorumis kasvõi Newcastle-l ja Sunderlandi-l on, et ostan kit-i jne jne, kuid jälgin pidevalt klubis toimuvat ja usun et Eestis on palju suuremaid Derby fänne kui ma ise olen. See et klubi pole kõige suurem ei tähenda veel seda, et pole Eestis fänne.

          Kommentaar

          Working...
          X