PDA

View Full Version : FCF Fighters.

ROOTSI KUNN
18.02.03, 20:10
Uus jalgpallihooaeg ei ole enam mägede taga. Juba 9.märtsil kõlab Lilleküla väiksel areenil avavile. Milliste plaanidega lähevad uuele hooajale vastu FCF-a fännid .
Panin teema pealkirjaks : FCF Fighters(võitlejad). Idee seisneb selles ,et Flora fännide grupeeringul oleks üks ühine nimetus. See ei pruugi olla minu poolt pakutud Faighters ,pakkuda võib teisigi. Nagu teame ,tulemas on FCF-a sallid ,märgid . Kõik see aitab meil oma ridu koondada ,ennast üldsusele teadvustada ja oma klubile paremini kaasa elada. Eesti parimal jalgpalliklubil peavad olema aktiivsed , oma atribuutikaga ja organiseerunud toetajad. On plaanis korraldada ühiseid väljasõite klubi mängudele Narva, Viljandisse,Valka,Kuressaarde. Selleks olekski vaja juba nüüd teada ,kas ja kui palju reisihuvilisi on,et varakult juba transpordi otsimisega tegeleda.
Oleks hea ,kui meil oleks ka oma kodukõrts ,kus siis enne ja peale mänge oleks hea lõhna teha ja muid üritusi läbi viia.(seal oleks FCF-i võitlejatel märgatav soodustus.)
Mingeid vanuselisi ja soolisi ;) piirangid ei oleks . Samuti ei ole mingeid liikmemakse ega liikmepileteid . ( võibolla tulevikus).
Üldiselt on kõik ,mis ma siin kokku kribasin ,võetud maailmapraktikast . Vahe on ainult selles ,et meid on vähe ja elame Eestis.

Ootan huvitavaid kommentaare ja omapoolseid ettepanekuid ainult FCF-i fännidelt. Pakkuge :nimetust,milline võiks olla fännilipp, sümboolika ,eraldusmärgid,loosungid ,bannerid, riietus ,kogunemiskoht jne.:lahe:

jansa
18.02.03, 21:21
... no peaasi et ikka \"faighters\" ei ole sest sellist sõna pole englishis olemaski;)
Mõte on vana ja ammugi juba teostamist vääriv (midagi on ka kunagi ju üritatud teha) aga kas selle grupeeringu või liikumise liitmisel mingiks konkreetseks ühinguks ei teki jälle need kasvu ja järelraskused mis JH ja tema elluviimisega kogetud on...? Kellele ei meeldi see , kellele ei meeldi too, kes vingub ühest otsast kes teisest otsast, kellele ema kellele tytar... mitte et ma ise õlga alla jälle ei paneks või ise vinguks aga lihtsalt kurvad kogemused ja sellest tulenev emotsioon..:doh: Ja nagu ise tead siis üritatakse neid n..sida kes midagi teevad...

stiff
19.02.03, 14:55
mulle meeldiks kui nimi oleks eesti keelne kuid kergesti tõlgitav inglise keelde
ühtegi head nime hetkel meelde ei tule.... :doh:
kuna see aasta koondis mängib healjuhul ühe mängu valgas balti turniiri raames, siis flora nn välisreisid oleks igati teretulnud...saab asja eest mööda eestit õlut ja jalgpalli nautimas käia :õlu:

flora sallid läkisid täna lõpuks lukku ning algab partii kududmine..ise loodan, et sallid on 28.veb tallinnas ning 2-3 päeva tolli jama ning tahaks väga loota, et esimeseks mänguks on sallid käes
fc flora tegi ka uue partii märke...lähitundidel näha JH apteegis
kui wellintoniga kokkuleppele saab, siis on plaanis sokutada märgid sinna müüki...no nii õllekõrvale üks märk :õlu:
märgi hind on kõigile 35 eeku (fcf märk on EJL märgist kallim seetõttu, et tehti väiksem partii)

jansa
19.02.03, 17:00
Originally posted by stiff

mulle meeldiks kui nimi oleks eesti keelne kuid kergesti tõlgitav inglise keelde
ühtegi head nime hetkel meelde ei tule.... :doh:
kuna see aasta koondis mängib healjuhul ühe mängu valgas balti turniiri raames, siis flora nn välisreisid oleks igati teretulnud...saab asja eest mööda eestit õlut ja jalgpalli nautimas käia :õlu

//////////////////////////////////

Kuidas sellest sinu väitest aru saada - koondis mängib ühe mängu aastas Valgas BT raames ????: EST koondis mängib igatahes vähemalt 6 mängu A le Coqil, BT kaasaarvatud.....
FCF ???? - nemad ilmselt BT-l ei osale...

///////////////////////////////////////////////////////////

flora sallid läkisid täna lõpuks lukku ning algab partii kududmine..ise loodan, et sallid on 28.veb tallinnas ning 2-3 päeva tolli jama ning tahaks väga loota, et esimeseks mänguks on sallid käes
fc flora tegi ka uue partii märke...lähitundidel näha JH apteegis
kui wellintoniga kokkuleppele saab, siis on plaanis sokutada märgid sinna müüki...no nii õllekõrvale üks märk :õlu:
märgi hind on kõigile 35 eeku (fcf märk on EJL märgist kallim seetõttu, et tehti väiksem partii)

:oih:

stiff
19.02.03, 17:48
hetkel kinnitatud kava kohaselt toimuvad mängud tõesti Lillekülas, kuid oman infot mille kohaselt..no pakun 75% tõenäosusega toimub kaks balti turniiri mängu valgas
Läti - Leeduga 4. juulil Valgas
Eesti - Leedu 3. juulil Valgas

...aga 100% ei ole veel kindel...:doh:

stiff
19.02.03, 19:00
lähimad sõbralikud (nädalavahetusel olevad) \"välisreisd\" oleksid siis järgmised:
Pühapäev, 6. aprill, 14.00 JK Trans Narva - FC Flora Tallinn
Laupäev, 26. aprill, 14.00 FC Valga - FC Flora Tallinn (üritusele saaks minna isegi rongiga)
Pühapäev, 1. juuni, 19.00 JK Tulevik Viljandi - FC Flora Tallinn

bussitäie kodanikke vast ikka kokku klapib??

Juks
19.02.03, 23:03
Ma ei tea, arvatavasti on minus asi, kuid esimene arusaam FCF Fightersi sõnakombinatsiooni nähes oli, et Lootuse fännid taas mingi Flora vastase jamaga hakkama on saanud. Olen vist liiga palju foorumit lugenud.... :P

Aga FCF fännibaasi aktiivsem tekitamine on igati tänuväärt tegevus, loodan, et saate asja käima!

Seniks nagu ikka :õlu:

ROOTSI KUNN
20.02.03, 13:26
Steve,esiteks Balti turniiril mängib siiski koondis mitte Flora. Teiseks, eestikeelne nimi on Fightersi puhul ju olemas= võitlejad. Samas on nii ,et enamuses on kõikide euroopa riikide klubide fänni klubid endale inglise keelsed nimed pannud.
Toon veel sellise näite: Borussia Dortmund- Borussia Buldogs, kuidas sa buldogid eesti keelde tõlgid?:D See selleks . Me võime ka ilvesed või hundid panna;)
Aga esimene väljasõit võikski Narva toimuda , nagu Steve välja pakkus.

Jaan
20.02.03, 22:20
Boss soovitaks ilmselt FCF Kaktused...

stiff
21.02.03, 10:43
kaktused tundub kuidagi eriti mõttetu nimi, mistõttui seda nime täitsa pooldan....lisaks rohelisele õllele (pilsner) joodaks siis ka tekiilat :D

rauno
21.02.03, 10:53
ma mõtlesin ka kaktusele,kas selle juures midagi halba ka on a meelde küll ei tulnud:D

1.kaktusest saab tequilat,mis on üks vägagi mõnus jook:P
2.proovigu keegi suurte okastega kaktust kätte võtta,pärast on kui siil ja sidib arsti juures okkaid välja tõmmates:D
3.ja krdi vastupidav taim ka sügavate juurtega et kõrbes kuuma käes ilusti elus püsib:õnnelik:

kaktus on üks ütlemata tore taim,eriti kui nõmedikele istumise alla panna või krae vahele;)

ROOTSI KUNN
21.02.03, 22:18
Kaktused meeldib mulle endale kah aga see nimetus sobib rohkem meeskonnale.
Ja ma pakungi,et kutsume Flora mängiaid ,klubi edaspidi KAKTUSTEKS. Väga lahe ja sobiv nimi.:P
Aga meil peab midagi muud olema-mõelgem veel.

Peku
21.02.03, 23:23
hähh, aga kaktused on ju antiflora coaliationil mingi põhiasi.
kui nende kodukas avada, on I asi mis näha, kaktus ilusa flora märgi asemel.
pakuks flora märgi algse tuleku teed pidi fcf jumalad:D päris änks oleks;)

Wuppi
24.02.03, 12:20
Kui nüüd minna selle nime ja Flora Fännide grupi juurde, siis ausalt öeldes on ju ametlik Fänn Klubi olemas ja sedaka Flora enda poolt ning nimeks on FC FLORA TOETAJA ehk siis inglis keeli \"Supporter\". Aga, miks mitte ka panna nimeks hoopis \"Päästja\" ehk \"Rescuer\", kes siis elab ja toetab klubi, tekitades tunde, et teda päästetakse vastase käest.

Idee pole ültsegi halb, mina olen valmis toetama klubi igal mängul kuhu minnakse ja kus ollakse.

eston maravilha
27.02.03, 18:40
Originally posted by Peku

ei ole mina flora fänn ja ei hakka ka kunagi, kuid selles asja point ongi et tagurpidi psühholoogia töötab. kui võtate endale nimeks kaktused siis jookseb nende AFC-vendade juhe kokku, et fakk mis nüüd juhtus

ROOTSI KUNN
27.02.03, 20:08
Originally posted by eston#21

Originally posted by Peku

ei ole mina flora fänn ja ei hakka ka kunagi, kuid selles asja point ongi et tagurpidi psühholoogia töötab. kui võtate endale nimeks kaktused siis jookseb nende AFC-vendade juhe kokku, et fakk mis nüüd juhtus

Õige ,Eston#21 ,ära tabasid. See oleks parim nali ja AFC-le nael kirstu.:lahe:

PHILIPZ
16.03.03, 21:38
ma ei saa aru mida te siin arutate? kuidas ennast nimetada? millex? teil on nimi ammu olemas! TE OLETE KAKTUSED - seda räägivad kõik mitte flora fännid, nii et mõttetu jama on nime valimine kui ta juba ammu antud on...Olgu te rescuers\'id fighters\'id või fuckers\'id - mina nimetan teid kaktustex alati...Võibolla ainult ise te hakkategi ennast uue nimega nimetama, aga teiste fänn klubide jaox olete igavesex kaktused, see on teie saatus :-) http://hot.ee/football666/minikaktus.jpg

Kosk
16.03.03, 22:32
XA-XA-XA-XA-XA-XA-XA-XA-XA-XAA-XA:D:D:D:D:D:D:D

PHILIPZ
17.03.03, 01:48
nagu ytles kunagi greenday: \"ma naeran kah ksa-ksa-ksa\" hahahaahahahaahahaahaha

pumba
17.03.03, 02:24
idioty blja, kaktus on i v afrike kaktus..........negry blja:kop: ]

Soovitan teile nimi FCF-kuzmitchs, vo`i FCF-scafers:kaabu: :kaabu: :kaabu:

Udupasun
17.03.03, 10:06
Loomulikult on tore, kui ka vaimupuudega(siia alla loen ma ka käesoleval juhul ka paranoia) noored saavad kõik südame pealt ära rääkida, aga on siiski küsitav, kas see foorum on selleks parim võimalik koht. Näiteks delfi noortekas (http://w.delfi.ee/h/http://noortekas.delfi.ee/) on selleks märksa sobivam koht, seal on sarnaste muredega inimesi, kes teie peale ehk ei pahanda.

Ott
17.03.03, 12:44
Minge pekki pumba-dzumbad ja Philipzhid, kunn ütles, et see teeme on FCF fännidele eks!!!

Kosk
17.03.03, 14:30
Kuigi ma pole just Flora tulihingeline fänn, poolehidja olen küll, seepärast ka kirjutan veidi. Endale meeldib rohkem Valga ja Tervis (süsteem siiski sama).

\"Fighters\" kui selline mulle eriti ei meeldi, kui hädasti peab mingi võitlusteema olema, siis miks mitte hoopis \"Warriors\" vms. Kõlab kuidagi kutuursemalt. Fighters vihjab kuidagi agressiivsuele, mida Flora fännid kindlasti ei ole.
Ja niimoodi lambist ei saa, et kõrtsis õlleklaasi taga kolm topsi otsustavad, et nüüd oleme \"fighters\" ja kõik - Floral on olemas ametlik fänniklubi ka ja asja peaks ikka läbi arutama, kas ollakse sellise asja poolt. Ma ei pea silmas, et kõik peavad kokku tulema ümarlaua taha ja vaidlema, vaid mingid liidrid või siis aktiivsemad fännklubi liimed, kuidas soovite, võiks asja ikka läbi rääkida. Kindlasti on Flora fännklubil ka oma meililist, mille kaudu annab asja vägagi edukalt arutada.

Lihtsalt minu arvamus.

PHILIPZ
17.03.03, 16:28
noh nii ma arvasingi et nutud hakkavad - ott ja pasun - olge normaalsed! mis teile ei meeldi nimetuses KAKTUS ? Kui te ei taha et ma siin kirjutaksin siis tõesti minge pubisse või baari ja limpsige seal oma õlut, siin aga on avalik koht ja mul on sama hea õigus siin kirjutada nagu teilgi - kui te ei usu, siis lugege foorumi reegleid :-) Kui te selle teema avalikult siin yles panite, siis see on teie syy, olex pidanud maili listi või privaat sõnumite kaudu asja arutada...

LOL :D

Jaan
17.03.03, 20:03
Sellest on kord juba kirjutatud, aga kyll kyllale vast liiga ei tee. Vaadake, mis taim on kaktus - tegemist on 22rmiselt eluj6ulise taimega, mis kasvab ekstreemsetes tingimustes, kus teised kidatsevad. Endale liiga kah ei lase teha, selleks tarbeks on okkad. Pealegi - minu meelest on tegemist ainulaadse ja originaalse nimega. Ja mis seal salata, nimi on juba juurdunud ja seda ymber ei tee. Sunderland, n2iteks, v6ib ju punnitada oma \"mustade kassidega\", aga enamuse inimeste jaoks on nad ikkagi \"mackems\". Pea sama lugu Ipswichiga. Tractor boys, mis pole just eriti hellitav hyydnimi. Ehk siis Hartlepool - \"monkey hangers\", nimi, millel on ysna huvitav, v2idetavalt ajalooline taust. Kaktused, erinevalt kasv6i viimasest, pole aga sygugi yldse negatiivse t2hendusega. Minu arvates, aga see on k6rvalseisja arvamus.

pumba
17.03.03, 21:45
Originally posted by Ott

Minge pekki pumba-dzumbad ja Philipzhid, kunn ütles, et see teeme on FCF fännidele eks!!!

Ott, Minge nahui tovarisch!!! Syidake Narva....siis vaatame kes pekki l@heb, mazafaka!!!

priity
18.03.03, 00:11
pumba ja see f-tähega vend kes sellist keerulist häälikut veel öelda ei oska, teie koht on meditsiiniliste väärnähtuste foorumis.

Chazlor
18.03.03, 11:07
Allo

Toetan kahe käega Jaani arvamust ja usun tõesti, et kaktused oleks nii kodumaal kui eriti väljaspoole Eestit väga sobiv, tabav ja ainulaadne nimi. Milleks pingutada mingi fightersi või suppoteriga, mis jätavad natuke ülepakutud mulje.

Avatud meelt ja tegutsemisjulgust

Parimatega

Ott
18.03.03, 11:32
OK PHILIPZ vahet pole kuidas sa mind hüüad, kaktus või pljaktus või ei tea kust sa üldse võtad, et ma flora fänn olen. Igatahes sorry aga ma ei viitsi rohkem vaielda nii, et ära palun rohkem mulle postita midagi.

PHILIPZ
18.03.03, 20:03
SEE MESS ON MITTE OTT-ile NB!!!

Toetan Jaani ja Chazlor-it - kaktused on teie jaox sobiv nimetus... :D :D :D :D :D

PHILIPZ
18.03.03, 20:12
NB see mess kah pole postitatud Otile aga ma lihtsalt ei saa vait olla...
Ott kirjutab et ta pole flora fänn, aga samas ta postitas mulle et ma ei tohi selles teemas kirjutada sest et see teema on ainult flora fännide jaox... Siit mul on 1 väikene kysimus - mis kuradit ta ise siis siin kirjutab kui ta flora fänn pole... Vot absoluutselt puudub loogika tema postitustes... Minuteada ta pole mingi väikene laps, mix ta siis nii juhm on? kus on mõistus?

Ott
18.03.03, 21:43
Oled sa kindel, et see viimane post polnud mulle? :)
Ei jaa sorry, et ma siia postitasin ma tegin ränga vea ja väga-väga kahetsen!!!!!! :P

PHILIPZ
19.03.03, 02:22
Ise hakkasid ju jälle minuga juttu puhuma... Siis vastan sulle et viimane mess oli postitatud selle jaox et näidata teistele millist ebaloogilist juttu sa ajad, sinu asi oli kas vastata messile või mitte :-)

Kosk
19.03.03, 13:57
Originally posted by PHILIPZ

Toetan Jaani ja Chazlor-it - kaktused on teie jaox sobiv nimetus... :D :D :D :D :D

Paluks tõlget eesti keelde - SEE MESS ON MITTE OTT-ile NB!!!

Martin
19.03.03, 15:21
Originally posted by Kosk

Tähendab, äkki ei tasuks selliste asjade kallal möliseda. Ei ole sinu vene keel perfektne ega ka minu oma. Inglise keelest rääkimata. Igaüks sai sellest sõnumist aru ning minu arvates on vaid kiiduväärt, kui tegelikult teises keelekeskkonnas leav inimene vähemalt üritab riigi emakeeles rääkida. Siin pole laita ega iroonitseda midagi, pigem kiita ning aidata, kui just vaja on.

Kosk
19.03.03, 17:47
Originally posted by Martin

Tähendab, äkki ei tasuks selliste asjade kallal möliseda. Ei ole sinu vene keel perfektne ega ka minu oma. Inglise keelest rääkimata. Igaüks sai sellest sõnumist aru ning minu arvates on vaid kiiduväärt, kui tegelikult teises keelekeskkonnas leav inimene vähemalt üritab riigi emakeeles rääkida. Siin pole laita ega iroonitseda midagi, pigem kiita ning aidata, kui just vaja on.

tähendab ma olen vist puberteet vms aga ma tõesti ei saanud aru sellest lausest. ilmselt oli tegemist mingi message`ga või. anna andeks, aga kui ma juba teemat loen, siis sooviks kõigest aru saada.

PHILIPZ
19.03.03, 19:18

seletan sulle mida tähendab sõna \"MESS\"... Ma ei tea sinust midagi, aga mina sedasi nimetan sõnumit või message\'t - ja see pole venelaste keskel levinud, kyll aga eestlased ise tihti kasutavad seda sõna...

priity
19.03.03, 20:13

seletan sulle mida tähendab sõna \"MESS\"... Ma ei tea sinust midagi, aga mina sedasi nimetan sõnumit või message\'t - ja see pole venelaste keskel levinud, kyll aga eestlased ise tihti kasutavad seda sõna...

Kui sa kasutad sõna \"mess\" inglise keelest lähtuvalt, siis peaksid teadma, et sel sõnal on ka mõni teine tähendus kui \"message\".
Teiseks, loobid süüdistusi ebaloogilisuses, paluksin siis sult mõnda sinupoolse loogilise postituse näidet. Usun, et teisedki foorumi kasutajad uuriksid seda nagu uut ilmaimet.

Patt27
20.03.03, 12:00
\"põnev\" arutelu

PHILIPZ
22.03.03, 03:21
Originally posted by priity

Kui sa kasutad sõna \"mess\" inglise keelest lähtuvalt, siis peaksid teadma, et sel sõnal on ka mõni teine tähendus kui \"message\".
Teiseks, loobid süüdistusi ebaloogilisuses, paluksin siis sult mõnda sinupoolse loogilise postituse näidet. Usun, et teisedki foorumi kasutajad uuriksid seda nagu uut ilmaimet.

tean kyll mida see inglise keeles tähendab, ja mis siis? Minuarust hea lyhend sõnale MESSAGE.... Tõesti imelik et sa pole sellest varem kuulnud... Nyyd loogikast... Võibolla kunagi ma isegi olen postitanud mingi jama, aga antud juhul on minuarust ebaloogiline just see et keegi hakkab syydistama mind selles et ta ei saa minu postitusest aru, kui tegelikult saab - lihtsalt otsib mingi jama välja et ainult syydistada - vot see on ebaloogiline...

gaskoff
22.03.03, 14:12
Kas keegi võtaks kasutusele mingid meetmed, et see läbu ära lõppeks.

Artur
22.03.03, 15:49
Pumba viimased läbupostitused said kustutatud ja eelnevalt mainitud tegelasele ka bänn peale pandud, ent teemat ma lukustama ei hakka, sest siin võib veel korralikku diskussiooni arendada :)

ROOTSI KUNN
23.03.03, 12:26
Läbu oli küll ,kuid kohati oli päris naljaks lugeda.Ega siis seal Narvas kõik ka süstla otsas ei istu ,mõnel on järelikult kaasasündinud viga küljes.:D
Nii,et paneme siis hääletusele: KAKTUSED
Minu meelest väga sobiv nimi ! Mina annan poolthääle!;)

junks
26.03.03, 22:34
Minugi poolt kukub poolthääl.
:reiv:

greenday
27.03.03, 00:35
Minu meelest ka superlahe nimi!

shepard
27.03.03, 01:36
Kaktused gogogo! ühesõnaga veel 1 poolthääl :)

jots
27.03.03, 12:42
kaktus ka mõnusalt tumeroheline taim .. nagu fcf värvidki

stiff
27.03.03, 14:24
kaktuse poolt

rauno
27.03.03, 14:44
eelpool sai pikalt positiivseid omadusi välja toodud nii et seisukoht minu poolt saab ainult üks olla za(poolt):D

troll
27.03.03, 17:35
poolt:õnnelik:

Juks
27.03.03, 17:48
Pisike soovitus moderaatorite perele:
Kui võimalik, siis äkki teeksite mingi hääletusvariandi antud teema alla. Ehk siis saab selgemaks, kui paljud on poolt ja kui paljud vastu. Vastasel juhul hakkabki siia ilmuma ühesõnalisi \"poolt\" vastuseid. ;)

Aga jah, muidu siis \"poolt\" :myts2:

-madis-
27.03.03, 17:53
Kaktused saavad ka minu poolt oma heakskiidu :)

ROOTSI KUNN
28.03.03, 08:55
Ok! Paistab ,et enamusele see nimi meeldib. Järelikult tuleks asuda järgmise etapi kallale ,oma lipp ja sümboolika. See võtab natuke aega. Mingid mõtted selles suunasliiguvad ja ,kui mingid kavandid valmis saab siis panen üleüldiseks vaatamiseks-arutamiseks välja.
Veel ühest asjast: Sportnetist sain teada ,et 6.aprillil toimub Narva sõit. Kas orgunniad suvatseksid ka soccrnetis seda sõitu reklaamida või kuidas?:lahe:

Lapeteus
28.03.03, 10:32
Sümboolikast rääkida, siis siin on üks tore kaktusepoiss (http://ffwa.org/ff8/images-2/gf-images/sabo-render.jpg)! Jalgpall juurde panna, siis peaks täiuslik olema. Samas hääl kaktuse kasuks.

ActionMan
29.03.03, 18:21
kaktuste poolt 101% !

Ott
31.03.03, 23:02
Kas Narva Flora mäng toimub ikka Narvas või on Flora lehel viga. Igatahes väidavad nemad, et pühapäev, 6. aprill toimub see mäng A. le coq Arena kunstmuruväljakul.

http://www.fcflora.ee/

jots
01.04.03, 04:31
reis ikka toimub, kuid sakala keskusest sõidetakse alekoki kunstmuruväljakule

PHILIPZ
01.04.03, 17:02
mind need jobud eesti jalgpalli liidust juba hakkavad yle viskama!!! Mis jama olgu? Mix keegi ei ytle kus toimub mäng? Yx päev on mäng Narvas, teine päev - Tallinnas - kuradi fakk raisk! Kaktuste sait kah paras saast 101% - kirjas et \"mini aren\" ja samas ka \"fännireis Narva\" Tahax ikka teada kus mäng toimub NB NB NB !!!!!!!!!!! :viha: :viha: :viha:

priity
01.04.03, 19:18
mind need jobud eesti jalgpalli liidust juba hakkavad yle viskama!!! Mis jama olgu? Mix keegi ei ytle kus toimub mäng? Yx päev on mäng Narvas, teine päev - Tallinnas - kuradi fakk raisk! Kaktuste sait kah paras saast 101% - kirjas et \"mini aren\" ja samas ka \"fännireis Narva\" Tahax ikka teada kus mäng toimub NB NB NB !!!!!!!!!!! :viha: :viha: :viha:

imbetsill, miks sa ei küsi oma lemmikmeeskonna asjaajajate käest, et kus mäng toimub???

Chazlor
01.04.03, 19:37
Allo

Ei taha sind Phillipz kritiseerida, sest sa niikuinii ei mõista, aga seekord tõesti viga pigem Narva pool. Teie staadion pole lihtsalt veel valmis seda mängu seal läbi viima, seega florat sõimata on ikka väga mage antud hetkel.
See on Narva Transi kodumäng, seega on see Narva Transi ülesanne selgeks teha kõigile kus see mäng toimub. Nad ju rendivad lihtsalt üheks oma kodumänguks Flora käest kunstmuru väljakut. Nii lihtne see ongi.

Parimatega

PHILIPZ
01.04.03, 23:17

imbetsill, miks sa ei küsi oma lemmikmeeskonna asjaajajate käest, et kus mäng toimub???

jobu, arvad et nad teavad? Kusagil võix ikka kirjas olla kus siis lõplikult mäng toimub!!!

PHILIPZ
01.04.03, 23:23
Originally posted by Chazlor

Allo

Ei taha sind Phillipz kritiseerida, sest sa niikuinii ei mõista, aga seekord tõesti viga pigem Narva pool. Teie staadion pole lihtsalt veel valmis seda mängu seal läbi viima, seega florat sõimata on ikka väga mage antud hetkel.
See on Narva Transi kodumäng, seega on see Narva Transi ülesanne selgeks teha kõigile kus see mäng toimub. Nad ju rendivad lihtsalt üheks oma kodumänguks Flora käest kunstmuru väljakut. Nii lihtne see ongi.

Parimatega

Florat keegi ei sõimanudki - loe hoolikamalt. Ma räägin et flora kodukas on saast sest et seal on vale inf yleval ja kõik... Usun jah et Kreenholm pole valmis - ei ole imelik... Kuradi EJL tegi hooaja alguse kurat teab millal - olex kõik nagu eelmiselgi hooajal, polex mingit probleemi olemas... Teadagi et Narvas sitad staadionid - mis siis spetsiaalselt teha nii et me peaxime Tallinnas ka\"ima, vot fännidele pole absull mõeldud. Minu arvamus on selline et kui juba hooaeg niiviisi algas siis EJL ise peab fänne hoiatama et millal ja kus + veel olex norm mingi tasuta fännide jaox buss muretseda - ikka Transi kodumäng lihtsalt varastati yx ära, vot nii tuleb välja...

rauno
01.04.03, 23:28

Allo

Parimatega

Florat keegi ei sõimanudki - loe hoolikamalt. Ma räägin et flora kodukas on saast sest et seal on vale inf yleval ja kõik... Usun jah et Kreenholm pole valmis - ei ole imelik... Kuradi EJL tegi hooaja alguse kurat teab millal - olex kõik nagu eelmiselgi hooajal, polex mingit probleemi olemas... Teadagi et Narvas sitad staadionid - mis siis spetsiaalselt teha nii et me peaxime Tallinnas ka\"ima, vot fännidele pole absull mõeldud. Minu arvamus on selline et kui juba hooaeg niiviisi algas siis EJL ise peab fänne hoiatama et millal ja kus + veel olex norm mingi tasuta fännide jaox buss muretseda - ikka Transi kodumäng lihtsalt varastati yx ära, vot nii tuleb välja...

mingites postitustes polnud sul raske piiri tahagi sõita ,nüüd äkki tallinn kauge paik:D
ja räägid mingist fännamisest.
krdi vinguja tüüp
:õnnelik:

kui sa oleksid viimasel ajal vähegi jälginud jalgapalli meediast eesti siseselt siis teaksid et EJL on andnud oma panuse jalgpalli arenguks Narvas,mida aga ei saa kuidagi öelda Narva linnavalitsuse kohta jne.
ja ka Narva Trans süüdistab selles narva linnavalitsust või midagi sarnast.

ja ära hakka siin rääkima kirjavigadest jne oleme kuulnud

priity
01.04.03, 23:37
jobu, arvad et nad teavad? Kusagil võix ikka kirjas olla kus siis lõplikult mäng toimub!!!

sa ajudeta ainurakne, häbistad siin jätkuvalt toetajate nime. vaata nt transi kodulehte ... ainult vinguda oskad, mõni aeg tagasi lubasid tallinnas kõik läbi peksta, nüüd ei julge enam oma nägu kodust välja näidata?

PHILIPZ
01.04.03, 23:41
Originally posted by rauno

mingites postitustes polnud sul raske piiri tahagi sõita ,nüüd äkki tallinn kauge paik:D
ja räägid mingist fännamisest.
krdi vinguja tüüp
:õnnelik:

kui sa oleksid viimasel ajal vähegi jälginud jalgapalli meediast eesti siseselt siis teaksid et EJL on andnud oma panuse jalgpalli arenguks Narvas,mida aga ei saa kuidagi öelda Narva linnavalitsuse kohta jne.
ja ka Narva Trans süüdistab selles narva linnavalitsust või midagi sarnast.

ja ära hakka siin rääkima kirjavigadest jne oleme kuulnud

Ma olen nõus et Narva linnavalitsus on täielik SAAST 505% Aga hooaja algust määras mitte Narva linn vaid EJL, nii et sa mingit udujuttu ajad... Kle ma olen nõus Tallinna oma raha eest sõitma, aga see mulle ei meeldi et keegi isegi ei tea kus ja millal mäng toimub!!! Vot mis viha tekitab! EJL korraldas selle kunstmuruväljakutega jamamise ju 101%, vot las siis vähemalt informeerivad meid õieti, rääkimata juba bussidest, kompenseerimisest jne...

kojamees
02.04.03, 00:35
Jalgpalliliit hoolib kõikidest fännidest,seega kõik kulutused mis sul tekkivad võta tšekk ja EJL maksab kinni.Samas võiksid sa ette teatada,kas jääte kauemaks Tallinnasse ja kas soovite ka eskort teenuseid.Arvestatud on Euro normide järgi-150 EUROT fännikohta + 350 eek päevaraha.Fänne selekteeritakse Tätoveeringute järgi.Nii et mehed .Pardlile nõel taha ja Narva Trans õlale.:õlu: :õlu: :õlu:

Glazza
02.04.03, 13:55
Niipalju nõustun meie Narva fännidega, et tõepoolest on Tallinna meeskondi pisut soosiv praegune olukord. AGA - kahjuks ei ole midagi ka parata. Hetkeseisuga on nii esiliiga kui meistriliigas meeskondi üpris palju, kes ei saa \"kodu\"pinnal mängida.

Kui vaatasite Spordifookust, siis seal oli juttu ka Narva klubidest ja sellest kuidas ja miks kadus päevakorralt Narva korraliku kunstkattega staadioni tegemine - ja see ei olnud EJL\'i süü.

EJL ei määra kus peab mäng toimuma - määrab professionaalsed nõudmised ja tingimused mängu toimumiseks.

PHILIPZ
02.04.03, 22:04
2 Kojamees:
hea nali :õnnelik: Teeme siis nii et kui ma Tallinna tulen siis minu kulude katmisex teed mulle paar õlut välja? :D
2 Glazza:
olen sinuga nõus et EJL ei määra kus mäng toimub! Loogiline ju et mäng toimub sellisel staadionil kus on vastavad tingimused. Aga ma ei väitnudki vastast - ma väitsin et EJL MÄÄRAB HOOAJA ALGUST ja see on tema syy, seepärast et meil ei ole veel staadionid valmis. Täna käisin Kreenholmil murut katsumas - see väljak pole kyll valmis! Kui hooaeg olex alanud nats hiljem siis olex kõik OK...

priity
02.04.03, 23:47
EJL MÄÄRAB HOOAJA ALGUST ja see on tema syy, seepärast et meil ei ole veel staadionid valmis. Täna käisin Kreenholmil murut katsumas - see väljak pole kyll valmis! Kui hooaeg olex alanud nats hiljem siis olex kõik OK...

Selge see, et kõik on EJL süü, k.a. see et maakera läänest itta keerleb. Kusjuures see EJL koosneb ainult Pohlakust ja tema vanaisast. Philipz, sinuga rääkimine on nagu musta auku kusemine.

bianconeri
03.04.03, 01:20

Kusjuures see EJL koosneb ainult Pohlakust ja tema vanaisast.

Aga ega see tõde nii kaugel selles\"väites\" olegi- või äkki tead nimetada mõnda OMA peaga mõtlevat olevust selles grupeeringus(EJL), kes julgeb avaldada oma arvamust ilma, et ISAN(N)DA poole peaks vaatama...
Endale küll ei tule ükski nimi meelde...

Chazlor
03.04.03, 02:48
Allo

Muud midagi aga kas sa mõtlesid ISAN(N)DA või hoopis IS(S)ANDA?

Parimatega

bianconeri
04.04.03, 01:37

Allo

Muud midagi aga kas sa mõtlesid ISAN(N)DA või hoopis IS(S)ANDA?

Parimatega
Trükikurat, näed , tegi väikese külastuse;)

PHILIPZ
04.04.03, 02:04

Selge see, et kõik on EJL süü, k.a. see et maakera läänest itta keerleb. Kusjuures see EJL koosneb ainult Pohlakust ja tema vanaisast. Philipz, sinuga rääkimine on nagu musta auku kusemine.

idioot, kui näed et sul õigus pole siis muidugi pead kohe suu lahti tegema - lamooooo. Ole vait ja nõustu sellega mida ma ytlesin!!!

rauno
04.04.03, 09:35
no kui praegu aknast välaj vaadata siis olenemata sellest et mitu nädalat kevad olnud ja aprillikuugi juba kestab teeksin EJL hooaeg alustada ntx juunis:D

siis kõikides linnades staadionid mänguvalmis jne

nii mõtled Philipz?et vaatame millal ööpäeva keskmine temperatuur tõuseb +10 kraadini jne.

suurt vahet praegu ilma vaadates pole ju kas 9märts või 9aprill ntx hooaega alustada,pigem ikka varem.

priity
04.04.03, 21:03
idioot, kui näed et sul õigus pole siis muidugi pead kohe suu lahti tegema - lamooooo. Ole vait ja nõustu sellega mida ma ytlesin!!!

p, su nõrk närvikava teeb juba muret, sa võid niimoodi jätkates vihast lõhkeda.

PHILIPZ
05.04.03, 03:19

minu pärast ära muretse... Mind yx asi ajab ainlt vihale - kui ytled midagi mis on tegelikult õige, hakkab mingi loba teisest teemast, raske on oma viga tunnistada - saan aru, aga ole mees!

Levadia Go
05.04.03, 20:08
Rootsi Kunn: kas on mingi info Andorra soidu kohta? Kas te saate üks koht bussis minu jaoks reserveerida ja läbi Kasseli soita - te soidate nii kui nii autobanil Kasseli juures. Ma maksan loomulikult selle eest.
Vasta palun: estboss@web.de:õnnelik:

tsaka08
06.04.03, 12:20

tõsiselt viga saada

Jaan
06.04.03, 19:19
Originally posted by Levadia Go

Rootsi Kunn: kas on mingi info Andorra soidu kohta? Kas te saate üks koht bussis minu jaoks reserveerida ja läbi Kasseli soita - te soidate nii kui nii autobanil Kasseli juures. Ma maksan loomulikult selle eest.

Willkommen, Boss!!

ROOTSI KUNN
07.04.03, 11:38
Originally posted by Levadia Go

Olin siin paar päeva lihtsalt natuke liimist lahti peale seda Tartus käimist.
Nüüd siis on nii ,et sulle on põhimõtteliselt üks koht olemas ja vaja ainult kokku leppida ,kust me su peale võtame ,sest väga suurt ringi me teha ei tahaks. Me sõidame 23.aprilli õhtul välja ja tahame 25.aprllli veeta pool päeva Prahas. Ja sealt siis sõidame edasi ja peaksime sinu peale võtma;)
Paku siis välja kus see võiks toimuda.

PHILIPZ
08.04.03, 00:38
mix flora fännid nii harva Wellingtonis käivad?

rauno
08.04.03, 09:29
pubi mõtled või uus-meremaal asuvat linna?:D

kui pubi siis kuskohast sa võtad et harva?

kui uus-meremaad siis arusaadav miks harva,rahakott ei kanna nii palju:(

bianconeri
08.04.03, 18:21

mix flora fännid nii harva Wellingtonis käivad?
Mis, käid seal nägude loendust tegemas, vä?

PHILIPZ
09.04.03, 01:13
lihtsalt sel päeval mil flora pidi Transiga mängima olime seal 2 korda ja flora fänne seal polndki :-/

2 Rauno:
Ega seal Uus Meremaal ma kah tihti ei käi :-)

PHILIPZ
09.04.03, 01:16
ei, tegelt kyllaltki lahe koht muide :-)

rauno
09.04.03, 15:37

ei, tegelt kyllaltki lahe koht muide :-)

selles on sul ōigus:D

ROOTSI KUNN
12.04.03, 21:22
Järgmisel nädalal siis vinget vutti alates esmaspäevast kuni kolmapäevani välja.
Flora Kaktused -kõik kolmap. Lillekülla,sest M.Levadiale on vaja koht kätte näidata.:lahe:

PHILIPZ
14.04.03, 00:49
kyll sa näed veel kellele koht näidataxe! Pea meles et ega raha kõike asju ei määra, võidab see kes on tugevam! :D :D :D

rauno
12.02.04, 16:07
mõtlesin et panen siia siis kirja mida öelda on:)
ei hakka siin kirjutama mingist flora fännide hüüdnimest ja muust vaid veidi konkreetsemai asju.

eile sai Arenal flora kontoris käidud ja veidi arutatud fännide ja klubi vahelist suhtlemist ja ka muid teemasid.

flora mängude all mingiaeg tagasi kirjutasin et 20.02 saab teoks võibolla flora fännide ja A.Pohlaku kohtumine.Eile sai seda edasi lükatud arvatavasti 27.02 peale,kuna siis on ka Arno Maltalt tagasi ja saab ehk ka tema sellele kohtumisele ja ehk ka paar mängijat.
Midagi konkreetselt ei saa veel täpse kuupäeva ja koha suhtes öelda ,florast antakse teada infot:) kes huvitatud sellel kohtumisel osalema võiks märku anda ntx siin,et oleks umbes teada inimeste hulk kellega arvestada.

teine ma arvan et rõõmustav uudis on see et sellest hooajast juba peaks teoks saama hooaja pilet:) mille ostmisega saab flora stafi ostmisel soodustust ,konkreetselt hindadest ei oska ma midagi öelda kahjuks veel,kuid kui läheb läbi flora särgi hind mida meie pakkusime on see ntx vägagi soodne(me pakkusime et hooaja pileti ostmisel võiks saada flora särgi(loomulikult selline mida mängijad kannavad a mitte t-särk)350.- eest.
aga kõik omal ajal st et hindasi ei tea praegu nagu ma ütlesin:)

mingi lootus on ehk ka flora kaudu saada meistriliiga võõrsil mängudeks bussi,st mängudeks narvas ja kohtlajärvel ntx ja ka tartus ja viljandis:)
a kuna selle hinda ei tea praegu siis ei puuduta teemat momendil ,kui saab hinna teada siis vaatab kas huvi on jne

praegu nagu kõik siis.
ehk see hooaeg flora fännide seas mingi elavnemise toob kaasa ja staadionitele ka meid rohkem:)

Silver
12.02.04, 19:18
Väga meeldiv, et keegi on taas selle teema ülesse võtnud. ;) Koos on alati toredam mängu jälgida, kui mõnekümnekesi niisama tribüünil istuda. Kui midagi taolist tõesti toimuma peaks, siis oleksin samuti üks kindel liige selles organistasioonis. ;)

rauno
23.02.04, 13:09
pean teatama et korra edasi lükatud flora fännide kohtumine klubi juhtkonna ja peatreeneriga lükkub veelkord edasi,esialgu mingile järgmise nädala õhtupoolikule.kuna flora poolelt on soov samaks kohtumiseks ka hoojakakaardid valmis saada,mida kohapeal muretseda saab siis tekibki väikseid viivitusi kahjuks.
edasine info panen siia samasse.

ROOTSI KUNN
25.02.04, 18:21
KIIRE! Kas kellelgi on juhuslikult lindistatud mõni selle aasta Kubok Sodruzestva mäng
Moskvas ? Väga oleks vaja Flora ja Kaunase mängu,kus Flora pennaldega kaotas.
Kui kellegi on siis palun kohe kiiresti minyga kontakti võtta sellest sõltub väga ,väga palju !!!!!:kaval:

ROOTSI KUNN
18.03.04, 16:28
Tegemisel on üks FCF Toetajate banner ja selleks oleme raha kogumist alustanud.
Raha korjab Mihkel ja toetussummad on südametunnistuse järgi ja täpselt nii palju ,kui kellelgi parajasti võimalused lubavad. Kes Mihklit ei tunne võib maksta ka Rauno kätte.
Raha võtame vastu sulas ja maksta saab mängudel. Kokku oleks vaja 1500-2000 jeeku
plagu täpne hind selgub peatselt.
Niisiis ,aktiivsemalt ,aktiivsemalt:) noored,kevad juba ukse ees ja südametes.:kaval:

rauno
10.04.04, 21:43
homme enne mängu plaan mõnel flora toetajal istuda star/space baaris mis asub autoparkla kõrval kotka tn poolse raudtee läbikäigu kõrval mis kaudu Arenale pääseb.:)

fcfloraviljan
11.08.04, 17:52
KUHU TE FLORA FÄNNID KADUNUD OLETE:(

ROOTSI KUNN
11.08.04, 21:30
Originally posted by fcfloraviljan

KUHU TE FLORA FÄNNID KADUNUD OLETE:(

Pole me kusagile kadunud . Ootame järgmist mängu ja vähe paremaid aegu.:P

Tihane
11.08.04, 23:59
mis sa ikka kõva kära teed kui omad on ennevanasti paremaid tulemusi näidanud .. istud vaikselt .. neelatad .. paugatad vahel harva mõne piprase lause ..

sügad pead .. vaatad mõtlikult ringi .. arutled endamisi .. lonksad õlle .. tõmbad väikse tobi .. nõustud, et võib ju meistriliiga kolmas klubi ka olla ja champ league esimeses ringis haledalt saada .. järgmine aasta saab ehk uefa cupil nõrgema vastase .. ja võistkond paremas vormis .. luristad õlle lõpuni, kustutad tobi ja jalutad koju .. et sealt taas järgmisele mängule liikuda ..

a .. kuressaares olen .. puhkan :)