PDA

View Full Version : Fc Elva

negu
13.09.01, 22:01
:P Kas keegi teab Fc elvat? Ja kui teab või ei tea siis saatke mulle infot kes mängib noorte llgas ja nende tulemustest.

-Loom-
19.09.01, 16:57
mis vanuseklass?

willane
20.09.01, 11:50
üks FC Elva on esiliigas, Viljandi Tuleviku duubel. noortest on/oli Mutle, Kallakas, Klavan, Post, vist Talimaa ka

smith
15.01.02, 21:05
Ma ise mängin FC Elva noortemeeskonnas ja kui on huvi siis võite oma küsimustele vastused saada siit e-maililt: 3dfx@mega.ee

coom
28.03.02, 15:21
siis mine vaata fc elva kodukalt see on www.hot.ee/elvafc

Sun
22.08.02, 22:03
Originally posted by coom

siis mine vaata fc elva kodukalt see on www.hot.ee/elvafc

Elvas uus staadion .Loodame, et ka tulemused paranevad.

jazzjansa
27.09.02, 14:55
Kunstmuru väljaj jah.Kas juba valmis?Ma kahtlen selles.:jump2: :jump2:

smith
27.09.02, 19:39
kunstmuru peaks varsti valmis saama. ainult ülespanemise vaev. väljaku põhi koos valgustuse ja muuga on juba olemas

jazzjansa
27.09.02, 20:49
Tõesti.Kas kunstmuru mitte veel Saksamaal ei ole.Ning see kõik viibib sellepärast ,et jalgpalliliidul pole hetkel raha ,et seda ära tuua.On mul õigus:õnnelik:

smith
28.09.02, 00:11
hetkel ma ei tea, kus kunstmuru täpselt on, kuid see on tulekul ja mitte jalgpalliliidu raha taga, vaid selle taga kas Narva trans tahab ka kustmuru või mitte. kui tahab siis tuuakse kõik murud koos ära. nii peaksid need lood olema

jazzjansa
28.09.02, 00:57
AH SOO.POLE VIIMASEL AJAL ASJAGA LÄHEMALT TUTVUNUD.MINU VIIMASED ANDMED OLID SELLISED NAGU MUL KIRJAS OLID.TÄNAN SIND SMITH.SAIN PALJU TARGEMAKS.

Sun
12.10.02, 12:47
Elva on üks mõnus koht ja usun ,et ka jalgpalliväljakud tulevad mõnusad.

Igaljuhul edu neile sealsetes probleemides.

priity
16.10.02, 03:03
Kuskohas kõik need staadionid Elvas asuvad? Treeningväljak e. Gümnaasiumi staadion on eeldatavalt Verevei järve ligiduses olev? Kus asub aga Linnastaadion jääb mulle mõistatuseks. Suvel Elvas viibides ei saanud ses asjas ka targemaks... Teadjad, ehk jagate infot.

Spin
17.10.02, 01:06
Kui Tartu poolt tulla siis peale Verevi järves on paremat kätt Elva Linnastaadion, kus mängivad hetkel niis esiliiga, neljasliiga ja Elva noored. Elva gümnaasiumi staadionit tegeklikult staadioniks nimetada ei saa. See oli lihtasalt plats, kus kooli kehalise kasvatuse tunde läbi viidi. Sinna tuleb kuntsmuru väljak(50m*80m) - nii et ei ole päris täismõõtmetega plats. Kuntsmuru väljaku põhi on juba maas ja valgustid ka. AInult puudub muru, mis pidavat liikuma Saksamaalt Eestisse.

priity
17.10.02, 01:26
oki-toki. selgub, et linnastaadion on see mida gümnaasiumi staadioniks pidasin. kuhu aga siis see uus kunstmuruväljak tuleb? tean et elvas on 2 kooli, üks uuem ja teine vanem. kumb neist gümnaasium on, seda aga ei tea...

Spin
17.10.02, 13:02
Kunstmuru staadion tuleb Elva Gümnaasiumi taha ja see on see uueam kool. Algkool on kohe staadioni vastas, või natuke linna poole jääv kool mis on viie kordne vana maja.

Manager
15.11.02, 15:36
Originally posted by Spin

Kunstmuru staadion tuleb Elva Gümnaasiumi taha ja see on see uueam kool. Algkool on kohe staadioni vastas, või natuke linna poole jääv kool mis on viie kordne vana maja.

Kas Elva linn ka toetab staadioni valmimist rahaliselt?:kaval:

Spin
15.11.02, 20:51
Elva linnavalitsus on toetanud kunstmuru staadioni põhja ja valgustuse tegemist. See oli umbes 100000 eeku. AGa mida pole seda pole. Nimelt ei suuda Eesti Jlgpalli liit kunstmuru Saksamaalt ära tuua, pidavat maksma 700000 eeku (transport). Nüüd juba lumi ammu maas aga pole kuskil mängida. :kurb6:

Sun
18.11.02, 15:57
Originally posted by priity

oki-toki. selgub, et linnastaadion on see mida gümnaasiumi staadioniks pidasin. kuhu aga siis see uus kunstmuruväljak tuleb? tean et elvas on 2 kooli, üks uuem ja teine vanem. kumb neist gümnaasium on, seda aga ei tea...

Elva Gümnaasium
Puiestee 2
Elva
61507

Christina
19.02.03, 23:27
mnjaa nagu näha ei tea inimesed elvast eriti midagi siis tuleb seda kylastada! Ise vahin pievalt kuidas poikad seal Gümnaasiumi statal palli taguvad :)

MART
20.02.03, 18:24
Esiliiga koht oleks parim ,jään huviga ootama.

ROOTSI KUNN
20.02.03, 20:13

Elva linnavalitsus on toetanud kunstmuru staadioni põhja ja valgustuse tegemist. See oli umbes 100000 eeku. AGa mida pole seda pole. Nimelt ei suuda Eesti Jlgpalli liit kunstmuru Saksamaalt ära tuua, pidavat maksma 700000 eeku (transport). Nüüd juba lumi ammu maas aga pole kuskil mängida. :kurb6:

Kuidas selle kunstmuruga nüüd lood on ,kas pannakse kevadel maha. Muideks ,väikese märkusena võin öelda ,et kunstmuru transport Saksamaalt Eestisse maksab kõige rohkem 10-15 tuhat eeki. Tean ,kuna olen natuke logistikaga tegelenud.:lahe:
Elva noortele koidab samuti esiliiga lootuskiireke:õnnelik: ..... nalja hakkab saama ,kui Merkuurile kinga antakse ,kuid omad vitsad peksavad.:oih:

Spin
21.02.03, 18:30
ehhe, ega jah see 70 000 eeku oli natuke utoopiline summa. Muide härra Pohlak isiklikult lubas selle kuntsmuru meile kevadeks. ;)

Manager
25.02.03, 15:07

ehhe, ega jah see 70 000 eeku oli natuke utoopiline summa. Muide härra Pohlak isiklikult lubas selle kuntsmuru meile kevadeks. ;)

No siis e ka selle saate , kevadeni aega küll veel.

Õnnitlen esiliiga kohapuhul.