320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Civilization III

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Civilization III

    Keegi säärast lahedat tsivilisatsioonimängu ka mängib?

    ise olen täielik chieftain (või siis newbie, asjast mitteteadjatele) ehk siis totaalne algaja. kuid juba on civ mu südames

    mäng on siis säärane, et võtad omale ühe tsivilisatsiooni (aka Babüloonia,Pärsia,Jaapan,Hiina,Saksamaa,Venemaa jne. jne.) ning asud siis tegutsema. asutad aina linnu ning arendad neid ning sõdid igasugu hulludega ning sõlmid rahulepinguid ning lahendad muid sõjaga ning impeeriumitega (nagu Rooma impeerium, mitteteadjatele) seonduvaid küsimusi.

    noh, ise olen ühe mänguga lõpuni jõudnud.
    minu tsivilisatsioon oli Babüloonia. Mäng algab despotsimiajastuga (hirmuvalitsus 4000 BC), mitteteadjatele). Asutasin siis pealinna Babüloni ning lisaks veel kolm linna. tulid pärslased oma immortalitega (n.ö. surematud, mitteteadjatele) ning vallutasid ühe linna, vallutasid teise linna. Selleks ajaks olin jõudnud ühe linna juurde teha, sõlmisin Pärsiaga Peace Treaty (rahulepingu, mitteteadjatele) ning sain lõpuks rahu. Ehitasin siis linnu juurde ning arendasin neid aina edasi. Esimese korraga muidugi mingite imedeni ning suurte avastusteni ei jõudnud (osa mängust, mitteteadjatele), rahvas küll haris ennast, kuid teised tsivilisatsioonid jõudsid ikka ette. Vahepeal tutvusin idiootlike zuludega (pealinn Zimbabwe, võite arvata kolm korda kus kandis nad pesitsesid maailmakaardil) ning araablastega. Despotismist vabariigine (Republic) jõudsin tükkmaad peale Kristust. Kusagil 17.sajandi paiku (AC) jõudsin järeldusele, et mulle on küllalt ning asusin kõikide \"tuttavatega\" sõtta, mingeid military unit\'eid mul loomulikult polnud, seega kaotasin kõik 3 sõda.

    Jõudsin järeldusele, et tirin ühe patchi, millega saab multiplayerit kasutada. Peagi alustan märksa suurema hulga tsivilisatsioonidega, et mänguga paremini tutvuda (rahumeelselt).

    mind huvitab lihtsalt, kas ka siin on selle toreda mänguga sõbrustanud isikuid ning kui on, siis ehk räägiksite kuidas on läinud, kuidas nii saite ja mida tegite ja bla bla.



    PS! Ütlesin varem, et 2050AD mäng lõpeb, ei pea alati paika.
    Saavutasin ka esimese cultural victory hiljuti, jippii... elagu kantsler Bismarck!

    #2
    Replying to Topic \'Civilization III\'

    Mingi ca aastakese olen sõbrustand, monarchi peal saan hakkama. Muud nagu ei viitsi lisada

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Civilization III\'

      civilization 3. hahahaa. civ 1st peaks ikka alustama. klassika, muud pole öelda

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Civilization III\'

        einoh muidugi. kui on olemas civ3 , siis tuleb ju ikka civ1 ja civ2 ka hankida, et ikka klassikat mängida.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Civilization III\'

          Olen mänginud Civilization 2te juba aastaid ning pean ära mainima, et lihtsalt ei tüdine sellest mängust ära pikemaks ajaks kui 1kuu. Natukene muidugi hakkas närvi ajama see, et pole näiteks konkreetseid riigipiire ning veel mõned võimalused puudu. Ootasin suure huviga millal tuleb välja Civilization 3 ning kui see tuli siis pettusin väga. Igav mäng minu arust, väga ühevärviline ning soft, linna üldpilt on väga ebareaalne. Igatahes soovitan Civilization 2te kõikidele ning isegi nendele kes strateegiat muidu ei mängi, näiteks mulle ei meeldi strateegia mängud kuid see on lihtsalt liiga hea:P Tegin päris palju reklaami nüüd mängule mis on mitte jalgpalli mängudest parim. Muideks Civ2 valiti (või on) maailma parimaks strateegia mänguks ning tehtud on see vist u. aastal 1990 või varem?

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Civilization III\'

            Nyyd paned kyll natuke puusse aastatega. Civ1 tuli v2lja millalgi 1993.a. paiku ja Civ2 1997.a. ringis v6i midagi niimoodi. Esimese puhul +/- 1 aasta, teise puhul +/-1.5 aastat.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Civilization III\'

              Seal on igal rahvusel omad reeglid.
              Ma mängisin sakslasi ja nende põhirõhk on sõda. Seda arendades suutsin kõiki teisi edestada ja ka muud alasid arendada.
              Egiptlastega sama taktika läbi ei läinud ja kreeklased tegid mulle säru.
              Seega taktikaid on seal mitmeid ja proovimist jagub, kuigi ta muutub lõpuks üksluiseks ja ma pole enam ammu seda mänginud.
              Ma olen üldiselt strateegia fänn ning väga head on veel Medieval Total War, mida võibki mängima jääda, kuna ta pole nii üksluine ning Sudden Strike seeriad on vahvad.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Civilization III\'

                ma jälle üks täielik strateegi mittemängijaid.ei mängi civ-i ega ka yury revengesid või mis iganes need veel on. Lara Croft-i seiklused on normid

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Civilization III\'

                  Originally posted by Swifty2002


                  ma jälle üks täielik strateegi mittemängijaid.ei mängi civ-i ega ka yury revengesid või mis iganes need veel on. Lara Croft-i seiklused on normid
                  Swifty on lasknud ennast suurtest tissidest ära võluda. Tomb Riderile alternatiiviks olla ka selline mäng nagu Nude Rider välja antud. Seikleb seal jällegi Lara Croft ning ainsaks kehakatteks on vöö koos relvataskutega. Ise pole seda mängu trehvanud, aga pilte nägin kuskil.:P

                  Et päris off topic ei oleks, siis? CivIII oli vahepeal lemmik mäng. Enne kolmanda osa kallale asumist jäid mul varasemad variandid vahele nii et algus oli päris raske. Civ III tunnus lause võiks olla \"oo võimas diplomaatia\". Kui need nipid kätte saad, siis võid päris kaua oma väikse riigiga teiste suurriikide vahel eksisteerida. Mängu miinus on see, et kui oled valinud omale vähegi suurema mapi, siis selle hilisem haldamine muutub päris tüütavaks.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Civilization III\'

                    Originally posted by ethan


                    einoh muidugi. kui on olemas civ3 , siis tuleb ju ikka civ1 ja civ2 ka hankida, et ikka klassikat mängida.

                    Sul täiesti õigus sain Civ 3-e hakkasin mängima pea ei seletanud mitte midagi lahti, ex ma otsin kuskilt 1 ja 2 kaa. On kellegil pakkuda??
                    Fc Uuemõisa

                    Kommentaar

                    Working...
                    X