320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

mix nii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mix nii

    mix nyyd j2rsku nii palju postitusi noorte ja naiste all...eelmises foorumis kyll nii ei olnud...minu arvates on see kyll ilgelt tore

    #2
    Orginally posted by Chobram

    mix nyyd j2rsku nii palju postitusi noorte ja naiste all...eelmises foorumis kyll nii ei olnud...minu arvates on see kyll ilgelt tore
    ignorance is bliss... ehk siis ära mõtiskle, miks head asjad juhtuvad, lihtsalt naudi neid, muidu ei juhtu enam häid asju... see selleks

    tõesti on positiivne, et selle teema all on rohkem threade/postitusi. loodetavasti areneb sama hästi ka noorte(ja)naiste jalgpall eestis.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by eestieest

      Asi hakkas siin pihta jälle ei kellestki muust kui minust , peale minu poste siia hakkasid kõik siia vaatama ja igasugu mölinat kirjutama nii , et it's all thanx to me
      6u riilli?!

      teemadest pooled (muuhulgas ka selle) on algatanud chobram, pooled yheksa (kes on moderaator ja peabki seda foorumiosa elus hoidma)...

      odot, eestieest, kas sa hiljuti miskisuguse manifestiga hakkama ei saanud? miks sa sellest kinni ei pea?...
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #4
        ..mina kirjutan siia sellep2rast et nu ma ise tahax ca rohkem selle teema kohta infi saada.

        Kommentaar

        Working...
        X