PDA

View Full Version : Inglise liiga TV\'s

priity
14.09.01, 18:33
EPL
15.09
13:00 Everton v Liverpool
16:00 Newcastle v ManU

16.09
15:00 Charlton v Leeds
17:00 Ipswich v Blackburn

SPL
15.09 18:30 Dundee v Celtic

Martin
18.06.03, 11:16
Kõige toredam on see, et sinu nime kustutamisega (üks nupulevajutus Adminis) kaovad koheselt ka kõik sinu postitused. Kahju lausa - sa ju nii palju tööd teinud nende kallal :)

Kaarel
18.06.03, 11:41
Laps läks ilmselt närvi, et nii vängeid sõnu hakkas kasutama, mida tavaliselt onude suust kuuleb, kui nad viina võtavad.

eston maravilha
18.06.03, 13:36
türa mehed ärge jooge nii vara hommikul..

sicmic
18.06.03, 13:44
Originally posted by eston#21

t*ra mehed ärge jooge nii vara hommikul..

Njah, vb sa ei tea, aga hommikul tegutses järjekordne staar, seekord nimega \"Suurik\", keda smutt ja berg siis kommenteerisid ;). Nüüd teda enam pole, staari siis...

Muidugi võinuks ka teema esimese postituse kuhugi mujale teha:kaval:

eston maravilha
18.06.03, 18:05
muideks oli au isegi selle suurikuga kokkupuutuda neil varastel hommikutundidel

Pätu
14.08.03, 17:34
Selline küsimus nüüd kuis uus liiga algab ja Nimetal kaart pikendamata. Kus kavatsevad foorumlased see nädalavahetus mänge vaadata ?

vandersell
14.08.03, 17:53
/me wellis, vähemalt laupäeval Arsenal-Everton. NTV Futbol peaks näitama. On nii, Kunn?

rohelineKonn
14.08.03, 18:40
ega te keegi buldogis või hiiu pubis näidatavast midagi ei tea?

fitti
14.08.03, 19:07
Originally posted by vandersell

wellis laupäeval Arsenal-Everton. NTV Futbol peaks näitama. On nii, Kunn?

/me pole kyll kunn, aga vastan siiski lahkesti, et NTV näitab ja ei näe põhjust, miks welli telekas peaks vastu jonnima.:P

Pätu
14.08.03, 19:37
nonii.. seda vaatan siis seal ja hommikust mängu mis endat personaalselt huvitab peab vist vaatama kas o\'malleys või molly malone\'s..(kui just keegi ei tea mis kohakeses ma saaksin mängu näha canal+\'lt) on sinna veel kedagi tulemas ? :)

eston maravilha
14.08.03, 20:56
nahhuit sul seda canal+ pealt vaja vaadata on?? tahad praktiseerida oma olematut rootsi keelt??

Pätu
14.08.03, 21:48
einoh, ahv :P, ega ma keelt kuulama lähe.. kui saab kusagil mugavamas kohas vaadata seda mängu siis läheks sinna.. :P

vaikiv mees
14.08.03, 22:05
no \'hommikust\' m2ngu P\'mouth vs Villa peaks O\'Malley\'s t6esti n2itama,
aga ma vist n2gin Nimeta aknal ka enda meelest kirja nagu peaks ManU-Bolton siiski \'seal toimuma\',

eston maravilha
15.08.03, 02:03
see et nad sky\'d ei näita ei tähenda et nad canal+ ei saa näidata..

Pätu
15.08.03, 04:46
no ma tean et nad ei saa neid eriti näidata :) neil kõik kaardid pees ;) nnad ei suutnud näidata taani tv1-e mis ei ole minu arust küll nüüd sky pealt :P

vandersell
15.08.03, 11:04
Sai siin herr Raixiga arutatud- äkki keegi lugupeetud adminnidest vahetab teema pealkirja ära- a la Inglise liiga(d) TV-s või pubides. Et siia teemasse siis ettepanekud, kus rahvas käib vutti vaatamas, mis mänge jne. Seda postitust ajendas kirjutama osa vutifännide nurin, et Nimeta Pubi on omadega natuke alla käinud- probleemid viimasel ajal kanalite näitamisega ja ka õlle kõrge hind. See viimane on nüüd küll minu isiklik arvamus :P Ahh, põhipoint on ikka see, et rahvas käiks ühes kohas mänge vaatamas, seltsis ikka segasem. Muidugi ei saa erinevate klubide fännid ühes kohas alati samal ajal oma lemmikuid näha aga selle teema all saaks teada kuhu mingi meeskonna poolehoidjad kogunevad.

Nats segane jutt aga loodetavasti jõudis point kohale :)

PS. Tore oleks kui teema jääks Inglismaa jalgpalli alajaotuse alla.

Melwood
15.08.03, 11:22

Et siia teemasse siis ettepanekud, kus rahvas käib vutti vaatamas, mis mänge jne. Seda postitust ajendas kirjutama osa vutifännide nurin, et Nimeta Pubi on omadega natuke alla käinud- probleemid viimasel ajal kanalite näitamisega ja ka õlle kõrge hind. See viimane on nüüd küll minu isiklik arvamus :P Ahh, põhipoint on ikka see, et rahvas käiks ühes kohas mänge vaatamas, seltsis ikka segasem. Muidugi ei saa erinevate klubide fännid ühes kohas alati samal ajal oma lemmikuid näha aga selle teema all saaks teada kuhu mingi meeskonna poolehoidjad kogunevad.

Nats segane jutt aga loodetavasti jõudis point kohale :)

PS. Tore oleks kui teema jääks Inglismaa jalgpalli alajaotuse alla.

Väga hea mõte, pange aga kõik siia kirja, siis teaks ka, kust eemale hoida. :D

mjkk
15.08.03, 11:24
Mina ei tea, Nimeta ikka kõige südamelähedasem, käisin just eile sealt läbi ja küsisin üle, nädalavahetusel lubati näidata nii Manure-Bolton, Leeds-NUFC kui ka Chelsea-Pool mängu, seega loodan, et kõik ikka omas Nimetas platsis...vähemalt Tooni sõbrad :)

Raix
15.08.03, 15:03
nagu Sell juba rääkis, Nimeta on üks õnnetu koht, ja kogu kompott sealjuures: kallis ja õnnetu haledakuke õlu; parajalt tont baarman, kes ei jaga mitte emmigi; kodukas ütleb ühte, kohapeal hoopis teine ooper jne.- mitte just eriti popp koht! :prill3:
O\'Malley\'s on sant ekraan ehk siis maakeeli, kui igast topsid sisse-välja siiberdavad, siis pildi nähtavus ei ole just kõige parem... Õlle suhtes on tunduvalt parem! :r66m8:
Ühesõnaga, seltsimehed esimehed, genereerige ideid, avaldage arvamust! :prill1:

Pätu
15.08.03, 15:27
Kusjuures Molly Malone\'s oli päris hea mängu vaadata minu arust. Seal telekad tagumistes ruumides, kus miskeid muidu-lantijaid ei tõmble ja ruumi ka piisavalt. Aga seal sama mure, mis Nimetaski - rämedalt kallis kurat võtku.

Pätu
15.08.03, 16:38
Niih.. ma pidasin Raiksiga sõjaplaane ja mõtlesime sellise asja välja

meie alustame homme kell 12.00 Rannaväravas Soccernet- FC Reaal mänguga ( see pole kohustuslik)

siis tiksume kas Molly Malone\'i (arvatavasti sinna ikka) või O\'Malleysse kella 14.30-ks Portsmouth - Villa mänguks

see vaadatud siis liiguma vist edasi Wellingtoni kus näeb selliseid kanaleid nagu 7tv ja NTV + Futbol, mis näitavad vastavalt ManU - Bolton ja Arsenal - Everton. Saab enamvähem mõlemat mängu korraga vaadata :)

siis on kõigil mõned tunnid vaba aega kuni jõuab kätte pühapäev kell 16.00... siis tiksutakse vist nimetasse (tglt läheks kuhugile kus on sky sports siis saab kahte mngu järjest vaadata) ning vaadatakse Leeds - Newcastle mängu ja peale seda Pool - Chelsea mängu.

Terve nädalavehtus täis jalgpalli.. järgmine töönädal teil kõigil pallid silme ees ! (neil kes litsimajas töötavad neil juba praegu)

On ühinejaid ??? :)

vandersell
15.08.03, 16:48
/me täitsa mõtleb selle peale.
Aga jollu, kas sul kael kannab juba? ;)

Kaarel
15.08.03, 17:08
Originally posted by Pätu

siis on kõigil mõned tunnid vaba aega kuni jõuab kätte laupäev kell 16.00... siis tiksutakse vist nimetasse (tglt läheks kuhugile kus on sky sports siis saab kahte mngu järjest vaadata) ning vaadatakse Leeds - Newcastle mängu ja peale seda Pool - Chelsea mängu.

Terve nädalavehtus täis jalgpalli.. järgmine töönädal teil kõigil pallid silme ees ! (neil kes litsimajas töötavad neil juba praegu)

On ühinejaid ??? :)

Pühapäev ikka, sa tahtsid vist öelda.

Pätu
15.08.03, 17:25
pühapäev jah :) kirjaviga tuli sisse.. ikka juthub

sell mu kael või õigemini selle tugi kannab küll :)

mjkk
15.08.03, 17:27
Üldiselt, Pätu, näeb ka Nimetas mõlemat mängu ilusti järjest, seega ei tohiks probleeme tekkida. :)

Tore oleks, kui sinna saaks võimalikult palju rahvast kokku, eriti Tooni fänne, seltsis segasem vaadata...aga kui lähete mujale, andke kuidagi teada.

Pätu
15.08.03, 17:36
hmm.. nimeta.. joy-joy..

persse ma ei usalda neid enam üldse.. viimasel ajal tihti olnud see raiksi kirjeldatud ooper seal :P

Litmanen37
15.08.03, 18:23
Nimetas tõesti õlle sitt ja kallis.Kuid olgem ausad,see on mõeldud rohkem välismaalastele...Ja mängud mis välja kuulutatud on alati ka ekraanil olnud!

Pätu
15.08.03, 18:30
ära ütle kunagi alati.. see nädal oli väljakuuutatud rangers - copenhagen.. seda ei olnud.. samuti pparil korral eelmine hooaeg oli üldse teine mäng kui välja kuulutatud

Litmanen37
15.08.03, 18:38
never say never...selles sul õigus....uurin välja,mis juhtus...

Tembu
16.08.03, 11:13
Buldogi Pubi teenib minult 5 punkti, et näitab ka sel hooajal Premier League´ i mänge...AJAKAVA (http://www.buldogipub.ee/main.php?act=sport)

ROOTSI KUNN
16.08.03, 12:25
Suures inglise tuhinas ärge unustage ka kodukootud mängu pühapäeval Flora -Tulevik;)

ROOTSI KUNN
16.08.03, 12:29
Originally posted by tembuu

Buldogi Pubi teenib minult 5 punkti, et näitab ka sel hooajal Premier League´ i mänge...AJAKAVA (http://www.buldogipub.ee/main.php?act=sport)

Mulle sobib Buldog suurepäraselt ,kodust 5 min. jala minna. Eks ma Welli ja Buldogi vahet jäängi pendeldama ,vastavalt vajadusele.:lahe:
Tembu ,oled ise ka täna kohal või?

Tembu
16.08.03, 12:37
Kuule,täna vast läeb kesklinna asja kaema....Sai nagu lubatud ja seal rahvast ka rohkem....O´Malley ja Well siis märkmikus tänase päeva peal kirjas koos ohtra õlle joomisega...:P

Pätu
18.08.03, 16:27
Eile sai oldud Buldogis päris suure pundiga. Mulle täitsa meeldis see koht ja kavatsen teinekordki sinna minna :)

-Antz-
18.08.03, 17:31

Eile sai oldud Buldogis päris suure pundiga. Mulle täitsa meeldis see koht ja kavatsen teinekordki sinna minna :)

Päris hea punt oli jah ja ega ei saa ju neid kesklinna peldikuid kuidagi Buldogiga võrrelda! Ainus mure ongi selles, et keskel elades ei ole alati just kõige mugavam Nõmmele mänge vaatama sõita. Edaspidi muidugi meeldiva seltskonna osalemisel kordame asja pigem samas kohas!
:õlu: oli ka sigasoodne ehk siis 2 Tammsaare eest sai 3 Saku märjukest! Cheers!

vandersell
18.08.03, 17:40
Eelmisel hooajal sai õite tihti nimetatud pubis mänge vaatamas käidud- nimelt näidati pühapäeviti RTL5 pealt Arsenali mänge. Ka sel pühapäeval on meil mäng aga kas näitavad, seda ei tea, mu päringule pole veel vastatud. Aga laupäeval võiks Newcastle ja ManU mängu küll vaatama tulla. Probleem muidugi selles, et kui veel tuttavaid nägusid tuleb, siis võib jälle üks suurem :õlu: välja kukkuda :P

Pätu
19.08.03, 00:02
niih.. ma arvan et mina järgmine nv elan buldogis :)

vandersell
22.08.03, 15:24
niih.. olen jolleriga nõus.

23.08. kell 14.00
NEWCASTLE UNITED-MANCHESTER UNITED
23.08. kell 17.00
CHELSEA - LEICESTER CITY

24.08. kell 18.00
MIDDLESBOROUGH - ARSENAL

Kohtume Buldogis :)
Kui ma muidugi Tallinnas olen :P

Pätu
22.08.03, 16:42
niih laupäeval ma vist buldogis aga hm. villa mängu ei näegi seal.. siis peab kuhugi mujale minema ! :)

Raix
22.08.03, 17:21
Kui kõik läheb planeeritult (mitte nii planeeritult nagu eelmine nv :prill3:), siis /me liitub Jolleri ja Selleriga! :silm4:

vaikiv mees
22.08.03, 19:44
kui k6ik l2heb planeeritult, peaks Nimeta n2itama samu m2nge mis Buldog
(kuhu on tervislik koguneda neil, kes pole Toon Army liikmed)
O\'Malley vist 6htul ka Preston vs Sunderland (seda j2llegi kava j2rgi)

fitti
22.08.03, 20:57
ntv + pakub nii manu-nufc mängu kui õhtul hollandi liigat (feyenoord - heerenveen). ehk et ka wellington on üks variant.

Pätu
24.08.03, 14:17
niih... tänast villa - pool mängu on vist ainult võimalus näha kodudes (kui teil vastav aparatuur) või siis Buldogi Pubis (sinna ma ka lähen)

vaikiv mees
24.08.03, 15:49
ma\'i tea, Buldogi kodukas ytleb ainult
Boro vs Arsenal,
kurb kyll kui nii hea m2ng kui A.Villa-L\'Pool n2gemata j22ks..

H.M Murdock
24.08.03, 17:08
ma helistasin Nimetasse ja sealt öeldi,et näitab küll villa- vs \'pooli,aint et kell 23 täna õhtul :doh:

Undi
24.08.03, 20:02
Buldogi koduaks ütles jah nii, kuid põhjus selles, et samal ajal näidati vormeleid. Kui ilusti küsida, siis tuuniti üks telekas Villa-Pooli lahinguks välja ;)

vandersell
25.08.03, 10:25
Sai siis peale kolmekuist pausi jälle Buldogi külastatud ja mis ma öelda saan- väga lahe, kena remont on tehtud ja hinnad on jäänud samale tasemele. Niikaua kui Arsenali mänge näitab, on see mu kodupubi :)

Tembu
25.08.03, 10:31
Sai laupäev Buldogis mõned tunnid veedetud ja peab tunnistama, et jalka vaatamine on seal raskeks tehtud.Nimelt, 2*25.- = 1,5L Orikat...Mõni ime siis et peab pühapäeva värisedes mööda saatma. Ma ei ole joodik, lihtsalt mul on hea maitse:)

vandersell
25.08.03, 15:07
Jollu, nagu sa nüüdseks arvatavasti juba tead, siis mängime teiega ikkagi kolmapäeval. Ainult et suur mure on- kusagilt ei näita...
Või äkki ma eksin?

Pätu
25.08.03, 16:17
Arvatavasti ei näita, aga ehk mõni kanal tuleb päästab välja :)

persse.. vaatasin järgi.. hetkel on satfootballis vaid kirjas Manu - Wolves mäng.. no krt.. suht mõttetu see ju..

Tembu
01.09.03, 12:40
Väikse OT-na siis lisatud Starmani klientidele nähtava Viasat Sport kava tulevasteks mängudeks:
10 sept 20.55 EM-kval England-Liechtenstein
16-17 sept UEFA Champions League Gruppspel 1
23 sept 20.40 Carling Cup Cardiff City-West Ham Utd
24 sept 20.40 Carling Cup Coventry City-Tottenham Hotspur
30 sept-1 okt UEFA Champions League Gruppspel 1

dimaggio
01.09.03, 14:04

Väikse OT-na siis lisatud Starmani klientidele nähtava Viasat Sport kava tulevasteks mängudeks:

Viasat Spordi juures viskab kõige rohkem pinda see, et näidatakse mingit nõmedat pesapalli ja Ameerika jalgpalli, selle asemel, et Premiershipi näidata.(Kuid eks need tobedad televõrkude- ja telekanalite lepingud segavad kah vett. Võipal ei ole neil õigust Inglise liigat näidata??? Ei tea kohe.)

17
01.09.03, 14:52
Originally posted by DiMaggio

Viasat Spordi juures viskab kõige rohkem pinda see, et näidatakse mingit nõmedat pesapalli ja Ameerika jalgpalli, selle asemel, et Premiershipi näidata.(Kuid eks need tobedad televõrkude- ja telekanalite lepingud segavad kah vett. Võipal ei ole neil õigust Inglise liigat näidata??? Ei tea kohe.)

Minuarust näitab Viasat sport hoopistükkis kõige rohkem golfi ja nascarit mis ikka hullult pinda käivad.A ja poks kah.

vandersell
17.09.03, 12:53
Pühapäeval kell 18 olen mina Buldogi pubis ManU vs Arsenal vaatamas. Sama mängu näitab ka Nimetas, ning nagu fittist aru sain, siis ka Wellis.

Kohtumiseni :)

PS. Kaugel see 26. kuupäevgi on. Huvitav päev muidugi jalgpalliks- reede. See tõotab rasket õhtut :P Kes tähistab, kes uputab muret. Loodetavasti on Tooni pool väärikalt esindatud ;)

Kaarel
17.09.03, 18:25

Pühapäeval kell 18 olen mina Buldogi pubis ManU vs Arsenal vaatamas. Sama mängu näitab ka Nimetas, ning nagu fittist aru sain, siis ka Wellis.

Kohtumiseni :)

PS. Kaugel see 26. kuupäevgi on. Huvitav päev muidugi jalgpalliks- reede. See tõotab rasket õhtut :P Kes tähistab, kes uputab muret. Loodetavasti on Tooni pool väärikalt esindatud ;)

See reede 26. on tõesti huvitav päev jalgpalli vaatamiseks. Vahest pakute mõne hea koha välja, kus koos Newcastle\'i hävingut võiks jälgida.

mjkk
17.09.03, 21:20
Originally posted by Kaarel
See reede 26. on tõesti huvitab päev jalgpalli vaatamiseks. Vahest pakute mõne hea koha välja, kus koos Newcastle\'i hävingut võiks jälgida.

Kuradi pessimist. :kulm:

Jaan sai vastu pükse siis kui Newcastle eelmisel hooajal Meistrite Liigast edasi pääses, loodetavasti saad sina oma pessimismiga peksa just sellel 26. päeval, mil nimeks reede. :)

Ahjaa: Ise looban maabuda Nimetas või Buldogis, kui kõik läheb plaanipäraselt. :lahe:

Kaarel
17.09.03, 21:41
C\'mon, Highburyl pole lootustki. Pakun, et 3-0 või 4-0 \'tykkimiehille\'.

vandersell
18.09.03, 10:35
Aitäh Kaarel, süstid mulle optimismi mida praegu nii väga vaja on :)
Aga koht oleks ikka see Buldogi Pub.

Raix
18.09.03, 11:14
Originally posted by Kaarel

See reede 26. on tõesti huvitav päev jalgpalli vaatamiseks. Vahest pakute mõne hea koha välja, kus koos Newcastle\'i hävingut võiks jälgida.

Come on Berg, võta ennast kokku!!! Mäng alles tulemas ja sina juba oled meie suurepärase võidu mahamatnud!! :r66m8: :r66m9:
Nagu Sell juba mainis, kohaks võiks Buldogi (http://www.buldogipub.ee/main.php?act=sport) olla!

futbolidipaul
18.09.03, 21:29
kas keegi teab, mis kanalilt võiks näha arsenali ja manu mängu, või mingis pubis ida virumaal

mjkk
23.09.03, 18:58
Tohohh, Buldogis näitab täna suisa NUFC - NAC mängu, algusega kell kolmveerandkümme. Kahjuks ise ei saa kuidagi mägnu vaatama tulla...:(

Aga mitte sellest ei tulnud ma rääkima - küsimus selline, kas Buldogis peale kella 22 võib viibida pubis ka alla 18-aastasi. On sellega enne seal probleeme olnud vms? Keegi teab?

Raix
23.09.03, 19:08
Originally posted by Magpie
Tohohh, Buldogis näitab täna suisa NUFC - NAC mängu, algusega kell kolmveerandkümme.

mängu näitab siiski homme..
ning vaevalt, et nad sind väljaviskavad.. kui mingit kobisemist on, siis ytleme, et vaatad mängu ära ja siis lähed minema!
kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab! :silm4:

mjkk
23.09.03, 19:10
Originally posted by Raix
mängu näitab siiski homme..
ning vaevalt, et nad sind väljaviskavad.. kui mingit kobisemist on, siis ytleme, et vaatad mängu ära ja siis lähed minema!
kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab! :silm4:

1) tähendab jah, homme :P

2) siis sai minu puudolev 1% kinnitust ja olen kindlalt reede õhtul kohal! :)

mjkk
30.09.03, 19:27
INGLISE LIIGA TV\'s on teemaks, eks. Noo siis sobib ka selline (http://soccernet.espn.go.com/feature?id=278597&cc=5739) asi siia. :) Üks vahva filmitegemine hakkab Inglismaal pihta...seoses jalgpalliga. Vaadates tegijaid, paistab kõvem film tulevat kui Bend it like Beckham. Üks olulisi \"võtteplatse\" saab olema näiteks St. James\' Park. :lahe:

eston maravilha
30.09.03, 21:00
inglise liigaga seotud paljastus.. ehk siis charltoni soccerette (http://www.2fort4.com/celebnews/pictures01/pic030927-01/pic030927-01.mpg ) soccer am-i saates;)

vandersell
16.10.03, 23:19
/me on sel laupäeval nagu tavaliseltki Arsenali mängu Buldogi pubis jälgimas.

Seekord väike boonus- saab silmanurgast Leedsi fännide asjaajamisi jälgida ;)

eestlane
17.10.03, 00:40
satihuvilised näevad juba mõnda aega premieri täiesti vabalt siriuselt rumeenlaste kanalilt TV Sport Romania. Igal nädalal 4-5 mängu otseülekandes!

fitti
17.10.03, 11:47
sell on sel laupäeval nagu tavaliseltki Arsenali mängu Buldogi pubis jälgimas.

Seekord väike boonus- saab silmanurgast Leedsi fännide asjaajamisi jälgida ;)

saab või? kas sääl mitu mängu mitmel ekraanil? /me muidu samme jumalast hyljatud welli suunas rihtis.. :P

vandersell
17.10.03, 15:02
Leeds-ManU ju kl 14 ja Arsenal-Chelsea kl 17 ;)

vandersell
17.10.03, 15:03
Leeds-ManU ju kl 14 ja Arsenal-Chelsea kl 17 ;)

fitti
26.10.03, 19:17
Originally posted by Neth
Ja 2 nädalavahetust järjest Ajaxi mängu nautida on hea. Loodame, et ajax suudab ikka võidu võtta ka. See viasatsport on väga kõva kanal, kuid kahju et sealt inglise liiga mänge ei näe:(

(tsitaat teise teema alt, aga sobib siia paremini) - kyll aga saab vaadata liigakarika mänge:
28 okt 21.40 Leeds-Manchester United
29 okt 21.55 Blackburn-Liverpool

selle kella keeramisega on mul nyyt ajataju sassis, aga loodetavasti on arvutused õiged. (rootsis näitab kell -1h, aaaaight?)

Pätu
27.10.03, 01:40
mänguds hakkavad eesti aja järgi 22.40 ja 22.55

eston maravilha
27.10.03, 01:46
kella keeramisega pole ju midagi sassis.. inglased on meist ikka 2 tundi taga, rootslased ja muu kesk- ja lääne-euroopa 1 tund

vandersell
08.01.04, 20:18
Arsenali teema all sai mainit, et borost siibrit ei saa, aga võta näpust (http://www.nimetabaar.ee). Eile oli veel postrid üleval, kus näitas pooli ja villa vahelist mängu. Noh, kui nii, siis sobib :)

vello99
08.01.04, 21:03

Arsenali teema all sai mainit, et borost siibrit ei saa, aga võta näpust (http://www.nimetabaar.ee). Eile oli veel postrid üleval, kus näitas pooli ja villa vahelist mängu. Noh, kui nii, siis sobib :)

Ja arvestades, mis mängud FA karikal kas laupäeval hiljem kui kell 5 hakkavad (nt. newcash - liverpool) või pühapäeval toimuvad, ei üllataks mind üldse kui ka Yle 2 teile seda naudingut pakub...

mjkk
08.01.04, 21:15
Originally posted by vello99
Ja arvestades, mis mängud FA karikal kas laupäeval hiljem kui kell 5 hakkavad (nt. newcash - liverpool) või pühapäeval toimuvad, ei üllataks mind üldse kui ka Yle 2 teile seda naudingut pakub...

:kratsti:

see sinu newcash on suht-koht viimane klubi, kes seda lõppu oma nimesse väärib.

Tottenham Hotspuri ostud enne hooaja algust 2003:

2003/04 Frederic Kanoute West Ham United Aug-03 £3,500,000
2003/04 M Mabizela Orlando Pirates Jul-03 £1,500,000
2003/04 Bobby Zamora Brighton & HA Jul-03 £1,500,000
2003/04 Helder Postiga FC Porto Jun-03 £6,250,000

kokku - ca. 13 miljonit naela

Newcastle Unitedi ostud:

Lee Bowyer - 000000 naela

kokku - ca. 0 naela

kes nüüd ****cash on? ma ei mõista

miks mitte mancash või chelcash vms...

aga pubidest nii palju, et kui vähegi võimalust on, olen mina pühapäeval harakatele nimetas kaasa elamas. kõikidel kohale tulla! :)

vello99
08.01.04, 21:58
OK OK no ma ei kasuta siis seda sõbralikku terminit enam teie kohta. Kelleltki ma juba sain enne samal teemal laksu ära, oli see Jaan tõenäoliselt. Selgituseks nii palju, et newcashiks hakkasin ma newcashi kutsuma juba nii mõnigi hooaeg tagasi (oli see vist Hulliti ajal), kui teie tegemised transfer-marketil ei olnud päris võrreldavad selle suvega... Ja miks mitte arsecash, mancash, chelcash, hmmm arse, manure, chelski vastavalt kõlab ju palju suupärasemalt...

P.S. Hmm, milleks siis Newcashi edaspidi kutsuda... Äkki treeneri järgi: Oldcastle? BWAHAHAHAAAAA...

I\'ll get me coat... :sega10:

vandersell
09.01.04, 22:32
Update homme Nimetas näidatava mängu kohta- kindlasti näitab ´pool- villa, vbla ka samal ajal Arsenal-Boro.

dennis10
11.01.04, 18:07
Kes tahab, võib vaadata inglise liiga mänge internetist siit (http://www.ntvmsnbc.com/news/38903.asp). Eile näitas igatahes Arsenali- Boro mängu , täna vatasin Leicester - Chelsea esimest poolaega. Kvaliteet pole muidugi suurem asi.

fitti
11.01.04, 18:17
kas seal tuleb mingi jupp omale arvutisse ka installida? kuulsin seal kyll võõrkeelset kisa, aga pilt ei tulnd mette.

rohelineKonn
21.01.04, 15:39
hai,

mul televiisorist jalgpalli vaatamist puudutav küsimus.
nimelt tekkis raskusi puhkuserahade ärakulutamisega ja seoses sellega tekkis mõte, et võiks endale ühe ümmarguse antenni osta. nüüd siis küsiksingi teadjamatelt, et millist soovitate, ja mis juraka peale te ta sihite, kui on tahtmine ohtralt inglise jalgpalli vaadata. samas oleks tore, kui ei tekiks olukorda, kus ainukeseks vaadatavaks kanaliks ongi ntv-futbol. et siis milliseid variante te juba endale soetanud olete ja mida selle valguses soovitada oskate?

aitäh

fitti
23.01.04, 12:08
pubide asjatundjad, ega kuskil homset taaveti-koljati (scarborough-chelsea siis) heitlust näidata?
\'kodustest\' kanalitest yletv2 on paraku valinud arsenal-boro mängu...

Tembu
23.01.04, 12:18
Hiiu Pubis näitab, vähemalt kavas on too kohtumine ilusasti kirjas.
Ja ega Buldogi Pubi kehvem pole- ka neil see mäng televusseritest jooksmas.

Cold beer, anyone?!

Melwood
23.01.04, 12:23

Cold beer, anyone?!

Noja Nimetal on see ka kavas täitsa olemas. Ja O\'Malleys vist kah. Niiet võimalusi on mitu.

fitti
23.01.04, 12:24
eks siis tuleb kah mainit asutusse visiit teha!
cold beer it is - :r66m9:

valdano
23.01.04, 12:31
täna hommikul avastasin röömuga, et 7tv on tagasi!! inglise ja ka hispaania liiga, nba ja eurokoss on jälle nähtavad.

SleepWalking
23.01.04, 13:03
Originally posted by valdano
täna hommikul avastasin röömuga, et 7tv on tagasi!! inglise ja ka hispaania liiga, nba ja eurokoss on jälle nähtavad.

tegemist siis millise kaablioperaatoriga või kus ta sul tagasi on? :)

valdano
23.01.04, 13:30
tele2

fitti
23.01.04, 13:38
nüüd ajasid küll ilmaasjata kõvaks - minu tele2 pakett keeldub 7tv-d pakkumast...:sega5:

valdano
23.01.04, 13:44
ei oska kommenteerida - mul on superpakett ja kohal ta oli, kusjuures tele2 ametlikul infokanalil oli sellekohane teade ka veel. tuli mingi teise vene kanali asemele.

muurek
23.01.04, 18:52
onjah täitsa olemas. tänud infi eest!

ülehomme kohe :) man city-tottenham

sagedus on 247,3

stv pidi ka 7tv jälle näitama

vandersell
23.01.04, 20:24

Cold beer, anyone?!
Temps, ära tembuta. Sa tead küll kus olema pead ;)

Even
23.01.04, 23:17
peaaegu iga laupäev tuleb Yle kahest 16.50 kas esiliiga mäng või Fa cup nagu homne. Kõige rohkem tahaks näha nendest mängudest mis 16.50 algavad kas arsenal - middlesbrouh või sunderland - ipswich town

vandersell
24.01.04, 00:36
Originally posted by Evu

Kõige rohkem tahaks näha nendest mängudest mis 16.50 algavad kas arsenal - middlesbrouh või sunderland - ipswich town
No kui sa suvatsenuks veits uurida, teaksid et näitab Arsenal-Middlesbrough mängu...

Even
24.01.04, 20:39

Originally posted by Evu

Kõige rohkem tahaks näha nendest mängudest mis 16.50 algavad kas arsenal - middlesbrouh või sunderland - ipswich town
No kui sa suvatsenuks veits uurida, teaksid et näitab Arsenal-Middlesbrough mängu...

Kust sa siis otsisid? Minu üldse ütlesin, et mis mängu ma tahaks kõige rohkem näha. Ära tule kohe räuskama!!:viha:

skint
24.01.04, 20:43
Originally posted by Evu

Kust sa siis otsisid? Minu üldse ütlesin, et mis mängu ma tahaks kõige rohkem näha. Ära tule kohe räuskama!!:viha:

Näiteks mõned postitused enne sinu sisutihedat sooviavaldust oli postitatud järgnev teadaanne:

Originally posted by fittibaldi

pubide asjatundjad, ega kuskil homset taaveti-koljati (scarborough-chelsea siis) heitlust näidata?
\'kodustest\' kanalitest yletv2 on paraku valinud arsenal-boro mängu...

Kaarel
31.01.04, 17:20
Mis puutub 7TV-sse, siis ma täna avastasin, et see on ka Starmani kaabellevis tagasi :) Saab siis näha, kui kauaks.

woodoo
02.02.04, 00:20
Siriuselt alustasid saateid viasat sport nimelised kanalid.Sealt on võimalik näha 70-80-90ndate Inglise liiga ja FA cup\'i mänge .Lõbus vaadata tolle aja staare,soenguid ja mänguvorme.Praegu just vaatan 77nda aasta FA cup\'i finaali.

Tembu
12.02.04, 14:41
Kel taastati õigus 7TV-d vaadata, siis nad võivad sellest pühapäevast vaid rõõmu tunda, sest:

14,30 FA Cup Arsenal - Chelsea

18,05 FA Cup Liverpool - Portsmouth

ja õhtul mingid kentsakad satsid Hispaaniast tagumas palli omavahel

Võileivad ja kohvitassid valmis seda......

zaz
12.02.04, 16:00
Kel taastati õigus 7TV-d vaadata, siis nad võivad sellest pühapäevast vaid rõõmu tunda, sest:

Tegelikult peaks laupäeval veel näitama Man U ja Man City vahelist mängu kaa:õnnelik:

lisaks mõlemal päeval ka hispaani liigat:) milledest magusam pala - Real M. vs. Valencia - pühapäeval

Tembu
12.02.04, 17:11
Originally posted by zaz

Tegelikult peaks laupäeval veel näitama Man U ja Man City vahelist mängu kaa:õnnelik:

lisaks mõlemal päeval ka hispaani liigat:) milledest magusam pala - Real M. vs. Valencia - pühapäeval

No jaa, näitab küll....Teisipäeviti on Kanal 2-st Politseikroonika Võsa Petsiga ka, aga who cares!!!:)....paraleel - mõlemad saated pole live´s

malagar
12.02.04, 17:28
7tv pealt pole manu -city tõesti lives . Aga reali - valencia oma on live , samuti nagu ka pühpäeval Arsenal - Chelsea ja Liverpool -Portsmouth

Tele 2 klientidel on aga manchesteri ja city mängu võimalik vaadata lives DSF i nimelise saksa spordikanali pealt

mjkk
19.02.04, 20:16
laupäeval näeb suht-koht kõikjal toda Newcastle-Middlesbrough mängu, tulenevalt aga sellest, ei saa ise vaatama tulla, tekkis küsimus - kas kellelgi oleks võimalus kohtumine linti võtta?? oleks ülimalt tänulik. kas pubidest on võimalik midagi taoliselt tellida jne.

tänan abi eest. maksan muidugi kenasti kõik kinni. ;)

Pätu
19.02.04, 22:29
midagi sa ei maksa !

mjkk
19.02.04, 22:33
midagi sa ei maksa !

maksan. kindlalt.

mjkk
22.04.04, 17:43
pöördun, kallid televaatajad, teie poole suure probleemiga.

nimelt mängib täna õhtul newcastle united uefa karikasarja poolfinaalmängus marseille\'ga. ja ülekande sellelt kohtumiselt teevad järgmised telekanalid:

Sport 1 (Ungari)
Eurosport France
Showtime Sport
Romania 1
Alpha TV
ITV1
La 7

olen kaks päeva pubidesse helistanud ja kohe kusagil ei võeta mind jutule. st. öeldakse, et mängu ei näidata. nimetast öeldi hommikul, et näeb, aga üle kontrollides selgus kurb tõsiasi... sittagi.

kas tõepoolest ühtegi ülalmainitud kanalitest siis tallinnas ei näe? näiteks hiius. nimetasse ma usun, et nad kontrollisid ja lihtsalt ei leidnud. aga hiiu omad tunduvad totaalsed lollid selles osas ja vaevalt nad ennast on vedanud üle kontrollima, et ehk isegi näeks mängu. kuigi ma neile kahe päeva jooksul viis korda helistanud olen...

oeh. kas ma pakun siis valesti, kui arvan, et eurosport france\'i võimalik tallinnas näha on? rääkigu targemad.. :(

vaikiv mees
31.05.04, 13:25
hm, tore uudis iseenesest..

http://www.postimees.ee/310504/esileht/meedia/135721.php

SleepWalking
31.05.04, 13:31
Manchester Unitedi ja Chelsea meeskondi peetakse Inglise jalgpallinduse atraktiivsemateks meeskondadeks. Esimeses on aastaid mänginud ka praegu Madridi Reali ridades võistlev David Beckham.

ka minul tuleb manyoo iseloomustamisel kohe kõige esimesena meelde, et seal on kunagi mänginud david beckham. aga loomulikult on ka muidu tegemist äärmiselt atraktiivse meeskonnaga.

fitti
31.05.04, 14:02
no väga popp uudis kyll, aga see va viasat 2 minu telepurki pole seni jõudnud.
on\'s selle kaemiseks tarvilik teha mingi extended kontraht kaabliteenuse pakkujaga (minu puhul tele2) või mis?

Martin
31.05.04, 14:04
Originally posted by SleepWalking

Manchester Unitedi ja Chelsea meeskondi peetakse Inglise jalgpallinduse atraktiivsemateks meeskondadeks. Esimeses on aastaid mänginud ka praegu Madridi Reali ridades võistlev David Beckham.

ka minul tuleb manyoo iseloomustamisel kohe kõige esimesena meelde, et seal on kunagi mänginud david beckham. aga loomulikult on ka muidu tegemist äärmiselt atraktiivse meeskonnaga.
Hapud viinamarjad...

mcnamara
31.05.04, 14:06
Sellest Postimehes loost ei saa tõesti midagi aru. Mis asi on see Club TV ja kas see on mingi pay-per-view värk või mitte?
Nii või teisiti - Viasati ei näe ja ManU ning Chelsea vastu on sügavam huvi ainult mõne üksiku mängu korral.

Üks lisaküsimus asjatundjatele: Kas need nn. digiboxid on nüüdseks Eestis müügil ja kui jah, siis kus ja mis hinnaga?

SleepWalking
31.05.04, 14:48
Originally posted by Martin
Hapud viinamarjad...

luulud?

eston maravilha
31.05.04, 14:55
Originally posted by mcnamara

Sellest Postimehes loost ei saa tõesti midagi aru. Mis asi on see Club TV ja kas see on mingi pay-per-view värk või mitte?

p6him6tteliselt jah. pyhendatud ainult selle meeskonna tegemistele eesmärgiga omanike kukrute suurendamiseks .. manul on selleks MUTV

kympa10
31.05.04, 16:17
Ülekandeõiguse omandamine täiendab Viasati laia haardega rahvusvahelise jalgpalli ülekandeõiguste portfelli, milles on juba UEFA Meistrite liiga, Inglismaa karikavõistlused ja rahvusmeeskonna kodumängud, iga-aastane heategevuslik mäng Inglise meistriliiga ja karikavõistluste võitjate vahel, Inglise esimese divisjoni ja liigakarika mängud, Rootsi rahvusmeeskonna kodus ja võõrsil mängitavad mängud ning Rootsi jalgpalli meistriliiga mängude tipphetkede ülevaated.
Kas keegi teab milline viasat näitab I divisjoni mänge:sega4:

vaikiv mees
31.05.04, 17:00
aga see va viasat 2 minu telepurki pole seni jõudnud

no mul viimasel ajal Starman ainult Viasat Sport 2 ja 3 edastabki..suurepärane
(aeg-ajalt tasub skaala läbi kerida, mõnikord leiab midagi uut, vahepeal võetakse jälle miskit ära nagu 7tv-ga ikka juhtub)

1.divisioni mängudest ei tea midagi, aga 10-30a vanu karika- ja liigamänge saab küll nautida

Hughes
31.05.04, 17:21
Originally posted by vaikiv mees

hm, tore uudis iseenesest..

http://www.postimees.ee/310504/esileht/meedia/135721.php

tõeliselt hea uudis, sest endal ka ViaSati kanaleid võimalik vaadata.

fitti
06.06.04, 13:54
hm, nüüd on tele2 teinud sellise vangerduse, et Viasat sport1 asemel on näha sport 2. Mis on ju muidugi tore, kui välja arvata see asi, et sport1 kannab üle CL mänge - teispäevased mängud siis jäävad sügisest vist vaatamata..

pastor
06.06.04, 16:13
hmm mina näen viasat 2 reklaamis küll et näidatakse kõik 125 Cl mängu, vot

fitti
06.06.04, 16:17
molto bueno

rix
21.07.04, 09:27
Äkki keegi foorumlastest oskab mind aidata? Ma ise nagu enamus siinsetest suur Inglise liiga fänn ja sooviksin mänge otse näha, kuid kaabel TV mul puudub, kas praegu pakutavast Viasati komplektist oleks abi? või näidatakse seal aint vanu mänge ja kokkuvõtteid?

kympa10
21.07.04, 10:12
vähemalt praeguses viasati reklaamis ilutseb küll VIASAT SPORT 2 logo kõrval kiri INGLISE MEISTRILIIGA nii, et selle järgi võiks nagu arvata, et hakatakse näitama otseülekandeid...aga praegu tean anult seda, et VIASAT SPORT 2 näitab USA tuuril ManU mänge Bayerni ja AC Milani vastu

van der Sarjas
03.08.04, 20:13
Ma oleks ka läinud peaaegu reklaami ohvriks, viasat sport näitab vaid videost Chelsea ja ManU mänge, live-mängudest võite ainult unistada. Sõnaga - jalgpallifännile suht mõtetu pakett.

Chazlor
06.08.04, 17:33
Allo

Mitte päris. League Championshipi mänge kantakse kõiki (st. nii palju kui võimalik) otse üle ja usun, et esiliiga on veel põnevamgi kui Premiership. Soovitan soojalt. Viasat Sport 2 näitab muuseas ka STV ja Starman.
Ja tegelikult kannatab ka Chelsea ja ManU kodumänge täitsa videost ka vaadata. Ongi parem, saab päeval omi tegemisi toimetada ja öösel vutti vaadata :D

Olgem positiivsed

Parimatega

Kaarel
06.08.04, 18:04

hm, nüüd on tele2 teinud sellise vangerduse, et Viasat sport1 asemel on näha sport 2. Mis on ju muidugi tore, kui välja arvata see asi, et sport1 kannab üle CL mänge - teispäevased mängud siis jäävad sügisest vist vaatamata..

Sama lükke tegi ka Starman ning arvestades Viasat 1 programmi sel hooajal on tegemist ikka väga ebameeldiva üllatusega. See on vist mingi Starmani eripära, et kõik vähegi head kanalid lülitatakse peagi välja...

eston maravilha
06.08.04, 18:52
aga sams võib ju alati viasat sport 3 pealt poksimist vaadata..

mcnamara
06.08.04, 22:06
Originally posted by Chazlor
Ja tegelikult kannatab ka Chelsea ja ManU kodumänge täitsa videost ka vaadata. Ongi parem, saab päeval omi tegemisi toimetada ja öösel vutti vaadata :D

Olgem positiivsed

Parimatega

Oh jah - te vaesekesed saate selle Viasat 2-ga küll ManU ja Chelsea mürgituse. Muud kavast ei näegi, kui punased uudised ja sinised uudised. Igasugu vanadest mängudest rääkimata.
Aga jah - parem seegi kui mitte midagi. Selle viimasega pean mina ilmselt kodus leppima. Soomlased suunavad ilmselt aina rohkem mänge oma digikanalitele.
Divari on tore tõesti.

lume
07.08.04, 17:26
Täna siis Viasat Sport 2 pealt,Coventry-Sunderland live,18:35.
Päeval näidati otse ka Leeds-Derby mängu.

Zlatan
07.08.04, 18:05
jah.. varsti algab Sunderlandi mäng. Polegi kordagi Poomi sunderlandis mängimas näinud.. :D

lume
07.08.04, 19:12
Sorri,mäng algab 19.35.

DDP
07.08.04, 22:31
Kahuks saadi 2:0 kotti, viimastel minutitel lasti ära lüüa, üks penaltist

fitti
08.08.04, 11:27
nonii hakkab pihta - community shieldi kannab üle ainult VS1..
tea kas peab kuhugi nimetasse vaatama ronima vms?

Martin
08.08.04, 11:43

nonii hakkab pihta - community shieldi kannab üle ainult VS1..
tea kas peab kuhugi nimetasse vaatama ronima vms?

Ei viitsi kuhugi ronida vist, vaatan kodust :)

fitti
11.08.04, 17:08
mis pubi eile liverpooli mängu näitas?
siiani ei ole ükski pubi ManUt mulle lubanud, ainult buldogi lahke neiu telefoni otsas lubas otsida, kas kanalid ITV2, TV3 Ireland, ART Sports 4 on saadaval..
:(

Melwood
11.08.04, 17:23

Nimeta muidugist, sest neil selline kanal nagu FIVE olemas. :)

fitti
11.08.04, 17:24
Originally posted by Melwood

Nimeta muidugist, sest neil selline kanal nagu FIVE olemas. :)

njah, nimeta ütles \'ei näita\' enne, kui ma jõudsin manch... öelda.

Tembu
13.08.04, 09:56
Oot, kus kõrtsus siis progressiivne osa inimkonnast esimest vooru vaatab? Nimeta as always?

dimaggio
13.08.04, 19:30
Kas mõni hea inimene oskaks aidata...nimelt pole viasat sport 2 saatekavas Unitedi 15. augusti mängu kirjas. Milles asi?

eston maravilha
13.08.04, 21:02
man u fännide raske elu osa 2..

mjkk
13.08.04, 23:51
Oot, kus kõrtsus siis progressiivne osa inimkonnast esimest vooru vaatab? Nimeta as always?
hiiu pubist kinnitas mulle naishääl, et nemad homme inglise jalgpalli ei näita, sain aru. ja buldogi koduleht ütleb, et \'vaatame olümpiat\'. seega on nimeta vist ainuke mõeldav koht...

vandersell
14.08.04, 00:23
Siis kohtume seal. Pikk tööpäev ees ootamas :)

Jyrka
14.08.04, 01:42
See on võibolla natuke off topic aga...

Sunshine, lolly pops ,and rainbows
everything thats wonderful is what i feel when were together
Brighter then a lucky penny
when ur near the rainbows disapear here and i feel so fine...
just to know that you are mine.

My life is sunshine, lollypops, and rainbows
thats how this refrain goes so come on join in. Everybody.
Sunshine, lollypops, and rainbows
everything that is wonderful is sure to come you way.
when your in love to stay.

Sunshine lollypops and rainbows
everything thats wonderful is what i feel when were together.
Brighter then a lucky penny,
when ur near the rainbow disapears here and i feel so fine.
Just to know your mine.
when your in love! Your in love! And love is here to stay!!!!!!!!

Hughes
14.08.04, 11:31
Algselt postitas dimaggio

Kas mõni hea inimene oskaks aidata...nimelt pole viasat sport 2 saatekavas Unitedi 15. augusti mängu kirjas. Milles asi?

sama siin...enda teada nagu sõlmiti Viasatiga leping, mille kohaselt pidi VS2 kandma üle kõik ManU ja Chelsea mänge...või olen millestki valesti aru saanud? igatahes saatekavas ei ole midagi peale MU uudiste ja Chelsea uudiste...

juhin taas tähelepanu siia (http://www.postimees.ee/310504/esileht/meedia/135721.php)

Zlatan
14.08.04, 15:24
Leidsin selle VS kodulehelt. Nii, et jah.. mingit Inglise liigat ma ei näe. :/

Kommande matcher
8 aug kl 15.55 VS1 Community Shield: Arsenal-Man Utd
9 aug kl 20.40 VS2 Watford-Queens Park Rangers
10 aug kl 20.55 VS2 West Ham United-Reading
13 aug kl 20.40 VS2 Cardiff City-Plymouth Argyle
14 aug kl 17.00 VS2 Randers-AGF Århus
15 aug kl 17.30 VS2 FC Köpenhamn-Odense
15 aug kl 12.25 VS2 Twente-Ajax
18 aug kl 20.00 TV3/VS1 Sverige-Holland
18 aug kl 20.40 VS2 England-Ukraina
20 aug kl 20.40 VS2 Preston-Sheffield United
21 aug kl 17.00 VS2 FC Midtjylland-FC Köpenhamn
22 aug kl 17.30 VS2 Esbjerg-Bröndby
27 aug kl 20.40 VS1 UEFA Super Cup-final: Porto-Valencia
28 aug kl 17.00 VS2 Odense-Århus
29 aug kl 17.30 VS2 Bröndby-Silkeborg

8 sept TV3/VS1 Sverige-Kroatien (VM-kval)
14-15 sept VS1,2,3 UEFA Champions League MD1
28-29 sept VS1,2,3 UEFA Champions League MD2
9 okt TV3/VS1 Sverige-Ungern (VM-kval)
13 okt TV3/VS1 Island-Sverige (VM-kval)

19-20 okt VS1,2,3 UEFA Champions League MD3
2-3 nov VS1,2,3 UEFA Champions League MD4
23-24 nov VS1,2,3 UEFA Champions League MD5
7-8 dec VS1,2,3 UEFA Champions League MD6

fitti
14.08.04, 15:29
at least CL mängude järel on märgitud \'VS1,2,3 \'. hea seegi.
muidu pole muret, nimeta on ju teadagi külalislahke koht..;)

lume
14.08.04, 15:49
http://www.knplogic.co.uk/sport/

Seal on päris hea ülevaade kõikide liigade kohta ,mida sat üle kannab.

Hughes
14.08.04, 17:25
Algselt postitas Zlatan

aga mida see Postimehe artikkel siis tähendas? Aprillinali vä?

Zlatan
14.08.04, 20:01
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas Zlatan

aga mida see Postimehe artikkel siis tähendas? Aprillinali vä?

ma tahaks ka seda teada.

futbolidipaul
16.08.04, 22:45
Muide. pühapäeva õhtul ma nägin viasat2st Mu.tv-d. Red hot news, mõned vestlused ja siis paar uudist, aga mulle tundus, et need oli kõik enne mängu olnud uudised, sest mängu tulemustest ei räägitud ja mängu ennast ka ei näidatud.

17
17.08.04, 12:49
Täna öösel umbes kella kahe paiku näitasid manutd newsid viasat sport 2 pealt chelsea-manu mängu.kella kaheks oli mängitud 53 minutit umbes.

kympa10
17.08.04, 12:51
Algselt postitas futbolidipaul

Muide. pühapäeva õhtul ma nägin viasat2st Mu.tv-d. Red hot news, mõned vestlused ja siis paar uudist, aga mulle tundus, et need oli kõik enne mängu olnud uudised, sest mängu tulemustest ei räägitud ja mängu ennast ka ei näidatud.

Pühapäeva õhtul olid juba selle päeva uudised/kokkuvõtted olemas....sa sattusid ilmselt lihtsalt pool tundi liiga hilja teleka ette;)

siimsorokin
18.08.04, 20:27
Täna siis 21.40 Eesti aja järgi algab Viasat Sport 2 otseülekanne sõpruskohtumisest Inglismaa - Ukraina! ;) Aga noh kõik nagunii jälgivad Eesti mängu! :doh:

Hughes
29.08.04, 23:49
lõpuks olen siis aru saanud(Eesti ViaSati klienditeeninduse abiga), et VS2 siiski näitab ManU ja Chelsea mänge(pole päris kindel, et kõiki), aga osad näidatakse videolindilt mitte otse. Homme näiteks peaks näitama ManU ja Evertoni mängu.

indie
30.08.04, 00:54
man u fännide raske elu osa 3: with a vengeance?

eston maravilha
30.08.04, 01:00
Algselt postitas vare

man u fännide raske elu osa 3: with a vengeance?

:) :)
good one

kympa10
31.08.04, 21:21
Algselt postitas Hughes

lõpuks olen siis aru saanud(Eesti ViaSati klienditeeninduse abiga), et VS2 siiski näitab ManU ja Chelsea mänge(pole päris kindel, et kõiki), aga osad näidatakse videolindilt mitte otse. Homme näiteks peaks näitama ManU ja Evertoni mängu.
niisiis näidati täna seda mängu...vähemalt osaliselt
tegin just telekasti lahti, kui käimas oli esimese poolaja lõpp....mõtlesin siis, et vaataks ka mängu teist poolaega, kuid see oli iseenesest väga rumal mõte, sest viasati jaoks tähendab premieri mängude näitamine seda, et lastakse 2X esimest poolaega ühtejutti

keda see II poolaeg tegelikult ikka nii väga huvitab:doh:

Red Devil
31.08.04, 22:59
Algselt postitas users

Algselt postitas Hughes

niisiis näidati täna seda mängu...vähemalt osaliselt
tegin just telekasti lahti, kui käimas oli esimese poolaja lõpp....mõtlesin siis, et vaataks ka mängu teist poolaega, kuid see oli iseenesest väga rumal mõte, sest viasati jaoks tähendab premieri mängude näitamine seda, et lastakse 2X esimest poolaega ühtejutti

keda see II poolaeg tegelikult ikka nii väga huvitab:doh:

Kus juures nii Blackburni kui ka Evertoni mängu näidati sedasi... Kahtlased onkud seal viasatis :D

Jux
16.09.04, 22:35
Kuigi eraldi teema järgneva tarveks Üldise Jalgpalli rubriigis avatud, pasteerin selle ka siia ;)

Jalgpalliklubi Tammeka ning fänniühenduse Jalgpallihaigla Tartu osakonna eestvedamisel on alates 18. septembrist võimalik Tartu vutihuvilistel otseülekannete vahendusel pubis \"ZumZum\" kaasa elada Inglismaa ning teiste Euroopa tugevamate jalgpalliliigade kohtumistele.

Igal nädalavahetusel on jalgpallisõpradel võimalik näha umbes 4-5 Inglismaa Barclays Premiership kohtumist ning mõne teise tugeva Euroopa riigi jalgpalliliiga (Itaalia, Hispaania vms) olulisemaid mänge. Ülekannete ajal pakub pubi \"ZumZum\" külastajatele õlut tavapärasest soodsamalt, lisaks hakatakse vaatajate seas läbi viima ennustusvõistlusi.

Eeloleval nädalavahetusel on otseülekannetena suurel ekraanil järgmised mängud:

Laupäev, 18.09
14.45 Arsenal – Bolton Wanderers

Pühapäev, 19.09
16.00 Southampton – Newcastle United
18.05 Chelsea – Tottenham Hotspur

Esmaspäev, 20.09
22.00 Manchester United – Liverpool

Euroopa vutt Tartusse!

Chazlor
22.02.05, 18:03
SOS!

Tänane WBA vs. Southampton

Hädasti oleks tarvis seda mängu näha, aga kõik näitavad Champions League :viha:
21:45 Canal+ Sport.
HiiuPubi, Nimeta ja Hell Hunt on ära öelnud. Kas on veel mingit kohta mis võiks seda näidata?

Parimatega

eston maravilha
22.02.05, 18:04
kui sky sports üle kannab. siis on molly malones võimalik vaadata. lendad peale küsid baari totsilt pulti ja olemas

Chazlor
22.02.05, 18:06
Tänud kiire vastuse eest, aga Sky ei näita :(

Parimatega

lfc
10.05.05, 21:45
Kellel oma taldrik katusel jäänud veel 1W peale siis

>thor\'i peal on tekkinud kanal nimega A1 plus,täiesti vaba.
>Näitab vähemalt Premieri ,täna kell 22 peaks olema Manu vs Chelski

>1 West
>A1 Plus

>12,574 GHz H
>SR=10127;
>FEC=3/4;
>SID=8190,
>PID V=33,
>PID A=34. ;

Pühapäeval tuli täiesti korralikult Ars-Pool (kuigi näitab mängu ajal lühikesi reklaame :( ,kommentaar on vist armeenia keelne.....

fitti
09.09.05, 00:36
Olen nädalavahetusel Lääne-Virumaal. Ehk oskate keegi öelda, kas Veitsenbergis ka mõni pubi Manchesteri derbit näitab, või kui seda on palju palutud, siis üldse inglise liigat? Aitäh.

Tembu
09.09.05, 10:38
Fitti, proovi Inglise Pubist küsida..Berliini trahter näitas kah kunagi, aga hetkel vist enam mitte.

fitti
09.09.05, 13:05
Algselt postitas Tembu
Fitti, proovi Inglise Pubist küsida..Berliini trahter näitas kah kunagi, aga hetkel vist enam mitte.

Neiu, kes seal telefonile vastas ehmatas sellise küsimuse peale küll suhteliselt ära. Ka ei teadnud ta, mis kanaleid neil telepurk näitab, aga ükskord olla küll laupäeval sealt jalgpall tulnud. Eks peab vist siis ehku peale kohale minema.

fitti
03.12.05, 15:31
Klge streami-gurud, mispärast ükski pplive kanal enam tööle ei hakka, vaid informeeritakse mind \'channel has left, please re-select\'?

Zaeka
03.12.05, 15:33
tõmba uus versioon

fitti
03.12.05, 15:47
peaks olema mul viimane, 1.0.7.4 versioon. osade kanalite peale ütleb program listi juures üldse, et \'synacast is not a registered protocol\'.

gamer
03.12.05, 15:49
sul väga vana versioon ikka,

vandersell
03.12.05, 17:11
Algselt postitas gamer

Muidugi oli raske öelda mis see uusim on. Kui õigesti aru saan, on selleks 1.1.0.0. Miskipärast ei näe kanalite nimesid kuigi keel on inglise peale sätitud. Oskab keegi seletada milles probleem?
Parandus: kümmekonna kanali nime on siiski näha aga samas peitub märgatavalt suurem hulk küsimärkide taha.

IndrekL
03.12.05, 17:16
Hõõh.. mul sama probleem, mis fittilgi

Edit: Et siis uus versioon aitab? Mul kah vist kuskilt iidsest ajast tõmmatud.

gamer
03.12.05, 17:21
Algselt postitas Indrec

Hõõh.. mul sama probleem, mis fittilgi

Edit: Et siis uus versioon aitab? Mul kah vist kuskilt iidsest ajast tõmmatud.

Uus versioon on hoopis teise ehitusega, sisseehitatud player, teised protokollid jne.

gamer
03.12.05, 17:22
Algselt postitas vandersell

Algselt postitas gamer

Muidugi oli raske öelda mis see uusim on. Kui õigesti aru saan, on selleks 1.1.0.0. Miskipärast ei näe kanalite nimesid kuigi keel on inglise peale sätitud. Oskab keegi seletada milles probleem?
Parandus: kümmekonna kanali nime on siiski näha aga samas peitub märgatavalt suurem hulk küsimärkide taha.

Neid kanaleid seal menüüs ei näegi inglisekeelsena, programm pole selle jaoks mõeldud ;)

vandersell
03.12.05, 17:28
sa suudad järjest rohkem kasuliku infoga üle küllata.
Aga mis iganes, off to the pub.

vandersell
06.12.05, 16:54
Palve ida-virulastele, eriti narvakatele!
Oskab keegi siinsetest foorumlastest rääkida midagi selle kohta kas Narvas või siis äärmisel juhul Jõhvis mõni pubi regulaarselt jalgpalli ka näitab, eriti just Inglise liigat?
Konkreetselt huvitaks 10. detsembri mäng Newcastle ja Arsenali vahel.

Ette tänades..

vandersell
09.12.05, 17:58
Algselt postitas vandersell

Palve ida-virulastele, eriti narvakatele!
Oskab keegi siinsetest foorumlastest rääkida midagi selle kohta kas Narvas või siis äärmisel juhul Jõhvis mõni pubi regulaarselt jalgpalli ka näitab, eriti just Inglise liigat?
Konkreetselt huvitaks 10. detsembri mäng Newcastle ja Arsenali vahel.

Ette tänades..

Uuuu, keegi!??!

Ja kui ülalkirjeldatud probleemile ei suuda keegi lahendust pakkuda, siis palun seletage mulle kuidas see uus PPLive süsteem toimib? Tõmbasin selle alla aga sotti ei saanud. Kui kirjeldate, siis laskuge rohujuuretasandile, ma olen suhteliselt dumbuser

Tänan ette ja taha.

lfc
09.12.05, 21:19
tõmbad pplive käima ,valid kanali ja vaatad :D

Kõigepealt vaata kas sa mõne suvalise kanaliga sealt saad pildi ette.
Kui saad siis edasi jääb (igaveseks) probleem et vajalikul hetkel
leida õige kanal.

Üldiselt alusta www.pplive.com ,pead läbi translaatori vaatama ,
Näiteks:

http://babelfish.altavista.com/babelfish/trurl_pagecontent?lp=zh_en&url=http%3A%2F%2Fwww.pp live.com%2F

Seal on juttu küll mis ja kuidas ,versiooni uuendatakse ka päris tihti ja tasub uuendada ka endal.

Mina olen viimasel ajal kanalid saanud foorumist http://zac.forumup.com/
pead regama ennast .
Seal sees \"Football Links\" foorum ,sinna tekib reeglina kas samal päeva hommikul või
eelmine päev list kanalitest mis mängu näitavad.
Kui kanal teada siis selle saad käima kõige paremini pplive.com lehelt vastava kanali juures \"play\" nuppu klikates.

Kuna see konkreetne mäng on ainuke sellel ajal siis suure tõenäosusega näed seda kanalitelt :
Wuhan Sports
Gunadong Sports
Shanghai Sports
Shandong Sports
Olemas ka osad kanalid (ESPN) eng kommentaaridega ,aga mina ei saa neile kunagi pihta.

riks12
10.12.05, 17:51
Omal on TPS Foot, mis on aint jalgpalli kanal aint et argipäeviti ei tule seal midagi. See-eest nädalavahetusel näitab Inglise Liiga mänge pea täies ulatuses. Küll aga paljud videolindilt sest kõiki ju korraga ei saa näidata otse :) .
Ka TPS Footist näitab otse EPLi mänge. Põhiliselt Arsenali ja ka Chelseat.
Need on Hotbirdi kanalid ja koodiga saab lahti ;)

gamer
10.12.05, 19:01
Ise saan ilmselt aastavahetusel ART Spordi kanalid sisse, siis on otsevaatamist nii et vähe ei ole :D Hetkel olen olude sunnil jälgima ART SPorti interneti vahendusel. Kõige parem on ikka inglisekeelne kommentaar mängudel.

To riks12: teinekord loe oma tekst ikka läbi kah, eesti keelest ja seostest on see tekst küll kaugel.

riks12
10.12.05, 20:25
Sorry noh.
Iga asja kallal ei pea nokkima. Mul tuleb tihti otse asemel otsa aga läbi lugeda ma küll ei viici ja mul pold aega kaa.

Jussinen
11.12.05, 15:33
Algselt postitas gamer
Hetkel olen olude sunnil jälgima ART SPorti interneti vahendusel. Kõige parem on ikka inglisekeelne kommentaar mängudel.

Kuidas seda neti kaudu näha saab? Kui saladus pole.

_manutd_
11.12.05, 15:37
Algselt postitas Jussinen

Algselt postitas gamer
Hetkel olen olude sunnil jälgima ART SPorti interneti vahendusel. Kõige parem on ikka inglisekeelne kommentaar mängudel.

Kuidas seda neti kaudu näha saab? Kui saladus pole.

Vaata lfc-u postitust ülevalt seal ppLivest juttu.

Jussinen
11.12.05, 15:43
Algselt postitas _manutd_
Vaata lfc-u postitust ülevalt seal ppLivest juttu.

Jaa, seda ja teisi p2p asju olen uurinud, aga ART spordikanaleid pole hiina telepiraatide kaudu veel näinud. Mõnda üksikut mängu ei ole need Hiina kanalid üldse näidanud, mida oleks sealt ARTist muidu näha saanud.

vello99
18.04.06, 15:53
Kas keegi oskab informeerida kuidas on Kuressaares Inglise liiga vaatamisega. Eelkõige laupäevane Arse-Spursi mängu huvitaks?

17
18.04.06, 16:26
Algselt postitas vello99

Kas keegi oskab informeerida kuidas on Kuressaares Inglise liiga vaatamisega. Eelkõige laupäevane Arse-Spursi mängu huvitaks?
Meil ei näita minu teada ükski pubi Meistrite Liigatki, mis sa siis veel Inglise liigast tahad.:oih:

kurb iseenesest.

Saarlane
18.04.06, 16:38
Samas on aga Budweiseris (Roheline Konn nüüd vist) näidatud mõnikord vähemalt Inglise ja Meistrite Liigat ning ka Meris POLE näidatud AINULT Eesti koondise mänge. Ikakgi kesine värk on siis linnas.