PDA

View Full Version : kes te tegelikult olete?

kaala
08.03.03, 21:43
tahaks teada kes te nagu tegelikult olete? tean juba inimesi nagu ma tunneks teda, aga ei tea kes ta on.kas siis näiteks ;) :ham9: :ham9: :ham9: võiksite oma pildi siia üles riputada või midagi taolist.

Udupasun
08.03.03, 23:17
Mina näiteks olen Miliza Korjuse reinkarnatsioon. Ja järgmises elus kavatsen olla Charlton Heston.

kaala
09.03.03, 00:35
nu pole ju lollitama ka mõtet hakata.oleks väga tore näha kellegi pilti siin.

wiiner
09.03.03, 01:38
http://www.rate.ee/userinfo.php?id=20309

Stinger
09.03.03, 13:48
Kaala, äkki alustad endast?:lahe:

kaala
09.03.03, 14:04
kui vaid oleks pilt..:(
kui saan pildi siis panen ka siia

rohelineKonn
09.03.03, 18:35
idee siia pilte riputada on kahtlemata nõme. samas ei ole kodanik kaala mõte siiski üdini persest.

olen nimelt juba mõnda aega mõelnud, et äkki oleks mõistlik tekitada üks teema, kus saaks lugeda, millega jalgpallihuvilised igapäevaelus tegelevad. nimelt on tekkinud meil siin omavahel mölisedes ju siiski teatud arusaamine mis sorti vend üks või teine on. põhimõtteliselt on see igati vinge sotsiaalne kapital, mis võiks teatud juhtudel rahaks muutuda ja mõlemit pidi kasulik olla. kõlab keeruliselt? ega vist. aga igaks juhuks näide ka: mul on vaja endale veebileht teha (vannituba plaatida, sissepritset reguleerida, SAPARDist raha küsida... midaiganes). kui ma näiteks teaksin, et mõni soccernetlane on mõne sellise asja peale ilge käpp, siis ma annaks oma raha hoopis talle, mitte mõnele päris võõrale Kuldse Börsi tondile.

ise näiteks tegelen maa reformimise ja maksustamisega. vaevalt, et enamusel teil sellest eriti palju abi, aga kui on, siis aitaks ikka. (see ei tähenda seda, et ma teile kõigile vanalinna odavalt kinnisvara erastan!).

et siis selline mõte

kaala
09.03.03, 19:00
olen rohelise konna väitega üpriski rahul.aga ma ei mõelnud ainult seda, et kõik peaksid oma lõusta siia üles riputama, vaid et me kõik ikka natukenegi teaks kellega on ikka tegu.
äitäh rohelisele konnale paranduse eest! lähimas tulevikus oleksin seda vist isegi teinud.

Darren
09.03.03, 20:20
I do not study, i do not work, i have trouble with my orgasm and i want the public to be informed of this :)

Jyrka
09.03.03, 20:50
Mina olen Papa Moomin http://www.hokugin.co.jp/art/moomin/img/papa.gif

mjkk
09.03.03, 21:08
Mina olen Mikk. Punkt. Tegelen näitlemise ja laulmisega (sellega seoses, kes Matiisenil käis ja kuidas läks või siis mis kooris laulad ja kas Tuljakule/Kuusalusse plaan tulla?). Armastan kaht viimast tegevust. Ja koolis käin ka. Ja võrkpalli mängin ka. Ja Newcastle\'le elan kaasa. Hullusti. Mõningaid asju teen veel, aga peamine üles märgitud.:õnnelik:

jansa
10.03.03, 18:27
Originally posted by rohelineKonn

idee siia pilte riputada on kahtlemata nõme. samas ei ole kodanik kaala mõte siiski üdini persest.

olen nimelt juba mõnda aega mõelnud, et äkki oleks mõistlik tekitada üks teema, kus saaks lugeda, millega jalgpallihuvilised igapäevaelus tegelevad. nimelt on tekkinud meil siin omavahel mölisedes ju siiski teatud arusaamine mis sorti vend üks või teine on. põhimõtteliselt on see igati vinge sotsiaalne kapital, mis võiks teatud juhtudel rahaks muutuda ja mõlemit pidi kasulik olla. kõlab keeruliselt? ega vist. aga igaks juhuks näide ka: mul on vaja endale veebileht teha (vannituba plaatida, sissepritset reguleerida, SAPARDist raha küsida... midaiganes). kui ma näiteks teaksin, et mõni soccernetlane on mõne sellise asja peale ilge käpp, siis ma annaks oma raha hoopis talle, mitte mõnele päris võõrale Kuldse Börsi tondile.

ise näiteks tegelen maa reformimise ja maksustamisega. vaevalt, et enamusel teil sellest eriti palju abi, aga kui on, siis aitaks ikka. (see ei tähenda seda, et ma teile kõigile vanalinna odavalt kinnisvara erastan!).

et siis selline mõte

... vot see on küll hea uudis sest mul ongi vaja Pääskülas üks maja alune maa kiiresti ära kinnistada ja vastava sisulisi tehinguid tuleb minu töös palju ette...Saada mulle postkasti või meilile jaanus@kinnisvarakeskus.ee oma kontaktid ja võtan suga ühendust..leib on garanteeritud ;)

ROOTSI KUNN
10.03.03, 23:16
Kunagi jah ,oli vist mingi sarnane teema. Aga idee on tervitatav. Jalkafännid on tegelikult üsna kokkuhoidev ja vennalik pere ,kus võimalik seal ka teieneteist aidatakse. Nägupidi teame üksteist päris palju aga lisaks hüüdnimele on inimesel veel ka pärisnimi ja amet.:P
Mina näiteks tegelen jahi ja matkatarvete maale toomisega.Sinna alla kuuluvad : jahinoad,taskunoad ,taskupudelid,kompassid,taskulambid,matkatermosed, binoklid,
GPS- varustus,optilised ja öised sihikud jne. Kel soovi midagi endale hankida siis palun julgesti pöörduda,sest minu käest saab kuni 100% odavamalt ,kui poest ostes:lahe:

fitti
11.03.03, 00:57
aga mul üks käsi kramplikult ymber pintsli ja teine pigistab arvutihiirt..:õnnelik:

sõnaga kunstnik-kujundaja.... trykitööd saavad ka tehtud.:lahe:

kaala
11.03.03, 01:04
hmm.......mina tegelen ikka jalgpalli õppimisega,läramisega,kuullamisega,magamisega,teen imisega jne.minu käest saab mett osta.võin ka vastavalt infot jagada kui kellelgi küsimusi on.

kaala
11.03.03, 01:07
näetsa!!!! saime rohelise konnaga teemekese valmis\"!!!!!!!!

Kaida
11.03.03, 11:26
Agraarfiloloog olen, ehk siis kui on peediseemne, seakohitsemise või inglise-eesti, eesti-inglise tõlkega probleeme ....aim joor männ....eee....või siis vuman:myts5:

Mätas
11.03.03, 11:28
Elukutseline blondiin. Vahete-vahel ka jurist.
Kuda siia pilte saab panna?

kyps
11.03.03, 11:42
Ametinimetus on ehitusgeoloog. Ehk siis kui keegi tahab maja projekteerimiseks pinnaseomadusi teada või lihtsalt soovib endale puurkaevu siis võtku ühendust:)

Repserto LuaLua
11.03.03, 12:19
Call it what you wanna call it, I\'m a f*ckin alcoholic

ja lisaks sellele olen ametilt peoprogrammeerija ja eluaegne üliõpilane (hetkel TTÜs äriinfotehnoloog)

Loca
11.03.03, 12:29
Oen õpilane, tegelen õppimisega

ROOTSI KUNN
11.03.03, 12:46
Kas kellegil on tuttav nahaõmbleja (köösner) või on äkki keegi meie seast selle ameti esindaja. Kiire!!:)

Tembu
11.03.03, 13:03
Kahjuks õmblemisega ei tegele, kuid hulgikaubanduses-laomajanduses-logistikas on palka teenitud juba 6 aastat.Pakkumised on teretulnud!

armin
11.03.03, 13:59
Kui siin juba reklaamiks läks...

Olen viimased paar aastat pakkunud raamatupidamisteenuseid nii väikestele firmadele kui MTÜ-dele. Kui endal enam pea ei võta, võtke aga ühendust !
Arstime siis seda haiget.

Melwood
11.03.03, 14:27
Vaadates kui vähepopulaarne antud teema on, tekib vägisi tunne, et suur osa foorumlasi on ametnikud-bürokraadid, kellel midagi pakkuda ei ole.

Ise paraku samasugune!:doh:

aiFo
11.03.03, 14:32
v6ibolla pisut outoftopic, aga yks iidvana TEEMA (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=725) räägib sellest, mida soccernetlased teistest soccernetlastst arvavad... peris huvitav lugemine:)

Kosk
11.03.03, 14:43
Üldiselt mis vajadus on hakata internetist omale vutifännidest sõpru-tuttavaid otsima, kui palju lihtsam on seda teha ühtsetel üritustel ja staadionil.

Maarek
11.03.03, 15:08
Ise olen tegev ekspedeerijana, ehk siis toimetan kõikvõimalike klientide kaupasid mis iganes kohast või kohta. Nii et, kui vaja konteiner Kaug-Idast kohale toimetada, aitaks vabalt.

kaala
11.03.03, 15:15
see teema on ainult 2-3 päeva siin olnud......mis virised.

Mätas
11.03.03, 16:08
Kosk, ma nõnda vana ja häbelik, et staadionil ei julge nagu eriti kellegagi suhtlema hakata.

greenday
12.03.03, 03:07
Originally posted by ROOTSI KUNN

Kunagi jah ,oli vist mingi sarnane teema. Aga idee on tervitatav. Jalkafännid on tegelikult üsna kokkuhoidev ja vennalik pere ,kus võimalik seal ka teieneteist aidatakse. Nägupidi teame üksteist päris palju aga lisaks hüüdnimele on inimesel veel ka pärisnimi ja amet.:P
Mina näiteks tegelen jahi ja matkatarvete maale toomisega.Sinna alla kuuluvad : jahinoad,taskunoad ,taskupudelid,kompassid,taskulambid,matkatermosed, binoklid,
GPS- varustus,optilised ja öised sihikud jne. Kel soovi midagi endale hankida siis palun julgesti pöörduda,sest minu käest saab kuni 100% odavamalt ,kui poest ostes:lahe: Ma võtaks siis kõik need kaubad, mida saab 100% odavamalt. ;)

dreyd
13.03.03, 13:12
olen maarjamaa suurima eksportöörijaga seotud ostjamees, ülikool saab ka kahjuks selle suvega otsa:( ´, loodetatavasti:)

wal
14.03.03, 15:30
Elukutseline lastepiinaja ehk õpetaja. Aineteks keemia ja seitsmendike loodusõpetus, viimasega tegin 4 õpilasele karuteene mistõttu nad autahvlilt välja jäid.
Kaheksandikega väga hull seis pole, kui nad viitsiks oma tööd vaid õigel ajal teha. Seal lootusetuid tegelasi ei paista olevat.
Üheksandikele olen matemaatikaõpetaja kõrval vaenlane nr.2: mullu siin oli õpetajaks viinanina, mistõttu jäi palju tunde ära. Seda püütakse igal võimalusel tuua ettekäändeks, miks ei pea midagi oskama- isegi kui kodus tuleb õpiku teksti põhjal täita tabel, mille eest saab hinde ja aega antud terve nädal, ole õnnelik, kui 2 nädala pärast 2/3 kodutöödest kätte saad.
Gümnaasiumiastmes(10-11) on igasugu rahvast, üks 10. klass on üpris nõrga tasemega ning sellevõrra veel 2X nii palju laisemad; 11. klassid on normaalsed.

Swifty2002
16.03.03, 16:03
Ma licalt istun kodus , klõpsan oma aarvutihiirt käin väljas jalkat mängimas , muud nagu ei tee midagi , järgmine aasta lähen ehk ülikooli.

Maarek
20.03.03, 17:05
Originally posted by wal
Elukutseline lastepiinaja ehk õpetaja. Aineteks keemia ja seitsmendike loodusõpetus, viimasega tegin 4 õpilasele karuteene mistõttu nad autahvlilt välja jäid.

Vaadates su asukohta (Antsla/Tartumaa) ei saa mitte küsimata jätta, et ega ometi Antsla Keskkool.

Peku
20.03.03, 18:09
Originally posted by wal

Kaheksandikega väga hull seis pole, kui nad viitsiks oma tööd vaid õigel ajal teha. Seal lootusetuid tegelasi ei paista olevat.
Üheksandikele olen matemaatikaõpetaja kõrval vaenlane nr.2: mullu siin oli õpetajaks viinanina, mistõttu jäi palju tunde ära. Seda püütakse igal võimalusel tuua ettekäändeks, miks ei pea midagi oskama- isegi kui kodus tuleb õpiku teksti põhjal täita tabel, mille eest saab hinde ja aega antud terve nädal, ole õnnelik, kui 2 nädala pärast 2/3 kodutöödest kätte saad.
Gümnaasiumiastmes(10-11) on igasugu rahvast, üks 10. klass on üpris nõrga tasemega ning sellevõrra veel 2X nii palju laisemad; 11. klassid on normaalsed.

kurat, järsku tundsin kuidas näost kisun kaameks, jätsin mõned read umbes vahele ja olin täiesti šokis ja arvasin et oled juba kallis õpetaja Stern. tegelt ta on tore, aga oleks imelik ju kui ta siin oleks. nii et värin käis läbi. vabanda:)

Peku
20.03.03, 18:11
eelmine aasta oli meil kah loodusõpetuses õpetaja, kes hiljem joomise pärast ära vajus
hmm... huvitav kokkusattumus:doh:

Antonio Nieto
17.04.03, 03:57
Siim S on meil siis selline inimene. Ilmselt sügavas depressioonis, grafomaan ja kergesti süttiv persoon. Palun nõrganärvilistel siis mitte lugeda. Eks oma silm on kuningas:lahe: 4 pinevat kirja olid vallutanud nii kena päikselise päeva foorumlaste postkaste

1.
sina kuradi pask ei tule ütlema et mina arg olen. Tead, olen sinusuguseid \"kõvasid mõttemehi\" varemgi näinud aga kui konflikt taandub ikka samasse primaarsesse tsooni nimega füüsiline valu nutavad ja paluvad nad kõik samamoodi. Ma ei tea kas sa oledki mingi kogu aeg arvutis-istuv pussy aga kui me meeste moodi oma probleeme arutaksime oleksid sina kes emmel käest kinni hoidma jookseks.

2.
ütle mulle mida sa munn tõmbled. Ma ei tea kaua sina foorumis oled olnud aga mina olen viiamsed aasta aega kogu aeg jälginud kuigi mitte küll kirjutanud. Iga teema all on jaani nilbed targutused. Ja üks asi veel-sina ei tule mind kutsuma mingiks ossiks jne, kui sa mind tegelikult ei tunne.

3.
sina pugejast tähenärijast väiklane sul soovitan tulla ise välja sellise kivi alt nimega jaani perse. Munn ja sokid on üks väga originaalne ütlus mis pärineb eesti talunikelt juba eelmisest sajandist. PS! mitte et minul talunikega midagi pistmist oleks aga see väljend on pärit eesti andekamate kirjanike ringkonnast, kui täpsem olla siis Sauteri suust.

4.
1. Ma lausa juubeldan et sinusugune saast sellise väärika meeskonna nagu Barcelona poolt ei ole, ilmselt tänu sinu vastasleeri minemisele me võidamegi!

2. Äkki defineerid sõna oss, ilmselt on see sinu enda vaimusünnitis mis tähendab et see käib ka ainuüksi sinu enda kohta.

Darren
17.04.03, 12:00
Muideks, mina olen kapihomo.

yheksa
17.04.03, 12:14
Originally posted by Darren
Misasi see on? Et ainult kapis oled homo? :-)

greenday
17.04.03, 16:24
Originally posted by yheksa

Originally posted by Darren
Misasi see on? Et ainult kapis oled homo? :-)Ei, talle meeldivad ainult ilged kapid noh.

fitti
04.12.03, 19:09
homod kapist välja...!

tegelikult on lugu nii, et vaja oli hoopis see teema kapist välja otsida ja uurida, kas leidub foorumlast, kes on tudeerib/on tudeerinud mõnes kõrgemas asutuses sellist ainet nagu linnakultuur - kasvõi bakalaureuseõppes? Ning kui vastus on jaatav, siis ega sel foorumlasel ole alles materjale-konspekte - erinevate asjaolude kokkulangemise tõttu kisub mul mainit aine eksami eel seis hapuks..

Ertai
05.12.03, 21:56
Väga vastuoluline inimene olen...
lihtne ja tavaline.. ainult omalaadi:хnnelik:

Jaan
13.04.04, 04:43
Milline foorumlane tutvustab ennast järgmiselt \"Ma käin Aruküla Põhikoolis 7.b klassis.\"?

Vihje - läbustas kõvasti mõttetute postituste teemas...

Vaadake ise, raunoten (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=269803)...

Davids
15.04.04, 16:34
Ma olen selline wend kes VIHAKB:deemon: OSSE paneks nad k6ik p6lema:viha:

SK8 4ever:deemon: :kaval:

Ill Nino:prill6:

mcnamara
15.04.04, 17:59
Originally posted by DavidsMa olen selline wend kes VIHAKB:deemon: OSSE paneks nad k6ik p6lema:viha:

Mis tähendab vihakb ja kes on ossid?
Äkki kustutaks eelmise (ja selle ka siin) ära...

rohelineKonn
15.04.04, 18:13
minu jaoks tähendaks oss nt ostsillograafi, mis on seade elektrivoolu teatud karakteristikute mõõtmiseks. vist oli võimalik jälgida pinge muutumist ajas, mis peaks siis olema sageduskarakteristik. täpsemalt teab ilmselt vihkaja ise rääkida. võibolla meenuvad teile pildid lapsepõlvest, kus telekaparandajal oli suur kast kaasas, millel rohelised siinused mööda 10x10 cm ekraani ringi vurasid.

säärase seadeldisega saab ka oivaliselt vabalangemiskiirendust ehk gee\'d mõõta. see käib nii, et viskad ostsillograafi aknast välja ja stopperiga mõõdad, kaua kukub. täiendavalt on vaja veel teada akna kõrgust maast ja algkiirendust. lihtsuse huvides soovitan kasutada algkiirendusena nulli, mis maakeeli tähendab, et lased lihtsalt kukkuda, mitte ei viska koletu hooga.

muidugi võis kodanik Davids midagi sootuks muud vihata, või lihtsalt kirjavea teha.

loodan, et suutsin foorumlaste maailmapilti avardada.

SleepWalking
15.04.04, 18:21
säärase seadeldisega saab ka oivaliselt vabalangemiskiirendust ehk gee\'d mõõta. see käib nii, et viskad ostsillograafi aknast välja ja stopperiga mõõdad, kaua kukub. täiendavalt on vaja veel teada akna kõrgust maast ja algkiirendust. lihtsuse huvides soovitan kasutada algkiirendusena nulli, mis maakeeli tähendab, et lased lihtsalt kukkuda, mitte ei viska koletu hooga.

no aga õhutakistus, rK, õhutakistus? nii tuleb sul gee vale. pealegi, kas mitte g pole suhteliselt fikseeritud suhtes geograafilise asendiga? ah jaa, seda tuleb aegajalt üle kontrollida. lähen kohe proovin mõne riigi omanduses oleva asja aknast alla lennutada.

resorte
15.04.04, 18:35
Ossid on inimesed, kes kuulavad trance\'i ja d\'n\'b muusikat. :deemon:

sicmic
15.04.04, 19:08
Originally posted by Totti

Pean vajalikuks täiendada. Ehk ütlevad huvitundjatele rohkem sünonüümid nagu rullnokk, jõmm, tolgus, lõngus. Ja oss võib kuulata, mida iganes tahab, ta lihtsalt ei pea tähtsaks, et kõrvusse jõudval helil ka mingi sõnum oleks. Küsimus on suhtumises, mis on osaliselt sarnane selle kitsa teema algatanud postitustele: õigekiri ja kogu haridussüsteem on meie vaenlane, enamus hallist massist erinevaid või isiklikult ebasümpaatseid kodanikke tuleks ära põletada, elu põhieesmärk on tarbida juba varajases eas rohkelt alkoholi ja oma elu ära visata. Kõike seda võtab kokku sõna ülbus.

Et nüüd teemasse tagasi pöörduda, siis mina ise selline ei ole ning nimetatud kontingent pole ka mulle meelepärane. Põletama siiski kedagi ei kipuks, teatud probleemidega mahume siia maailmasse kõik ilusti ära :)

fitti
15.04.04, 20:39
õumaikaad, ma kuulan drummijabassi.. tuleb välja et ma olen mingi osss. kohutav.
chimaira ja ill nino on kah riiulis, ei tea kas see rehabiliteerib mind kuigivõrd või lähen tikke ostma..

mazz
15.04.04, 21:24
Originally posted by fittibaldi

õumaikaad, ma kuulan drummijabassi.. tuleb välja et ma olen mingi osss. kohutav.
chimaira ja ill nino on kah riiulis, ei tea kas see rehabiliteerib mind kuigivõrd või lähen tikke ostma..
see polegi veel kõige hullem,et oled oss,
palju kurjem lugu on sellega et davids vihkab sind ja lubas su põlema panna.;)

Jyrka
15.04.04, 21:32
Originally posted by Jyrka

Mina olen Papa Moomin http://www.hokugin.co.jp/art/moomin/img/papa.gif

Geniaalne!

rohelineKonn
16.04.04, 10:54
Originally posted by SleepWalking
no aga õhutakistus, rK, õhutakistus? nii tuleb sul gee vale.

kallis uneskõndija. näen, et riigitöö on su kahjuks ka võrdlemisi elukaugeks muutnud. ma arvasin, et ehk mõni noorem... aga sina... see on lihtsalt kurb.
on täiesti elementaarne, et sellise katse tarvis tekitad sa katsepiirkonda vaakumi. sina võiksid selle tekitada nt lastestaadioni poole. ma tõesti arvasin, et selle peale tulevad inimsed ise.

teiseks on mul südamest kahju, et davids ostsillograafe ei vihka. uskuge mind, ka need monstrumid on selle ära teeninud. ilmselt on siinkohal põhjuseks vahetute kokkupuudete vähesus.

SleepWalking
16.04.04, 11:13
kallis uneskõndija. näen, et riigitöö on su kahjuks ka võrdlemisi elukaugeks muutnud. ma arvasin, et ehk mõni noorem... aga sina... see on lihtsalt kurb.

:punastama jah, sul on õigus. olen viimasel ajal g\'d mõõtnud vaid asjade langemise teel, mida lausa punktmassina käsitleda võib, mistõttu ka see vaakumiasi on kahetsusväärselt täiesti unustustehõlma vajunud. see foorum muutub päevast päeva üha raskemini talutavaks - üha uued ja uued avastused enda kohta ei anna ööl ega päeval asu ... :sega3:

vandersell
16.04.04, 12:52
Aga võib-olla vihkab Davids Ida-Saksa turiste? :kaval:

Davids
16.04.04, 13:59
Originally posted by m1kk

Originally posted by Totti

Pean vajalikuks täiendada. Ehk ütlevad huvitundjatele rohkem sünonüümid nagu rullnokk, jõmm, tolgus, lõngus. Ja oss võib kuulata, mida iganes tahab, ta lihtsalt ei pea tähtsaks, et kõrvusse jõudval helil ka mingi sõnum oleks. Küsimus on suhtumises, mis on osaliselt sarnane selle kitsa teema algatanud postitustele: õigekiri ja kogu haridussüsteem on meie vaenlane, enamus hallist massist erinevaid või isiklikult ebasümpaatseid kodanikke tuleks ära põletada, elu põhieesmärk on tarbida juba varajases eas rohkelt alkoholi ja oma elu ära visata. Kõike seda võtab kokku sõna ülbus.

Et nüüd teemasse tagasi pöörduda, siis mina ise selline ei ole ning nimetatud kontingent pole ka mulle meelepärane. Põletama siiski kedagi ei kipuks, teatud probleemidega mahume siia maailmasse kõik ilusti ära :)

Njah selline wend kes paneb oma autoga ringi, et saavutada tipp kiirust jne.!!
Vend , kes vihkab SK8.i ja lubab neil k6igile peksa anda ........ vot need vennad kes k2ivad linnapeal sellep2rast et saaks kellegile peksa anda ......... vot need on ossid!!!!!Nojahh ja ega enamus kuulavad Tranci kaa aga ega iga vend kes kuulab ei pea olema oss!!!!Yhes6naga kui sa yritad igap2ev oma rolleriga v6i autoga tippkiirust saada ja p2rast r22gid valjusti oma kogemustest ja m6lised METALI , SK8 ja KARVIKUTE ehk OSSIDE keeles LÕNGADE kallal siis oled juba 75% OSS.............ma ei tea kui palju igayks endise OSSIKS peab aga jah mul kama ma lihtsalt VIHKAN neid vendi:viha:

Elagu juuksed

:prill6: :reiv: :reiv: :ingel3: :r66m7: :r66m2:

margunn
16.04.04, 14:13
mul on nüüd paanika!
ei saa aru, kas üks 15 aastane poiss vihkab mind või mitte...
tänaval ei kakle (kasvasin välja), metalit ei kuula (kasvasin välja), autoga sõidan reeglina kiiresti (sest keegi kurat on teinud ööpäeva 24 tunniseks), träänssi kuulan vahetevahel (autos ja kõvasti, rahustab närve)
ja pikad juuksed on meeste peas reeglina nõmedad. eestis.
sel lihtsal põhjusel, et ma tõepoolest ei soovi näha linnapeal mingisuguseid rasvast nõretavate juuksesalkudega tegelasi. samastumismäng asotsiaalidega? peske pead ja hooldage oma juukseid, siis on mille üle uhkust tunda ja mille järgi ennast defineerida \"lõngaks\".

ps. kas ma saan nüüd tikud või mitte? ja kas bensiini pean ise ostma või kingib selle mulle üks 15 aastane poiss? ja üldse mis värk on?

-m-

Jaan
16.04.04, 14:15
A see on ka nagu nõme, kui kõik käivad neljamillimeetrise soenguga ringi. Äärmisel juhul kaheksamillimeetrisega. Nõrk, ütlen mina. Selline vahemärkus siis põnevasse vaidlusse.

margunn
16.04.04, 14:21
see on ka nagu nõme, kui kõik käivad neljamillimeetrise soenguga ringi.
kui uuesti mu teksti läbi loed, saad aru, miks ei meeldi mulle eesti noormeeste pikad juuksed (loomulikult on ka erandeid).

-m-

Ian
16.04.04, 15:12
Mina näen igatahes oma pikkade juustega väga seksikas välja.

Lihtsalt mõtlesin et anna teada.

dreyd
16.04.04, 15:24
see eest kiilakad joovad õlut:õlu:

vandersell
16.04.04, 15:28
Ärge rääkige mulle õllest!
/me kes ootab tööpäeva lõppu kannatamatult

fitti
16.04.04, 15:29
Originally posted by vandersell

Ärge rääkige mulle õllest!
/me kes ootab tööpäeva lõppu kannatamatult

i copy that!

Tanel
16.04.04, 15:34
Ma kah peaaegu ossi aint autot pole kuid kui suguvõsa vaadata siis... vanaonu tütar sõidab rallit, vanaon ise kah, tädi sõidab kiirelt, onu kah veel, vanaema talub kah pedaali kui vaja, issi kah kiire ja rallit sõitnud.Ükskord vihmaga libisesime kruusateel. Tuleb üks hea asi umbes 6 nii öelda ossi sõitsid järjest noh muidugi kiirendus võistlusele meie kõige ees põletasime Kärdla linnas kummi ehk tegime Burn Outi. Muidu ma selline loll kes ei viiitsi koolis käia, meeldib kuulata träna, d`n`b, mingeid veel. Siis ükskord võtsime veel teel Raplast Tallinna kiiruseks 240 km/h vanaonuga roolis.:reiv:

Ja nüüd siis vbl pilt minu vanaonu autost http://www.rally.ee/?a=a022&b=2787&p=1

mcnamara
16.04.04, 16:17
Originally posted by Henryfan
Siis ükskord võtsime veel teel Raplast Tallinna kiiruseks 240 km/h vanaonuga roolis.:reiv:

Ja see on midagi, millega tasub uhkustada? Kui sa ei õpi, et tänaval ja maanteel rallit ei sõideta, siis see lõpeb halvasti kas sinule endale või mõnele teisele liiklejale.
Võiksid seda ka oma sugulastele teatavaks teha.

Tanel
16.04.04, 16:30
Originally posted by mcnamara

Originally posted by Henryfan
Siis ükskord võtsime veel teel Raplast Tallinna kiiruseks 240 km/h vanaonuga roolis.:reiv:

Ja see on midagi, millega tasub uhkustada? Kui sa ei õpi, et tänaval ja maanteel rallit ei sõideta, siis see lõpeb halvasti kas sinule endale või mõnele teisele liiklejale.
Võiksid seda ka oma sugulastele teatavaks teha. Aga nüüd saite teada, kes see jobu on, kes neid mõtetuid poste teeb ;)Kui veel midagi teada tahate küsige

zaz
16.04.04, 18:02
Originally posted by Davids
Vend , kes vihkab SK8.i ja lubab neil k6igile peksa anda ........ vot need vennad kes k2ivad linnapeal sellep2rast et saaks kellegile peksa anda ......... vot need on ossid!!!!!

Need on ju Skinnid!

:doh:

taku*
16.04.04, 18:40
nii nii, ma vaatan, et üks tumba nimega davids on väga väge täis ja vihkab siin kõikki...
Mäletan aegu, kui sõna \"oss\" oli uudne ja huvitav ja seda kasutasid ning selle tähendust teadsid vähesed. Nüüd aga on see juba nii levinud, et mingi 15 aastane lohh kähistab seda siin kõva häälega, oskamatta seletada selle tähendust ja kindlasti ei tea ka ta selle sünnist midagi... aga siis need, kes tahavad teada misasi see jömm(oss) on siis kuulake seda lugu...Müstika - Jõmmilugu (http://punk.bumpclub.ee/bunker/mp3/#MÜSTIKA)
hüva päeva:õnnelik:

PS! enamvähem nii ta paraku on...

eston maravilha
16.04.04, 18:55
vtf.. mida teil ida-sakslaste vastu on????

mg
20.04.04, 23:06
seoses selle jõmmilooga

minu arust oli ilgelt lahe see, kui räpimehed arvasid et lugu \"Mees sa ei tea\" on tõsiselt tehtud
ja kõik laulsid seda...
aga tegelt see ongi kottpükste ja jõmmide hümn:D

vihkamise kohta niipalju, et ega jõmmid löövad punke ja deffe koguaeg kui näevad
eriti rakveres...

wal
21.04.04, 15:20
ja m6lised METALI , SK8 ja KARVIKUTE ehk OSSIDE keeles LÕNGADE kallal siis oled juba 75% OSS.............ma ei tea kui palju igayks endise OSSIKS peab aga jah mul kama ma lihtsalt VIHKAN neid vendi:viha:

Grrrrrr............ oot mida selle lausega öelda taheti?? Et kui oled karvane, siis kohe tuleb põlema panna? Mis eri keelt need eelmainit tegelased siis räägivad, mis Davidsile ei meeldi? Ühest lausest loen, et ossid ei salli skeitereid, aga tsiteeritud lõigust sain aru, et Davids ka ei salli...

järeldus:

Davids peab siis ise ka ennast vihkama.:sega10:

dimaggio
21.04.04, 18:14
Originally posted by wal

ja m6lised METALI , SK8 ja KARVIKUTE ehk OSSIDE keeles LÕNGADE kallal siis oled juba 75% OSS.............ma ei tea kui palju igayks endise OSSIKS peab aga jah mul kama ma lihtsalt VIHKAN neid vendi:viha:

Grrrrrr............ oot mida selle lausega öelda taheti?? Et kui oled karvane, siis kohe tuleb põlema panna? Mis eri keelt need eelmainit tegelased siis räägivad, mis Davidsile ei meeldi? Ühest lausest loen, et ossid ei salli skeitereid, aga tsiteeritud lõigust sain aru, et Davids ka ei salli...

järeldus:

ise saan nii aru, et ossid sõimavad metali ja rocki kuulajaid ning nimetavad neid lõngadeks...endalgi selline korralik juus juba peas ning meelejärgi muusikastiil mille nimeks rock.
olen kuulnud ka väljendeid nende rullnokkade või osside suust nagu \"aja lõng maha\", \"topi kidra endale p***e\" ja igasugu sellist jaburust(mulle isiklikult pole keegi seda öelnud(veel)).
Njah aga olgu kuidas on, siiski ei saa inimesi lahterdada muusika kuulamise põhjal, kuid tõsi see on, et rullnoka hingega tegelinskitele on arvutimuusika meeltmööda.

DEDE junior
21.04.04, 20:18
Originally posted by dimaggio

Originally posted by wal

järeldus:

ise saan nii aru, et ossid sõimavad metali ja rocki kuulajaid ning nimetavad neid lõngadeks...endalgi selline korralik juus juba peas ning meelejärgi muusikastiil mille nimeks rock.
olen kuulnud ka väljendeid nende rullnokkade või osside suust nagu \"aja lõng maha\", \"topi kidra endale p***e\" ja igasugu sellist jaburust(mulle isiklikult pole keegi seda öelnud(veel)).
Njah aga olgu kuidas on, siiski ei saa inimesi lahterdada muusika kuulamise põhjal, kuid tõsi see on, et rullnoka hingega tegelinskitele on arvutimuusika meeltmööda.

mis rullnoka hingega?
mõtle kui rõve oleks kui kõik olewks rõvedad karvikud kellel juuksed nii rasvased et särisevad juba ja silmadgi välja ei paista. Korralik mehe soeng on lyhike. Minu arvamust mööda on karviklus ikka vga mööda teema.

dimaggio
21.04.04, 20:31
Originally posted by DEDE junior

mis rullnoka hingega?
mõtle kui rõve oleks kui kõik olewks rõvedad karvikud kellel juuksed nii rasvased et särisevad juba ja silmadgi välja ei paista. Korralik mehe soeng on lyhike. Minu arvamust mööda on karviklus ikka vga mööda teema.

Nu ok siis, ajame kõik endal juukesd siis ära, vaata kui rõve pilt siis avaneks.
Ja üldse, kust on levinud selline arvamus, et meesterahva soeng peab olema lühike...see on iga inimese vaba valik kui pikaks/lühikeseks ta oma juuksed kasvatab. Keegi ei pea seda talle ütlema, veelvähem mingid kiilakad rullnokad.

DEDE junior
21.04.04, 22:19

mis rullnoka hingega?

Nu ok siis, ajame kõik endal juukesd siis ära, vaata kui rõve pilt siis avaneks.
Ja üldse, kust on levinud selline arvamus, et meesterahva soeng peab olema lühike...see on iga inimese vaba valik kui pikaks/lühikeseks ta oma juuksed kasvatab. Keegi ei pea seda talle ütlema, veelvähem mingid kiilakad rullnokad.

kle ole siis karvar a minu arus on see ikkagi vga mööda. Ja kui karvar on olla sinu arvates lahe, siis oled sa ka ikka mööda.

Davids
22.04.04, 00:31

Originally posted by wal

järeldus:

mis rullnoka hingega?

Kes seda on 6elnud et korraliku mehe soeng on lyhike .........:deemon:
Ja need kellel on juuksed rasvased ja ?s2risevad? need lihtsalt on r2pased!!!:lahe:
Ise tead tglt mis sulle meeltm66da on!!!!:oih:

Davids
22.04.04, 00:34
Originally posted by margunn

mul on nüüd paanika!
ei saa aru, kas üks 15 aastane poiss vihkab mind või mitte...
tänaval ei kakle (kasvasin välja), metalit ei kuula (kasvasin välja), autoga sõidan reeglina kiiresti (sest keegi kurat on teinud ööpäeva 24 tunniseks), träänssi kuulan vahetevahel (autos ja kõvasti, rahustab närve)
ja pikad juuksed on meeste peas reeglina nõmedad. eestis.
sel lihtsal põhjusel, et ma tõepoolest ei soovi näha linnapeal mingisuguseid rasvast nõretavate juuksesalkudega tegelasi. samastumismäng asotsiaalidega? peske pead ja hooldage oma juukseid, siis on mille üle uhkust tunda ja mille järgi ennast defineerida \"lõngaks\".

ps. kas ma saan nüüd tikud või mitte? ja kas bensiini pean ise ostma või kingib selle mulle üks 15 aastane poiss? ja üldse mis värk on?

-m-

Nujahh ma ei tea kas te ei taha ru saada v6i mis aga ex igayks teeb omad j2reldused minu eelnevatest komentaaridest............kas ta on Oss v6i mitte.......

SK8,juuksed ja metal #1:õnnelik: :lahe: ........ise teate mida teete:)

Davids
22.04.04, 00:37
Originally posted by wal

järeldus:

Karvased on parimad:)

rohelineKonn
22.04.04, 11:00
mis rullnoka hingega?

rullnoklus (või kuidas iganes te seda nimetate) on ilming mida iseloomustab ennekõike seisukohtade jäikus ja võimetus tolereerida midagi vähegi erinevat.

Rebu
22.04.04, 12:34
Mina olen täitsa tavaline inime kes teeb mehist tööd ja meeldib jubedalt jalgpall:kaval:

Devil
23.04.04, 11:28
Aga mina olen lihtsalt ilus.:keel1:

Huligaan
19.09.05, 17:05
Aga mina olen lihtsalt mina!

kaala
19.09.05, 17:13
whehoo, minu vana hea teema!

TeeleS
19.09.05, 18:41
Aga mina olen tavaline Eesti tüdruk, kes hakkab sel aastal põhikooli lõpetama. Tegelen siis jah õppimisega, vahepeal tegelen veidi tõlkimisega(saksa keelest eesti keelde ja vastupidi), mängin/jälgin jalgpalli, korvpalli ja muud sporti, olen oma sõpradega jne:lahe:

taku*
19.09.05, 20:08
mina olen tegelt hästi imelik kutt:silm4:

EgoTrip
19.09.05, 21:40
no shit
;)
ok, tegelt me armastame sind kõik

Nathan
20.09.05, 02:03
Ma olen tegelt rakvere viiner käin ainult siis soccernetis kui keegi mind ööseks külmikust välja on unustanud!:)

tkkt
21.09.05, 00:06
Olen Teet

Sir Tamme
21.09.05, 18:29
olen tulnukas sellelt planeedilt

Sir. Nuutu
21.09.05, 23:41
Pensionär.

kaala
21.09.05, 23:52
tehke paremaid nalju.

realmadridfan
22.09.05, 00:06
Roosalelevandi oma oli küll päris tasemel, minu arvates.:silm4:

Nathan
22.09.05, 15:44
Algselt postitas kaala

tehke paremaid nalju.

kle huumoripomm pane kah yks pirn maha:)

Hoe
22.09.05, 15:52
Algselt postitas DEDE junior

Originally posted by wal

järeldus:

mis rullnoka hingega?
Tiss TÕmba täpiks , erinevalt sinust pesevad Mõned igapäev oma pead ja punkt kaks , et mine eesti keele kursustele:)

Even
22.09.05, 16:07
Jalgpallur olen. Päriselt kah.

Mehhanisaator
30.06.09, 09:05
Eestlane olen:) JA ega see juuste pikkus küll kedagi rohkem ega vähem rullnokimaks tee:p

Milanista
30.06.09, 12:09
olen eestlane, kellele ei meeldi pikad juuksed ja õlised tagid.

taku*
30.06.09, 19:26
nii nii, ma vaatan, et üks tumba nimega davids on väga väge täis ja vihkab siin kõikki...
Mäletan aegu, kui sõna \"oss\" oli uudne ja huvitav ja seda kasutasid ning selle tähendust teadsid vähesed. Nüüd aga on see juba nii levinud, et mingi 15 aastane lohh kähistab seda siin kõva häälega, oskamatta seletada selle tähendust ja kindlasti ei tea ka ta selle sünnist midagi... aga siis need, kes tahavad teada misasi see jömm(oss) on siis kuulake seda lugu...Müstika - Jõmmilugu (http://punk.bumpclub.ee/bunker/mp3/#MÜSTIKA)
hüva päeva:õnnelik:

PS! enamvähem nii ta paraku on...

hahahaa, mine perse, värd

Jürvi-Hool
30.06.09, 21:44
Mõtle kuidas me veel end tunneme! Sul läheb mitu aastat aega, et aru saada kui idiootsed postitused sul on, aga me saame kohe aru.

taku*
01.07.09, 22:09
mine perse, värd

Tofoa
01.07.09, 22:30
Eestlane olen

Eestlase muljet Sa küll pole jätnud. :( :confused: :confused:

Milanista
02.07.09, 12:23
Ta peksis tiblasid,sellest piisab juba.

Mehhanisaator
05.07.09, 14:55
Eestlase muljet Sa küll pole jätnud. :( :confused: :confused:

Mis minust siis mitte Eestlase teeb:confused:

Feljonks
05.07.09, 15:16
See, et sa meie keeles kirjutada väga ei oska:rolleyes:

Mehhanisaator
05.07.09, 15:35
See, et sa meie keeles kirjutada väga ei oska:rolleyes:

Aga äkki ma olen vaimupuudega!:)

Thugie
05.07.09, 15:47
Aga äkki ma olen vaimupuudega!:)

Võimatu........

Mehhanisaator
05.07.09, 16:14
Võimatu........

Tegelikult ütle kuidas on see võimatu, Sa pole mind ju kunagi näinud ega rääkinud silmastsilma kust Sina tead!?;)

Feljonks
05.07.09, 16:15
Tegelikult ütle kuidas on see võimatu, Sa pole mind ju kunagi näinud ega rääkinud silmastsilma kust Sina tead!?;)

Arooniat üldse ei tunneta?:eek:

Mehhanisaator
05.07.09, 16:19
Arooniat üldse ei tunneta?:eek:

Ekä mulle ei maitse arooniad:(:D

F.Totti
05.07.09, 17:32
Ekä mulle ei maitse arooniad:(:D

Tra arooniad on julmalt head!!!
Kunagi mäletan lapsepõlves aroonia kompott oli number 1:)
Aga sitad pidid impotentsi põhjustama we midagi ....

Warren
05.07.09, 23:17
Tra arooniad on julmalt head!!!
Kunagi mäletan lapsepõlves aroonia kompott oli number 1:)
Aga sitad pidid impotentsi põhjustama we midagi ....

Mul kelder aroonia siirupit täis. Iga nädal valan endale mingi liitri sisse ja ei ütleks kyll et potentsiga probleeme. Puha ulmejutt.

Feljonks
06.07.09, 00:43
Mul kelder aroonia siirupit täis. Iga nädal valan endale mingi liitri sisse ja ei ütleks kyll et potentsiga probleeme. Puha ulmejutt.

Anna asjale aega küll tuleb see probleem. Siis saad teemas viidatud küsimusele vastata, et sa oled impotent:doh:

Epic
06.07.09, 00:45
Anna asjale aega küll tuleb see probleem. Siis saad teemas viidatud küsimusele vastata, et sa oled impotent:doh:

Omad kogemused?

Feljonks
06.07.09, 01:49
Omad kogemused?

Eih, keegi tark mees eespool mainis, et nii võib juhtuda:rolleyes:

ballack
06.07.09, 16:23
Paha vaim.

Warren
06.07.09, 20:03
Selge siis asjal lõpp.Keegi arooniasiirupit tahab osta? Säilitusaineteta?
:D

Mehhanisaator
06.07.09, 22:11
Selge siis asjal lõpp.Keegi arooniasiirupit tahab osta? Säilitusaineteta?
:D

Paljuga saab??? Tahaks ära proovida aroonia siirupi:)

Warren
06.07.09, 22:27
Paljuga saab??? Tahaks ära proovida aroonia siirupi:)

Mis liitri hinnaks pakud?

Mehhanisaator
06.07.09, 22:33
Mis liitri hinnaks pakud?

Ei tea pakkuda, pole kunagi purgiga siirupit ostnud kellegilt. Ei tea isegi palju poes maksab:( Lükka ise hind ette, eks siis vaatab edasi:)

Warren
06.07.09, 22:39
Ei tea pakkuda, pole kunagi purgiga siirupit ostnud kellegilt. Ei tea isegi palju poes maksab:( Lükka ise hind ette, eks siis vaatab edasi:)

Ega ma yle bensuhinna julge pakkuda :D aktsiis ka otsa ja arvestades et ikkagi eesti oma toodang ning vaeva ka nähtud kõvasti.Lisada veel ,et meeldivalt mõjutab potentsi. Äkki mingi 25 eeguga saad 0.5 liitri kätte?
Pakend on muidugi ilma pandita:D

Aga kui tõsine huvi siis võimalik tõesti eraldada mingi pool liitrit niisama.

Mehhanisaator
06.07.09, 22:48
Ega ma yle bensuhinna julge pakkuda :D aktsiis ka otsa ja arvestades et ikkagi eesti oma toodang ning vaeva ka nähtud kõvasti.Lisada veel ,et meeldivalt mõjutab potentsi. Äkki mingi 25 eeguga saad 0.5 liitri kätte?
Pakend on muidugi ilma pandita:D

Aga kui tõsine huvi siis võimalik tõesti eraldada mingi pool liitrit niisama.

Aga kas selline võimalus oleks et kui ma ostan liitri saaks 45.- ja näiteks kui ostaks poolteist liitrit saaksin 65.- :D:rolleyes:

Warren
06.07.09, 23:00
Aga kas selline võimalus oleks et kui ma ostan liitri saaks 45.- ja näiteks kui ostaks poolteist liitrit saaksin 65.- :D:rolleyes:

Minupärast osta või 100-ga. Aga sa nagu oma potentsi pärast ei karda?

Mehhanisaator
06.07.09, 23:14
Minupärast osta või 100-ga. Aga sa nagu oma potentsi pärast ei karda?

Siia maani pole probleeme olnud ja vaevalt poolest või ühest liitrist kohe impoks jääd???:D Või jääb:confused:

Warren
06.07.09, 23:17
Siia maani pole probleeme olnud ja vaevalt poolest või ühest liitrist kohe impoks jääd???:D Või jääb:confused:

Ikka jääb-aga see pool liitrit hakkab alles siis mõjuma kui 70 oled. Nii, et mõtle hoolega enne kui riskid:D

Mehhanisaator
06.07.09, 23:21
Ikka jääb-aga see pool liitrit hakkab alles siis mõjuma kui 70 oled. Nii, et mõtle hoolega enne kui riskid:D

Nojaaa, pean kaalutlema seda asja:D Aga põhimõtteliselt võiks ikkagi osta:DKus elad muidu(mis linnas):)

Warren
06.07.09, 23:26
Nojaaa, pean kaalutlema seda asja:D Aga põhimõtteliselt võiks ikkagi osta:DKus elad muidu(mis linnas):)

Hetkel järvamaaal kuid igapäevaselt muugal liigun. Selle kuu jooksul ilmselt veits püsivamalt linna.

Mehhanisaator
06.07.09, 23:32
Hetkel järvamaaal kuid igapäevaselt muugal liigun. Selle kuu jooksul ilmselt veits püsivamalt linna.

oh liigud koos siirupiga?:D

Warren
06.07.09, 23:36
oh liigud koos siirupiga?:D

Ikka ikka..käin sadamatöölistele kuuma siirupit palaval päeval jagamas:D

Mehhanisaator
06.07.09, 23:40
Ikka ikka..käin sadamatöölistele kuuma siirupit palaval päeval jagamas:D

Hea:D oot kas seda juuakse kuumalt??:D

Warren
06.07.09, 23:42
Hea:D oot kas seda juuakse kuumalt??:D

Kuumalt kõige parem-puhastab soolestiku ja kui hästi läheb siis ei pea sulle terve ülejäänud elu enam keegi klistiiri tegema:D

Mehhanisaator
06.07.09, 23:44
Kuumalt kõige parem-puhastab soolestiku ja kui hästi läheb siis ei pea sulle terve ülejäänud elu enam keegi klistiiri tegema:D

Sellge, aga külmalt see rõve või?:D

Warren
06.07.09, 23:54
Sellge, aga külmalt see rõve või?:D

Ei ei-külmalt väga hea. Kuumalt parim lihtsalt.

Feljonks
07.07.09, 09:36
see Pole Ju Läbu Või On?

Mehhanisaator
07.07.09, 20:38
Ei ei-külmalt väga hea. Kuumalt parim lihtsalt.

Selge:D Helista siis kui siirupitega linnas oled:D

Warren
07.07.09, 20:49
Selge:D Helista siis kui siirupitega linnas oled:D

Kuhu ma sul helistan? 112 või?

Warren
07.07.09, 20:49
see Pole Ju Läbu Või On?

Ära siis palun läbusta:D

Mehhanisaator
07.07.09, 20:58
Kuhu ma sul helistan? 112 või?

Ma ei tea helista kuhu tahad võid mulle või ükskõik kellele:D

Warren
07.07.09, 21:07
Ma ei tea helista kuhu tahad võid mulle või ükskõik kellele:D

http://www.parim.ee/?kataloog=81

Helistan siia siis ja jagan su kontakte kui hea kraam peaks raisku minema:)

Mehhanisaator
07.07.09, 21:42
http://www.parim.ee/?kataloog=81

Helistan siia siis ja jagan su kontakte kui hea kraam peaks raisku minema:)

Teeme nii:D

F.Totti
07.07.09, 22:10
Nagu aru olen saanud, siis Mehhanisaator koosneb 72% ulatuses aroonia siirupist:D

Mehhanisaator
07.07.09, 22:31
Nagu aru olen saanud, siis Mehhanisaator koosneb 72% ulatuses aroonia siirupist:D

Ei veel, pole seda asjandust joonud veel elu jooksul:D

EgoTrip
08.07.09, 01:03
nagu minge persse moded
totside teemas asjalik tekst kustutatakse, aga seda perverssust mitte
pange ona

Warren
08.07.09, 02:07
nagu minge persse moded
totside teemas asjalik tekst kustutatakse, aga seda perverssust mitte
pange ona

Ole nüüd-väga asjalik jutt ju. Mehhanisaator tahtis siirupit osta ja mina soovisin müüa. Mis selles halba? Teema ongi ju, et kes te tegelikult olete. Mina olen siirupimüüa ja Mehhanisaator on siirupi ostja. Nii, et mingist läbust asi kaugel:)

cannuman
08.07.09, 02:13
Siirupiäri saab PM kaudu ka ajada. Aga Totside teemas tõesti kustutatakse normaalne tekst ka.

Foorum vajab vahetust. Foorumi kesikud modedeks! :D

Mehhanisaator
09.07.09, 00:00
Ole nüüd-väga asjalik jutt ju. Mehhanisaator tahtis siirupit osta ja mina soovisin müüa. Mis selles halba? Teema ongi ju, et kes te tegelikult olete. Mina olen siirupimüüa ja Mehhanisaator on siirupi ostja. Nii, et mingist läbust asi kaugel:)

Täpselt nii ongi:D Warren anna oma msn:D

Gay Fish
09.07.09, 17:24
Foorumi kesikud modedeks! :D

Olen lahkelt nõus oma abikäe osutama.

Warren
09.07.09, 19:28
Täpselt nii ongi:D Warren anna oma msn:D

Kuhu ma annan ta sulle?Siia:)

Mehhanisaator
10.07.09, 13:49
Kuhu ma annan ta sulle?Siia:)

Ntks. :) Võid orksi ka anda;)

Warren
10.07.09, 22:46
Ntks. :) Võid orksi ka anda;)

Kle, mul pole mingit orksi:)

Mehhanisaator
10.07.09, 23:03
Kle, mul pole mingit orksi:)

No ma ei tea, pane siia:D Ei tegelt pole vahet:D

Warren
11.07.09, 00:16
No ma ei tea, pane siia:D Ei tegelt pole vahet:D

:D Seda ma arvasin.
Tahad siis pane ise.

Mehhanisaator
11.07.09, 00:19
:D Seda ma arvasin.
Tahad siis pane ise.

Ma kaalun seda asja öösel:D

Warren
11.07.09, 00:46
peab sul ikka eriti väike kaal olema ju siis:D

Saarlane
11.07.09, 01:11
On teist kahest üks naine kah ikka, et te nõnda sebite?

Warren
11.07.09, 01:20
Kui sa seda sebimiseks nimetad siis raske uskuda et sa elus mõnd naist oled saanud.Niisama muliseme.Igalühel oma huumor.

Ja pealegi on see niikuinii üks mõtetu teema-mida siin ikka muud teha kui muliseda:)

Mehhanisaator
11.07.09, 13:06
On teist kahest üks naine kah ikka, et te nõnda sebite?

Kindlasti ma ei sebi kedagi tumba:Dmul tüdruk olemas ju:D

Shermann
11.07.09, 20:38
Kindlasti ma ei sebi kedagi tumba:Dmul tüdruk olemas ju:D

Kaks on parem kui üks.

krissucool
11.07.09, 23:15
Las noored lõbutsevad.Armastus ei tunne piire.

Tofoa
11.07.09, 23:17
mul tüdruk olemas ju:D

Nikud ka teda?

Mehhanisaator
11.07.09, 23:32
Nikud ka teda?

see küll Sinu asi pole mis me teeme!;)

atleticomadrid
23.09.12, 22:36
Cornelius

Stok
12.09.13, 00:30
Mingi läbuteema üles kaevatud, aga olgu peale: olen Oracle DBA. Kes aru ei saanud, sel ei ole minust kasu ka. :)

cannuman
12.09.13, 00:53
paberitega?

Stok
12.09.13, 08:18
Pole viitsinud end sertifitseerima hakata seni ega näe vajadust ka lähitulevikus.