320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'fc kuressaare kõrgiliigas???\'

    Algselt postitas Amadeus


    Algselt postitas sosku


    Kure sai Kert Küti näol enam-vähem ML-tasemega väravavahi. Noortega oleks neil ikka raskeks läinud kogu pikka hooaega läbi ajada.
    Kütt tõmbas jah oma kodulinna mehi jälle alt. Tegi hooaja ettevalmistuse Pärnus ja nüüd venitas ennast hoopis Kuresse.

    Aga meie jaoks on see ju ainult kasulik Või kuidas?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'fc kuressaare kõrgiliigas???\'

      Kurat seda teab, kuid Kütti ma mingiks õnnistuseks küll ei peaks. Et endale tuhka pähe raputada, siis võin tunnistada, et nii 5-6 aastat tagasi pidasin teda tulevaseks koondise esiväravavhiks. Aga läks nagu läks
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

        Algselt postitas Martin


        Kurat seda teab, kuid Kütti ma mingiks õnnistuseks küll ei peaks. Et endale tuhka pähe raputada, siis võin tunnistada, et nii 5-6 aastat tagasi pidasin teda tulevaseks koondise esiväravavhiks. Aga läks nagu läks
        Tahad näha, tänu meile tõuseb ta sellisesse tippklassi, et sa ise ka ei usu Casillas, hoia alt!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

          Nojah, ega teil suurt alternatiivi kah ei ole. Kütt on väravas nii või naa

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

            võimalik, et meie kallis kunstmuru saab arendamiseks raha
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

              Kuressaare esimene kodumäng tõi võidu

              FC Kuressaare haaras kohe mängu alguses initsatiivi, mida enne teist poolaega ära ei antudki. Esimene võimalus tekkis 14. minutil, kui Saaremaa meeskonna hiidlasest ründaja Martti Pukk tungis läbi paremalt äärelt, kuid tema löök lendas napilt üle Janno Hermansoni kaitstud värava. Viis minutit hiljem oli taas aktsioonis Pukk, kelle suurepärase löögi suutis väga hea tõrjega nurgalöögiks suunata Hermanson.

              Külaliste esimene võimalus tekkis 35. minutil, kui karistuslöök hästi lahti mängiti, kuid seejärel sooritatud pealelöök Kert Kütile probleeme ei valmistanud. Vaid kolm minutit hiljem sahises esimest ja viimast korda väravavõrk. Keskväljalt alanud rünnaku tulemusena jõudis pall Kulikovini, kes palli umbes 15 meetrilt kaitsja rikošetiga väravasse suunas. Poolaja viimastel hetkedel oli Kuressaarel kasutada nurgalöök, mis suunati Vitali Valuiskile, kes palli 14 meetrilt napilt üle värava saatis.

              Kohtumise teine poolaeg algas tartlaste tugeva survega, mis nende kahjuks küll edu ei toonud. Tammekal tekkis väga hea võimalus 74. minutil, kui rünnakule appi tormanud kaitsja Eduard Škunov suunas palli 5-6 meetrilt Kert Kütile kätte. Kuressaare parim šanss eduseisu suurendada oli 75. minutil, kui Martti Pukk üheksal meetril täiesti vabaks jäeti, kuid mees olukorda ära kasutada ei suutnud ning pall lendas mööda.

              Tammeka parim võimalus tekkis 13 minutit enne mängu lõppu, kui üks ründajatest saatis palli kõigepealt Küti valvatud värava posti ning seejärel palli tühjast väravast mööda saatis. Viimastel hetkedel oli Tammekal veel siiski võimalusi, kuid neid ära ei realiseeritud ning kodumeeskond sai teenitud võidu.

              \"Esimene kodumäng ning tulemusega peab rahul olema,\" kommenteeris Kuressaare peatreener Jan Važinski peale mängu lõppu. \"Mõned konkreetsed situatsioonid valmistasid raskusi, kuid need arutame meestega hiljem läbi,\" lisas ta.

              kell 17:00 Kuressaare kunstmuruväljak

              FC Kuressaare – JK Tammeka Tartu 1:0 (1:0)

              Peakohtunik: Jaanus Mutli
              Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Hannes Reinvald
              Värav: 38. Dmitri Kulikov
              Hoiatused: 62. Dmitri Kulikov, 66. Kaarel Raamat, 87. Vitali Valuiski - 3. Aivar Anniste, 33. Oliver Konsa
              Mängupaiga olud: Õhutemperatuur -5, vahelduva pilvisusega il, sajab kerget lund; väljak heas seisukorras.
              Publik: 50

              FC Kuressaare: Kert Kütt, Taavi Azarov, Vitali Valuiski, Märt Kluge, Priit Reiska, Kaarel Raamat (68. Peeter Pihel), Dmitri Kulikov, Viktor Alonen, Andrus Koplimäe, Martti Pukk (81. Martin Salong), Kuldar Kaljuste (79. Hendrik Karlson).

              JK Tammeka: Janno Hermanson, Kait-Kaarel Vaino, Ragnar Tiideberg, Aivar Anniste, Eduard Škunov, Kristjan Tiirik (58. Mark Orav), Ott Meerits, Taavi Vellemaa, Oliver Konsa, Rasmus Tomson, Siim Roops.

              Miko Pupart

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                Tänud, ilus ülevaade!

                Ju nägid mängu - keda ise esile tooksid mängijatest ja mõlemalt poolelt? Ja mis olukorras oli väljak?

                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                  suurepärane mäng kuressaarelt nagu ma välja lugesin.
                  tublid.
                  minujaoks on see skoor üllatuseks,aga eks üllatused teevadki ju asja põnevaks
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                    Algselt postitas Martin


                    Tänud, ilus ülevaade!

                    Ju nägid mängu - keda ise esile tooksid mängijatest ja mõlemalt poolelt? Ja mis olukorras oli väljak?
                    Kuressaare poolt Martti Pukk ehk, kuigi vend suvatses tihti mööda ja üle lüüa headelt positsioonidelt. Keda veel? Nagu ka Vasja Kure kodukal mainis, kogu kaitseliin oli suhteliselt hea. Tammeka poolelt ehk nr 10 Eduard Škunov, kes kaitsest päris aktiivselt rünnakule tõttas. Ott Meerits oli ka suhteliselt korralik, rohkem nagu ei teagi:P Niipalju kui ma kahest Tammeka fännist aru sain, siis Konsa oli nagu päris nott olnud. Väljak oli päris heas korras, mängu algul paar venda libisesid, kuid mitte eriti. Niipalju võin õelda, et kunstvalgustus oli elusitt. Mõttetu elektri ning raha raiskamine.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                      Jah .paraku selline pooletoobine tegemine maksab igas elemendis nüüd kätte. Nõrk valgustus ,ilma soojenduseta kunstmuru jne. Loodame .et uued tegijad sellest midagi õpivad. Aga noh .Kured ja Tammed.... üllatus. Kuigi mitte just pommuudis.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                        igati positiivne
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                          kui seda irvitavat rohelist mehikest FCK teema juurest ära ei vöeta,tulen soccernetti laamendama,ausalt!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                            Ma väga loodan, et tänane tulemus ei kajasta mängu käiku ja olemust. Võiks õelda, et ainuke positiivne asi oli mängu juures Kriska värav. Ja nüüd PraSid ja teised ärge tulge paukuma, et ma pole mängu näinud ja kust ma tean jne. Igatahes Meie koosseisu kuulus meie kooli(SÜGi) üheksanda klassi õpilane Kalle Lepp, KG kümnenda klassi õpilane Jaanis Kriska, 11 klassi(vist) õpilane Kaarel Raamat ja 10 või 11 klassi õpilane Margus Rajaver. Ma saan aru, et noortele on tore kogemusi pakkuda, aga Meistriliiga ei ole ikka päris õige koht üheksanda klassi õpilase mängitamiseks. Aga võibolla on asjal üldse muud tagamaad, ega ma seda ei tea, kuid siiski siiski. Järgmine kohtumine pühapäeval Levadiaga, kelle me nagunii ahju paneme!

                            JK TRANS NARVA – FC KURESSAARE 4:1 (3:0)

                            Õhutemperatuur -6, tuuletu; väljak rahuldavas seisukorras; kunstvalgus.

                            Pealtvaatajaid: 90

                            Peakohtunik: Ain Karutoom
                            Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Eduard Rõžov

                            Väravad: 2., 55. Kulatšenko, 13. Gruznov, 43. Gorjatšov - 81. Kriska

                            Hoiatus: 33. Kluge

                            JK Trans: Ussoltsev, Gorškov (79. Popov), Dobrovolski, Djord, Kitto, Gorjatšov, Tarassenkov (79. Šelehhov), Ametov (76. Kazakov), Kulatšenko, Gruznov.

                            FC Kuressaare: K. Kütt, Lepp (46. Rajasaar), Kriska, Kluge, Reiska, K. Raamat (54. Pihel), Alonen, Kulikov, Koplimäe, Pukk (65. Salong), Margus Rajaver.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                              Algselt postitas 17


                              Ma väga loodan, et tänane tulemus ei kajasta mängu käiku ja olemust. Võiks õelda, et ainuke positiivne asi oli mängu juures Kriska värav. Ja nüüd PraSid ja teised ärge tulge paukuma, et ma pole mängu näinud ja kust ma tean jne. Igatahes Meie koosseisu kuulus meie kooli(SÜGi) üheksanda klassi õpilane Kalle Lepp, KG kümnenda klassi õpilane Jaanis Kriska, 11 klassi(vist) õpilane Kaarel Raamat ja 10 või 11 klassi õpilane Margus Rajaver. Ma saan aru, et noortele on tore kogemusi pakkuda, aga Meistriliiga ei ole ikka päris õige koht üheksanda klassi õpilase mängitamiseks. Aga võibolla on asjal üldse muud tagamaad, ega ma seda ei tea, kuid siiski siiski. Järgmine kohtumine pühapäeval Levadiaga, kelle me nagunii ahju paneme!

                              JK TRANS NARVA – FC KURESSAARE 4:1 (3:0)

                              Õhutemperatuur -6, tuuletu; väljak rahuldavas seisukorras; kunstvalgus.

                              Pealtvaatajaid: 90

                              Peakohtunik: Ain Karutoom
                              Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Eduard Rõžov

                              Väravad: 2., 55. Kulatšenko, 13. Gruznov, 43. Gorjatšov - 81. Kriska

                              Hoiatus: 33. Kluge

                              JK Trans: Ussoltsev, Gorškov (79. Popov), Dobrovolski, Djord, Kitto, Gorjatšov, Tarassenkov (79. Šelehhov), Ametov (76. Kazakov), Kulatšenko, Gruznov.

                              FC Kuressaare: K. Kütt, Lepp (46. Rajasaar), Kriska, Kluge, Reiska, K. Raamat (54. Pihel), Alonen, Kulikov, Koplimäe, Pukk (65. Salong), Margus Rajaver.
                              nüüd poleks ka üllatus see, kui nad meie Roland \"mega\" Kütti mängitaksid
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                                Lootsin siiski Kuressaarelt näti paremat mängu a noh ok
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X