PDA

View Full Version : FC Kuressaare

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18

818
05.03.11, 20:24
Hea töö Viikingid!

Nahkpea
05.03.11, 20:27
Hea töö jah!

Elari#3
05.03.11, 22:17
Väga hea, Pikkeriga olete rahul? ;)
Hooaja eelsetes mängudes oli kohati ebakindel, aga kui liiga kätte jõudnud on, siis näiteks täna oli väga supper jälle :)

olll
06.03.11, 20:16
Kure kodulehe järgi järgmine laupäev mäng Narvaga jälle Sportlandil
võib jälle kindel olla ?

ROOTSI KUNN
06.03.11, 20:46
Kure pure:) . Vägev värk, pange sama hooga edasi.

17
07.03.11, 17:10
Kure kodulehe järgi järgmine laupäev mäng Narvaga jälle Sportlandil
võib jälle kindel olla ?

Äsja saabus ka Jalgpalli Liidu poolne kinnitus - laupäeval kell 17.00 ja Sportland Arenal!

Elari#3
08.03.11, 20:13
Väga kena uudis, kaks ida-viru otsa vähem, mida veel tahta :D

gianluca
16.03.11, 17:01
Kas see mäng toimub ikka Tallinnas või kuivab mätas selleks ajaks ära?

Meistriliiga V voor
Laupäeval 2.aprillil, kell 17.00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora, Sportland Arenal

17
16.03.11, 17:02
Arvestades seda, et me eelmisel aastal saime esimese päris kodumängu pidada 1. mail, siis võib vist täitsa kindel olla, et mängime ikkagi Tallinnas.

almar
16.03.11, 21:26
krt saarele tahaks küll saada, aga paistab et see siis ikkagi alles suvel. seal on alati hea käija olnud.

kriitikameel
17.03.11, 09:07
krt saarele tahaks küll saada, aga paistab et see siis ikkagi alles suvel. seal on alati hea käija olnud.

kas sa ta nime ka tead ?

gianluca
17.03.11, 10:15
Miks siis viimastel aastatel nii hilja? On ju märtsi lõpus käidud Saares noortekoondist vaatamas, aasta siis oli 2005.

kesa
17.03.11, 11:17
1.04.2000 Kuressaare-Maardu Levadia 1:5 Kuressaare
31.03.2001 Kuressaare-TVMK 1:6 Kuressaare
15.03.2003 Kuressaare-Trans 0:3 Kuressaare
13.03.2005 Kuressaare-Tammeka 1:0 Kuressaare
10.03.2007 Kuressaare-TVMK 0:2 Kuressaare

ja siis
http://www.soccernet.ee/kuressaare-kunstmuru-ei-saanud-litsentsi
14.03.2009 Kuressaare-Trans 0:5 Sportland
9.03.2010 Kuressaare -Tammeka 2-3 Sportland

odralauk
17.03.11, 20:02
no kuressaare kunst on ikka halb, lisaks väljakukatele, mis on arvatavsti hooldamata aastaid, puuduvad seal tribüünid ja olemhooned. vihmaga muutub see väljak tiigiks, ime et seal esiliigat üldse lubati mängida. kahju, et kuressaares normaalset kuntsmuru pole.

Hogweed
18.03.11, 20:40
oleks homme saanud tänu ühele kammile saaremaale (õnnemäng-mänguõnn - kes teab see teab) ja ehk oleks mängugi vaatama läinud aga vist jääb ära
Parem oleks kui ära jääb sul, mäng on Sportland Arenal :D

asdf
20.03.11, 11:18
Kuressaare ja Ajax mängisid 1:1 viiki - http://jalgpall.ee/news.php?st=style_fp.css&news_id=2268

17
21.03.11, 14:11
Väravate video siit -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=998

17
23.03.11, 15:23
Tõsi, jalgpallireeglite kohaselt peab pärast löödud väravat palli keskringi toimetama kaitsev meeskond ning ründajatel pole asja palli võrgust noppimisega ja selle kiirelt platsi keskele viimisega. Antud reegel ei vabanda aga mitte mingil juhul välja Paide väravat kaitsnud endise Eesti koondislase Martin Kaalma tegutsemist, kes palli järgi läinud Martti Pukki konkreetselt selja tagant kahe käega lükkas, nii et viimane vägagi valusalt vastu väravaposti lendas. Härrad jalgpallurid - mõelge enne, kui midagi teete.

Lisaks muu jutt mängust -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1000

17
03.04.11, 00:11
Tänase Flora mängu ainus värav videos siit -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1005

17
18.04.11, 14:33
Kuressaare-Kalju mängu videokokkuvõte -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1010

Amadeus
18.04.11, 16:57
kas Pikker ongi nüüd põhiVV kohast ilma. viimastes mängudes on Reiman küll vist päris kindlalt tegutsenud. ei ole põhjust tagasi vahetada.

17
19.04.11, 00:40
Priit on endiselt hädas säärevigastusega, aga viimases kahes mängus on Riido küll teinud üsna kõva avalduse esikinda kohale.

kesa
14.05.11, 15:23
TV6 otseülekandes on Kuressaare publik igal ühel kerge vaevaga üleloetav, ootan huviga mis arv ametlikku protokolli trükitakse.

Tühi on see tribüün küll, kas tõesti on saarlase huvi vuti vastu nii mannetu? Miks?
Tammeka väike ja häälitsev fännigrupp on kohal, tubli seegi, kure fännid istuvad nagu oleks suu merevett ja heeringat täis.

Kas toitlustus ikka Kuressaares toimib?

Kuno
14.05.11, 16:17
Kure teeb hooaja parimat mängu vist :)

BlueBlackWhite-
14.05.11, 16:22
3 - 1 !

ericbana
14.05.11, 16:24
Tammeka selgelt poole teraga mängima tulnud. Arvasid ilmselt, et pärast väravat veeretatakse lõpuni lihtsalt....

Kuno
14.05.11, 16:29
hehe, ulme :) ma kahjuks ei näe telekast... 3-1 :D

BlueBlackWhite-
14.05.11, 16:33
Seisust on päris kahju, kuna alustasin ennustusmänguga alles nüüd ning esimeses mängus ei tule ühtegi punkti:D

ericbana
14.05.11, 16:33
Puki värav oli ikka maailmaklass. Ilma kahtluseta selle hooaja parim värav Meistriliigas.

BlueBlackWhite-
14.05.11, 16:34
NEEEELIIIII - üks Mida teeb Kuressaare?:) õnnitlused 17-le:D

ericbana
14.05.11, 16:37
Tänase mänguga Kuressaare siis sisuliselt kahekordistanud selle hooaja väravate arvu. Uskumatu lagunemine samas Tammekalt.

budu
14.05.11, 16:37
sellist jama ikka raske kommenteerida aga loodedavasti ikka saate esiliigasse!

BlueBlackWhite-
14.05.11, 16:45
Fänne ei ole, aga kuskilt see FC Kuressaare! ikka kostub ....

budu
14.05.11, 17:17
Fänne ei ole, aga kuskilt see FC Kuressaare! ikka kostub ....

lindi pealt lastakse!kes seda meeskonda ikka toetavad

Hogweed
14.05.11, 17:25
Fännisektoris oli kaasaelajaid kõvasti ja atmosfäär oli mega. Ega see meie süü pole, et mikrofonid topitakse teise väljaku otsa. Peaks siis kostma olema 100m kauguselt mikrofoni?

olll
14.05.11, 17:26
Kure meistriks !

ericbana
14.05.11, 17:30
lindi pealt lastakse!kes seda meeskonda ikka toetavad

Päris kibestunud? :)

budu
14.05.11, 17:42
Päris kibestunud? :)

ei ole kibestunud aga see pool tallinna klubi koht on esiliigas aga ehk kunagi juhtub ka saaremaal nii,et saavad omale päris iseseisva meistriliigaklubi nagu selline lootus on viljandil

Hogweed
14.05.11, 17:45
ei ole kibestunud aga see pool tallinna klubi koht on esiliigas aga ehk kunagi juhtub ka saaremaal nii,et saavad omale päris iseseisva meistriliigaklubi nagu selline lootus on viljandil

Ja Boltoni mängijad on kõik Boltonist pärit?! või mis iganes klubi sa toetad

budu
14.05.11, 17:50
no aga kõik nad treenivad boltonis.Ning Bolton on iseseisev klubi mitte kellegi fübriid,kuniks kure iseseisvaks ei ole saanud nii kaua in nende koht esiliigas!

urmar
14.05.11, 17:50

Oled ikka väga kibestunud, ära siin valeta midagi.

budu
14.05.11, 17:59
Oled ikka väga kibestunud, ära siin valeta midagi.
miks ma peaks olema?põhjendusi paluks?kas selle pärast olen kibestnud ,et meil on sellised klubid nagu tallinn fc kuressaare,Tallinna Fc Viljandi,Tallinna Warrior?

urmar
14.05.11, 18:08
miks ma peaks olema?põhjendusi paluks?kas selle pärast olen kibestnud ,et meil on sellised klubid nagu tallinn fc kuressaare,Tallinna Fc Viljandi,Tallinna Warrior?

Lisa siis juba ka Tallinna Paide Linnameeskonna, kelle treeningud toimuvad ju ka kogu aeg Tallinnas. Ja kibestunud oled sa Kure suhtes ju alati, ükskõik, kuidas neil läheb. Kui kaotavad, siis parastad, kui võidavad siis ajad oma joru Tallinna Kuressaarest. Sama jama ajad siis, kui Rockil Cramo vastu midagigi õnnestub.

M13
14.05.11, 20:25

Ja mida sa siis tahad. No on amatöörmeeskond, ei ole raha, mida neile maksta. Kui oled tähele pannud, siis Eesti koondubki paari keskuse ümber, sest seal on tööd. Ülikoolid ka Tallinnas. No pole midagi teha, et nad Tallinnas treenivad.

urmar
14.05.11, 20:29
Esimest korda vist olen budukaga nõus. See ikka pole päris õige kui ühe klubi pm duublid mängivad samas liigas.

Asi pole üldsegi selles, lihtsalt buduka viha mõningate meeskondade vastu on piiritu. Rumalus, mis muud. Muide rumal on ka Kuret ja Paidet Flora duubliks pidada. :p Viljandi puhul olen ma nõus, et nad ei peaks Meistriliigas olema, vähemalt oma praeguses koosseisus, sest koosneb peamiselt võimalikest tulkevastest Flora mängijatest.

budu
14.05.11, 21:43
Viljandi puhul olen ma nõus, et nad ei peaks Meistriliigas olema, vähemalt oma praeguses koosseisus, sest koosneb peamiselt võimalikest tulkevastest Flora mängijatest.

Kas sa ei karda,et esmaspäevast võid ennast töötukassa ukse tagant leida?

urmar
14.05.11, 21:54
Kas sa ei karda,et esmaspäevast võid ennast töötukassa ukse tagant leida?

Ei karda, kusjuures Viljandi puhul häirib mind see, et tulevased Flora mängijad üritavad kõigest hingest Flora tabeliseisu rikkuda. Aga see on jällegi vaid minu probleem. Poisid mängivad siiski väga ausat mängu ja ei tee kellelegi hinnaalandust. Seega tegelikult probleemi nende mängimises ei ole.

Kuno
14.05.11, 23:18
URMAR - vot sellise suhtumise pärast ma ei saagi teid austada... Kui päris aus olla, siis on see ebasportlik ja ebaaus loogika mida sina kui "süsteemi" osa avalikult isegi julged levitada! Absurd! Loe uuesti läbi oma postitus ja kui mina oleks sina, siis ma kustutaks selle siva ära ennem kui keegi suurem ülemus sulle kolakat annab.

Ei karda, kusjuures Viljandi puhul häirib mind see, et tulevased Flora mängijad üritavad kõigest hingest Flora tabeliseisu rikkuda. Aga see on jällegi vaid minu probleem. Poisid mängivad siiski väga ausat mängu ja ei tee kellelegi hinnaalandust. Seega tegelikult probleemi nende mängimises ei ole.

Kuno
14.05.11, 23:22
Hirmu tunne on teil ammu ära kadunud, seda on kõrvalt näha. Aivar on liiga hea inimene... Tundub, et tal pole südant või aega süveneda mida te ütlete, teete või kuidas teatud asju korraldate. Süüdimattus ei saa kesta igavesti, see on fakt!

budu
14.05.11, 23:24
URMAR - vot sellise suhtumise pärast ma ei saagi teid austada... Kui päris aus olla, siis on see ebasportlik ja ebaaus loogika mida sina kui "süsteemi" osa avalikult isegi julged levitada! Absurd! Loe uuesti läbi oma postitus ja kui mina oleks sina, siis ma kustutaks selle siva ära ennem kui keegi suurem ülemus sulle kolakat annab.

meeldib:)

Nahkpea
14.05.11, 23:53
FC Viljandi kohapealt olen nõus, et selline moodustis ei peaks üldse Meistriliigasse kuuluma, aga FC Kuressaare on siiski natuke teine teema. Ja budulojus peab siis lootma, et Kure kaotab üleminekumängudel (näiteks), sest viimase koha on see hädine Ajax juba enne hooajaalgust kinnitanud. Kas võtta täielikult iseseisev, kuid tasemelt alla igasugu arvestust Ajax või aeg-ajalt täitsa korralikku mängu näitav Kuressaare? Minujaoks on vastus selge.

budu
14.05.11, 23:59
FC Viljandi kohapealt olen nõus, et selline moodustis ei peaks üldse Meistriliigasse kuuluma, aga FC Kuressaare on siiski natuke teine teema. Ja budulojus peab siis lootma, et Kure kaotab üleminekumängudel (näiteks), sest viimase koha on see hädine Ajax juba enne hooajaalgust kinnitanud. Kas võtta täielikult iseseisev, kuid tasemelt alla igasugu arvestust Ajax või aeg-ajalt täitsa korralikku mängu näitav Kuressaare? Minujaoks on vastus selge.

No Kurele rohkem iseseisvust ja minult ei kuule enam ühtegi halba sõna teie klubi kohta kui just kellegilt sauna ei saa.No Ajax on jah hetkel selline nagu on aga samas peab ka nende ees mütsi maha võtma kuna ikkagi on suutnud üldse ellu sellel raskel ajal jääda.aga kure kohta võtan järgmine kord sõna siis kui tuleb kas saun või üleminekumängud!seniks edu,et suudate seda 9ndat kohta hoida

PraS
15.05.11, 03:43
No Kurele rohkem iseseisvust ja minult ei kuule enam ühtegi halba sõna teie klubi kohta kui just kellegilt sauna ei saa.No Ajax on jah hetkel selline nagu on aga samas peab ka nende ees mütsi maha võtma kuna ikkagi on suutnud üldse ellu sellel raskel ajal jääda.aga kure kohta võtan järgmine kord sõna siis kui tuleb kas saun või üleminekumängud!seniks edu,et suudate seda 9ndat kohta hoida

Kes sina oled budulojus,et sõna võtad kellegi suunal? Sa oled ju soccerneti kõige lohhib postitaja :D Kure mulle endale ka väga ei meeldi väga, kuid oma sõnum on neil siiski anda eesti vutis :) Pigem pooldan Kuret kui Viljandi satsi kuigi satsi tasemelt on Viljandi parem siis nn oma suund on neil eesti vutis anda;)

ROOTSI KUNN
15.05.11, 09:49
Kure meistriks !
Tammekat ma juba sõimasin aga Kure tegi tõesti ilusa mängu ja Pukilt võiksid nii mõnedki jalgpallurina leiba teenivad noored profid eeskuju võtta .Ennastsalgav võitleja on ta kogu aeg olnud ja eilne värav oli lausa priima. Ajage nüüd järgmine kord rahvast rohkem kokku ja pange LEvadiale vastu kotte.

Publikut väga palju ei olnud küll aga selle eest olid nad häälekad.

maamesilane
15.05.11, 11:48
Kas Kure hardcore ultrad ka meepurgiga mängul olid?

Vahkito
15.05.11, 11:52
Nii nagu Kure meeskond, olid ka nende fännid eile superhead! Ainuke asi, millega norida on see, et kui olite veel 0-1 taga, hakkas keegi teie omadest meie suunas mingit kossumöla ajama a la Rock saab täna kotti jne. Uskuge või mitte, aga meid tõesti ei koti Rock ja väga hea, et nad kotti said.Ylemaxtud jobud on nad ja muud ei midagi. Usun, et vähemalt esimesesel poolajal suutsime oma fännipundiga teile vääriliselt vastata ja kuigi meid mõlemat ryhmitust polnd juttude järgi telekast eriti kuulda siis teame ju mõlemad, et tegelt olime vägagi häälekad ja laul ei vaibund teie statal hetkexki. Tammeka oli eile kuni 35 minutini suht ok ja pärast seda ei saand enam millegagi hakkama. Kure oli igas mänguelemendis yle. Teisel poolajal oli teil vastas kari sitakotte. Ja nad said vääriliselt mutta tambitud. Olge tublid, Kured!

Vahkito
15.05.11, 11:53
meepurki ei näind a kohal olid kyll ;)

kaups
15.05.11, 18:21
meepurki ei näind a kohal olid kyll ;)

Oli ka meepurk... ;)

Elari#3
17.05.11, 02:19
Nii nagu Kure meeskond, olid ka nende fännid eile superhead! Ainuke asi, millega norida on see, et kui olite veel 0-1 taga, hakkas keegi teie omadest meie suunas mingit kossumöla ajama a la Rock saab täna kotti jne. Uskuge või mitte, aga meid tõesti ei koti Rock ja väga hea, et nad kotti said.Ylemaxtud jobud on nad ja muud ei midagi. Usun, et vähemalt esimesesel poolajal suutsime oma fännipundiga teile vääriliselt vastata ja kuigi meid mõlemat ryhmitust polnd juttude järgi telekast eriti kuulda siis teame ju mõlemad, et tegelt olime vägagi häälekad ja laul ei vaibund teie statal hetkexki. Olge tublid, Kured!
Selle kohta võib tõesti öelda, et laul ei vaibunud hetkekski, super fänlus oli mõlemalt poolt. TV6 soovitus, pange mikrofon tribüüni poolsesse mänguserva, siis vast tekib ka kodudes tunne, et vaadatakse ikka jalkat :D. Aga isegi ei saanud aru, miks seda kossuteemat puudutati, aga eks meil ka alles lapsekingades fännklubi :doh:. Igatahes oli super mäng ja lõpuks saadi kaas maha, loodame, et moos läheb nüüd ka magusamaks järjest :cool:

Rein
17.05.11, 09:55
Selle kohta võib tõesti öelda, et laul ei vaibunud hetkekski, super fänlus oli mõlemalt poolt. TV6 soovitus, pange mikrofon tribüüni poolsesse mänguserva, siis vast tekib ka kodudes tunne, et vaadatakse ikka jalkat :D. Aga isegi ei saanud aru, miks seda kossuteemat puudutati, aga eks meil ka alles lapsekingades fännklubi :doh:. Igatahes oli super mäng ja lõpuks saadi kaas maha, loodame, et moos läheb nüüd ka magusamaks järjest :cool:

Et siis ka teleri vaatajad kuuleks kõiki roppusi?
Ei, aitäh.

kaups
17.05.11, 18:18
Et siis ka teleri vaatajad kuuleks kõiki roppusi?
Ei, aitäh.

Selles osas nõustun Reinuga... :(

maamesilane
21.05.11, 22:26
Tubli Kure! Peab vist meepurgi kallale minema!

maniva16
21.05.11, 22:48
töesti tublid poisid,aga kalju prohvid?? muhahaa

ROOTSI KUNN
22.05.11, 00:21
Kurelt teine kõva mäng järjest vaatame ,mis järgmises voorus tuleb. Kui Ajax välja arvata siis on tabeli alumine osa üsna tasavägine.

Kuno
22.05.11, 20:22
Tuleb endal ka Kurele au anda, südilt võitlesid ja viigipunkt tuli igati teenitult!

budu
26.05.11, 11:29
Kure mängijad peaks õppima palli lööma.eilsel Eesti-Baski vaheajal pidid kure pallurid palle publiku sekka lööma aga no andke andeks aga mõni mees ei suutnud palli isegi alumisele tribüünile lüüa rääkimata teisest korrusest!Kas mingi 4-5 palli vist jõudsid ainult ülemisele korrusele aga no arenemis ruumi meestel küllaga!ehk poisid õppisid eile Tarmolt löögikunsti

urmar
26.05.11, 14:28
...aga kure kohta võtan järgmine kord sõna siis kui tuleb kas saun või üleminekumängud!seniks edu,et suudate seda 9ndat kohta hoida

Niipalju siis lubaduste täitmisest. :)

budu
26.05.11, 21:04
Niipalju siis lubaduste täitmisest. :)

jutt ei olnud ju FC Kuressaarest vaid nende mängijatest!

17
27.05.11, 01:33
jutt ei olnud ju FC Kuressaarest vaid nende mängijatest!

:D naljakas mees oled..

saladuskatte all võin öelda, et poisid said ülesandeks pallid esimesele korrusele lüüa, teisele paugutas omast geniaalsusest sooja teinud kotenko paar-kolm tükki.

budu
27.05.11, 01:39
:D naljakas mees oled..

saladuskatte all võin öelda, et poisid said ülesandeks pallid esimesele korrusele lüüa, teisele paugutas omast geniaalsusest sooja teinud kotenko paar-kolm tükki.

kuna ise olin just teisel siis teie enda mehed üritasid palle teisele lüüa aga ei tulnud kõige paremini välja

17
27.05.11, 02:03
võta puhkus, sõida maale, hinga värsket õhku ja naudi linnulaulu. võib-olla võta ka fotoaparaat kaasa, tee mõni ilus pilt. naudi, oled pärast palju rõõmsam ja maailmale kasulikum, ausalt.

dareth
27.05.11, 17:57
mina ka aru ei saa, miks nii kuri :)
kui on teada, et iga 100. saab palliga pihta, tuleb riskid enne mängu vorstitelgi juures ära maandada

Art1
02.06.11, 18:20
Mis kell laupäeval mäng algab?Kui ma praami piletid broneerisin,oli alguseks 17.00.Nüüd hoiab rohkem 19.30 poole.

17
02.06.11, 18:35
kell 19.30.

17
02.06.11, 23:15
Pakub vast teistelegi huvi - homme kell 9.40 Kadi raadios paarkümmend minutit vutijuttu laupäevasest Meistriliiga mängust FC Kuressaare ja FC Viljandi vahel.

Saaremaal 90,5Mhz, netis www.kadi.ee

Medrox
03.06.11, 13:07
Nüüd on mängu ülevaates algusajaks 18.45!

mazz
03.06.11, 13:34
Nüüd on mängu ülevaates algusajaks 18.45!

Minu paha, 19:30 on õige aeg.

17
05.06.11, 05:00
selliseid väravaid nagu täna lüüakse ilmselt küll ainult eestis. või noh, vähemalt nagu see esimene.. video siit -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1031

Street
05.06.11, 13:29
esimene värav on suht koomiline ikka :D ainult eestis , nagu öeldakse :D süüdistada on vast raske kedagi seal.

elBiD
05.06.11, 18:26
Leimann on kõvasti Fifa11 mänginud, kui nüüd celebrationit vaadata.. :D

gooner
06.06.11, 01:04
siin on 5 minutit liikuvat pilti 04.06.211 Kuressaare-Viljandi mängust, sh mõlemad väravad ning Kure luhtunud penalti:
http://www.youtube.com/watch?v=K-r8hpj4dyo

17
16.06.11, 14:55
Tehnilistel põhjustel näeb teisipäevasest võidumängust vaid väravat, üht kollast kaarti ja üht Paide võimalust, kuid ehk abiks seegi -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1037

olll
16.06.11, 21:38
umbes mis ajal võimas karikaduell Ajaxiga võiks toimuda - teab keegi äkki ?

dobermann
16.06.11, 22:03
umbes mis ajal võimas karikaduell Ajaxiga võiks toimuda - teab keegi äkki ?

Teisipäev, 19.juuli
18.45 Lasnamäe FC Ajax - FC Kuressaare, Ajaxi staadion

16.06.11, 22:49
Teisipäev, 19.juuli
18.45 Lasnamäe FC Ajax - FC Kuressaare, Ajaxi staadion

Kust selline info ?

maamesilane
17.06.11, 00:46
kas Ajaxi staadion on see Ajax Arena bojaar Eedik Hea maadel,kus kamandab endine miilits ja peotantsija Kalle?

17
19.06.11, 12:58
Kuna mingit vastasvõistkonnapoolset järelkaja internetiavarustes niiehknaa oodata pole, siis võite lugeda minu nägemust eile 2:2 viigiga lõppenud mängust -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1041

Kahju, et me sellise satsiga veel kolm korda mängima peame..

Nahkpea
19.06.11, 13:38
Kuna mingit vastasvõistkonnapoolset järelkaja internetiavarustes niiehknaa oodata pole, siis võite lugeda minu nägemust eile 2:2 viigiga lõppenud mängust -

Väha lahe, et viitsite pikalt-laialt oma mängudest kirjutada, neid on alati huvitav lugeda.

maamesilane
19.06.11, 14:56
Ülevaatel pole viga,aga ütleme siis nii,et Sami tegi Purit,väga loll mäng,endal oli ju kollane juba all.Räme võistkonna alt vedamine. Tundub,et ajaxx korjabki punkte Kurega mängides. Mängu korraldus,konteinerid,niitmata muru jne...seda peaks paraku üks organisatsoon jälgima.

17
20.06.11, 15:30
Ajaxi poolt filmitud videopilti laupäevasest mängust näeb siit -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1041

Mällar
21.06.11, 20:55
Fc Kuressaare ja ühtlasi ka Meistriliiga debüüdi sai täna kirja keskkaitsja Kaarel Mai, Sörve JK-st.

Ma üldse huvipärast küsiks, et mis põhjusel hooaega Kuressaares alustanud Lauri Mihkelson Fc Kose'sse(3.liiga) ja Madis Lange, kes Meistriliigas lained lõi lüües Ajaxi võrku isegi viigivärava, Raasiku Fc Joker'isse(3.liiga) tagasi siirdusid !? Nüüd siis kannatate, kuna mehi on puudu ja peate duublist järjest uusi nägusi juurde võtma.

maniva16
22.06.11, 08:22
aga mis selles halba on,et saaremaa poisid mängida saavad ja nagu eilne näitas täitsa ok

dobermann
22.06.11, 10:02
Ma üldse huvipärast küsiks, et mis põhjusel hooaega Kuressaares alustanud Lauri Mihkelson Fc Kose'sse(3.liiga) ja Madis Lange, kes Meistriliigas lained lõi lüües Ajaxi võrku isegi viigivärava, Raasiku Fc Joker'isse(3.liiga) tagasi siirdusid !? Nüüd siis kannatate, kuna mehi on puudu ja peate duublist järjest uusi nägusi juurde võtma.

mõlemad mainitud mängijad lahkusid omal soovil

Amadeus
22.06.11, 14:52
mõlemad mainitud mängijad lahkusid omal soovil

Küsisin sedasama Zamogilnõi käest ja tema arvas et Lange jaoks oli lihtsalt shokk liiga suur 3 liigast tulles ja ta ei olnud valmis sellisel tasemel tööd tegema platsil ega väljaspool nagu ML nõuab. Zamo ise oli küll näinud tal tulevikku ja kohta meeskonnas. Lange ise ei soovinud ennast sundida.

Street
22.06.11, 15:26
huvitavat fakti ka meeskonnna vanuste kohta

Kuressaare keskmine vanus : täpselt 21 mängu alguses. Kõige noorem : Riido Reiman(17) , Kõige vanem : Martti Pukk (34)

Narva keskmine vanus : 28 mängu alguses. Kõige noorem : Ernestas Biskys(21) , Kõige vanem : Stanislav Kitto(38)

Kurel seekord oli ikka väga noor tiim. Niiet perskeptiivi peaks olema poistes :P see peaks olema selle aasta kõige noorem koosseis ka meistriliigas, kui ma ei eksi

17
22.06.11, 15:38
Kokkuvõte eilsest mängust nii sõnas kui pildis siit -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1043

budu
22.06.11, 17:03
No see Ajaxi mängu kohta olete küll tõeliselt nutma hakanud.Jalgpall on ikka meeste mäng ja kui teile tundub,et liiga tehakse siis jätkake naisteliigas mängimist.Ei ole Kure pooldaja kunagi olnud aga peale sellist nutmist hakkab lausa paha!

17
22.06.11, 17:28
No see Ajaxi mängu kohta olete küll tõeliselt nutma hakanud.Jalgpall on ikka meeste mäng ja kui teile tundub,et liiga tehakse siis jätkake naisteliigas mängimist.Ei ole Kure pooldaja kunagi olnud aga peale sellist nutmist hakkab lausa paha!

Mul on kodus hästi palju Maxima kilekotte, soovid?

budu
22.06.11, 17:30
Mul on kodus hästi palju Maxima kilekotte, soovid?

sul peaks endal paha hakkama selle jutu peale

17
22.06.11, 17:32
sul peaks endal paha hakkama selle jutu peale

Õnneks on mul rohkem oidu peas kui sinul :)

budu
22.06.11, 17:36
http://www.soccernet.ee/fc-kuressaare-ajaxi-mangijad-on-provotseerijad
kas see siis ei ole sinu arust üks suur halamine?väikestele saarlastele tehakse liiga

17
22.06.11, 17:39
http://www.soccernet.ee/fc-kuressaare-ajaxi-mangijad-on-provotseerijad
kas see siis ei ole sinu arust üks suur halamine?väikestele saarlastele tehakse liiga

Kui sinu arvates on artiklis kirjutatu kõik normaalne ja käibki iga tavapärase jalgpallimängu juurde, siis palju õnne, oled võitnud maailma kõige jalgpallikaugema inimese tiitli.

Pole siis ime, et keegi sellist sodi, mida Lasnamäel produtseeritakse, vaatamas ei käi. Liiatigi kui viieeurone piletihind välja reklaamitakse.

levkoi
23.06.11, 00:50
Mulle meeldib 3 asja.

1. Uudise juures oleva agressiivse Ajaxi mängija pilt. Teised meeskonnad teadupärast on väga passiivsed!
2. Ajaxile on väljastatud meistrilliga litsents ja nad on selle auga ära teeninud.
3. Kogu see triangel jätkub.... :D

Elari#3
23.06.11, 18:24
Budulojus - sa ju rikud jälle oma lepingut endaga :D

PraS
23.06.11, 23:37
Mulle meeldib mitu asja:

1. Artikli kirjutas EJL töötaja ning kohtunik Miko Pupart
2. Kure oma väljak on muidugi imeline
3. Kure ei tapa kunagi mängu ning mängib väga positiivset jalgpalli.
4. Kure on maailma puhtaima mängustiiliga sats ever
5. kaotada nad oskavad.

dobermann
23.06.11, 23:50
Mulle meeldib mitu asja:

1. Artikli kirjutas EJL töötaja ning kohtunik Miko Pupart
2. Kure oma väljak on muidugi imeline
3. Kure ei tapa kunagi mängu ning mängib väga positiivset jalgpalli.
4. Kure on maailma puhtaima mängustiiliga sats ever
5. kaotada nad oskavad.

esimese punktiga eksid kindlasti, selle kirjutas Miko ikka kui Kure pressiesindaja, teised ametid ei puutu seal asja

PraS
24.06.11, 00:00
esimese punktiga eksid kindlasti, selle kirjutas Miko ikka kui Kure pressiesindaja, teised ametid ei puutu seal asja

loomulikult, ta pani selleks ajaks maha need :D
Pukk, sa pole ometi nii loll ju või mis ?

dareth
24.06.11, 03:57
loomulikult, ta pani selleks ajaks maha need :D

Võib-olla on 17 liiga palju tasuta vilistanud.

Meintz
03.07.11, 00:22
Wiki Kure lehel on kirjas et Kure koosseisus on mini brasiilia ja vene mängija

17
11.07.11, 17:07
Laupäevase mängu nüüdseks juba tühistatud väravad ja mõningad ärevamad momendid videos (tehnilistel põhjustel jäi paar teise poolaja olukorda paraku välja, aga väravad õnneks ilusasti peal) -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1050

olll
16.07.11, 12:06
laupäeva õhtul mängib Kure Tartus , pühapäeval Saaremaa-Hiiumaa Kärdlas
kas mõni mees peab jõudma mängida mõlemas kohas ?

maamesilane
16.07.11, 12:10
Ollu ,vaata tätsam mängu on paraku Hiiumaal,eks mandril sündinud kuressaarlased peavad siis Tammekat kottima! Aga äkki Martti Pukk ei olegi Hiiumaal sündinud? Siis ju hiidlastel kohe üks mees vähem!

olll
17.07.11, 18:21
Saaremaa pani võõrsil hiidlastele 1-0 ära !
Peakohtunik Aivar Pohlak , kommenteeris kohapeal Erik Lillo - kurat , oleks nii tähtsa mängu puhul oodanud temalt otseülekannet Vikerraadios :) Ning loomulikult ka teleülekanne tuleks organiseerida

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1052

Rein
17.07.11, 18:42
Aga mida mõtlevad hiidlased kui Saaremaa kohal välku lööb?

maamesilane
17.07.11, 21:41
kurat Vara Tommi polnudki ja Auga Matit ja aga äkki keegi ütleb kas hardcore ultrad meepurgiga ikka olid?

dareth
17.07.11, 22:39
Peakohtunik Aivar Pohlak , kommenteeris kohapeal Erik Lillo - kurat , oleks nii tähtsa mängu puhul oodanud temalt otseülekannet Vikerraadios :) Ning loomulikult ka teleülekanne tuleks organiseerida

No natuke tuli ju ikka külalislahkust näidata, kuna noored saarlased said enne päris kuuma sauna.

Hogweed
17.07.11, 23:29
No natuke tuli ju ikka külalislahkust näidata, kuna noored saarlased said enne päris kuuma sauna.
Võin öelda, et Saaremaa noortetiimis polnud 90% mängijatest noorteliigat mänginudki kunagi. Sai kuidagi suvalt kokku pandud see sats.
Teised noored on Gothia CUP-il.

kuusepets
18.07.11, 00:36
Aga mida mõtlevad hiidlased kui Saaremaa kohal välku lööb?

Aga mida teeb saarlane peale seda kui hiidlane on püksid jalga pannud ja siga on ikka aia vahel peadpidi?

17
18.07.11, 14:04
magedate naljade vahele natukene tõsisemat juttu ka. veidi mängust, asjaosaliste kommentaarid ja arvamused Saaremaa 1:0 võiduga lõppenud matši järel Hiiumaa üle siit -

xrip55
18.07.11, 14:44

pohlak oli ikka vestiga ?

17
18.07.11, 15:37
järjekordse mageda nalja järel peab midagi tõsist ka postitama. taas saab järje unustustehõlma vajunud traditsioon, sedakorda tulevad laupäeval esimest korda pärast 2003. aastat vutiplatsile punkarid ja politseinikud -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1055

dareth
18.07.11, 15:58
Võin öelda, et Saaremaa noortetiimis polnud 90% mängijatest noorteliigat mänginudki kunagi. Sai kuidagi suvalt kokku pandud see sats.
Teised noored on Gothia CUP-il.
See ei ole kahjuks kuidagi hiidlaste süü, et saarlastel kolme aastakäigu peale vaid ühe meeskonna jagu mängijaid on.

urmar
18.07.11, 20:03
Hiiumaa sai maavõistluses tappa ja nüüd püüab tähelepanu kõrvale juhtida noortemängu tulemusega. :D Iseenesest on muidugi tore, et teil hea noortetöö on.

dareth
18.07.11, 23:53
Hiiumaa sai maavõistluses tappa ja nüüd püüab tähelepanu kõrvale juhtida noortemängu tulemusega. :D Iseenesest on muidugi tore, et teil hea noortetöö on.

Nii on, lipud ka pooles mastis ja naljad kibeda maitsega.

17
19.07.11, 00:18
mis te siin materdate teineteist ja otsite tühje vabandusi. tundke pigem rõõmu selle üle, et üks äge traditsioon on jälle elule puhutud ning loodetavasti jääb veel pikalt-pikalt kestma.

olll
23.07.11, 19:34
täna on mingid uued kommentaatorid , ei püütagi iga hinna eest miskit üliemotsionaalsust demonstreerida , karjuda ja ulguda , lamedaid kilde pritsida
üks on kangesti Pohlaku moodi ?

Meintz
23.07.11, 19:49
23. juulil kell 17:00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - NÕMME JK KALJU 0:2 (0:0) LÕPPSEIS

Väravad: 60. pen. Ken Kallaste, 66. Kristen Viikmäe
Hoiatused: 58. Elari Valmas

FC Kuressaare: 1-Pikker, 2-Logvin (46. 11-Mere), 13-Rauno Reiman, 14-Jäger, 7-Kelder, 23-Luup, 19-Seeman, 8-Randmann (68. 20-Margus Rajaver), 39-Valmas, 9-Pukk, 10-A. Ilves (84. 6-Pohlak).
Varus: 12-Hansen, 6-Pohlak, 20-Margus Rajaver, 11-Mere, 17-Pruul.

JK Kalju: 69-Kütt, 3-Koogas, 5-Bärengrub, 4-Gutierrez, 14-Kallaste, 12-Konsa, 7-Puri, 11-Viikmäe, 99-Neemelo, 75-Wakui, 18-Terehhov (75. 15-Jevdokimov).
Varus: 1-Savitski, 6-Mitsuyama, 25-Vnukov, 26-Kovtunovitš, 15-Jevdokimov, 9-Tšegodajev.

Mänguolud: +26, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 410
Peakohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Martin Salong

BlueBlackWhite-
23.07.11, 21:16
Pealtvaatajaid: 410

Kui kindel tõepõhi sellel all on, tundub Kure kohta päris korralik number, endal ei õnnestunud kuskilt mängu vaadata :doh:

Brick
23.07.11, 21:17
täna on mingid uued kommentaatorid , ei püütagi iga hinna eest miskit üliemotsionaalsust demonstreerida , karjuda ja ulguda , lamedaid kilde pritsida
üks on kangesti Pohlaku moodi ?

Ott Järvela on puhkusel...
Pohlak üks kommentaatoritest ka oli.

kesa
23.07.11, 21:50
Kui kindel tõepõhi sellel all on, tundub Kure kohta päris korralik number, endal ei õnnestunud kuskilt mängu vaadata :doh:

http://www.fcflora.ee/index.php?lang=est&main_id=7&id=2987
Enne telemängu kohtusid Kuressaare linnastaadionil punkarid ja politseinikud, et taastada veel ühte jalgpallitraditsiooni. Teatavasti toimus eelmisel pühapäeval Kärdlas Saaremaa ja Hiiumaa vaheline maavõistlus. Punkarite ja politseinike vaheline mäng lõppes 1:1 viigiga ja mängu jälgis umbes 1000 pealtvaatajat! Mesitriliiga mängu vaheajal löödi penaltiseid ja politseinikud olid võidukad tulemusega 4:2.

Mängu alguses võis telepildist järgi 410 olla täiesti võimalik, kahjuks mängu lõpuks vajus publik laiali, umbes 100 vist jäi mängu lõpuni kodumeeskonda toetama.

Nähtavasti said õlu ja vorstid statal otsa ning mindi mujale lisa hankima :D

Aga tublid ikkagi, et rahvast kohale meelitati, ehk järgmine kord jäädakse pikemalt kodumeeskonda toetama.

-RoMaRiO-
24.07.11, 14:07
Täiesti uskumatu, eile tunnike enne mängu staadionile saabudes oli pilt siga ilus, tribüün rahvast täis, raske endale sobivat kohta tribüünil leida ning rahvas möllab, statkal müüakse ilusti õlut ja kõik on õnnelikud. Ja siis kui punkarite mäng läbi, läheb kolmveerand inimestest lihtsalt julmalt minema?

Ma nagu ei oskagi öelda, millest puudu jääb, aga no punkarite - politseinike mäng on tõesti intriigne. Kui Kuressaare resideeruks täielikult Saaremaal, siis sellist asja vist poleks, aga noh eks mängijad peavad isegi sellele mõtlema, kas ikka oma tuttavaid kodusaarelt kutsutakse regulaarselt mängule või leiavad punkarid ainult oma sõbrad korra aastas staadionile....

Muidu oli kõik väga vahva! Ma ei tea, kas selline müügilett on Kuressaares igal mängul, aga senimaani Eesti klubijalgpalli kindlalt parim müügilett, super töö!

maamesilane
24.07.11, 14:44
mis sääl letil ka erku oli?

almar
24.07.11, 15:10
punkarid läksid peale penalteid linna peale ja siis pidid ka politseinikud korda valvama minema, et midagi hullu kuressaares ei juhtuks, seega oligi pool publikust kadunud

Meireles
25.07.11, 02:41
Eesti Meistriliiga turuväärtus on umbes samal tasemel Säästumarketis müüdava kummikuga, midagi pole (hetkel) parata.

maamesilane
27.07.11, 10:16
Ou jee,nüüd muljetama! Eile õhtul toimus siis hävitustöö Lasnamäe kanali serval kus vürst Dugani väed haledalt lüüa said! Ime on ainult see,et seis ei muutunud kahekohaliseks,mis oleks Kure ajaloos vist märgilise tähendusega! IEks omajagu süüd on selles ka Martti Pukil kel veel Hiiumaa-Saaremaa mäng jalgades:),kes löögastus varumeeste pingil. Man of the match oli jah ajaxi väravavaht,kes suutis suurema hävingu ära päästa. Kure lustis täiega,vastased lasksid aga kölada kaunitel venekeelsetel väljenditel. Oli tore,jääme nüüd ootama mis saab kui Dugan koos Klandorfiga Eedik Hea vastuvõtul ära käivad,kas hakkavad pead lendama või ei!

olll
28.07.11, 02:43
Ou jee,nüüd muljetama! Eile õhtul toimus siis hävitustöö Lasnamäe kanali serval kus vürst Dugani väed haledalt lüüa said! Ime on ainult see,et seis ei muutunud kahekohaliseks,mis oleks Kure ajaloos vist märgilise tähendusega! IEks omajagu süüd on selles ka Martti Pukil kel veel Hiiumaa-Saaremaa mäng jalgades:),kes löögastus varumeeste pingil. Man of the match oli jah ajaxi väravavaht,kes suutis suurema hävingu ära päästa. Kure lustis täiega,vastased lasksid aga kölada kaunitel venekeelsetel väljenditel. Oli tore,jääme nüüd ootama mis saab kui Dugan koos Klandorfiga Eedik Hea vastuvõtul ära käivad,kas hakkavad pead lendama või ei!

oh sa taevas , see oli tõesti võimas mäng , taastumine võttis ikka ise võhmale:)
aga abiks oli kolmapäeva õhtune Jalgpallihaigla - Flora "lahing" , niipalju rahvast kohalikul mängul ei mäletagi
Lasnamäelt jäid meelde ka lõbusad noored Raasikult , kes toetasid innukalt Kuret - palju tervisi sinnakanti
ning nüüd ootab karikasarjas keegi võimas Ambla

Mällar
28.07.11, 13:53
oh sa taevas , see oli tõesti võimas mäng , taastumine võttis ikka ise võhmale:)
aga abiks oli kolmapäeva õhtune Jalgpallihaigla - Flora "lahing" , niipalju rahvast kohalikul mängul ei mäletagi
Lasnamäelt jäid meelde ka lõbusad noored Raasikult , kes toetasid innukalt Kuret - palju tervisi sinnakanti
ning nüüd ootab karikasarjas keegi võimas Ambla
Ega jah, 130 pealtvaatajat paneb vist tõesti päid pööritama! Irw.

elx
28.07.11, 18:42
Nojah, kui sa ikka eriti kohaliku liiga mängule ei jõua, siis ei saagi ju mäletada.

kotkas0
30.07.11, 19:58
Ilus võit... Palju õnne! Järgmisel laupäeval teil nii hästi küll ei lähe.

alehis
30.07.11, 20:32
No kui Kuressaare sama hästi suudab võidelda, siis ära hõiska siin midagi! Samas, eks Flora mängus on alati see konks ka, et pead võib-olla ka kohtuniku vastu mängima..

gooner
30.07.11, 23:14
siin on pisut liikuvat pilti tänasest KURBmängust FC Viljandi - FC Kuressaare (Kure mõlema värava puhul on kaadrist puudu eelolukord):
http://www.youtube.com/watch?v=inao_R1t0Bw

17
04.08.11, 16:54
Eilse 7:0 võidetud karikamängu väravate video (puudu üks Valmase värav) -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1068

devean
20.08.11, 20:00
Kure on pa$k, loodan, et nad välja langevad.

Gert700
20.08.11, 22:00
Ise oled sa pask, loodan, et sa na**ui kaod siit

devean
21.08.11, 00:23
Ainus kes na**i kaob on, kure meistriliigast.

olll
21.08.11, 00:42
Ainus kes na**i kaob on, kure meistriliigast.

sa löö kampa budulojusega , too ootab juba mitu hooaega "Messiast" kes Kure madalamale kukutaks
saad koos buduga veel pikalt piinelda ...

$$$
21.08.11, 00:46
sa löö kampa budulojusega , too ootab juba mitu hooaega "Messiast" kes Kure madalamale kukutaks
saad koos buduga veel pikalt piinelda ...

No mis nii pikkalt ikka, hooaja lõpuni ainult mõned kuud veel.

17
21.08.11, 03:36
Edukat kokku lugemist, mitu väravat kahe peale täna löömata jäi -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1076

yordan
24.08.11, 12:22
Kuressaare fännid, pange oma piip ja prillid valmis, sest Electric Legion tuleb ja põletab selle Saaremaa sama hädiseks nagu praegu on Hiiumaa!

Gert700
24.08.11, 14:24
ära ülbitse

Cerny Petr
04.09.11, 06:04
Mõnusad vennad.
Like.

17
14.09.11, 01:47
sillamäe mängu väravad videos siit -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1087

kui nüüd kõrvuti panna nesterovski seekordne ja laupäevane värav, siis võib ilmselt üsna kindlalt väita, et vaevalt ta enam selliseid väravaid kunagi lööb, aga kui praegu pani, siis au talle ja võit sillamäele. laupäeval kodus trans.

kesa
14.09.11, 09:43
http://eestielu.delfi.ee/eesti/saaremaa/kuressaare/sport/vaata-milline-saab-olema-kuressaare-staadioni-uus-tribuunihoone.d?id=49170861

http://img842.imageshack.us/img842/7739/file491709314dbfc0c9.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/842/file491709314dbfc0c9.jpg/)

Huvitav, millal ehitama hakatakse.

Tegelikult on tribüünil oluline viga:
1. Tribüüni tagakülg on tuulele avatud. Sama viga on ka uutel Tamme ja Viljandi tribkadel.
Kas järjekordne staadion, kus istekohtadele sisenetakse mänguväjaku poolt, mitte staadioni tagant nagu normaalsetel staadionitel?

Martin
14.09.11, 11:03
Kuressaares selline tribüün ja katus? Naer. Palju õnne sellele soss-sepale, kes selle välja mõtles, ning neile, kes heaks kiitsid.

kesa
14.09.11, 11:12
Kuressaares selline tribüün ja katus? Naer. Palju õnne sellele soss-sepale, kes selle välja mõtles, ning neile, kes heaks kiitsid.

Ettevõte: AS Tari
Autorid: Mihkel Tüür, Ott Kadarik

Žürii koosseis:
Žürii esimees: Kalle Koov, Kuressaare Linnavalitsus, majandusala abilinnapea.
Žürii liikmed: Hannes Koppel, Kuressaare Linnavalitsus, linnaarhitekt;
Madis Kallas, Saare Maavalitsus, spordinõunik; (10-võistleja)
Rita Peirumaa, Muinsuskaitseamet, Saaremaa vaneminspektor;
Tiit Trummal, Eesti Arhitektide Liit, arhitekt;
Kalle Komissarov, Eesti Arhitektide Liit, arhitekt
Martin Melioranski, Eesti Arhitektide Liit, arhitekt

Huvitav, paljud neist arhitektidest ja otsustajatest on oma elu jooksul 2x45 minutit mõnd jalgpallimatši tribüünil vaadanud, kas neist mõni on seda teinud mõne vutiriigi staadionil?

maniva16
14.09.11, 11:19
Ettevõte: AS Tari
Autorid: Mihkel Tüür, Ott Kadarik

Žürii koosseis:
Žürii esimees: Kalle Koov, Kuressaare Linnavalitsus, majandusala abilinnapea.
Žürii liikmed: Hannes Koppel, Kuressaare Linnavalitsus, linnaarhitekt;
Madis Kallas, Saare Maavalitsus, spordinõunik; (10-võistleja)
Rita Peirumaa, Muinsuskaitseamet, Saaremaa vaneminspektor;
Tiit Trummal, Eesti Arhitektide Liit, arhitekt;
Kalle Komissarov, Eesti Arhitektide Liit, arhitekt
Martin Melioranski, Eesti Arhitektide Liit, arhitekt

Huvitav, paljud neist arhitektidest ja otsustajatest on oma elu jooksul 2x45 minutit mõnd jalgpallimatši tribüünil vaadanud, kas neist mõni on seda teinud mõne vutiriigi staadionil?

siin on köik tööd ja see valitu on ilmselgelt üks inetumaid
http://www.kuressaare.ee/uus/index.php?id=42568&c_tpl=1069

gianluca
14.09.11, 11:33
Maru vägev ju, kogu tuule ja vihma võtab kenasti enda alla.
Ega siis otsustaja asi pole seda praktilises elus kasutada, täiesti piisav on enne valimisi linti lõigata.

Kunst kuulub rahvale, isegi siis kui rahvas külmetab ja upub.

Lisaks sellel on rahvas viidud staadionist eriti kaugele, kuna enne jooksuradasid on veel miskine koppel jäetud (pildil valge).

kesa
14.09.11, 11:40
Tundub, et see valge koppel ongi mõeldud edasi-tagasi siiberdavate kodanike jaoks.

gianluca
14.09.11, 11:51
Tundub, et see valge koppel ongi mõeldud edasi-tagasi siiberdavate kodanike jaoks.

Ega staadion ei olegi ju ette nähtud mugavaks mängu jälgimiseks, vaid ikka selleks et näha siiberdavaid linnakodanikke ja tigedaid turvamehi. Kui linnaametnik peaks suvatsema lisaks lindi lõikamisele veel kunagi staadionile tulla, siis saab ta ju patseerida oma kallite valijate ees ja tõmmata vähemasti alumiste ridade tähelepanu endale.

Selleks, et kunstnik (sellise soperdise autoreid on arhitektiks ikka selgelt palju nimetada) aru saaks mis ta valesti tegi pole vaja isegi staadionile minna. Alustuseks piisab sellest kui inimene seisab kord elus tänase ilmaga 2h mere ääres.

ericbana
14.09.11, 12:28

täiesti nõus. Ma ei saa aru, miks viimasel ajal ehitatud staadionid kõik Kadrioru staadionit püüavad copyda (sammastega konsoolkatus) Kohe meenub Võru, kus isegi vist pinkide värv on sarnane. Kahjuks tehakse seda oluliselt sitemini ja pealtvaatajate peale ei mõelda (tuul, vihm). Kuressaare staadioni konkursile esitatud töödest oleks siis stiili mõttes valinud juba variantide vahel, mis on 36 ja 53 pildil kuigi ka seal ei kataks katus vajalikul määral istmeid ära. Võiks midagi uut teha...

Amadeus
14.09.11, 12:59

olgem ausad, on nende hulgas ka ikka palju inetumaid ja kõvasti ebaotstarbekamaid.

Nahkpea
14.09.11, 13:06
olgem ausad, on nende hulgas ka ikka palju inetumaid ja kõvasti ebaotstarbekamaid.

Tõsi, aga on ka palju otstarbekamaid ja ilusamaid.

Nasfal
27.09.11, 20:17
Viimasel ajal Kure tulemustel silma peal hoidnud ning nagu näha võetakse Viljandile jõuga järgi. 2 Vooru tagasi oli seis selline Kuresaarel 17 punkti ja Viljandil 24, siis Kure võitis, Viljandi kaotas 20-24 peale seda. Täna Kuresaare võitis Paide linnameeskonda ning Viljandi on Levadia vastu 1:0 kaotusseisus, kust ta enam välja ei tule arvatavasti. Peale tänast on tabelis seis 23-24 ning Kuresaare võib play-offid seljatada.

olll
27.09.11, 20:59
Kure pea iga-aastased playoffid on ju saamas kauniks traditsiooniks , mis hoiavad pinget ka veel peale liigahooaja lõppu
ning viimased on lõppenud ka ju edukalt

kesa
28.09.11, 00:16
Kure pea iga-aastased playoffid on ju saamas kauniks traditsiooniks , mis hoiavad pinget ka veel peale liigahooaja lõppu
ning viimased on lõppenud ka ju edukalt

Šanss on täiesti olemas, et playoffi peab mängima hoopis Viljandi.

17
28.09.11, 00:19
Šanss on täiesti olemas, et playoffi peab mängima hoopis Viljandi.

Tõsi ta on - kodumängud nii Viljandi kui ka Tammekaga ootavad veel ees.

Mis tänasesse puutub, siis vähemalt teisel poolajal ei tekkinud minul küll kordagi mõtet, et võiksime selle mängu kaotada. Ehk viik, aga kindlasti mitte kaotus. Oli näha, et Paide ei vajanud seda võitu nii nagu meie ning täitsa korralikku jalgpalli said mängida mõlemad.

17
28.09.11, 03:54
2:1 võidumängust Paide üle pikemalt juttu, kommentaare ja magustoiduks väravate ning mõningate momentide video -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1093

elx
28.09.11, 18:48
Tõsiselt loodan, et suudate Viljandi selja taha kupatada, edu!

budu
30.09.11, 00:33
Tõsiselt loodan, et suudate Viljandi selja taha kupatada, edu!

krt ma ei usu ka ise aga -DUUBELDAN

maamesilane
15.10.11, 17:05
Kui samamoodi jätkame,siis jääb Infonetil Salme staadion külastamata!

Kris866
15.10.11, 17:16
keegi filmis ka neid iluväravaid?tahaks ka ära näha

sosku
15.10.11, 19:23
Unistada ju võib...

dobermann
15.10.11, 23:04
keegi filmis ka neid iluväravaid?tahaks ka ära näha

aga palun :)
http://www.youtube.com/watch?v=OJhPzIdV8tg
http://www.youtube.com/watch?v=3XUZ_8lRWy4

kaitz
16.10.11, 00:39

Aga jh mine sa tea ehk jääbki:D

gooner
16.10.11, 14:24
siin on eilse FC Kuressaare - FC Viljandi kohtumise väravad + veel mitme minuti jagu olukordasid mängust:
http://www.youtube.com/watch?v=BapY9wF2fFI

Elari#3
17.10.11, 01:27
siin on eilse FC Kuressaare - FC Viljandi kohtumise väravad + veel mitme minuti jagu olukordasid mängust:
http://www.youtube.com/watch?v=BapY9wF2fFI

Ma isegi ei mäletanud, et meil nii palju hädi momente oli, aga sellist jalgpalli mängides EI KUKU ME KUHUGI!

kesa
22.10.11, 16:34
Ma isegi ei mäletanud, et meil nii palju hädi momente oli, aga sellist jalgpalli mängides EI KUKU ME KUHUGI!

Viljandi peksab Ajaxit ja Kalju Kuret, sellega on 90% tõenäosusega, et üleminekumängudel näeme Kuressaaret.
Viimases kahes mängus võtta 4 p. Tammeka ja Levadia vastu, ülimalt kahtlane, samas Viljandi ei tohi Paide ja 2x Flora vastu viigikestki saada.

Kuradi kahju, sest Viljandi 15 pv. ja napilt 100 pv keskmiselt on antikvaliteedimärk, mis annab alust väita, et see meeskond ei sobi Meistriliigasse aga jutud käivad, et....

Elari#3
22.10.11, 17:50
Nukker oli see pilt tõesti, aga ütlen ausalt, et muru peal on ikka mängu kvaliteet palju parem olnud mängudes ja täna esimene poolaeg näitas seda. Eks nüüd näha ole, mis järgmine nädal saab, aga kindlasti tuleb kõva madin ;)

olll
01.11.11, 23:02
0:7 karikasarjas Tartus ??
oi õudust ...
mis seal küll toimus ?

ROOTSI KUNN
02.11.11, 00:15
0:7 karikasarjas Tartus ??
oi õudust ...
mis seal küll toimus ?

Sellist seisu poleks oodanud .Keegi nägi ,mis toimus siis ?

zelee
02.11.11, 00:29
Kuressaare oli lihtsalt sitt. 2 väravat sündis kaitsjate ja väravavahi eksimustest mis kohe ära karistati. Ülejäänud hea töö Tammeka poolt. Kuressaarel oli muidugi 1 vahetusmees ka kaasas. Tammeka surus algusest peale ja võttis vägisi oma.

budu
02.11.11, 00:31
Kuressaare oli lihtsalt sitt. 2 väravat sündis kaitsjate ja väravavahi eksimustest mis kohe ära karistati. Ülejäänud hea töö Tammeka poolt. Kuressaarel oli muidugi 1 vahetusmees ka kaasas. Tammeka surus algusest peale ja võttis vägisi oma.

vabandage väga aga meistriliiga klubil on kaasas vaid üks vahetusmees?sellele ei tohiks mingit vabandust olla.sellist jama võib olla III liiga meeskonnas mitte meistriliiga klubis

urmar
02.11.11, 00:37
vabandage väga aga meistriliiga klubil on kaasas vaid üks vahetusmees?sellele ei tohiks mingit vabandust olla.sellist jama võib olla III liiga meeskonnas mitte meistriliiga klubis

Täna osales siis kaks III liiga klubi. Paide lausa üllatas Meistriliigameeskonda. :D

budu
02.11.11, 00:41
Täna osales siis kaks III liiga klubi. Paide lausa üllatas Meistriliigameeskonda. :D

kle udu,ma ei rääkinud siis seisudest vaid sellest,et kuidas ei ole klubil vahetusmehi?

Martin
02.11.11, 00:48
kle udu,ma ei rääkinud siis seisudest vaid sellest,et kuidas ei ole klubil vahetusmehi?

Paidel oli üks vahetusmees.

budu
02.11.11, 00:55
Paidel oli üks vahetusmees.

Ainult Eestis!

rallikas
02.11.11, 01:01
Ainult Eestis!

Amatöörid, tööpäev, kell 14:00. idioot.

Martin
02.11.11, 01:02
Amatöörid, tööpäev, kell 14:00. idioot.

Kell 14 tööpäeval karikamäng. Ainult Eestis!

boobek
05.11.11, 20:02
Kell 14 tööpäeval karikamäng. Ainult Eestis!

Pangu siis oma alepõllu äärde paar küünalt posti otsa. Siis saaks ka õhtuti mängida.

budu
06.11.11, 16:07

aga Infonet siis ikkagi peab saaremaale tulema ja usun,et kerge teil olema ei saa

17
13.11.11, 11:30
suures koondise mängu tuhinas on koduse liiga otsustavamad mängud varju jäänud, nüüd on aga viimane aeg end liigutama hakata ja täna kella 13-ks end lasnamäe punase tänava kunstmuruväljakule vedada, kus üleminekumängude esimene vaatus infoneti vastu toimuma saab.

väike eelvaade meie poolt -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1110

Sen
13.11.11, 12:32
suures koondise mängu tuhinas on koduse liiga otsustavamad mängud varju jäänud, nüüd on aga viimane aeg end liigutama hakata ja täna kella 13-ks end lasnamäe punase tänava kunstmuruväljakule vedada, kus üleminekumängude esimene vaatus infoneti vastu toimuma saab.

väike eelvaade meie poolt -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1110

Jaaaa, tuleme. Võtan 5 lätlast ka kaasa ;) KURE !!!

budu
13.11.11, 15:13
ehk õnnestub teil pääseda omaseks saanud liigasse tagasi.

Nahkpea
13.11.11, 22:17

Infonetist küll Kure kukutajat pole. Õnneks.

Elari#3
17.11.11, 12:32
Oli, mis see aasta oli, aga äitäh teile kõigile super emotsioonide, ilusa hooaja ning suhteliselt hea fänniaasta eest :)
FC Kuressaare fännklubi Viikingid läheb oma hooaja viimasele mängule koos!
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/event.php?eid=299796600044937

Mällar
19.11.11, 14:43
Kure juhib 1-0 ja tundub, et asjad hakkavad vaikselt riiulisse minema.. Uskumatu, et kedagi antud mäng ei huvita, isegi ei Live-ülekannet, ega muid kaasas käivaid ovatsioone sellise kaaluga lahingul.
Pealtvaatajaid ka vaid hädised 135

Twitterist: 41' Viira teeb paremal #17 jalgevahelt, tsenderdus kasti ja Pukk kümnelt meetrilt peaga ette nurka 1:0

maamesilane
19.11.11, 14:56
Kure ees jep!

maamesilane
19.11.11, 15:43
Hetkel 3:1

maamesilane
19.11.11, 15:45
Ohhoo ja 4:1

urmar
19.11.11, 15:57

Ma ei tea, mis liigat mõtlesid, aga ilmselt siiski Meistriliigat ja nagu näha, panid kümnesse. :D

Kaspy
19.11.11, 16:04
Kure pole ju vahepeal kuskil ära käinudki. Mängiti Meistriliigas ja jäädi siia ka püsima!
Kure pure!!

urmar
19.11.11, 16:06
Kure pole ju vahepeal kuskil ära käinudki. Mängiti Meistriliigas ja jäädi siia ka püsima!
Kure pure!!

Kui langetakse üleminekumängudele, siis sel hetkel ollakse kuskil vahepealses kohas, kust siis budulojuse soovil pääseti tagasi ML-i.

Kris866
19.11.11, 16:11
pealtvaatajaid oli kindlasti umbes 500

17
20.11.11, 01:15
oli tore pärastlõuna, kohtume järgmisel meistriliiga hooajal! :)

väravate video (tõsi, kehvema kvaliteediga kui tavaliselt) siit -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1114

-RoMaRiO-
20.11.11, 01:22
Mega lahe, hea töö Kuressaare!

17
22.11.11, 20:21
noppisime välja viis väravat lõppenud Meistriliiga hooajast, panime nad ühte videosse kokku ja laseme teil nüüd oma arvamust avaldada - milline neist on teie arvates FC Kuressaare esindusmeeskonna poolt löödud ilusaim värav 2011. aastal Meistriliigas?

http://www.youtube.com/watch?v=KQP80i7YnCc

hääletada saab 1. detsembrini FC Kuressaare Facebooki lehel ning kõikide vastanute vahel loositakse välja klubi elava legendi Taavi Azarovi mängusärk!

-RoMaRiO-
22.11.11, 22:33
noppisime välja viis väravat lõppenud Meistriliiga hooajast, panime nad ühte videosse kokku ja laseme teil nüüd oma arvamust avaldada - milline neist on teie arvates FC Kuressaare esindusmeeskonna poolt löödud ilusaim värav 2011. aastal Meistriliigas?

http://www.youtube.com/watch?v=KQP80i7YnCc

hääletada saab 1. detsembrini FC Kuressaare Facebooki lehel ning kõikide vastanute vahel loositakse välja klubi elava legendi Taavi Azarovi mängusärk!

Täna TV6 ekraanil Kruus ja Vara, kas on lootust kuulda kah sellest toredast hääletusest, kus nii vahva auhind? :)

Muidu hea töö, selliseid atribuutika loosimisi võiks rohkem olla!

jkj
23.11.11, 03:52
suht mõttetu on teha küsitlust. Pukki kott tammekale on kõigist peajagu üle

17
23.11.11, 10:31
siis hääletadki nii, peajagu kõigist üle olev koll võidab auhinna ja sina Azarovi mängusärgi, nii lihtne see ongi :)

17
13.12.11, 10:42
TUHKATRIINULUGU: 34-aastane kapten Pukk liitub FC Floraga!

8 aastat, 243 mängu ja 65 väravat on kõigest numbrid. Uut jalgpallihooaega valitseva Eesti meistri FC Flora ridades alustav endine FC Kuressaare esindusmeeskonna kapten Martti Pukk on end just nende numbritega kuldselt klubi ajalooannaalidesse ja fännide südametesse kirjutanud.

Loe edasi siit -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1123

dareth
13.12.11, 11:04
Pealkiri on küll jõle kollane.

olll
13.12.11, 17:19
Pukk ka Eesti koondisse !!!

Kris866
13.12.11, 17:19
huvitav mis kurest saab?hakatakse nullist pihta jälle

Tofoa
13.12.11, 17:31

No, ega Pukk nooremaks nüüd ka poleks jäänud. Pikemas perspektiivis siiski ei tohiks vahet olla.

Kris866
13.12.11, 17:39
ilves ja pajunurm ka ju floras treenimas

spekter

nõus, Pukk üksi ei võrdu FC Kuressaare. elu läheb edasi

spekter
ilves ja pajunurm ka ju floras treenimas

Paljunurm ju oligi Kures laenul, et noormehele ML mänguaega anda

Kris866
13.12.11, 17:50
seda küll
aga kes on siis kure asjadega rohkem kursis?on trennis uusi nägusi ka?

MUTD
13.12.11, 18:17
Keegi Kuressaare veidike parem on, nopitakse kohe Flora poolt välja. Päris põnev on ikka iga aasta viimaseks või eelviimaseks jääda.

alehis
13.12.11, 18:25
see ju asja mõte olegi!

spekter
13.12.11, 18:34
Keegi Kuressaare veidike parem on, nopitakse kohe Flora poolt välja. Päris põnev on ikka iga aasta viimaseks või eelviimaseks jääda.

Viljandis ju sama lugu :)

Kaspy
13.12.11, 19:32
Uus tsenter on juba silmapiiril?

Kris866
13.12.11, 19:34
kure vaevalt püsima jääb see hooaeg.tuuakse vahetult enne hooaja algust tiimi veel mõni III-liiga jorss ja asi algab.kure president on ju õelnud,et kures ei tohi mängida mitte ükski suur täht vaid palju väikesi tähtesi.

elx
19.12.11, 11:43
Ega vahet suurt polegi kas oled Flora süsteemis või mitte, kui on tegemist amatöörklubiga, siis võetaksegi koor vähemalt kord hooaja jooksul Tallinna kahte-kolme klubisse ära. Ole sa siis Kuressaare, Viljandi, Pärnu, Tartu või muu.

17
29.12.11, 00:26
Kuressaare koosseis homme algavaks Aastalõputurniiriks -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1134

olll
29.12.11, 01:05
on hooajaeelseid treeningmänge ka silmapiiril ?

17
29.12.11, 01:30
jaanuari kava on paigas, selle leiad kodulehelt meeskond - treeningud sektsiooni alt.

spekter
29.12.11, 01:32
Kuressaare koosseis homme algavaks Aastalõputurniiriks -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1134
Miks Orgla koosseisus? Mingi ajutine aastalõpu projekt?

football2u
29.12.11, 13:44
Miks Orgla koosseisus? Mingi ajutine aastalõpu projekt?

pigem pakun arvama seda jah, kuna Flora on oma väravavahid ilusti ära jaotanud, samas on nüüd tänu Mait Toomi tulekule konkurents esikinda kohale väga tihe. Eks näis, mida uus hooaeg toob, see on ju siiski vaid aastalöpukas ja mingeid suuri järeldusi selle pöhjal ei tasu teha.

olll
08.01.12, 23:02
kas Kure lootused saada Euroopasse on veel elus ?

17
09.01.12, 13:13
euroopasse pääsemise lootused olid teoreetilised uudise välja kuulutamise hetkel ja on seda ka endiselt.

mis aga uut hooaega puudutab, siis igati meeldiv uudis fännidele - andre ilves jätkab kuressaare ridades!

andrest, uutest mängijatest ja sõprusmängudest kodukalt -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1138

optiums
09.01.12, 14:16
Kena ülevaade ja päris sümpaatsed täiendused saarlastel. Ehk ei jäädagi autsaideriks.

Mällar
09.01.12, 18:15
Kena ülevaade ja päris sümpaatsed täiendused saarlastel. Ehk ei jäädagi autsaideriks.
Täienduste kohapealt tahtsin just vastupidist väita. Nendeks on siis ML kogemusteta (veri)noored pärnakad, soccerneti reporter Nõmme Unitedist ja kaks mitte midagi ütlevat III liiga mängumeest - antud rida ei kõla just kõige paremini. Lisaks lasti kindel põhimängija Tarvasesse.
Kardan küll, et sellise koosseisuga väljakukkumisest pääsu pole, aga teie õnneks on aega meeskonda komplekteerida veel küll ja küll.

Amadeus
09.01.12, 18:24
ma arvan et sa alahindad madalamate liigade mängijaid. ka needsamad kure liidrid Andre Ilves ja Rauno Reiman tulid eelmisel hooajal 2 liigast väljakukkunud meeskonnast. samuti oleks võinud Lange seal ML tasemel läbi lüüa, aga ta otsustas millegipärast teisiti. madalamates liigades mängib üsna palju korraliku tasemega mehi ja Zamogilnõi on ennegi näidanud et ta oskab materjali hästi ära kasutada. Eelmise aasta esiliiga suur komeet Hunt tuli ju ka 2 liigast. Nüüd on Levadias testimisel (või sai juba lepingu?).

urmar
09.01.12, 18:56
Kaarel Saar tuleb lihtsalt koju tagasi mängima, teda polnud kuidagi võimalik kinni hoida. Mis puutub Kure täiendustesse, siis nagu ajalugu näidanud on, siis väga paljud mängijad, kes on mingis liigas palju väravaid löönud, jätkavad seda ka kõrgemal mängides. Näiteks sobib hästi Rimo Hunt. Selge see, et ei ole mõtet loota, et uued ründajad MLis sama palju skoorivad, kui II ja III liigas, aga küllap nad hakkama saavad. Ka Alve tuli Lootosest ja lõi Tammeka eest 22 mängus 8 väravat. Kel on väravavaistu, saab igal pool hakkama. Sergei Akimov lõi igas liigas, kus vaid pikemalt mängis, alates IV kuni Esiliigani palju väravaid, nagu ka Alar Petrovits.

17
14.01.12, 23:24
esimene hooajaeelne sõprusmäng peetud, 9:3 võit kiviõli üle. statistika ja paar lauset peatreeneri hinnangut kodulehelt -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1140

Kaspy
14.01.12, 23:32
Miko kas koduvilet ka puhusid, nagu kord ja kohus?

Amadeus
16.01.12, 13:55
kui ilves jäi kuresse siis miks ta kure sõprusmängu asemel f´lora omas mängis?

17
16.01.12, 14:05
see oli flora treenerite palve ja soov näha kõiki (täie tervise juures) olevaid lepingulisi ja testimisel olevaid mängijaid korra ka suures mängus. kuressaare selle vastu polnud.

spekter
16.01.12, 14:11
kas Sander Laht tuleb ka nüüd Kuresse tagasi?

PraS
16.01.12, 15:10
On oodata siis bänni Pellele?

17
18.01.12, 15:15
pajunurm jääb, gerasimov trialil, laht viljandisse -

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1142

Amadeus
18.01.12, 17:22
miks see laht siis oma koduklubi niimoodi ignoreerib. mis sel siis vahet oleks, kas üks või teine ML klubi. ma usun, et zauri juures hakkab ta kokkuvõttes vähem mänguaega saama kui ta Kures saaks.

optiums
18.01.12, 17:44
Kummaline on see Lahe liikumine jah. Eeldades, et ta vanemad elavad endiselt saarel, saaks ta ju klubi transpordiga tihti kodus käia. Viljandi eest mängides on see võimalus vaid 2 korda. Ja kokkuvõttes võib Viljandi väga võimalikult eelviimaseks jääda, eeldades, et Tammekast tuleb autsaider.

Ma julgeks arvata, et kure on sellel korral mulkidest üle. Eks näis muidugi.

Mällar
18.01.12, 19:09
Ja kokkuvõttes võib Viljandi väga võimalikult eelviimaseks jääda, eeldades, et Tammekast tuleb autsaider.

Ära palun enam kunagi loo omale selliseid asjatuid illusioone, sest kui sinusugused midagi "eeldama" hakkavad, siis ongi kõik persses !

Kure suutlikkus igast garbage-i kõikjalt pidevalt üles korjata ajab muidugi lihtsalt suunurgad mõnusalt muigele...

WeThePeople
18.01.12, 20:40
Kure suutlikkus igast garbage-i kõikjalt pidevalt üles korjata ajab muidugi lihtsalt suunurgad mõnusalt muigele...

Kas sa oled liiga palju faya auru sisse hinganud?

Mällar
22.01.12, 17:27
Kas sa oled liiga palju faya auru sisse hinganud?
Faya auru all või mitte, aga sissetoodud pahnad nagu Gerassimov, Laja, Kasuk, Reinsalu, Lovgin, Randmann, Lõppe...Ei ole midagi öelda, kõvad agendid teil seal Kures.. Olete suutelised madalamatest liigadest üsna märkamatuid ja periooditi ka jalgpalli jaoks kadunud mängijaid üles leida. Tublid, nii hoida! )))

WeThePeople
22.01.12, 17:55
Samas moodustavad Logvini tasemel mehed ilmselt järgmisel hooajal Tammeka tuumiku, nuta või naera.

PraS
22.01.12, 19:31
Faya auru all või mitte, aga sissetoodud pahnad nagu Gerassimov, Laja, Kasuk, Reinsalu, Lovgin, Randmann, Lõppe...Ei ole midagi öelda, kõvad agendid teil seal Kures.. Olete suutelised madalamatest liigadest üsna märkamatuid ja periooditi ka jalgpalli jaoks kadunud mängijaid üles leida. Tublid, nii hoida! )))

Kivimäe ära aja mingit jama, teil ka uued poisid madalamalt kui ML tulnd.

PraS
26.01.12, 23:57
Millal uuest väravavahist uudis tuleb ?