PDA

View Full Version : FC Kuressaare

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

tkkt
13.06.05, 15:54
Aga mina püüdsin üks kord vot nii suure kala -> (ästi ästi suure)!
pole vaja hakkata neid kalamehe jutte ajama;)

Igatahes mina lähen oma sõpru vaatama karikamängus, kui piraaja kure maatasa teeb :kaval: Mis on tglt yli reaalne.:doh:

kaitz
13.06.05, 17:03
Algselt postitas Roosaelevant

Aga mina püütsin üks kord vot nii suure kala -> (ästi ästi suure)!
pole vaja hakkata neid kalamehe jutte ajama;)

Igatahes mina lähen oma sõpru vaatama karikamängus, kui piraaja kure maatasa teeb :kaval: Mis on tglt yli reaalne.:doh:

Naljamees:D :D :D

17
15.06.05, 23:50
Kuressaare noppis väärtusliku viigipunkti

Kuressaare linnastaadionil peetud 18. vooru kohtumises andis FC Kuressaare külla sõitnud Viljandi Tulevikule korraliku lahingu ning võttis väärtusliku viigipunkti.

Saarlastele tõi viigivärava Martti Pukk, kes on nüüd Dmitri Kulikovi kõrval kolme väravaga Kuressaare meeskonna parim väravakütt. „Tunnen, et olen mängu kangelane,“ ei olnud skooritegija tagasihoidlik.

Väga võimalusterohkel esimesel poolajal oli avavärav pidevalt õhus. Juba 8. mänguminutil kõmmutas viljandlane Meelis Laurimaa tugeva löögi 20-21 meetrilt kodumeeskonna värava suunas, kuid paremkaitsja sooritus põrkus vastu põiklatti.

Tuleviku initsiatiiv kandis vilja 22. minutil, mil Jarmo Ahjupera karistuslöök kodumeeskonna puurivahile mingit võimalust ei jätnud ning kindlalt võrku maandus.

Kui enne poolajavilet Kuressaare üritused kohtumist domineerida luhtusid, siis teisel poolajal haarasid saarlased koheselt mänguohjad. 62. minutil leidis Hendrik Karlson pika audiviskega Tuleviku karistusalas Andrus Koplimäe, ent sedapuhku jäi mehel puudu täpsusest.

Vaid kaks minutit hiljem tulistas hiidlane Martti Pukk vasakult äärelt terava nurga alt üle puusa Viljandi väravale. Pavel Londak oli aga ülesannete kõrgusel ning tõrjus palli üle otsajoone. Järgnenud nurgalöök külalismeeskonna puurivahile aga enam võimalust ei jätnud, kuna taas aktsioonis olnud Martti Pukk seekord ei eksinud.

Lõpuminuteil avanes Jarmo Ahjuperal suurepärane võimalus kolm punkti Viljandisse viia, ent tema 18 meetrilt sooritatud pealelöögi tegi ohutuks kodumeeskonna puurivaht Roland Kütt.

Pärast mõnemängulist eemalolekut taas väravasuul seisnud Küti naasmise üle rõõmustas ka viigivärava autor Martti Pukk: „Welcome back!“

„Mängisin esimese mängu kaptenina ning olen ka tulemusega väga rahul,“ rääkis Pukk pärast lõpuvilet. „Teine värav jäi tulemata, kuna õnne jäi väheks. Samas võib aga öelda, et õnne oli kõvasti, et vastased oma teist väravat ära ei löönud,“ võttis ründaja mängu lühidalt kokku.

XVIII voor

kell 18:45 Kuressaare linnastaadion

FC Kuressaare - JK Tulevik Viljandi 1:1 (0:1)

Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Aivar Israel, Neeme Neemlaid
Väravad: 62. Martti Pukk - 22. Jarmo Ahjupera
Hoiatus: 25. Peeter Pihel
Mängupaiga olud: Õhutemperatuur +21, pilves selgimistega ja tuuletu ilm; väljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60

FC Kuressaare: Roland Kütt, Taavi Azarov, Vitali Valuiski, Märt Kluge, Martin Salong, Veiko Tasa (80. Kalle Lepp), Peeter Pihel (89. Jaanis Kriska), Hendrik Karlson (90. Urmas Rajaver), Martti Pukk, Andrus Koplimäe, Kuldar Kaljuste.

JK Tulevik: Pavel Londak, Meelis Laurimaa, Mikk Haavistu, Karl Palatu, Raiko Mutle, Priit Sirel, Janek Kalda (42. Marto Kiisk), Mati Lember, Jarmo Ahjupera, Dmitri Ustritski, Vitali Ištšuk (77. Markko Kudu).

Meistriliiga
1. FC TVMK Tallinn 14 11 2 1 55 - 11 35
2. FC Levadia Tallinn 15 10 3 2 38 - 14 33
3. FC Flora Tallinn 14 10 2 2 33 - 11 32
4. JK Trans Narva 16 10 2 4 41 - 22 32
5. JK Merkuur Tartu 15 6 4 5 31 - 30 22
6. JK Tulevik Viljandi 15 4 5 6 15 - 22 17
7. FC Valga 14 4 2 8 14 - 25 14
8. FC Kuressaare 15 3 2 10 10 - 34 11
9. JK Tammeka Tartu 15 2 3 10 23 - 40 9
10. JK Dünamo Tallinn 15 1 1 13 7 - 58 4

ROOTSI KUNN
16.06.05, 11:56
Kas Kuressaare väljak on tõesti nii vilets ,et üle rahuldava pole sel hooajal kordagi saanud?
Vaatasin ,et Tamme staadion sai kolmapäeval üle pika aja jälle hindeks hea.:)

17
16.06.05, 17:26
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Kas Kuressaare väljak on tõesti nii vilets ,et üle rahuldava pole sel hooajal kordagi saanud?
Vaatasin ,et Tamme staadion sai kolmapäeval üle pika aja jälle hindeks hea.:)

Mina ei tea, täitsa kena tundus...

kaala
17.06.05, 23:53
kiiresti passinumbreid vaja! (http://www.fckuressaare.ee/index.php?sisu=uudised&kat=2&id=429)

17
22.06.05, 21:57
Kurat meie kaitse imeb ikka lurinal:deemon: Pikem ülevaade tulekul... Aga ega juhuslikult mõni foorumlane tänasel mängul käinud?

Jeti88
22.06.05, 22:02
Algselt postitas 17

Kurat meie kaitse imeb ikka lurinal:deemon: Pikem ülevaade tulekul... Aga ega juhuslikult mõni foorumlane tänasel mängul käinud?

Kuule sai ikka käidud küll, aga jah eks meil oli tna suht noor kaitse kah.

17
22.06.05, 22:18
Algselt postitas hmf

Algselt postitas 17

Kuule sai ikka käidud küll, aga jah eks meil oli tna suht noor kaitse kah.

Tegelikult ma väljandasin end tiba valesti, ma mõtlesin foorumlase all mõnd mittesaarlast:P Aga nagu Marttigi peale mängu ütles, noor ja kogenematu kaitse maksis valusalt kätte. Selgelt oli tunda ka Vitja puudumine.

17
22.06.05, 22:41
Kuressaare võitles südilt, ent kaotas

Kohe mängu alguses pressisid tugevalt Transi mängijad, ent järgemööda luhtusid mitmed head võimalused. Kuid ka kodumeeskond ei jäänud kaitsesse istuma ning asuti ka ise rünnakule. Parima võimaluse eest hoolitses Hendrik Karlson, ent tema pealöögi tõrjus Ussoltsev.

Narvakad ründasid armutult, ent edu see ei toonud. Juhtima asus hoopis kodumeeskond, kui Kert Kütt pika palli vastaste karistusalla saatis, eksis Transi kaitjsa Martti Puki blokeerimisel ning ründajal polnud raskusi 1-1 olukorras palli Ussoltsevi selja taha saata.

Peale väravat hakkas veel aktiivsemalt tegutsema Transi ründeliin. Mõned minutid hiljem oligi külalistel väga ohtlik rünnak. Esimese pealelöögi suutis pareerida väravavaht Kütt, teine löök lendas vastu kaitsjaid, kolmanda tõrjus värava joonelt Märt Kluge ning neljas pealelöök lendas väravast sootuks mööda.

Kuna oli selge, et Trans kaotusseisuga rahul polnud, rünnati lakkamatult. Edu saavutati 32. minutil, kui vasakul äärel ootav Aleksandr Tarassenkov sai hea söödu ning terava nurga alt saatis mees palli värava tagumisse nurka.

Ka teisel poolajal jätkus tugev Transi surve. Nende esimesest ohtlikust rünnakust tuli ka kohe värav. Vasakult äärelt sai söödu värava ees oodanud Sergei Kazakov, kes kergelt palli võrku saatis.

Ent kodumeeskond ei andnud alla, üha tugevamini pressiti ning tekitati ohtlikke olukordi. Keskväljalt antud karistuslöögist saatiski palli üle pea värava ristnurka Dima Kulikov. Kodupublikul oli taas põhjust rõõmustamiseks. Kuid pidu ei kestnud kaua, juba järgmisel rünnakul oli tablool seis 2-3. Esimese pealelöögi suutis küll puurilukk Kütt tõrjuda, ent Dmitri Lipartov jõudis enne kaitsjaid pallini ning saatis selle tühja võrku.

Kiire vastuvärav oligi kodumeeskonna murdepunkt. Trans üha surus ning surus, aga ka kodumeeskonnal olid omad võimalused, mida kasutada ei suudetud. 78. minutil saatis nurgalöögist tulnud palli väravasse Maksim Gruznov. Viimasena puutus palli küll kaitsja Urmas Rajaver, ent protokolli kanti värava autoriks siiski Gruznov.

Trans ei rahuldunud ka nelja väravga ning mängu viimastel minutitel sahises taaskord kodumeeskonna väravavõrk. Sedakorda värava autoriks vahetusest sekkunud Irfan Ametov.

\"Mõlema poolaja algusega võib rahule jääda,\" sõnas FC Kuressaare ründaja Martti Pukk peale kohtumist. \"Ent kätte maksis meie noor ning kogenematu kaitseliin. Võib õelda, et kaotasime täna tänu nõrgale kaitseliinile,\" lisas ta.

kell 18:45 Kuressaare linnastaadion

FC Kuressaare - JK Trans Narva 2:5 (1:1)

Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Robert Pajussaar
Väravad: 21. Martti Pukk, 65. Dmitri Kulikov - 32. Aleksandr Tarassenkov, 55. Sergei Kazakov, 66. Dmitri Lipartov, 78. Maksim Gruznov, 88. Irfan Ametov
Hoiatused: 17. Aleksei Gorškov - 22. Dmitri Kulikov
Pealtvaatajaid: 50
Mängupaiga olud:Õhutemperatuur +16, pilvine ilm, kerge tuul; väljak heas seisukorras.

FC Kuressaare: Kert Kütt, Taavi Azarov (46. Urmas Rajaver), Märt Kluge (80. Kalle Lepp), Jaanis Kriska, Viktor Alonen, Peeter Pihel (73. Veiko Tasa), Dmitri Kulikov, Hendrik Karlson, Martti Pukk, Andrus Koplimäe, Priit Reiska.

JK Trans: Sergei Ussoltsev, Aleksei Gorškov, Dmitro Dobrovolski, Aleksandr Kulik, Dmitri Šelehhov, Sergei Popov (55. Irfan Ametov), Sergei Kazakov, Stanislav Kitto, Aleksandr Tarassenkov, Maksim Gruznov, Dmitri Lipartov.

marabella666
27.06.05, 11:43
Algselt postitas 17

käisin, aga olin suht täis, kuigi kure poolt

jama, et trans nii kiirelt 3-2 lõi, muidu oleks võinud veel kõike juhtuda.

karneval
27.06.05, 20:16
käisin, aga olin suht täis, kuigi kure poolt
Tore ja lõbus selgitus :D :D

17
30.06.05, 16:56
Tammeka sõlmis Kert Kütiga lepingu

JK Tammeka sõlmis töölepingu väravavaht Kert Kütiga (sünd. 09.10.1980), teatab klubi koduleht.
Leping kestab kuni 30.11.2008 ning on sõlmitud põhimõttel 2,5+1 aastat. Kert Kütt mängis enne Tammekaga liitumist FC Kuressaare ridades. Tammeka tasub Kuressaarele Küti mängijaõiguste eest 48 420 krooni.

Noo, Kert läinud, kas nüüd saadab Pohlak meile mõne teise järgu väravavahi kuskilt Tervisest või mujalt? Igatahes Alveril nüüd pea 50k eeku juures et mängijatele vett varuda...:õnnelik:

gamer
30.06.05, 23:42
Algselt postitas 17

Tammeka sõlmis Kert Kütiga lepingu

JK Tammeka sõlmis töölepingu väravavaht Kert Kütiga (sünd. 09.10.1980), teatab klubi koduleht.
Leping kestab kuni 30.11.2008 ning on sõlmitud põhimõttel 2,5+1 aastat. Kert Kütt mängis enne Tammekaga liitumist FC Kuressaare ridades. Tammeka tasub Kuressaarele Küti mängijaõiguste eest 48 420 krooni.

Noo, Kert läinud, kas nüüd saadab Pohlak meile mõne teise järgu väravavahi kuskilt Tervisest või mujalt? Igatahes Alveril nüüd pea 50k eeku juures et mängijatele vett varuda...:õnnelik:

Kas te ei pidanud mitte hakkama iseseisvaks klubiks ja mitte enam florast sõltuma?

lume
05.07.05, 22:45
Kas Kütt mängib homme veel Kuressaare eest oma viimase mängu?

Martin
05.07.05, 22:58
Algselt postitas lume

Ei, Kütt (kui mõtled Kert Kütti) on Tammeka mängija. Ta lihtsalt ei saa veel mängida, nagu ma Merkuuri teema all selgitasin.

lume
05.07.05, 23:01
Algselt postitas Martin

Algselt postitas lume

Ei, Kütt (kui mõtled Kert Kütti) on Tammeka mängija. Ta lihtsalt ei saa veel mängida, nagu ma Merkuuri teema all selgitasin.

Tänud Martin jälle,sind jagub igale poole;)

17
06.07.05, 20:03
Martti! Martti! Martti! Martti! Superalgus:) Aga kas keegi tollest Rainer Veskimäest oskab midagi rääkida?

U2
06.07.05, 21:24
Algselt postitas 17

Martti! Martti! Martti! Martti! Superalgus:) Aga kas keegi tollest Rainer Veskimäest oskab midagi rääkida?

Rainer Veskimäe kas mitte levadia 2-s ei mänginud

marcello
06.07.05, 21:51
Rainer sai kunagi tuule tiibadesse neljandast liigast Saku JK-st,mängis paar aastat levadia 2-s

PraS
06.07.05, 22:17
Algselt postitas marcello

Rainer sai kunagi tuule tiibadesse neljandast liigast Saku JK-st,mängis paar aastat levadia 2-s

Hooaja esimese poole mängis Nõmme Kaljus?

marcello
06.07.05, 22:26
trenni tegi ta küll nendega ja vist oli ka nimekirjas.Ei viitsi vaadata kas ka mängudest osa võttis

Silver
07.07.05, 14:46
Rainer Veskimäe liikus Nõmme Kaljust FC Kuressaare ridadesse.

siim089
07.07.05, 16:26
Paistab, et Kure kodukas vaikib valusast matsust :kratsti:

Martin
07.07.05, 16:38
Mainiks siinkohal, et Kuressaarel on kõige maitsetum ja koledam vorm, mida ma viimase paari aasta jooksul näinud olen. :)

Samasugust särki kannavad muidu FC Soccerneti poisid, kuid neil on vähemalt sobivad püksid särgiga kokku. Kuressaares on aga nagu pudru ja kapsad.

17
07.07.05, 16:56
Algselt postitas Martin

Mainiks siinkohal, et Kuressaarel on kõige maitsetum ja koledam vorm, mida ma viimase paari aasta jooksul näinud olen. :)

Samasugust särki kannavad muidu FC Soccerneti poisid, kuid neil on vähemalt sobivad püksid särgiga kokku. Kuressaares on aga nagu pudru ja kapsad.

Kas meie omad mängisid jälle kollastes särkides ja sinistes pükstes?

Martin
07.07.05, 16:59
Algselt postitas 17

Algselt postitas Martin

Tumelillad (need särgid, sponsor oli aint teine, numberid olid ka koledad ja nurgelised (http://siim.lindert.ee/gallery/flora/IMG_8316)) särgid ja kollased püksid.

17
07.07.05, 17:01
Algselt postitas Martin

Algselt postitas 17

Algselt postitas Martin

Tumelillad (need särgid, sponsor oli aint teine, numberid olid ka koledad ja nurgelised (http://siim.lindert.ee/gallery/flora/IMG_8316)) särgid ja kollased püksid.

Tumelillad:sega1: Väga kahtlane igatahes. Ahjaa, eelmine hooaeg vist mängiti ka paar kohtumist mingite lillade särkidega, Raadio Kadi oli ees sponsor vms. Igatahes meie kollased särgid on ikka kõige nummimad!:)

Karla
07.07.05, 17:03
Kuressaare mängis eile sellises vormis (http://www.jktammeka.ee/web/?id=7213)

Martin
07.07.05, 17:04
Algselt postitas Karla

Mis ajast Kuressaares brasiillased mängivad? Ehk: Karla, ära rebi kildu ;)

17
07.07.05, 17:05
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Karla

Ei, üks meie vana on brassi taga ka;) Aga tumelilla see nüüd küll pole...

Martin
07.07.05, 17:07
Algselt postitas 17

Algselt postitas Martin

Algselt postitas Karla

Saarlastele tuleb ikka kõik puust ja punaseks teha vist. :) See taga sinises ongi kuidagi tõmmu. Või mis? Get it? Brasiilia. Tammeka. Sõprusmäng. Get it? Kuressaare. Lillas. Mina. Staadionil. Get it? ;)

Martin
07.07.05, 17:08
Kuressaare algkoosseis? :D (http://www.jktammeka.ee/web/?id=7107) Ole nii nummi ja loetle need mehed mulle :)

Või on ikka mingi muu meeskond?

17
07.07.05, 17:09
Algselt postitas Martin

Algselt postitas 17

Algselt postitas Martin

Algselt postitas Karla

Saarlastele tuleb ikka kõik puust ja punaseks teha vist. :) See taga sinises ongi kuidagi tõmmu. Või mis? Get it? Brasiilia. Tammeka. Sõprusmäng. Get it? Kuressaare. Lillas. Mina. Staadionil. Get it? ;)

Selge selge, aga Karla alustas, mina pole milleski süüdi:) Aga kas kellegil pilti pole? Tahaks ikka meie vormid siis ära näha.

Martin
07.07.05, 17:11
Meil oli fotograaf eile kohal ehk Tammeka saab pildid enda käsutusse paari päeva jooksul. Eks ma panen lingi üles siis. Aga ausalt ka on kole.

malagar
07.07.05, 21:40
isenesest on tegu ka Tammeka põrsateoga kes on brasside mängu pildi Kure mängu teema alla pannud :)

nii
08.07.05, 13:31
ei imesta kui see tammeka pörsas koguni martin ise pole. see on ikka ajuvaba,kuda kure mängu jutule pannakse selle naljamängu pilt. ja kure mängis sellise vormiga,kuna öige vorm oli pakitud,sest juba reede varahommikul söideti sellega saarte mängudele shetlandi saarele.see punane on aga üldiselt sörve vana vorm.

Martin
08.07.05, 13:41
Algselt postitas nii
ei imesta kui see tammeka pörsas koguni martin ise pole. see on ikka ajuvaba,kuda kure mängu jutule pannakse selle naljamängu pilt. ja kure mängis sellise vormiga,kuna öige vorm oli pakitud,sest juba reede varahommikul söideti sellega saarte mängudele shetlandi saarele.see punane on aga üldiselt sörve vana vorm.
Lisaks haldan ma töö kõrvalt vabast ajast Merkuuri, Tuleviku, Fc Flora, Tartu linna, Pärnu volikogu ja Kuressaare linnavalitsuse kodulehekülgi.

Oh seda püha lihtsameelsust.

Mis särki puutub, siis nii jutust väga palju aru ei saanud, kuid Kuressaare mängis sellisel juhul Sõrve vana vormiga, selle tumelillaga.

17
08.07.05, 13:48
Algselt postitas Martin

Algselt postitas nii
Lisaks haldan ma töö kõrvalt vabast ajast Merkuuri, Tuleviku, Fc Flora, Tartu linna, Pärnu volikogu ja Kuressaare linnavalitsuse kodulehekülgi.

Oh seda püha lihtsameelsust.

Mis särki puutub, siis nii jutust väga palju aru ei saanud, kuid Kuressaare mängis sellisel juhul Sõrve vana vormiga, selle tumelillaga.
Nojah, Sörve vana vormiga on Kuressaare esiliigas ennegi mänginud.:)

Martin
08.07.05, 20:09
Tammeka kodukal on pildid igatahes nüüd üleval.

Jeti88
22.07.05, 22:53
Ken Müüri olevat nähtud Kuressaare treeningutel.

17
22.07.05, 23:36
Algselt postitas hmf

Ken Müüri olevat nähtud Kuressaare treeningutel.

Jah, seda räägib meie kodulehe foorumis mingi vend, aga suur osa meie koduka foorumis kirjutajaid võib samapalju uskuda kui tribalfootballi või sportneti..:doh:

Jeti88
24.07.05, 19:54
Tundub, et Tammeka pannakse kotti. Nüüd vahe ainlt 1 punkt jälle.:D

17
24.07.05, 21:05
OLEEEE OLEEE KURESSAARE OLEE KURESSAARE OLEE KURESSAARE OLEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER õhkkond oli ikka staadionil. Elulahe!

Ahjaaa seda ka et kALDMA on m**n;)

jorss
24.07.05, 21:07
mis tegi siis?

marabella666
24.07.05, 21:20
Algselt postitas 17

OLEEEE OLEEE KURESSAARE OLEE KURESSAARE OLEE KURESSAARE OLEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER õhkkond oli ikka staadionil. Elulahe!

aitäh Kurele ilusa tulmeuse eest, mis see Kaldma siis tegi?

Jeti88
24.07.05, 21:23
Kuna endal jäi linnakale seekord kahjuks tulemata tahaks teada jah mis see Kaldma tegi. Kas oli siis palju publikut, et hea õhkkond oli?

17
24.07.05, 21:25
Algselt postitas vanRooney

Algselt postitas 17

aitäh Kurele ilusa tulmeuse eest, mis see Kaldma siis tegi?

Esiteks. Vitja punane. Vitali tegi võibolla kõigerohkem seda, et nügis veidi vastast kes suvatses kiirrünnakul pikali kukkuda. Kaldma muidugi arvas, et ta takistas viimasel hetkel kiirrünnakut, aga ei. Abikohtunik ei näinud ka selles olukorras midagi, lippu ei tõstnud ega midagi. Meile jättis kaks penaltit andmata. Üks selge käega mäng karistusalas ning teine selge maha tõmbamine. Vabalt oleks võinud olla ka seis 6-6 vms. Võimalusi oli mõlemal mansal ikka tohutult. Parim nendest meil, kui hea tsenderduse andis mingi juku kasti, Kert hindas olukorda valesti ja Veskimäe oli tühja värava ees, aga millegipärast ta peale ei löönud ja nii kaotasime palli. Igatahes! Super mäng! Super õhkkond! Sakslased olid ka toredad:)

Jeti88
24.07.05, 21:31
Aga palju siis rahvast oli....umbes?

17
24.07.05, 21:36
Algselt postitas hmf

Noo Flora kodukas väidab 75. Aga kuna staadionil viibis neli sakslast, kes kõik ostsid kohe enne mängu Kuressaare särgi(Y) ja eks nemad lükkasidki selle asja käima. Igast hüüded, kõva kaasa elamine jms. Oleks pidanud ise kohale tulema, siis oleks näinud;)

Jeti88
24.07.05, 21:41
Algselt postitas 17

Algselt postitas hmf

Noo Flora kodukas väidab 75. Aga kuna staadionil viibis neli sakslast, kes kõik ostsid kohe enne mängu Kuressaare särgi(Y) ja eks nemad lükkasidki selle asja käima. Igast hüüded, kõva kaasa elamine jms. Oleks pidanud ise kohale tulema, siis oleks näinud;)

Oleks vist pidand jah.........kurat:oih:

17
24.07.05, 22:01
FC Kuressaare võttis koduväljakul väga tähtsa võidu

Mõlemapoolsete võimalustega alanud kohtumises, olid Tammekal mängu algfaasis siiski paremad šansid skoori teha. Raamidesse siiski palli ei saadetud, Aivar Anniste löök lendas napilt mööda, Kristjan Tiiriku ja Taavi Vellema löögid ebaõnnesutsid täielikult.

Kuid skoori avas siiski koduvõistkond. Väljaku paremalt poolelt vahetas ilusasti äärt Rainer Veskimäe, kelle täpne sööt leidis üles meeskonna kapten Priit Reiska, kes palli kahe postipõrkega väravasse saatis.

Juhtima asunud kodumeeskond siiski kaitsesse ei vajunud ning üritas teistki väravat lüüa. Siiski oli Tammeka aktiivsem pool, kuid mitmed standardolukorrad jäid tänu Roland Küti kindlale tegutsemisele realiseerimata. Parim võimalus avanes tartlastel viigistamiseks, kui paremalt äärelt tsenderdati pall värava ette. Hästi sai peaga löögile Tiirik, kuid lati alla suunatud palli püüdis väravavaht Kütt ilma raskusteta.

Teisel poolajal taktikalisi muudatusi teinud kodumeeskond ei saanud hästi mängu käima ning karistus oli kohe käes. 62. minutil saadeti täpne tsenderdus karistusalla ning Siim Roopsi pealöögi tõrjumisel oli Roland Kütt võimetu.

Kuressaare kannatustejada jätkus, kui 69. minutil sai punase kaardi mittemillestki keskkaitsja Vitali Valuiski. Nurinaid kohtuniku suunas tuli nii tribüünilt kui treeneripingilt.

Kuid siiski sai kodupublik pidutseda. 72. minutil tuli Kuressaare väljakupoolelt pikk tsenderdus karistusalla, kus oli ootamas Dmitri Kulikov, kes palli külmavereliselt võrku saatis. Peale väravat üritas Tammeka suurte jõududega viigiväravat lüüa. Viimastel hetkedel sekkus rünnakule isegi väravavaht Kert Kütt, kuid tema üritused tulu ei toonud ning Kuressaare võidutants võis alata.

kell 17:00 Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare - JK Tammeka Tartu 2:1 (1:0)

Peakohtunik: Sten Kaldma
Abikohtunikud: Heigo Niilop, Allan Ilves
Väravad: 16. Priit Reiska, 72. Dmitri Kulikov - 62. Siim Roops
Hoiatused: 51. Priit Reiska - 73. Kait-Kaarel Vaino
Eemaldamine: 69. Vitali Valuiski
Mängupaiga olud: Õhutemperatuur +18, vahelduva pilvisusega ilm, sajuhoogudega; väljak heas seisukorras, ent märg.
Pealtvaatajaid: 75

FC Kuressaare: Roland Kütt, Taavi Azarov (46. Janek Meet), Vitali Valuiski, Peeter Pihel, Priit Reiska, Viktor Alonen, Kaarel Raamat (78. Martin Salong), Dmitri Kulikov, Rainer Veskimäe, Martti Pukk, Kuldar Kaljuste (59. Andrus Koplimäe).

JK Tammeka: Kert Kütt, Kait-Kaarel Vaino, Ragnar Tiideberg, Siim Roops, Eduard Škunov, Rasmus Tomson, Aivar Anniste, Timo Teniste, Taavi Vellemaa (55. Oliver Konsa), Marcelo Gomes Inocencio (83. Markus Jürgenson), Kristjan Tiirik.

Meistriliiga
1. FC TVMK Tallinn 20 16 3 1 73 - 15 51
2. FC Levadia Tallinn 19 14 3 2 51 - 14 45
3. JK Trans Narva 19 13 2 4 58 - 27 41
4. FC Flora Tallinn 20 12 4 4 42 - 21 40
5. JK Merkuur Tartu 20 8 6 6 37 - 33 30
6. JK Tulevik Viljandi 20 5 8 7 19 - 26 23
7. FC Valga 20 5 2 13 21 - 46 17
8. JK Tammeka Tartu 20 4 3 13 34 - 50 15
9. FC Kuressaare 20 4 2 14 15 - 46 14
10. JK Dünamo Tallinn 20 1 1 18 15 - 87 4

Jeti88
24.07.05, 22:04
Kirjeldaksid võib olla neid \"taktikalisi muudatusi\".

17
24.07.05, 22:07
Algselt postitas hmf

Noh näiteks mängu alustas ründepaar Martti Pukk - Vitali Valuiski:doh:...
Keskkaitset mängisid avapoolajal Alonen - Pihel.
Umbes poolaja keskel vahetasid mõneks ajaks kohad Kaljuste ja Pukk. Et siis Pukk äärele, Kaljuste ründajaks. Ja teist poolaega alustati siis nö normaalselt. Et Valuiski ikka keskkaitses ja Pukk üksi ees jne. Nagu tavaliselt;) Ainuke vahe oli see, et Alonen mängis kohtumise lõpuni keskkaitset.

Jeti88
24.07.05, 22:10
Algselt postitas 17

Algselt postitas hmf

Noh näiteks mängu alustas ründepaar Martti Pukk - Vitali Valuiski:doh:...
Keskkaitset mängisid avapoolajal Alonen - Pihel.
Umbes poolaja keskel vahetasid mõneks ajaks kohad Kaljuste ja Pukk. Et siis Pukk äärele, Kaljuste ründajaks. Ja teist poolaega alustati siis nö normaalselt. Et Valuiski ikka keskkaitses ja Pukk üksi ees jne. Nagu tavaliselt;) Ainuke vahe oli see, et Alonen mängis kohtumise lõpuni keskkaitset.

Selge pilt, aitäh infi eest.:)

sosku
25.07.05, 16:00
Algselt postitas 17
Aga kuna staadionil viibis neli sakslast, kes kõik ostsid kohe enne mängu Kuressaare särgi(Y) ja eks nemad lükkasidki selle asja käima. Igast hüüded, kõva kaasa elamine jms.
Mingid Groundhoppingu tegelased on jälle kohal? Dünni mängu ajal olid ka kaks sakslast kohal. Nemad küll näppu ei visanud, tegid ainult pilte. Ju siis staadionil avanenud vaatepilt oli nii shokeeriv, et pani meestel suud lukku.

woodman
25.07.05, 18:38
Algselt postitas 17

Algselt postitas hmf

vitja sai punase vägivaldse käitumise eest, e. siis arvatavasti tagantkäe löögi eest näkku, pealtvaatajaid oli muide 68 ja kure istus suurema osa ajast tõesti oma kastis :D

Jeti88
26.07.05, 12:27
Kõige publikuvaesem mäng: 24.07.2005 FC Kuressaare - JK Tammeka Tartu (0 pealtvaatajat) :viha:

17
26.07.05, 13:03
Algselt postitas hmf

Kõige publikuvaesem mäng: 24.07.2005 FC Kuressaare - JK Tammeka Tartu (0 pealtvaatajat) :viha:

Probleem selles, et statistika on sisestamata, ainult tulemused olemas;)

17
01.08.05, 14:13
Kas keegi Transi mängul käis? Teab midagi täpsemalt rääkida? Meil võimalusi oli? Kuidas väravad tulid?

siim089
04.08.05, 13:09
Olen pettunud, läksin täna EKSTRA raamatukokku, et lugeda ajalehe Meie Maa spordikülje pealt mõnda Alveri lugu jalgpallist, aga mis ma leian...minu 15 vaadatud ajalehest yhel oli kirjas midagi spordist ja seal ka midagi imelikku:oih:

17
04.08.05, 13:29
Algselt postitas siim089

Olen pettunud, läksin täna EKSTRA raamatukokku, et lugeda ajalehe Meie Maa spordikülje pealt mõnda Alveri lugu jalgpallist, aga mis ma leian...minu 15 vaadatud ajalehest yhel oli kirjas midagi spordist ja seal ka midagi imelikku:oih: Alver pidavat puhkusel olema? Ja ma tahaks teada, kes meie kodulehelt foorumi tuuri pani!!!???!!! Ja väga röömustav uudis ka fännisallide kohta, klubi on nõus rahastama 50% ulatuses:õnnelik: :õnnelik: :r66m7: :r66m7: Ja lipuga suht sama lugu, meie täku kapteni Priit Reiska ema töötab kuskil lipufirmas ja selle kaudu saaks muidugi jubesoodsalt seda asja:õnnelik: :õnnelik: :r66m7: :r66m7:

gamer
04.08.05, 13:37
MIs te seda fänniatribuutikat ajate, teil veepudeleid ju vaja...

17
04.08.05, 15:01
:r66m7: :r66m7: :r66m7: !!!Ja nüüdseks on juba salliraha koos!!!:r66m7: :r66m7: :r66m7: Suured suured suured tänud päkapikule!:):):)

Oll
04.08.05, 15:37
Algselt postitas 17

:r66m7: :r66m7: :r66m7: !!!Ja nüüdseks on juba salliraha koos!!!:r66m7: :r66m7: :r66m7: Suured suured suured tänud päkapikule!:):):)

Palju salle plaanis teha on ja mis see hind tuleb? Äkki teen ka tagasihoidliku panuse Kure fännida ponnistustele.

Amadeus
04.08.05, 15:50
Kes need uued väravavahid siis on?

17
04.08.05, 16:52
Algselt postitas Oll

Algselt postitas 17

Palju salle plaanis teha on ja mis see hind tuleb? Äkki teen ka tagasihoidliku panuse Kure fännida ponnistustele.Algatuseks oli plaan teha miinimumkogus, ehk 24 tükki. Hinnaks kujuneks sel juhul 2800 krooni. Ühe salli hind 99.- ning ühekordne programmeerimistasu 400.- Nii kirjutas Kunn igatahes mulle:õnnelik:

17
04.08.05, 17:04
Hiidlane Eerik Erk ja FC Flora Järvamaast nooruke Aiko Urbla.

Jeti88
04.08.05, 17:09
Algselt postitas 17

Algselt postitas Oll

Algselt postitas 17

Palju salle plaanis teha on ja mis see hind tuleb? Äkki teen ka tagasihoidliku panuse Kure fännida ponnistustele.Algatuseks oli plaan teha miinimumkogus, ehk 24 tükki. Hinnaks kujuneks sel juhul 2800 krooni. Ühe salli hind 99.- ning ühekordne programmeerimistasu 400.- Nii kirjutas Kunn igatahes mulle:õnnelik:

a kust seda nagu tellida saab...ma arvan et tahtjaid oleks rohkem kui 24.

Jeti88
04.08.05, 17:10
Algselt postitas 17

kust selline inf?

17
04.08.05, 17:12
Algselt postitas hmf

Algselt postitas 17

kust selline inf?Helistasin president Priit Penule ning need olid tema sõnad. Sallide koha pealt niipalju, et arvatavasti tulevad staadioni väravas müüki, kus praegu särkegi müüakse:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: Fakk mul on hea tuju!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

17
04.08.05, 17:20
Hetkel Erki siiski ei registreerita, ent arvatavasti see siiski lähiajal toimub.

Amadeus
04.08.05, 17:22
Algselt postitas 17

Aiko Orgla ikka mitte Urbla.

17
04.08.05, 17:24
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas 17

Aiko Orgla ikka mitte Urbla.Irw, peale silmade on mul ka kõrvad korrast ära:) Vahet pole, hea uudis ikka:)

Amadeus
04.08.05, 17:48
Algselt postitas 17

Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas 17

Aiko Orgla ikka mitte Urbla.Irw, peale silmade on mul ka kõrvad korrast ära:) Vahet pole, hea uudis ikka:)

Seda küll, noortekoondise väravavaht ikkagi.

arvaja
04.08.05, 18:50
Kure läheb vist ülemineku mängudele.Tammeka tegelt siiski tugevam,kuigi alles hiljti kaotatti.

Oll
04.08.05, 20:12
Algselt postitas 17

Algselt postitas Oll

Algselt postitas 17

No kui teada annate, millal ja kust neid saab, siis olen käsi.

moiva
04.08.05, 21:38
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas 17

Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas 17

noortekoondis noortekoondiseks, FCF Järva-Jaani ikkagi :D

PraS
05.08.05, 09:21
Algselt postitas moiva

Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas 17

Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas 17

Tänu Vikile on paljud Järvamaa poisid koondises.
Oma tööd tuleb ju haipida.
Samas Aiko tubli väravavaht, kuid U20 mängus tundus veidi ebakindlana(ju oli närv sees).

Amadeus
05.08.05, 11:30
Algselt postitas moiva

Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas 17

Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas 17

JärvaJaani on ka kogu 3 liigas kindlalt kõige vähem endale lüüa lasknud. Pakun, et ka väravavahil selles mingi teene ikka on.

17
07.08.05, 21:22
Peale esimest poolaega seisis minu mängu märkmetes kolm sõna - Kohtunik on pede. Tra mai saa aru kes idikas neid kohtunikke mli mängudele määrab!? Miks meie alati mingi idioodi saame?!:viha: :viha: :viha:

gamer
07.08.05, 21:23
Algselt postitas 17

Peale esimest poolaega seisis minu mängu märkmetes kolm sõna - Kohtunik on pede. Tra mai saa aru kes idikas neid kohtunikke mli mängudele määrab!? Miks meie alati mingi idioodi saame?!:viha: :viha: :viha:

Muidugi on alati kohtunik \"süüdi\". Ja pall ei ole päris ümmargune ja murus on augud jne... :D

17
07.08.05, 21:26
Algselt postitas gamer

Algselt postitas 17

Muidugi on alati kohtunik \"süüdi\". Ja pall ei ole päris ümmargune ja murus on augud jne... :DKle dann saa aru. kui kohtunik annab penalti Levadiale selle eest et meie mängija pikali kukus, on see normaalne?!

gamer
07.08.05, 21:27
No juhtub selliseid asju, ei tasu ägestuda. Ega te niikuinii poleks võitnud.

17
07.08.05, 21:32
Algselt postitas gamer

No juhtub selliseid asju, ei tasu ägestuda. Ega te niikuinii poleks võitnud.Kui midagi ei tea, ära seleta...

Jeti88
07.08.05, 21:35
Algselt postitas gamer

No juhtub selliseid asju, ei tasu ägestuda. Ega te niikuinii poleks võitnud.

Käisid mees mängu vaatamas ve, et siin nõnda mõgised??? Teise poolaja keskel oli viik täitsa võimalik:viha: :viha: :viha: Kohtunik.......no see oli ikka nii tainas kui vähegi olla saab. :viha:

17
07.08.05, 22:24
Kohtunik maksis FC Kuressaarele punkti

Juba avaminutitest tugeva surve peale pannud FC Levadia teenis viiendal minutil olematust olukorrast penalti, kuid Konstantin Vassiljev seda sihile saata ei suutnud, ent väravavaht Rait Hansenist tagasipõrkunud palli siiski võrku saata.

Peale kiiret avaväravat üritas ka kodumeeskond suruda ning rünnata, ent tulu see ei toonud. Korralike pealelöökideni ei jõutudki, suur osa söötudest ning pealelöökidest suutsid kaitsjad puhtaks lüüa.

Kuid kõige valusamal hetkel suutis Levadia lüüa oma teise värava. Nurgalöögist põrkus pall tagasi Vassiljevile, kes tsenderdas mänguvahendi selges suluseisus olevale Taijo Tenistele, kellel polnud raskusi mõnelt meetrilt skoori kasvatamisega. Avapoolaja viimastel hetkedel oli võimalus veelgi skoori kasvatada, ent Levadia mängija pealöögi suutis väravajoonelt tõrjuda Taavi Azarov.

Teist poolaega alustas juba kodumeeskond tugeva survega, mis lõpuks kandis vilja 53. minutil, kui Kuldar Kaljuste antud nurgalöögi tõrjumisel eksis Artur Kotenko, kes rusikatega palli ei tabanud ning tagumises postis ootav Martti Pukk saatis palli kindlalt võrku.

Kohtuniku selgelt ühepoolsest vilest olid tingitud ka hüüded publikust. Peale iga kukkumist soovitati õigusemõistja Sergei Kumitševil penalt määrata ning kaarti näidata. Mõni kahtles isegi tema kohtunikepaberite olemasolus.

55. minutil põrkasid väga ohtlikult kokku Siksten Kasimir ja Taavi Azarov. Viimane sai nii tõsiseid vigastusi, et pidi mängust lahkuma.
Kodumeeskonna viigipunktilootused kustutas eelnevas olukorras viga saanud Kasimir, kes palli 15 minutit enne lõpuvilet palli väravasse kobistas.

FC Kuressaare - FC Levadia Tallinn 1:3 (0:2)

Peakohtunik: Sergei Kuzmitšev
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Robert Pajussaar
Väravad: 53. Martti Pukk - 5. Konstantin Vassiljev, 38. Taijo Teniste, 75. Siksten Kasimir
5. Konstantin Vassiljev ei realiseerinud penaltit
Hoiatused: 7. Priit Reiska, 51. Peeter Pihel, 74. Urmas Rajaver
Mängupaiga olud:Õhutemperatuur +20, vahelduva pilvisusega, tuuline ilm; väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 75

FC Kuressaare: Rait Hansen, Taavi Azarov (67. Urmas Rajaver), Vitali Valuiski (78. Kalle Lepp), Janek Meet, Martin Salong, Peeter Pihel, Dmitri Kulikov, Kuldar Kaljuste, Priit Reiska, Martti Pukk, Andrus Koplimäe (76. Hendrik Karlson).

FC Levadia: Artur Kotenko, Tihhon Šišov, Sergei Hohlov-Simson, Vitoldas Cepauskas, Andrei Kalimullin, Taijo Teniste (46. Miroslav Rõškevitš), Siksten Kasimir, Konstantin Vassiljev (72. Aleksandr Dmitrijev), Sander Puri (64. Marius Dovydenas), Vitali Leitan, Ats Purje.

siim089
07.08.05, 22:55
Algselt postitas 17

Peale iga kukkumist soovitati õigusemõistja Sergei Kumitševil penalt määrata ning kaarti näidata. Mõni kahtles isegi tema kohtunikepaberite olemasolus.

. usu mind mina kahtlen sama, sest nii **** kohtunikku annab otsida

gamer
07.08.05, 23:27
Tavalised vabandused. Kui pähe saadakse on 99% protsendil juhtudest kohtunik süüdi või mingid muud väljaku tehnilised omadused.

Ärge nüüd näkku lööge, aga analüüsige ka oma mängu, kus te ikkagi Levadiale alla jäite tõsiselt.

Jeti88
07.08.05, 23:32
Algselt postitas gamer

Tavalised vabandused. Kui pähe saadakse on 99% protsendil juhtudest kohtunik süüdi või mingid muud väljaku tehnilised omadused.

Ärge nüüd näkku lööge, aga analüüsige ka oma mängu, kus te ikkagi Levadiale alla jäite tõsiselt.

Väga raske on mängida kui kohtunik on esimesest minutist kuni lõpuvileni sinu vastu. Põhjendamatud kaardid, penalt, andmata vead...

17
07.08.05, 23:34
Kahtlasena tundus ka see, kui mingid Levadia asjapulgad peale poolajavilet Kuzmitševiga kahtlast juttu tegid:oih:

gamer
07.08.05, 23:38
Esita siis protest, siin vingumisest vähe kasu.

lume
07.08.05, 23:41
Algselt postitas 17

Kahtlasena tundus ka see, kui mingid Levadia asjapulgad peale poolajavilet Kuzmitševiga kahtlast juttu tegid:oih:

Kle räägid sa tõsiselt ve? Kure oli ikka päris saamatu, Levadia polnud ka just super, aga vääris võittu ikka. Mis asi sul kahtlane tundus?

17
07.08.05, 23:47
Algselt postitas lume

Algselt postitas 17

Kle räägid sa tõsiselt ve? Kure oli ikka päris saamatu, Levadia polnud ka just super, aga vääris võittu ikka. Mis asi sul kahtlane tundus?Vaata kui see sinu nö \"inimene\" kes staadionil oli jalkast midagi jagab, siis oleks ta pidanud ka seda tähele panema, et Kuressaare mängis täna korralikult, Alonenist oli keskväljal puudust tunda ainult.

gamer
07.08.05, 23:48
Rahunege maha, õhtu juba. 17, võta kah natuke vabamalt. Mäng on peetud ja tulemus olemas. Järgmine kord teete ära, vähemalt lootke.

lume
07.08.05, 23:49
Algselt postitas 17

Algselt postitas lume

Algselt postitas 17

Kle räägid sa tõsiselt ve? Kure oli ikka päris saamatu, Levadia polnud ka just super, aga vääris võittu ikka. Mis asi sul kahtlane tundus?Vaata kui see sinu nö \"inimene\" kes staadionil oli jalkast midagi jagab, siis oleks ta pidanud ka seda tähele panema, et Kuressaare mängis täna korralikult, Alonenist oli keskväljal puudust tunda ainult.

Sinusugused \"eksperdid\" ajavad ju naerma. Oled sa ise kuskil mänginud?

Jeti88
07.08.05, 23:52
Algselt postitas lume

Algselt postitas 17

Algselt postitas lume

Algselt postitas 17

Just sinusugused \"eksperdid\" ajavad naerma, kes avaldavad arvamust mängu kohta mida nad näind pole. Mis see siia puutub, kes kuskil mängib või on mängind?

junnike
07.08.05, 23:53
Algselt postitas lume

Algselt postitas 17

Algselt postitas lume

Algselt postitas 17

Ei pea olema mängumees, et saada aru jalgpallist(kuigi see tuleb kasuks).

lume
07.08.05, 23:57
Ok,ei viitsi vaielda. Aga Kure ei olnud ju täna viiki väärt. Peace.

Jeti88
08.08.05, 15:50
17 millal sallid tulevad?

17
08.08.05, 16:40
Algselt postitas hmf

17 millal sallid tulevad?Saatsin eile fittile maili ära, et millist kujundust tahaks. Aga kuna tal kiired ajad, siis paistab millal kavandi valmis saab. Aga kui värgid särgid valmis ja tegemiseks läheb, läheb viis nädalat aega, nagu Kunn ütles. Vabrikus pidid kiired ajad olema.

Aga ma luban, sallid tulevad!:õnnelik:

kaala
10.08.05, 17:32
Algselt postitas 17

Algselt postitas hmf

17 millal sallid tulevad?Saatsin eile fittile maili ära, et millist kujundust tahaks. Aga kuna tal kiired ajad, siis paistab millal kavandi valmis saab. Aga kui värgid särgid valmis ja tegemiseks läheb, läheb viis nädalat aega, nagu Kunn ütles. Vabrikus pidid kiired ajad olema.

see pole sinu lubada:)

päkapikk
10.08.05, 18:38
Algselt postitas kaala

Algselt postitas 17

Algselt postitas hmf

see pole sinu lubada:)kelle siis???????????17 ju veab seda asja,las siis lubab kah.

gamer
14.08.05, 15:52
Huvitav mille üle saarlased nüüd siis nutma hakkavad, hetkel 1-2

Oll
14.08.05, 17:16
Kure kaotusseisus võõrsil Dünamo vastu.

Oll
14.08.05, 17:19
Algselt postitas Oll

Oi-oi, mis põnevusmäng toimus Sõle staadionil. Kure jäi 1-3 kaotusseisu, kuid suutis võita. Võidavärav löödi üleaja teisel minutil.

Oll
14.08.05, 17:24
Tsiteerin juba iseennast???
WTF???
:juuksed:

gamer
14.08.05, 18:06
Võita suudeti aga pettumus, et Kure Dünamost nii napilt jagu sai...

nii
14.08.05, 18:21
gamer on naljakas vend, kure vöidab,ikka pettumus,oleks kaotanud,oleks ka pettumus olnud naguNII. ja kure ei virisenud eelmise mängu järgselt niisama-kohtunik olevat karistuse saanud,järelikult oli ka pöhjust. aga tänanae mäng-tubli kure, super!!

kaala
14.08.05, 18:28
ega jah, kuressaare on esiliiga meeskond ning jääb selleks kahjuks pikemaks ajaks, kui erilisi muudatusi lähiaja jooksul ei sünni. samas on veel võimalus ML püsima jääda, eks järgmised mängud näitavad.

nii
14.08.05, 18:39
Algselt postitas kaala

ega jah, kuressaare on esiliiga meeskond ning jääb selleks kahjuks pikemaks ajaks, kui erilisi muudatusi lähiaja jooksul ei sünni. samas on veel võimalus ML püsima jääda, eks järgmised mängud näitavad.

on tore,kuid samas kentsakas,et eesti vutis on 2 söltumatut liigade jaotust-jalgpalliliidu oma ja siis kodanik kaala oma! jöudu!

kaala
14.08.05, 18:42
Algselt postitas nii

Algselt postitas kaala

on tore,kuid samas kentsakas,et eesti vutis on 2 söltumatut liigade jaotust-jalgpalliliidu oma ja siis kodanik kaala oma! jöudu!
ma tõesti ei mõista mida sa sellega õelda tahad. olen kuressaare fänn, kuid võtan asju realistlikult, nii nagu on.

gamer
14.08.05, 18:58
Algselt postitas nii

gamer on naljakas vend, kure vöidab,ikka pettumus,oleks kaotanud,oleks ka pettumus olnud naguNII. ja kure ei virisenud eelmise mängu järgselt niisama-kohtunik olevat karistuse saanud,järelikult oli ka pöhjust. aga tänanae mäng-tubli kure, super!!

Issand, Dünamo sugust amatöörsatsi ainult 4-3 võita ja sedagi läbi suurte raskuste on super.
Kaalaga olen nõus, praeguse koosseisu, sponsoreerimise ja asjade käigi koha pealt oleks Kuressaare tõesti esiliigas löögijõuline, Meistriliigas jääb aga natuke vajaka.

nii
14.08.05, 19:06
algatamata pikemat diskussiooni mainin vaid,et reaalsus on see,et kure mängib meistriliigas,mitte esiliigas. see,millist liigat mingi sats väärt on,on puhas subjektiivne arvamus ja selleks ka jääb. see,et eesti ML on selline nagu on,on hoopi steine jutt. kure on samasugune amtöörsats nagu dünamo, ainukese vahega,et tagala (loe vutiajalugu) oli saaremaal olematu. ja seda arvestades on kure tegemas on ajaloo parimat hooaega. kui selleks tuleb appi eesti vuti madalseis,siis ei saa selles kuret süüdistada.

gamer
14.08.05, 19:12
kurel võib olla ju väike ajalugu, aga dünamol on kehv tänapäev.

urmar
14.08.05, 19:37
kurel võib olla ju väike ajalugu, aga dünamol on kehv tänapäev.
No sama raskelt tuli ka Levadiale võit Dünamo üle. Lõpuks 3-1:D

kaala
14.08.05, 20:29
Algselt postitas nii

algatamata pikemat diskussiooni mainin vaid,et reaalsus on see,et kure mängib meistriliigas,mitte esiliigas. see,millist liigat mingi sats väärt on,on puhas subjektiivne arvamus ja selleks ka jääb. see,et eesti ML on selline nagu on,on hoopi steine jutt. kure on samasugune amtöörsats nagu dünamo, ainukese vahega,et tagala (loe vutiajalugu) oli saaremaal olematu. ja seda arvestades on kure tegemas on ajaloo parimat hooaega. kui selleks tuleb appi eesti vuti madalseis,siis ei saa selles kuret süüdistada.
subjektiivne arvamus. kure on kahtlemata esiliigas alati esikolmikus olnud, ning juba aastaid meistriliiga ning esiliiga vahel tilberdanud. meistriliigas jäädakse üldjuhul peksupoisiks, viimastel aastatel on tulemused muidugi paranenud. paremad mängijad lahkuvad, hooaja lõpus pidavat näiteks Raamat lahkuma. Samas võiks meeskond esiliigas julgust, enesekindlust ning indu koguda, selle asemel et lootusetult ML`s kaotada.

17
14.08.05, 21:02
Kurat te läärutate siin, poisid olid tublid, et suutsid ikkagi 3-1st välja tulla. Eriti jama oli muidugi see, et avapoolajal ei suudetud midagi normaalset välja mõelda. Üks sõimas teist ja teine kolmandat jne. Aga ei, kolm punkti on kolm punkti;)

Jeti88
14.08.05, 21:35
Tohoh, olen päeva internetist ja raadiost eemal ja mis on juhtunud. Kure võitis trilleris Dünamot. Üheltpoolt lahe: võit ja 3 punkti ning kaotusseisus ei kaotatud lootust ja võideldi lõpuni aga teiseltpoolt Dünamol lasta endale 3 kolli lüüa... Eelkõnelejatele: Jah, Kure on amatöörsats ja on ka lähitulevikus edasi amatöörsats. Aga samas, koduväljakul suudetakse kõigiga normaalselt mängida, suurim kaotus oli vist 6:0 Florale kui mälu ei peta. Merkuur sai tna 8:0, Tammeka on saand TVMK-lt kena paki, Dünamo on ka neid üks jagu saand, Valga vist on ka saand suurema kaotuse kui Kure. Hooaja lõpuks võib veel mööduda Valgast ja Tammekast, nii et ei ole ullu midagi. :õnnelik:

gamer
14.08.05, 21:43
Algselt postitas hmf

Tohoh, olen päeva internetist ja raadiost eemal ja mis on juhtunud. Kure võitis trilleris Dünamot. Üheltpoolt lahe: võit ja 3 punkti ning kaotusseisus ei kaotatud lootust ja võideldi lõpuni aga teiseltpoolt Dünamol lasta endale 3 kolli lüüa... Eelkõnelejatele: Jah, Kure on amatöörsats ja on ka lähitulevikus edasi amatöörsats. Aga samas, koduväljakul suudetakse kõigiga normaalselt mängida, suurim kaotus oli vist 6:0 Florale kui mälu ei peta. Merkuur sai tna 8:0, Tammeka on saand TVMK-lt kena paki, Dünamo on ka neid üks jagu saand, Valga vist on ka saand suurema kaotuse kui Kure. Hooaja lõpuks võib veel mööduda Valgast ja Tammekast, nii et ei ole ullu midagi. :õnnelik:

Pole ka ime miks eesti liiga tase ja vaadatavus sellised on;)

Jeti88
14.08.05, 21:45
Algselt postitas gamer

Algselt postitas hmf

Pole ka ime miks eesti liiga tase ja vaadatavus sellised on;)

Eks see Eesti liiga ole jah selline nagu ta on, aga puuduvad veel traditsioonid ning pealegi tõelised fännid käivad ikka omadele kaasa elamas.

17
14.08.05, 22:10
Mina karjusin täna üksinda Dünamo \"fännihordid\" üle:)

Jeti88
14.08.05, 22:14
Algselt postitas 17

Nii peabki (Y)

Drogba
14.08.05, 22:19
Algselt postitas 17

Ega ma arvna Dünamol polegi fänne.\" Ja pealtvaatjaid oli ka kindlasti palju.\":)

kaala
14.08.05, 22:44
Algselt postitas 17

vaevalt et sa üksi karjusid:lahe:

Jeti88
14.08.05, 22:59
Ei tea mitmes värav see juba oli a la \"audivise Salong ja värav Pukk\":D

kaala
14.08.05, 23:07
või siis lihtsalt audivise salongilt ning värav

nii
15.08.05, 10:21
kui nüüd salongist rääkida,et tegelikult oli sel näd vahetusel huvitav situatsioon-laupäeval tegutsesid kohtunikena \"ölg-öla körval\" Sten Kaldma väljakukohtunikuna ja Martin Salong joonekohtunikuna. Juba järgmisel päeval pidi nad üles astuma vastasleerides-Kaldma vilistas kure-dün mängu ja Salong mängis! Kui on ikka tegemist sama Martin Salongiga? Huvitav oleks ka teada,palju Salong ikkagi suudab seda palli visata? vahel tundub,et kui ilusti kokku vötta ja natuke pingutada,siis 3/4 laiusest poleks probleem? kas see pole omalaadne ML rekord?:)

17
15.08.05, 10:57
Noo tavaliselt kui on näiteks nurgalipu juurest aut, siis tavaliselt tuleb kuskile penaltipunktile. Aga ma usun et ta on rohkemakski võimeline;)

arvaja
15.08.05, 10:59
Päris kõva mees siis.

kaala
16.08.05, 17:49
peab veel muidugi mainima, et kurel innastata on nagu liivakast

kaitz
16.08.05, 21:45
Saarlastel ka järgmises voorus võimalus punkte teenida kui kodus mängitakse Valgaga EDU:kaval:

17
16.08.05, 21:49
Algselt postitas kaitz

Saarlastel ka järgmises voorus võimalus punkte teenida kui kodus mängitakse Valgaga EDU:kaval: Valga mäng on vöörsil...

kaitz
16.08.05, 21:55
Njah sorry minu aps

17
18.08.05, 12:52
Kas keegi poleks nõus pühapäeval Tallinnast autoga Valka sõitma ja peale mängu tagasi? Bensuraha võiks kinni plekkida ja ka mingi sümboolse tasu vbla?

17
19.08.05, 00:23
Algselt postitas 17

Kas keegi poleks nõus pühapäeval Tallinnast autoga Valka sõitma ja peale mängu tagasi? Bensuraha võiks kinni plekkida ja ka mingi sümboolse tasu vbla?
Tõstataks uuesti oma küsimuse...:õnnelik:

lennu
19.08.05, 00:25
Algselt postitas 17

Algselt postitas 17

Sa ei taha teada, kui palju sa ainuüksi bensiini eest pead edasi-tagasi sõites maksma.

17
19.08.05, 00:31
Algselt postitas lennu

Algselt postitas 17

Algselt postitas 17

Sa ei taha teada, kui palju sa ainuüksi bensiini eest pead edasi-tagasi sõites maksma.Aga Kure on seda väärt:)

Oll
19.08.05, 00:34
Pühapäeval on Tallinnas niii head mängud, et patt oleks need vahele jätta.
14:00 TVMK-Levadia, Kadriorus
17:00 Flora-Trans, A. Le Coqil

kaala
19.08.05, 00:38
no ega ei jõua koguaeg kure-tlna vahet ka sõita.

17
19.08.05, 00:46
Algselt postitas Oll

Pühapäeval on Tallinnas niii head mängud, et patt oleks need vahele jätta.
14:00 TVMK-Levadia, Kadriorus
17:00 Flora-Trans, A. Le Coqil
Aga Kure mäng on veel parem;)

kaitz
19.08.05, 01:01
Oled ikka kindel või, kahjuks mängib Tulevik Viljandis Tammekaga:D

Karla
19.08.05, 02:43
Ma võiks sind küll sõidutada Valka, aga teatavasti sõidan ma autoga 200 kilti tunnis ja ma ei tea, kas sa julgeks auto peal olla:doh:

17
21.08.05, 18:21
DIIIIIIIIIMAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Jeti88
21.08.05, 18:55
Kure 3:1 ees:õnnelik: yeah

gamer
21.08.05, 19:00
Issand Saarema upub ära kui vutifännid täna seal rõõmustama hakkavad. EKs suruge Valga päris maha.

17
21.08.05, 19:23
Algselt postitas hmf

Kure 3:1 ees:õnnelik: yeahSa ei olegi Valgas?

kaitz
22.08.05, 00:54
Algselt postitas 17

Algselt postitas hmf

Miko kas pikemat komentaare saaks kuda Valga siis nii kehv oli:kaval: aa nagu ma ennist kirjutasin lootsin kah et Kure võtab 3 punni,sest seal ka ju paar mulki:D

17
22.08.05, 00:58
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas 17

Algselt postitas hmf

Miko kas pikemat komentaare saaks kuda Valga siis nii kehv oli:kaval: aa nagu ma ennist kirjutasin lootsin kah et Kure võtab 3 punni,sest seal ka ju paar mulki:D
Kaido, aga sina loe rohkem FC Kuressaare kodulehte;) A kui sa ei viitsi siis....

Kure sai Valgas võidu (2)
21.08.2005 - 22:14

Pühapäeval kohtus FC Kuressaare Valgas sealse meeskonnaga. Saarlaste vastu võitu võtma tulnud väljakuperemehed said aga lüüa ning 4:2 võit tõstis meie meeskonna turniirtabelis seitsmendaks.

Kohtumist FC Kuressaarega alustas FC Valga bravuurikalt, ilmse eesmärgiga saarlastele kohe värav lüüa ja asi paika panna. Avantüürile läinud väljakuperemehed lõikasid aga näppu.

\"Nad tulid ikka väga julma pressiga peale, nii et äärekaitsjad olid liialt kõrgel ja see andis meile võimaluse kiireteks vasturünnakuteks,\" rääkis treener Jan Vazinski.

Nii avas mänguskoori vasturünnakust Dima Kulikov, kes 14. minutil lõi teravast tsenedrudest Valga värava alla 1:0. Väljajooksul eksis kodumeeskonna väravavaht Sander Reelo.

Vaid neli minutit hiljem andis Kuldar Kaljuste Martti Pukile läbijooksule täpse söödu ja viimane lõi 2:0. 29. minutil lõi Dima Kulikov sarnasest situatsioonist juba 3:0. Valga lõi esimesel poolajal 1:3 standardolukorrast.

\"Esimese poolaja lõpp kujunes närviliseks,\" rääkis Vazinski, kelle sõnul püüdis Valga teisel poolajal kasutada ära olukorda, kus Kurel polnud keskkaitses piki mängijaid. \"Kaitse pidas siiski korralikult ja mehed said hakkama,\" kiitis treener oma hoolealuste esitust.

Kui Kuldar Kaljuste lõi 66. minutil järjekordsest vasturünnakust 4:1 oli mäng tehtud. Treener andis võimaluse ka väravavaht Aiko Orglale, kellel 92. minutil sisse lastud väravas polnud süüd. Valga mängija karistulöögist lendas pall latti, sealt vastu Orgalt ja siis väravasse.

\"Ei saa seda mängu Dünamoga peetud kohtumisega võrredalgi. Kvaliteet ja tempo olid ikka palju kõrgemad. Samas ei saa öelda, et võit tuli kergelt, pingutada tuli ikka päris tõsiselt,\" märkis Jan Vazinski.

FC Kuressaare: Rait Hansen (87. Aiko Orgla), Taavi Azarov, Rainer Veskimäe, Janek Meet (85. Jaanis Kriska), Andrus Koplimäe, Viktor Alonen, Kaarel Raamat, Kuldar Kaljuste, Dmitri Kulikov (71. Hendrik Karlson), Martti Pukk, Maikko Mölder.

kaitz
22.08.05, 01:12
Tänan

Jeti88
22.08.05, 10:20
Väga hea artikkel. (Y)

17
22.08.05, 21:18
FC Kuressaare alustab naiste jalgpalliga

Kuna naiste jalgpall on maailmas tuule tiibadesse saanud ja aina suuremat populaarsust kogumas, alustab ka FC Kuressaare septembris tüdrukute ja neidude treeningutega.

Naiste jalgpalli vääramatust arengust maailmas annab tunnistust asjaolu, et paljudel rahvusvahelistel võistlustel kuulub see ala võistlusprogrammi. Nii mängitakse naiste jalgpalli Saarte mängudel ja neidude vutti Balti mere saarte spartakiaadil. Saarlased on esialgu võistkondade puudumisel nendest turniiridest eemale jäänud.

Üheks põhjuseks on ka Eesti Jalgpalli Liidu poolt kehtestatud punkt klubide litsentseerimiseks, kus igal meistriliiga klubil peab järgmisel aastal meistrivõistlustel mängima üks tüdrukute ja ülejärgmisel aastal üks naiste võistkond.

“Selge on see, et tüdrukute hõivatus spordis on poistega võrreldes vähene,” rääkis FC Kuressaare president Priit Penu, kes usub, et neidudel on soov jalgpalli mängimise vastu olemas.

“Just maakoolid on seni huvi üles näidanud, sest nende turniiridel on tüdrukud mänginud juba pikemat aega ja teinud seda aktiivselt. Nüüd on viimane aeg soovijatele pakkuda ka organiseeritud vormis treeninguid,” lisas jalgpallijuht.

FC Kuressaare alustab Margus Kuuse juhendamisel esialgu kahe grupiga. Esimesse võetakse 1990. aastal sündinud ja vanemaid neide, ning teise gruppi 1991., 92. ja 93. aastal sündinud tüdrukuid.

Nooremate grupi kogunemine on Kuressaare kunstmuruväljakul esmaspäeval, 12. septembril kell 16 ja vanematel neidudel kell 18.

“Naised ja jalgpall sobivad kokku niikaua, kui mängijad ei kaota väljakul naiselikkust,” täheldas Priit Penu.

17
28.08.05, 22:01
Kuressaare ja Merkuur tegid võitlusliku viigi

Tugevas vihmasajus alanud kohtumine algas mõlemapoolsete võimalustega, ent avaväravale oli lähemal kodumeeskond. Omad võimalused olid nii Martti Pukkil, Dmitri Kulikovil kui ka Andrus Koplimäel, ent võimalusteks need jäidki.

Parim võimalus skoori avamiseks oli Maikko Möldril, kes suutis end võidelda väravavaht Sergei Lepmetsaga 1-1 olukorrrale, kuid viimane tõmbas ründaja maha ning peakohtunik Hannes Kaasikul ei jäänud muud üle kui suunata käsi penaltipunktile ning taskust välja otsida punane kaart. Merkuuri mängijate protestimine ei aidanud ning kohtunik oma otsust ei muutnud. 11 meetri karistuslööki läks sooritama kogenud Viktor Alonen, ent tema löök jäi nõrgaks ning vahetusest sekkunud Nikolai Grišinil selle tõrjumisega probleeme ei tekkinud.

Avapoolajal käis pall korra ka väravavõrgus, kuid Maikko Mölderi tabamus oli sooritatud suluseisust. Koos kohtuniku poolajavilega lakkas ka terve avapoolaja väldanud vihmasadu, mis võimaldas pealtvaatajatel mängu paremini jälgida ning ka Merkuuri treenerid ja vahetusmehed said katuse alt treeneritepingile liikuda.

Teist poolaega alustas paremini külalisvõistkond Tartust, mis tõi edu 55. minutil kui rängalt eksis sööduga Viktor Alonen, kes söötis palli otse Aleksei Mamontovile, kes Rait Hansenist kergelt mööda mängis ning palli tühja väravavõrku saatis.

Vastaste väravast sai kõvasti indu FC Kuressaare meeskond ning järjest teeniti mitmeid nurgalööke, mis väga ohtlikult värava eest napilt mööda vuhisesid. Lõpuks tõi kodumeeskonnale tulu paremalt äärelt tulnud nurgalöök. Kaarel Raamat suunas palli karistusalas täiesti vabana oodanud Priit Reiskale, kes omakord peaga suunas nahkkera värava ees vabana oodanud Viktor Aloneni, kel polnud raskuseid mänguvahendi võrku saatmisega.

Oli selgelt näha, et kodumeeskond viigiga ei rahuldu. Rünnati armutult, kuid ükski üritus enam vilja ei kandnud. Parimad võimalused luhtasid vahetusest sekkunud Janek Meet, Martti Pukk ning Andrus Koplimäe.

Kuid kolm punkti polnud kaugel ka Merkuuri jaoks. Jaanus Sireli umbes 25lt meetrilt sooritatud karistuslöök lendas latti ning sealt juba auti. Enne lõpuvilet käis pall korra ka kodumeeskonna väravapostis, ent skoor ei muutunud ning mõlemad meeskonnad kirjutasid tabelisse juurde ühe punkti.

FC Kuressaare - JK Merkuur Tartu 1:1 (0:0)

Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Tiit Kivisild
Väravad: 63. Viktor Alonen - 55. Aleksei Mamontov
31. Viktor Alonen ei realiseerinud penaltit
Hoiatus: 45. Maikko Mölder
Eemaldamine: 30. Sergei Lepmets
Mängupaiga olud: Õhutemperatuur +14, pilves ja tuuline ilm, tugev vihmasadu; väljak rahuldavas seisukorras, pehme.
Pealtvaatajaid: 50

FC Kuressaare: Rait Hansen, Taavi Azarov (58. Janek Meet), Vitali Valuiski (88. Hendrik Karlson), Rainer Veskimäe, Priit Reiska, Viktor Alonen, Dmitri Kulikov, Kaarel Raamat (81. Peeter Pihel), Maikko Mölder, Martti Pukk, Andrus Koplimäe.

JK Merkuur: Sergei Lepmets, Kaspar Rõivassepp, Sergei Ottšik, Rodion Aleksejev, Jaanus Sirel, Artur Ossipov, Juri Leitan, Aleksei Mamontov, Vladislav Ivanov, Deniss Serikov, Vladislav Russakov (30. Nikolai Grišin).

Meistriliiga
1. FC TVMK Tallinn 25 20 4 1 95 - 15 64
2. FC Levadia Tallinn 25 18 5 2 68 - 17 59
3. JK Trans Narva 25 16 4 5 74 - 30 52
4. FC Flora Tallinn 25 15 5 5 48 - 25 50
5. JK Merkuur Tartu 25 9 7 9 42 - 51 34
6. JK Tulevik Viljandi 25 7 8 10 25 - 37 29
7. FC Kuressaare 25 6 3 16 25 - 58 21
8. JK Tammeka Tartu 25 6 3 16 40 - 62 21
9. FC Valga 25 6 2 17 29 - 55 20
10. JK Dünamo Tallinn 25 1 1 23 19 - 115 4
8. FC Kuressaare 25 6 3 16 25 - 58 21

Martin
28.08.05, 22:02
Grišin on minu mäletamist mööda kolmest temale löödud pendlast kõik kolm ka tõrjunud.

Jeti88
28.08.05, 22:18
Algselt postitas 17

Teist poolaega alustas paremini külalisvõistkond Tartust, mis tõi edu 55. minutil kui väljatulekul eksis kodumeeskonna väravavaht Rait Hansen, kellest Aleksei Mamontov kergelt mööda mängis ning palli tühja väravavõrku saatis.

See muuda küll ära, Raidil ei olnud selles olukorras võimalustki, olukord oli karistusalast väljas. Äärelt eksis Alonen andes valesöödu otse Mamontovile nina ette, Raidil polnud libedal väljakul, joostes hoo pealt tulles ja karistusalast väljaspool seal midagi teha.

17
28.08.05, 22:22
Algselt postitas hmf

Algselt postitas 17

Teist poolaega alustas paremini külalisvõistkond Tartust, mis tõi edu 55. minutil kui väljatulekul eksis kodumeeskonna väravavaht Rait Hansen, kellest Aleksei Mamontov kergelt mööda mängis ning palli tühja väravavõrku saatis.

See muuda küll ära, Raidil ei olnud selles olukorras võimalustki, olukord oli karistusalast väljas. Äärelt eksis Alonen andes valesöödu otse Mamontovile nina ette, Raidil polnud libedal väljakul, joostes hoo pealt tulles ja karistusalast väljaspool seal midagi teha.

Aga samas ta eksis ikkagi ju väljatulekul, sest kui sööt tuli karistusalast väljaspoole, siis ta poleks pidanud välja tormama, oleks joonel seisnud oleks vast ära ka võtnud;)

Jeti88
28.08.05, 22:24
Algselt postitas 17

Algselt postitas hmf

Algselt postitas 17

Aga samas ta eksis ikkagi ju väljatulekul, sest kui sööt tuli karistusalast väljaspoole, siis ta poleks pidanud välja tormama, oleks joonel seisnud oleks vast ära ka võtnud;)

Sellises olukorras peab väravavaht välja tulema, siin ei ole küsimustki, kui ründaja tuleb üks ühele siis väravavaht EI JÄÄ mitte mingil juhul joonele. See oli 100% Aloneni viga.

17
28.08.05, 22:25
Algselt postitas hmf

Algselt postitas 17

Algselt postitas hmf

Algselt postitas 17

Sellises olukorras peab väravavaht välja tulema, siin ei ole küsimustki, kui ründaja tuleb üks ühele siis väravavaht EI JÄÄ mitte mingil juhul joonele. See oli 100% Aloneni viga.

No okei, sina oled tark poiss, muudan siis kuidagimoodi ära:)

Jeti88
28.08.05, 22:28
ok, väga hea:)

17
28.08.05, 22:30
Algselt postitas hmf

ok, väga hea:) Muide, olid mängul turvamehena? Täna muud rahvast polnudki vist eriti:)

Jeti88
28.08.05, 22:37
Ei olnud jah palju raffast, sellepärast tahakski küsida kus selline publikuarv nagu 50, kui turvamehed ja Kivi ka juurde arvestada sain mina ainlt 17, kui õieti meenutan...:oih:

17
28.08.05, 22:39
Algselt postitas hmf

Ei olnud jah palju raffast, sellepärast tahakski küsida kus selline publikuarv nagu 50, kui turvamehed ja Kivi ka juurde arvestada sain mina ainlt 17, kui õieti meenutan...:oih: Pane pallipoisid, mängijad, treenerid ja muud asjad ka otsa ja saadki 50 täis. Muide, miks sa küsimusele ei vastanud?:)

kaups
29.08.05, 13:39
Ära unusta ka staadioni hotelli külastajaid, kes rõdult ja akendest pingsalt mängu jälgisid;)

poisike
30.08.05, 10:47
ehhe :)

arvaja
30.08.05, 17:13
Kuressaare oleks pidanud ikka Merkuurile kindlasti ära panema.Kooseisu poolest oldi tugevamad ja lisaks veel punane kah.

kaala
30.08.05, 17:17
oleks oleks jah. aga samas mängis merkuur siiski paremini, ka arvulises vähemuses olles, ütleks ma.

poisike
31.08.05, 01:16
aga ilm oli ka merkuuri vastu väga palju esimene poolaeg ju oli merkuuril tuul vastu ja teine poolaeg läx ilm paremax ja kurel ei olnudgi tuul vastu...kahju et kure ei suutnud ä panna,need 2 punkti võivad väga palju hooaja lõpus kätte maksta ja muidugi ka see 1 kaotus dynamole !:P

31.08.05, 22:27
Ei usu, et Kure ikkagi mudaliigasse kukub, isegi kui viimase kahe hulgas hooaja lõpetab, sest üleminekumängudel peaks ikka kõigile esiliiga satsidele ära tegema.

17
31.08.05, 22:30
Homme siis karjume Piraaja \"fännihordid\" üle:)

PraS
31.08.05, 22:40
Algselt postitas www

Ei usu, et Kure ikkagi mudaliigasse kukub, isegi kui viimase kahe hulgas hooaja lõpetab, sest üleminekumängudel peaks ikka kõigile esiliiga satsidele ära tegema.

Kui Kure peaks eelviimaseks jääma siis arvan, et neil Ajaxi vastu erilist võimalust pole.

31.08.05, 22:46
Algselt postitas PraS

Algselt postitas www

Kui Kure peaks eelviimaseks jääma siis arvan, et neil Ajaxi vastu erilist võimalust pole.

Vaidlen vastu. Ajaxi vastu on suurepärased võimalused, kui Kurel on hea päev.

Jeti88
31.08.05, 22:50
Algselt postitas PraS

Algselt postitas www

\"erilist võimalust pole\"....lõpeta ära...nii hea nali.....:D :D :D

kaala
31.08.05, 23:13
Algselt postitas hmf

Algselt postitas PraS

Algselt postitas www

kusjuures ma arvan et prasil on siinkohal õigus.

Jeti88
31.08.05, 23:18
Ma saan aru et Ajax on hea sats ning kurel läheb (kui läheb) madinaks venkudega..aga \"pole erilist võimalust\" on nüüd küll natuke ülepingutatud.

PraS
31.08.05, 23:19
Algselt postitas hmf

Algselt postitas PraS

Algselt postitas www

Noormees saare pealt olete te Ajaxi mängu sel hooajal näinud?

17
31.08.05, 23:19
Saage aru pessimistid, Kure ei lange üheksandaks!!!! Jõuab kohale?

Jeti88
31.08.05, 23:21
Algselt postitas PraS

Algselt postitas hmf

Algselt postitas PraS

Algselt postitas www

kahjuks ei ole

PraS
01.09.05, 00:00
Algselt postitas hmf

Algselt postitas PraS

Algselt postitas hmf

Algselt postitas PraS

Algselt postitas www

kahjuks ei ole

Kui oleksid näinud siis muretseksid, kui kure peaks 9-ks jääma.

Taavi.T
01.09.05, 03:41
Mina arvan ka ,et Tallinna sibulad(Ajax) - käivad Kuressaare(Tallinn,Viljandi jms) tahtejõust üle,Kahju küll.
Krt venkud oskavad hästi lükata küll ,Ja mitte kõik ei ole põlisvenkud(noored nagad).

Amadeus
01.09.05, 12:11
Niisuguse mänguga mida mina neid nägin mängivat Ajax küll Kuret ei võida. Nende tempo on ikka kõvasti madalam kui Kuressaare pakutav. Olen mõlemat klubi näinud vähemalt kahel korral mängimas ja väidaks, et Kurel on Ajaxi vastu väga head võimalused.

Jeti88
01.09.05, 21:00
Piraaja 1-5 Kure

Kas keegi käis mängu vaatamas ja oskab õelda mis Kallega juhtus?

PraS
01.09.05, 21:13
Algselt postitas hmf

Piraaja 1-5 Kure

Kas keegi käis mängu vaatamas ja oskab õelda mis Kallega juhtus?

17 käis vaatamas ning pärast on oodata ülevaadet toimunust.

01.09.05, 23:01
Algselt postitas 17

Saage aru pessimistid, Kure ei lange üheksandaks!!!! Jõuab kohale?

Mina ka ei usu, et langeb. Vastupidiselt minu kartustele, et hooaja lõpuks väsivad Kure poolprofid ja amatöörid ära, tundub, et kogutakse hoopis enesekindlust. See on hea märk.

Sir. Nuutu
01.09.05, 23:10
Phehee, nägin jah. 17 üksinda kükitas seal. Ja kus olid ülejäänud Kure kaasvõitlejad?!

17
02.09.05, 00:56
Hökhömm, mäng oli suht naksikas. Väravaid oleks võinud muidugi rohkem olla. Eks võimalusi oli ka, aga kahjuks jäid realiseerimata. Kuldari mängu lülitumine teisel poolajal muutis asja ikka kõvasti aktiivsemaks. Piraaja tohutud fännihordid karjusin muidugi üle:lahe: Maiksilt siis kaks, Vikilt, Dimalt ja Pukalt 1 koll. Mansabussiga oli ka väga lahe sõita:õnnelik: Kamp naljavendi koos:) Ja Bergile... plärtsu vähem, mängi rohkem;)

17
02.09.05, 13:37
Algselt postitas hmf
Kas keegi käis mängu vaatamas ja oskab õelda mis Kallega juhtus?Täpselt küll ei tea, aga jansu pärast bussis rääkis midagi et kuidas Kalle homme kooli saab minna silm sinine ja puha. Arvatavasti siis pani pead mõnusa laksuga pead kokku kellegagi. Tõesti ei tea, ei tea isegi seda mis ma sel hetkel tegin:oih:

Jeti88
08.09.05, 19:26
Meie treener siis Meistriliiga kuu parim treener. Lahe:õnnelik:
Kuressaare lõi augustikuus 10 väravat ja teenis 7 punkti. Lahe:õnnelik:

17
08.09.05, 22:19
Juhuuuuu!!!!:r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m7: Jan!Jan!Jan!Jan! Väga bro! Pühapäeval siis näeme auhinna üle andmist mõlemale, nii kuu parimale mängijale kui ka treenerile!:) On ainult üks Jan Važinski!:õnnelik:

17
10.09.05, 10:26
Peeter Pihel alustab telekoka karjääri

Tänasest hakkab FC Kuressaare mängija, Pädaste mõisa peakokk, TV 3-s juhtima kokasaadet “Tuhlid ja trühvlid”. Avasaade jõuab ekraanile täna kell 10.40. Samal kellaajal on see eetris ka järgnevatel laupäevadel.

Põhiline osa saatest on salvestatud Pädaste mõisas. Seal peabki Peeter Pihel peakoka ametit. Ka kõik järgmised saated salvestatakse Pädastes.

:õnnelik: :õnnelik: edasi Pets!

17
11.09.05, 21:13
Nojah, läks nagu läks. Mängupilt ei = mittekuidagi skoor. Esimestel minutitel oli ikka paar päris head võimalust. Maiksil kohe täitsa alguses 1-1 olukord ei kasutanud ära. Siis Gussevi värav saginast. Kobapeale löödud. Siis näiteks Kaarel ei saanud tühja värava ees pallile pihta:doh: Ja siis need väravad... Ja Janek pennal! Väga naksikas! Siis lõpus oli ka veel Maiksil 1-1 olukord, löök jäi nõrgaks ja Teleš võttis kindlalt ära. Florale paneme ära!:)

kaala
11.09.05, 22:57
TVMK ei jätnud Kuressaarele mingit võimalust

Päeva esimeses mängus kell 14.00 kohtusid kohalik FC TVMK ja külla sõitnud FC Kuressaare. Kodumeeskond ei jätnud saarlastele mingeid võimalusi, lõppskooriks 6:1.

FC Kuressaare kaitsemängija Martin Salong tunnistas, et suureskoorilise mängu põhjuseks oli halvasti kokku mänginud kaitseliin ja ebakindel väravavaht.

\"Täna oli jälle uus väravavaht, kes ei olnud kõige kindlam ja kui kaitsjad ei tunne ennast kindlalt väravavahi näol, on ka nemad ebavlevad\", rääkis Salong. \"Me ei ole veel valmis eesti parima klubi vastu oma mängu mängima\", lisas ta.

Ka meeskonnakaaslane Henrik Karlsson tunnistas sama: \"Tasemevahe andis tunda üle pika aja. Kaitse ei olnud hästi kokku mänginud ning ka väravavahil tekkisid omad probleemid.\"

Kodumeeskond TVMK alustas esimest poolaega kõva pressinguga ning mida mäng edasi, seda kiiremaks mängutempo muutus. Kuressaare kaitseliin murti juba 6. mänguminutil, kaua ei pidanud ka teisi väravaid ootama.

33. minutil juhiti juba 4:0. Poolaja lõppedes langes TVMK pressing ning ka Kuressaarel tekkisid omad võimalused. Pärast pikka rünnakut tõmmati karistusalas maha Kuressaare poolkaitsja Dmitri Kulikov, kohtunik andis koheselt penalti. 11-meetri karistuslööki asus sooritama Janek Meet, kes võimaluse osavalt väravaks realiseeris.

\"Mängutulemuses ei ole kedagi süüdistada, nemad on profid, meie amatöörid. Oleks ka imelik kui meie oleksime võitnud,\" tunnistas Kuressaare mängija Martin Salong.

Samas tõdes poolkaitsja Kaarel Raamat, et mängupilt polnudki kõige hullem: \"Arvan, et me pole TVMK vastu enne nii hästi mänginud.\"

Teisel poolajal mängis TVMK sama tuliselt kui esimesel. Teravalt sekkus rünnakutel Tarmo Neemelo, kes oli külalismeeskonnale tõeline peavalu. Mängule panigi punkti sama mees. 89. minutil vormistas Neemelo kübaratrikiga lõppseisuks 6:1.

\"Lõppseisuga ei ole rahul, küll aga oli mängupilt enam vähem. Omad võimalused oleks pidanud ära lööma. Ka mängudistsipliiniga tekkis probleeme, ei hakka nimesid nimetama,\" kommenteeriks lõppseisu külalismeeskonna ründaja Maikko Mölder. \"Nad olid igas mänguelemendis meist paremad,\" lisas ta.

sinul miko on kõik mängud naksikad.

Jyrka
11.09.05, 22:59
17ne postitustest jääb mulje, et FCK on üks tugevamaid klubisid liigas. Lihtsalt ei vea ja kohtunik teeb sohki.

Kaspy
11.09.05, 23:01
kokkade meeskond:õnnelik:

siim089
11.09.05, 23:11
väike teemaväline teade 17le,
Kuzmitsevil keelati nyyd ML mängude vilistamine :D

17
11.09.05, 23:21
Algselt postitas siim089

väike teemaväline teade 17le,
Kuzmitsevil keelati nyyd ML mängude vilistamine :Dsosku muidu mainis ka seda juba kuskil teemas;) Ja muide Jyrka, Kure ongi parim!:õnnelik:

ROOTSI KUNN
12.09.05, 14:41
Algselt postitas Jyrka

17ne postitustest jääb mulje, et FCK on üks tugevamaid klubisid liigas. Lihtsalt ei vea ja kohtunik teeb sohki.
Õige toetaja peabki kogu aeg uskuma ,et tema klubi on parim.:)
Eile Kurede mängul olles pean igatahes mainima ,et Kure fännid olid väga lahedad sellid,kes mitte ei istunud trumm kaenlas vaid laulsid ja elasid täiega kaasa. Igatahes tegid ka teistel tribüünil istujatel tuju heaks . Oleks teistelgi klubidel selliseid toetajaid!!!

Pilt
12.09.05, 14:57
floral võiks sellised toetajad olla!:D

17
12.09.05, 15:45

Algselt postitas Jyrka

Eile Kurede mängul olles pean igatahes mainima ,et Kure fännid olid väga lahedad sellid,kes mitte ei istunud trumm kaenlas vaid laulsid ja elasid täiega kaasa. Igatahes tegid ka teistel tribüünil istujatel tuju heaks . Oleks teistelgi klubidel selliseid toetajaid!!!:r66m7: :r66m7: :r66m15: :r66m15: Ei tore, Flora on meil juba kotis:) Karikas siis teises ringis vastamisi mingi kolmanda liiga satsiga. Meie kodukalt ei saanudki aru, kas siis kodus või vöörsil:sega4:

17
12.09.05, 17:19
Uurige tänase Päevalehe lehekülge nr 24:õnnelik:

KertK
12.09.05, 17:37
karikas teil vastasex KL Kalevi meeskond, kes pallib III ida coonis. Ja mäng toimub meie kodustaadionil, millex hetkel on Alu staadion Raplamaal, aga karikamängu kõige tõenäolisem toimumiskoht on praegu Kalevi kunstmuru. Kahju et teil jah loosiõnne seekord polnud ja peate veerandfinaali pääsu jälle järgmisel aastal proovima ;)

Oll
12.09.05, 19:40

Algselt postitas Jyrka

Eile Kurede mängul olles pean igatahes mainima ,et Kure fännid olid väga lahedad sellid,kes mitte ei istunud trumm kaenlas vaid laulsid ja elasid täiega kaasa. Igatahes tegid ka teistel tribüünil istujatel tuju heaks . Oleks teistelgi klubidel selliseid toetajaid!!!

.

17
12.09.05, 20:02
Algselt postitas Oll

Algselt postitas Jyrka

.Ee paluks veidi pikemalt ning arusaadavamalt?

Oll
13.09.05, 02:53
Algselt postitas 17

Algselt postitas Oll

Algselt postitas Jyrka

.Ee paluks veidi pikemalt ning arusaadavamalt?

Juba sai teid kiidetud. Punktist piisab.

eston maravilha
13.09.05, 10:48
Algselt postitas 17

Nojah, läks nagu läks. Mängupilt ei = mittekuidagi skoor. Esimestel minutitel oli ikka paar päris head võimalust. Maiksil kohe täitsa alguses 1-1 olukord ei kasutanud ära. Siis Gussevi värav saginast. Kobapeale löödud. Siis näiteks Kaarel ei saanud tühja värava ees pallile pihta:doh: Ja siis need väravad... Ja Janek pennal! Väga naksikas! Siis lõpus oli ka veel Maiksil 1-1 olukord, löök jäi nõrgaks ja Teleš võttis kindlalt ära. Florale paneme ära!:)

BWAHAHAHAHHAAAA

ega seis tõesti mängupilti eriti hästi peegeldanud.. dünamo mängu skoori oleks pidanud vähemalt kordama.

jansa
13.09.05, 10:58
Algselt postitas KertK

karikas teil vastasex KL Kalevi meeskond, kes pallib III ida coonis. Ja mäng toimub meie kodustaadionil, millex hetkel on Alu staadion Raplamaal, aga karikamängu kõige tõenäolisem toimumiskoht on praegu Kalevi kunstmuru. Kahju et teil jah loosiõnne seekord polnud ja peate veerandfinaali pääsu jälle järgmisel aastal proovima ;)

Rumma Tomm lööb teil st saarlastel puuri palle täis:lahe:

poisike
13.09.05, 11:35
jansa sa võid selles ju kindel olla,meie omad löövad ikka teil puuri täis ;)
kahju et võõrsil mäng on muidu olex vaatama läinud :)

17
14.09.05, 16:43
Sain mõni hetk tagasi Fittilt Kure fännisalli kujunduse!:) Niiet andke siis uuesti märku, kes soovivad, saan mingitsorti nimekirja ära koostada ja arvestada kuidagimoodi:)

Fitti on parim!!!!!!!!!!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

gamer
14.09.05, 16:49
Näita kujundust kah:D

17
14.09.05, 16:51
Algselt postitas gamer

Näita kujundust kah:DKle ausaltõeldes väga ei tahaks nagu. Aga sall on superseksikas!:lahe: Küsige fittilt kui ei usu:)

Oll
14.09.05, 17:15
Kui salli hind j22b vahemikku 100-150 eeku, siis v6ib minuga arvestada.

17
14.09.05, 17:19
Algselt postitas Oll

Kui salli hind j22b vahemikku 100-150 eeku, siis v6ib minuga arvestada.Plaan oli 150/125. Et 150 tavakodanikule ja 125 fännikaardiga. Ja kui soovi, siis kas üks või mitu?

IndrekL
14.09.05, 17:29
Miko nagu juba mulle MSN-is ütlesid siis pane mulle üks valmis. ;)

Jeti88
14.09.05, 17:31
ma soovin ka salli.

17
14.09.05, 17:41
Kui keegi millegipärast mitut soovib, siis palun ka see üles märkida:)

poisike
14.09.05, 17:47
aga kas ma saan ka 125 kaga kui tahan saaada seda või peaxin ma 150 maxma või äkki saab veel odavamalt :P17???

kaala
14.09.05, 17:52
150 on hind. 125`ga saavad vaid kuressaare fännid

Oll
14.09.05, 18:01
Algselt postitas 17

Algselt postitas Oll

Kui salli hind j22b vahemikku 100-150 eeku, siis v6ib minuga arvestada.Plaan oli 150/125. Et 150 tavakodanikule ja 125 fännikaardiga. Ja kui soovi, siis kas üks või mitu?

1

arvaja
14.09.05, 19:15
Jee kure juhib 1:0 värava lõi Raamat:P

Jeti88
14.09.05, 21:18
lõppseis siis ikkagi 1:1, natuke kahju aga üks punkt Floralt on ikkagi supper tulemus.

Karla
14.09.05, 21:19
Algselt postitas hmf

lõppseis siis ikkagi 1:1, natuke kahju aga üks punkt Floralt on ikkagi supper tulemus.
Kes Flora värava lõi.

Maarja
14.09.05, 21:29
Nonoh... kaala ja 17.....
Andke infot!

17
14.09.05, 21:36
Floral mingi p...... mingil minutil lõi. Kurat, võit oli ju niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lähedal! Tra nii ei saa. Esimene poolaeg oli ikka eriline komöödia. Tibu ei saanud vist ühtegi lööki üle poole platsi:D Meie muudkui surusime ja surusime, oma 3-4 võimalust lausa oli, a kahjuks jäid kasutamata. Kaarlilt seks värav!:lahe: Vasakult äärelt karistuslöögist, aint et mingi florakas toppis jala vahele, Tibu ofkoors ei liigutanudki. Teine poolaeg oli hoopis midagi muud. Flora ründas ja ründas, aga ka meil olid omad võimalused, kahjuks jäid kasutamata. Flora värav tuli Kriska veast kes pallist mööda lõi. Klaariti küll ära, aga otse mingile jukule jala peale ning kastinurgast umbes lasi risti. Raidil polnud võimalustki. A flora jukud pole vist ühegi värava üle nii õnnelikud olnud... Pillu pani msnis praegu hea killu maha!!!:D:D:D:D

Pillu | flora sind surmani...GUNS N´ ROSES | fc flora cant be stopped! | EESTI-leedu U19 kolmapäev says:
pühapäev saate lutti

Haa haaa haaa!!!!:D:D:D:D Kolm on meie!

poisike
14.09.05, 21:36
see kuradi mihhail ištšuk lõi tuli vahetusest sisse ja kohe mängu esimene puude ja kõmmutas risti :(

päkapikk
14.09.05, 21:44
Algselt postitas poisike

see kuradi mihhail ištšuk lõi tuli vahetusest sisse ja kohe mängu esimene puude ja kõmmutas risti :(mis tähenda:\"kuradi mihhail\"???normaalne kärss on,tuli-nägi-tegi.

poisike
14.09.05, 21:47
nu flora fännide jaox jah aga kure fännide mitte!

Oll
14.09.05, 22:21
Algselt postitas 17

Floral mingi pedekas mingil minutil lõi.

Haiged inimesed on need puberteetikud.
V6ta kohe k6vasti end vaiksemaks.

Jeti88
14.09.05, 22:30
Olliga nõus. 17, oled küll suur fänn aga võta natuke vaiksemaks ja tsenseeri oma postitused ära.

päkapikk
14.09.05, 22:37
Algselt postitas Oll

Algselt postitas 17

Floral mingi pedekas mingil minutil lõi.

Haiged inimesed on need puberteetikud.
V6ta kohe k6vasti end vaiksemaks.moderaator 17 võiks bänni saada:D .ei,aga tegelt jah,ta vist nii tulihingeline,et aeg ajalt ei mõtle eriti selgelt.võib kõigiga juhtuda ju.

gamer
18.09.05, 19:54
Huvitav keda siis täna hakatakse Kure kaotuses süüdistama?

Kaspy
18.09.05, 20:07
A Le Coq arena ümber oli tugev kalahais,mis mängijatel selgelt hingamist segas:lahe:

17
19.09.05, 00:35
Masendav...:( Sitt päev sai sita järje ning lõpuks ka sita lõpu..:( Mis veel selle järelejäänud 25 minutiga juhtub?:(

päkapikk
19.09.05, 00:55
Algselt postitas 17

Masendav...:( Sitt päev sai sita järje ning lõpuks ka sita lõpu..:( Mis veel selle järelejäänud 25 minutiga juhtub?:( :ingel3: ma tulen sulle külla:ingel3:

Oll
19.09.05, 01:56
Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas 17

Masendav...:( Sitt päev sai sita järje ning lõpuks ka sita lõpu..:( Mis veel selle järelejäänud 25 minutiga juhtub?:( :ingel3: ma tulen sulle külla:ingel3:

Spooky:P

kaitz
20.09.05, 13:19
Algselt postitas 17

Masendav...:( Sitt päev sai sita järje ning lõpuks ka sita lõpu..:( Mis veel selle järelejäänud 25 minutiga juhtub?:(

7-0 pähe saada on ikka kah masendav Tulevik nii palju kindlasti ei kaotaks aa Flora oli eelmisest mängust järeldused teind:kaval:

kaigas
20.09.05, 16:21
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas 17

7-0 pähe saada on ikka kah masendav Tulevik nii palju kindlasti ei kaotaks aa Flora oli eelmisest mängust järeldused teind:kaval:

kaitz arvan et praegu on ka tuleviku vorm selline et v6ib vabalt 0:7 saada,sest isegi dynamot ei suudeta v6ita juba 2 m2ngu j2rjest!

kaitz
21.09.05, 13:26
Algselt postitas kaigas

Algselt postitas kaitz

Algselt postitas 17

kaitz arvan et praegu on ka tuleviku vorm selline et v6ib vabalt 0:7 saada,sest isegi dynamot ei suudeta v6ita juba 2 m2ngu j2rjest!

Ei ole sinuga nõus,see et Dünamot ei suudetud võita on lihtsalt meeste psühikas kinni liiga lihtsalt võtsid mängu,mis on muidugi kurb

17
21.09.05, 14:18
Täna siis vägistame TVMKlt vähemalt punkti:) Niiet!

PS! Tulevik võiks praegu kõigilt 7-0 saada:õnnelik:

eston maravilha
21.09.05, 15:05
Algselt postitas 17

lubage naerda

17
21.09.05, 15:37
Algselt postitas eston maravilha

Algselt postitas 17

lubage naerdaNaermine pidi muide eluiga vms pikendama, niiet naera naera;)

kaitz
21.09.05, 18:55
Algselt postitas 17

PS! Tulevik võiks praegu kõigilt 7-0 saada:õnnelik:

Koomik:D :D :D

kaitz
21.09.05, 19:17
kui mängitud 65´ on ikka viik üsna kaugel 1 - 6:D TVMK võtab oma KOOMIK:kaval:

17
21.09.05, 20:20
Seekord läks siis nii... TVMK oli selgelt üle ja võttis oma. Ei midagi muud õelda nagu väga eriti. Andruse värav oli eluseks ikka! Malovi viimane ja Paitsevi väravad olid ka väga ilusad. Pühapäeval siis Merkuur, loodame kolme:)

Kaspy
21.09.05, 21:17
Lootus on lollide lohutus:õnnelik:

17
21.09.05, 21:18
Algselt postitas Kaspy

Lootus on lollide lohutus:õnnelik: Ent lootus sureb viimasena:)

Drogba
21.09.05, 21:54
Kui Neemelo niimoodi jätkab siis ta teeb ka meistriliiga väravate rekordi. 7 mängu veel jäänd:D

kaala
21.09.05, 22:35
Algselt postitas 17

Algselt postitas Kaspy

ei kohtla järve lootus sureb kõige esimesena!

17
21.09.05, 22:37
Algselt postitas kaala

Algselt postitas 17

Algselt postitas Kaspy

ei kohtla järve lootus sureb kõige esimesena!Enam pole Kohlta-Järve Lootust, nüüd peaks Alutaguse lootus olema?:oih:

17
21.09.05, 23:13

Kodukas on tunduvalt parem ,kui mängutase :P . Esimene mäng saadi peale viigilist poolaega 0-3 tappa. Pole hullu ,neil ol ka mitu paremat meest puudu. Kui nad suudavad ,kas või Tln .Levadiat võita siis on asjal mõtet ,kui ei siis on Saares veel kõvasti vaja tööd teha.
Ise pole nende mängu õieti näinudki raske hinda anda. Kõik on sisuliselt amatöörid ja mis sa neilt ikka nõuda saad. Loodame ja hoiame pöialt.:lahe:

Kunni rohkem kui kaheaastavanune postitus. Nüüd seda esimest lauset vast küll enam õelda ei saaks...:õnnelik:

Martin
21.09.05, 23:21
Algselt postitas 17
Kunni rohkem kui kaheaastavanune postitus. Nüüd seda esimest lauset vast küll enam õelda ei saaks...:õnnelik:

Kodukas on langenud mängutasemega sama viletsale tasemele?

kaala
21.09.05, 23:44
Algselt postitas Martin

Algselt postitas 17

Kodukas on langenud mängutasemega sama viletsale tasemele?
kusjuures ütleks küll nii. vähemalt mina.