PDA

View Full Version : FC Kuressaare

Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

17
22.09.05, 00:00
Algselt postitas kaala

Algselt postitas Martin

Algselt postitas 17
Kunni rohkem kui kaheaastavanune postitus. Nüüd seda esimest lauset vast küll enam õelda ei saaks...:õnnelik:

Kodukas on langenud mängutasemega sama viletsale tasemele?
kusjuures ütleks küll nii. vähemalt mina.Tahad väita, et meie tase on halvem kui kolm-neli-viis aastat tagasi?

kaups
23.09.05, 10:10
Kodulehekülje pealt nõustun, see on tõesti ajast ja arust, aga Kure on iga mänguga paremaks läinud-areng on olnud viimase aastaga suur. Viimastes mängudes on tunda amatöörjalgpallile omast nähtust: hooaja lõpuks mehed väsinud(põhikohaga ju töötatakse ja õpitakse), suur mängukoormus, viimane mängutsükkel just tugevate klubidega (\"raudne nelik+Merkuur;). Mis teha, seal see taseme vahe tulebki välja...Hea on vaadata võitluslikku jalgpalli (mitte toorutsemist), siin on Kures noorte jaoks palju eeskujusid. Hea on see, et noori tuleb ja kasvab peale, andekamad küll lahkuvad(saarte omapära igas valdkonnas), aga enamus jääb paigale ning viivad elu edasi.:)

17
25.09.05, 18:35
Kurat! Rait võttis pendla ära, aga Ottšik siiski skooris:( Jama 1:0 siis Merkuuri vastu taga, aga pole hullu, me tuleme ja teeme veel teile säru!:)

päkapikk
25.09.05, 19:33
Algselt postitas 17

Kurat! Rait võttis pendla ära, aga Ottšik siiski skooris:( Jama 1:0 siis Merkuuri vastu taga, aga pole hullu, me tuleme ja teeme veel teile säru!:)2-0:( Bazjukin.Tundub,et täna punkte ei saa.

17
25.09.05, 19:34
Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas 17

Kurat! Rait võttis pendla ära, aga Ottšik siiski skooris:( Jama 1:0 siis Merkuuri vastu taga, aga pole hullu, me tuleme ja teeme veel teile säru!:)2-0:( Bazjukin.Tundub,et täna punkte ei saa.Kümme minti veel, tuleb ära, tuleb ära!:)

päkapikk
25.09.05, 19:54
Algselt postitas 17

Algselt postitas 17

Kurat! Rait võttis pendla ära, aga Ottšik siiski skooris:( Jama 1:0 siis Merkuuri vastu taga, aga pole hullu, me tuleme ja teeme veel teile säru!:)2-0:( Bazjukin.Tundub,et täna punkte ei saa.Kümme minti veel, tuleb ära, tuleb ära!:)mitte peppugi ei tulnud.kahju.:(

kaitz
26.09.05, 13:04
Algselt postitas 17

Algselt postitas 17

Kurat! Rait võttis pendla ära, aga Ottšik siiski skooris:( Jama 1:0 siis Merkuuri vastu taga, aga pole hullu, me tuleme ja teeme veel teile säru!:)2-0:( Bazjukin.Tundub,et täna punkte ei saa.Kümme minti veel, tuleb ära, tuleb ära!:)

paistab,et Kurel püssirohi otsas,millest muidugi kahju
:kaval:

17
26.09.05, 17:13
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas 17

Algselt postitas 17

Eks hooaja lõpus lööbki välja see, millest kaups rääkis. Amatöörsats jne. Valgalt ja Dünamolt võtame kodus ikka kolm punkti ju:)

kaitz
26.09.05, 19:29
Algselt postitas 17

Algselt postitas kaitz

Algselt postitas 17

Algselt postitas 17

Eks hooaja lõpus lööbki välja see, millest kaups rääkis. Amatöörsats jne. Valgalt ja Dünamolt võtame kodus ikka kolm punkti ju:)

Loodame,kuid mitte Tulevikult

sosku
01.10.05, 20:48
Algselt postitas 17
Peeter Pihel alustab telekoka karjääri

Tänasest hakkab FC Kuressaare mängija, Pädaste mõisa peakokk, TV 3-s juhtima kokasaadet “Tuhlid ja trühvlid”.
17, Rõõmusta!

Kui sa tänast saadet ei näinud, siis Peeter vihjas, et teevad Kure trennis penaltilöömise võistluse ja kaks paremat saavad millalgi tulla saatekülalisteks.

arvaja
01.10.05, 20:49
Algselt postitas sosku

Algselt postitas 17

Tänasest hakkab FC Kuressaare mängija, Pädaste mõisa peakokk, TV 3-s juhtima kokasaadet “Tuhlid ja trühvlid”.
17, Rõõmusta!

Kui sa tänast saadet ei näinud, siis Peeter vihjas, et teevad Kure trennis penaltilöömise võistluse ja kaks paremat saavad millalgi tulla saatekülalisteks.

:D

17
01.10.05, 21:18
Algselt postitas sosku

Algselt postitas 17

17, Rõõmusta!

Kui sa tänast saadet ei näinud, siis Peeter vihjas, et teevad Kure trennis penaltilöömise võistluse ja kaks paremat saavad millalgi tulla saatekülalisteks.Kahjuks ei näinud jah, protokollisin Tip-Tapi turniiri:P Aga sugulaselt kuulsin küll jah sellest. Petsu on täkk!:lahe:

17
02.10.05, 20:06
Valgal peab mängukeelu tõttu kohtumise vahele jätma Tõnis Vanna.

FC Valga: Rene Kaas, Tõnis Kaukvere (83. Harri Ojamaa), Tõnis Vanna, Andrei Mazurkevitš, Andrei Savotškin, Rait Kuusk (60. Indrek Valejev), Janar Tükk, Gert Kams, Rait Kasterpalu, Kristian Marmor, Magnus Martinson (65. Dmitri Girišin).

PROTESTI! PROTESTI! PROTESTI!

Jeti88
02.10.05, 20:19
Aga mäng ise?

Tauri.T
02.10.05, 20:22
Kas Vanna ei jätnud vahele kolmapäevast kohtumist Transiga?

gamer
02.10.05, 20:31
Algselt postitas tauri123

Sama mõte siin.

päkapikk
02.10.05, 20:46
Algselt postitas gamer

Algselt postitas tauri123

Sama mõte siin.kurat,see mäng jäi kahe silma vahele.

Jeti88
02.10.05, 20:48
kell 17:00, Narva Kreenholmi staadion
JK Trans Narva - FC Valga 3:0 (1:0)

Peakohtunik: Aivar Israel
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Dmitri Vinogradov
Väravad: 31. Sergei Kazakov, 84. Aleksandr Tarassenkov, 88. Maksim Gruznov
Hoiatused: 55. Aleksandr Dubõkin - 29. Marko Arge
Mängupaiga olud: Õhutemperatuur +18, kerge vihmasadu; väljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60

JK Trans: Sergei Ussoltsev, Aleksei Gorškov, Dmitro Dobrovolski, Aleksandr Kulik, Dmitri Šelehhov, Stanislav Kitto, Aleksandr Dubõkin (79. Sergei Popov), Sergei Kazakov, Dmitri Lipartov, Aleksandr Tarassenkov, Maksim Gruznov.

FC Valga: Rene Kaas, Tõnis Kaukvere, Andrei Mazurkevitš, Kristian Marmor, Marko Arge, Rait Kuusk, Janar Tükk, Andrei Savotškin (77. Henri Paavo), Harri Ojamaa (58. Rait Kasterpalu), Magnus Martinson (81. Verner Mägi), Gert Kams.

kaups
02.10.05, 23:32
Sellega siis klaar, tegelikult mängis Valga täna ilusat mängu Kure vastu. Meie ainus tõsiselt võetav rünnak oligi see Andrus Koplimäe pommlöök, mille Valga puurivaht ilusasti ka tõrjus.;)

ROOTSI KUNN
09.10.05, 18:40
Pool tundi tagasi sain kätte tuttuued FC Kuressaare sallid !!! Ja võin täie veendumusega öelda ,et sellest sallist kujuneb täielik müügihitt. Absoluutselt ilusamad sallid ,mis iial on Eestis nähtud.:õnnelik: Tellimusi on hulgim. Kured andke nüüd tuld!!:lahe:

Jeti88
09.10.05, 20:37
Kas järgmine kodumäng saab juba osta, mul nagu eelpool nimi kirjas juba?

17
09.10.05, 21:19
Algselt postitas hmf

Kas järgmine kodumäng saab juba osta, mul nagu eelpool nimi kirjas juba?Saatsin Kunnile täna PMina oma aadressi. Tulevad siis postiga kuidagipidi. Pühapäevaks vast ikka jõuavad:)

Saarlane
09.10.05, 21:55
Palju üks sall maksab

17
09.10.05, 22:13
Algselt postitas saarlane1234

Palju üks sall maksabTavakodanikele 150.- Fännikaardiga 125.-

Jeti88
09.10.05, 22:14
No pühapäeval olen mina igatahes staadionil salli nõudmas:D

17
09.10.05, 22:15
Algselt postitas hmf

No pühapäeval olen mina igatahes staadionil salli nõudmas:D Pane silt kaela, hmf. Siis lõpuks lahendan ka müsteeriumi, kes sa oled:)

Oll
10.10.05, 00:21
Tellisin ka endale yhe eksemplari.
Kuidas k2tte saan? Paiknen Tallinnas.

siim089
10.10.05, 00:22
Algselt postitas Oll

Tellisin ka endale yhe eksemplari.
Kuidas k2tte saan? Paiknen Tallinnas.
Ma olen küll selles teemas võhik, aga eelnevatest sõnumitest kokkuvõte teha: räägi Rootsi Kunniga

17
14.10.05, 16:24
Sain siis Kunnilt mõni päev tagasi sallid kätte ja oioioi kui ilusad!:) Hiljem panen pildi ka:)

17
14.10.05, 17:28
Olen ma siis nüüd õigesti aru saanud, et siinsetest foorumlastest soovivad salli...

Indrec
Oll
asdf
Hmf
poisike(?)
fittibaldi

Jeti88
14.10.05, 21:00
Algselt postitas 17

Olen ma siis nüüd õigesti aru saanud, et siinsetest foorumlastest soovivad salli...

Indrec
Oll
asdf
Hmf
poisike(?)
fittibaldi

mina soovin küll:õnnelik:

Taavi.T
14.10.05, 23:53
Algselt postitas 17

Indrec
Oll
asdf
Hmf
poisike(?)
fittibaldi

Tegelikult mina võtaks ka aga ma tahaks ka jopet!

päkapikk
15.10.05, 13:03
Algselt postitas 17

Indrec
Oll
asdf
Hmf
poisike(?)
fittibaldinagu äkki unustasid mind ära??või arvestad sa minuga väljaspool järjekorda?

poisike
15.10.05, 23:58
17 aga ma päris kohe ei taha vb hiljem :P aga mudu ma olex huvitatud jah sellest sallist :)

17
16.10.05, 17:18
OOO OOOO OOOO OOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOO KURE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Milline mäng, milline goalfest! Milline mäng! No words!

Tomek
16.10.05, 17:28
Dünamo jättis staarid koju:D ja 120kg Kubõskhingi sai mänguaega:õnnelik:

Saarlane
16.10.05, 21:39
Vähemalt kotitakse Dünamo ära, kui Valgaga ei saada hakkama:D

ROOTSI KUNN
16.10.05, 23:18
Algselt postitas 17

Indrec
Oll
asdf
Hmf
poisike(?)
fittibaldi
Riputa siis ükskord juba salli pilt siia üles .et huvilised saaksid näha ja tellida.Ma ei jõua enam neid seletusi jagada.:) Väga palju on neid ,kes koguvad erinevaid Eesti klubide salle.

17
16.10.05, 23:48
esimene pool (http://www.soccernet.ee/img/uudised/kure%20sall.jpg)
teine pool (http://www.soccernet.ee/img/uudised/kure%20sall2.jpg)

Tegelt ta on sadakorda ilusam kui piltidel;) Läksid perse natuke pildid noh. Pole hullu;)

Martin
16.10.05, 23:57
Normaalne! Tublid!

gamer
17.10.05, 00:01
Ikkagi ei meeldi mulle see kirjaviga sallil, 20.. peaks olema 30.., sorry, sõbralik nali.

kaups
17.10.05, 00:13
Tegelikult oli alguses plaanitud kiri sallile \"Eesti meister 200.\";) Aga hiidlased andsid protesti sisse ja tuli üks null esialgu ära jätta! Mis teha-head naabrid meil!:oih:

kaups
17.10.05, 00:14
Kure-Dünamo mäng oli väga sümpaatne, vigu ja toorust ei olnud. Kohtunikud küll eksisid pisiasjades, aga suured apsud olid olemata. :) Kure kaitse pidas ja rünnakul oldi ka aktiivsed. Oli kuidagi lahtine mäng ja lusti oli nii fännidel kui ka mängijatel. Dünamo surus kogu jõuga, siit ka eksimused kaitses. Hästi mängis ka nr.42 Kubõskin, kes ei jaksanud küll eriti joosta, aga ühtki eksimust kaitses tal ka ei olnud. Saab mängida küll ka vähe korpulentsem mees seda mängu (see võiks olla julgustuseks nii mõnelegi keskeas õllekõhuga isandale;)! Treenerite pinge maandus ka peale 4:1 seisu. ;)
OLEE, KURE!:õnnelik:

Kebab
17.10.05, 10:21
Algselt postitas kaups

Tegelikult oli alguses plaanitud kiri sallile \"Eesti meister 200.\";) Aga hiidlased andsid protesti sisse ja tuli üks null esialgu ära jätta! Mis teha-head naabrid meil!:oih:

Niiakaua kui Kuressaare Florast sõltuv on, ei saa te meistriks ka aastal 4000.

Oll
17.10.05, 13:56
Algselt postitas 17

Indrec
Oll
asdf
Hmf
poisike(?)
fittibaldi

Tahan jah! Kellele raha ja kust k2tte saab?

kaitz
17.10.05, 14:06
Ma kah huvitatud

luutik
17.10.05, 23:32
Algselt postitas Kebab

Tuleta meelde, millalgi sai Tulevik hõbeda ja Flora pronksi. Oli vist aasta 1999. :)

Amadeus
18.10.05, 22:07
Algselt postitas luutik

Algselt postitas Kebab

Tuleta meelde, millalgi sai Tulevik hõbeda ja Flora pronksi. Oli vist aasta 1999. :)

Siuke juhus jah täitsa olemas. Nii, et Kuressaare siis järgmisena teeb emaklubile tuule alla?

17
22.10.05, 17:30
Kõik Tallinna inimesed, kes salli tahavad, homme kell 14:00 Kadrioru staadionil Levadia-Kuressaare mängu ajal müügil;)

päkapikk
23.10.05, 20:45
:õnnelik: Aga Kuressaare fännid laulsid täna Levadiat vaatama tulnud kodanikud selgelt üle.:õnnelik: Nüüd ongi vist õige aeg tervitada kuressaare teist fänni kes oli kadriorus täna:r66m15:

Oll
23.10.05, 23:02

:õnnelik: Aga Kuressaare fännid laulsid täna Levadiat vaatama tulnud kodanikud selgelt üle.:õnnelik: Nüüd ongi vist õige aeg tervitada kuressaare teist fänni kes oli kadriorus täna:r66m15:

Tohoh, m6lemad olid kohal?:P

kahjuks ei j6udnud t2na Kadriorgu. Millal on j2rgmine v6imalus sall k2tte saada?

päkapikk
23.10.05, 23:06
Algselt postitas Oll

Tohoh, m6lemad olid kohal?:P

kahjuks ei j6udnud t2na Kadriorgu. Millal on j2rgmine v6imalus sall k2tte saada?17 ootas teisi kah sinna kes salli tahtsid saada,aga paraku ei tulnud kedagi peale minu:( .seal me siis kahekesti ergutasime meeskonda,17 trummiga ja mina pasunaga.aga levadia omadest olime häälekamad:õnnelik:
17 vist siiani sõidab kuressaare poole.

17
23.10.05, 23:08
Ei sõida, täitsa kohal olen. Lihtsalt õelda pole midagi... Kurb oli:( Salli võid ka siis kätte saada kui tasud postikulu ja saan sulle Haapsallu või siis Tlna saata. Mäsa omavärav oli omaette klassist;)

Oll
23.10.05, 23:12
Algselt postitas 17

Ei sõida, täitsa kohal olen. Lihtsalt õelda pole midagi... Kurb oli:( Salli võid ka siis kätte saada kui tasud postikulu ja saan sulle Haapsallu või siis Tlna saata. Mäsa omavärav oli omaette klassist;)

n2gin ka TV3st omav2ravat- p2ris t2kk jah!

Kas see hooaeg pole enam plaani Tallinna s6ita?

päkapikk
23.10.05, 23:15
Algselt postitas 17

Ei sõida, täitsa kohal olen. Lihtsalt õelda pole midagi... Kurb oli:( Salli võid ka siis kätte saada kui tasud postikulu ja saan sulle Haapsallu või siis Tlna saata. Mäsa omavärav oli omaette klassist;)apppiii,ärge te postiga küll midagi saatke,ma siiamaani ootan raamatut mis mulle 3 nadalat tagasi kurest teele saadeti,siiani pole ma seda kätte saanud.:( Kaala ütles ka,et tal varemgi kure postkontoriga jamasid olnud.ei soovita .

17
23.10.05, 23:19
Algselt postitas Oll

Algselt postitas 17

Kas see hooaeg pole enam plaani Tallinna s6ita?See hooaeg ainult Tartusse veel arvatavasti. Aga sa sõida hooaja viimaseks mänguks Kuresse hoopis, saad siis salli kätte;)

Oll
23.10.05, 23:27
Algselt postitas 17

Algselt postitas Oll

Algselt postitas 17

Kas see hooaeg pole enam plaani Tallinna s6ita?See hooaeg ainult Tartusse veel arvatavasti. Aga sa sõida hooaja viimaseks mänguks Kuresse hoopis, saad siis salli kätte;)

Saame sadamas kokku? Mandripoolses.;)

duff_K
23.10.05, 23:47
Ärgem unustagem et Kuressaarel ju ka karikamäng veel ees, mis võib toimuda ka Tallinnas :D

KertK
25.10.05, 16:29
Algselt postitas duff_K

Ärgem unustagem et Kuressaarel ju ka karikamäng veel ees, mis võib toimuda ka Tallinnas :D

esialgsete plaanide kohaselt toimub karikamäng siiski Alus, Rapla külje all. Et koduväljakueelist omada, üritame kõik omal mängupäeva töölt vabax saada, et kell 1 Alus placile joosta...

17
26.10.05, 21:56
GUTMANN!!!!:viha: :viha: :viha: :viha: MINE PUU TAHA JA HÄBENE SEDA MIDA SA TÄNA TEGID!:viha:

Jeti88
26.10.05, 21:57
Algselt postitas 17

GUTMANN!!!!:viha: :viha: :viha: :viha: MINE PUU TAHA JA HÄBENE SEDA MIDA SA TÄNA TEGID!:viha:

oioi......tundub et tuleb selline mänguülevaade, mis tekitab tükk aega vaidlusi jälle.

Kaspy
26.10.05, 22:07
Tundub jah et veeretatakse jälle süü kohtuniku kaela nagu tavaks on saanud :doh:

Jeti88
26.10.05, 22:14
Muide, Ussoltsevi ilus seeria katkes nüüd.

kaups
26.10.05, 23:05
Parem halb kohtunik, kui üldse ilma! ;) Gutman..ütleme-ei olnud täna eriti stabiilne. ;) Kord lubab jõulisemat mängu, kord mitte. Robert jälle ja teine abikohtunik olid asjalikud. Mis teha-elu on säänne...
Trans väärib tõesti sel aastal pronksi (iseasi muidugi, kas Flora arvelt ;), kokkumäng on ilus, mehed tehnilised. Kurel olid täna puudu ka põhi keskkaitsjad ja see andis tunda õhuvõitlustes. Ka palli omandamises ning lahtilöökidel olid narvakad täna meist üle. Kahju ainult, et Gutman penaltit Miku mahatõmbamise eest ei andnud, 2:3 oleks parem seis olnud!:õnnelik:
Igal juhul jalgpalli suursündmus Kuressaares ja hea mäng vastavalt oskustele ja tasemele mõlemalt poolt. OLEE, KURE, OLEEE! :õnnelik

Kaspy
26.10.05, 23:12
Kui kohtunik pidevalt teie arvates vigu ei teeks siis te korjaksite ju iga mäng punkte ja oleksite võibolla et isegi medalikonkurentsis?:doh: Huvitav.

poisike
27.10.05, 00:09
to kaups ja 17 ei olnud see midad penalt...tglt ja minu arust oli yltse meet kes seal nii nimetatult maha tõmmati....aga muidugi on see vaieldav....

17
27.10.05, 00:11
Algselt postitas poisike

to kaups ja 17 ei olnud see midad penalt...tglt ja minu arust oli yltse meet kes seal nii nimetatult maha tõmmati....aga muidugi on see vaieldav....Mina rääkisin koguaeg Janekist. Ja junn tõmbas kenasti ikka tagant jalgadesse ju, kuda pole penalt siis?!:oih:

poisike
27.10.05, 10:05
hmmmm ma ei tea minu arust pole tõmmatud jalgadesse aga mudugi pime oli jne...et ma ei hakka viadlema vb tõesti sõideti janekile nii hullult sisse et olex pidand penalt olema..

kaups
27.10.05, 12:15
Natuke filosoofilisem küsimus: kes peaks kohtunike vilele tähelepanu juhtima? Mängijad, treenerid ja tehnilised töötajad seda teha ei saa (reeglid on sellised). Minu meelest peavad just fännid seda tegema, Jalgpalliliit saab ju ka ainult konkreetsete avalduste ja tähelepanekute peale reageerida. Asi ei ole võitmises ega kaotamises, vaid jalpalli ilus ja mängu aususes. Mis tunnetega mängijad mängivad, kui näevad, et kohtunikuhärra täiesti suvaliselt vilistab. Kui reeglite tõlgendamine on suhteliselt vaba, siis olgu see mõlemale võiskonnale; kui ülirange-siis samuti mõlemale poolele. Mis mõtet on ka pealtvaatajatel vaadata mängu, mida rikub üks vilega mees (kahjuks meie jalka trend, et kohtunik oleks nagu kõige tähtsam asjaosaline platsil). Olete mõelnud, miks mõned kohtunikud jäävad silma, aga teisi polegi nagu väljakul märgata? Kompleksid, kogenematus, võimuiha vm ?!
Ka on süüdistatud näiteks Tammekat ja nende fänne kohtunike sarjamises, ausalt öeldes on mul ka tunne, et mis on lubatud tugevamatele võistkondadele, on keelatud tabeli teise poole omadele. Võib olla ei ole ma õiglane, valgustage siis mind. :kaval:

Kaspy
27.10.05, 15:22
Algselt postitas kaups

Natuke filosoofilisem küsimus: kes peaks kohtunike vilele tähelepanu juhtima? Mängijad, treenerid ja tehnilised töötajad seda teha ei saa (reeglid on sellised). Minu meelest peavad just fännid seda tegema, Jalgpalliliit saab ju ka ainult konkreetsete avalduste ja tähelepanekute peale reageerida. Asi ei ole võitmises ega kaotamises, vaid jalpalli ilus ja mängu aususes. Mis tunnetega mängijad mängivad, kui näevad, et kohtunikuhärra täiesti suvaliselt vilistab. Kui reeglite tõlgendamine on suhteliselt vaba, siis olgu see mõlemale võiskonnale; kui ülirange-siis samuti mõlemale poolele. Mis mõtet on ka pealtvaatajatel vaadata mängu, mida rikub üks vilega mees (kahjuks meie jalka trend, et kohtunik oleks nagu kõige tähtsam asjaosaline platsil). Olete mõelnud, miks mõned kohtunikud jäävad silma, aga teisi polegi nagu väljakul märgata? Kompleksid, kogenematus, võimuiha vm ?!
Ka on süüdistatud näiteks Tammekat ja nende fänne kohtunike sarjamises, ausalt öeldes on mul ka tunne, et mis on lubatud tugevamatele võistkondadele, on keelatud tabeli teise poole omadele. Võib olla ei ole ma õiglane, valgustage siis mind. :kaval:

No aga kõigis ülevaadetes mis Saare pealt tulevad on alati sees mingi seik kohtunikuga.See ei saa enam olla ju normaalne,võibolla tõesti tuleks mõnes olukorras silm kinni pigistada ja mitte teha sellest jälle juttu,samas oleks ka õige vinguda,et kohtunikud oma tööga hakkama ei saa,kuigi selles peaks igaüks ise veenduma:oih: .Võta siis nüüd kinni milline käitumine kõige õigem oleks

siim089
27.10.05, 18:51
Algselt postitas 17

see vend on muideks esimest hooaega väljaku peal ja ta on nii mõnegi Elva mängu ära rikkunud:viha:

17
27.10.05, 22:53
Tavai poiskad ja naiskad, pühapäev Tammekasse ja karjume tartlased maa alla!:õnnelik:

kaups
28.10.05, 12:14
Olen mõtetes teiega, kahjuks ei saa ise Tartusse tulla (tööülesanded). :(

arvaja
30.10.05, 11:50
Nii kure lihtsalt peab täna võitma:)

arvaja
30.10.05, 15:38
jee kure juhib:)

Drogba
30.10.05, 15:50
Algselt postitas arvaja

jee kure juhib:)

Martti Pukk lõi siis värava.

arvaja
30.10.05, 15:54
poolaeg lõppes siis kure võidua:P
loodame.,et pärast mängu ei kuule me tammeka fänne vabandamas,et me oleks võitnud,kuid Tiirik oelks mänginud:)

kaups
30.10.05, 16:41
Ai-ai, 2:1, Meerits lõi ühe tagasi. Närvid on siin kodus täitsa läbi, väljaku ääres oleks asi hoopis teisem. :kaval:

kaups
30.10.05, 16:48
Jama, 2:2!:viha:

arvaja
30.10.05, 16:51
ei ole võimalik 90+3 kuidas an dära alsid?Vit*u rsk

kaups
30.10.05, 17:08
Tammeka on paistab \"viimase (lisa)minuti\" meeskond! ;)

arvaja
30.10.05, 17:13
Algselt postitas kaups

Tammeka on paistab \"viimase (lisa)minuti\" meeskond! ;)

tundub jah,krt küll ma loodan,et tammeka saab nüüd dünamolt pähe

17
30.10.05, 22:45
Kohutav:( Kuidas saab niimoodiiiiiiiii. See pole lihtsalt aus!:kurb4: :kurb4: :kurb4:

Ja need nn Tammeka \"fännid\" on ikka haledad küll, omasid toetada ei suuda, siis peab teisi mõnitama ja ilkuma teiste kallal. Haiged olete ikka!

Bobik
30.10.05, 22:53
Algselt postitas 17

Kohutav:( Kuidas saab niimoodiiiiiiiii. See pole lihtsalt aus!:kurb4: :kurb4: :kurb4:

Ja need nn Tammeka \"fännid\" on ikka haledad küll, omasid toetada ei suuda, siis peab teisi mõnitama ja ilkuma teiste kallal. Haiged olete ikka!

Ma ei ole nii paha ja ütlen, et Kure trummar ja pasunaimeja olid toredad. Täitsa fun oli. Esimene küllasõitnute toetajaskond, kes häält tegi rohkem kui imik lapsevankris...
On ikka viitsimus Kuressaarest Tartusse ja tagasi loksuda. Tublid olete :)

Mis puutub vastaste ilkumisse, siis Kure pääses üldiselt ikka kergelt, sa ei tajaks olla Neemelo või Naha osas näiteks :D

kaala
30.10.05, 22:57
pasunaimeja:D ? ja kui te räägite siin, et tänane tammeka kodumäng oli kaasaleamise poolest võimas, ütles ma, et lahja:doh: .

gamer
30.10.05, 22:59
Algselt postitas 17

Ära muretse, järgmine aasta karjun su igatpidi üle :)

Bobik
30.10.05, 23:00
Algselt postitas kaala

pasunaimeja:D ? ja kui te räägite siin, et tänane tammeka kodumäng oli kaasaleamise poolest võimas, ütles ma, et lahja:doh: .

kellele ema, kellele tütar, kellele pihk...

trummitagumine muidugi Tammeka skandeerimisel mõjus teisel pool tribüünil olles nagu omadele kaasaelamisena...see oli lahe..

siim089
31.10.05, 00:01
Kas jäite Kure fännid rahule oma käiguga :) ?

17
31.10.05, 00:12
Algselt postitas siim089

Nii ja naa. Poleks viimasel lisaminutil seda väravat ära kobistatud, oleks kõik suurepärane olnud! Ebameeldiva mälestuse Tartust jättis muidugi ka publik. No sorri, sinna lihtsalt ei ole tahtmist väga tagasi minna, ent Tulevik on kotis ja meistriliiga koht on meie!:)

kaala
31.10.05, 00:12
Algselt postitas siim089

jah, aga lollakad lõid lõpuks ikkagi ära:D. publik oli ka imelik

ROOTSI KUNN
31.10.05, 00:13
Algselt postitas 17

Elu on karm;) Aga ära põõra tähelepanu vaid järmine kord minge suurema jõuguga ja pange vastu,küll nad vait jäävad.:lahe:

siim089
31.10.05, 00:23
Algselt postitas 17

Algselt postitas siim089

Nii ja naa. Poleks viimasel lisaminutil seda väravat ära kobistatud, oleks kõik suurepärane olnud! Ebameeldiva mälestuse Tartust jättis muidugi ka publik. No sorri, sinna lihtsalt ei ole tahtmist väga tagasi minna, ent Tulevik on kotis ja meistriliiga koht on meie!:)
millest siis publik imelik oli..keegi kusagil rääkis midagi aga aru ei saanud :P

thierry
31.10.05, 00:24
Minu arust on ka paha kui vastasmeeskonna fännid karjuvad omade poolt ja teiste vasti. Kujutate sellist vaatepilti kusagil mujal maailmas üldse ette!!?? hahahaaa:õnnelik:

siim089
31.10.05, 00:53
kunagi olid siin mingid pildilingid ka pilt.ee-se olevate kure mängude kohta ?

112
31.10.05, 01:01
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Algselt postitas 17

Elu on karm;) Aga ära põõra tähelepanu vaid järmine kord minge suurema jõuguga ja pange vastu,küll nad vait jäävad.:lahe:

Tegelt võiks eesti staadionitel ikka tribüünid ära jagada, et eri fännid istuksid eraldi. Kahjuks praegu Tamme staadionil pole seda võimalik teha, aga mujal kus võimalus võiks mingid reeglid paika panna ja siis ka vastav info üles. Parim viis oleks kui saaksid fännid vastastribüünid siis las röögivad üle platsi. Muidugi kahekesti 400 keskel olles tunneb end igaüks vastikult, võin lohutuseks öelda et 20kesi oleks tunne olnud tunduvalt parem.

salmer
31.10.05, 01:03
Algselt postitas 112

Algselt postitas 17

Tegelt võiks eesti staadionitel ikka tribüünid ära jagada, et eri fännid istuksid eraldi. Kahjuks praegu Tamme staadionil pole seda võimalik teha, aga mujal kus võimalus võiks mingid reeglid paika panna ja siis ka vastav info üles. Parim viis oleks kui saaksid fännid vastastribüünid siis las röögivad üle platsi. Muidugi kahekesti 400 keskel olles tunneb end igaüks vastikult, võin lohutuseks öelda et 20kesi oleks tunne olnud tunduvalt parem.

las need tammed karjuvad oma m6ttetusi, saavad kusagil n2idata, et neil on t6sine arengupeetus:D

17
31.10.05, 01:06
Algselt postitas 112

Algselt postitas 17

Mul ei olnud Tammeka fännide kaasaelamise vastu mitte midagi, aga seda kaasaelamist oli nagu eriti vähe, peale Meeritsa väravat asi elavnes. Kuid häiris mind ja ka kaalat nende \"hästivingete\" naljade loopimine meie aadressil, kui vähemalt üritasime teha kõik endast oleneva, et meeskonda innustada, tundub, et tartlastel on tribüünil istudes muud põhimõtted kui teistel;)

Martin
31.10.05, 09:14
Mul ei olnud Tammeka fännide kaasaelamise vastu mitte midagi, aga seda kaasaelamist oli nagu eriti vähe, peale Meeritsa väravat asi elavnes. Kuid häiris mind ja ka kaalat nende \"hästivingete\" naljade loopimine meie aadressil, kui vähemalt üritasime teha kõik endast oleneva, et meeskonda innustada, tundub, et tartlastel on tribüünil istudes muud põhimõtted kui teistel;)

Kui sa tuled kellegi teise koduõuele lällama, siis ei tohiks nii tundlik olla. Isegi Sheffield United\'i väravavaht Kenny lehvitab alati pärast mängu, kuigi terve mängu saadab igat tema pallilööki kajana \"You Fat Bastard!\".

Olite tublid, kuid plaksutama ei hakka teile keegi.

kaups
31.10.05, 12:16
Tartu vaim on jah nati ummamuudu ehk igas kloostris oma kord! ;)

mazz
31.10.05, 14:12
Pideva ilkumise kiuste kaasaelamine oli ikka eriti kiiduväärt. Mina oleksin teie asemel ilmselt kohe alguses käega löönud ja vaikselt mängu edasi vaadanud. Aga see mõnitamine on Tartus muidugi eriti tavaline. Pärast Ronald Küti kallal norimist ma igatahes lausa nautisin tema 15-sekundilisi väljalööke.

Mis puutub Tammeka poolehoidjatesse, siis tavapärasest veidi elavam kaasaelamine oli ilmselt just tänu sellele, et saarlased nad \"käima tõmbasid\". Igatahes oli mängu jälgimine väga nauditav. Palju väravaid, rohkelt võimalusi, viimaste minutite draama, ML kohta korralik kaasaelamine - mida veel tahta!

Tublid poisid!

PS. Kure sallid on ka suurepärased.

sosku
31.10.05, 14:12
Algselt postitas 17
Ebameeldiva mälestuse Tartust jättis muidugi ka publik. No sorri, sinna lihtsalt ei ole tahtmist väga tagasi minna, ent Tulevik on kotis ja meistriliiga koht on meie!:)
Unistada ju võib. Aga, noh, sa oled ju veel laps ja võidki selliseid ilusaid muinasjutte uskuda. Kuid kahjuks puudub sellel lool sinu jaoks happy-end. :kaval:

edit: teil ei mängi Kluge ja oh õnnetust - ka Kulikovi Dima peab koju jääma.

17
31.10.05, 16:46
Nüüd tundud muidugi see viimase hetke kaotus eriti vastik, oleks võitnud, siis oleks saanud Tuleviku vastu ju lõdvemalt veidi asja võtta ja Märti ja Dima kaotus poleks ka nii valus tundunud, kuid egas midagi, raskeks läheb, ent Viljandi on ju nagunii kotis ja meistriliiga koht meie:)

arvaja
31.10.05, 17:36
Algselt postitas mazz

Pideva ilkumise kiuste kaasaelamine oli ikka eriti kiiduväärt. Mina oleksin teie asemel ilmselt kohe alguses käega löönud ja vaikselt mängu edasi vaadanud. Aga see mõnitamine on Tartus muidugi eriti tavaline. Pärast Ronald Küti kallal norimist ma igatahes lausa nautisin tema 15-sekundilisi väljalööke.

Mis puutub Tammeka poolehoidjatesse, siis tavapärasest veidi elavam kaasaelamine oli ilmselt just tänu sellele, et saarlased nad \"käima tõmbasid\". Igatahes oli mängu jälgimine väga nauditav. Palju väravaid, rohkelt võimalusi, viimaste minutite draama, ML kohta korralik kaasaelamine - mida veel tahta!

Tublid poisid!

PS. Kure sallid on ka suurepärased.

nüüd tuli kohe meelde,kui üks aasta sai käidud Levadia-Flora hea tegus üritusel,kus need \'\'rottid\'\' venelased on:D
Sai siis oma umbes 10 liikmelise seltskonnaga florat fännata ja natukese aja pärast hakkati meid pärnnikutega viskama päris eba mugav oli,et kõik ümber ringi ju venelased:P
Sellest ajast peale enam ei ole selline fänn,kes kõva häälega seda teeb vaid vaatab rahulikult jalgpalli:)

17
31.10.05, 20:41
http://www.soccernet.ee/intervjuu.php

Küsige nüüd hoolsalt Janilt küsimusi:)

arvaja
31.10.05, 21:22
Algselt postitas 17

http://www.soccernet.ee/intervjuu.php

Küsige nüüd hoolsalt Janilt küsimusi:)

õu jee hea töö(Y)

siim089
01.11.05, 23:35
Tulen siis ka Saarele Tuleviku võitu ´vaatama :)

arvaja
02.11.05, 17:09
Algselt postitas siim089

Kohale sa võid tulla,kuid tuleviku võitu s aküll ei näe:P

17
02.11.05, 18:37
Algselt postitas arvaja

Algselt postitas siim089

Oled ka tulemas arvaja? Üldiselt Alveri kirjutatud artikkel Kuressaare kodulehel on sellise tooniga, et võit on juba kindel?

siim089
02.11.05, 22:03
Kas keegi teab mis on saanud FC Kuressaare kurikuulsast foorumist :kaval:

siim089
02.11.05, 22:03
Algselt postitas 17

Algselt postitas arvaja

Algselt postitas siim089

Oled ka tulemas arvaja? Üldiselt Alveri kirjutatud artikkel Kuressaare kodulehel on sellise tooniga, et võit on juba kindel?
Loodan parimat, kardan halvimat

kaala
02.11.05, 22:22
Algselt postitas siim089

Kas keegi teab mis on saanud FC Kuressaare kurikuulsast foorumist :kaval:
alver palmer kustutas ära. seda ei saa ju üleval hoida, kõik maksab raha, mille eest siis jooke ostetakse:( ?

eston maravilha
03.11.05, 00:14
mis te nende jookidega teete? tähistate esiliigasse jõudmist?

kaala
03.11.05, 00:59
Algselt postitas eston maravilha

see on inside joke:lahe:

gamer
03.11.05, 07:23
Algselt postitas kaala

Algselt postitas eston maravilha

see on inside joke:lahe:

Võimas joogiimpeerium küll, aga huvitav kuida te üleminekul Ajaxi vastu hakkama saate ja nende võimsa Nikita vastu ;)

Mr. Piggy
03.11.05, 14:38
Nikitaga hakkab ju Valga mässama!

poisike
03.11.05, 19:14
kure paneb tuleviku kotti,rautselt tulevik ei tule siia mängima põhikooseisuga ju lastaxe pingimeestel näidata ennast ja duublist ka ikke mehi võetaxe...vähemalt ma loodan:) ja tammeka peab nende ajaxi vendadega mängima ;)

Martin
03.11.05, 19:15
Algselt postitas poisike

kure paneb tuleviku kotti,rautselt tulevik ei tule siia mängima põhikooseisuga ju lastaxe pingimeestel näidata ennast ja duublist ka ikke mehi võetaxe...vähemalt ma loodan:) ja tammeka peab nende ajaxi vendadega mängima ;)

Selles mõttes on lahe jah, et Valga on endale koha juba kindlustanud. Eksole. Mhmh.

poisike
03.11.05, 19:17
ma ei öelnud seda vaid tammeka vennad saavad dynnilt suhu ja kure võidab tulevikku ja siis las see tammeka mängib nende ajaxi vendadega :)

kaitz
04.11.05, 15:48
Aga Kurel midagi hõisata pole

kaitz
04.11.05, 15:50
Algselt postitas 17

Algselt postitas arvaja

Algselt postitas siim089

esimest ja viimast korda kus olen Kure poolt seda aint ühel põhjusel,et Valga välja kukuks

arvaja
04.11.05, 17:14
Algselt postitas 17

Algselt postitas arvaja

Algselt postitas siim089

eks ma ikka ju tule:)

17
04.11.05, 17:43
Algselt postitas arvaja

Algselt postitas 17

Algselt postitas arvaja

Algselt postitas siim089

Ära siis jumala eest vaikselt istu:õnnelik: Tule parem meie juurde ja aita kisada!;)

arvaja
04.11.05, 19:29
Algselt postitas 17

Algselt postitas arvaja

Algselt postitas 17

Algselt postitas arvaja

Algselt postitas siim089

Ära siis jumala eest vaikselt istu:õnnelik: Tule parem meie juurde ja aita kisada!;)

irw:)
Eks ma vaata jah.

kaitz
04.11.05, 19:32
Kas ma kah võin tulla teie seltsi:kaval:

kaala
05.11.05, 19:20
otseloomulikult!

arvaja
05.11.05, 20:00
Aivar Iisrael sisi kohtunikuks loodame,et teeb hea vile partii:P

kaups
05.11.05, 21:48
Algselt postitas arvaja

Vahet pole-peaasi, et mõlemale poolele ühtmoodi vilistaks. Eks vigu tee kõik, kohtunik kaasa arvatud. ;)

siim089
05.11.05, 22:21
Algselt postitas kaups

Algselt postitas arvaja

Vahet pole-peaasi, et mõlemale poolele ühtmoodi vilistaks. Eks vigu tee kõik, kohtunik kaasa arvatud. ;)tänases Elva mängus oli Aivarsuht jama

luutik
06.11.05, 00:28
Täna mängis Londak Lelle SK eest. Kardeti kaotust ja võimalikku välja langemist. Londak päästiski võidu Lellele. Äkki saab Londak homme puhkepäeva?

arvaja
06.11.05, 16:24
urat nüüd tuleb oma viha ajaxi peale välja elada:)

kaala
06.11.05, 16:27
ma ei hakka kommenteerima, sõnade asemel tuleksid tärnid

Oll
06.11.05, 16:28
Algselt postitas arvaja

Raskeks läheb see ülesanne. Ajax raske vastane.

arvaja
06.11.05, 16:29
Algselt postitas Oll

Algselt postitas arvaja

Raskeks läheb see ülesanne. Ajax raske vastane.

nalja ted w?

Oll
06.11.05, 16:29
Ega ikka ei teinud küll.

arvaja
06.11.05, 16:38
Algselt postitas Oll

Ega ikka ei teinud küll.

nu need esiliiga klubid on ebastaabiilsed.3:0 tuleb ära.

Jeti88
kahju, midagi muud pole öelda.

17
pole sõnu...

gamer
06.11.05, 16:57
Algselt postitas 17

pole sõnu...

paras pole vist kohane öelda, muuseas millal üleminekumängud on?

17
06.11.05, 17:22
Pildid tänasest (http://www.soccernet.ee/galerii.php?event=83)

kaups
06.11.05, 17:48
Algselt postitas gamer

Algselt postitas 17

pole sõnu...

13. ja 20.nov.:viha:

17
06.11.05, 17:50
Algselt postitas kaups

Algselt postitas gamer

Algselt postitas 17

pole sõnu...

Meie kodumäng peaks toimuma siiski 19. novembril.

kaups
06.11.05, 17:51
Algselt postitas kaups

Algselt postitas gamer

Algselt postitas 17

pole sõnu...

Siiski 13.(Tallinnas) ja 19.(Kuressaares). Mõlema algus kl.13.
Nüüd ei ole enam tõesti kuhugi taganeda! :)

kaups
06.11.05, 17:56
Kõik on väsinud võistlustest, aga Kure on täis väge ja ei taha kuidagi seda hooaega veel lõpetada! ;) Vaat nii peab jalgpalli armastama ja seda ka tegudes näitama! :) :õnnelik:

arvaja
06.11.05, 18:09
esiliigasse taagsi kukkumine oleks küll katastroof.

kaups
06.11.05, 18:14
Me usume, me usume, me usume KURESSE! :õnnelik:

Ramm
06.11.05, 18:51
Algselt postitas arvaja

Ei oleks...suht oma tasemele nad kukuksid...

arvaja
06.11.05, 20:14
Algselt postitas Ramm

Algselt postitas arvaja

Ei oleks...suht oma tasemele nad kukuksid...

Usun,et nende tase pole esiliiga ja igatahes oleks sümpaatsem,kui nad oleksid järgmine hooaeg ajaxi asemel meistriliigas,kes neid venelasi sinna ikka tahab.

Kaspy
06.11.05, 20:18
No kui need samad venelased suudaksid Kurest rohkem konkurentsi pakkida siis poleks nende vastu küll midagi,oleks tervitatav näha meistriliigas mängimas uut meeskonda,olenemata sellest et selleks vene meeskond on,sellega tuleb siin Eestis arvestada et neid nii palju on

Silver
06.11.05, 20:34
Kas just esiliigatase, kuid üks on kindel - sõite oleks paljudel vähem. Eriti tänaksid Ajaxi tõusmise korral näiteks Trans ja Tartu meeskonnad. ;)

siim089
06.11.05, 22:30
Täitsa tore oli tänast mängu vaadata :)
Kuigi jah, vahel läks suht ropuks ära :D

kaups
06.11.05, 23:14
Algselt postitas siim089

Täitsa tore oli tänast mängu vaadata :)
Kuigi jah, vahel läks suht ropuks ära :D
Mis mängust jutt?:oih:

kaala
06.11.05, 23:26
noh see \"ja tulevik on pasa, ja võit on meie oma!\", millest sina osa ei võtnud:D

Erko
06.11.05, 23:29
Algselt postitas kaala

noh see \"ja tulevik on pasa, ja võit on meie oma!\", millest sina osa ei võtnud:D

Tulevik on pasa?:doh: Ega meie ülemineku mängudele ei lähe :P

kaups
06.11.05, 23:33
Algselt postitas kaala

Igaühel omad põhimõtted...;)
Aga kus see ropendamine oli? Või hakkan ka sellega juba harjuma!? :doh:

Erko
06.11.05, 23:44
Algselt postitas kaups

Algselt postitas kaala

Tegelikult on see suht lame kui mõni klubi kasutab koondise laule:doh:

17
06.11.05, 23:45
Algselt postitas insect

Algselt postitas kaups

Algselt postitas kaala

Tegelikult on see veel lamedam, kui inimesed platsi ääres vait istuvad:doh:

Erko
06.11.05, 23:53
Algselt postitas 17

Algselt postitas insect

Algselt postitas kaups

Algselt postitas kaala

Tegelikult on see veel lamedam, kui inimesed platsi ääres vait istuvad:doh:

Selles on sul muidugi veel rohkem õigus, aga me Tuleviku foorumis kuulutasime juba teema välja, et mõeldaks laule ja hüüdlauseid Tulevikule. Kõik võiks nii teha, et oleks huvitvam ka ja värki. Muidugi on hea kui täitsa vait ei olda.

ethan
07.11.05, 00:21
Algselt postitas insect
me Tuleviku foorumis kuulutasime juba teema välja, et mõeldaks laule ja hüüdlauseid Tulevikule. Kõik võiks nii teha, et oleks huvitvam ka ja värki. Muidugi on hea kui täitsa vait ei olda.

Ma ei taha kuidagi teie dialoogi pidurdada, aga seda oleks küll huvitav näha kuidas foorumis nuputatakse lauluridasid välja ning neid siis laulma staadionil hakatakse. Minu arvates on kõige efektiivsem atmosfääri saavutamiseks kuulata telerist mänge vaadates tausta ehk seda mis tribüünidel toimub ning võtta selliseid viise oma repertuaari kohandades selle parajaks vastavate \"loosunghüüetega\". Mu peast on läbi käinud loendamatu arv viise (ja muusikapalu mida iga päev on võimalik raadiost kuulda), mille lüürika saaks asendada eesti jalgpallitemaatikaga ning eelkõige lihtsalt nimedega, millega on võimalik väga edukalt atmosfääri luua. Ma ei taha kõlada banaalselt, aga noh... näiteks Yellow Submarine rütmis Lee-vaa-dii-aa järjepidevusega ning sallide ja kaif-meeleolu kestel laulda... see looks atmosfääri, mis oleks lähedamal positiivsele jalgpallikultuurile ning vastanduks negatiivsest jalgpallikultuurist, mida on kuulda Ida-Euroopa staadionite tribüünidelt. Terminoloogia pärineb siin kontekstis minu peast...

Pikemad laulud mille-iganes-kohta (Liverpooli you\'ll never walk alone) ning fännide ühisrinded läbi laulude millegi poliitilise vastu vms. tuleb alles kõik hiljem sellisena, mis kuuluks minu mõistes positiivse jalgpallikultuuri ja pos. atmosfääri juurde... Ja mitte ei saa ümber sellest, et atmosfääri on võimatu luua vabas looduses metsa lähistel ja paneelelamute kõrval nagu seda on tänaste staadionite juures, mis on siin Eestis. Tribüün peaks olema kinniehitatud ning vutti peaks olema HEA ja MÕNUS vaadata.

Aga samas on võimalik, et ma ei tea essugi millest ma räägin ja ajan segast... :õnnelik:

Erko
07.11.05, 00:42
Algselt postitas ethan

Algselt postitas insect
me Tuleviku foorumis kuulutasime juba teema välja, et mõeldaks laule ja hüüdlauseid Tulevikule. Kõik võiks nii teha, et oleks huvitvam ka ja värki. Muidugi on hea kui täitsa vait ei olda.

Ma ei taha kuidagi teie dialoogi pidurdada, aga seda oleks küll huvitav näha kuidas foorumis nuputatakse lauluridasid välja ning neid siis laulma staadionil hakatakse. Minu arvates on kõige efektiivsem atmosfääri saavutamiseks kuulata telerist mänge vaadates tausta ehk seda mis tribüünidel toimub ning võtta selliseid viise oma repertuaari kohandades selle parajaks vastavate \"loosunghüüetega\". Mu peast on läbi käinud loendamatu arv viise (ja muusikapalu mida iga päev on võimalik raadiost kuulda), mille lüürika saaks asendada eesti jalgpallitemaatikaga ning eelkõige lihtsalt nimedega, millega on võimalik väga edukalt atmosfääri luua. Ma ei taha kõlada banaalselt, aga noh... näiteks Yellow Submarine rütmis Lee-vaa-dii-aa järjepidevusega ning sallide ja kaif-meeleolu kestel laulda... see looks atmosfääri, mis oleks lähedamal positiivsele jalgpallikultuurile ning vastanduks negatiivsest jalgpallikultuurist, mida on kuulda Ida-Euroopa staadionite tribüünidelt. Terminoloogia pärineb siin kontekstis minu peast...

Pikemad laulud mille-iganes-kohta (Liverpooli you\'ll never walk alone) ning fännide ühisrinded läbi laulude millegi poliitilise vastu vms. tuleb alles kõik hiljem sellisena, mis kuuluks minu mõistes positiivse jalgpallikultuuri ja pos. atmosfääri juurde... Ja mitte ei saa ümber sellest, et atmosfääri on võimatu luua vabas looduses metsa lähistel ja paneelelamute kõrval nagu seda on tänaste staadionite juures, mis on siin Eestis. Tribüün peaks olema kinniehitatud ning vutti peaks olema HEA ja MÕNUS vaadata.

Aga samas on võimalik, et ma ei tea essugi millest ma räägin ja ajan segast... :õnnelik:

Tegelikult sinu jutt pani mind praegu päris mõtlema. Ja sain sellest isegi inspiristasiooni või nii. Tänud:)

kaups
07.11.05, 01:39
Algselt postitas insect

Miks lame? Äkki selgitad?
Mis on koondis? Eks ta mõnes mõttes on emake e. eeskuju meie teistele klubidele ja vastupidi-koondis saab oma mängijad ka klubidelt parimate mängijate näol. See on loomulik, et lauldakse laule nii ja naa. Ja et sõnad mõnikord erinevad, ei tähenda ka midagi. Side \"emalauluga\" on ju tuntav ja ka koondis saab nende kohalike klubide kõrval austatud. :)

Erko
07.11.05, 01:45
Algselt postitas kaups

Algselt postitas insect

Miks lame? Äkki selgitad?
Mis on koondis? Eks ta mõnes mõttes on emake e. eeskuju meie teistele klubidele ja vastupidi-koondis saab oma mängijad ka klubidelt parimate mängijate näol. See on loomulik, et lauldakse laule nii ja naa. Ja et sõnad mõnikord erinevad, ei tähenda ka midagi. Side \"emalauluga\" on ju tuntav ja ka koondis saab nende kohalike klubide kõrval austatud. :)

No asi on lihtne. Minu meelest on ikkagi liigajalgpall ja koondisejalgpall kaks erinevat asja ja siis võiks laulud ka erinevad olla.

kaitz
08.11.05, 14:18
Algselt postitas kaala

Muidugi on see hüüd lause suht tobe ja vastas võiskonna halvustamine:oih:

17
08.11.05, 22:53
http://www.soccernet.ee/news.php?id=9952

:)

17
09.11.05, 16:32
Huh, seekord pääsesime kerge ehmatusega.

kell 13:00 Alu staadion

JK Kaitseliit Kalev - FC Kuressaare* 4:5 (0:1), normaalaeg 2:2

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Tiit Kivisild
Väravad: 74. Lullu, 84., 112. Palm, 105. Tasa - 19. Karlson, 86. Kaljuste, 97., 110. Kluge, 103. Alonen
Hoiatused: 72. Süvari - 58. Kluge, 91. Kriska
Mängupaiga olud: Õhutemperatuur +8, pilves ilm; väljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 10

JK Kaitseliit Kalev: Krassov, Viik, Reinvald, Kaevats, Vislapuu, Süvari, Vällik, Lullu, Palm, Heinpalu, Tasa.

FC Kuressaare: Orgla, Alonen, Leedo, Kluge, Reiska, Kaljuste, Kulikov, Veskimäe (46. Azarov), Karlson (46. Kriska), Õunpuu, Pukk.

kaups
09.11.05, 16:34
Algselt postitas 17

Huh, seekord pääsesime kerge ehmatusega.

kell 13:00 Alu staadion

JK Kaitseliit Kalev - FC Kuressaare* 4:5 (0:1), normaalaeg 2:2

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Tiit Kivisild
Väravad: 74. Lullu, 84., 112. Palm, 105. Tasa - 19. Karlson, 86. Kaljuste, 97., 110. Kluge, 103. Alonen
Hoiatused: 72. Süvari - 58. Kluge, 91. Kriska
Mängupaiga olud: Õhutemperatuur +8, pilves ilm; väljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 10

JK Kaitseliit Kalev: Krassov, Viik, Reinvald, Kaevats, Vislapuu, Süvari, Vällik, Lullu, Palm, Heinpalu, Tasa.

FC Kuressaare: Orgla, Alonen, Leedo, Kluge, Reiska, Kaljuste, Kulikov, Veskimäe (46. Azarov), Karlson (46. Kriska), Õunpuu, Pukk.

Jah, 17, närvid on päris läbi! ;)

poisike
09.11.05, 16:37
ootaks nüüd jani kommentaare mängu kohta et nagu mis toimus :S loodame et tna ikka pannakse kodukale yles mängu kohta jutt

kaups
09.11.05, 16:37
Huvitav, et Dima, Martti ja Indrek ühtki väravat selles väravatesajus ei löönud?! Kas ründeliin puhkas täna? ;)

arvaja
09.11.05, 17:04
napilt läks,kuid õnnelikult.

kaala
09.11.05, 17:05
ma küll ei tea, aga arvan, et ega orgla ka väravas kõige parem polnud. rolandiga oleks kindlasti parem tulemus tulnud.

Taavi.T
09.11.05, 18:03
Algselt postitas kaala

ma küll ei tea, aga arvan, et ega orgla ka väravas kõige parem polnud. rolandiga oleks kindlasti parem tulemus tulnud.

1:1 värav oli 100% väravavahi teene.Paar minutit enne seda eksis piirikohtunik ja võttis ära K/L`lt värava mis oli juba ka realiseeritud.

Taavi.T
09.11.05, 18:07
See mäng on vastus küsimusele miks ei käida Kuressaares mänge vaatamas!
Pole lihtsalt midagi vaadata, see meeskond pole loojate vaid lõhkujate meeskond.

17 ära nüüd solvu sina käid ikka vaatamas aga oled see erand kes kinnitab reeglit.

kaups
09.11.05, 19:38
Algselt postitas poisike

ootaks nüüd jani kommentaare mängu kohta et nagu mis toimus :S loodame et tna ikka pannakse kodukale yles mängu kohta jutt
Alver pani kodukale loo üles
http://www.fckuressaare.ee/index.php?sisu=uudised&kat=1&id=531

kaups
09.11.05, 19:40
Taavi.T, ega Sa juhuslikult KL/Kalevi mängija pole?

Taavi.T
09.11.05, 20:39
Algselt postitas kaups

Taavi.T, ega Sa juhuslikult KL/Kalevi mängija pole?

Mis sa ise arvad!?

poisike
10.11.05, 00:43
taavi.t ma arvan et oled ja igaljuhul väga kibestunud et te pähe saite...:P aga ausalt öeldes polex arvanud et hakkate kuret mustama ja selle pääst ytlengi teile PARAS :)

gamer
10.11.05, 08:18
Algselt postitas poisike

taavi.t ma arvan et oled ja igaljuhul väga kibestunud et te pähe saite...:P aga ausalt öeldes polex arvanud et hakkate kuret mustama ja selle pääst ytlengi teile PARAS :)

Aga kure mustab koguaeg ju teisi kui neil halvasti läheb, küll kohtunikud, küll fännid, küll vastased süüdi :D

Amadeus
10.11.05, 11:53
Algselt postitas poisike

Loomulikult ei ole Taavi T. KL mängija. Rapla Atli pakuks mina. Ilmselt oli ta lihtsalt piiri kohtunik. Või käis niisama vaatamas. Alu ju kohe Rapla külje all.

don
10.11.05, 15:04
Algselt postitas poisike

ausalt öeldes ei tunne ma et olexime midagi kaotanud...
pigem oli Kuressaare see kes kaotas oma eneseväärikuse.
Kaitseliit küll kaotas, kuid hakkas tõsiselt vastu meistriliiga meeskonnale, Kuressaarel aga vedas et ta III liiga satsi käest pähe ei saanud!
mõtle selle peale enne kui siin parastama tuled...

Taavi.T
10.11.05, 16:30
Algselt postitas poisike

Sa oled ju poisike ,mis sa meeste asjadest jagad!

KertK
11.11.05, 09:30
mõtetu parastamine. minu arust oli väga võitluslik, aga sõbralik mäng. võib-olla suhtusin ise mingi eelarvamusega kuressaaresse, sest ootasin et nad kipuvad staaricema seal meie vastu, aga midagi sellist ei olnud. väga mõnus mäng minu arust ja nüüd hoian kindlasti teile pöialt üleminekumängudex. Edu!

siim089
12.11.05, 11:56
Alver on nii mõtetu mees :(
eks ta ise saab aru millest jutt käib

Jeti88
13.11.05, 12:53
Nonii, tna siis esimene mäng. Loota võib et võit tuuakse koju;)

arvaja
13.11.05, 14:14
Mägn on alanud ja kure on võitnud.

siim089
13.11.05, 14:31
Algselt postitas arvaja

Maise loodan ka Kure võitu,sest neid Ajaxi mehi küll Meistriliigasse polevaja, EESTI MEISTRILIIGA VÕIMALIKULT EESTIKEELNE

Jeti88
13.11.05, 15:51
Tuleb vist 0:1 kaotus, aga pole viga. Kodus teeme asja selgeks;)

Tundub Lootus vist juba tegi asja selgeks:P

gamer
13.11.05, 16:19
Algselt postitas siim089

Algselt postitas arvaja

Maise loodan ka Kure võitu,sest neid Ajaxi mehi küll Meistriliigasse polevaja, EESTI MEISTRILIIGA VÕIMALIKULT EESTIKEELNE

See on mingi rassistlik hoiaks siin? :D

kaups
13.11.05, 16:23
Pole viga, kodus tuleb siis vähemalt kahe väravaga Ajaxit võita. Läbi raskuste...:)

arvaja
13.11.05, 16:43
Kurat kaotasime ajaxile:S
Kodus tuleb nüüd väämlt 2-e väravaga jah võita.

sosku
13.11.05, 17:13
Täiesti tasavägine mäng oli. Võimalusi oli mõlemal poolel, kuid mõlemad väravavahid olid seekord kindlalt oma meeskonna parimad. Ajaxi värava lõi Rõtškov trahvilöögist ristnurka. Kure peab siiski rahule jääma, et ainult ühe väravaga kaotasid. See jätab kordusmänguks otsad lahtiseks. Üllatavalt palju oli ka pealtvaatajaid platsiäärde kogunenud. Veel pani silm tähele, et selleks mänguks oli isegi väike tribüün ja istepingid paigaldatud.

Aga eks 17 teeb õhtul Soccernetti pikema ülevaate.

Silver
13.11.05, 17:27
Eriti magus on Ajaxi jaoks olukord siis, kui võõrsil 1 ära löövad ja Kure siis kolm peab lööma. :P

Jeti88
13.11.05, 19:02
Kodus tuleb mängida siis kindlalt, kaitsest lähtuvalt kuid samas aktiivselt ning ründavalt. Läheb keeruliseks, aga ei midagi võimatut. Mina olen igatahes väljaku ääres kaasa elamas.

vaanaatik
13.11.05, 23:10
Mäng oli võrdne,kuid Ajaxil olid paremad võimalused.Ajax mängib tehnilisemalt,suudab palli paremini vallata.Minu arvates kuulub meistriliiga koht pigem Ajaxile.Kure võix juba seepärast esiliigasse minna ja seal liiga tipu osas püsida ehk võimalikult palju võita, kuna ehk toob see Kure kodumängudele natuke rohkem kui 20 pealtvaatajat. Inimesed ei taha vb pidevaid kaotusi näha,kuid esiliigas olex asi võrdsem ja võite rohkem.Korduskohtumine näitab,kus Kure järgmine aasta mängib.

17
13.11.05, 23:31
Algselt postitas Hmf

Mina olen igatahes väljaku ääres kaasa elamas.

Et siis oleksid ka;) Mängu kohta polegi nagu väga lisada midagi. Vanaatik ütles juba kõik. Väga häid võimalusi polnudki, võibolla ainult Puka vasakult äärelt sooritatud pealelöök, mis napilt mööda läks. Oleks Dima libistanud, oleks viigistanud aga.... Oleks on paha poiss. Kordusmängus läheb raskeks, Taavi vist ei saa mängida. Janekil ka mingid jamad. Ajax oli tubli, pole midagi halba õelda. Üllatavalt palju publikut oli ka.

Ajax ahju!:deemon:

kaala
13.11.05, 23:43
Algselt postitas vaanaatik

Mäng oli võrdne,kuid Ajaxil olid paremad võimalused.Ajax mängib tehnilisemalt,suudab palli paremini vallata.Minu arvates kuulub meistriliiga koht pigem Ajaxile.Kure võix juba seepärast esiliigasse minna ja seal liiga tipu osas püsida ehk võimalikult palju võita, kuna ehk toob see Kure kodumängudele natuke rohkem kui 20 pealtvaatajat. Inimesed ei taha vb pidevaid kaotusi näha,kuid esiliigas olex asi võrdsem ja võite rohkem.Korduskohtumine näitab,kus Kure järgmine aasta mängib.
ajaxil olid paremad võimalused loomulikult. nemad ju pididki kodus väravaid lööma, meie kaitsma. sa väidad selle ühe mängu põhjal, et ML koht kuuluks ajaxile? sitt järeldus. ning veel - kure mänge käib üldiselt rohkem inimesi vaatamas kui 20. oleneb vastasest.

bomb
14.11.05, 13:05
Kuressaares vaevalt et Ajaxil šanse on.

priity
14.11.05, 13:55
Kuressaare kodulehelt:
\"Hetkel on paremad võimalused Ajaxil, keda korduskohtumises rahuldab ka viik. FC Kuressaare peab oma vastase alistama vähemalt kahe väravaga. Kui külalised suudavad meile lüüa kaks väravat, peame meie vastama juba viiega.\"
Kas ikka neljast väravast ei piisaks?

arvaja
14.11.05, 16:25
Algselt postitas priity

Kuressaare kodulehelt:
\"Hetkel on paremad võimalused Ajaxil, keda korduskohtumises rahuldab ka viik. FC Kuressaare peab oma vastase alistama vähemalt kahe väravaga. Kui külalised suudavad meile lüüa kaks väravat, peame meie vastama juba viiega.\"

Peaks piisama

17
14.11.05, 16:37
Algselt postitas arvaja

Algselt postitas priity

Kuressaare kodulehelt:

Peaks piisama
Piisab neljast muidugi, aga viis oleks sel juhul ju uhkem!;) Ei ma ei usu, et Ajaxil kodus kaks lüüa lastakse. Vaevalt, et üldse laseme:)

gamer
14.11.05, 18:46
Algselt postitas 17

Algselt postitas arvaja

Algselt postitas priity

Kuressaare kodulehelt:

Peaks piisama
Piisab neljast muidugi, aga viis oleks sel juhul ju uhkem!;) Ei ma ei usu, et Ajaxil kodus kaks lüüa lastakse. Vaevalt, et üldse laseme:)

vaevalt vaevalt, eks vaatame mis seis on peale teist mängu ning kas ma ikka järgmine hooaeg saan sind üle karjuda

freeman
14.11.05, 21:34
Kurele on ainult 1 soovitus ärge oma mängu mängige!

*Inside Joke*

Jeti88
14.11.05, 21:38
Algselt postitas freeman

Kurele on ainult 1 soovitus ärge oma mängu mängige!

*Inside Joke*

sa oled ikka vähe naljakas...

freeman
14.11.05, 21:39
Einoh kui olin TVMK mängul karjus 1 Kure mängijatest mängime oma mängu ja said 6-1 pähe....

kaitz
15.11.05, 14:03
Algselt postitas 17

Algselt postitas arvaja

Algselt postitas priity

Kuressaare kodulehelt:

Peaks piisama

Jääb üle aint loota,aa vv vahetage välja:kaval:

kaups
15.11.05, 20:48
Vv Roland on teinud viimastel kuudel väga head ja stabiilset mängu. :) Areng on silmaga nähtav ja tundub, et motivatsioonist ka puudu ei ole. Noor mees ja suur tulevik ees! :õnnelik:

17
15.11.05, 20:49
Algselt postitas kaups

Vv Roland on teinud viimastel kuudel väga head ja stabiilset mängu. :) Areng on silmaga nähtav ja tundub, et motivatsioonist ka puudu ei ole. Noor mees ja suur tulevik ees! :õnnelik:

Ka Ajaxi mängus oli ta selgelt meie parim;) Võttis päris mitu 1-1 olukorda ära:)

gamer
15.11.05, 22:26
Algselt postitas 17

Algselt postitas kaups

Ka Ajaxi mängus oli ta selgelt meie parim;) Võttis päris mitu 1-1 olukorda ära:)

Ühesõnaga kaineks saanud?

arvaja
19.11.05, 11:28
Algselt postitas gamer

Algselt postitas 17

Algselt postitas kaups

Ühesõnaga kaineks saanud?

Noormees ju tahab pidutseda:P

vaherhar
19.11.05, 12:11
TV 3 kokandussaates \"Tuhvlid ja trühvlid\" olid täna saatejuhi Peeter Piheli külalisteks klubikaaslased Janek Meet ja Kuldar Kaljuste.
Saime teada, et jalgpall võlub poisse eelkõige võitluslikkuse ja lahtise mängu poolest, Janek on kirglik kalamees, Kuldar sõudis abieluranda ja FCK sihiks ei ole meistriks tulek vaid liigasse püsimajäämine.
Peeter oleks võinud ju erandi teha ja ravioolide kõrvale sportlastele veini asemel vett valada, sest tegemist ju ikkagi spordimeestega.
p.s. Ajax kotti !

gamer
19.11.05, 15:58
Kure võitis küll 2-1, aga edasi peaks minema Ajax ;)

kaala
19.11.05, 16:07
***** ** ************ ****** *** ****** ****** **** ** ****!!!!:(
kohtunik rikkus meie mängu.

gamer
19.11.05, 16:08
Algselt postitas kaala

***** ** ************ ****** *** ****** ****** **** ** ****!!!!:(
kohtunik rikkus meie mängu.

Jälle.... Te ka ainult virisete

Kebab
19.11.05, 16:16
Noh, vähemalt jäävad ära pikad sõidud Kuressaarde ning Flora, Valga ja Viljandi saavad täiendust.

poisike
19.11.05, 16:22
väravavaht rikkus meie mängu ära...rolandi kala oli ju see värav...ja kohtunikult ei olnud ka kõige parem vile aga ikkagi...kahjux exis meie väravavaht :(

Jeti88
19.11.05, 16:23
Algselt postitas Kebab

Noh, vähemalt jäävad ära pikad sõidud Kuressaarde ning Flora, Valga ja Viljandi saavad täiendust.

oled sa loll vä, ei tea kes neid siis täiendama hakkavad, Kui keegi lahkub siis Alonen ja Valuiski, teised jäävad raudselt siia. Kure on hoopis midagi muud kui Tulevik ja Valga. See peaks ükskord selgeks kõigile saama.

Mängust: Kohtunik tegi normaalse partii, talle ei heida midagi ette. Ise ei suutnud ära lüüa, Ajax lõi oma ära ja ongi kõik.

17
19.11.05, 16:24
ütleme nii et..... ma parem ei ütlegi midagi.... rollu jah.... pendal võttis ära vähemalt:) loodame nüüd siis et ajax või keegi loobub. või vaprus näiteks:)

17
19.11.05, 16:25
Algselt postitas Hmf

Algselt postitas Kebab

oled sa loll vä, ei tea kes neid siis täiendama hakkavad, Kui keegi lahkub siis Alonen ja Valuiski, teised jäävad raudselt siia. Kure on hoopis midagi muud kui Tulevik ja Valga. See peaks ükskord selgeks kõigile saama.

Mängust: Kohtunik tegi normaalse partii, talle ei heida midagi ette. Ise ei suutnud ära lüüa, Ajax lõi oma ära ja ongi kõik.

üldiselt, viktor ja vitali ei lähe kuskile. vähemalt nii jan kinnitas.

Jeti88
19.11.05, 16:26
Algselt postitas 17

Algselt postitas Hmf

Algselt postitas Kebab

üldiselt, viktor ja vitali ei lähe kuskile. vähemalt nii jan kinnitas.

seda enam võiks mõni kes asjast mitte midagi ei tea oma suu kinni hoida.

kaups
19.11.05, 16:56
Võitluslik mäng, Kure surus KOGU AEG (nii et meie ergutamine tundus liigsena seekord), aga realiseerimisega olime hädas. Martti värav lisaminutil oli õiglane, sest oli ju mees terve mäng rünnanud ja mitmeid kordi peale löönud ning ka ilusaid rünnakujätke sooritanud. Hea töö, Martti! Märt Kluge oli selle mängu staar, tema tõstmine ründesse oli õige otsus, kuna keskelt ei olnud täna Ajaxi rünnakud ohtlikud. Tunnustust väärib ka vastaste nr.15-Andrejev, kes kuuldavasti siirdubki TVMK-sse. See mees tegi seekord mängu ära. Vv Rolandit ma siin küll ei süüdistaks, pall põrkas ja veeres täna lihtsalt kuidagi imelikult. Dima Kulikov võttis teisel poolajal mängu küll oma peale, kuid sellest jäi seekord väheks. :( Hästi mängis ka kapten Priit Reiska, kes juhendas mehi ja võttis ka ise äärelt mängu üles.
Tegin esimesel poolajal märkuse kohtunikutöö kohta, aga poolajal käisin tema juures vabandamas-vile oli õiglane (vilistas kohtunik mõlema poole vead ära ega lasknud mängul oma rada minna-siiski otsustav kohtumine ju mõlema meeskonna jaoks).
Nüüd fundamentaalsed küsimused:
Kui palju kordi Lasnamäe Kuressaarest suurem on? ;)
Kui suur on Ajaxi eelarve? :lahe:

Dünamo langes välja ja Ajax asemele, mis teha-seekord siis nii...:doh:
Pole viga, me armastame Kuret ükskõik millises liigas ja toetame alati!
OLEE, KURE, SIND TOETAME! :õnnelik:

Kebab
19.11.05, 17:02
Tore kui keegi ei läheks. Vaatame enne mida hooajavahetus toob. Mina küll nii kindel ei ole, et mingeid vangerdusi ei toimu. Kui jutud Merkuuri loobumise kohta paika peavad, on Kurel lootust edasi meistriliigasse jääda.

hfm. Ära siis nii närvi kah mine. Rahu.
Küsin siis targemate käest, kas selle hooaja alguses jätkas Kuresaare täpselt sama meeskonnaga, kes esiliigas oli?

Bobik
19.11.05, 17:04
Algselt postitas kaups

Võitluslik mäng, Kure surus KOGU AEG (nii et meie ergutamine tundus liigsena seekord), aga realiseerimisega olime hädas. Martti värav lisaminutil oli õiglane, sest oli ju mees terve mäng rünnanud ja mitmeid kordi peale löönud ning ka ilusaid rünnakujätke sooritanud. Hea töö, Martti! Märt Kluge oli selle mängu staar, tema tõstmine ründesse oli õige otsus, kuna keskelt ei olnud täna Ajaxi rünnakud ohtlikud. Tunnustust väärib ka vastaste nr.15-Andrejev, kes kuuldavasti siirdubki TVMK-sse. See mees tegi seekord mängu ära. Vv Rolandit ma siin küll ei süüdistaks, pall põrkas ja veeres täna lihtsalt kuidagi imelikult. Dima Kulikov võttis teisel poolajal mängu küll oma peale, kuid sellest jäi seekord väheks. :( Hästi mängis ka kapten Priit Reiska, kes juhendas mehi ja võttis ka ise äärelt mängu üles.
Tegin esimesel poolajal märkuse kohtunikutöö kohta, aga poolajal käisin tema juures vabandamas-vile oli õiglane (vilistas kohtunik mõlema poole vead ära ega lasknud mängul oma rada minna-siiski otsustav kohtumine ju mõlema meeskonna jaoks).
Nüüd fundamentaalsed küsimused:
Kui palju kordi Lasnamäe Kuressaarest suurem on? ;)
Kui suur on Ajaxi eelarve? :lahe:

Dünamo langes välja ja Ajax asemele, mis teha-seekord siis nii...:doh:
Pole viga, me armastame Kuret ükskõik millises liigas ja toetame alati!
OLEE, KURE, SIND TOETAME! :õnnelik:

Kaups, ma küsiks vastu: mitu kuressaares sündinud meest teil platsil on?
Ära hakka seletama, et lasnamäe on suurem ja new york on veel suurem. ;)

arvaja
19.11.05, 17:12
Mnjah kahju,et kaotasime.Kahjuks ei olnud võimalik ka mängu vaatama tulla:(
Nüüd tuleb loota,et merkuur loobub.

Jeti88
19.11.05, 17:53
Algselt postitas Bobik

No meil peaks ikka enamus saaremaalt pärit olema, noh Alonen, Kulikov, Valuiski ja vb olla mõni veel aga enamus on saaremaalt pärit, on seal elanud või elavad praegu saarel.

rollu
19.11.05, 18:53
See küll ei ole mingi vabandus aga mul oli 38 palavik:oih:

kaups
19.11.05, 19:02
Kure küll võitis, aga langes siiski esiliigasse.
19.novembril kl.13 kogunesid kõik huvilised vaatamata talvisele ilmale Kuressaare kunstmuruväljakule, et kaasa elada kodumeeskonna mängule, mis seekord oli väga oluline. Kohtuti teist korda üleminekumängus FC Ajax Lasnamäega, et säilitada koht jalgpalli meistriliigas. Kuna esimene mäng Tallinnas kaotati seisuga 0:1 (ainsa värava lõi karistuslöögist 49.minutil Rõtśkov), vajas FC Kuressaare vähemalt kaheväravalist võitu vastase üle. Hea oleks olnud ka võit 1:0, sest siis oleks lisaajal olnud eelis koduväljakul meistriliiga kogemustega mängival meeskonnal noore külalismeeskonna vastu.
Kuiv mängustatistika ütleb, et Kuressaares oli mängu ajal õhutemperatuur +3, vahelduva pilvisusega ilm, väljak heas seisukorras, pealtvaatajaid umbes 100, sadas kerget vihma ja lörtsi. Mängiti järgmiste koosseisudega:
FC Kuressaare: R. Kütt, Meet, Kriska, Alonen, Kluge, Reiska, Veskimäe, Kaljuste, Kulikov, Pukk, Koplimäe.
FC Ajax: Kassjantšuk, Volodin, Polišnin, Vinogradov, Rõtškov, Levotšski, Ljahhovetski, Teivan, J. Dmitrijev (35. Televinov), Pervušin, N. Andrejev.
Mäng ei olnud küll toores, aga eemaldamisi oli kahe kollase (kokkuvõttes punase) kaardi tõttu-26.minutil Ajaxi mängija Teivan ja 86.minutil Kure mängija Janek Meet. Alati võib muidugi arvustada kohtuniku tegevust ja otsusi, aga kohtunik mängu vilistajana näeb asju, mida tavaliselt fännid ja pealtvaatajad ei suuda igakord tabada. Ka on alati kohtunikul õigus, sest tema vastutab mängu kulgemise eest-kes on vähegi jalgpalliga kokku puutunud teab, et ka halb kohtunik on parem, kui mäng ilma kohtunikuta.
Seekord oli Kure mänguskeem ümber tõstetud nii, et rünnakus tegutses peale Martti Pukki ka kaitsja Märt Kluge ja nendest kahest mehest saidki seekord mängu tähed: Märt Kluge lõi värava 11.minutil, mängides 1-1 olukorras üle vastaste väravavahi Kassantśuki ja 90+1 minutil lõi Martti Pukk ilusa löögiga lõppseisuks 2:1. Vastaste ainsa värava autor oli nr.15 Andrejev, kes mängis tehniliselt üle nii Kure kaitsjad kui väravavahi 46.minutil ehk siis teise poolaja algul. Üheks mängu täheks oli ka meie väravavaht Roland Kütt, kes 56.minutil tõrjus Rõtśkovi penalti (11.meetri karistuslöögi). Teisel poolajal võttis enda peale mängu meie poolkaitja Dimitri Kulikov (kes teenib leiba ajakirjanikuna venekeelses lehes „Vesti”), aga ka tema jõuline mäng ei toonud seekord soovitud tulemust. Väga hästi töötas kogenud kaitseliin Alonen- Veskimäe-Meet. Omal kohal oli ka võistkonna kapten vasakkaitsja Priit Reiska. See hooaja viimane mäng oli nagu kokkuvõte 2005.a. võistlustest, kus mängiti küll hästi ja survestati vastasmeeskonda, kuid ei suudetud lõpuni realiseerida oma võimalusi. Ka on Kure suurim mure see, et ei saa koos harjutada „mandri”- ja kodusaarlased.
Tänu võõrsil löödud väravale pääses kõrgemasse seltskonda järgmiseks aastaks küll FC Ajax Lasnamäe, kuid ega fännid ja kaasaelajad sellepärast väga kurvasta. Me toetame alati oma kodumeeskonda, ükskõik millises liigas me ka ei mängiks.
Hooaja kokkuvõtteks võib tänada kogu meeskonda eesotsas juhtkonna ja treeneriga tehtud töö eest, eriti aga töösse suhtumise eest. Amatöörvõistkonnas teenitakse elatist teistel erialadel või õpitakse. Kõige selle kõrvalt pingutada jalgpalli mängimise nimel on suur ohver ja vajab head tahtejõudu. FC Kuressaare on ka taimelavaks teistele võiskondadele, sel aastal siirduvad mandrile oma elujärjega noored kaitsjad Kalle Lepp ja Jaanis Kriska. Fännide poolt tuult tiibadesse ja ärge unustage kodusaart!
Jalgpall on spordiala, mida saab mängida ka iga inimene, olenemata soost, usust, tõekspidamistest, varalisest seisusest, vanusest ja tervisest. See mäng õpetab koostööd(meeskonnatööd), ellusuhtumist, ausa võitluse vaimu, tahet ja muud head, sest viletsa iseloomuga ja individualistil e.isetsejal pole selles mängus midagi teha. Jalgpall annab ka ihu ja hinge tervist, mida igapäevases elus väga vajame. FC Kuressaare fännide poolt soovime linnale abistavat kätt selle spordiala toetamisel ja sponsorite ning lihtsalt toetajate abi. Püüame ka igaüks toetada igal võimalusel oma kodumeeskonda, kas kodumängudel või võõrsil propageerimaks seda kuninglikku spordiala jalgpalli.
Olee, Kure, sind toetame! Alati!
FC Kuressaare fännid.

kaups
19.11.05, 19:19
Algselt postitas Hmf

Algselt postitas Bobik

No meil peaks ikka enamus saaremaalt pärit olema, noh Alonen, Kulikov, Valuiski ja vb olla mõni veel aga enamus on saaremaalt pärit, on seal elanud või elavad praegu saarel.

Saarlased:
Roland Kütt, Jaanis Kriska, Janek Meet (elab ja töötab Kuressaares), Märt Kluge, Martin Salong, Taavi Azarov, Kaarel Raamat, Kristjan Leedo, Andrus Koplimäe, Peeter Pihel, Veiko Tasa, Martti Pukk (ka saarlane ;) , Hendrik Karlson (s.1964 !!!, elab ja töötab Saaremaal), Maikko Mölder, Indrek Õunpuu, Margus Rajaver jt)
Lisaks need, kes oma hingelt on saarlased ja omavad Saare maakonna kodakondsust ;)

Nii, natuke infi ka Lasnamäe kohta:
Lasnamäe linnaosa kujunemislugu on üks vastuolulisemaid Tallinnas, sest nõukogude võimu ajal muudeti just selles piirkonnas keskkonda tundmatuseni. See on süvendanud eksiarvamust, nagu oleks Lasnamäe tühjale kohale ehitatud uus linnaosa.
Praeguste piiridega Lasnamäe linnaosa loodi 1.septembril 1993, kus on kokku 17 asumit: Väo, Sõjamäe, Ülemiste, Sikupilli, Uuslinn, Pae, Kurepõllu, Paevälja, Laagna, Loopealse, Katleri, Tondiraba, Kuristiku, Priisle, Mustakivi, Seli ja osaliselt Iru asum. Elanike arvult on Lasnamäe linnaosa konkurentsitult, võrreldes Tallinna ülejäänud 7 linnaosaga, esikohal. 2004. aasta jaanuari lõpu seisuga on registreeritud elanikke Lasnamäel 112 688, kellest 62 582 on naised ja 50 106 on mehed.

Ajaxi eelarve oli möödunud aastal 1,4 miljonit krooni (Kuressaarde tulid nad ka OMA kirjadega bussiga-hea tase, tõeline meistriliiga mansa ;)

kaups
19.11.05, 19:24
:oih:
Nüüd läheb FC Kuressaare foorum ilusasti madalamatesse liigadesse ja kõike head minu poolt ka meitriliigale ja tema foorumile järgmiseks aastaks. Eriti Ajaxile, Tammekale, Valgale jt :) :oih:

kaala
19.11.05, 19:25
henrik karlssonit ei saa siiski saarlaseks nimetada, 1997 aastal ta kolis siia.

kaups
19.11.05, 19:28
Algselt postitas kaala

henrik karlssonit ei saa siiski saarlaseks nimetada, 1997 aastal ta kolis siia.
No ei lasta rahus ära minna ;)
kaala, tead Sa, mitu aastat tuleb Saaremaal elada, et Saare kodakondsust saada? Mõne ameti ja pereseisuga saab küll kiiremini, aga üldine tähtaeg? ;)

17
19.11.05, 20:00
Algselt postitas kaups

:oih:
Nüüd läheb FC Kuressaare foorum ilusasti madalamatesse liigadesse ja kõike head minu poolt ka meitriliigale ja tema foorumile järgmiseks aastaks. Eriti Ajaxile, Tammekale, Valgale jt :) :oih:

Üldiselt, ei tasu veel lootust kaotada. Kuressaare foorum püsib meistriliiga alamfoorumis kuni on kinnitatud uue hooaja meistriliiga koosseis. Käivad ju jutud et Merkuur loobub...:doh:

kaups
19.11.05, 20:52
Algselt postitas poisike

väravavaht rikkus meie mängu ära...rolandi kala oli ju see värav...ja kohtunikult ei olnud ka kõige parem vile aga ikkagi...kahjux exis meie väravavaht :(
Vaidleks vastu, väravavaht talitas õieti, sest kaitsja tegeles veel palli valdava ründajaga (15. Andrejev). Väravavahi poolt oleks suur rumalus olnud vastu tulla.
OK, ootame siis JL otsuse järgmise aasta kohta ära. ;)
Muide, foorumlased-17 valiti aasta Kure fänniks! :õnnelik: Palju õnne ja tervist kaasa elamisel! :) Ja ka trummile pikka iga...:D

Maarja
19.11.05, 21:42
WOOHOO !!!!!
Õnnitlused 17 !!!!!
Edu fännamisel !!!
:jäätis:

priity
19.11.05, 21:50
Algselt postitas kaups
Ajaxi eelarve oli möödunud aastal 1,4 miljonit krooni (Kuressaarde tulid nad ka OMA kirjadega bussiga-hea tase, tõeline meistriliiga mansa ;)
Sel aastal on Ajax ainuüksi Tallinna linnalt saanud nn. pearaha ligi 1,4 miljonit. Kui jalgpallis on kõige rohkem \"lapsi\" (s.o. alates 1986.a sündinuid) treeningrühmades FCF Jalgpallikoolil: 343, siis kohe järel on Ajax: 341.
Info lehelt: http://www.tallinn.ee/est/g646

poisike
19.11.05, 22:53
Algselt postitas kaups

Algselt postitas poisike

Vaidleks vastu, väravavaht talitas õieti, sest kaitsja tegeles veel palli valdava ründajaga (15. Andrejev). Väravavahi poolt oleks suur rumalus olnud vastu tulla.
OK, ootame siis JL otsuse järgmise aasta kohta ära. ;)
Muide, foorumlased-17 valiti aasta Kure fänniks! :õnnelik: Palju õnne ja tervist kaasa elamisel! :) Ja ka trummile pikka iga...:D

kaups oli ju ikke ni et ryndaja ja kaitsja hakkasid enam vähem poolest piirist jooxma ja pall oli palju neist mõlemast ees...et kui roland olex vastu tulnud ox ta palli minema saanud lyya aga tema parem jäi joonele...aga muidugi see minu arvamus...aga vb tõesti ta tegi õieti...

kaups
19.11.05, 23:08
Ma juba ütlesin, et pall veeres selles olukorras küll väga kummaliselt ;) , loogiliselt võttes oleks pidanud pall jõudma Rolandini enne ründajat ja kaitsjat ja kõik sellega nagu arvestasid ja väravavaht säilitas positsiooni, et vajadusel käega mängida (pall ja väljak olid ju ka libedad). Aga selline see jalgpall juba on: ümmargune ja veereb nagu tahab...;) Lõppkokkuvõttes arvan mina isiklikult, et Roland käitus antud olukorras õigesti, seda enam, et vastas oli selline hea ründaja nagu Nikita Andrejev. :)

poisike
19.11.05, 23:54
mnjh mina arvan jällegi teisiti...minu arust ylendjäänud mängu mängis roland hästi välja arvatud ka see eelnev olukord penaldil... seal oli ka suht ebakindel ja tema tekitas ikkegi penaldi aga selle vea suutis parandada...lihtsalt polnud õnne mida oli aga ajaxi mängijatel!

Tundmatu1976
20.11.05, 18:14
See kord siis niipidi
Õnn pidi soosime tugevamaid, see kord siis napilt, kuid kindlalt sai edasi Ajax. Teatud võrdlus tekkis Šveitsi võidumänguga MMile pääsemisega, kuid eks ootame ära mis kevad toob

ROOTSI KUNN
20.11.05, 23:54
Väike kõrvalepõige ja näide sellest ,kuidas võib uus spordirajatis mõjuda . Saaremaa rahvale peaks Pirita korvpalliklubi mängust olema täielik savi. Aga tundub ,et savi on neil rohkem omade mängust jalgpalliväljakul. Kui valida uus ,valge ,mugav ja soe spordisaal või siis seismine külma jalgpalliväljaku ääres siis valitakse esimene. Kuigi on ammu teada ,et basket.ee huiab vähemalt poole pealtvaatajate arvuga siis teeb see ikkagi kokku rohkem ,kui oli nädalavahetuse Kure ja Ajaxi mängul. Kui mina oleksin lihtne spordifänn siis valiksin talvel samuti sooja spordisaali kasuks. Miks aga suvel staadionil rahvast ei käinud selle kohta ei oska mandrimehena vastata.
Igatahes niikaua ,kui staadionitel puuduvad pealtvaatajatele inimväärsed tingimused pole meil publiku kasvu mõtet oodata.:deemon:

luutik
21.11.05, 00:17
Igatahes niikaua ,kui staadionitel puuduvad pealtvaatajatele inimväärsed tingimused pole meil publiku kasvu mõtet oodata.
Põhjused on ikka sügavamal. Suvel on ju sama palju vaatajaid. Kuid mingi veteranide Pirita meelitab hoopis rohkem rahvast kohale. Äkki polegi mõtet siin põhjusi otsida. Küll aeg paneb ise asjad paika. Ka koondisel ei jätkunud omal ajal publikut.
Kui veel vaadata, palju rahvast käib Rapla kossumeeskonda vaatamas ja võrrelda seda omaaegse MLi meeskonna Lelle SK publikuga, siis on tulemus jalka osas jällegi kurb.

ROOTSI KUNN
21.11.05, 00:25
Lüütik! Põhjused ei ole sügaval vaid just seal ,kuhu ma nad oma postituses paigutasin.
Inimesed lähevad järjestb mugavamaks ja vaid vähesed viitsivad külma ilmaga kusagil väljaku ääres püsti seista ja külmetada. Näit. tänagi polnud Mini.Arenal isegi sooja tee ostmiseks võimalusi. Mida vittu ma seal poolpimedas ja külmas peaksin passima ,kui kõrval on soe spordihall ,kus saad konni ja õlut ja süüa.?:deemon:
Niisama ei pane aeg midagi paika vaid kõik algab pisiasjades.

17
21.11.05, 00:39
Üldiselt meil pole kogu hooaja vältel mingit müügiputkat vms staadionil olnud, oleme kõik mängud selleta läbi ajanud... Üldiselt, käisin ise ka täna Pirita mängul. No 450 on selgelt üle pingutatud. 200~250 ehk.. Aga tõesti, Kunnil jutt jumala õige;) Paremaid tingimusi fännidele!:deemon:

gamer
21.11.05, 00:40
Algselt postitas 17

Üldiselt meil pole kogu hooaja vältel mingit müügiputkat vms staadionil olnud, oleme kõik mängud selleta läbi ajanud... Üldiselt, käisin ise ka täna Pirita mängul. No 450 on selgelt üle pingutatud. 200~250 ehk.. Aga tõesti, Kunnil jutt jumala õige;) Paremaid tingimusi fännidele!:deemon:

MIko sina kui Kure aasta fänn võitle siis selle eest

kaups
21.11.05, 09:55
Tõeline fänn on samades tingimustes, mis mängijad. ;) Kui sajab, siis sadagu ka fänni peale. Kui kõrvetab, siis kõrvetagu ka fänni. Kui tahame mugavusi fännidele, siis tuleb alustada mängijatest. Mugavuse loogika järgi ei tohiks varsti ka mängijaid olla ja minu poolt natuke filosoofilisem küsimus: kuhu see mugavus inimesed (inimkonna) lõpuks viib? :(

luutik
21.11.05, 22:24
Paraku ei saa klubivutt kuidagi klubikossule vastu. Suvel on ju õues parem olla, kui saalis, aga siis napib ka publikut. Kui mingi Pirita meelitab 450 inimest saali, siis on selle kõrval Kure otsustava mängu 100 ikka väga vilets saavutus. Häbiväärne ju lausa, kui aus olla. ju siis rahvale meeldib lihtsalt koss rohkem. Mis teha. Valik on nende.:(

kaups
21.11.05, 23:40
Uue hooaja mängud on juba välja loositud? Kus neid tabeleid näha saab?:doh:

kaala
22.11.05, 02:12
ei ole midagi loositud veel. sinna aega

eston maravilha
22.11.05, 02:20
ööö.. on küll

bomb
22.11.05, 10:59
Kahju et Kure välja langes, kuid hea on see, et esiliiga tase tõuseb vaadates üleminekumänge.

17
22.11.05, 13:00
Mitteametlikel andmetel toimub esimene mäng 11. märtsil Alutaguse Lootusega. Juhul, kui mängitakse esiliigas. Rõhutan.MITTEAMETLIKEL andmetel.

kaitz
22.11.05, 13:51
Algselt postitas bomb

Kahju et Kure välja langes, kuid hea on see, et esiliiga tase tõuseb vaadates üleminekumänge.

Siiski masendav,et ei suutnud Kure ennast tõestada kuuluvat ML - SSE

soxx
22.11.05, 13:53
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas bomb

Siiski masendav,et ei suutnud Kure ennast tõestada kuuluvat ML - SSE

MIs seal masendavad? Oleks lahe taas vaadata kuidas tõmbleb eelviimase koha juures? Las esiliigas areneb ..