PDA

View Full Version : FC Kuressaare

Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Saarlane
25.02.07, 22:39
Miko on tore 6 postitust järjest teha? :D

Ma kopin siis sinu rõõmuks täna ise Miko kirjutatud uudise.

Kuressaare lõpetas treeningmängud võiduga

Tänastes treeningmängudes oli Meistriliiga meeskondadest ainsana võistlustules FC Kuressaare, kes alistas mullu III liiga idapiirkonnas võidutsenud Kiviõli Tamme Auto kuivalt 3:0.

Umbes kaheksat reaalset väravavõimalust omanud saarlastel oli probleeme realiseerimisega, kuid sellest hoolimata asuti 4. minutil Rainer Veskimäe tabamusest juhtima.

Ülejäänud kaks väravat jäid päris mängu lõppu, kui 70. minutil lõi 2:0 Dmitri Kulikov ja 82. minutil viimistles seisu Martti Pukk.

"Polnud väga paha mäng. Avapoolaja esimesed veerand tundi oli kõik okei, kuid edasine mäng ei olnud päris Meistriliiga võistkonna vääriline," kommenteeris kohtumist Kure peatreener Jan Važinski. "Teisel poolajal oli aga pilt ilusam ning meeskonnamäng töötas hästi."

See oli ühtlasi FC Kuressaare viimaseks sõprusmänguks enne hooaega, mis algab nende jaoks 10. märtsil Kuressaare kunstmuruväljakul FC TVMK vastu.

lume
08.03.07, 01:09
Kui keegi läheb vaatama Kuressaare - TVMK mängu laupäeval, võtke minuga ühendust privas.

17
08.03.07, 19:45
Reedel Kadi raadio eetris esimesed "Kure jutud"
08.03.2007 - 18:44

Koostöös Raadio Kadiga hakkab iga FC Kuressaare kodumängu eelsel reedel kohaliku raadio eetris olema 20 minuti pikkune saade "Kure jutud".

Kadi raadio "Keskpäeva" saate raames jõuab esimene vestlusring kuulajateni juba homme, kui vahemikus 11.40-12.00 on raadio eetris Priit Penu ja Aivar Pohlak. Saate kordus on eetris samal päeval algusega 19.40.

Lisaks "Kure juttudele" teeb Kadi raadio ka kodumängude päeval kolm otselülitust staadionilt - umbes pool tundi enne mängu algust, pärast avapoolaega ning mängu lõpus.

Kadio raadio on Kuressaares kuuldav sagedusel 90,5 Mhz ning Muhus sagedusel 98,6 Mhz. Samuti on raadiot võimalik kuulata ka internetis aadressilt www.kadi.ee

:)

Jeti88
08.03.07, 21:52
Reedel Kadi raadio eetris esimesed "Kure jutud"
08.03.2007 - 18:44

Koostöös Raadio Kadiga hakkab iga FC Kuressaare kodumängu eelsel reedel kohaliku raadio eetris olema 20 minuti pikkune saade "Kure jutud".

Kadi raadio "Keskpäeva" saate raames jõuab esimene vestlusring kuulajateni juba homme, kui vahemikus 11.40-12.00 on raadio eetris Priit Penu ja Aivar Pohlak. Saate kordus on eetris samal päeval algusega 19.40.

Lisaks "Kure juttudele" teeb Kadi raadio ka kodumängude päeval kolm otselülitust staadionilt - umbes pool tundi enne mängu algust, pärast avapoolaega ning mängu lõpus.

Kadio raadio on Kuressaares kuuldav sagedusel 90,5 Mhz ning Muhus sagedusel 98,6 Mhz. Samuti on raadiot võimalik kuulata ka internetis aadressilt www.kadi.ee

:)

see on vägev ettevõtmine. Kindlasti toob rahvast staadionile juurde.

urmar
09.03.07, 20:37
Kuulake praegu.

17
09.03.07, 20:58
Tavainimesele asjalik ja tutvustav, aga selles asja mõte oligi :) Peaasi, et rahvas homme staadionile tuleks!

17
10.03.07, 23:44
Hea mäng, vineeril suts rohkem õnne, Israel oleks võinud/pidanud ühe penalti vähemalt andma.

täpsemalt veits (http://www.soccernet.ee/news.php?id=14789)

Kaspy
11.03.07, 12:18
. "Meid oli täna kaitses liiga palju ja rünnakul liiga vähe. Sellest hoolimata läheme Narva punktide järele," lõpetas Raamat.

Kuradi koomikud :D

Saarlane
11.03.07, 12:31
Nagu Kurel tavaks on saanud, tuleb kõiges süüdistada kohtunikku :D Aga muidu täitsa hea mäng oli tõesti.

kaups
11.03.07, 23:47
See kuulub kohtuniku ameti juurde-pole midagi parata! ;)

17
15.03.07, 00:56
Nii ongi (http://www.soccernet.ee/news.php?id=14851)

Häid Kure sünnipäeva viimseid minuteid!

ROOTSI KUNN
17.03.07, 15:58
Narvas on esimene poolaeg päris põnev 0-1 Kured juhtimas:)

lennat
17.03.07, 16:15
Narvas on esimene poolaeg päris põnev 0-1 Kured juhtimas:)

Päris põnevad olid ka
Triobeti koefitsendid:

Transi võit - 1,05
Viik - 7,25
Kuressaare võit - 30,0 :D

Ramm
17.03.07, 16:25
2-1 trans ees...

kaups
17.03.07, 16:55
Löpuks siis ikkagi 3:1, aga see esimese poolaja 0:1 oli meeldiv üllatus. Saame vastu küll tugevamatele ja seda isegi vastaste "lövikoopas"! :)

17
18.03.07, 01:05
Kahju kurjam on! Esimene poolaeg, väga spets. Teisest esimesed 15 minutit oli 2-3 reaalset šanssi, kahjuks ei löönud ära. Siis keeras Karutoom lõplikult ära, pasandas pehmeltöeldes natukene ja sinna ta läks. Polnud see Narva nii lõvikoobas midagi, ainult plats oli jube - ainuke mis sellel kunstmuruga ühist oli, oli roheline värv.

Saarlane
18.03.07, 11:32
Täiesti hea mäng oli ülevaatele tuginedes. Ja nagu ikka Kure puhul, oli probleem kohtunikega :D

kaups
18.03.07, 14:58
Nii et meie kunsta Kuressaares polegi köige hullem?!

PraS
18.03.07, 15:23
Nii et meie kunsta Kuressaares polegi köige hullem?!

Ühesugused mistrad on need kõik(Valgas, Kures, Tartus, Narvas, Pärnus).

17
29.03.07, 19:48
Homme umbes 11:30 paiku Kadi raadios taas "Kure jutud". Seekord stuudios mina ja kaups :)

www.kadi.ee

masturr
29.03.07, 22:10
Homme umbes 11:30 paiku Kadi raadios taas "Kure jutud". Seekord stuudios mina ja kaups :)

www.kadi.ee
palju õnne

4eburator
30.03.07, 18:03
kas mäng Kaleviga ka toimub kunstmurul või juba normaalsel murul?

17
30.03.07, 18:05
väljend 'normaalne muru' kõlab väga kahtlaselt. aga ma usun, et see otsustatakse näiteks esmaspäevaks. või kõige varem pühapäevaks.

Saarlane
30.03.07, 20:52
Ainult sina, paraku mitte kaups.

Milline on homne tulemus?
Positiivne!

dobermann
30.03.07, 20:55
kas mäng Kaleviga ka toimub kunstmurul või juba normaalsel murul?

linnakal puudub valgustus

kaups
30.03.07, 21:06
Ainult sina, paraku mitte kaups.
Tööülesanded, algselt pidime jah kahekesta minema...
Aga Miko oli tubli! Sai hakkama!!!
Omavahel öeldes-Miko jöuab veel kaugele! Igatahes! :)

17
30.03.07, 23:26
Jaan, annad homme käppa ka? (a)

17
31.03.07, 17:02
Nii Ei Tohi Kaotada !!!

Saarlane
31.03.07, 18:32
Tõesti, Miko. Aga sel (http://www.zshare.net/video/meet-eksib-penaltiloogil-vs-tulevik-mov.html)lest (http://youtube.com/watch?v=P5bQNchI0Cg) asjast on kahju :S

kaitz
31.03.07, 19:27
Kas keegi mängu kah pikemalt komenteeriks ,kuda Meet nii üle penalti põrutas,mis muidugi positiivne:P

kaups
31.03.07, 23:40
Kure-Tuleviku mäng oli vördsete mäng. Üks standardolukord, pikakasvuline kaitsja jäeti katmata-sai pea tsenderdusele vahele ja löi möne meetri pealt posti körvale. Väravavaht oli seal vöimetu...
Kure pressing oli esimesed 30 minutit köva, Tulevikul ei olnud ühtki ohtlikku vöimalust. Esimesel pooltunnil oleks tulnud mäng ära teha. Ja muidugi ka see önnetu penalti...

Saarlane
01.04.07, 11:53
Kure-Tuleviku mäng oli vördsete mäng. Üks standardolukord, pikakasvuline kaitsja jäeti katmata-sai pea tsenderdusele vahele ja löi möne meetri pealt posti körvale. Väravavaht oli seal vöimetu...
Kure pressing oli esimesed 30 minutit köva, Tulevikul ei olnud ühtki ohtlikku vöimalust. Esimesel pooltunnil oleks tulnud mäng ära teha. Ja muidugi ka see önnetu penalti...

Aga unustame nüüd pendla ja selle mängu ära, sest teisipäeval rehabiliteerib Kure end Kalevi alistamisega ;)

17
01.04.07, 12:21
Teisipäääääääevaaaaaaaaallll

17
01.04.07, 13:22
Suur skandaal kausist pudrust (http://www.fckuressaare.ee/index.php?sisu=uudised&kat=1&id=855)

17
06.04.07, 23:41
http://www.soccernet.ee/news.php?id=15092

Lauri on lahe :)

kaups
07.04.07, 16:54
4:0 :(
Saun Vaiksel Laupäeval...

dobermann
07.04.07, 17:56
4:0 :(
Saun Vaiksel Laupäeval...

kahjuks suutsime vastu tuulega ainult esimese poolaja vastu pidada. Kalimullini karistuslöök läks Levadia õnneks postipõrkest sisse
:(
teine pooaeg oli taganttuul, aga ära suruti ikka.
Jansul oli lõpuminutil ka auvärava võimalus, aga karistuslöök u 30 m pealt raksatas latti ja, nagu juba meil see hooaeg kombeks, sealt platsile tagasi! :(

viies kaotus siis, aga ükskord peab õnn pöörduma ja hakkame meie ka punkte saama!

kaups
07.04.07, 19:48
kahjuks suutsime vastu tuulega ainult esimese poolaja vastu pidada. Kalimullini karistuslöök läks Levadia õnneks postipõrkest sisse
:(
teine pooaeg oli taganttuul, aga ära suruti ikka.
Jansul oli lõpuminutil ka auvärava võimalus, aga karistuslöök u 30 m pealt raksatas latti ja, nagu juba meil see hooaeg kombeks, sealt platsile tagasi! :(

viies kaotus siis, aga ükskord peab õnn pöörduma ja hakkame meie ka punkte saama!
See on ÖIGE suhtumine!
Häid pühi siis köigile!

-thierry-
07.04.07, 22:20
Saate aru Narva tuleb see aasta Eesti meistriks.
Da nahujel ma ei saa aru miks sealt ühtegi koondislast pole.. ma saan aru et mõnel pole kondakondsust, aga Gruznovil vist on ? Pole uurind ka.

ALEKOK
07.04.07, 22:28
Da nahujel ma ei saa aru miks sealt ühtegi koondislast pole.. ma saan aru et mõnel pole kondakondsust, aga Gruznovil vist on ? Pole uurind ka.

Vastupidi, mõnel on kodakondsus ning Gruznovil pole kodakondsust.

17
07.04.07, 22:31
jep, julmalt Kure teemasse (Y)

marcello
07.04.07, 22:37

uus koorem "valget hiinlast" on saabunud?

Silver
13.04.07, 19:56
Nii on lood siin pool sood:

http://www.fckuressaare.ee/

Foorum tuleb uuel nädala, osad sisud samuti! Stay tuned!

muhv33
13.04.07, 22:00

"Vist on ?".Boše moi,da nahujel!!!No uuri siis....,seda,et....

Erko
13.04.07, 22:14
Peab mainima, et täitsa ilus koduleht on. Kui mingi hea foorum ka veel tuleb, siis läheb aina paremaks. Tubli!

PraS
13.04.07, 22:47
Kalju koduka kloon.

-RoMaRiO-
13.04.07, 22:50
Kalju koduka kloon.

Ma räägingi, ahvijad rsk :D

dobermann
13.04.07, 23:20
Kalju koduka kloon.

jäägu sulle sinu arvamus, isegi kui see on halvustava tooniga ;)

Martin
13.04.07, 23:22
Kalju koduka kloon.

Krt. ma lappasin järjest Eesti ja paari välismaise klubi kodukaid läbi, sest ma teadsin, et olen seda varem midagi sarnast näinud, korraks tundus, et Maagi oma. Aga Kalju oma ei vaadanud. Samas selge ju ka, et miks - tegijad sama :) Kuid õnneks mitte ka liiga sarnane.

Ja muidu täitsa kena.

kaups
14.04.07, 00:46
Ma räägingi, ahvijad rsk :D
Tunnen kadeduse haisu...;)

Saarlane
14.04.07, 00:46
Korraks tundus, et Maagi oma.

Sama mõtlesin seda esimest korda nähes ka mina, kuid siiski mitte. Nuriseda ei saa, eriti veel siis, kui kuulujuttude järgi peaks tulevikus kodukal päris suured asjad toimuma hakkama;)

Erko
14.04.07, 01:29
Kusjuures Kalju ja Kure mõlemal kodukal on ühine veel see, et Operaga on häiritud piltide vaatamine. Esmalt ei lae pilti ära, siis peab reload panema, siis korraks näitab, aga viitab kohe edasi mingile uudisega. IE-ga töötab arvatavasti kõik hästi.

Silver
14.04.07, 01:34
Kusjuures Kalju ja Kure mõlemal kodukal on ühine veel see, et Operaga on häiritud piltide vaatamine. Esmalt ei lae pilti ära, siis peab reload panema, siis korraks näitab, aga viitab kohe edasi mingile uudisega. IE-ga töötab arvatavasti kõik hästi.

Uurin ja parandan vea. :)

Saarlane
14.04.07, 13:52
Uurin ja parandan vea. :)

Kui sa mingi tegelinski seal oled, siis võiks piltide pop-upi'le edasi-tagasi liikumise nupud ka panna. Kõik muu on super :)

17
14.04.07, 23:08
"Rohkem mina siia ei tule. Kui tulen, siis teie lähete!" by Ain Karutoom.

ära tule jah siia!

ROOTSI KUNN
15.04.07, 11:53
Kas keegi teeks lühiülevaate eilsest mängust? Oli Kurel shansse või ei?
Mis spetsid arvavad ,kas Kure jääb liigasse püsima või on nad ikkagi Ajaxiga enam vähem sama taemega?

-RoMaRiO-
15.04.07, 11:55
Kas keegi teeks lühiülevaate eilsest mängust? Oli Kurel shansse või ei?
Mis spetsid arvavad ,kas Kure jääb liigasse püsima või on nad ikkagi Ajaxiga enam vähem sama taemega?

Loe ülevaadet soccerneti portaalist :)

ROOTSI KUNN
15.04.07, 11:56
Loe ülevaadet soccerneti portaalist :)

Õigus jah! Krt. pole vist veel ärganud:)

17
15.04.07, 13:54
Kas keegi oskab rääkida midagi sellisest mehest nagu Dmitri Girišin? Kure nimekirjas üles antud, aga keegi temast midagi ei tea. On äkki sõjaväes, välismaal tööl vms?

vaherhar
15.04.07, 14:20
``Pohlak, Pohlak jalgpalliliidust, kes mängib meistriliigas kõige kehvemini.``
``Kuressaare, sa mängid küll väga kehvasti kuid Tallinnas Lasnamäel on üks klubi nimega Ajax kes mängib veel kehvemini.``

Silver
15.04.07, 17:21
Girišin oli 4-5a eest Eesti üks andekamaid noormängijaid. Väga hea tehnika, kiiruse ja löögiga ründaja-poolkaitsja. Zauri üks lemmikuid, kuid kahjuks ei avanenud mees piisavalt. Potentsiaali oli kõvasti rohkem. Viimase hooaja jättis vahele, ei tea küll miks. Naised saunas on rääkinud, et tüübil oli probleeme ka narkootikumidega. Kui palju selles tõtt on, seda ma ei oska öelda.

17
15.04.07, 19:46
Eilne esimene värav (http://www.youtube.com/watch?v=HbVIRS8kGvc)
Eilne teine värav (http://www.youtube.com/watch?v=G4jOr6eJ0Eo)

17
16.04.07, 04:13
Mängijate sektsioon on täienenud vinkude piltide võrra! :) (http://www.fckuressaare.ee/?mid=14)

17
16.04.07, 23:42
Meil on nüüd päris oma foorum ka! :) (http://www.fckuressaare.ee/forum/index.php)

Erko
17.04.07, 00:39
Väga hea! Disain sobib ka väga hästi. Registreerimisvormi võiks üle vaadata. Seal pole neid lahtreid nagu näha.

Amadeus
17.04.07, 12:03
Mängijate sektsioon on täienenud vinkude piltide võrra! :) (http://www.fckuressaare.ee/?mid=14)

paar pilti ei tööta, kontrolli linke - Kütt, Veskimäe ja vist Kluge olid need

Saarlane
17.04.07, 18:53
paar pilti ei tööta, kontrolli linke - Kütt, Veskimäe ja vist Kluge olid need

Eksid. Hoopis kõik need pildid, mis pole tehtud Kure logo taustal. Ehk siis seega Kütt, Alonen, Kriska, Pohlak, Rand ja Tasane.

17
17.04.07, 21:32
Kütt töötab imehästi :p Raineri ja Märdi piltide lingid muutsin pärast Timo postitust ära ;)

Amadeus
18.04.07, 11:41
Eksid. Hoopis kõik need pildid, mis pole tehtud Kure logo taustal. Ehk siis seega Kütt, Alonen, Kriska, Pohlak, Rand ja Tasane.

ei eksinud. nende üle ma ei hakanud arutlemagi. aga paaril tegelasel läksid lingid hädaabi leheküljele, mis karjus, et seda pole olemas. :)

aanvaller
22.04.07, 11:56
Klubi, kes Eesti Meistriliigas mängib peaks arvestama mängueelsete probleemidega. Selle tormi pärast, mis takistas Kuret minemast mängule on küll katastroof :D
Issand ostku siis endale mingi privaatne lennuk, kui pidevalt on probleeme praamidega. Ja eriti veel kui on tähtis Meistriliga mäng..
( Toon nüüd jälle näituseks põhjapõdrademaa..
Siin mängib kohalikus Meistriliigas ( Veikkausliiga) klubi Ahvenamaalt. Ja kui keegi ei tea, siis asub see Põhjalahes, ja kaldub rohkem Rootsi poole. Ja sellel klubil on endal privaatne lennuk millega sõidavad. Äkki võtaks Kure nendelt eeskuju.

gamer
22.04.07, 12:02
Ära aja lolli juttu.

Või noh, sellele foorumile on kombeks vähemalt üks idioot korraga, et hetkel siis on meil olemas selline. Neid siin ennegi olnud (mingi Marko, kes teadis Eesti jalgpallist kõike, ilma mänge vaatamata jne. )

17
22.04.07, 12:09
Tuleb välja, et sul äkki pole elu sest mögised mingi elu kallal koguaeg? :)
Ja miks peab kohe hakkama situma kui "tahan arendada eesti jalgpalli"

TRA MIS ARENDAMINE SEE ON!? Kõvasti arendad, istud Soomes kusagil kamina ees diivanil läppar süles ja kiidad ise sittagi nägemata Kalevit ja kirud maapõhja, miks Kurel lennukit pole. Kui sa tahad arendada, võta papa miljonid, tule Eestisse ja pumpa see vutti, mitte ära inise põhjanaabrite juures!

aanvaller
22.04.07, 12:13
TRA MIS ARENDAMINE SEE ON!? Kõvasti arendad, istud Soomes kusagil kamina ees diivanil läppar süles ja kiidad ise sittagi nägemata Kalevit ja kirud maapõhja, miks Kurel lennukit pole. Kui sa tahad arendada, võta papa miljonid, tule Eestisse ja pumpa see vutti, mitte ära inise põhjanaabrite juures!

Mis sa tõsiselt arvad, et ma pole Eesti jalgpalliga ja eriti Meistriligaga kursis?
Tegelikult olen ma rohkem kursis kui sina. Kõikidel koondise mängudel olen käinud. Flora Levaadia, kohtumisel. Jk Kalev ja Levaadia mängul. Ja Maagi mängudel !
Ja kui tahad teada, läheb kõvasti raha kui nimodi edasi tagasi vändata, aga seda nimetatakse tõsisekt FÄNLUSEKS!
TOHVAN.
Mina kirun, et Kurel lennukit pole? See oli mu arvamus, et miks ei võiks olla. Sa ise sitt ei leia ühtegi põhjust miks ei võiks olla.

17
22.04.07, 12:14
Mis sa tõsiselt arvad, et ma pole Eesti jalgpalliga ja eriti Meistriligaga kursis?
Tegelikult olen ma rohkem kursis kui sina. Kõikidel koondise mängudel olen käinud. Flora Levaadia, kohtumisel. Jk Kalev ja Levaadia mängul. Ja Maagi mängudel !
Ja kui tahad teada, läheb kõvasti raha kui nimodi edasi tagasi vändata, aga seda nimetatakse tõsisekt FÄNLUSEKS!
TOHVAN.

Sina ütled mulle, mis on fänlus ?? HAHAHHHAHAHAHAHAHAHAAAAAAA lubage naerda, piider

17
22.04.07, 12:19
Mina kirun, et Kurel lennukit pole? See oli mu arvamus, et miks ei võiks olla. Sa ise sitt ei leia ühtegi põhjust miks ei võiks olla.

Oled sa tõesti ajukääbik ?! Tormise ilmaga ei lenda vares ka, mis kuradi kasu on meil Boeingutest ja muudest jurakatest, mis kõva tuulega isegi õhku tõusta ei saa ? idu.

PraS
22.04.07, 12:20
Oled sa tõesti ajukääbik ?! Tormise ilmaga ei lenda vares ka, mis kuradi kasu on meil Boeingutest ja muudest jurakatest, mis kõva tuulega isegi õhku tõusta ei saa ? idu.

Teil ju on lennuk :)
Puupinkidega kaubalennuk ju transpordib Saaremaalt ärimehi :D

aanvaller
22.04.07, 12:23

Sa loll pole siiamaani endale selgeks teinud, et lennuk ja praam on kaks erinevat asja !
Lennuk tõuseb igailmaga õhku, oleneb suurusest. Ja see väiek torm mis praamile liiga tegi, oleks lennukile kanakaka olnud :)
"mis kõva tuulega isegi õhku tõusta ei saa ? idu" - Sa loll ikka tead ma millest rägid? Saaks aru, oleks mingi kuradi tornaado. Mingi tormikene oli väikene tõesti. Aga kui teie saarlased seda "suureksd tormiks" nimetade, siis on küll kehvasti.Jaa-a.

Erko
22.04.07, 12:50
Beaf sa ajad tõesti arulagedat juttu. Väiksed lennuksid siiski ei lenda tormiga ja Kure peaks endale suure reisilennuki ostma? Selline maksab rohkem kui kõigi meistriliiga klubide eelarved kokku. Mida sa järgmiseks tahad? Et klubi ise silla mandri ja Muhu vahele ehitaks? Võta asja ikka mõistusega. No kindlasti on klubi seda nõus tegema kui sina seda sponsoreerid?

gamer
22.04.07, 12:52
Beaf sa ajad tõesti arulagedat juttu. Väiksed lennuksid siiski ei lenda tormiga ja Kure peaks endale suure reisilennuki ostma? Selline maksab rohkem kui kõigi meistriliiga klubide eelarved kokku. Mida sa järgmiseks tahad? Et klubi ise silla mandri ja Muhu vahele ehitaks? Võta asja ikka mõistusega. No kindlasti on klubi seda nõus tegema kui sina seda sponsoreerid?

Ta ei saa mõistusega võtta, kui seda pole.

17
22.04.07, 12:54
Soomest saadud haridus on ikka väärt asi.
Tõeline eesti vuti asjatundja-levaadia ja transs...
Mine loobi mobiili õues!

Igaksjuhuks talletan marcello posti :)

aga Beaf, sina ja TÕELINE Eesti vuti fänn, anna andeks, aga kui sa ei oska klubide nimesidki kirjutada, siis võid rahulikult arvuti tubliks kümneks aastaks standby režiimile jätta. miks pole Kurel lennukit? millisel Eesti klubil on lennuk? ÄKKI SELLEPÄRAST, ET ME OLEME AMATÖÖRMEESKOND JA MEIL EI OLE RAHA NAGU ABRAMOVICHIL! meil võiks ju olla veel oma allveelaev ja kõigil mängijatel helikopterid ja. metroo võiks ka olla! FC Kuressaare metroo, saaks igale pool!

doonor.

PraS
22.04.07, 12:55
Ta ei saa mõistusega võtta, kui seda pole.

Danel keskendu sina aga oma Karudele mitte ära muretse kellel seda mõsitust on ja kellel mitte.

Aru ma ei saa miks see mäng üldse ära jäi kuna enamus mängijaid elab ja treenib tallinnas?

17
22.04.07, 12:57
Danel keskendu sina aga oma Karudele mitte ära muretse kellel seda mõsitust on ja kellel mitte.

Aru ma ei saa miks see mäng üldse ära jäi kuna enamus mängijaid elab ja treenib tallinnas?

nagu ütles dobermann portaali kommentaarides. SEE ON MEISTRILIIGA, MITTE TEINE LIIGA, KUS VÕIB PLATSILE MINNA KAHEKSA MEHEGA JA PANNA MÕNE SUVALISE VÄLJAKUMÄNGIJA VÄRAVASSE.

vot.

PraS
22.04.07, 13:00
nagu ütles dobermann portaali kommentaarides. SEE ON MEISTRILIIGA, MITTE TEINE LIIGA, KUS VÕIB PLATSILE MINNA KAHEKSA MEHEGA JA PANNA MÕNE SUVALISE VÄLJAKUMÄNGIJA VÄRAVASSE.

vot.

Juventus sai CL-s sellega hakkama siis miks selline külasats nagu Kuressaare ei saa.

Mängijad kes alaliselt peaks kuressaare resideeruma:

Kütt,Hansen,Kluge,Kriska,Leedo,Meet,Raamat,Rand.

Tõeliselt võimsad mehed oleks koju jäänd vast :)

17
22.04.07, 13:01
Saad sa mees aru, me ei mängi teises liigas, kus puuri võib valvata iga mees tänavalt. Get it?

PraS
22.04.07, 13:06
Saad sa mees aru, me ei mängi teises liigas, kus puuri võib valvata iga mees tänavalt. Get it?

Miks siis Ken Müür värvati?
Eelmisel aastal võis küll Meet väravas olla kui Kütt laua viina jälle jõi.

17
22.04.07, 13:16
Miks siis Ken Müür värvati?
Eelmisel aastal võis küll Meet väravas olla kui Kütt laua viina jälle jõi.

Ken Müür viibis Tallinna Jalgpalliklubi Kalevi naiskonnaga samal hetkel Leedus Balti turniiril. Kuna see on tema põhitöökoht ning sealt saab ta ka palka, on otsus selge. Toon sulle/teile veel paar põhjust, miks ei oleks saanud mängida.

1) Peatreener Jan Važinski oli Saaremaal
2) Kõik vormid, vestid ja pallid olid samuti Saaremaal
3) Sa pakkusid Rolandi asendajaks Janekut, ka tema oli Saaremaal
4) Meil pole lennukit, v... küll!

PraS
22.04.07, 13:18
4) Meil pole lennukit, v... küll!

Tuleb siis kähku muretseda :)

17
22.04.07, 13:24
Beaf, kui tahad toetada FC Kuressaarele lennuki ostmist, võid oma annetuse teha:
Miko Pupart
221013373914

On garanteeritud, et see jõuab õigesse kohta ;)

kaups
23.04.07, 15:57
Tuleb siis kähku muretseda :)
Toetaks pigem seda allveelaeva varianti. Kui paks see talvine jää ikka on, et sealt veealust küna läbi ei suruks?

vincent
23.04.07, 16:27
Ostke hõljuk endale, see läheb nii üle vee kui jää.

jazzjansa
23.04.07, 17:05
Näed siis. Siin üks kümne taala eest müügis, niisiis ... :idee:

http://cgi.ebay.com/1969-ACV-Air-Cushion-Vehicle-Ship-Boat-Photo-Alcoa-Ad_W0QQitemZ230081235987QQihZ013QQcategoryZ423QQrd Z1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem

dobermann
23.04.07, 17:34
Näed siis. Siin üks kümne taala eest müügis, niisiis ... :idee:

http://cgi.ebay.com/1969-ACV-Air-Cushion-Vehicle-Ship-Boat-Photo-Alcoa-Ad_W0QQitemZ230081235987QQihZ013QQcategoryZ423QQrd Z1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem

ainult selle pildiga vist üle vee ei pääse, kui see just mingi lendava vaiba taoline asi pole! ;)

17
23.04.07, 19:06
Jupike pilte Levadia mängust siit. (http://www.fckuressaare.ee/?mid=61&module=gallery&gid2=4)
Samad pildid leiate ka Soccerneti pildigaleriist
fotode autoriks foorumi-sn4ip3r, tuntud ka kui Tarmo Tänav :)

17
23.04.07, 22:37
Homme jälle Kure jutud! (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=20)

17
24.04.07, 22:10
ÜHEKSAKÜMMEND PLUSS VIIS EI OLE VÕIMALIK.....

petuh nomer adin, ilja kassjantsuk, petuh nomer dva, igor koroljov, petuh nomer tri, sensina igor koroljova, petuh nomer tsetõre, maailma koledaim mees, aleksandr pats lamonov

kaups
24.04.07, 22:55
ÜHEKSAKÜMMEND PLUSS VIIS EI OLE VÕIMALIK.....

petuh nomer adin, ilja kassjantsuk, petuh nomer dva, igor koroljov, petuh nomer tri, sensina igor koroljova, petuh nomer tsetõre, maailma koledaim mees, aleksandr pats lamonov

Väga hea , 17, vene keel hakkab juba minema :)
Ajaxi 17 tegi 17-tele täna häbi, isegi naiseks ei tahaks teda nimetada...

17
25.04.07, 00:48
Klipid hakkavad vaikselt tulema.

Ajaxi esimene värav (http://www.youtube.com/watch?v=bydLRfS06qM)
Kure esimene värav (http://www.youtube.com/watch?v=KekJ_HrgDF8)
Kure teine värav (http://www.youtube.com/watch?v=cKpML6L4GbE)
Kassjantšuki klounaadist sündinud võimalus (http://www.youtube.com/watch?v=c-T-N3YF0DY)
Penaltisituatsioon (http://www.youtube.com/watch?v=nRHkZokJ19g)
Ajaxi teine värav (http://www.youtube.com/watch?v=FiTkq_FExW8)

Martin
25.04.07, 12:47
Klipid hakkavad vaikselt tulema.

Palju toredaid kommentaare. Vahva kuulata.

Silver
25.04.07, 12:49
Päris head sõnad! :D

kaups
25.04.07, 14:16
Eemaldamised: 71. Koroljov, 90. Kassjantšuk
Päris kena kingitus Kure poolt Kalevile ;)

17
25.04.07, 17:13
Lisaks veel:
Koroljovi punane (http://www.youtube.com/watch?v=Mn48fT72fSI)
Kassjantšuki punane (http://www.youtube.com/watch?v=fwOgi3frick)

ALEKOK
26.04.07, 13:29
http://www.delfi.ee/news/sport/_jalgpall/article.php?id=15657936

Silver
26.04.07, 14:24
Kunstmuruga kergejõustikustaadion?

Saarlane
26.04.07, 21:35
No see on juba ammu teada, et Endel Tustit (idee autor) on idioot.

Jeti88
26.04.07, 21:39
No see on juba ammu teada, et Endel Tustit (idee autor) on idioot.

on küll........aga sõnaühend "kunstmuruga kergejõustikustaadion" pärineb vist EJL presidendilt.

17
26.04.07, 21:56
Ma ei saa üldse aru, mis nad jauravad stata ehitamisega KG juurde, praegune koht on superluks, tehke ainult korda!

Jeti88
26.04.07, 22:01
Ma ei saa üldse aru, mis nad jauravad stata ehitamisega KG juurde, praegune koht on superluks, tehke ainult korda!
tegu on magusa maatükiga, mida tahaksid endale saada hotelli ja SPA ärimehed.
Linn lammutab vana staadioni ära, müüb krundi maha ja ehitab uue staadioni kuhugile mujale.

17
26.04.07, 22:09
See selleks, aga ma ei saa aru, miks kurradi pärast on see vaja koolistaadioniga kokku ehitada ?

Amadeus
27.04.07, 14:42
See selleks, aga ma ei saa aru, miks kurradi pärast on see vaja koolistaadioniga kokku ehitada ?

Ilmselt saab niimoodi riigilt ja linnalt rohkem raha projekti sisse, sest koolistaadion tuleks neil niikuinii ilmselt korda teha. Nüüd on aga juures ka EJL ja Pohlaku toetus asjale. Seega saab teha suuremalt ja paremini ... loodetavasti. Ilma, et see ühegi osapoole rahakotile liialt käima hakkaks.

vaherhar
28.04.07, 16:22
Juba esimese seitsme mänguga on selge, et sellise ilma ründajateta amatöörmeeskonna koht on esiliigas. Millele või kellele on fännidel veel loota ?

Ramm
28.04.07, 18:15
Mõttetu meeskond,pendeldab esi-ja meistriliiga vahel..otsustagu ära oma võimete kohta kus ikka tasub mängida...parem andke mõnel teisel meeskonnal proovida kõrgtasemel mängida...sest tõesti ma pole viimased 3-4 aastat kure mängu vaadanud sest ette on teada kes võidab...igaaav!

Jeti88
28.04.07, 19:37
Mõttetu meeskond,pendeldab esi-ja meistriliiga vahel..otsustagu ära oma võimete kohta kus ikka tasub mängida...parem andke mõnel teisel meeskonnal proovida kõrgtasemel mängida...sest tõesti ma pole viimased 3-4 aastat kure mängu vaadanud sest ette on teada kes võidab...igaaav!

mõttetu oled siin sina. Kui meeskond on esiliigas mängides välja teeninud koha meistriliigas, siis ta ka mängib meistriliigas. Kõikides riikides on selliseid meeskondi kes pendeldavad meistri- ja esiliiga vahet.

"parem laske mõnel teisel meeskonnal proovida" - sry, aga sa oled täielik idioot. Kes siis peaks Kure asemel praegu meistris mängima? Nõmme Kalju vä? luba naerda.

PraS
28.04.07, 19:48
mõttetu oled siin sina. Kui meeskond on esiliigas mängides välja teeninud koha meistriliigas, siis ta ka mängib meistriliigas. Kõikides riikides on selliseid meeskondi kes pendeldavad meistri- ja esiliiga vahet.

"parem laske mõnel teisel meeskonnal proovida" - sry, aga sa oled täielik idioot. Kes siis peaks Kure asemel praegu meistris mängima? Nõmme Kalju vä? luba naerda.

Poisid ärgem mingem isiklikuks.
Vaadake asja postiiivset külge. Kuressaare nüüd jälle stabiilne vähemasti.

17
28.04.07, 20:38
tra ramm oled sa päris piider v? kuradite laialimineku kaotusvalu on nii suur, et elad esimeste ettejuhtuvate peal välja? mai viitsi vaielda.

aanvaller
28.04.07, 20:44
Häbi Kuressaare ! Tõesti, teie koht on Esiliigas, kui mitte veel nõrgemas. Nagunii langeb välja. Kahjuks teie meeskonnast pole vastast isegi Ajaxile, niiet. Kobige tagasi.

17
28.04.07, 20:51
Häbi Kuressaare ! Tõesti, teie koht on Esiliigas, kui mitte veel nõrgemas. Nagunii langeb välja. Kahjuks teie meeskonnast pole vastast isegi Ajaxile, niiet. Kobige tagasi.

kasi koju, piider

TeeleS
28.04.07, 20:51
Jess, üheksa vooru on mängitud, saadame Kure tagasi Esiliigasse, riputame medalid ka kaela ära juba. Ahjaa, Maag Tammeka tegi Tulevikuga viigi, mis seal´s ikka, ega neist ka asja ei ole või mis?

Mis sest, et kolm korda sama palju mänge on veel ees...

Kõik ei saagi kogu aeg võita...isegi Levadia mitte. Eks Kure korjab oma kaotused ja viigid ette, küll hakkab varsti võitma ka.

"Rahu, ainult rahu," tsiteerides seda propelleriga tegelast.

17
28.04.07, 20:54
A. Le Coqil olid täna minu selja taga kaks max 10-aastast tatikat. Tegid mulle igasugu "ülimalt vaimukaid ja teravaid" märkuseid. meenub nt see: kutt nr1: "kure koht on viiendas liigas!" kutt nr2: "mis viies liiga, naiste esiliiga!" kutt nr1: "ei, isegi tüdrukud on neist paremad!"

ma ei imestaks, kui see oli Beaf koos oma venna või siis Ramm-ga

PraS
28.04.07, 20:57
Olgem nüüd ausad ega sellise meeskonnaga ja treeneriga ML taset välja ei kannatata. Jagavad nood saarlased siis selle otse väljakukkuja Ajaxi ära. Saarlastel jääb ainult loota, et suudatakse järgmisel hooajal mõned Flora heidikud muretseda ning oma noored hakkavad ka ükskord vähe kõrgemat taset näitama. Jõudu tööle.

Ramm
28.04.07, 21:02

Las ennem proovib kalju kui kure..arvan et mis tulemusega kalju mängud ei lõppeks siis oleks ikkagist rohkem pealtvaatajaid..lihtsalt on äratüüdanud see kure pekupoisi staatus,see ei lisa vürtsi meistriliigasse,üllataksid nad kuidagi siis OK aga siiamaani ma ei näe põhjust miks peaks mingil põhjusel vaatama kure mänge.

kasi koju, piider

Ja seda julged ainult siin öelda...aga jah rahuneme maha ja paneme küünlad põlema...

tra ramm oled sa päris piider v? kuradite laialimineku kaotusvalu on nii suur, et elad esimeste ettejuhtuvate peal välja? mai viitsi vaielda.

Mis see kuradid siia puutuvad? hetkel oleme teemas "FC Kuressaare"...mis laialiminekust sa räägid? aga aitab sellest OT'st

17
28.04.07, 21:09
Las ennem proovib kalju kui kure..arvan et mis tulemusega kalju mängud ei lõppeks siis oleks ikkagist rohkem pealtvaatajaid..lihtsalt on äratüüdanud see kure pekupoisi staatus,see ei lisa vürtsi meistriliigasse,üllataksid nad kuidagi siis OK aga siiamaani ma ei näe põhjust miks peaks mingil põhjusel vaatama kure mänge.

keegi ei nurugi sind staadionile, kiibitse kodus edasi

ning ML-s peaks mängima meeskond, kelle kodustaadioni kate on kunstmuru?

Saarlane
28.04.07, 21:09
Olgem nüüd ausad ega sellise meeskonnaga ja treeneriga ML taset välja ei kannatata. Jagavad nood saarlased siis selle otse väljakukkuja Ajaxi ära. Saarlastel jääb ainult loota, et suudatakse järgmisel hooajal mõned Flora heidikud muretseda ning oma noored hakkavad ka ükskord vähe kõrgemat taset näitama. Jõudu tööle.

Olgu kuidas on, aga ütlemisel (nagu sina seda tegid) ja ütlemisel (nagu Ramm seda tegi) on vahe.

ALEKOK
28.04.07, 21:10

Miks sa Kaljut niimoodi maha teed?
Kalev oli esiliigas mängides Kaljuga üsnagi võrdne ja vaata mida Kalev praegu meistriliigas teeb.

17
28.04.07, 21:12
Kalev oli esiliigas mängides Kaljuga üsnagi võrdne ja vaata mida Kalev praegu meistriliigas teeb.

keda huvitab, mis eelmine aasta toimus? see aasta on see aasta ning see aasta sa näed, kuidas Kalju just kõige stabiilsemalt ei esine.

aga et mitte teenida teatud foorumlaste pahameelt, siis ütlen ka, et hooaeg on pikk ning kõik jõuavad oma stabiilsuse rahulikult leida ;)

ALEKOK
28.04.07, 21:15
keda huvitab, mis eelmine aasta toimus? see aasta on see aasta ning see aasta sa näed, kuidas Kalju just kõige stabiilsemalt ei esine.

aga et mitte teenida teatud foorumlaste pahameelt, siis ütlen ka, et hooaeg on pikk ning kõik jõuavad oma stabiilsuse rahulikult leida ;)

ma räägin sellest, et kui Kalju peaks meistriliigasse tõusma, siis võivad seal muutused toimuda nagu Kalevi tänavuse hooaja mängust näha on

Ramm
28.04.07, 21:15
keegi ei nurugi sind staadionile, kiibitse kodus edasi

ning ML-s peaks mängima meeskond, kelle kodustaadioni kate on kunstmuru?

Kus tead et kodus olen? Järgmine trikimees?

Ja mis see staadioni kate siia nüüd puutub,ütle mitmel ML meeskonnal on naturaalmuruga staadion,sinu arvates peaks ML tiimidel ainult naturaalmuruga staadionid?Anna Abi!! vaadates kuidas JK Kalevil läheb siis vabalt oleks võinud kure asemel kalju proovida,vb oleks neil sama hästi läinud kui kalevil...aga oleks on paha tüdruk...

Jeti88
28.04.07, 21:17

no kuule mees, millest me räägime?
11.03.07 11:00 Viljandi JK Tulevik II - Nõmme JK Kalju 4:0 (4:0)
01.04.07 17:00 Tallinna FC TVMK II - Nõmme JK Kalju 5:0 (2:0)
04.04.07 18:45 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia II 0:6 (0:2)

Mida teeks Nõmme Meistriliigas?!?!

Selge on et Saaremaal on keeruline Meistriliiga klubi üleval pidada, aga kui hetkel esiliigat vaadata siis pole sealt ka midagi säravat tulemas.

Miks kuradi pärast te hakkate üheksa vooru järel kohti jagama?!?!

17
28.04.07, 21:18
Kus tead et kodus olen? Järgmine trikimees?

Ja mis see staadioni kate siia nüüd puutub,ütle mitmel ML meeskonnal on naturaalmuruga staadion,sinu arvates peaks ML tiimidel ainult naturaalmuruga staadionid?Anna Abi!! vaadates kuidas JK Kalevil läheb siis vabalt oleks võinud kure asemel kalju proovida,vb oleks neil sama hästi läinud kui kalevil...aga oleks on paha tüdruk...

Vaja on nii naturaal- kui ka kunstmurustaadioneid ning on selge, et ei ole normaalne olukord, kus riigis kõrgeima liiga meeskond mängib kõik 18 mängu hooaja jooksul kunstmurul. A no muidugi, Eestis on kõik võimalik.

TeeleS
28.04.07, 21:19

Mm...Valga mängis ka eelmisel hooajal Meistriliigas ja kust me sõdalased praegu leiame?

Ramm
Saa aru Jeti88 kui Kalju oleks ML'sse sattunud siis vaevalt et sama koosseisuga mängiksid mis praegu ja suhtumine oleks teistsugune...aga aitab sellest OT'st...

marcello
Mis krdi proovimisest sa räägid?
Et kure võitles koha välja aga "mis me ikka sinna läheme,las kalju proovib parem.Toksime me esiliigat edasi"

Võtad naise aga mis sa ise põrutad kui rahuldada ei suuda,niisama pendeldad,las naabrimees parem proovib.

ehh,klounid
Kukub välja siis kukub.Järgmine kord paneb jälle esiliiga kinni ja proovib uuesti.Küll noored kaela kandma hakkavad.

jorss
28.04.07, 21:22
Vaja on nii naturaal- kui ka kunstmurustaadioneid ning on selge, et ei ole normaalne olukord, kus riigis kõrgeima liiga meeskond mängib kõik 18 mängu hooaja jooksul kunstmurul. A no muidugi, Eestis on kõik võimalik.

kuule spetsialist ehk uurid välja milline kate on heraclese kodustaadionil :)

17
28.04.07, 21:24
kuule spetsialist ehk uurid välja milline kate on heraclese kodustaadionil :)

tore-tore, aga minuarvates ei ole normaalne, kui meeskonnad peavad terve hooaja vältel kunstmurul tervist rikkuma.

PraS
28.04.07, 21:26

Mikoke :)
Torpeedo pidas ju mõned hooajad tagasi venemaal kõik oma kõrgliiga mängud kunstmurul. Soomes toimusid noorte MM vist ka kunstmurul.

Ja Teelele. Kuressaaret ja Valga Warriori on kohatu võrrelda. Üks neist on enam vähem iseseisev klubi, kuid teine on lihtsalt koolituskeskus.

-RoMaRiO-
28.04.07, 21:30
Siinkoghal tsiteeriks Ats Purjet

"Kuressaarele võib ju igaüks väravaid lüüa"

TeeleS
28.04.07, 21:33
Ja Teelele. Kuressaaret ja Valga Warriori on kohatu võrrelda. Üks neist on enam vähem iseseisev klubi, kuid teine on lihtsalt koolituskeskus.[/QUOTE]

Tegelikult ma ei tahtnud neid eriti võrrelda, vaid tuua näite ühe eelpool postitanu oma kõrvale.

17
28.04.07, 21:37
Siinkoghal tsiteeriks Ats Purjet

"Kuressaarele võib ju igaüks väravaid lüüa"

faafaa, mitu väravat lõi täna Aiko Orgla, mitu Andres Koogas, mitu Teet Allas, mitu Jürgen Kuresoo, mitu Sergei Mošnikov (mina ei pannudki tähele, et ta platsil oli), mitu Martin Reim, mitu Siim Roops, mitu Andrei Sidorenkov, mitu Sander Post, mitu Gert Kams?

ALEKOK
28.04.07, 21:38
Mm...Valga mängis ka eelmisel hooajal Meistriliigas ja kust me sõdalased praegu leiame?
Vabandust Teele, ma ei saa su mõttele pihta.

-RoMaRiO-
28.04.07, 21:38
faafaa, mitu väravat lõi täna Aiko Orgla, mitu Andres Koogas, mitu Teet Allas, mitu Jürgen Kuresoo, mitu Sergei Mošnikov (mina ei pannudki tähele, et ta platsil oli), mitu Martin Reim, mitu Siim Roops, mitu Andrei Sidorenkov, mitu Sander Post, mitu Gert Kams?

Kui võit nii kindel ega siis täiega enam ei panda. Muidu lõdvalt.

17
28.04.07, 21:42
Kui võit nii kindel ega siis täiega enam ei panda. Muidu lõdvalt.

Kui kõik võivad lüüa, miks nad siis võtavad lõdvalt?

-RoMaRiO-
28.04.07, 21:51
Kui kõik võivad lüüa, miks nad siis võtavad lõdvalt?

Milleks lõpus pingutada? Pole motivatsiooni, ei ole ju erilist vahet kas 5:0 või 11:0.

aanvaller
28.04.07, 21:54
tore-tore, aga minuarvates ei ole normaalne, kui meeskonnad peavad terve hooaja vältel kunstmurul tervist rikkuma.

Aga asi ei olegi SINU ARVATES !
Vaid meie. Spetsialist.

17
28.04.07, 21:57
Aga asi ei olegi SINU ARVATES !
Vaid meie. Spetsialist.

mis arvamusliider sina siin oled?

aanvaller
28.04.07, 22:20
mis arvamusliider sina siin oled?

Sama võiks sinu käest küsida.
Mis kuradi arvamusliider sina siin oled, tubli saarlane?

Jeti88
28.04.07, 22:26
Sama võiks sinu käest küsida.
Mis kuradi arvamusliider sina siin oled, tubli saarlane?

temal on vähemalt mõistus peas...erinevalt mõnest teisest, kes hakkab esimese ringi järel kohti jagama.

kaups
28.04.07, 23:10
Täna tundus, et Jan andis poistele puhkust.
Teisipäeval Pärnus loodame parimat! :)

mazz
29.04.07, 01:45
"Rahu, ainult rahu," tsiteerides seda propelleriga tegelast.

"Rahu, ainult rahu," ütles propelleriga tegelane, "kohe läheb hullemaks."

Aga mida juttu, et las proovib parem Kalju. Kui Kalju sai eelmine aasta Kurelt ja Kalevilt lutti, siis on nende koht Esiliigas ja punkt.

-RoMaRiO-
29.04.07, 11:31
"Rahu, ainult rahu," ütles propelleriga tegelane, "kohe läheb hullemaks."

Aga mida juttu, et las proovib parem Kalju. Kui Kalju sai eelmine aasta Kurelt ja Kalevilt lutti, siis on nende koht Esiliigas ja punkt.

Eks Esiliiga ole nii ebastabiilne. Pandi näiteks ju Kurele 6:0 ning ka Kalevile 6:2. Suured võidud, kuid ometi järgmine kord kaotati.

Silver
29.04.07, 11:59
Kindel on see, et peale 9. vooru on vara veel kedagi maha kanda, kuid hoolimata sellest võib öelda, et KURESSAARE on sellel hooajal outsider koos Ajaxiga. Loomulikult võib õnn pöörduda ja järjest võitma hakata, kuid see on ebatõenäoline.

Nii, et 17, võta natukene auru vähemaks. Mina ei tule siia teemasse kritiseerima teemal, et Kure sitt, Kalju parim! Mina olen Kalju toetaja, mul ei ole selle vastu midagi, et Kure meistriliigas on. Kuid sa ära lahterda kõiki ühte patta. Valitse oma sõnavara. Ei ole olemas ainult Kuressaare, sina ja meistriliiga. Peale sinu on ka teisi fänne ja toetajaid, kellele hakkab su ülevoolav jutt vaikselt pinda käima.

Ma loodan tõesti, et Kure suudab ennast kokku võtta ning hetkel stabiilselt saadud lutte kuidagi likvideerima hakata, sest ei huvita mind meistriliiga, kus üks sats saab teiselt 5:0. Minu meelest on see ebaaus teiste meeskondade suhtes, kes Kuressaarde sõidavad ainult selleks, et vastase puur täis lüüa ning siis tagasi mandrile tulla. Senikaua kuni Kure ei hakka vastastele korralikult hambaid näitama, ei näe ma põhjust, miks nad peaksid meistriliigas olema.

Samas ma ei näe võimalust, et oleks mõni teine meeskond, kes suudaks hetkel Kurest paremini teistele konkurentsi pakkuda. Seega võtke ennast kokku ja pange mäng käima! Mõni võit ei teeks paha.

Mis puutub Kaljusse, siis küll tuleb ükskord aeg, millal nõmmekad kah Eesti kõrgeimas liigas esindatud on. Praegu on veel liiga vara selleks, et nõuda Kaljut kõrgliigasse. Las meeskond kosub veel paar aastat, küll siis tehakse proovi. (Ja ma ei eita, et Kalju võiks sama moodi põruda nagu Kure. See on isegi suhteliselt reaalne. Üllatusmoment puuduks.)

17
29.04.07, 12:37
Minu meelest on see ebaaus teiste meeskondade suhtes, kes Kuressaarde sõidavad ainult selleks, et vastase puur täis lüüa ning siis tagasi mandrile tulla. Senikaua kuni Kure ei hakka vastastele korralikult hambaid näitama, ei näe ma põhjust, miks nad peaksid meistriliigas olema.

FC Kuressaare selle hooaja suurim kaotus koduplatsilt pärineb Tallinna JK Kalevilt, 1:3.

Silver
29.04.07, 13:16
Minu viga, ei uurinud statistikat nii pingsalt. Tore, kui kodus suudetakse vastu hakata! Nüüd oleks vaja võiduarve samuti avada, siis saaks edasi rääkida. :)

dobermann
29.04.07, 17:26
vähemalt 1 saarlane oli eile Arenal tasemel ja see oli Miko oma trummiga!

stiili näide (http://www.youtube.com/watch?v=u0beDOLCiRI)

Martin
29.04.07, 17:33
A. Le Coqil olid täna minu selja taga kaks max 10-aastast tatikat. Tegid mulle igasugu "ülimalt vaimukaid ja teravaid" märkuseid. meenub nt see: kutt nr1: "kure koht on viiendas liigas!" kutt nr2: "mis viies liiga, naiste esiliiga!" kutt nr1: "ei, isegi tüdrukud on neist paremad!"

Sa oled alati nii haavatav olnud :) Miks siis sina võid vastaseid sõimata ja vaesed lapsed ei või Kuret mõnitada :P

masturr
29.04.07, 20:58
Algselt postitas 17
mis siis parata kui ennast puudutatuna tundsid :)

17
29.04.07, 21:01
Algselt postitas 17
mis siis parata kui ennast puudutatuna tundsid :)

No selge ju, et tunnen ennast puudutatuna, kui asja absoluutselt mittejagavad tatikad kodulinna lemmikklubi sel viisil maha teevad.

Silver
29.04.07, 21:51
17, paljudele tundud ju sina kah tatikana! :P

17
29.04.07, 21:53
17, paljudele tundud ju sina kah tatikana! :P

:arm3:

nemad mulle ka! :d

17
29.04.07, 23:54
Flora 1. värav: http://www.youtube.com/watch?v=ObEgV2qFl9g
Flora 2. värav: http://www.youtube.com/watch?v=4foRTWw36vo
Flora 3. värav: http://www.youtube.com/watch?v=3n26klEFi80
Flora 4. värav: http://www.youtube.com/watch?v=m6sSJ5xzapo
Flora 5. värav: http://www.youtube.com/watch?v=DqlZV5EecGo

17
30.04.07, 02:02
Lisaks pildigalerii: http://www.fckuressaare.ee/?mid=61&module=gallery&gid2=9

Fotod Heiki "Wuppi" Rebaselt ;)

Saarlane
30.04.07, 10:17
Ja veel video (http://www.youtube.com/watch?v=u0beDOLCiRI&mode=related&search=) fännidest, kus pilt ja heli on "üsna" sünkroonis :D

dobermann
01.05.07, 23:47
ütleks nii, et Vaprus pääses punktiga ;)

SDK
02.05.07, 11:08
ütleks nii, et Vaprus pääses punktiga ;)

aitäh punkti eest! Kure lakkamatute rünnakulaviinide all oli tunne, et see on ainult aja küsimus, millal meile kott pähe tõmmatakse ;)

kaups
02.05.07, 11:15
aitäh punkti eest! Kure lakkamatute rünnakulaviinide all oli tunne, et see on ainult aja küsimus, millal meile kott pähe tõmmatakse ;)
Vedas töesti...

dobermann
02.05.07, 12:20

a palun, me pole kadedad, nagu esimese ringi põhjal võib näha, kõik said midagi

Saarlane
02.05.07, 22:37
Seesuur, et.............palju õnne, Janek Meet! :)

Rzn.
03.05.07, 00:59
mitu korda kuressare teiselpoolajal oma kastist kaugemale jõudis? igatahes, hästi läks teil =0)

17
03.05.07, 01:11
mitu korda kuressare teiselpoolajal oma kastist kaugemale jõudis? igatahes, hästi läks teil =0)

Niikaua, kuni Vaprus ei õpi raamidesse lööma, oleks kõik 11 meest võinud varumeeste pingil istuda, sisse nagunii ei läheks ju!

gamer
03.05.07, 08:37
Bla bla bla, mehed mida me tühja tähja pärast siin kakleme. Nagu mängul öeldi, väravat polnd oodatagi, kui mõlema meeskonna ründajad on suhteliselt nullilähedase efektiivsusega. Kuigi meie lootsime, et Meet äkki üllatab 90+5 ja lööb meie võiduvärava:)

kaups
03.05.07, 13:05
Bla bla bla, mehed mida me tühja tähja pärast siin kakleme. Nagu mängul öeldi, väravat polnd oodatagi, kui mõlema meeskonna ründajad on suhteliselt nullilähedase efektiivsusega. Kuigi meie lootsime, et Meet äkki üllatab 90+5 ja lööb meie võiduvärava:)
Isegi sünnipäeval ei tehta selliseid kingitusi ;)

17
03.05.07, 22:54
Homsed Kure jutud noortevutist! (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=33)

Jeti88
05.05.07, 19:14
Kurel seisab siis Meet täna väravas:confused: .........oeh:(

Amadeus
05.05.07, 19:20
Kurel seisab siis Meet täna väravas:confused: .........oeh:(

seni ju hästi seisnud.

aanvaller
05.05.07, 20:05
Maet tegi igatahes hea töö.
0-1 kaotus.

17
05.05.07, 20:51
Janek tegi väga hea mängu ! Roland vigastatud, Rait vigastatud, Ken.. nojah. Igatahes tehakse taoltus uue väravavahi registreerimiseks nagu kaks aastat tagasigi.

Amadeus
05.05.07, 20:57
Janek tegi väga hea mängu ! Roland vigastatud, Rait vigastatud, Ken.. nojah. Igatahes tehakse taoltus uue väravavahi registreerimiseks nagu kaks aastat tagasigi.

keda te regate?

gamer
05.05.07, 20:59
Teeme üleskutse EJL-le, et Meet küb saarlastele küll väravasse, peaasi et 19. Meet väravas oleks;)

17
05.05.07, 21:02
keda te regate?

Lubasin, ei ütle.

kaups
05.05.07, 23:24
Janek Meet tänase Kure-Flora mängu parim mängija! :)

17
06.05.07, 00:08
Teeme üleskutse EJL-le, et Meet küb saarlastele küll väravasse, peaasi et 19. Meet väravas oleks;)

Ise te omale häda kaela tõmbate..

aanvaller
06.05.07, 00:10
Ise te omale häda kaela tõmbate..

Ärge jamage #17'el jääks hing kinni ˇˇ

17
06.05.07, 00:13
Flora värav (http://www.youtube.com/watch?v=sew4yUcUD1g)

marcello
06.05.07, 00:17
Ken.. nojah.
?
kümme tähemärki

17
06.05.07, 00:19
?
kümme tähemärki

Täna oli Eesti naiste koondisega Rootsis, kuid pigem tundub, et temaga on meie poole pealt kõik.

dobermann
06.05.07, 00:27

kui tänast mängu oleksite näinud, siis arvan, et pigem te seda ei sooviks ;)

ja Beaf, sa oled lahe ja sinu "asjatundlikud" kommid meeldivad paljudele, kindlasti ära nende postitamist lõpeta, sest naer on ju terviseks :D

17
06.05.07, 00:56
Üks lisapõrge ja see pall oleks väravas maandunud (http://www.youtube.com/watch?v=5jhsYQ0Pa1w)

17
07.05.07, 17:23
Uus väravavaht tõenäoliselt Rene Kaas, avaldus on tehtud (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=41)

kaups
07.05.07, 18:21
Uus väravavaht tõenäoliselt Rene Kaas, avaldus on tehtud (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=41)
Ootame siis kolmapäeva ära... ;)

Martin
07.05.07, 19:24

Mida see hõivatus tähendab? Joob või?

17
07.05.07, 19:26
Mida see hõivatus tähendab? Joob või?

Kuna Ken Müür on ka Tallinna JK Kalevi naiskonna peatreener, siis paljud kahe klubi mängud kattuvad ning seetõttu ei saa ta ka meistriliiga kohtumistes osaleda. Ei joo.

-RoMaRiO-
07.05.07, 19:46
Kuna Ken Müür on ka Tallinna JK Kalevi naiskonna peatreener, siis paljud kahe klubi mängud kattuvad ning seetõttu ei saa ta ka meistriliiga kohtumistes osaleda. Ei joo.

Aga mängude ajal joob ka ju.

dobermann
11.05.07, 12:12

kinnitus olemas (http://www.meiemaa.ee/index.php?content=artiklid&sub=4&artid=17171)

kaups
11.05.07, 17:04
Nii et Ajaxi vastu on Rene väravas? :)

dobermann
11.05.07, 17:10
Nii et Ajaxi vastu on Rene väravas? :)

kui Janek nõus on kohast loobuma, siis jah ;)

Raimo
11.05.07, 17:53

Noh, Kalevi naiskond mängib reeglina ikka pühapäeviti. Kalev on ilmselt siiski väikseim takistus.

Saarlane
12.05.07, 15:52
Kure - Ajax poolajal 1:0, värav Rainer Veskimäelt.

kaups
12.05.07, 16:52
Löppseis 1:4 Kurele!!! :)
Väravad: Rainer, Rene Aljas, Dima ja Martti!!!
OLEEEEEEEEEE

kaups
12.05.07, 17:13
Hea uudis on ka see, et kohtunik Eiko Saar täna ühtegi hoiatust välja ei jaganud ja kaartide pärast ei jää kellegil Vapruse vastu minemata!

17
12.05.07, 21:03
Veits super v nii vä! oufakjeamaeioskakohemidagiöelda. tore, et Velikopolje punase suutis hankida :) ning Vapruse vastu mängime Salmel! ;)

kaitz
12.05.07, 23:18
Veits super v nii vä! oufakjeamaeioskakohemidagiöelda. tore, et Velikopolje punase suutis hankida :) ning Vapruse vastu mängime Salmel! ;)

Ära nüüd kohe püksi tee:D

17
13.05.07, 00:08
Kunn oli ka täna Lasnamäel mängu jälgimas, ootan sinu arvamust! :p

Erko
13.05.07, 00:10
Meeskond, kelle mängu käib vaatamas 25 inimest ei vääri kohta meistriliigas. Tubli Kure, aga ärge nüüd nii hoogu ka nende punktide kogumisega minge!

aanvaller
13.05.07, 10:58
Kunn oli ka täna Lasnamäel mängu jälgimas, ootan sinu arvamust! :p

Mu sugulane oli ka eile Lasnamäel mängu jälgimas, ootan tema arvamust.

Saarlane
13.05.07, 13:32
Mu sugulane oli ka eile Lasnamäel mängu jälgimas, ootan tema arvamust.

Saa ükskord üle juba sellest narko-Flachi mängukeelust. Mine nuta ennast toa nurgas välja, mitte ära risusta sellepärast Eesti jalgpalli teemasid oma suurepäraste mõtetega. Muide, Kure lennuk sai ka ostetud, järgmisele võõrsilmängule minnakse sellega.

aanvaller
13.05.07, 13:35
Saa ükskord üle juba sellest narko-Flachi mängukeelust. Mine nuta ennast toa nurgas välja, mitte ära risusta sellepärast Eesti jalgpalli teemasid oma suurepäraste mõtetega. Muide, Kure lennuk sai ka ostetud, järgmisele võõrsilmängule minnakse sellega.

"narko-Flachi" - Ise mõtlesid?
Sa ei oska vist ennast täielikult väljendada, äkki prooviksid lühidamalt?

Jeti88
13.05.07, 13:37
"narko-Flachi" - Ise mõtlesid?
Sa ei oska vist ennast täielikult väljendada, äkki prooviksid lühidamalt?
Saarlane juhtis tähelepanu sellele et sa said hakkama järjekordse sisutühja kommentaariga.

Hellik
13.05.07, 14:57
tore, et Velikopolje punase suutis hankida :) ning Vapruse vastu mängime Salmel! ;)

Ei kõlba meiega Linnastaadionil mängida, jah? :D
Mis asjandus see Salme staadion muidu on? Tribüüne arvatavasti pole aga kuidas on näiteks muru kvaliteediga?

Jeti88
13.05.07, 15:07
Mis asjandus see Salme staadion muidu on? Tribüüne arvatavasti pole aga kuidas on näiteks muru kvaliteediga?
nii tribüün kui ka muru on paremas korras kui Kuressaares

aanvaller
13.05.07, 15:31
Saarlane juhtis tähelepanu sellele et sa said hakkama järjekordse sisutühja kommentaariga.

Kas ma olen muutunud siin foorumis selliseks, kellega võib iga tühja-tähja kallal mögiseda?:D
Ja alati kui mina mingi postituse olen pannud on on sinna igast tühja kommentaare pandud, ega keegi ei julge öelda sittagi. Ja kuna üks mees, nimelt mainimata, hakkas minuga siin mölisema, on teistele ka se tulnud kombeks. Võiks nagu ära lõppeda ka kunagi??

Jeti88
13.05.07, 15:33
Kas ma olen muutunud siin foorumis selliseks, kellega võib iga tühja-tähja kallal mögiseda?:D
jah

Võiks nagu ära lõppeda ka kunagi??
miks? lõbus on ju

aanvaller
13.05.07, 15:42
jah

miks? lõbus on ju

Minul pole lõbus. Ja ma tõsiselt ei viitsi mingi tühjapärast vaielda.

lennat
13.05.07, 15:55
Beaf, mul on miskipärast hirm Sinu ees, noormees. Kui tuled foorumisse siis ikka ka mingisuguse mõtestatud mõttega, kasvõi totside ülesriputatud uusi pilte vaatama, aga kui niisama lahmima, siis mulle jääb selline käitumine küll arusaamatuks - hiljaksjäänud puberteet või tüdruk läks ära. Ma ei imestaks ka.

17
13.05.07, 15:55

Linnastaadioniga on see lugu, et see on alates detsembrikuust kergejõustikule broneeritud. Ning kuna oli hea alternatiiv olemas ja järgmisel või ülejärgmisel hooajal peame nagunii oma mängud Salmel pidama, siis miks mitte. Variant oli ka see, et mäng toimub linnastadionilt kell 20.15, aga Salme ja kell 17.00 on vist ikka parem variant? ;)

Eelmisel suvel oli muru superluks, praeguse olukorraga ei ole kursis, aga väidetavalt olid mingid ajudoonorid autoga peal rallinud. Tribüünid on kindlamad, kui linnakal, kuid kahjuks ei kata poolt väljakutki :(

Maekas
13.05.07, 15:59
Ja alati kui mina mingi postituse olen pannud on on sinna igast tühja kommentaare pandud, ega keegi ei julge öelda sittagi. Ja kuna üks mees, nimelt mainimata, hakkas minuga siin mölisema, on teistele ka se tulnud kombeks. Võiks nagu ära lõppeda ka kunagi??

Ausa kõrvaltvaatajana võin öelda, et sa tulid foorumisse, oksendasid kõik kohad täis ja kujundasid sellega oma maine. Ja nüüd kui sa isegi midagi asjalikku üritada rääkida, siis juba eelarvamuslikult vaadatakse, et selle mehe suust nüüd küll midagi asjalikku välja ei tule.

aanvaller
13.05.07, 16:08
Ausa kõrvaltvaatajana võin öelda, et sa tulid foorumisse, oksendasid kõik kohad täis ja kujundasid sellega oma maine. Ja nüüd kui sa isegi midagi asjalikku üritada rääkida, siis juba eelarvamuslikult vaadatakse, et selle mehe suust nüüd küll midagi asjalikku välja ei tule.

maekas=äkki maakas?:D
-tead mul suht pohh. postitasin juba et keegi ei hakka enam mingit möla ajamaa, ja ma mõtlen kasvüi 11 korda enne postitust, niiet PEACE.

17
13.05.07, 16:12
Ajage oma asju mujal, MITTE meie teemas!

Maekas
13.05.07, 16:15
-tead mul suht pohh. postitasin juba et keegi ei hakka enam mingit möla ajamaa, ja ma mõtlen kasvüi 11 korda enne postitust, niiet PEACE.

Tähendab, nüüd sa kindlustasid sajaprotsendiliselt, et mina ühtegi sinu postitust tulevikus tõsiselt ei võta ning ei üritagi mingit mõtet neist otsida.

Sorry Kure fännide ees, et teie teemat selle välja selgitamiseks kasutasin :)

Hellik
13.05.07, 16:16
Variant oli ka see, et linnastadionilt kell 20.15, aga Salme ja kell 17.00 on vist ikka parem variant? ;)

Meile sobivad kõik variandid, kui neist ainult mõistlikult ette teatatakse. Iseenesest on väga tore veidi Eestimaad avastada ;)

Tribüünid on kindlamad, kui linnakal, kuid kahjuks ei kata poolt väljakutki :(

oi-oi, võib väheks jääda :)

gamer
13.05.07, 16:32
Meile sobivad kõik variandid, kui neist ainult mõistlikult ette teatatakse. Iseenesest on väga tore veidi Eestimaad avastada ;)

oi-oi, võib väheks jääda :)

Noh, teeme nagu Kalevi vastu, et rahvas istuda ei saa vaid meie lipud tõstavad rahvaarvu:D

dobermann
13.05.07, 17:38

beaf=pihv?
ära palun vasta, ma tean vastust juba!

sry Miko, see tuli spontaalselt :D

marcello
13.05.07, 17:50
Salme plats oli ülikõva kui me saime au Sõrvega väikest karikat mängida.2-0 teile.Staadionit kiideti ka aasta hiljem,et paremuselt teine muru peale kadriorgu.Aga siis kuulsin kõlakat,et ehitusel mingi mulka tehtud ja plats vajus keskelt auku.Kas kõlakal oli tõepõhi all ja kui jah siis kas renoveeriti ära?
Tribüün oli normaalne-kohalikud+tantsutüdrukud+Olympic casino rahvas kes samal ajal saaremaal koolitusel oli+meiega kaasas olnud joodikud mahtusid lahedalt ära-palju teid seal pärnus ikka on;)
ok,tegelt on väike jah nii hea stata jaoks,samas on kõrged puud kõrval:)

kaups
13.05.07, 23:58
Salme plats oli ülikõva kui me saime au Sõrvega väikest karikat mängida.2-0 teile.Staadionit kiideti ka aasta hiljem,et paremuselt teine muru peale kadriorgu.Aga siis kuulsin kõlakat,et ehitusel mingi mulka tehtud ja plats vajus keskelt auku.Kas kõlakal oli tõepõhi all ja kui jah siis kas renoveeriti ära?
Tribüün oli normaalne-kohalikud+tantsutüdrukud+Olympic casino rahvas kes samal ajal saaremaal koolitusel oli+meiega kaasas olnud joodikud mahtusid lahedalt ära-palju teid seal pärnus ikka on;)
ok,tegelt on väike jah nii hea stata jaoks,samas on kõrged puud kõrval:)
160 km Pärnust Kuressaarde ja 20 km lisaks Salmele (saab ka ringteelt otse). Salme on Sörve sääre esimene asustatud punkt-nii et möödasöit on välistatud. ;)
See augu jutt vist rohkem hiidlaste nali! :)

17
14.05.07, 00:09
Ja tantsutüdrukuid ka kahjuks enam pole :(

gamer
14.05.07, 00:31
Ja tantsutüdrukuid ka kahjuks enam pole :(

Miko, tantsid meile? :)

17
14.05.07, 00:39
Kui hästi maksate, võin proovida ;)

kaups
15.05.07, 13:17
http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=49 :(

Hogweed
18.05.07, 01:14
Fc Kuressaare eesti meistriks d1 vanuses!

Erko
19.05.07, 20:23
Tohoh. Väga hea tulemus! Jama muidugi selles, et nüüd olete Tulevikuga ühel pulgal. Küsimus ainult selline, et kas see Salme staadion või mis ta oli, asub linnast väljas või miks oli nii vähe pealtvaatajaid?

kaitz
19.05.07, 20:26
Tohoh. Väga hea tulemus! Jama muidugi selles, et nüüd olete Tulevikuga ühel pulgal. Küsimus ainult selline, et kas see Salme staadion või mis ta oli, asub linnast väljas või miks oli nii vähe pealtvaatajaid?

Kuressaarest umbes 40 km vict

17
19.05.07, 20:37
Natukene vähem, umbes 15 minutit autosõitu. 25-30 km siis umbes. ahjaa, mängust ka.

S-U-P-E-R!

esimene poolaeg võrdne, teisel Pärnu ülikehv. vist 2-3 pealelööki vaid, ühe võttis Kaas lõpus fantastiliselt ära. Rene super! Rainer super! Kõik super!

kaups
19.05.07, 22:04
Kuressaarest umbes 40 km vict
u. 20 km linnast

17
19.05.07, 22:17
Esimene värav (http://www.youtube.com/watch?v=kMClW63vmCs)
Teine värav (http://www.youtube.com/watch?v=-OkBE_e790g)

kolmas peagi tulekul ! ;)

17
19.05.07, 22:48
Kolmas värav ka (http://www.youtube.com/watch?v=0qz_aoNodC0)

aanvaller
19.05.07, 22:52
Tohoh. VÄljak on vägagi tipp-topp ja tribüünid on ka.
See staadion on muideks kellegi klubi kodustaadioniks ka vä?

17
19.05.07, 22:53
II liiga lääs/lõuna ja Sörve JK peab oma kodumänge seal.

aanvaller
19.05.07, 23:01
II liiga lääs/lõuna ja Sörve JK peab oma kodumänge seal.

õigus jah.

aanvaller
19.05.07, 23:02
Kui ma õieti mäletan, kas on tõsi et mingi klubi, ei mäleta nime ostis Sõrvelt Esiliiga koha ära?:D

17
19.05.07, 23:06
Ma ei tea, kas sa mõtled seda, aga tubli 4-5-6 aastat tagasi oli selline juhus, et Kure langes esiliigasse ja Sörve tõusis sinna. Otsustati, et Kure mängib EL-i ning Sörve jätkab siiski II liigas.

Jeti88
20.05.07, 00:10
Ma ei tea, kas sa mõtled seda, aga tubli 4-5-6 aastat tagasi oli selline juhus, et Kure langes esiliigasse ja Sörve tõusis sinna. Otsustati, et Kure mängib EL-i ning Sörve jätkab siiski II liigas.
See oli nõnda et siis oli veel Kuressaare meeskond täielikult mandrimeeskond (nendest meestest sai vist alguse praegune Kalev) ning sörve tuumiku moodustasid suuresti praegused Kure mehed. Kui kure landes EL-i ja Sörve tõusis EL-i siis tehtigi asi ära - Sörve mehed läksid Kuresse st. et sellest ajast peale on Kure päriselt saarlaste meeskond, ning Sarap võttis "mandri-Kured" ning läks Kalevisse. Sörve eest hakkasid II liigat mängima selle aegsed Kure B1 noored (mina nende hulgas :D).

Mainiks ka ära et siis puudus Kurel peatreener - oli kaks treenerit: Sarap ja Vazinkski. Vazinski vastutas ka Sörve eest. Pärast Sarapi lahkumist Kalevisse võttis Važinski Kure üle ning Sörve treeneriks sai Margus Kuusk, kes praegu tegeleb Kure naiskonnaga ning JK Muhumaaga.

kogu see värk toimus 2003/2004 talvel.

17
20.05.07, 11:52
Veel üks video..

Vapruse šanss (http://www.youtube.com/watch?v=NYGi1pgNmMM)

Kindel suluseis, ärge üldse vaielgegi :)

aanvaller
21.05.07, 16:48
Et siis jahm. need venkud kes kure mängijat, Triin Juulikut lõid said mängukeelu kuni 2010 aastani !

FC Kuressaare
21.05.07, 17:05
vist oli pigem nii, et süüditunnistamisel võivad saada trahvi või kuni kolm aastat vanglakaristust (e. aastani 2010)

17
21.05.07, 17:18
eiei. EJL egiidi all toimuvatel võistlustel ei või nad kuni 31. detsember 2009. mängida. kriminaalkaristus selgub hiljem.

eestimees
23.05.07, 21:16
vastan siin ühele küsimusele mis siin vahepeal tõstatai ehk miks dmitri grišin on fc kuressaare nimekirjas, grisin pole palli mänginud 3 aastat juba, viimati pallis valga warriori eest aga lepingut talle ei pakutud siis otsustas ta jalgpalliga lõpp-arved teha, ehk vitali ištšuk lasi grišini nimekirja panna lootes et vana sõber ehk hakkab kuressaare eest mängima, aga dima ei kuulu juba 3ndat aastat mitte ühegi meeskonna nimekirja enam

17
23.05.07, 22:07
Girišin tuleb meeskonna juurde, kui saab töökoha, mis lubab trennis-mängudel käia, nii lihtne see ongi.

Hogweed
24.05.07, 23:55
on ta hea mängija ka?pole teda kunagi näinud isegi

fitti
24.05.07, 23:57
Miko, said kõik oma klassivennad lõpuks soccerneti või on mõnda veel oodata?

17
25.05.07, 00:04
Kusssss! :D

goalie of kure
25.05.07, 13:36
Langeb kindlasti esiliigasse tagasi.

ei lange
ajax langeb kohe
vaprus ulemineku mangudega
pole tapitahti

Hogweed
25.05.07, 13:39
ei lange
ajax langeb kohe
vaprus ulemineku mangudega
pole tapitahti

ajax langeb kindlalt ja tulevik jääb 9.kohale ning võidab üleminekumängud ja jääb meistriliigasse! meistriliigasse ajaxi asemel tuleb sillamäe kalev

Saarlane
25.05.07, 16:40
On siin mingi hiromantide kokkutulekuga tegu või?