PDA

View Full Version : FC Kuressaare

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Raimo
19.10.07, 20:18
krt, praamipilet läheb uuel aastal nii kalliks, et üleminekumängudes tuleb kohe vägisi Nõmme Kaljule pöialt hoida

kaups
20.10.07, 00:21
krt, praamipilet läheb uuel aastal nii kalliks, et üleminekumängudes tuleb kohe vägisi Nõmme Kaljule pöialt hoida

Aga kes siis meie majandust toetama hakkab? ;)

Erko
20.10.07, 00:52
Meistriliiga klubide duubelmeeskonnad?

vaherhar
20.10.07, 16:05
Jalgpalli liit on valmis panustama staadioni ehitusse
Autor: MM
Laupäev, 20. oktoober 2007.

Loe kommentaare | Kommenteeri

Tunnistan, et ootasin huviga linna ja just abilinnapea Koovi kommentaari meie kohtumise kohta, et veenduda lõplikult hr Koovi kui linna poolt staadioni ümberkolimist vedava isiku sisus ja tema tegutsemise motiivides.

Tegime neljapäeval linnale kompromissettepaneku säilitamaks üliharuldases kohas asuv Kuressaare linnastaadion ja seda sellisel moel, et Eesti Jalgpalli Liit osaleks staadioni renoveerimise projektis linna partnerina, pannes projekti puuduva osa ehitusrahast, mida seni sooviti saada maa müügist. Meie ettepanek tähendas staadioni Kuressaare gümnaasiumi juurde ehitamise põhiargumendi – raha puudumine –kadumist.

See oli kohtumise olulisim osa ja asjaolu, et hr Koov seda oma kommentaaris isegi mitte ei maini, näitab, et põhjendused, millega staadioni ümberkolimist selgitatakse, on vaid ettekäändeks ja staadioni ümbertõstmise tegelikud põhjused asuvad mujal.

Mul on kahju, et linna jaoks üliolulisi otsuseid tegevad inimesed ei evi elementaarset vastutustunnet linna arengu ja linnaelanike ees.

Olen kindel, et meie poolt pakutu koos kohustusega tuua Kuressaarde igal aastal vähemalt üks Eesti A-koondise maavõistlus, noortekoondiste mänge ja erinevate koondiste treeninglaagreid oleks linna jaoks oluline. Olen kõnelenud Eesti juhtivate fänniorganisatsioonidega, Jalgpallihaigla ja Viienda Sektoriga, ka need suurt hulka jalgpallihuvilisi ühendavad organisatsioonid toetavad igati ja peavad oluliseks vana, traditsioonidega staadioni säilimist nagu ka iga-aastaste maavõistluste toimumist Kuressaares.

Aivar Pohlak,
Eesti Jalgpalli Liidu president

kaups
20.10.07, 23:16
[QUOTE=vaherhar;823541]Jalgpalli liit on valmis panustama staadioni ehitusse
Autor: MM
Laupäev, 20. oktoober 2007.
Staadioni kohta veel:
http://www.fckuressaare.ee/forum/viewthread.php?tid=34

-RoMaRiO-
20.10.07, 23:30
Sõbrad saarelt, tulge novembris kõik Hiiule siis.

17
25.10.07, 23:37
Kel aega ja viitsimist, siis homme orienteeruvalt 11.40 jälle Kure jutud :)

http://www.fckuressaare.ee/index.php?module=news&id=176

17
27.10.07, 17:21
Vaprus oli parem, meie sitad, nojah.

-RoMaRiO-
27.10.07, 18:26

Ütlen viiendat nädalat järjest, üleminekul näeme :)

kaups
27.10.07, 19:34
Vaprus oli igas elemendis meist täna üle, nii hambutut mängu ei mäletagi enam...:(

Hellik
27.10.07, 21:26

Noh, selles osas vastu ei vaidleks :) aga...sõbrad Saarelt - tänud nende lahingute eest, mis te sellel hooajal meile andsite. Mul isiklikult poleks küll midagi selle vastu, kui me järgmisel aastal ka saarele tulema peame :)

gamer
27.10.07, 22:11
Jah maha Nõmme ja uuesti "välismaareisid"!

17
29.10.07, 23:21
18. novembril kell 13 Hiiu staadionil vajab FC Kuressaare JUST SINU! häälekat abi, et kindlustada püsimajäämine Meistriliigasse

Jutt selline - kas on huvi sõita esimesele üleminekumängule Hiiu staadionile, et häälekalt omadele kaasa elada ja vaadata, kuidas lemmikud roosadele tuule alla teevad? Igatahes on plaan taoline, et kui saaks kokku piisavalt huvilisi, võiks organiseerida mängule minemiseks mõne minibussi vms (a la 19 kohta), et kõik huvilised ka siitpoolt väina kohale saaks?

Oma huvist ja mõtetest võite kirjutada siia või näiteks minu meilile miko@soccernet.ee Lisaks saab mind kätte telefoninrlt 53 44 94 91

Ahjaa, kaljukad lubasid kohale ajada üle kahekümne fänni, aga ega me kehvemad saa ju olla!

gamer
29.10.07, 23:57
Ahjaa, kaljukad lubasid kohale ajada üle kahekümne fänni, aga ega me kehvemad saa ju olla!

jah, värbate siin mandrilasi kah:)

-RoMaRiO-
30.10.07, 00:12
gamer, kas sa oled nüüd saareusku või? jäta naljad, mandrimees.

gamer
30.10.07, 00:40
ei noh ma räägin, et värbavad mandrilasi ja tõesti ma näeks pigem kuressaaret kui mingit järjekordset tallinnasatsi, ära tüütab juba.

Sir. Nuutu
30.10.07, 01:06
Saaremaal pole niipalju rahvastki

saun
30.10.07, 01:15
ei noh ma räägin, et värbavad mandrilasi ja tõesti ma näeks pigem kuressaaret kui mingit järjekordset tallinnasatsi, ära tüütab juba.

Rahu, mees, võidab see kes on parem (loe: Kalju).

^H!ghRoad.
30.10.07, 09:16
Et saada kokku 19-ne liikmeline buss?

Kuno
30.10.07, 10:31

hihi, hea huumor :D

Juveman
30.10.07, 11:30
gamer, kas sa oled nüüd saareusku või? jäta naljad, mandrimees.

vajadusel olen isegi kohal. Vaprad Karupojad astuvad Kuressaare seljataha!

17
02.11.07, 12:38
vajadusel olen isegi kohal. Vaprad Karupojad astuvad Kuressaare seljataha!

Vajadus on alati, tulge kindlasti! :)

17
02.11.07, 15:14
Kiired muudatused plaanides ning sõidame tasuta!

http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=181

17
06.11.07, 22:58
Üks, kaks, kolm ja hääletama! (http://www.fckuressaare.ee/index.php?module=news&id=185)

kaitz
07.11.07, 00:53
Üks, kaks, kolm ja hääletama! (http://www.fckuressaare.ee/index.php?module=news&id=185)

Ei viitci nagu:D

dareth
07.11.07, 12:57
hea teada.

17
11.11.07, 22:30
Täienenud ajalooliste fotode sektsioon! (http://www.fckuressaare.ee/index.php?module=news&id=187)

L.Messi123
13.11.07, 18:42
palju siis täna rahvast ka mängu vaatama läheb ?

Devil
13.11.07, 20:14
tudnub, et kure on 15 min R.Alt väravast juhtima läinud

kaitz
13.11.07, 22:03
Lõppseis 1:3 Kure poolt vaadatuna,seega hõbemedalid Florale

JanK
13.11.07, 22:24
Nooh. Loodan, et ikka säilitate Meistriliiga koha.:)

17
13.11.07, 22:31
Kahju natukene, esimene poolaeg tuli kõik väga hästi välja, tagatipuks Reio värav veerandtunni möödudes. Pärast seda muutus Flora ülimalt närviliseks ja platsil sõimati oma mehigi. Kahjuks murdis meid psühholoogiliselt Slava viimase sekundi värav, kes eelnevalt ülimat puujalgsust demonstreeris. Esimene-teine värav üsna sarnased, mõlemal puhul ei mänginud kaitsja oma mehega lõpuni ja nii ta läks, kolmas kaunis karistuslöök, joppas. Igatahes, Kalju jaoks oleme me valmis!

Sir. Nuutu
13.11.07, 22:42
Joppas ta jee:D Väärika vastupanu andiste, ehk tuleme teile Kaljuga appi?

17
13.11.07, 22:51
Joppas ta jee:D Väärika vastupanu andiste, ehk tuleme teile Kaljuga appi?

Heast ja häälekast abist ei ütle me kunagi ära! :)

Silver
13.11.07, 22:54
Ajage jah punt suureks ja kirjuks, siis vähemalt ei juhtu nii, et 17 peab Hiiul üksi Kuressaare eest kirema. :D

HABE
14.11.07, 00:17
Ajage jah punt suureks ja kirjuks, siis vähemalt ei juhtu nii, et 17 peab Hiiul üksi Kuressaare eest kirema. :D

Seda kiremist sa niikuinii ei kuule, sest Kalju fännid täiendavad ridu pühapäevaks. Teist sellist fänniarmeed ei leia kuskilt Eestist. Said tartu Maagi fännid oma jao, saavad Kuressaare omad ka. KOLIGE NÕMMELE PAREM.

Kuno
14.11.07, 01:25
Kes saadaks mulle Kuressaare mängijate nimed koos särginumbrite, sünniaja ja positsiooniga millist kohta keegi mängib... Oleks vaja kavade jaoks.

kuno@jkkalju.ee

17
14.11.07, 01:35
Kes saadaks mulle Kuressaare mängijate nimed koos särginumbrite, sünniaja ja positsiooniga millist kohta keegi mängib... Oleks vaja kavade jaoks.

kuno@jkkalju.ee

Tehtud. :lahe:

Kuno
14.11.07, 01:44
Tehtud. :lahe:
Thanks ja edu pühapäevases mängus :)

tank
14.11.07, 15:41
Kas Eesti meistriliigas puuduvad nõuded väljakuvalgustusele? ETV spordiuudiseid vaadates oli raske aru saada, kas tegu oli Kure vs Flora mänguga või Tehumardi öölahinguga;)

gamer
14.11.07, 17:05
On küll, aga isegi suhteliselt pime Pärnu kunstmuru oli mõõtmistel normipiires, seega on see alumine piir suhteliselt madal.

magnisco
14.11.07, 18:06
Seda kiremist sa niikuinii ei kuule, sest Kalju fännid täiendavad ridu pühapäevaks. Teist sellist fänniarmeed ei leia kuskilt Eestist. Said tartu Maagi fännid oma jao, saavad Kuressaare omad ka. KOLIGE NÕMMELE PAREM.

Väga hea atmosfäär tekib seal küll kui mõlemal tiimil niipalju fänne kohale tuleb. Vägev:r66m7:

elx
15.11.07, 22:44
Kas Eesti meistriliigas puuduvad nõuded väljakuvalgustusele? ETV spordiuudiseid vaadates oli raske aru saada, kas tegu oli Kure vs Flora mänguga või Tehumardi öölahinguga;)

ei maksa ka unustada, et televiisorist paistab asi kindlasti hullem, kui ta tegelikult on.

17
16.11.07, 16:55
Hoplaa, ja kõik Viktorile küsimusi esitama!

http://www.soccernet.ee/news.php?id=17700

Art1
17.11.07, 19:56
Tuleviku fännid loodavad Kuressaare võitu.Edu teile homseks!

kaitz
18.11.07, 00:37
Tuleviku fännid loodavad Kuressaare võitu.Edu teile homseks!

Nii ta on,edu Kuressaare

HABE
18.11.07, 00:53
Nii ta on,edu Kuressaare

Pole kasu, Kalju fännid ikka teevad paremini.

17
18.11.07, 02:27
Noh, eks seda vaatame juba veidi rohkem kui 11 ja poole tunni pärast!

kaitz
18.11.07, 18:15
Tubli Kuressaare:P

17
18.11.07, 20:28
Esimene poolaeg võrdsete mäng, teise algul Kalju surus veidi ja oli näha, et tahetakse ära lüüa, aga midagi väga ohtlikku ei tulnud. Seejärel tugevnes meie surve, sealt ka värav - vasakult tsenderdus kasti, Veskimäe viie-kuue meetri pealt peaga. Värav lõi Kalju mängu ikka väga sassi ja pärast seda olime päris kindlalt üle ja teine väravgi polnud kaugel, aga De Souza otsustas kämbla ette visata ja Kaasik muidugi mitte vilistada, aga see selleks. Mängu päris viimastel minutitel tekkis küll meie värava all paar ärevat hetke, kuid õnneks ei tulnud sealt ärevusest enamat.

Korralduslikust poolest - nagu varemgi öeldud, tossu lasti liiga palju ja kohati häiris ka meid, eriti kui sellega meie nina alla lehvitama tuldi. Tossu häirimist on maininud juba ka mängijad. Nn "muusikalised vahepalad" mängu ajal, DEBIILSUS! No karju appi, milleks selline asi? Ja et väravas kõigi käest pileti eest viis kümpsi küsiti, palju. Piletihind oleks võinud vähemalt reklaami peal kirjas olla, oleks teadnud arvestadagi.

Muidu vahva, eks siis vaatame, mis kodus saab.

saun
18.11.07, 20:51
Esimene poolaeg võrdsete mäng, teise algul Kalju surus veidi ja oli näha, et tahetakse ära lüüa, aga midagi väga ohtlikku ei tulnud. Seejärel tugevnes meie surve, sealt ka värav - vasakult tsenderdus kasti, Veskimäe viie-kuue meetri pealt peaga. Värav lõi Kalju mängu ikka väga sassi ja pärast seda olime päris kindlalt üle ja teine väravgi polnud kaugel, aga De Souza otsustas kämbla ette visata ja Kaasik muidugi mitte vilistada, aga see selleks. Mängu päris viimastel minutitel tekkis küll meie värava all paar ärevat hetke, kuid õnneks ei tulnud sealt ärevusest enamat.

Korralduslikust poolest - nagu varemgi öeldud, tossu lasti liiga palju ja kohati häiris ka meid, eriti kui sellega meie nina alla lehvitama tuldi. Tossu häirimist on maininud juba ka mängijad. Nn "muusikalised vahepalad" mängu ajal, DEBIILSUS! No karju appi, milleks selline asi? Ja et väravas kõigi käest pileti eest viis kümpsi küsiti, palju. Piletihind oleks võinud vähemalt reklaami peal kirjas olla, oleks teadnud arvestadagi.

Muidu vahva, eks siis vaatame, mis kodus saab.

Egas, kui käsi jääb tahtmatult ette ei olegi isegi mitte kohustuslik kastis ära vilistada. Seda hakati rakendama juba MM-i ajal. Ja no 50 krooni Eesti tippmängu eest on siis tõesti nii palju või?

HABE
18.11.07, 20:58
Egas, kui käsi jääb tahtmatult ette ei olegi isegi mitte kohustuslik kastis ära vilistada. Seda hakati rakendama juba MM-i ajal. Ja no 50 krooni Eesti tippmängu eest on siis tõesti nii palju või?

Saaremaal ju teised hinnad, ega pealinnas ongi elu kallim. Nende jaoks on vist ka õlu hind mõistmatu?

kaala
18.11.07, 21:01
Saaremaal ju teised hinnad, ega pealinnas ongi elu kallim. Nende jaoks on vist ka õlu hind mõistmatu?
Oli kuulda, et isegi kalju fännide jaoks oli pilet kallis. kui pileti peal märgitud 25 krooni, siis ilmselt on see tavaliseks hinnaks ju. Õhtulehte ja energiajooki oskab igaüks osta:)

HABE
18.11.07, 21:09
Oli kuulda, et isegi kalju fännide jaoks oli pilet kallis. kui pileti peal märgitud 25 krooni, siis ilmselt on see tavaliseks hinnaks ju. Õhtulehte ja energiajooki oskab igaüks osta:)

Kes on ja kes ei ole fänn, sest see kes on kolmel mängul käinud vaid maksis tõesti 50- nagu enamus. Tõelised fännid said minu teada odavamalt.

Saarlane
18.11.07, 21:18
Me oleme ka tõelised fännid. Vale klubi toetame seega lihtsalt.

elx
18.11.07, 21:19
Kas itte kellelgi polnud pileti hinnaks 25.-? jõudsin pool tundi enne ängu kohal eja siis oli küll sildi peal kaks hinda - 50.- ja 25.-. Kellel see odavam oli tähele ei pannud.

17
18.11.07, 21:20
25.- oli klubiliikmetele vms. Piletite peal oli ka 25.-, aga siis anti kaks piletit kõigile :D

HABE
18.11.07, 21:23
Me oleme ka tõelised fännid. Vale klubi toetame seega lihtsalt.

Ok, parandan, Kalju fännid, kes on käinud enamustel mängudel said odavamalt. Kodumängu eelised.

Üks võlg vaja tasuda:
Aitähh et ei tulnud kaklema, tõelised ausad fännid. On olnud teiste (Loe:Sillamäe) klubide fännidega mõningaid probleeme.

TUR
18.11.07, 21:59
yo, saarlased! MT fännina toetan teid!

-Silver-
18.11.07, 22:40
Ja no 50 krooni Eesti tippmängu eest on siis tõesti nii palju või?

No sorri, aga seda nüüd küll ei ole võimalik Eesti tippmänguks nimetada, kui kohtuvad Meistriliiga eelviimane ja Esiliiga kuues.

ALEKOK
18.11.07, 22:46
No sorri, aga seda nüüd küll ei ole võimalik Eesti tippmänguks nimetada, kui kohtuvad Meistriliiga eelviimane ja Esiliiga kuues.

Mängulises suhtes jah, aga muu oli küll ju suht Eesti tipptase. Kas sa pigem maksaksid TVMK - Trans mängu eest (vähe pealtvaatajaid e. atmosfäär puudub, sitt korraldus jne) 50kr kui Kalju - Kure mängu eest, kus oli suurepärane atmosfäär, hea korraldus jne?

saun
18.11.07, 22:46
Ma ei mõelnudki, et klassimõistes tippmäng. Kõrgliigaüleminekumänge jälgitakse arvatavasti igas maailma liigas ja nende mängude publikunumbrid on alati suhteliselt suured.

-Silver-
18.11.07, 22:51
Ma ei mõelnudki, et klassimõistes tippmäng.

Ok, sain valesti aru :oih:

gamer
18.11.07, 22:51

Vaidlen vastu, minu meelest olid asjad Saaremaal kauge kohana kallimad kui Tallinnas, aga see selleks.

Suruge nädala pärast kah, et oleks ikka suvel kuhu rännata;)

kaups
18.11.07, 23:03
[QUOTE=gamer;831113]Vaidlen vastu, minu meelest olid asjad Saaremaal kauge kohana kallimad kui Tallinnas, aga see selleks.

Paraku on jah saartel köik see elu mandri omast 5-10% kallim... :(
Vöiks Kalju vännidelt ju siis 55-60 krontsi laupäeval küsida?;)

HABE
18.11.07, 23:06
[QUOTE=gamer;831113]Vaidlen vastu, minu meelest olid asjad Saaremaal kauge kohana kallimad kui Tallinnas, aga see selleks.

Paraku on jah saartel köik see elu mandri omast 5-10% kallim... :(
Vöiks Kalju vännidelt ju siis 55-60 krontsi laupäeval küsida?;)

Ega me seepärast tulemata ei jätaks. Aga palun siiski mõistuse piires võtta ja austada meid nagu meie teid.
ILMA VERE JA VÄGIVALLATA.

Saarlane
18.11.07, 23:15
Pole lubanud ju keegi teid veristadagi siin. Parim võitku järgmisel nädalal!

uvv
19.11.07, 12:35
Kurat, saarlased...
Vaatasin läbi Kalju foorumi ja Ok, ma saan aru, et te seal püüate provotseerida, võitja asi, võib küll.
Aga siin?
Siin võiks natukenegi oma asjadele kriitiliselt vaadata.
Ma olen sitsinud teie kodustaadionil lõppenud hooajal kahel korral ja mõlemal korral oli piinlik ja häbi.
esimene kord suvel, kui linn oli triiki rahvast täis. Staadionile jõudis kokku umbes 50 inimest: neist jupike soomlasi, kes tulid lihtsalt pulli saama.
Värelevate jalgadega laualt müüdud lollsnäkk, vilistavad ja absoluutselt arusaamatut teksti pogisev võimendus, kohe tagumiku alt kaduvad pingilauad, ei olnud kavasid jne.
Teine mäng sügisel Vapruse vastu. Ei olnud tudisevatel jalgadel lauda, endiselt puudusid kavad, pingid olid veel ilgemad ja statkal loopis tuul ringi paberit ja muud lenduvat s-tta.
Miks te nalja teete? Kus on teie publik? Miks nad ei käi oma meeste mänge vaatamas? Kas üks leheke R-Kioski aknal on reklaam? Miks on Pirita kossumängude ajal vaat et sada korda rohkem publikut?
Oleme ausad. Kalju mängib sitemat jalgpalli kui Kure. Meistriliiga huvides, jalgpalliliidu presidendi huvides, pealtvaatajate ja lõpuks ka klubide huvides oleks see, et Kure meistrikatelt välja lendaks ja Kalju sisse pääseks.
Ja mul on kahju, et seda ei juhtu.
Aeg on teha endale klubi. Kasvõi sellest, mida te praegu oma klubiks nimetate.
Sellest, et klubid peavad oma satse mere taha vedades Leedo majapidamiskulusid kinni plekkima, sellest et neid mänge vaatab statkal paarkümmend tuuelhaugi, ei sünni Eesti jalgpallile kümnendiku kasu sellest, mida võiks pakkuda Nõmme Kalju osalemine Meistriliigas.
Muidugi on see ainult minu arvamus. Teil on kindlasti oma tõde.

edit: ja oli jah liiga palju tossu. ja mussi mängiti üsna kummalisel ajal ja platsi ääres lõngusid teiste hulgas ka need, kelle klaasistunud pilgu jaoks pidu Prives ilmselt tunnike varem oli lõppenud. muidugi ei meeldinud mulle mitmed asjad. aga poogen - see kõik oli kokku oluliselt parem, kui need äbarad katsed, mille tunnistajaks on viimaste hooaegade jooksul tulnud olla. See pind, mille pealt Kalju võib paremaks minna on kahjuks teist, Kurelased valgusaastate kaugusel.

TeeleS
19.11.07, 17:23
Inimesed on erinevad, kes lähevad mängu vaatama, kes muud tegema. Mina isiklikult käin mänge vaatamas mängu pärast ja pole mitte kunagi häirinud see, kas on kavad või ei ole, kas peale minu on tribüünil kolm või kolmsada inimest, kas ma saan poolajal endale šokolaadi osta või mitte.

Eilsest mängust sain mina hea emotsionaalse laengu, aga ABSOLUUTSELT! mitte ühegi tossuhunniku, pakutud Red Bulli või tümpsu pärast. Lihtsalt taas nägin ma, kuidas suudavad täiesti erinevatest Eesti otstest inimesed, kellest mõned pole üksteist kordagi näinud, tulla kokku selleks, et toetada meeskonda, kes terve hooaja on olnud konkurent kogu oma häälega, sealhulgas tundmata vähimatki muret selle üle, kas hommikul tuli sõitu alustada kell kuus või kaheksa.

Ma arvan, et fakt, et Kuret toetavad pooled ML klubide fännid (Flora, Maag Tammeka, Tulevik, Vaprus), näitab midagi.

Aitäh, Kure, et minu pühapäeva meeldejäävaks muutsite!

17
19.11.07, 17:46
Mõningad pildid mängust (http://www.fckuressaare.ee/index.php?mid=61&module=gallery&gid2=31)

(ja kui ma Raimo jutust õigesti aru sain, siis ka Kalev on meie poolel:))

uvv
19.11.07, 18:23
TeeleS. Valele inimesele räägid. Kui Sa hästi mõtleks, saaksid ju aru, et ma ei oleks Titeranna kõrval asuvale staadionile uuesti roninud, kui mäng minu jaoks A ja O ei oleks. Viimasel korral olid kraadid nullis ja ma tõesti olin kurb, et kohvi ei olnud. Saan Su jutust aru, et see on tõesti madal. Nõus.
Aga muu? Miks ei ole Kurel publikut? Need kümmekond karjuvat fänni ei ole ju publik... Miks inimesed ei tule?
Aga väga lihtsal põhjusel. Kure on formaalne klubi, mis pakub pinget paarikümnele. Kohalikega kontakti otsitud ei ole, nende jaoks ei juhtu sellel päeval midagi, kui on kodumäng. Sul on litsents arvata, et see on OK. Mul jälle, et see on tegemata töö ja ükskõiksus. Ja klubi juhtide-omanike osas on see lausa kuritegelik.
Ah jaa. Sellel suvisel mängul toimus samal ajal Titerannas võrguturniir. Arva TeeleS, kummal oli rohkem publikut. :)

Ehk, kui terve aasta jooksul ei suutnud Kure Meistriliigas midagi ära teha selleks, et jalgpalli kohapeal populariseerida, siis tuleks anda võimalus neile, kes said kohale pooltuhat inimest. Aga, nagu me teame, nii ei juhtu.
Ja ma vaatan 2008. aastal jälle vähemalt 2 mängu sellel kohutaval staadionil :)

ALEKOK
19.11.07, 18:27
Kuigi ma ei tea Kure kodumängudest peaaegu midagi, julgen siiski väita et päris käed rüppes seal ei seista. Kas Kadi Raadios pole mingit Kure saadet promoks jne?

uvv
19.11.07, 18:32
Kuigi ma ei tea Kure kodumängudest peaaegu midagi, julgen siiski väita et päris käed rüppes seal ei seista. Kas Kadi Raadios pole mingit Kure saadet promoks jne?

alekok? mis siis? mis siis, et keegi räägib midagi kadi raadios? mu meelest räägib seal seesama mees, kes räägib ka eesti koondise mängudel alekokil.... mis siis? kui tulemus on null... või noh, kui tulemus on 20 vaatajat, siis ei peaks ju rääkima või peaks rääkima teisiti... ah jaa. kui ma ei eksi, siis on seesama rääkija ka lehes spordi toimetaja. nägin, kuidas mees rääkis rumalast linnavalitsusest, kes on otsustanud omada arvamust. See, teadagi keda toetav tekst oli lehes sees, aga eelseisva mängu tutvustust, kus mind kokku pärnu karudega, ma ei leidnud.
küllap ei olnud mul silma.

lorenzo
19.11.07, 19:01
ot ma loodan et ei saanud siin valesti aru teatud inimestest, aga millest me siis viimased aastad rääkinud oleme Eesti jalgpalli edendamise suunal? kas tõesti järsku tuleb välja, et poogen need sajad inimesed, et suva mis tingimustes mängime ja et suva et turundust pole ollagi. saan aru et olete kõik toredad jalkahullud-fännid, kuid et meie klubijalgpall, ja seega ka meie üldine jalgpall, kokku ei kukuks päris on meil vaja et publikunumbrid ikka tunduvalt suuremad oleksid, et klubid ka vähemalt oma kulutused tagasi teeniksid. mis te arvate, kaua need Levadad, Sedinid j.t seda raha musta auku topivad? Sedinile paistab juba villand olema. kui miskit ei muutu, siis varsti on äkki kõigil villand. ja siis polegi meil oma jalkaklubisid. ongi mingid amatööride satsid kusagil karjamaal palli taga ajamas ja paarkümmend sõpra pealt vaatamas

ALEKOK
19.11.07, 19:05
ot ma loodan et ei saanud siin valesti aru teatud inimestest, aga millest me siis viimased aastad rääkinud oleme Eesti jalgpalli edendamise suunal? kas tõesti järsku tuleb välja, et poogen need sajad inimesed, et suva mis tingimustes mängime ja et suva et turundust pole ollagi. saan aru et olete kõik toredad jalkahullud-fännid, kuid et meie klubijalgpall, ja seega ka meie üldine jalgpall, kokku ei kukuks päris on meil vaja et publikunumbrid ikka tunduvalt suuremad oleksid, et klubid ka vähemalt oma kulutused tagasi teeniksid. mis te arvate, kaua need Levadad, Sedinid j.t seda raha musta auku topivad? Sedinile paistab juba villand olema. kui miskit ei muutu, siis varsti on äkki kõigil villand. ja siis polegi meil oma jalkaklubisid. ongi mingid amatööride satsid kusagil karjamaal palli taga ajamas ja paarkümmend sõpra pealt vaatamas

see jutt kattub ka suuresti minu arvamusega

TeeleS
19.11.07, 19:26
Ma pole väitnud, et fakt, et pealtvaatajate arvud Eesti jalgpallis nii väiksed on, midagi head on. Lihtsalt ma hakkan kergelt tüdinema sellest, et selle matsu, mis peaks suunatud olema klubide juhtkondadele jms, saavad enda kanda fännid. Jah, nemad võivad omakorda kõrgematele jõududele soovitusi jagada, aga kui neid ei kuulata, peavad siis peaga vastu seina jooksma?
Ma arvan, et 99% inimestest ei kujuta vähemalgi määral ette, kui palju Kure fännid on niigi kogu asjasse oma südant, aega, raha pannud. Juba aastaid. Ma tahaks kohtuda inimesega, kes seda teades julgeks mulle vaadata silma sisse ja öelda, et nemad pole tööd teinud ja valitseb ükskõiksus. Lihtsalt seni pole võib-olla tulnud piisavalt toetust kõrgemalt?

lorenzo
19.11.07, 19:39
tavaliselt on ju ikka nii, et klubid (juhatus jne.) suhtlevad ka oma fännidega jne.. on tõesti meie õnnetus, et pole jalkafännidel erilist mõjujõudu jne. mujal näiteks kui jalkafänne ei võetaks tõsiselt, siis tehakse meeleavaldusi juhtkonna aadressil, vilistatakse meeskond välja mängude ajal vms. saan aru et asi võtab aega ja võib olla on ka tulevikus meil nii. aga võib olla ei juhtu seda ka kunagi.
olete te rääkinud klubi juhtkonnaga? miks eiratakse EJL-i poolt seatud nõudeid? kellele neid nõudeid siis üldse on vaja? kas tegelt meil kõigil on pohhui mis toimub Eesti jalgpallis?

TeeleS
19.11.07, 20:09
Vilistatakse meeskond välja? Okei. Meie ei vilista. Ei hakka ka vilistama. Meeskond mängib, nemad ei korralda väljaku äärde toitlustust ega kavasid.

Miks eiratakse - mina ei tea. Aga ei eira ju ainult Kure, eks. Kõigil ei ole pohhui, aga kas fännid peavad kogu oma palga, taskuraha ning kõik muud rahad, mis nad saavad kulutama sellele, et korraldada kavad, reklaamid, toitlustuse? Tegelikult on nemad ka inimesed.

Selleks, et Eesti jalgpall areneks, peavad tegema koostööd kõik! klubid. Ja igasugust koostööd. Klubide juhtkonnad omavahel, klubide juhatused fännidega, fännid teiste fännidega jne. Me liigume praegu selles suunas, vaikselt, aga siiski liigume. See ei pruugi kohe tulemusi anda, aga kes kannatab, see kaua elab. Ja küll meie jalgpall veel elab kaua.

Vingumine, virisemine ja õigustatud kriitika on üldjoontes kindlasti kasulikud - need ergutavad tegutsema ja seda ongi vaja. Aga mina arvan lihtsalt, et pole mitte mingil juhul õigustatud suunata kõik see ühe klubi pihta.

lorenzo
19.11.07, 20:32
Vilistatakse meeskond välja? Okei. Meie ei vilista. Ei hakka ka vilistama. Meeskond mängib, nemad ei korralda väljaku äärde toitlustust ega kavasid.

Miks eiratakse - mina ei tea. Aga ei eira ju ainult Kure, eks. Kõigil ei ole pohhui, aga kas fännid peavad kogu oma palga, taskuraha ning kõik muud rahad, mis nad saavad kulutama sellele, et korraldada kavad, reklaamid, toitlustuse? Tegelikult on nemad ka inimesed.

Selleks, et Eesti jalgpall areneks, peavad tegema koostööd kõik! klubid. Ja igasugust koostööd. Klubide juhtkonnad omavahel, klubide juhatused fännidega, fännid teiste fännidega jne. Me liigume praegu selles suunas, vaikselt, aga siiski liigume. See ei pruugi kohe tulemusi anda, aga kes kannatab, see kaua elab. Ja küll meie jalgpall veel elab kaua.

Vingumine, virisemine ja õigustatud kriitika on üldjoontes kindlasti kasulikud - need ergutavad tegutsema ja seda ongi vaja. Aga mina arvan lihtsalt, et pole mitte mingil juhul õigustatud suunata kõik see ühe klubi pihta.

ma arvan et kõik ei suunagi seda hetkel ainult ühe klubi pihta. see on kõigi klubide pihta, kel nõuded täitmata ja kes ei tegele sellega, et meil oleks korralikult toimiv Eesti Meistriliiga koos pealtvaatajate, fännide, kavade, toitlustamiste, tribüünidega jne...antud mängu lõppkajal kas mitte just Kure fännid ei alustanud Kalju poolt organiseeritu kritiseerimisega? aga see selleks.

Sa ise ka räägid siin hetkel sellises vormis, nagu tegutseksid kõik eraldi- Kuressaare klubijuhtkond, mängijad, fännid. tegelt peaks ju kõik ühtne olema. ja kui keegi siin võtab sõna, et Kurel on miskit pahasti, siis Sina kui Kure fänn peaksid ju samuti muret tundma. teie kui fännid peate toetama klubi ja samas ka miks ka mitte nõu andma. Klubi juhtkonna asi on siiski need asjad ellu viia ja oma fänne rahuldada. Kui klubi fännide eest ei hoolitse, siis kaotab ta ka fännid ja ka raha. lõpuks tekib küsimus et kellele seda klubi üldse on vaja?

17
19.11.07, 20:46
Kindlasti ei saa väita, et klubid (meie kaasaarvatud) ei ole teinud pealtvaatajate staadionile saamiseks midagi. Lihtsalt kõik ei saagi kõike võrdselt ja samamoodi ja/või -hästi teha. Paratamatult on ühel klubil paremad võimalused, klubijuhtidel rohkem mõjuvõimsaid tutvuseid ja suurem oskus õigest kohast niite sikutada. Iga klubi üritab omamoodi, igaühel on oma nišš ja väita seda, et kui me ei tee nagu Kalju või Levadia, siis me oleme sitad, no andke andeks. See ei ole normaalsete inimeste jutt, sest nagu ma juba eelpool mainisin, siis vahva, et keegi teeb, aga kõik ei pea sellepärast samamoodi tegema.

Ning taas sama jutt, mis oli vist üheksa vooru pärast tänavuse Meistriliiga hooaja algust. Kure on sitt, las Kalju PROOVIB. Kuulpähejutt. Meistriliigas mängib järgmine aasta meeskond, kes väljub võitjana 24. novembril toimuvast mängust. Kui selleks on Kalju, siis palju õnne neile, kui selleks võistkonnaks on Kure, siis palju õnne meile. Jutt, et las nad PROOVIVAD on ju lauslollus, ma loodan, uvv, et sa saad sellest isegi aru. Sellepärast, et esimene mäng tõi staadionile 440 inimest ning Kalju mängukorraldus oli tõesti hea (kui mõned aspektid välja arvata) ja meie korralduslik pool ei ole selline nagu nõmmekatel, peaksime teise mängu nimelt kaotama?

Ühesõnaga - järgmine aasta mängib Meistriliigas meeskond, kes on kahe mängu kokkuvõttes parem (põhimõtteliselt piisab selleks mõlemale ka teise mängu võidust eeloleval laupäeval). Punkt.

lorenzo
19.11.07, 21:01
Ning taas sama jutt, mis oli vist üheksa vooru pärast tänavuse Meistriliiga hooaja algust. Kure on sitt, las Kalju PROOVIB. Kuulpähejutt. Meistriliigas mängib järgmine aasta meeskond, kes väljub võitjana 24. novembril toimuvast mängust. Kui selleks on Kalju, siis palju õnne neile, kui selleks võistkonnaks on Kure, siis palju õnne meile. Jutt, et las nad PROOVIVAD on ju lauslollus, ma loodan, uvv, et sa saad sellest isegi aru. Sellepärast, et esimene mäng tõi staadionile 440 inimest ning Kalju mängukorraldus oli tõesti hea (kui mõned aspektid välja arvata) ja meie korralduslik pool ei ole selline nagu nõmmekatel, peaksime teise mängu nimelt kaotama?

Ühesõnaga - järgmine aasta mängib Meistriliigas meeskond, kes on kahe mängu kokkuvõttes parem (põhimõtteliselt piisab selleks mõlemale ka teise mängu võidust eeloleval laupäeval). Punkt.

täitsa nõus.
lisaks veel omalt poolt seda, et pole mõtet loetleda klubisid kes keda toetavad antud heitluses. pole mina veel kuulnud, et mõni teine meistriliiga klubi oleks oma poolehoiust ametlikult teatanud, kuigi arvata on et Pohlaku klubid omavahel üksteisele ikkagi pöialt hoiavad. see, et siin foorumis paar Vapruse, paar Tammeka ja Tuleviku poolehoidjat oma poolehoidu jagavad ei tähenda veel seda, et kogu klubi oleks poolt.

TeeleS
19.11.07, 21:02
see, et siin foorumis paar Vapruse, paar Tammeka ja Tuleviku poolehoidjat oma poolehoidu jagavad ei tähenda veel seda, et kogu klubi oleks poolt.

Kes seda väitnud on?

17
19.11.07, 21:06
Vaidluste keerisesse ka üks hea uudis - laupäevane mäng toimub Kuressaare kunstmuruväljaku asemel Kuressaare linnastaadionil, algusaeg ikka kell 13!

saun
19.11.07, 21:07
Ega keegi ei suunagi ühe klubi pihta. Lihtsalt praegu on Kalju ja Kure tähelepanu keskpunktis ja inimesed kipuvad ikka võrdlema...

lorenzo
19.11.07, 21:13
Kes seda väitnud on?

ok vabandused Sinu aadressil- tõesti mainisid nende klubide poolehoidjaid, formaat vähe muutub, kuid mõte jääb samaks- alusetu on arvata et kõik Vapruse, Tammeka ja Tuleviku fännid toetaksid Kuressaare klubi.

saun
19.11.07, 21:17
Kas tuleb lugeda ridade vahelt?

No kui sa ise nii õigemaks pead, siis miks mitte, aga need Meistriliiga standardnõuded ju nüüd küll teab mis suured ei ole, et neid täita ei võiks. Eks identiteet kujuneb igal klubil isesugune ja keegi ei sunnigi kedagi mingit muusikat laskma või brasiillasi palkama.

TeeleS
19.11.07, 21:19
Ma hetkel enam kellelegi vastama ei hakka, igaühele jäägu oma arvamus. Ja kuigi ma end veel Kure fänniks pidada ei saa, siis hoian neile südamest pöialt.

Olge kõik tublid! :)

uvv
19.11.07, 22:26
Oi kui äge.
Tuletan lihtsalt meelde, et minu kirjutamise põhjus oli see tobe plõksimine, mis siin lahti läks Kalju mängukorralduse aadressil.
Jagasin oma 2 kogemust Kuressaares ja kõik.
Kui klubi fännid on aastaid pingutanud, kulutanud ja ponnestanud, aga tulemus on ikka tühi tribüün, siis on vist pingutatud, kulutatud ja ponnestatud vales suunas. Pean ma kaasatundma? Tunnen. Kahju. Aga hakkas sellest nüüd parem?
Istuge parem Kuno ja ta kambaga maha ja paluge endale väike koolitus.
Ja ma saan 17-st ka aru. Muidugi jätkab parim. Aga paradoks ongi selles, et juhul, kui mängu järgi on Kure parem, kaotab sellest Eesti jalgpall.
Ja nii ilmselt läheb.
Ma ei ole Kalju poolt. Eeloleval mängul olen ma selle poolt, et Eesti saaks atraktiivse ja korraldusoskusega tiimi, mis sest et jälle Tallinnast.Ma olen põhimõtteliselt "kurede" (ka emmastete, elvate,jne) vastu. Ma olen sellise asjaajamise stiili vastu, lutipudelklubide vastu, mädand tribüünipinkide vastu, ja lugupidamatuse vastu nende väheste vastu, kes jalgpalli armastavad.
Ja ma olen selle vastu, et fännid midagi teha ei saa.
Ole tubli Teele! Ma ei saa lihtsalt inimlikult aru, miks oled Sa tiimi poolt, kes mängib halba jalgpalli, kellel on kohutav staadion ja olematu korraldus? Kaastundest? Siis küll, mu tütar on ka :) Mina eelistan meeskonda, kes mängib kohutavat jalgpalli, kellel on korralik staadion ja kes oskab luua sündmust.
Kuressaare mängijad, teen üleskutse, kaotage.

17
19.11.07, 22:39
Huvitav on muidugi see, et 10 aastat on suudetud mängudel käia ka ilma söögiputka ja mängu ajal mängitava muusikata ja istutud ka mädanevatel pinkidel või üldse püsti seistud, aga nüüd tahavad kõik järsku mängule sööma ja tantsu lööma tulla. Vahva.

gamer
19.11.07, 22:49
Ole tubli Teele! Ma ei saa lihtsalt inimlikult aru, miks oled Sa tiimi poolt, kes mängib halba jalgpalli, kellel on kohutav staadion ja olematu korraldus? Kaastundest? Siis küll, mu tütar on ka :) Mina eelistan meeskonda, kes mängib kohutavat jalgpalli, kellel on korralik staadion ja kes oskab luua sündmust.

Ehk siis, kui su lemmikmeeskond juhuslikult langeb sinna kategooriasse, siis tuleb hoopis fännama hakata meeskonda, kes mängu ajal laseb suitsu ja dj mägub mängu ajal muusikat?

Või noh rohkem oli see suunatud sellele, et kas ka mina kui Vapruse toetaja toetan samuti Vaprust kaastundest?

dobermann
19.11.07, 22:52
Oi kui äge.
Tuletan lihtsalt meelde, et minu kirjutamise põhjus oli see tobe plõksimine, mis siin lahti läks Kalju mängukorralduse aadressil.
Jagasin oma 2 kogemust Kuressaares ja kõik.
Kui klubi fännid on aastaid pingutanud, kulutanud ja ponnestanud, aga tulemus on ikka tühi tribüün, siis on vist pingutatud, kulutatud ja ponnestatud vales suunas. Pean ma kaasatundma? Tunnen. Kahju. Aga hakkas sellest nüüd parem?
Istuge parem Kuno ja ta kambaga maha ja paluge endale väike koolitus.
Ja ma saan 17-st ka aru. Muidugi jätkab parim. Aga paradoks ongi selles, et juhul, kui mängu järgi on Kure parem, kaotab sellest Eesti jalgpall.
Ja nii ilmselt läheb.
Ma ei ole Kalju poolt. Eeloleval mängul olen ma selle poolt, et Eesti saaks atraktiivse ja korraldusoskusega tiimi, mis sest et jälle Tallinnast.Ma olen põhimõtteliselt "kurede" (ka emmastete, elvate,jne) vastu. Ma olen sellise asjaajamise stiili vastu, lutipudelklubide vastu, mädand tribüünipinkide vastu, ja lugupidamatuse vastu nende väheste vastu, kes jalgpalli armastavad.
Ja ma olen selle vastu, et fännid midagi teha ei saa.
Kuressaare mängijad, teen üleskutse, kaotage.

olen käinud paaril Flora kodumängul ka sellel aastal ja neil on väga heade tingimustega staadion ja ka ruumi on laialt ning söök ja jook ning pealtvaatajatele osavusmäng, aga ikkagi on enamus kordasid publiku arv u 100 pluss-miinus siia-sinna!?! potentsiaalset publikud peaks nagu elanike arvu võrreldes olema, aga mida pole on pealtvaatajaid! miks huvitav?
ja uskuge FC Kuressaare tahab ja püüab ka saarlasi kodumängudele saada ja rääkida, et klubi pole Saaremaaga seotud, vaid mingi Flora tütar, see on iganenud müüt juba, mida ei viitsigi kommida!

ja veel see mees, kes teeb Kadi raadios saateid (enne Kure kodumängu veerandtund klubi tegemistest) ja kes räägib Alekokis + kirjutab Meie Maas, see pole sama mees!!! ;)

LAUPÄEVAL LINNAKAL NÄEME, RAISK!!! :D

IndrekL
19.11.07, 22:53
Kuna ma ei suuda ise midagi kirja panna, ilma et asja liiga keeruliseks ajaksin, siis ütleksin vaid, et nõustun uvv-iga.

saun
19.11.07, 22:53
Selle pärast te kümme aastat ühe koha peal passinud oletegi.

Ja uvv, ega Kalju kohutavat jalgpalli pühapäeval ei näinudki ;) Pigem oli tegemist võrdsete lahinguga, kuigi peab tunnistama, et Kure sai tänu kogemustele ikka oma. Pealegi on Kaljusse kindlasti oodata pre-seasonil täiendusi ning on oodata ka mängupildi stabiliseerumist. Olen kindel, et Kalju annab võõrsil Kuressaarele väärilise lahingu ja usun omade võitu.

ALEKOK
19.11.07, 22:58
Huvitav on muidugi see, et 10 aastat on suudetud mängudel käia ka ilma söögiputka ja mängu ajal mängitava muusikata ja istutud ka mädanevatel pinkidel või üldse püsti seistud, aga nüüd tahavad kõik järsku mängule sööma ja tantsu lööma tulla. Vahva.

10 aastat on käinud ainult ka tõelised fanaatikud, praegu käib jutt sellest, et kuidas Eesti meistrivõistlusi meelelahutuslikumaks teha, et rohkem mittefanaatikuid kohale saada.

saun
19.11.07, 23:03
Minu arust ka. Kuna hetkel inimesed väga mänguklassi vastu huvi ei tunne, siis tuleb kuskilt mujalt alustada. Piisab juba sellest, et tasapisi ka klubide mänguklass hakkab paranema, kui inimestel on tore olla ja nad saavad mingi laengu ka mängust, mitte ei tule lihtsalt selleks kohale, et laivis resultaati teada.

-RoMaRiO-
19.11.07, 23:06
Siinkohal ma mainiks veel ära.

Taset parandada ei ole mingi probleem - suurem rahakott, paremad mängijad jne. Paraneb mängupilt ning ka tulemused oleks vastavad. Asi mida iseenesest parandada ei saa, showliku poolt, lahedust. Lihtsalt, kui klubil ei ole sellist eesmärki pole miskit teha. Kokkuvõttes on kõikidel klubidel üks eesmärk, mängida võimalikult hästi. Kaljul on lähiaastatel võimalik teha mõlemat hästi, Kuressaare poolelt ma seda arengut paraku ei näe.

Aga Meistriliiga kohapealt vaatame laupäeval.

dobermann
19.11.07, 23:09
10 aastat on käinud ainult ka tõelised fanaatikud, praegu käib jutt sellest, et kuidas Eesti meistrivõistlusi meelelahutuslikumaks teha, et rohkem mittefanaatikuid kohale saada.

see on hullult raske!!!
ma teatasin isiklikult sellest mängust ja eelinfo põhjal tulevast superüritusest (seljanka, palju rahvast jms) oma sõpradele, kolleegidele ja muidu tuttavatele kokku u 50-60 inimesele, kelledest enamus tundis huvi ja lubasid vb kohale tulla, aga lõpuks tuli ikkagi ainult 4!!!
asjast oli vb niipalju kasu, et enamus nendest olid vähemalt kusagilt netist esmaspäeva hommikuks tulemuse välja uurinud või siis käisid küsimas, kuidas läks?

aga muidu Kalju on õigel teel! (y)
ja tossulaskmisel arvestage tuulega, sest platsile sattudes on seda väga vastik sisse hingata, ka teie omadel! ;)

17
19.11.07, 23:11
Igaühel on arenemiseks ja asjade edendamiseks oma vaatenurk ja lähenemisviisid, kõigil on oma nägu. Kui asi oleks nii, et üks teeb ees ja kõik ülejäänud teevad saba jalgevahel järgi, siis mis mõte sellel oleks? Pigem olla veidi kehvemad, kuid samas omanäolised.

Silver
19.11.07, 23:11
ja uskuge FC Kuressaare tahab ja püüab ka saarlasi kodumängudele saada ja rääkida, et klubi pole Saaremaaga seotud, vaid mingi Flora tütar, see on iganenud müüt juba, mida ei viitsigi kommida!

Esiteks see ei ole müüt. Sa saad sellest väga hästi aru. Teie klubist leiab ühe inimese, kes tahaks, suudaks ja võiks klubi edasi viia just nii nagu peaks, aga müüdina kõlanud kuuldused talllinnast keelasid selle kahjuks ära. Küll sa mõistad.

Uuendustele vastu olles kaugele ei jõua.

Küsimus on pigem selles, kuidas õigesse kohta aega investeerida. Kalju ei ole kulutanud mingeid miljoneid selleks, et rahvast staadionile saada. Tegemist on pigem motiveeritud, oskusliku promoga rahvast staadionile meelitada.

Antud probleem ei ole Kure probleem vaid enamiku meistriliiga klubide probleem, kes siis ei taha või ei oska promoda ja arendada oma meeskonna turundus poolt.

Miks ma seda kirjutan? Sellepärast, et tänavu on 10x atraktiivsem üleminekumäng, kui eelmisel.

Mäletan väga hästi, kui käisin alekokki kunstil vaatamas Tuleviku - Kalevi üleminekumängu, kus siis vaatajaid oli ca paarkümmend. Jube mõttetu tundus.

Ja see jutt, et klubi juhid ei taha midagi tähele panna, siis see on lauslollus. Üks ei suuda, siis proovige kedagi teist. Juhtimine algab struktuurist ja sihikindlatest plaanidest. :)

Silver
19.11.07, 23:14
Igaühel on arenemiseks ja asjade edendamiseks oma vaatenurk ja lähenemisviisid, kõigil on oma nägu. Kui asi oleks nii, et üks teeb ees ja kõik ülejäänud teevad saba jalgevahel järgi, siis mis mõte sellel oleks? Pigem olla veidi kehvemad, kuid samas omanäolised.

Siin ei ole küsimus selles, kui kehv keegi on. Pigem selles, et paljude klubide juhtkonnad on valel teel. See jutt, et inimesi ei saa vuti juurde tuua on lollus.

Eesti meistriliigat tuleb müüa kui toodet, mida tarbijani viia. Võta näiteks kasvõi Skandinaavia. Õppida on piisavalt ja küll.

dobermann
19.11.07, 23:20
Esiteks see ei ole müüt. Sa saad sellest väga hästi aru. Teie klubist leiab ühe inimese, kes tahaks, suudaks ja võiks klubi edasi viia just nii nagu peaks, aga müüdina kõlanud kuuldused talllinnast keelasid selle kahjuks ära. Küll sa mõistad.

paljude meie klubi inimestega sa suhelnud oled, peale selle 1 muidugi?

Silver
19.11.07, 23:22
Otseselt kahega. Samuti loen teie foorumit ning oman enda arvates päris head ülevaadet kogu krempli kohta. Ma tean väga hästi kuidas asjad käivad ning kes keda kiidab ja laidab. :)

Y2KViinaordu
19.11.07, 23:29
Kurele jõudu ja edu! Loodetavasti teete Kaljule ka teises mängus ära ja saab Pärnus ka järgmine hooaeg nauditavat jalkat näha.

-Raul-
19.11.07, 23:48
No kus saarlased tekitasid peale kaljuga mängu diskussiooni, et kuidas rahvast väljaku äärde saada. Seda on eriti hea lugeda minul kui Saaremaa juurtega nõmmekal...
Andke aga tuld mehed ja laupäeval näeme. Kui te seljankat ei viitsi keeta, võiksite kaljukatele vähemalt kuivatatud kala pakkuda, ikkagi midagi parem kui mitte midagi karastusjookide kõrvale näsida!

dobermann
20.11.07, 00:00
Otseselt kahega. Samuti loen teie foorumit ning oman enda arvates päris head ülevaadet kogu krempli kohta. Ma tean väga hästi kuidas asjad käivad ning kes keda kiidab ja laidab. :)

2 ja see peamiselt fännide ning noormängijate foorum on veidi vähe - see minu arvamus!
ja see, et klubi omanik on Aivar Pohlak ja tähtsamad otsused tulevad sealt, ei tähenda, et klubi pole Saaremaaga ja saarlastega seotud, nagu seda polnud vb mõned aastad tagasi!
müüt on see, et MLi meeskonnas ei mängi ühtegi saarlast ja selle tõttu ei peaks saarlasi huvitama, mis seal toimub!!!

lorenzo
20.11.07, 00:03
kuna siin juba see OT fänluse teemal käib, siis lisaks veel ühe asja...see käib muide kõikide klubide kohta.

kui te siin fänlust arendama hakkate, siis organiseerige ikka korralikud ametlikud fännklubid, kuhu algajad fännid saaksid koonduda ja kust saaks infot. nii nagu mujal maailmas klubide puhul ikka käib. siit küsimus- paljudel meistriliiga klubidel on üldse mingi ametlik fännklubi olemas? ma mõtlen selline, mida ka jalgpalliklubi(juhtkond) ka ise nõu ja jõuga toetab.

Art1
20.11.07, 01:11
Kalju kodumängude keskmiseks pealtvaatajate arvuks sel aastal oli umbes 75 inimest.See 440 on praegu ikka erand.Nii,et pole siin veel hüpata midagi.

Rein
20.11.07, 09:05

Rohkem paljaid naisi, veel rohkem paljaid naisi, kõige rohkem paljaid naisi.

ROOTSI KUNN
20.11.07, 09:30
Kurele jõudu ja edu! Loodetavasti teete Kaljule ka teises mängus ära ja saab Pärnus ka järgmine hooaeg nauditavat jalkat näha.

Pärnus? Mis on kurel Pärnuga pistmist :)

Y2KViinaordu
20.11.07, 10:13
Pärnus? Mis on kurel Pärnuga pistmist :)

Kure on sümpaatne sats. Muud ei midagi :)

uvv
20.11.07, 11:16
olen käinud paaril Flora kodumängul ka sellel aastal ja neil on väga heade tingimustega staadion ja ka ruumi on laialt ning söök ja jook ning pealtvaatajatele osavusmäng, aga ikkagi on enamus kordasid publiku arv u 100 pluss-miinus siia-sinna!?! potentsiaalset publikud peaks nagu elanike arvu võrreldes olema, aga mida pole on pealtvaatajaid! miks huvitav?

ja veel see mees, kes teeb Kadi raadios saateid (enne Kure kodumängu veerandtund klubi tegemistest) ja kes räägib Alekokis + kirjutab Meie Maas, see pole sama mees!!! ;)

LAUPÄEVAL LINNAKAL NÄEME, RAISK!!! :D

Vot selles ongi asi, mu noor sõber. Flora justkui oleks klubi. Pealinnasüdames, kilomeetri raadiuses elab umbes 70-80 000 inimest, piirkonda külastab nädalas lisaks siin elavatele veel arvatavasti 100-200 000 inimest, aga vaatajaid on selle piirkonna meeskonnal mängul 15 fänni ja 55 muud tegelast. Miks? Sa tead, kes asja juhib. Nii Floras kui ka teie klubis, küsi temalt.
Mina tean vastust.

yheksa
20.11.07, 11:42
Mina tean vastust.

Valgustad ka pimeduses kobajaid?

uvv
20.11.07, 11:51
Valgustad ka pimeduses kobajaid?

ei.

000000

yheksa
20.11.07, 12:21
Aitäh. Tore, et keegi teab täielikku töde.

uvv
20.11.07, 13:44
Aitäh. Tore, et keegi teab täielikku töde.

palun.
väljend "täielik töde" on Sinu interpretatsioon.
Mina täielikku ei tea. Tean seda, miks ei ole inimesi tribüünidel. ;)
Armastus tuleb koos tööga. See on tõde.
Tehtud töö on kas puudulik oma mahtudes, või on tehtud tööd valel suunal. Kõik on ime lihtne.
Inimesed on olemas, aga nad ei vali meid.
Mõtle ise edasi, öheksa :)

dobermann
20.11.07, 15:35
Armastus tuleb koos tööga. See on tõde.
Tehtud töö on kas puudulik oma mahtudes, või on tehtud tööd valel suunal. Kõik on ime lihtne.
Inimesed on olemas, aga nad ei vali meid.
Mõtle ise edasi, öheksa :)

olen sinuga nõus, et tööd on tehtud, aga teises suunas!
Kures (klubi vanus 10 a) on põhirõhk suunatud siiani noortele ja sellele, et oleks enamvähem konkurentsi- ja üllatusvõimeline esindusmeeskond, kus siis oma noored saaksid karastuse, mida kõrgemal liigas seda parem (ML on Eestis kõrgeim), et siis äkki mõni pühendab ennast rohkem jalkale ja liigub edasi nt nagu Aksalu!
publiku kohalt, vb loodeti, et kui mängivad Saare poisid, siis saarlased tulevad ikka staadionile ise, aga vist on vahepealne aeg, kui esindussatsis saarlasi polnud, mõjunud kohalikele nii võõrastavalt, et oma meeskonna vastu poolehoiu kasvamine võtab aega (saarlane on ju selline pikema mötlemisega ka ;) )
tegelikult oleks vaja ka veidi suuremat omavalitsuse tuge, mis minu arvates on liiga väike!

töö selles suunas käib, et asja parandada ja eks näis, kuidas see õnnestub, aga väide, et peaksime MLi koha sellepärast kellelegi, kes suudab kodumänge paremini korraldada, vabatahtlikult ära andma, on natuke lühinägelik!

http://www.fckuressaare.ee/?mid=55

17
21.11.07, 19:53
Viktor Alonen: olen hooajast väsinud (http://www.soccernet.ee/news.php?id=17736)

17
23.11.07, 16:54
Kui te seljankat ei viitsi keeta, võiksite kaljukatele vähemalt kuivatatud kala pakkuda, ikkagi midagi parem kui mitte midagi karastusjookide kõrvale näsida!

Kuivatatud kala võite Selverist osta, tasuta teed saate aga küll.

PETSINHO
23.11.07, 17:38
Härrased Saaremaa mehed, mis teil see keskmine publikunumber on sel aastal olnud?

17
23.11.07, 17:41
Pead ei julge anda, 75-80 vist.

Aga.

Meeskonnal ees aasta otsustavaim lahing (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=199)

PETSINHO
23.11.07, 17:49
Ma vaatan, et piletihind teil 15 ja 5 krooni. Puhta röövlid olete :D

17
24.11.07, 04:31
Üheksa ja pool tundi veel, kamraadid!

Juveman
24.11.07, 10:54
Edu teile saarlased! Ma juba ootan uue hooaja mänge saarel, ärge mul pettuda laske.

gamer
24.11.07, 11:02
Jah, tahan kah järgmisel aastal saare peale:D

17
24.11.07, 11:19
Praegu valitseb väljas igatahes selline mõnusalt karge sügistalvine õhk, ülearupalju sooja pole ja autoaknad on härmatunud.

Soojalt riidesse ja staadionile!!

17
24.11.07, 12:31
LahinguvÄljal NÄeme, Raisk!

aanvaller
24.11.07, 14:11
Sorri ot, aga miks küll flora.ee ei tööta, et tulemust reaalajas saaks?:mad:

urmar
24.11.07, 14:12
vaata http://jalgpall.struktuur.ee/2726

aanvaller
24.11.07, 14:17
tänan!
Tammo on kaljukad juhtima viinud! Jipii.

Silver
24.11.07, 14:31
Ja veel üks! Kalju ees 2:0! :)

rixu
24.11.07, 15:31
tundub et Hr Kriska vähendas kaotusseisu 1:2-le!!

PraS
24.11.07, 15:34

käärlöök 5lt meetrilt

Silver
24.11.07, 15:54

Tundub, et NÕMME KALJU ON MEISTRILIIGAS! :D

Silver
24.11.07, 16:15
Noh poisid, kes te kõik FCK toetasite, kuidagi vaikne siin? Mis toimub? Ega midagi kadunud ei ole, esiliigas võib-olla on muru natukene vähem rohelisem, aga ega see mängimist takista. :D

PraS
24.11.07, 16:16
Noh poisid, kes te kõik FCK toetasite, kuidagi vaikne siin? Mis toimub? Ega midagi kadunud ei ole, esiliigas võib-olla on muru natukene vähem rohelisem, aga ega see mängimist takista. :D

Rahu Silver. Kõik Kuressaare elanikud on ju statal veel. Publikunumber oli 150.

nurmalna
24.11.07, 16:18

Vb sellepärast, et õiged toetajad palliplatsil alles, mitte kodus arvuti taga?

17
24.11.07, 17:07
Esimene poolaeg, eriti esimene pooltund oli ikka väga sitt, aga üldjoontes võib öelda, et võitis meeskond, kel oli rohkem õnne, sest esimese värava puhul pall 5-10 sentimeetrit vasakule ja oleks postist välja põrganud, teine värav kaitseliin pool sammu edasi ja suluseis. Paar sellist ärevat kauglööki oli ka ja palju pusimist karistusalas, aga muidu väga erku ei meenu.

Teine poolaeg oli meie poolelt juba tunduvalt parem, ju siis Jan kisas kutid korralikult käima. Eriti palju oli võimalusi standardolukordadest, just nurgalöögid aga üldjoontes suutsid Kalju vennad ette visata. Lõpuks saime punni pealt ära, Jansult suurepärane käärlöök karistusala keskelt risti/lati alla. Edasi olid ka võimalused standarditest jne, aga tapvalt ohtlikke olukordi oli vaid üks, kus De Souza peaga liinilt minema lõi.

Tore muidugi, et niipalju vastasfänne kohal oli, aga siis võiks osata ka käituda. Üldiselt oli kõik okei, aga üks konkreetne naisolevus on ajud vist ikka Prives väga ära joonud, sest kui sa nõuad pärast esimest mängu meilt respekti ja pärast teist mängu karjud meile näkku, et me oleme haledad, siis võid oma respektiga perse minna. Ahjaa, Eesti profijalgpallur Mikk Haavistu viibis staadionil väga naksikalt ikka tõsiste aurude all, ilmselt otse Privest.

Pettumus on suur, kuid see tuleb unustada ja uuel aastal topeltrauaga panna, aga ilmselt ilma minuta.

taku*
24.11.07, 17:23
mis sa sured ära või?

17
24.11.07, 18:00
mis sa sured ära või?

Ei, nii lihtsalt veel minust lahti ei saa.

Ahjaa, teejärjekorras pallipoisse sõimata on ka normaalne?

Jasper
24.11.07, 18:04
esimese värava puhul pall 5-10 sentimeetrit vasakule ja oleks postist välja põrganud, teine värav kaitseliin pool sammu edasi ja suluseis.

L -

HABE
24.11.07, 21:33
Aitähh Kuressaarele.

LadyPink
24.11.07, 21:44
Tore muidugi, et niipalju vastasfänne kohal oli, aga siis võiks osata ka käituda. Üldiselt oli kõik okei, aga üks konkreetne naisolevus on ajud vist ikka Prives väga ära joonud, sest kui sa nõuad pärast esimest mängu meilt respekti ja pärast teist mängu karjud meile näkku, et me oleme haledad, siis võid oma respektiga perse minna. Ahjaa, Eesti profijalgpallur Mikk Haavistu viibis staadionil väga naksikalt ikka tõsiste aurude all, ilmselt otse Privest.

Pettumus on suur, kuid see tuleb unustada ja uuel aastal topeltrauaga panna, aga ilmselt ilma minuta.

Tere!
See naisolevus olin mina. Tunnistan!
Selgitan ka olukorra ära. Kui oled käinud rohkemal kui kahel jalgpallilahingul siis sa tead, et see kui vastasmeeskonna fännid kasutavad repliike Haldedad siis nad ootavad Teiepoolset panust (loe: vastuhakku) . Kasutasime ka taktikat kus pöörasime end otseselt Teie poole. Kahjuks seda ei tulnud. Kaks korda proovisime ka Teid käima tõmmata, kahjuks ei saanud. Ja, sul on õigus ma tulin suhteliselt otse Privèst, olin eile tööl- muide kaine- sest vabandust aga meie ei joo tööl olles- käisin hommikul söömas ja pesemas, ja siis bussile. Ning kui sa natukene tuletad meelde ka oma (s.t kure) fännide sõnasid mulle eelmisel pühapäeval... !!! Mina sinu asemel ei julgeks mingit sellist teemat aretada siin. Soovid äkki ma meenutan sulle neid sõnu?

Igatahes oli väga hea mäng ja Palun andeks kui ma olin lugupidamatu kellegi suhtes. That's life!

17
24.11.07, 22:00
Tere!
See naisolevus olin mina. Tunnistan!
Selgitan ka olukorra ära. Kui oled käinud rohkemal kui kahel jalgpallilahingul siis sa tead, et see kui vastasmeeskonna fännid kasutavad repliike Haldedad siis nad ootavad Teiepoolset panust (loe: vastuhakku) . Kasutasime ka taktikat kus pöörasime end otseselt Teie poole. Kahjuks seda ei tulnud. Kaks korda proovisime ka Teid käima tõmmata, kahjuks ei saanud. Ja, sul on õigus ma tulin suhteliselt otse Privèst, olin eile tööl- muide kaine- sest vabandust aga meie ei joo tööl olles- käisin hommikul söömas ja pesemas, ja siis bussile. Ning kui sa natukene tuletad meelde ka oma (s.t kure) fännide sõnasid mulle eelmisel pühapäeval... !!! Mina sinu asemel ei julgeks mingit sellist teemat aretada siin. Soovid äkki ma meenutan sulle neid sõnu?

Igatahes oli väga hea mäng ja Palun andeks kui ma olin lugupidamatu kellegi suhtes. That's life!

Ma tean, et see olid sina, ära sellepärast küll muretse. Kure fännide mentaliteet on üldjoontes omade toetamine ja ikka omadele kaasa laulmine, mitte vastaste sõimamine/mõnitamine jms, kuid paraku tuleb liialt üle keedes ka seda ette ja ma ei eitagi, et ma ei oleks kasvõi tänase mängu jooksul kellelegi sitasti karjunud.

Aga see, et sa pärast esimest mängu meilt respekti palusid. Mäletad ju küll, pärast mängu ütlesime sulle vaid, et tossu eest saab Kalju ilmselt trahvi ja sa leidsid, et me mõnitame vms teid. Aga sellise käitumisega nagu täna ja mõningatel puhkudel ka esimesel mängul (siis olid fännid teineteisest kaugemal) ei olegi lootust kelleltki respekti saada ja ma usun ning loodan, et sa mõistad seda isegi.

HABE
24.11.07, 22:05
Ma tean, et see olid sina, ära sellepärast küll muretse. Kure fännide mentaliteet on üldjoontes omade toetamine ja ikka omadele kaasa laulmine, mitte vastaste sõimamine/mõnitamine jms, kuid paraku tuleb liialt üle keedes ka seda ette ja ma ei eitagi, et ma ei oleks kasvõi tänase mängu jooksul kellelegi sitasti karjunud.

Aga see, et sa pärast esimest mängu meilt respekti palusid. Mäletad ju küll, pärast mängu ütlesime sulle vaid, et tossu eest saab Kalju ilmselt trahvi ja sa leidsid, et me mõnitame vms teid. Aga sellise käitumisega nagu täna ja mõningatel puhkudel ka esimesel mängul (siis olid fännid teineteisest kaugemal) ei olegi lootust kelleltki respekti saada ja ma usun ning loodan, et sa mõistad seda isegi.

Ma tean et mina palusin austada meid. Ka meie eksisime ülekeedes aga sõbralikult saime vähemalt ENAMASTI läbi. Tehke esiliigas korralikult ära ja kohtume Meistri Liigas.

saun
24.11.07, 22:26

Mikk ja purjus, mida juttu :D

FootYgod jr.
25.11.07, 01:12
Mikk ja purjus, mida juttu :D

Ta käskis Kure pallipoistel endale perse lüüa palliga:p :D

Kuno
25.11.07, 12:28
Edu Kurele, kokkuvõttes sümpaatne sats, fännialge ka teil täitsa olemas ja kui nats keegi viitsiks vaeva näha saaks Kuressaarest tulevikus üks korralik jalgpallilinn kust ei puudu publik ega fännid!

Ärge sõimake üksteist, mõlemal pool oli ju selge eesmärk, aidata omad võidule!

kaups
25.11.07, 23:52
Jah, eks me köik pea kasvama ja arenema...

17
26.11.07, 17:48
"Arvan, et meistriliigas rõõmustatakse – nüüd ei pea keegi Saaremaale sõitma."

Olu, Olu, Olu... kahju, minu silmis tõmbas vähemalt endale vee korralikult peale :/

HABE
26.11.07, 22:14

Olu, Olu, Olu... kahju, minu silmis tõmbas vähemalt endale vee korralikult peale :/

Vana sa oled ja mis haridusega? Ega nalja osatakse vähemalt Nõmme Kaljus teha. Aga kui sina või keegi teine sellest aru ei saa siis pole lihtsalt sellel tasemel.

17
26.11.07, 22:29
Vana sa oled ja mis haridusega? Ega nalja osatakse vähemalt Nõmme Kaljus teha. Aga kui sina või keegi teine sellest aru ei saa siis pole lihtsalt sellel tasemel.

Aa, hea nali - ha ha.

Sir. Nuutu
27.11.07, 01:00
Kohutavad naljatilgad jah. Ütlen ausalt oma arvamuse ja mõtted välja neile, aga ka kriitika taluvus on NULL. Kogu see "kalju punt" on üks suur null.

ALEKOK
27.11.07, 17:01
Kohutavad naljatilgad jah. Ütlen ausalt oma arvamuse ja mõtted välja neile, aga ka kriitika taluvus on NULL. Kogu see "kalju punt" on üks suur null.

Sa oled juba oma arvamust siin foorumis mitmeid korda väljendanud, ma leian et sul pole vaja oma negatiivse alatooniga postitusi igas teemas uuesti teha.

HABE
27.11.07, 19:08

Olemegi lõbusad ja teeme nalja koguaeg. On selles midagi halba?

17
27.11.07, 19:40
Kahju ainult, et keegi peale teie naljast aru ei saa. Aga noh, peaasi, et endal lõbus on!

LadyPink
27.11.07, 19:52
APPI!
No ma pean jälle mainima, et mina ei ägise isegi nii palju oma mehe kallal, kui teie Nõmme Kalju kallal.
Get over it!

TeeleS
27.11.07, 20:09
Mina olen täheldanud seda, et iga Kure toetaja postituse peale tuleb vähemalt üks Kalju oma, kes kohe midagi vastama peab ja sellega diskussiooni edasi viib..

LadyPink
27.11.07, 20:14
No see ongi tõestus, Kaljul on "superpoweredasiviivjõud" ::D:D LOL
See tegeikult ei ole üldse tähtis. :D
Tore on.

marcello
27.11.07, 20:56
kas prive´s on kanepiõhtu teisipäeviti?

LadyPink
27.11.07, 21:06
kas privès on kanepiõhtu teisipäeviti?
Jap, joome kõik koos kanepiteed ja sööme kanepikeeksi ja kui kõht täis siis tõmbame peale kanepipiipu.

Raivo19
27.11.07, 21:11

Olu, Olu, Olu... kahju, minu silmis tõmbas vähemalt endale vee korralikult peale :/Eks siin ole tõetera sees kah,Saaremaa-see ju poolenisti Läti,poolenisti Rootsi,kes seal ikka nii tihti viitsib käia.Esilliga noored poisid ja madalamate liigade joodikud-need viitsivad,väljasõit ikkagi!:D

Jeti88
30.11.07, 01:55
Eks siin ole tõetera sees kah,Saaremaa-see ju poolenisti Läti,poolenisti Rootsi,kes seal ikka nii tihti viitsib käia.Esilliga noored poisid ja madalamate liigade joodikud-need viitsivad,väljasõit ikkagi!:D
õige mõte, tuleks alustada kampaaniat "Kõik ML klubid Tallinnasse".

:doh:

Bobik
30.11.07, 04:06
Mul on hea meel, et ülevalt poolt kukub alla klubi, kes vast suudab duubelklubidele kõva konkurentsi pakkuda. Nõmme esiliigasse jäämine poleks vast taset tõstnud esiliigas nii palju kui Kuressaare relegatsioon. Oleme ikka positiivsed :)

saun
30.11.07, 14:24
Mul on hea meel, et ülevalt poolt kukub alla klubi, kes vast suudab duubelklubidele kõva konkurentsi pakkuda. Nõmme esiliigasse jäämine poleks vast taset tõstnud esiliigas nii palju kui Kuressaare relegatsioon. Oleme ikka positiivsed :)

Oleme positiivsed jah, las Kuressaare tõstab Esiliiga taset, samal ajal, kui Kalju Meistriliiga oma.

-mirko-
30.11.07, 15:09
Kusjuures naljakas, kuid see on loogiline: Kure kindlasti on tuleval hooajal esiliiga üks tugevaimaid satse, samal ajal kui Kalju võib ilusti Meistriliigas hakkama saada. Te küsite kuidas? Nagu oleme korduvalt näinud, pole Kure Meistriliigasse tõustes suutnud oma meeskonda tugevdada nii, et seal olla konkurentsivõimelised. Mõneti ka õige- kui ollakse juba ühe piirkonna klubi, siis arendada oma Saaremaalt pärit mängijaid + mõne abimehega Tallinnast. Seega Kure pole Meistriliigale midagi väga juurde andnud, samal ajal kui Esiliigas valmistab peavalu kõigile.
Kalju aga ei olnud selle hooaja Esiliiga just säravaim täht (6. koht räägib enda eest), kuid klubi juhatusel on nüüd, kus ollakse Meistriliigas ja on suur motivatsioon/kohustus edukad olla plaan täiendada meeskonda vastavalt, et oldaks konkurentsivõimelised Meistriliigas.
Seega Kaljust saab palju tugevam võiskond ja võidab Meistriliiga, Kure püsib aga samal tasemel ja võidab Esiliiga. Loodan, et mu mõttekäik ei jäänud väga segaseks ja kui jäigi, siis lugege uuesti ja püüdke aru saada:)
Kurele tulevaks hooajaks edu, keegi peab neid duubleid seal ka taltsutama.

vaherhar
30.11.07, 18:37
Meistriliiga ja esiliiga klubid saavad Saaremaal vaheldumisi käia. Mingi loogika peab asjas olema. Ei saa olla, et mängime viis aastat Meistriliigas ja ühe või kaks esiliigas. See oleks esiliiga klubide suhtes ebaaus ja meistriliiga klubidele majanduslikult kulukas ja tülikas.
Oleks Kuressaare püsima jäänud ja Sõrve esiliigasse tõusnud, siis see variant oleks ka mandri klubidele vist vastuvõetav olnud.

Bobik
01.12.07, 01:10
Kusjuures naljakas, kuid see on loogiline: Kure kindlasti on tuleval hooajal esiliiga üks tugevaimaid satse, samal ajal kui Kalju võib ilusti Meistriliigas hakkama saada. Te küsite kuidas? Nagu oleme korduvalt näinud, pole Kure Meistriliigasse tõustes suutnud oma meeskonda tugevdada nii, et seal olla konkurentsivõimelised. Mõneti ka õige- kui ollakse juba ühe piirkonna klubi, siis arendada oma Saaremaalt pärit mängijaid + mõne abimehega Tallinnast. Seega Kure pole Meistriliigale midagi väga juurde andnud, samal ajal kui Esiliigas valmistab peavalu kõigile.
Kalju aga ei olnud selle hooaja Esiliiga just säravaim täht (6. koht räägib enda eest), kuid klubi juhatusel on nüüd, kus ollakse Meistriliigas ja on suur motivatsioon/kohustus edukad olla plaan täiendada meeskonda vastavalt, et oldaks konkurentsivõimelised Meistriliigas.
Seega Kaljust saab palju tugevam võiskond ja võidab Meistriliiga, Kure püsib aga samal tasemel ja võidab Esiliiga. Loodan, et mu mõttekäik ei jäänud väga segaseks ja kui jäigi, siis lugege uuesti ja püüdke aru saada:)
Kurele tulevaks hooajaks edu, keegi peab neid duubleid seal ka taltsutama.

Tänan, et selgitustöö minu eest tegid. Täpipealt minu mõtted. :)

17
01.12.07, 16:19
http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=204

Hakkasid meistrikad pihta, juba kolmandat korda. Esimese päeva põhjal võib öelda, et kõik meeskonnad on sisuliselt võrdsed ja pinget jagub!

17
02.12.07, 02:51
Vaevalt mõne teise maakonna meistrivõistlustel nii palju Meistriliiga mängijaid nähtud on, meeskondade koosseisud (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=205)

-RoMaRiO-
02.12.07, 11:18
Vaevalt mõne teise maakonna meistrivõistlustel nii palju Meistriliiga mängijaid nähtud on, meeskondade koosseisud (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=205)

Ei ole ju nii palju? Mina näen ainult FC Külaliste nimekirjas Meistriliiga pallureid :)

FootYgod jr.
02.12.07, 18:51
Mina näen pantrite nimekirjas Aiko Orglat ka ;)

17
02.12.07, 18:56
Aix vist tegelikult Flora duublisse registreeritud. Meistriliiga mängijad aga tänavuse hooaja seisuga, tee mis tahad!

17
06.12.07, 00:36
Mario Pruul: "Saaremaa parimad pallurid tulevad Salmelt! (http://www.fckuressaare.ee/index.php?module=news&id=208)

17
07.12.07, 01:07
Tuneesia ründaja liitub meeskonnaga (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=209)

kaitz
07.12.07, 03:56
Tuneesia ründaja liitub meeskonnaga (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=209)

Oohhoo:D,päris hea ve,peasi,et ära ei külmeta.

Kristo7
07.12.07, 12:02
vot-vot, jääb külge se asi ja hakatakse julgemaks!

Õige asi!Nii peabki!

17
10.12.07, 03:15
Uus hooaeg algab Kiviõlis (http://www.fckuressaare.ee/index.php?module=news&id=210)

17
13.12.07, 23:46
Öelge veel, et meie staadion ei ole fantastiliseima koha peal kogu Eestis! (http://www.kuressaarespordikeskus.ee/main/show?i=139)

kaitz
14.12.07, 00:53
Öelge veel, et meie staadion ei ole fantastiliseima koha peal kogu Eestis! (http://www.kuressaarespordikeskus.ee/main/show?i=139)

On on:D VÄGA MAHE

17
16.12.07, 20:14
Tulevase hooaja Esiliiga kalender (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=213)

17
17.12.07, 23:02
FC Kuressaare sai uue tegevjuhi (http://www.fckuressaare.ee/index.php?module=news&id=214)

smörgåsbord
17.12.07, 23:23
FC Kuressaare sai uue tegevjuhi (http://www.fckuressaare.ee/index.php?module=news&id=214)

".. ning tema abiliseks saab Pelle Pohlak."vana ta nüüd oligi? 13?

elagu onupojapoliitika vms ..

Rein
17.12.07, 23:26
Miko, palju õnne. tahaks omale ka sellist tiitlit...

TeeleS
17.12.07, 23:27
vana ta nüüd oligi? 13?

Mitte päris. Kas on halb, et klubid võtavad enda juurde tööle noori inimesi, kellel on uusi mõtteid ja plaane ning tahtejõudu neid täide viia? Mina leian, et kõik klubidega seotud onud-tädid ei pea olema just onud-tädid, vaid uuenduslikkuse jaoks ongi vajalik kaasata nooremaid kodanikke.

Rein
17.12.07, 23:30
vana ta nüüd oligi? 13?

Kaks diskorit ühes peres on ju liiga palju. Las poiss proovib :rolleyes:

17
17.12.07, 23:32
Üldiselt on asi nii, et Pelle sellesse ametisse nimetamise idee tuli üldse mitte klubi juhtkonnalt, vaid vähe kõrvalisematelt isikutelt ning klubijuhtidel jäi otsuse tegemine ja nagu näha, siis otsus on sündinud positiivsena.

Silver
18.12.07, 00:31
Rääkige parem sellest tegevjuhist. Mis mees ta üldse on?

17
18.12.07, 00:45
Andre on FC Kuressaare esimene kapten, kes on sisuliselt kõik kümme aastat klubilises tegevuses kaasa löönud, mõnel aastal suuremal, mõnel vähemal määral. Tema suurem nö come-back oli vähemalt minu jaoks tänavune aasta, kus ta täitis manageri kohuseid. Mees teab, mis mees teeb!

17
04.01.08, 18:48
Minivutis teise osavõistluse grupid loositud (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=232)

ning

Esimene sõprusmäng Valga vastu (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=233)

17
06.01.08, 17:44
Kõrtsmik lõi kuus väravat, Külalised võitsid turniiri (http://www.fckuressaare.ee/index.php?module=news&id=235)

dareth
07.01.08, 15:03
ma saan aru, et sa tahad Kure teemat pushida, kuid ilus oleks Saaremaa minijalgpalli mv teema teha sinna, kus on ka ülejäänud sarnased elukad (Eesti saalijalgpalli mv, futsal, rannajalgpall, sügisesed/talvised turniirid). Ma ei arva, et madalamate liigade alamfoorum just päris korrektne oleks, aga siis oleks vähemalt ühes kohas kõik

Jeti88
07.01.08, 17:39
ma saan aru, et sa tahad Kure teemat pushida, kuid ilus oleks Saaremaa minijalgpalli mv teema teha sinna, kus on ka ülejäänud sarnased elukad (Eesti saalijalgpalli mv, futsal, rannajalgpall, sügisesed/talvised turniirid). Ma ei arva, et madalamate liigade alamfoorum just päris korrektne oleks, aga siis oleks vähemalt ühes kohas kõik

segab sind kui siin sellest räägitakse?

dareth
07.01.08, 17:55
Ei sega, kuigi need uudised ei ole ju otseselt FC Kuressaare kui meeskonna käekäiguga seotud. Arusaadav, et inimene, kes otsib Soccerneti foorumist Saaremaa minijalgpalli mv kohta infot, leiab selle siit üsna hõlpsasti, sest Saaremaa jalgpalli ja FC Kuressaaret ei ole just eriti keeruline ühendada. Kui näiteks JK Tallinna Kalev korras turniiri, mille nimeks sai Sportland Football Cup, ja oleks kogu info enda Meistri- ja esiliiga foorumi teemas hoidnud, olnuks seda tibake keerulisem leida.

Jeti88
07.01.08, 18:07
Ei sega, kuigi need uudised ei ole ju otseselt FC Kuressaare kui meeskonna käekäiguga seotud. Arusaadav, et inimene, kes otsib Soccerneti foorumist Saaremaa minijalgpalli mv kohta infot, leiab selle siit üsna hõlpsasti, sest Saaremaa jalgpalli ja FC Kuressaaret ei ole just eriti keeruline ühendada. Kui näiteks JK Tallinna Kalev korras turniiri, mille nimeks sai Sportland Football Cup, ja oleks kogu info enda Meistri- ja esiliiga foorumi teemas hoidnud, olnuks seda tibake keerulisem leida.

???:confused:
et siis milles küsimus kui inimene selle siit üsna hõlpsasti leiab?

urmar
07.01.08, 18:10

see on liiga lihtne, teeb laisaks. :)

17
07.01.08, 18:14

Samas, turniiril osalevad sisuliselt kõik FC Kuressaare mängijad, miks mitte?

timolot
07.01.08, 18:20
Ka JK Sörve ja B1 noored ;)

dareth
07.01.08, 18:40

tsiteerin enda postitust: "kuid ilus oleks Saaremaa minijalgpalli mv teema teha sinna, kus on ka ülejäänud sarnased elukad"

dareth
07.01.08, 18:42
Samas, turniiril osalevad sisuliselt kõik FC Kuressaare mängijad, miks mitte?

nagu artiklitest selgub, siis ka palju muid arvestatavaid mängijaid :)

õhtu käes, mis siin ikka vaielda

masturr
08.01.08, 10:30
nagu artiklitest selgub, siis ka palju muid arvestatavaid mängijaid :)

õhtu käes, mis siin ikka vaielda
õige homme ka päev :D

17
15.01.08, 00:20
Kulikov ja Hepner lahkuvad (http://www.fckuressaare.ee/index.php?module=news&id=239)

17
20.01.08, 16:41
Esimese päeva väravaid videotena! (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=243)

Salme võitis, Predatorid lõid kaardid segamini (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=242)

Avapäeva võitjad Lutš ja Total-91 (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=241)

Külalised loobusid (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=240)

silvester
26.01.08, 17:48
26. jaanuar kell 14:00 FC Kuressaare - Rakvere FC Flora 3:2.
Rakvere juhtis 1:0 ja 2:1, võiduvärava lõid saarlased viimasel minutil.
Väravad lõid Margus Rajaver, Martti Pukk, Mikk Rajaver ning Alar Petrovits, Reijo Kuusik.
Muuseas, see on juba II treeningmäng, kus Kure võidab sama skooriga - 3:2

17
26.01.08, 18:04
Koosseisud jms:

Mikk Rajaveri värav tõi võidu Rakvere üle (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=245)

dobermann
26.01.08, 19:29
26. jaanuar kell 14:00 FC Kuressaare - Rakvere FC Flora 3:2.
Rakvere juhtis 1:0 ja 2:1, võiduvärava lõid saarlased viimasel minutil.
Väravad lõid Margus Rajaver, Martti Pukk, Mikk Rajaver ning Alar Petrovits, Reijo Kuusik.
Muuseas, see on juba II treeningmäng, kus Kure võidab sama skooriga - 3:2

Rakvere teine värav peaks olema omavärav, kui Märt Kuusiku otsajoonelt antud söödule õnnetult jala vahele sai ja pall esiposti kõrvale lendas ;)

Jaak
26.01.08, 19:38
Koosseisud jms:

Mikk Rajaveri värav tõi võidu Rakvere üle (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=245)

Pole see aasta veel märganud Kure koosseisus Kaljustet,Veskmäed ja Meeti. Ka lahkunud?

17
26.01.08, 19:45
Kuldar ja Janek jätkavad, Raineri kohta tuleb ametlik teadaanne esmaspäeval.

lennu
27.01.08, 15:36
Kuuldavasti teeb Rainer supertransferi.

dobermann
27.01.08, 21:15
Kuuldavasti teeb Rainer supertransferi.

peate vist õlletehasest raha juurde küsima ... ;)

Silver
28.01.08, 15:11
Veski Saku ridadesse. Mis Kuressaarest nii veel saab? Üks vähestest tõsistest mängumeestest laseb ka jalga. Vaadake, et II liiga kimbutama ei hakka! :D

Keegi peab esiliigas ka Ajaxit tegema.

17
28.01.08, 15:26
Hea siis, et Meistriliigas Ajaxi tegija juba selgitatud on :)

Tuur
28.01.08, 15:52
Tugevatest sahinatest kostab, et nii Rainer kui Kuldar jäävad ikkagi Kurest ära. Meestel on omad põhjused, eelkõige aga ei taheta rabeleda vaid veidi vaiksemalt ja mõnusamalt elada. Seega siis, ei aita siin midagi - Kure peab nüüd oma pealekasvavate noortega hakkama saama!

Jaak
28.01.08, 16:19
Tugevatest sahinatest kostab, et nii Rainer kui Kuldar jäävad ikkagi Kurest ära. Meestel on omad põhjused, eelkõige aga ei taheta rabeleda vaid veidi vaiksemalt ja mõnusamalt elada. Seega siis, ei aita siin midagi - Kure peab nüüd oma pealekasvavate noortega hakkama saama!

mis siis Kuldaril plaanis?

17
28.01.08, 17:56
Veskimäe liitub Saku, Kaas Kaljuga (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=247)

trey
28.01.08, 18:26
2008 aastal tulevad paljud eelmise hooaja Meistriliiga mängijad rannaliigasse mängima, mis teeb uuest rannajalgpalli hooajast kindlasti veel tugevama! Rainer ja Kuldar liituvad loodetavasti samuti rannajalgpalliga! Edu neile!

17
28.01.08, 18:54
Kui ma õigesti aru sain, siis Kuldari otsus ei ole veel 100% lõplik, niiet ootame :)

lennu
28.01.08, 21:17
Seventiin! Sa oled asjadest valesti aru saanud. Saku JK mängis eelmisel hooajal III liigas, aga algaval IV liigas. Olgem faktidega ikka täpsed.

Jeti88
28.01.08, 21:18
Seventiin! Sa oled asjadest valesti aru saanud. Saku JK mängis eelmisel hooajal III liigas, aga algaval IV liigas. Olgem faktidega ikka täpsed.

krt, miks ta sinna läks siis :S

MList neljandasse...

17
28.01.08, 21:37

Loe uuesti üle, mul ongi nii kirjas ju :)

Veskimäe otsus eelmisel aastal III liiga põhjatsoonis 11. koha teeninud Saku JK-ga liituda ei tulnud tema sõnul raskelt...

Silver
28.01.08, 22:24
Seitseteist tuul ja torm! :D

-RoMaRiO-
28.01.08, 22:29
http://meiemaa.ee/index.php?content=artiklid&sub=4&artid=21950

Ma tsiteeriks mõnd paremat kohta tänasest Saaremaa lehest.

Jälgides viimaste kuude arenguid üldiselt, peab kohe tõdema, et Nõmme Kalju jõudmine mesitriliigasse on võit kogu Eesti jalgpallile. Loomisel on konkurentsivõimeline klubi, kes peaks tugevdama kogu liigat, viimane omakorda aga soodustama ala arengut tervikuna.

Mida oleks andnud FC Kuressaare meistriliigasse jäämine? Dima Kulikovi ja Viktor Aloneni lahkumine on kindlasti meeskonda nõrgendanud. Nende võrdväärseks asendamiseks aga klubil eeldatavalt ressurssi pole ja nii oleks meeskond olnud liigas peksupoisiks.

Sellest poleks võitnud ei Eesti ega ka Saaremaa jalgpall. Üks nõrguke meeskond ei pakuks liigale midagi. Iga hinna eest kõrgemasse seltskonda püsima jäämise nimel oleks võib-olla vaadatud mõni teistest klubidest üle jäänud mängija, kuid arengut poleks olnud ja meie positsioon oleks olnud sama.

Rõõm kohe lugeda, et mõnedki saarlased mõistavad olukorda :)

Silver
28.01.08, 22:38
Pange tähele, ükskord jõuab kätte aeg, kui vana mentor ja õpetaja härra Pohlak isiklikult tuleb saare poistele jalgpalli õpetama. Ehk siis saab farmklubist ka asjalik iseseisev ühendus, mis suudab jalgpallimaastikul midagi ka korda saata.

Natukene läheb veel aega..

dobermann
28.01.08, 23:55
http://meiemaa.ee/index.php?content=artiklid&sub=4&artid=21950

Rõõm kohe lugeda, et mõnedki saarlased mõistavad olukorda :)

palju te härra Kivile plekkisite selle artikli eest? ;)

-RoMaRiO-
29.01.08, 00:05
palju te härra Kivile plekkisite selle artikli eest? ;)

Mitte sentigi, lihtsalt Alver Kivi ei käi ringi silmad kinni ning mõistab olukorda. Huvitava faktina on ta Kuressaare kodulehe andmetel ka sealses fännklubis :)

silvester
29.01.08, 11:31
Pange tähele, ükskord jõuab kätte aeg, kui vana mentor ja õpetaja härra Pohlak isiklikult tuleb saare poistele jalgpalli õpetama. Ehk siis saab farmklubist ka asjalik iseseisev ühendus, mis suudab jalgpallimaastikul midagi ka korda saata.
Natukene läheb veel aega..

Jeeh, ega vana enne ligi astu kui Saaremaa praegused noored tõestavad, mida nad väärt on. Musta tööd vana tegema juba ei hakka.

17
30.01.08, 23:18
Eesootavate sõprusmängude ajakava (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=249)

päkapikk
01.02.08, 05:28
Saare pealt kah ainult negatiivseid uudiseid. :(

http://meiemaa.ee/index.php?content=artiklid&sub=4&artid=22055

Meitriliigast väljas....mehed lahkuvad uutele jahimaadele....staadionid kehvas korras.
Positiivne on see,et ainult paremaks saab siit edaspidi minna.
Onju Miko?

dreyd
01.02.08, 10:08
tooge mängud Kohilasse, siin on kõik vajalik olemas...peagi
ja mängule 100 nägu garanteeritud

17
01.02.08, 16:09
Positiivseid uudiseid?

Novembris Eesti koondis Kuressaares ! Kolme riigi turniir, Eesti, Kasahstan, Turkmenistan linnapeade karikale ! Eesti-Turkmenistan ja Kasahstan-Turkmenistan Kuressaares, Eesti-Kasahstan Tallinnas !

PraS
01.02.08, 16:24
Positiivseid uudiseid?

Novembris Eesti koondis Kuressaares ! Kolme riigi turniir, Eesti, Kasahstan, Turkmenistan linnapeade karikale ! Eesti-Turkmenistan ja Kasahstan-Turkmenistan Kuressaares, Eesti-Kasahstan Tallinnas !

Kus nad mängivad?Kuntmurul või seal muruväljakul kuhu kõrvale on asetatud mõned lauad istumiseks?

17
01.02.08, 16:30
Selle turniiri mängudest peaks siis saama viimased mängud Kuressaare linnastaadionil, eelduste kohaselt.

ROOTSI KUNN
02.02.08, 11:39
Seda turniiri peaksid fännid võtma kui ühte võimalust kaitsta meile väga armsaks saanud staadioni kinnisvaraarendajate eest. Üritame nii massiliselt ,kui vähegi võimalik kohale sõita . Võime ju ka rahumeelselt mõne loosungi või lipuga oma arvamust avaldada. Ma arvan küll ,et paljud nendest ,kes aastate jooksul on Kuressaare staadionil Eesti koondise mänge käinud vaatamas ,pooldavad seda ,et sraadioni arendajaks saaks EJL.

dobermann
02.02.08, 12:02
Meie Maa artikkel (www.meiemaa.ee/index.php?content=artiklid&sub=1&artid=22084) , kust saab aru , et linnapea pole vist staadioni tribüünidel või üldse staadionil ise käinudki. :(

ROOTSI KUNN
02.02.08, 12:45
Ei tea ,kas on Aivar Tiiduse sugulane :).
Palju meil Eestis üldse neid linnapäid on ,kes jalgpallist midagi jagavad ? Kui mõni ongi siis naisterahvaid nende seas ei ole kindlsti. Omavalitsuste arusaam jalgpallistaadionist on põhuiliselt selline ,et kui teil on üks väljak siis on ju kõik korras mängige ja treenige nii palju kui jõuate. Tavainimesel ei jõua kohale ,et treenimiseks on vaja eraldi väljakut ja mängimiseks samuti. Spordihallis on ju üks väljak ,mängid ja harjutad ühes kohas. :)
Kuressaare linnapeale peaks natuke selgitustööd tegema.

17
03.02.08, 17:27
Minivutis tuli meistriks FC Salme (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=254)

17
04.02.08, 23:43
Roland Kütt koolitab noori väravavahte (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=256)

kaitz
05.02.08, 01:32
Roland Kütt koolitab noori väravavahte (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=256)

Edu selles töös Kütile

aanvaller
09.02.08, 22:22
FC Kuressaare - Lasnamäe Ajax 1:1 (1:0)
ihihih .110101010

TeeleS
09.02.08, 22:38
FC Kuressaare - Lasnamäe Ajax 1:1 (1:0)
ihihih .110101010

Avvvv, tuduaaaaeeeg! :)

17
10.02.08, 12:21
Sõprusmängudest kõiksugu tulemusi (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=257)

ja

Mõned pildid ka (http://fotoalbum.ee/photos/vomps/sets/359063)

17
11.02.08, 18:50
Kuldar Kaljuste lahkub meeskonnast (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=259)

vaherhar
14.02.08, 15:33
Tänased maakonnalehed pajatavad sellest, et algatatud on detailplaneering Saaremaa uue esindusstaadioni e. siis jalgpalli ja kergejõustikustaadioni ehitamiseks kus pealtvaatajatele mõeldud 2000- 2500 kohta.
Avamisele e. tuleb palju rahvast, rahvuskoondise mängu ajaks ehk ka. Võibolla see üritus on koos.
Pigem on see treeningväljak. Esindustreeningväljak.

Jaak
14.02.08, 16:09
Tänased maakonnalehed pajatavad sellest, et algatatud on detailplaneering Saaremaa uue esindusstaadioni e. siis jalgpalli ja kergejõustikustaadioni ehitamiseks kus pealtvaatajatele mõeldud 2000- 2500 kohta.
Avamisele e. tuleb palju rahvast, rahvuskoondise mängu ajaks ehk ka. Võibolla see üritus on koos.
Pigem on see treeningväljak. Esindustreeningväljak.

2500 pealtvaataja kohta on Kuressaare tingimustes ikka päris korralik esindusstaadion.

17
14.02.08, 16:22
aga mitte kahasse koolistaadioniga.

dreyd
14.02.08, 16:29
saarlased, kui vähegi saate võtke matti Ahvenamaast, seal on rahvaarv 26000 kopikatega ning vuti käis kaemas keskmiselt 1809 nägu per matsh.

17
16.02.08, 17:16
kell 14:00 FC Levadia II - FC Kuressaare 3:2 (2:0)
väravad: ... - Reio Alt, Maikko Mölder
FC Kuressaare: Roland Kütt, Taavi Azarov, Jaanis Kriska, Märt Kluge, Pelle Pohlak, Kristo Salumaa, Aivo Laul, Rene Aljas, Reio Alt, Martti Pukk, Andrus Koplimäe
Vahetusest sekkusid: Sander Viira, Margus Rajaver, Maikko Mölder, Mikk Rajaver

päris palju raamide kolistamist, viimasel minutil Rene karka latti, ribaundist Andrus napilt mööda, mis seal ikka.

silvester
16.02.08, 19:46
Kes teab mis Kure kodulehega on? ei saa juba mitmendat päeva lahti?

Saarlane
16.02.08, 20:35
Mingi serverijama pidi olema.

FootYgod jr.
16.02.08, 22:14
Mulle ei meeldi ka see jama.
2000 ndes postitus teemas ;)

^H!ghRoad.
18.02.08, 15:20
Teadmiseks, et nüüd saab jälle sisse