PDA

View Full Version : Maailma parim ründepaar

H.M Murdock
10.03.03, 20:46
selle teema point oleks et milline siis on teie meelest maailma täisulikem olemasolev (ega keelatud pole ju fantaasitaki kasutada) ründepaar:õlu:

eston maravilha
10.03.03, 21:07
romario ja juan pablo angel

kaala
10.03.03, 23:23
raul zidane

fitti
11.03.03, 00:00
tahaks näha kuidas noor pele ja ronaldo kokku mängivad..;)

Kaarel
11.03.03, 00:44
Shearer & Bellamy

Glazza
11.03.03, 01:45
Legendaarsed ässad Tony Adams ja Martin Keown:lahe:

mcnamara
11.03.03, 09:22
Originally posted by Kaarel
Shearer & Bellamy

No sel juhul juba pigem Owen & Heskey :D või õieti tahtsin öelda Robinho & Diego (kuigi nad vist mõlemad ründajad ei ole, pole õnnestunud Santos\'t mängimas näha).

SleepWalking
11.03.03, 12:13
Originally posted by Stennur
Legendaarsed ässad Tony Adams ja Martin Keown:lahe:

mnjah, see legendaarne keown\'i peaaegu hattrick (2 väravat + post) donetski vastu highburyl kerkis silme ette ... oi aegu :)

aga ega samas ka henry - bergkamp pole mitte halb variant.

H.M Murdock
11.03.03, 18:29
mina ka siis juba:shearer-bellamy..vana ja kogenud peamängija ja bellamy näol hull rügaja....nufci lihtsustatud ründeplaan on seega selline:given lööb pika palli ette,shearer suunab selle ballamyle ja vimmane triblab kaitsijast mööda ja lööb värava....simpel...:D
ja ei tohi ka unustada ka vieri-crespo tandemit....igati kõvad nimed ja head mängijad

eston maravilha
11.03.03, 18:47
Originally posted by H.M Murdock

mina ka siis juba:shearer-bellamy..vana ja kogenud peamängija ja bellamy näol hull rügaja....nufci lihtsustatud ründeplaan on seega selline:given lööb pika palli ette,shearer suunab selle ballamyle ja vimmane triblab kaitsijast mööda ja lööb värava....simpel...:D
ja ei tohi ka unustada ka vieri-crespo tandemit....igati kõvad nimed ja head mängijad

pole nagu eriti newcastle mänge vaadanud siis vist

ja bellamy on rohkem suuga rügaja

mjkk
11.03.03, 18:48
Ma tooks välja siis paar hetkel maailma parimat ründepaari:

Shearer & Bellamy - ei kommenteeri, põhjus armastada Newcastle\'t :D

Crespo & Vieri - seda tandemit pole veel palju näinud, kuid minu arvates väga võimekas ja huvitav kooslus, eks saab nägema, potentsiaalikas igatahes...

Saviola & Kluivert - Saviola on Anticu käe all oma mängu leidnud ja lõpuks on talle leitud sobiv positsioon väljakul. Kluivert vanategija ja tugev mängumees, Saviola selline Bellamy-tüüpi kiire ja osav tehniliselt.

Ronaldo & Raul - tükk aega mõtlesin, kas panna, aga jah, peab tõdema, et viimasel ajal on nähtud, et kui kaks mängijat iseseisvalt nii võimakd on, saab neid kokku mängima panna. Kuigi mulle isiklikult Ronaldo ei meeldi, siis viimasel ajal on need minu arust suht. sarnased mehed hästi hakanud koostööd tegema. Vähemalt nii palju, kui minu silmad seda näinud on...

...ja ega rohkem polegi. Ütleks lihtsalt veel, et Sir Alex võiks van Hobusele partneri osta, see oleks tegija.

Ja lähiajaloost lisaks ma Yorke & Cole paari, teadagi miks...

mjkk
11.03.03, 18:50
Originally posted by eston#21

Bellamy on suuga hea mees ja ka mängijana hea mees, kulla eston, aga muidu Murdocki põhjendus väga vale polnudki, kui ta on näinud ainult ühte mängu, siis tõesti suurem osa rünnakuid algab tõesti. Igatahes oli põhjendus 2-aastasele selgeks tegemiseks ja lõpp oli unest võetud :D....kindlasti on Murdocki ainus nähtud kohtumine Feyenoordiga :P

fitti
11.03.03, 19:09
Originally posted by Magpie

Ronaldo & Morientes - tükk aega mõtlesin, kas panna, aga jah, peab tõdema, et viimasel ajal on nähtud, et kui kaks mängijat iseseisvalt nii võimakd on, saab neid kokku mängima panna. Kuigi mulle isiklikult Ronaldo ei meeldi, siis viimasel ajal on need minu arust suht. sarnased mehed hästi hakanud koostööd tegema. Vähemalt nii palju, kui minu silmad seda näinud on...

...

eeeee...... misasja? morientese võimed avalduvad viimasel ajal ainult püksiperse viledaks hõõrumisel.. rauli mõtled ikke??:oih:

mjkk
11.03.03, 19:20
Originally posted by fittibaldi

Ronaldo & Morientes - tükk aega mõtlesin, kas panna, aga jah, peab tõdema, et viimasel ajal on nähtud, et kui kaks mängijat iseseisvalt nii võimakd on, saab neid kokku mängima panna. Kuigi mulle isiklikult Ronaldo ei meeldi, siis viimasel ajal on need minu arust suht. sarnased mehed hästi hakanud koostööd tegema. Vähemalt nii palju, kui minu silmad seda näinud on...

...

eeeee...... misasja? morientese võimed avalduvad viimasel ajal ainult püksiperse viledaks hõõrumisel.. rauli mõtled ikke??:oih:

Hahahaaa...kuradi loll olen ikka...muidugi Rauli mõtlesin...päris naljakad on sellised vead, :D aga muidu morientese koha pealt nii palju, et näiteks Raul & Ronaldo pole veel Morientes & Raul parimate päevadeni jõudnud...minu arust. Kahju Morientesest, loodame, et saab minema sealt. Tänud paranduse eest. [muideks, ikka naerma ajab see Ronaldo-Morientes paar]

Robinho
11.03.03, 19:45

Originally posted by fittibaldi

...

Hahahaaa...kuradi loll olen ikka...muidugi Rauli mõtlesin...päris naljakad on sellised vead, :D aga muidu morientese koha pealt nii palju, et näiteks Raul & Ronaldo pole veel Morientes & Raul parimate päevadeni jõudnud...minu arust. Kahju Morientesest, loodame, et saab minema sealt. Tänud paranduse eest. [muideks, ikka naerma ajab see Ronaldo-Morientes paar]
Muideks Mori ei taha Madridist lahkuda!

H.M Murdock
11.03.03, 20:48

Bellamy on suuga hea mees ja ka mängijana hea mees, kulla eston, aga muidu Murdocki põhjendus väga vale polnudki, kui ta on näinud ainult ühte mängu, siis tõesti suurem osa rünnakuid algab tõesti. Igatahes oli põhjendus 2-aastasele selgeks tegemiseks ja lõpp oli unest võetud :D....kindlasti on Murdocki ainus nähtud kohtumine Feyenoordiga :P

aga tõdema ju peab et väga palju rünnakud käivad sellise skeemiga.....ja selline rünnaku alustamine on suht ainulaadne,sellles suhtes et nufc kasutab seda teistest mitmeid kordi rohkem...

Silver
11.03.03, 21:19
Alessandro del Piero & David Trezeguet <> Di Vaio embkumb... Lihtsalt trezgo ja Del Piero eelmine hooaeg oli super koos löödi palju meeldejäävaid väravaid. See hooaeg on nagu ta on ei midagi hullu, aga sams ei midagi erilist. Loodame, et asi läheb paremuse poole :)

Aabel
12.03.03, 11:54
Oper ja Zelinski. Mitte küll super viljakas aga ikka omad mehed.:õnnelik:

jansa
12.03.03, 12:06
... arvan et parim ründepaar alles sündimas : Oper/Kink ... Maailm - värise!

eston maravilha
12.03.03, 18:28

aga tõdema ju peab et väga palju rünnakud käivad sellise skeemiga.....ja selline rünnaku alustamine on suht ainulaadne,sellles suhtes et nufc kasutab seda teistest mitmeid kordi rohkem...

sellist taktikat viljelevad siiiski tunduvalt rohkem sellised treener-geeniused nagu graham taylor ja howard wilkinson

irwanaator
13.03.03, 19:55
ronaldo-owen

no comments!!!

H.M Murdock
13.03.03, 21:05

sellist taktikat viljelevad siiiski tunduvalt rohkem sellised treener-geeniused nagu graham taylor ja howard wilkinson

treener-geenius howard wilkinson vabastati ametist ja palgati mick mccharthy....kuigi ilmselt ei ole safc-i sitas vormis süüdi ainult treener............:mupet: :keel6:

eston maravilha
13.03.03, 21:29

treener-geenius howard wilkinson vabastati ametist ja palgati mick mccharthy....kuigi ilmselt ei ole safc-i sitas vormis süüdi ainult treener............:mupet: :keel6:

mis see siia puutub et wilko safc-ist jalaga perse sai. seda taktikat kasutab ta ikka edasi kuhu iganes ta ka järgmiseks läheb

Swifty2002
14.03.03, 03:45
Tristan ja Makaay -sel hooajal olen vaid 2 korda neid koos mängimas näinud ning päris korraliku mulje jätnud

MMi järgi panex Ronaldo & Rivaldo -Rivaldo asemel tahax tegelt ronaldinhot panna sest rivaldo pole mul just olemmikmängija kuid hakkama said just nemad hästi

Lemmikutex olex Kewell-Smith ning kodumaa mehed mehed Oper ja Zelinski

Jaan
15.03.03, 05:21
M6tlesin tykk aega ja ei ole sellist letaalset paari nagu Romario-Bebeto v6i Brolin-Dahlin (nemad ka 1992 EM-l) 1994.a. MM-l. Ma ei m6tle siin ainult kahepeale kokku saadud v2ravaid, aga just oma tugevuste peale m2ngimist ning n6rkuste peitmist. Henry-Bergkamp, Shearer-Bellamy on ehk sellele k6ige l2hemal. Hispaaniast pakuks ehk praegusel hetkel Kovacevic - Kihavci, Itaalia osas mainis keegi juba Crespo-Vieri. M6ne aasta tagant meenuvad legendaarsed SAS duod. Aga mcnamara lausutud nimed j2tke kindlasti meelde!

eston maravilha
15.03.03, 10:26
robinho ja diego pole kumbki ründajad. robinho rohkme ründav poolkaitasja ja diego vist üldse poolik

aga jah peab nõustama jaan et reaalses elus toiminud ründepaaridest bebeto ja romario olid ikka täkud, see kuidas nad kahekesi mmil 94 lammutasid on super

a muide see pole küll paar aga nelik ehk siis river plate fantastiline nelik angel-saviola-aimar-ortega mis veel mõni hooaeg tagasi argentiina liiga kinni pani. aimar ja ortega tõid palli angeli ja saviolani ja need siis lahmisid need väravateks.

mcnamara
15.03.03, 10:37
aga jah peab nõustama jaan et reaalses elus toiminud ründepaaridest bebeto ja romario olid ikka täkud, see kuidas nad kahekesi mmil 94 lammutasid on super

Eks heidaksin minagi hää meelega pilgu oma noorusaegadesse ja kohe meenuvad sellised toredad paarid nagu Preben Elkjaer-Michael Laudrup ning muidugi Peter Beardsley-Gary Lineker. Gary lõi alati väravad, aga Peter tegi nende nimel tohutult musta tööd.
Aga hetkel klubimeeskondade omadest on ikka Raul-Ronaldo paarile raske võrdset leida.

Robinho
15.03.03, 14:29
Originally posted by Jaan

M6tlesin tykk aega ja ei ole sellist letaalset paari nagu Romario-Bebeto v6i Brolin-Dahlin (nemad ka 1992 EM-l) 1994.a. MM-l. Ma ei m6tle siin ainult kahepeale kokku saadud v2ravaid, aga just oma tugevuste peale m2ngimist ning n6rkuste peitmist. Henry-Bergkamp, Shearer-Bellamy on ehk sellele k6ige l2hemal. Hispaaniast pakuks ehk praegusel hetkel Kovacevic - Kihavci, Itaalia osas mainis keegi juba Crespo-Vieri. M6ne aasta tagant meenuvad legendaarsed SAS duod. Aga mcnamara lausutud nimed j2tke kindlasti meelde!
Kihavci all mõtled Sa vist Nihat Kahvecit?;)

Epic
15.03.03, 15:31
Ronaldo ja Romario oi kuidas nad koos lammutaksid!!!:reiv: :õlu: :r66m7:

mikc
15.03.03, 20:28
Ronaldo&Nistelrooy

Ronaldo tekitab olukorrad jan Nistel lööb ära!:lahe:

Jaan
15.03.03, 23:34
Originally posted by ass

Kihavci all mõtled Sa vist Nihat Kahvecit?;)

Jah, Tyrgi nimed... Kui juba Beardsley\'st r22kida, siis kindlasti ka tema partnerlus Andy Cole\'ga Newcastle\'i p2evilt. Raul-Ronaldo on nimede poolest kindlasti tugevaim hetkel, ent ma veel ootaks nende nimetamisega paariks. Pigem kaks superhead ryndajat veel.

Robinho
16.03.03, 07:18

Jah, Tyrgi nimed... Kui juba Beardsley\'st r22kida, siis kindlasti ka tema partnerlus Andy Cole\'ga Newcastle\'i p2evilt. Raul-Ronaldo on nimede poolest kindlasti tugevaim hetkel, ent ma veel ootaks nende nimetamisega paariks. Pigem kaks superhead ryndajat veel.
Raul-Ronaldo duot võib küll juba hästi toimivaks ründepaariks nimetada. Viimastes mängudes on Ronaldo ja Raul väga hästi kokku mänginud.

SoccerWorld
16.03.03, 14:17
Vieri - Ronaldo. kahju et ronaldo interist lahkus aga mu lemmikuks jääb ta ikkagi!!!!!

Jaan
16.03.03, 20:28
Kas need kaks Lego kunagi samal ajal terved ka olid?

Glazza
16.03.03, 20:46
Ronaldo-Saviola

Hammaste poolest

nodisco
17.03.03, 15:48
kui fantaseerida,
siis paneks kokku
bergkampi ja rauli.

parim
22.03.03, 19:42
raul & ronaldo

mjkk
22.03.03, 19:53
Originally posted by parim

minu arvamus olex

1.aadu viltsep ja toomas viilberg
2.arnold oksmaa ja maanteehirm(kahurikuul)

Oleks mul selline huumorimeel - ma lööks ennast maha. :kaval:

mikc
22.03.03, 20:13
ON jah yli pask huumor vennal,bann tuleks panna...irw

parim
22.03.03, 20:14
mulle meeldivad ka inzaghi ja nistelrooy

parim
22.03.03, 21:31
ja muidugi ka oma mehed zelinski ja oper, kahju et nad enam taanis koos ei mängi

yheksa
22.03.03, 21:45
Adminnid... moderaatorid... somebody... Teie jõhker tegutsemine oleks nüüd küll abiks :myts7:

H.M Murdock
22.03.03, 23:07
raffas raffas!!!!!!!!!!!!!!!selle teema pealkiri on \"maailma parimad ründepaarid\" mitte \"kes suudab teisele sitemini üelda\":deemon: .......kurat.........ja TEIE,kes te olete alles \"noored\" siin foorumis.......mõelge tõsiselt enne kui miskit ütlete,sest kui teil kellegi \"kogenumaga\" jamaks lähen olete TEIE raudselt suhu saand.........olgu????????????!!!!!!!!

eston maravilha
24.03.03, 06:55

raffas raffas!!!!!!!!!!!!!!!selle teema pealkiri on \"maailma parimad ründepaarid\" mitte \"kes suudab teisele sitemini üelda\":deemon: .......kurat.........ja TEIE,kes te olete alles \"noored\" siin foorumis.......mõelge tõsiselt enne kui miskit ütlete,sest kui teil kellegi \"kogenumaga\" jamaks lähen olete TEIE raudselt suhu saand.........olgu????????????!!!!!!!!

look whos talking..

H.M Murdock
24.03.03, 18:06

look whos talking..

ma tean jah:doh: .........aga parem teisi hoiatada!!\"loll õpib oma vigadest,tark enda omadest\".........

Jaan
25.03.03, 00:10

ma tean jah:doh: .........aga parem teisi hojatada!!\"loll õpib oma vigadest,tark enda omadest\".........

Ma olen su viimase \"hojatusega\" t2iesti n6us!!

raz
03.04.03, 14:04
Henry ja Bergkamp.

H.M Murdock
03.04.03, 21:46
ma sirvisin mitme kuu vanuseid matche ja joe cole \"dreamteamis\" oli ründajateks pandud henry ja ronaldo....järelemõeldes võiksid need mehed koos küll materdada...henry kui väga täpne mängija,peaaegu kõik tema väravad on kriitilise täpsusega posti kõrvale,puurivahilt jalge vahelt läbi jne löödud.ronaldo seevastu on selline vend kes alati oma võimaluse ära lööb,üldjuhul suht robustselt aga oma töö teevad mõlemad ära ja maailma ühed parimad kindlasti..........

tsaka08
06.04.03, 11:31
ma pakun ronaldo ja van nistelroy

jazzjansa
12.04.03, 00:28
Parim ründepaar: Manu ja van Nistelrooij
Manu tekitab olukorrad ja Nistelrooij lööb palli tühja võrku (või siis penalti).:D :D

Marduk
12.04.03, 15:00
Originally posted by jazzjansa

Manu tekitab olukorrad ja Nistelrooij lööb palli tühja võrku (või siis penalti).:D :D

Sellise skeemi j2rgi oleksid k6ik meeskonnad kus on puhas ryndaja maailma parim! Juve tekitab olukorrs Treze l88b v6rku, Depor tekitab olukorra Makay l88b v6rku, Flora tekitab olukorra Hamre l88b v6rku :P

Silver
12.04.03, 15:13
Naljavennad olete ;) Veits teemast k6rvale panete, aga no lasta olla...

Swifty2002
14.04.03, 10:15
Originally posted by Marduk

Sellise skeemi j2rgi oleksid k6ik meeskonnad kus on puhas ryndaja maailma parim! Juve tekitab olukorrs Treze l88b v6rku, Depor tekitab olukorra Makay l88b v6rku, Flora tekitab olukorra Hamre l88b v6rku :P

nojah aga mujal pole see asi nii hull isegi 5-1 eduseisus ei lase nistelrooij kellelgi teisel pena lüüa

guru
14.04.03, 13:58
Originally posted by Swifty2002

nojah aga mujal pole see asi nii hull isegi 5-1 eduseisus ei lase nistelrooij kellelgi teisel pena lüüa

...et siis mida? Igal satsil on ju kokku lepitud, kes löövad võistkonnas pendlaid, karistuslööke ja nurkasid. Lihtne. Kas sinu loogika kohaselt peaks siis mängijad 5:1 seisul hakkama näppu viskama, kes pennalt lööma läeb?

Epic
14.04.03, 15:40
Originally posted by guru

...et siis mida? Igal satsil on ju kokku lepitud, kes löövad võistkonnas pendlaid, karistuslööke ja nurkasid. Lihtne. Kas sinu loogika kohaselt peaks siis mängijad 5:1 seisul hakkama näppu viskama, kes pennalt lööma läeb?

nõustun guruga ega isegi 10:1 eduseisus Barthezi ju penalti lööma ei lasta:P

jazzjansa
14.04.03, 17:57
Originally posted by Epic

Originally posted by guru

nõustun guruga ega isegi 10:1 eduseisus Barthezi ju penalti lööma ei lasta:P

Mõtlesin selle all seda, et kui teistes meeskondades tippründajad loovad endale ka ise olukordi, siis Nistelrooij viimasel ajal sellega hakkama ei ole saanud(vähemalt minu mäletamist mööda). Ja pendla löömisest nii palju veel, et eks Manus ole teisigi penalti lööjaid mitte ainult Nistelrooij....aga neile ei anta võimalust. Vaadakem või viimast mängu Newcastlega.

Silver
04.06.03, 11:40
Enamus liigades on juba lõpuvile kõlanud seega arvasin, et nüüd oleks õigem aeg pakkuma aasta ründajaid, kes tõsiselt rockisid sellel aastal. Minu top 5 oleks siis selline:

Top 5 AMC:

1. Raul
2. Nihat Kahveci
3. Thierry Henry
4. Alessandro Del Piero
5. Adrian Mutu

Top 5 ründajat:

1. Roy Makaay
2. Ruud Van Nistelrooy
3. Christian Vieri
4. Filippo Inzaghi
5. Darko Kovacevic

Red Devil
04.06.03, 12:45
Minu top 5 ründajad olex :

1. Ruud van Nistelrooy
2. Christian Vieri
3. Thierry Henry
4. Roy Makaay
5. Filippo Inzaghi

Epic
04.06.03, 14:15
kui vaatata seda linki http://www.uefa.com/FootballCentral/News/Kind=2/NewsId=71527.html siis :

Top 5 ründajat:

1. Roy Makaay
2. Mateja Kezman
3. Shabani Nonda:D
4. Ruud van Nistelrooy;)
5. Thierry Henry

dennis10
04.06.03, 17:01

ma valiksin pigem sellise variandi: Mike Riley ja van Nistelrooy
Riley tekitab olukorra ja van Diver realiseerib.

Robinho
04.06.03, 17:34
5 sümpaatsemat ründajat sel hooajal:
Raul
Ronaldo
Adriano
Henry
Shevchenko

Kõik need ründajad pole küll värava lööjate tabelite tipus, kuid kui neid tõesti vaja on olnud, siis on nad oma töö ära teinud.

H.M Murdock
04.06.03, 18:10
no minu viisik siis:
Ruud van Niestelrooy
Del Piero
Shearer
Vieri
Henry

rohelineKonn
06.06.03, 15:03
alan smith & lee bowyer - kaarte, vigastusi ja väravaid

eston maravilha
06.06.03, 17:44
nahhui naada neid ründeviisikuid?? ega me enam 1930ndail ela kui mängiti 2-3-5 süsteemi

Silver
06.06.03, 19:33

nahhui naada neid ründeviisikuid?? ega me enam 1930ndail ela kui mängiti 2-3-5 süsteemi Proovi nüüd olla. Kui ei meeldi ära vaata... ;)

H.M Murdock
09.06.03, 15:47

nahhui naada

eston kas sul on kardinaalne vajadus ropendamisele???kui nii siis ela ennast enne foorumisse tulekut kuskil delfis vms välja.

Vürst
09.06.03, 19:40
ManU võimas ründepaar.Ent enamasti usaldab Fergusaon Nistelrooj sisse põhisse aga Ole Gunnarit alles vahetusest.Siiski on nad parimad!

K1ly
10.06.03, 00:21
Kui oleks Nistelrooy ja Kluivert koos oleks see maailma parim ründepaar.

Kaarel
10.06.03, 00:40
Originally posted by K1ly

Kui oleks Nistelrooy ja Kluivert koos oleks see maailma parim ründepaar.

Kusjuures alles laupäeval nad olidki koos.

resorte
10.06.03, 14:23
Interi ründajad Vieri ja Crespo on ikka parimad.:õnnelik: :õnnelik: :)

Devil
10.06.03, 15:34
Henry ja Vieri vot!, ja varusse jätaks Ronaldo ja Sheva :õnnelik:

Sir Margus
10.06.03, 17:46
Oper ja Solsjkaer:ham2:

Hogarth
13.06.03, 13:06
Originally posted by Sir Margus

Oper ja Solsjkaer:ham2: SHEARER JA OWEN

Robinho
13.06.03, 13:31
Originally posted by doggi20

Owen sukeldub ja Shearer realiseerib penalti?

Epic
13.06.03, 13:56
Originally posted by Robinho

Kuhu see Owen siis sukeldub mõnda Liverpooli lähedal asuvasse järve?

Robinho
13.06.03, 14:05

Kuhu see Owen siis sukeldub mõnda Liverpooli lähedal asuvasse järve?
Kaua mõtlesid seda nalja VÄ?

Hogarth
13.06.03, 14:42

Kuhu see Owen siis sukeldub mõnda Liverpooli lähedal asuvasse järve?shearer oma suure kogemuse ja owen kiiruse ja võitluslikkusega

Sir Brazza
29.06.03, 16:47
ronaldo ja rivaldo

Sir Brazza
29.06.03, 16:48
või siis kluivert ja van nistelrooji

SoccerWorld
29.06.03, 20:55
Ronaldo-------Vieri

mikc
30.06.03, 17:10
Henry-Ronaldo

Vot kus nad lammutaks

17
30.06.03, 17:12
van Nistelrooy-Ronaldo-Henry tegelt see on ründetrio aga eriti vahet pole aga paar olex
van Nistelrooy-Ronaldo

Lünk
07.07.03, 20:30
Raul ja Owen, lihtsalt kaks parimat ryndajat. Raul Tagumine, Owen ettenihutatud.

p3p3
27.07.03, 21:50
Van Nistelrooy ja Henry

teoreetik
07.08.03, 22:55
Originally posted by p3p3

Van Nistelrooy ja Henry

Täpselt samad sõnad.
Ja kusjuures nad sobiksid ka selle pärast juba kokku et mõlemad on väga hea väljaku nägemisega ning annaksid üksteisele häid sööte.

17
07.08.03, 23:06
Originally posted by teoreetik

Originally posted by p3p3

Van Nistelrooy ja Henry

...ning annaksid üksteisele häid sööte.

Heh, mis sa arvad, et Van Nistelrooy söödaks väga palju?? Looda vaid, pigem on nõnda, et hooajal lööb mingi 30 mängust 25 väravat Van Nistelrooy ja annab a la 5-6 söötu ja Henry lööb 30 mängust ka kuskil 25 kolli ,aga sõõte oleks vennal pea 30.See on vähemalt minu arvamus, solvangud palun endale jätta.Tänan:D

resorte
07.08.03, 23:12
Kolm R\'i, tegelt on see ründetrio mitte ründeduo, aga siis nihutaks Rivaldo veitsa tahapoole kui Ronaldo ja Ronaldinho. :doh: ;)

mxm
07.08.03, 23:14
Ronaldo, Kahveci

Kahveci söödab Ronaldo lööb:kaval:

17
07.08.03, 23:15
Originally posted by mxm

Ronaldo, Kahveci

Kahveci söödab Ronaldo lööb:kaval:

Põhimõte sama mis Henry-Van Nistelrooy puhulgi:kaval:

Ruud
08.08.03, 16:29
Nistelrooy-Solskjaer: Need vennad on koos teinud ikka vägevaid mänge.

Yorke-Cole: Omal ajal lammutasid kõik kaitseliinid läbi.

Bellamy-Shearer: Given pikk pall, Shearer peaga edasi Bellamyle jooksu peale, Bellamy lööb sisse.

kaala
08.08.03, 16:33
Originally posted by Ruud

Bellamy-Shearer: Given pikk pall, Shearer peaga edasi Bellamyle jooksu peale, Bellamy lööb sisse. hea fantaasia sul

p3p3
08.08.03, 17:36
Originally posted by kaala

Originally posted by Ruud

Bellamy-Shearer: Given pikk pall, Shearer peaga edasi Bellamyle jooksu peale, Bellamy lööb sisse. hea fantaasia sulMis fantaasia ega päriselt on ka nii