PDA

View Full Version : Eesti vs. Bulgaaria mängupiletid

MTÜ JPHaigla
11.03.03, 21:15
MTÜ Jalgpallihaigla on broneerinud fännisektori piletid Eesti vs. Bulgaaria mängule
Piletite hind JH liikmele ja ühele Tema sõbrale 160 EEK
tavakodanikule 175 EEK
PILETITE BRONEERIMISEKS PALUME VÄGA AUSTET LIIKMETEL JA MUUDEL HÄRRASTEL & PROUADEL:
teha ülekanne MTÜ Jalgpallihaigla arveldus arvele Hansapangas 221019232745
selgitusse paluks austelt märkida mitu tava ja mitu fännipiletit vajatakse samasse paluks lisada
kontakt telefoni numbri (kuidagi peaks Teiega ju ühendust saama)
Kui on võimalik siis paluksime saata elektroonilise kirja aadressil stinger@hot.ee Teie poolse brooneeringu kohta(see lihtlustaks meie poolset andme töötlust)

Broneeringu ja ülekannete lõpp tähtajaks on 21.03.2003.
pileteid saab kätte alates 28.03.2003 kauplusest \"WORLD CLINIC\" aadressil Pärnu mnt 19 II korrus
kauplus avatud 11:00 - ..... info WORLD CLINIC 0 66 05 042

ROOTSI KUNN
12.03.03, 09:56
Jälle hakkab pihta see Jalgpallihaigla kilplaste töö,kus pileti kättesaamine tehakse nii keeruliseks ,kui vähegi võimalik.
Selle asemel ,et piletileviga kokku leppida: JH-la liikmekaardi ettenäitamisel saab iga liige kaks piletit sellise hinnaga ja sinna sektorisse. Lihtsalt kas ei viitsita või pea ei tööta.
Odavam on osta täispilet. :lahe:

Hellik
12.03.03, 10:05
Fännisektori piletimüügi süsteem on tõesti veidi keeruline, eriti väljaspool Tlnt elavale inimesele, kuid saame hakkama :) P.S. Hind on küll positiivne üllatus.

kabi elmar
12.03.03, 13:18
Pole küll minu asi möliseda ,aga minu arust jääb sellel \"rootsi munnil\" omal mõistust puudu.Minu IQ 0,1 ga saan ka aru kuidas pileteid hankida

:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

ROOTSI KUNN
12.03.03, 13:51
Originally posted by kabi elmar

Pole küll minu asi möliseda ,aga minu arust jääb sellel \"rootsi munnil\" omal mõistust puudu.Minu IQ 0,1 ga saan ka aru kuidas pileteid hankida

:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Et sul IQ tase nii nõrk on ,sellest saan juba sinu postitust lugedes aru .
Probleem pole mitte selles ,kuidas pileteid hankida vaid ,miks see toiming ei ole lihtsamaks tehtud (Mayhem tõi ka õige näite,mõeldud on ainult Tallinna liikmete peale)

P.S. Kui sa nii kõva mees oled siis pane järgmine kord ka oma õige nimi alla ,huilo !:viha:

kabi elmar
12.03.03, 14:12
mõne mehe ego on ikka küll taskupudelisuurune :D :D :D :D :D

silverman
12.03.03, 15:24
Originally posted by kabi elmar
mõne mehe ego on ikka küll taskupudelisuurune :D :D :D :D :D

Mõnel mehel on kabi suurem kui ajuraasuke vist (vihje mainitule: tegemist ei ole positiivse nähtusega).

Aff
12.03.03, 15:48
Kuulge, olge nüüd!
Jätke see möla, see on ju mõttetu.

Kes leiab, et selline süsteem pole miskit väärt, siis ostku endale piletilevist, aga igatahes on see minu meelest hea, kuigi jah, miks ei võiks saada niimoodi piletilevi kaudu asju ajada. Oleks pisut lihtsam küll, aga pole hullu, ega see ju nii tülikas ka ei ole.
Tegelikult ei tohiks see ju raske olla ka Tallinnast väljaspool aega veetvatele isikutele, sest piletite järele ei pea ju mingil kindlal kellaajal-kuupäeval tulema ja vahel satub ju vähemalt keegi tuttavateski ikkagi Tallinna ning Pärnu mnt algusest läbi astumine ei tekida pea mingit vaeva.
Igal juhul, kõik pileteid ostma!

:silm4:

Hunt
12.03.03, 21:41
nüüd tuleb leida inimene kellel olex hanzanet ja siis saab ka raha paigutatud sinna kuhu vaja! Aga kohal loodan olla! Kahjux pean muretsema pileti endale 15 krooni kallimalt aga ka selle elab üle! Ja tegelt pole asjas midagi keerulist! Kõik ei peagi olema kerge! JA tõsine jalka fänn saab oma pileti kätte nii või naa!:kaval:

kaala
12.03.03, 22:00
:jump2: :jump2: :jump2: :jump2: :jump2: :jump2: :jump4: :jump4: :jump4: :jump4:
tahaks ka sellele mängule minna, aga vot ausalt õeldes ei tea millal see toimubki.kas keegi oskaks informeerida???
mail:gaalja.kulla@mail.ee

-madis-
12.03.03, 22:12
Originally posted by kaala
tahaks ka sellele mängule minna, aga vot ausalt õeldes ei tea millal see toimubki.kas keegi oskaks informeerida???
Kohe ei saa ütlemata jätta, et igasugu lolle ka leidub.:viha:
kaala: Internet on suur ja lai --> otsi ainult.
Lõpeta see nonsens ükskord ära.:deemon:

asdf
12.03.03, 23:16
Originally posted by kaala

Võta näiteks Soccernet lahti ja vaata alajaotust EESTI KOONDIS...seal all on teema 2003.a mängud, klikka sinna ja oledki oma vastused saanud ;) :P

Hunt
13.03.03, 00:56
Mida te ikka piinate! 02.04 on mäng bulgaariaga! aga enne seda veel mäng Kanadaga mis toimub 29.03:kaval:

Sen
14.03.03, 13:26
Originally posted by MTÜ JPHaigla

MTÜ Jalgpallihaigla on broneerinud fännisektori piletid Eesti vs. Bulgaaria mängule

Hea orgunn teil küll!
Kas ikka tõesti on broneering? Soovitan siiski enne väljakarjumist broneeeringu kohta ka broneerida, sest järsku hiljem pole midagi broneerida!
Mina ja veel mu paar sõpra ostsime Piletipunktist eile piletid ära ja ei olnud keegi kuulnud mingist broneeringust.

b0xter
16.03.03, 12:10
hmm arvatavasti kebin ka piletipunkti ja ostan sealt, sest ega see 15.- ette taha ple ka palju ju... aga nu ostmata see pilet kai jää :)

kojamees
26.03.03, 21:32
Piletid n.n. fännisektorisse lähevad vabamüüki 02.04.2003 ja siis enam soodustust ei saa.Soodustust saab kui broneerite pileti ja kannate raha Jalgpallihaigla arvele või toote sularaha \"World Clinic\"usse Tallinn Pärnu mnt. 19 II korrus.:? :? :?

junks
26.03.03, 22:19
Mis mõttes vabamüüki? Kas see kui mina Tartust pileti fännisektorisse ostsin, ei ole vabamüük? Ilmselt nad siiski juba on seal.
Aa ega mina kah selles asjas end kodus ei tunne. :õnnelik:

rauno
27.03.03, 09:20
Niipalju kui mina olen aru saanud peab kojamees fännisektorina silmas VI sektori 4 esimest rida ,mille JH kinni broneeris,mitte tervet otsatribüüni:)

ise ostsin teatud asjaoludel pileti VI sektori 5-e ritta,kui ei eksi :P

kojamees
27.03.03, 14:58
Sa võid tõesti kontrollida kuhu Sa pileti ostsid.Meie ei broneerinud 4 esimest rida vaid ikka natukene rohkem.:) :?lik: ;)

rauno
27.03.03, 16:18
võib ka olla et eksin sest ma ei lugend ekraanilt mitu rida:P

selle fännisektori kohta lihtsalt tahtsin öelda et ega terve otsatribüün broneeritud polnud nagu siin on mu arust arvatud:D

Stinger
01.04.03, 20:19
Piletid saab kätte homme kella 1100st World Clinic´ust.
Vaata lisa http://www.worldclinic.ee

Stinger
051942263