PDA

View Full Version : EJL MV V liiga Põhi 2003 Ajakava



Refieus
12.03.03, 15:47
Et teil siis ka hea olla oleks!:P


Eesti jalgpalli meistrivõistluste V liiga Põhi 2003
Eesti karikavõistlused
Eesti väikesed karikavõistlused 2003

11.03.2003



06.03. Jalgpallihooaja avamine. Esiliiga ja meistriliiga klubide tutvustus ja pressikonverents, karikavõistluste ¼-finaalide ja väikeste karikavõistluste avaringi loosimine.


23.03. 14.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng

24.03. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng

10.04. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, II mäng (FC TVMK
ja FC Flora ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)

11.04. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste finaal (FC Flora kodumäng)

27.04. 18.00 Väikesed karikavõistlused, I mängupäev


I voor
27.04. 13.00 FC Soccernet - Kärdla LM Rannavärava st
01.05. 12.00 Dünamo Rummu - FC Nimeta Vasalemma Põhik. st.
01.05. 15.00 Eurouniv FC - FC Streetrace.org Rannavärava st
01.05. 18.00 FC Tiigrid - FC Futu Rannavärava st

II voor
03.05. 12.00 FC Reaal - Eurouniv FC Rannavärava st
03.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Soccernet Rapla Ühisgümn. st
03.05. 13.00 Kärdla LM - FC Tiigrid Kärdla linnast.
04.05. 12.00 FC Futu - Dünamo Rummu Õismäe Hum.gümn. st.


09.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/2-finaalid, I mäng (FC Flora ja
FC Flora ja FC TVMK ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)


III voor
10.05. 12.00 FC Soccernet - FC Reaal Rannavärava st
10.05. 13.00 Dünamo Rummu - Kärdla LM Vasalemma Põhik. st.
10.05. 15.00 FC Tiigrid - FC Streetrace.org Rannavärava st
11.05. 12.00 FC Nimeta - FC Futu Õismäe Hum.gümn. st.


15.05. 18.00 Väikesed karikavõistlused, II mängupäev.


IV voor
17.05. 12.00 FC Reaal - FC Tiigrid Rannavärava st
17.05. 12.00 FC Streetrace.org - Dünamo Rummu Rapla Ühisgümn. st
17.05. 13.00 Kärdla LM - FC Nimeta Kärdla linnast.
17.05. 15.00 Eurouniv FC - FC Soccernet Rannavärava st


18.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/2-finaalid, II mäng (FC Flora
ja FC TVMK ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)


V voor
24.05. 12.00 Dünamo Rummu - FC Reaal Vasalemma Põhik. st.
24.05. 12.00 FC Tiigrid - Eurouniv FC Rannavärava st
25.05. 13.00 FC Futu - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.
25.05. 16.00 FC Nimeta - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.


27.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikafinaal A. Le Coq Arena

28.05. 18.00 Väikesed karikavõistlused, III mängupäev


VI voor
31.05. 12.00 FC Reaal - FC Nimeta Rannavärava st
31.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Futu Rapla Ühisgümn. st
31.05. 15.00 Eurouniv FC - Dünamo Rummu Rannavärava st
31.05. 18.00 FC Soccernet - FC Tiigrid Rannavärava st

VII voor
07.06. 12.00 Dünamo Rummu - FC Soccernet Vasalemma Põhik. st.
08.06. 12.00 FC Futu - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
08.06. 13.00 Kärdla LM - FC Streetrace.org Kärdla linnast.
08.06. 15.00 FC Nimeta - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.

VIII voor
14.06. 13.00 FC Reaal - Kärdla LM Rannavärava st
14.06. 16.00 Eurouniv FC - FC Futu Rannavärava st
14.06. 19.00 FC Soccernet - FC Nimeta Rannavärava st
15.06. 15.00 FC Tiigrid - Dünamo Rummu Rannavärava st

IX voor
21.06. 12.00 FC Streetrace.org - FC Reaal Rapla Ühisgümn. st
21.06. 13.00 Kärdla LM - Eurouniv FC Kärdla linnast.
22.06. 12.00 FC Futu - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.
22.06. 15.00 FC Nimeta - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.


17.07. 18.00 Väikesed karikavõistlused, varupäev

20.07. 12.00 Väikeste karikavõistluste 1/4-finaalid


X voor
02.08. 12.00 FC Streetrace.org - Eurouniv FC Rapla Ühisgümn. st
02.08. 13.00 Kärdla LM - FC Soccernet Kärdla linnast.
03.08. 12.00 FC Futu - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.
03.08. 15.00 FC Nimeta - Dünamo Rummu Õismäe Hum.gümn. st.


06.08. 18.00 Väikeste karikavõistluste 1/2-finaalid 06.08. 18.00


XI voor
09.08. 12.00 Dünamo Rummu - FC Futu Vasalemma Põhik. st.
09.08. 13.00 FC Tiigrid - Kärdla LM Rannavärava st
09.08. 16.00 FC Soccernet - FC Streetrace.org Rannavärava st
10.08. 15.00 Eurouniv FC - FC Reaal Rannavärava st


13.08. Eesti 2003/2004 a karikavõistluste 1/32-finaalid ( vajadusel )


XII voor
16.08. 12.00 FC Reaal - FC Soccernet Rannavärava st
16.08. 12.00 FC Streetrace.org - FC Tiigrid Rapla Ühisgümn. st
16.08. 13.00 Kärdla LM - Dünamo Rummu Kärdla linnast.
17.08. 12.00 FC Futu - FC Nimeta Õismäe Hum.gümn. st.

XIII voor
23.08. 12.00 FC Tiigrid - FC Reaal Rannavärava st
23.08. 12.00 Dünamo Rummu - FC Streetrace.org Vasalemma Põhik. st.
23.08. 15.00 FC Soccernet - Eurouniv FC Rannavärava st
24.08. 13.00 FC Nimeta - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.


31.08. 18.00 Väikeste karikavõistluste finaal Kadrioru st


XIV voor
06.09. 12.00 FC Streetrace.org - FC Nimeta Rapla Ühisgümn. st
06.09. 12.00 FC Reaal - Dünamo Rummu Rannavärava st
06.09. 13.00 Kärdla LM - FC Futu Kärdla linnast.
06.09. 15.00 Eurouniv FC - FC Tiigrid Rannavärava st


09.09. 18.00 Eesti 2003/2004 a karikavõistluste 1/16-finaalid


XV voor
13.09. 12.00 Dünamo Rummu - Eurouniv FC Vasalemma Põhik. st.
13.09. 12.00 FC Tiigrid - FC Soccernet Rannavärava st
14.09. 12.00 FC Nimeta - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
14.09. 15.00 FC Futu - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.

XVI voor
20.09. 12.00 FC Reaal - FC Futu Rannavärava st
20.09. 13.00 FC Streetrace.org - Kärdla LM Rapla Ühisgümn. st
20.09. 15.00 FC Soccernet - Dünamo Rummu Rannavärava st
21.09. 12.00 Eurouniv FC - FC Nimeta Rannavärava st

XVII voor
27.09. 12.00 Dünamo Rummu - FC Tiigrid Vasalemma Põhik. st.
27.09. 13.00 Kärdla LM - FC Reaal Kärdla linnast.
28.09. 12.00 FC Futu - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.
28.09. 15.00 FC Nimeta - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.

XVIII voor
04.10. 11.00 FC Tiigrid - FC Nimeta Rannavärava st
04.10. 13.00 Eurouniv FC - Kärdla LM Rannavärava st
04.10. 16.00 FC Reaal - FC Streetrace.org Rannavärava st
05.10. 12.00 FC Soccernet - FC Futu Rannavärava st


08.11. 13.00 Eesti 2003/2004 karikavõistluste 1/8- finaalid

23.11. 11.00 Jalgpallihooaja pidulik lõpetamine

23.11. 15.00 Superkarikafinaal A. Le Coq Arenal või A. Le Coq MiniArenal: FC
Flora – Eesti Karikavõitja 2002/2003 (kui FC Flora võidab Eesti karika 2003, siis mängib Superkarikafinaalis karikafinalist)

Hunt
12.03.03, 16:55
JESSSSSSSSSS!:D :õnnelik: Nüüd kohe lõbusam! JA 1 mail kui ma peax olema katki on esimene mäng! Krt jälle ei saa siis juua! aga pole ka hullu!:kaval:

elmok6
13.03.03, 13:27
kas kuskil on infi ka teiste piirkondade ajakava kohta?

Lammas
13.03.03, 16:30
Originally posted by elmok6


kas kuskil on infi ka teiste piirkondade ajakava kohta?


Kannatust veel päev või kaks.

Raix
07.04.03, 16:01
väheke uudiseid... kuna Turba NJK II võistkond loobus Eesti 2003.a jalgpalli meistrivõistlustest, tõusis Dünamo Rummu IV liiga Ida piirkonda... seoses sellega ka uus ajakava:

Eesti jalgpalli meistrivõistluste V liiga Põhi 2003
Eesti karikavõistlused
Eesti väikesed karikavõistlused 2003

07.04.2003



06.03. Jalgpallihooaja avamine. Esiliiga ja meistriliiga klubide tutvustus ja pressikonverents, karikavõistluste ¼-finaalide ja väikeste karikavõistluste avaringi loosimine.


23.03. 14.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng

24.03. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng

10.04. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, II mäng (FC TVMK ja FC Flora ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)

11.04. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste finaal (FC Flora kodumäng)

27.04. 18.00 Väikesed karikavõistlused, I mängupäev


I voor
27.04. 13.00 FC Soccernet - Kärdla LM Rannavärava st
01.05. 15.00 FC Tiigrid - FC Futu Rannavärava st
01.05. 18.00 Eurouniv FC - FC Streetrace.org Rannavärava st

II voor
03.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Soccernet Rapla Ühisgümn. st
03.05. 13.00 Kärdla LM - FC Tiigrid Kärdla linnast.
03.05. 18.00 FC Reaal - Eurouniv FC Rannavärava st


09.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/2-finaalid, I mäng (FC Flora ja FC Flora ja FC TVMK ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)


III voor
10.05. 12.00 FC Soccernet - FC Reaal Rannavärava st
10.05. 15.00 FC Tiigrid - FC Streetrace.org Rannavärava st
11.05. 12.00 FC Nimeta - FC Futu Õismäe Hum.gümn. st.


15.05. 18.00 Väikesed karikavõistlused, II mängupäev.


IV voor
17.05. 12.00 FC Reaal - FC Tiigrid Rannavärava st
17.05. 13.00 Kärdla LM - FC Nimeta Kärdla linnast.
17.05. 18.00 Eurouniv FC - FC Soccernet Rannavärava st


18.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/2-finaalid, II mäng (FC Flora ja FC TVMK ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)


V voor
24.05. 18.00 FC Tiigrid - Eurouniv FC Rannavärava st
25.05. 13.00 FC Futu - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.
25.05. 16.00 FC Nimeta - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.


27.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikafinaal A. Le Coq Arena

28.05. 18.00 Väikesed karikavõistlused, III mängupäev


VI voor
31.05. 12.00 FC Reaal - FC Nimeta Rannavärava st
31.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Futu Rapla Ühisgümn. st
31.05. 15.00 FC Soccernet - FC Tiigrid Rannavärava st

VII voor
08.06. 12.00 FC Futu - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
08.06. 13.00 Kärdla LM - FC Streetrace.org Kärdla linnast.
08.06. 15.00 FC Nimeta - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.

VIII voor
14.06. 13.00 FC Reaal - Kärdla LM Rannavärava st
14.06. 16.00 FC Soccernet - FC Nimeta Rannavärava st
14.06. 19.00 Eurouniv FC - FC Futu Rannavärava st

IX voor
21.06. 12.00 FC Streetrace.org - FC Reaal Rapla Ühisgümn. st
21.06. 13.00 Kärdla LM - Eurouniv FC Kärdla linnast.
22.06. 12.00 FC Futu - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.
22.06. 15.00 FC Nimeta - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.


17.07. 18.00 Väikesed karikavõistlused, varupäev

20.07. 12.00 Väikeste karikavõistluste 1/4-finaalid


X voor
02.08. 13.00 Kärdla LM - FC Soccernet Kärdla linnast.
02.08. 18.00 FC Streetrace.org - Eurouniv FC Rapla Ühisgümn. st
03.08. 12.00 FC Futu - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.


06.08. 18.00 Väikeste karikavõistluste 1/2-finaalid 06.08. 18.00


XI voor
09.08. 13.00 FC Tiigrid - Kärdla LM Rannavärava st
09.08. 16.00 FC Soccernet - FC Streetrace.org Rannavärava st
10.08. 18.00 Eurouniv FC - FC Reaal Rannavärava st


13.08. Eesti 2003/2004 a karikavõistluste 1/32-finaalid ( vajadusel )


XII voor
16.08. 12.00 FC Reaal - FC Soccernet Rannavärava st
16.08. 12.00 FC Streetrace.org - FC Tiigrid Rapla Ühisgümn. st
17.08. 12.00 FC Futu - FC Nimeta Õismäe Hum.gümn. st.

XIII voor
23.08. 12.00 FC Tiigrid - FC Reaal Rannavärava st
23.08. 18.00 FC Soccernet - Eurouniv FC Rannavärava st
24.08. 13.00 FC Nimeta - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.


31.08. 18.00 Väikeste karikavõistluste finaal Kadrioru st


XIV voor
06.09. 12.00 FC Streetrace.org - FC Nimeta Rapla Ühisgümn. st
06.09. 13.00 Kärdla LM - FC Futu Kärdla linnast.
06.09. 18.00 Eurouniv FC - FC Tiigrid Rannavärava st


09.09. 18.00 Eesti 2003/2004 a karikavõistluste 1/16-finaalid


XV voor
13.09. 12.00 FC Tiigrid - FC Soccernet Rannavärava st
14.09. 12.00 FC Nimeta - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
14.09. 15.00 FC Futu - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.

XVI voor
20.09. 12.00 FC Reaal - FC Futu Rannavärava st
20.09. 13.00 FC Streetrace.org - Kärdla LM Rapla Ühisgümn. st
21.09. 12.00 Eurouniv FC - FC Nimeta Rannavärava st

XVII voor
27.09. 13.00 Kärdla LM - FC Reaal Kärdla linnast.
28.09. 12.00 FC Futu - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.
28.09. 14.00 FC Nimeta - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.

XVIII voor
04.10. 11.00 FC Tiigrid - FC Nimeta Rannavärava st
04.10. 13.00 Eurouniv FC - Kärdla LM Rannavärava st
04.10. 16.00 FC Reaal - FC Streetrace.org Rannavärava st
05.10. 12.00 FC Soccernet - FC Futu Rannavärava st


08.11. 13.00 Eesti 2003/2004 karikavõistluste 1/8- finaalid

23.11. 11.00 Jalgpallihooaja pidulik lõpetamine

23.11. 15.00 Superkarikafinaal A. Le Coq Arenal või A. Le Coq MiniArenal: FC Flora - Eesti Karikavõitja 2002/2003 (kui FC Flora võidab Eesti karika 2003, siis mängib Superkarikafinaalis karikafinalist)

Litmanen37
07.04.03, 16:41
P2ris lahe, 2 vooru kohe alguses j22b vahele...........futu vastu oleme siis kyll v2ga n2ljased

tsaka08
07.04.03, 16:57
no ee vea siis meil jälle kolme päeva jooxul 2 mängu ja üx kärdlas

Raix
05.05.03, 10:25
väike update.. Kärdla LM vs Eurohundid on ettepoole toodud seoses kohaliku staadioni ülekoormusega or smth..


Eesti jalgpalli meistrivõistluste V liiga Põhi 2003
Eesti karikavõistlused

05.05.2003



I voor
26.04. 18.00 Eurouniv FC - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st
27.04. 13.00 FC Soccernet - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st
01.05. 15.00 FC Tiigrid - FC Futu Rannavärava st

II voor
03.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Soccernet Rapla Ühisgümn. st
03.05. 13.00 Kärdla LM - FC Tiigrid Kärdla linnast.
03.05. 15.00 FC Reaal - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn st

III voor
10.05. 14.00 FC Soccernet - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st
10.05. 15.00 FC Tiigrid - FC Streetrace.org Rannavärava st
11.05. 14.00 FC Nimeta - FC Futu Õismäe Hum.gümn. st.

IV voor
17.05. 12.00 FC Reaal - FC Tiigrid Rannavärava st
17.05. 13.00 Kärdla LM - FC Nimeta Kärdla linnast.
17.05. 18.00 Eurouniv FC - FC Soccernet Rannavärava st

V voor
24.05. 18.00 FC Tiigrid - Eurouniv FC Rannavärava st
25.05. 13.00 FC Futu - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.
25.05. 16.00 FC Nimeta - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.

VI voor
31.05. 12.00 FC Reaal - FC Nimeta Rannavärava st
31.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Futu Rapla Ühisgümn. st
31.05. 15.00 FC Soccernet - FC Tiigrid Rannavärava st

IX voor
31.05. 13.00 Kärdla LM - Eurouniv FC Kärdla linnast.

VII voor
08.06. 13.00 Kärdla LM - FC Streetrace.org Kärdla linnast.
08.06. 14.00 FC Futu - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
08.06. 16.00 FC Nimeta - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.

VIII voor
14.06. 13.00 FC Reaal - Kärdla LM Rannavärava st
14.06. 16.00 FC Soccernet - FC Nimeta Rannavärava st
14.06. 19.00 Eurouniv FC - FC Futu Rannavärava st

IX voor
21.06. 12.00 FC Streetrace.org - FC Reaal Rapla Ühisgümn. st
22.06. 14.00 FC Futu - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.
22.06. 16.00 FC Nimeta - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.

X voor
02.08. 13.00 Kärdla LM - FC Soccernet Kärdla linnast.
02.08. 18.00 FC Streetrace.org - Eurouniv FC Rapla Ühisgümn. st
03.08. 12.00 FC Futu - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.

XI voor
09.08. 13.00 FC Tiigrid - Kärdla LM Rannavärava st
09.08. 16.00 FC Soccernet - FC Streetrace.org Rannavärava st
10.08. 18.00 Eurouniv FC - FC Reaal Rannavärava st

XII voor
16.08. 12.00 FC Reaal - FC Soccernet Rannavärava st
16.08. 12.00 FC Streetrace.org - FC Tiigrid Rapla Ühisgümn. st
17.08. 12.00 FC Futu - FC Nimeta Õismäe Hum.gümn. st.

XIII voor
23.08. 12.00 FC Tiigrid - FC Reaal Rannavärava st
23.08. 18.00 FC Soccernet - Eurouniv FC Rannavärava st
24.08. 13.00 FC Nimeta - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.

XIV voor
06.09. 12.00 FC Streetrace.org - FC Nimeta Rapla Ühisgümn. st
06.09. 13.00 Kärdla LM - FC Futu Kärdla linnast.
06.09. 18.00 Eurouniv FC - FC Tiigrid Rannavärava st

XV voor
13.09. 12.00 FC Tiigrid - FC Soccernet Rannavärava st
14.09. 14.00 FC Nimeta - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
14.09. 16.00 FC Futu - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.

XVI voor
20.09. 12.00 FC Reaal - FC Futu Rannavärava st
20.09. 13.00 FC Streetrace.org - Kärdla LM Rapla Ühisgümn. st
21.09. 12.00 Eurouniv FC - FC Nimeta Rannavärava st

XVII voor
27.09. 13.00 Kärdla LM - FC Reaal Kärdla linnast.
28.09. 12.00 FC Futu - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.
28.09. 14.00 FC Nimeta - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.

XVIII voor
04.10. 11.00 FC Tiigrid - FC Nimeta Rannavärava st
04.10. 13.00 Eurouniv FC - Kärdla LM Rannavärava st
04.10. 16.00 FC Reaal - FC Streetrace.org Rannavärava st
05.10. 12.00 FC Soccernet - FC Futu Rannavärava st

Raix
08.05.03, 14:02
Eesti 2003.a jalgpalli meistrivõistluste V liiga Põhja piirkonna mängukalendrisse on seoses Rannavärava staadioni mängukõlbmatusega sisseviidud järgmine muudatus:

IV voor
Pühapäeval, 18. mail kell 18:00 Eurouniv FC – FC Soccernet, Õismäe Humanitaargümnaasiumi staadionil aadressil Õismäe tee 130, Tallinn (oli 17.mail kell 18:00 Rannavärava staadionil)