Et teil siis ka hea olla oleks!:P
Eesti jalgpalli meistrivõistluste V liiga Põhi 2003
Eesti karikavõistlused
Eesti väikesed karikavõistlused 2003
11.03.2003
06.03. Jalgpallihooaja avamine. Esiliiga ja meistriliiga klubide tutvustus ja pressikonverents, karikavõistluste ¼-finaalide ja väikeste karikavõistluste avaringi loosimine.
23.03. 14.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng
24.03. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng
10.04. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, II mäng (FC TVMK
ja FC Flora ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)
11.04. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste finaal (FC Flora kodumäng)
27.04. 18.00 Väikesed karikavõistlused, I mängupäev
I voor
27.04. 13.00 FC Soccernet - Kärdla LM Rannavärava st
01.05. 12.00 Dünamo Rummu - FC Nimeta Vasalemma Põhik. st.
01.05. 15.00 Eurouniv FC - FC Streetrace.org Rannavärava st
01.05. 18.00 FC Tiigrid - FC Futu Rannavärava st
II voor
03.05. 12.00 FC Reaal - Eurouniv FC Rannavärava st
03.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Soccernet Rapla Ühisgümn. st
03.05. 13.00 Kärdla LM - FC Tiigrid Kärdla linnast.
04.05. 12.00 FC Futu - Dünamo Rummu Õismäe Hum.gümn. st.
09.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/2-finaalid, I mäng (FC Flora ja
FC Flora ja FC TVMK ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)
III voor
10.05. 12.00 FC Soccernet - FC Reaal Rannavärava st
10.05. 13.00 Dünamo Rummu - Kärdla LM Vasalemma Põhik. st.
10.05. 15.00 FC Tiigrid - FC Streetrace.org Rannavärava st
11.05. 12.00 FC Nimeta - FC Futu Õismäe Hum.gümn. st.
15.05. 18.00 Väikesed karikavõistlused, II mängupäev.
IV voor
17.05. 12.00 FC Reaal - FC Tiigrid Rannavärava st
17.05. 12.00 FC Streetrace.org - Dünamo Rummu Rapla Ühisgümn. st
17.05. 13.00 Kärdla LM - FC Nimeta Kärdla linnast.
17.05. 15.00 Eurouniv FC - FC Soccernet Rannavärava st
18.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/2-finaalid, II mäng (FC Flora
ja FC TVMK ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)
V voor
24.05. 12.00 Dünamo Rummu - FC Reaal Vasalemma Põhik. st.
24.05. 12.00 FC Tiigrid - Eurouniv FC Rannavärava st
25.05. 13.00 FC Futu - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.
25.05. 16.00 FC Nimeta - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.
27.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikafinaal A. Le Coq Arena
28.05. 18.00 Väikesed karikavõistlused, III mängupäev
VI voor
31.05. 12.00 FC Reaal - FC Nimeta Rannavärava st
31.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Futu Rapla Ühisgümn. st
31.05. 15.00 Eurouniv FC - Dünamo Rummu Rannavärava st
31.05. 18.00 FC Soccernet - FC Tiigrid Rannavärava st
VII voor
07.06. 12.00 Dünamo Rummu - FC Soccernet Vasalemma Põhik. st.
08.06. 12.00 FC Futu - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
08.06. 13.00 Kärdla LM - FC Streetrace.org Kärdla linnast.
08.06. 15.00 FC Nimeta - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.
VIII voor
14.06. 13.00 FC Reaal - Kärdla LM Rannavärava st
14.06. 16.00 Eurouniv FC - FC Futu Rannavärava st
14.06. 19.00 FC Soccernet - FC Nimeta Rannavärava st
15.06. 15.00 FC Tiigrid - Dünamo Rummu Rannavärava st
IX voor
21.06. 12.00 FC Streetrace.org - FC Reaal Rapla Ühisgümn. st
21.06. 13.00 Kärdla LM - Eurouniv FC Kärdla linnast.
22.06. 12.00 FC Futu - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.
22.06. 15.00 FC Nimeta - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.
17.07. 18.00 Väikesed karikavõistlused, varupäev
20.07. 12.00 Väikeste karikavõistluste 1/4-finaalid
X voor
02.08. 12.00 FC Streetrace.org - Eurouniv FC Rapla Ühisgümn. st
02.08. 13.00 Kärdla LM - FC Soccernet Kärdla linnast.
03.08. 12.00 FC Futu - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.
03.08. 15.00 FC Nimeta - Dünamo Rummu Õismäe Hum.gümn. st.
06.08. 18.00 Väikeste karikavõistluste 1/2-finaalid 06.08. 18.00
XI voor
09.08. 12.00 Dünamo Rummu - FC Futu Vasalemma Põhik. st.
09.08. 13.00 FC Tiigrid - Kärdla LM Rannavärava st
09.08. 16.00 FC Soccernet - FC Streetrace.org Rannavärava st
10.08. 15.00 Eurouniv FC - FC Reaal Rannavärava st
13.08. Eesti 2003/2004 a karikavõistluste 1/32-finaalid ( vajadusel )
XII voor
16.08. 12.00 FC Reaal - FC Soccernet Rannavärava st
16.08. 12.00 FC Streetrace.org - FC Tiigrid Rapla Ühisgümn. st
16.08. 13.00 Kärdla LM - Dünamo Rummu Kärdla linnast.
17.08. 12.00 FC Futu - FC Nimeta Õismäe Hum.gümn. st.
XIII voor
23.08. 12.00 FC Tiigrid - FC Reaal Rannavärava st
23.08. 12.00 Dünamo Rummu - FC Streetrace.org Vasalemma Põhik. st.
23.08. 15.00 FC Soccernet - Eurouniv FC Rannavärava st
24.08. 13.00 FC Nimeta - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.
31.08. 18.00 Väikeste karikavõistluste finaal Kadrioru st
XIV voor
06.09. 12.00 FC Streetrace.org - FC Nimeta Rapla Ühisgümn. st
06.09. 12.00 FC Reaal - Dünamo Rummu Rannavärava st
06.09. 13.00 Kärdla LM - FC Futu Kärdla linnast.
06.09. 15.00 Eurouniv FC - FC Tiigrid Rannavärava st
09.09. 18.00 Eesti 2003/2004 a karikavõistluste 1/16-finaalid
XV voor
13.09. 12.00 Dünamo Rummu - Eurouniv FC Vasalemma Põhik. st.
13.09. 12.00 FC Tiigrid - FC Soccernet Rannavärava st
14.09. 12.00 FC Nimeta - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
14.09. 15.00 FC Futu - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.
XVI voor
20.09. 12.00 FC Reaal - FC Futu Rannavärava st
20.09. 13.00 FC Streetrace.org - Kärdla LM Rapla Ühisgümn. st
20.09. 15.00 FC Soccernet - Dünamo Rummu Rannavärava st
21.09. 12.00 Eurouniv FC - FC Nimeta Rannavärava st
XVII voor
27.09. 12.00 Dünamo Rummu - FC Tiigrid Vasalemma Põhik. st.
27.09. 13.00 Kärdla LM - FC Reaal Kärdla linnast.
28.09. 12.00 FC Futu - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.
28.09. 15.00 FC Nimeta - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.
XVIII voor
04.10. 11.00 FC Tiigrid - FC Nimeta Rannavärava st
04.10. 13.00 Eurouniv FC - Kärdla LM Rannavärava st
04.10. 16.00 FC Reaal - FC Streetrace.org Rannavärava st
05.10. 12.00 FC Soccernet - FC Futu Rannavärava st
08.11. 13.00 Eesti 2003/2004 karikavõistluste 1/8- finaalid
23.11. 11.00 Jalgpallihooaja pidulik lõpetamine
23.11. 15.00 Superkarikafinaal A. Le Coq Arenal või A. Le Coq MiniArenal: FC
Flora – Eesti Karikavõitja 2002/2003 (kui FC Flora võidab Eesti karika 2003, siis mängib Superkarikafinaalis karikafinalist)
Eesti jalgpalli meistrivõistluste V liiga Põhi 2003
Eesti karikavõistlused
Eesti väikesed karikavõistlused 2003
11.03.2003
06.03. Jalgpallihooaja avamine. Esiliiga ja meistriliiga klubide tutvustus ja pressikonverents, karikavõistluste ¼-finaalide ja väikeste karikavõistluste avaringi loosimine.
23.03. 14.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng
24.03. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng
10.04. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, II mäng (FC TVMK
ja FC Flora ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)
11.04. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste finaal (FC Flora kodumäng)
27.04. 18.00 Väikesed karikavõistlused, I mängupäev
I voor
27.04. 13.00 FC Soccernet - Kärdla LM Rannavärava st
01.05. 12.00 Dünamo Rummu - FC Nimeta Vasalemma Põhik. st.
01.05. 15.00 Eurouniv FC - FC Streetrace.org Rannavärava st
01.05. 18.00 FC Tiigrid - FC Futu Rannavärava st
II voor
03.05. 12.00 FC Reaal - Eurouniv FC Rannavärava st
03.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Soccernet Rapla Ühisgümn. st
03.05. 13.00 Kärdla LM - FC Tiigrid Kärdla linnast.
04.05. 12.00 FC Futu - Dünamo Rummu Õismäe Hum.gümn. st.
09.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/2-finaalid, I mäng (FC Flora ja
FC Flora ja FC TVMK ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)
III voor
10.05. 12.00 FC Soccernet - FC Reaal Rannavärava st
10.05. 13.00 Dünamo Rummu - Kärdla LM Vasalemma Põhik. st.
10.05. 15.00 FC Tiigrid - FC Streetrace.org Rannavärava st
11.05. 12.00 FC Nimeta - FC Futu Õismäe Hum.gümn. st.
15.05. 18.00 Väikesed karikavõistlused, II mängupäev.
IV voor
17.05. 12.00 FC Reaal - FC Tiigrid Rannavärava st
17.05. 12.00 FC Streetrace.org - Dünamo Rummu Rapla Ühisgümn. st
17.05. 13.00 Kärdla LM - FC Nimeta Kärdla linnast.
17.05. 15.00 Eurouniv FC - FC Soccernet Rannavärava st
18.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/2-finaalid, II mäng (FC Flora
ja FC TVMK ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)
V voor
24.05. 12.00 Dünamo Rummu - FC Reaal Vasalemma Põhik. st.
24.05. 12.00 FC Tiigrid - Eurouniv FC Rannavärava st
25.05. 13.00 FC Futu - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.
25.05. 16.00 FC Nimeta - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.
27.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikafinaal A. Le Coq Arena
28.05. 18.00 Väikesed karikavõistlused, III mängupäev
VI voor
31.05. 12.00 FC Reaal - FC Nimeta Rannavärava st
31.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Futu Rapla Ühisgümn. st
31.05. 15.00 Eurouniv FC - Dünamo Rummu Rannavärava st
31.05. 18.00 FC Soccernet - FC Tiigrid Rannavärava st
VII voor
07.06. 12.00 Dünamo Rummu - FC Soccernet Vasalemma Põhik. st.
08.06. 12.00 FC Futu - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
08.06. 13.00 Kärdla LM - FC Streetrace.org Kärdla linnast.
08.06. 15.00 FC Nimeta - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.
VIII voor
14.06. 13.00 FC Reaal - Kärdla LM Rannavärava st
14.06. 16.00 Eurouniv FC - FC Futu Rannavärava st
14.06. 19.00 FC Soccernet - FC Nimeta Rannavärava st
15.06. 15.00 FC Tiigrid - Dünamo Rummu Rannavärava st
IX voor
21.06. 12.00 FC Streetrace.org - FC Reaal Rapla Ühisgümn. st
21.06. 13.00 Kärdla LM - Eurouniv FC Kärdla linnast.
22.06. 12.00 FC Futu - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.
22.06. 15.00 FC Nimeta - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.
17.07. 18.00 Väikesed karikavõistlused, varupäev
20.07. 12.00 Väikeste karikavõistluste 1/4-finaalid
X voor
02.08. 12.00 FC Streetrace.org - Eurouniv FC Rapla Ühisgümn. st
02.08. 13.00 Kärdla LM - FC Soccernet Kärdla linnast.
03.08. 12.00 FC Futu - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.
03.08. 15.00 FC Nimeta - Dünamo Rummu Õismäe Hum.gümn. st.
06.08. 18.00 Väikeste karikavõistluste 1/2-finaalid 06.08. 18.00
XI voor
09.08. 12.00 Dünamo Rummu - FC Futu Vasalemma Põhik. st.
09.08. 13.00 FC Tiigrid - Kärdla LM Rannavärava st
09.08. 16.00 FC Soccernet - FC Streetrace.org Rannavärava st
10.08. 15.00 Eurouniv FC - FC Reaal Rannavärava st
13.08. Eesti 2003/2004 a karikavõistluste 1/32-finaalid ( vajadusel )
XII voor
16.08. 12.00 FC Reaal - FC Soccernet Rannavärava st
16.08. 12.00 FC Streetrace.org - FC Tiigrid Rapla Ühisgümn. st
16.08. 13.00 Kärdla LM - Dünamo Rummu Kärdla linnast.
17.08. 12.00 FC Futu - FC Nimeta Õismäe Hum.gümn. st.
XIII voor
23.08. 12.00 FC Tiigrid - FC Reaal Rannavärava st
23.08. 12.00 Dünamo Rummu - FC Streetrace.org Vasalemma Põhik. st.
23.08. 15.00 FC Soccernet - Eurouniv FC Rannavärava st
24.08. 13.00 FC Nimeta - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.
31.08. 18.00 Väikeste karikavõistluste finaal Kadrioru st
XIV voor
06.09. 12.00 FC Streetrace.org - FC Nimeta Rapla Ühisgümn. st
06.09. 12.00 FC Reaal - Dünamo Rummu Rannavärava st
06.09. 13.00 Kärdla LM - FC Futu Kärdla linnast.
06.09. 15.00 Eurouniv FC - FC Tiigrid Rannavärava st
09.09. 18.00 Eesti 2003/2004 a karikavõistluste 1/16-finaalid
XV voor
13.09. 12.00 Dünamo Rummu - Eurouniv FC Vasalemma Põhik. st.
13.09. 12.00 FC Tiigrid - FC Soccernet Rannavärava st
14.09. 12.00 FC Nimeta - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
14.09. 15.00 FC Futu - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.
XVI voor
20.09. 12.00 FC Reaal - FC Futu Rannavärava st
20.09. 13.00 FC Streetrace.org - Kärdla LM Rapla Ühisgümn. st
20.09. 15.00 FC Soccernet - Dünamo Rummu Rannavärava st
21.09. 12.00 Eurouniv FC - FC Nimeta Rannavärava st
XVII voor
27.09. 12.00 Dünamo Rummu - FC Tiigrid Vasalemma Põhik. st.
27.09. 13.00 Kärdla LM - FC Reaal Kärdla linnast.
28.09. 12.00 FC Futu - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.
28.09. 15.00 FC Nimeta - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.
XVIII voor
04.10. 11.00 FC Tiigrid - FC Nimeta Rannavärava st
04.10. 13.00 Eurouniv FC - Kärdla LM Rannavärava st
04.10. 16.00 FC Reaal - FC Streetrace.org Rannavärava st
05.10. 12.00 FC Soccernet - FC Futu Rannavärava st
08.11. 13.00 Eesti 2003/2004 karikavõistluste 1/8- finaalid
23.11. 11.00 Jalgpallihooaja pidulik lõpetamine
23.11. 15.00 Superkarikafinaal A. Le Coq Arenal või A. Le Coq MiniArenal: FC
Flora – Eesti Karikavõitja 2002/2003 (kui FC Flora võidab Eesti karika 2003, siis mängib Superkarikafinaalis karikafinalist)
Kommentaar