PDA

View Full Version : Uus koondise särk JPH liikmetele

MTÜ JPHaigla
13.03.03, 13:18
Taas koondisel uus särk ja JPH liige saab selle endale 785.-.Teised ostavad kauplustest üle Eesti letis oleva hinnaga (1100.- kuni 1300.-)
Nii nagu eelmine kord,kui seda ajas Miq tegeleb sellega seekord Rotten.
Teil on vaja kanda JPH arvele 785.- ja saata meil maardulane@hot.ee,kuhu palume kirja panna särgi värv (sinine või valge).varrukate pikkus (kas pikk või lühike),särgi suurus (XL , L , M -antud hetkel on neid suurusi aga kui tuleb teisi suurusi anname siin teada) ja PANE TÄHELE number mida soovid särgile (number võib koosneda kuni kahest arvust-teie neda ära nägemise järgi) Täpsem info Kojamehelt 05219882 või kojamees@jalgpallihaigla.ee või tööpäeviti ja tööajal 6605042.

Juks
13.03.03, 13:24
Kas tõesti on Eesti Jalgpalli Liit minemas Inglismaaga sama teed, kus koondise särgid pea iga aasta tagant vahetuvad?? Igatahes võiksite võimaluse korral selle uue särgi pildi üles riputada, siis ei pea põrsast kotis ostma. ;)

Kahju on ainult neist vutisõpradest, kes kogusid kõva raha eelmise särgi ostmiseks, et olla rahvusmeeskonna meestega sarnane. Isiklikult särgivahetuse vastu pole, kuid miks just nüüd EM valikturniiri keskel seda tegema peab, ei mõista.

Hellik
13.03.03, 13:32
Praeguse särgiga mängiti minu mäletamist mööda esimest korda 2000. aasta aprillis Luksemburgi vastu, seega saab sellest juba 3 aastat. Ise ei näe küll mingit vajadust uue särgi ostmiseks, see rohkem uusfännide või lihtsalt särgitute jaoks :P

Mätas
13.03.03, 14:43
Särgitu ootab suuruse S või XS saabumist...

Pätu
13.03.03, 15:44
kas see särk samasugune nigu eelminegiet miski tavaline nike särk millele vapp peale löödud ja küsitakse 2 x hinda ?

greenday
13.03.03, 17:32
Kangesti tahaks uue särgi pilti näha!

greenday
13.03.03, 17:35
Originally posted by Pätu

kas see särk samasugune nigu eelminegiet miski tavaline nike särk millele vapp peale löödud ja küsitakse 2 x hinda ? Arvan, et see aeg, kui Eesti koondisele Nike suurune firma eraldi särgi disainib tuleb mitte enne kui siis, kui Eesti mõnele finaalturniirile pääseb.

Glazza
13.03.03, 17:45
Kusjuures tuleb nentida, et meie koondise vana särk oli ikka jube hea. Materjal on super, aga materjal-materjaliks. Minu meelest on ta ka igati ilus. Eriti käisete kujundus. Silm puhkab kohe sellel. Ainus, et see XL märk seal all on selline suht kohatu..:lahe:

ROOTSI KUNN
13.03.03, 22:35
Nägin seda uut Nike särki hooaja avamisel mannekeeni seljas ja ütlen ausalt: ei meeldi üldse. Nigu mingi kandoon. Vana on ikka palju kenam. Ei tea , võibolla olen vanaga lihtsalt harjunud , kuid mina küll niikaua endale seda uut ei osta ,kui vana on ribadeks kantud:P .

ROOTSI KUNN
14.03.03, 11:46
Millal uusi Flora särke saaks soodushinnaga osta? Mul on mitu tahtjat olemas.:)
Ka vanad särgid ,ma mõtlen vanema logoga läheks loosi.

Pealik
14.03.03, 12:07
Ma kah siin nagu siuke mees kellel veel koondise särk ostmata ja oleks meeldiv kui riputaksite mingi lingi siia üles kust saaks neid uusi särke ka imetleda.

rauno
14.03.03, 12:13
Kunn vanu flora särke nägin alles hiljuti veel kristiine keskuses,cityspordis hind oli 595.-
oli nii rohelisi kui valgeid.:P

greenday
14.03.03, 21:27
nõuan pilti!

maardulane
14.03.03, 23:30
varsti peaks pilt koondise särgist näha olema
rotten

greenday
15.03.03, 00:02
Muide Tartus Lõunakeskuses on müügil eesti koondise särkide baassärgid - valged ja punased - mingi 500-600 krooni. Nii et kui keegi tahab endale meisterdada ainulaadset punast Eesti koondise särki, siis palun - vaja ainult ELJ logo juurde õmmelda. (Minu meelest päris hea idee).

Jaan
15.03.03, 06:54
Yks tundmatuks j22da sooviv foorumi liige ostis omal ajal Lotto s2rgi ja pani sinna EJL-i vapi peale. Oli nagu p2ris. P2rast vahetas iirlasega Iiri koondise s2rgi vastu vms.

T6ll
15.03.03, 13:24
Kui huvi on siis oleks pakkuda müügiks mõned endiste aegade Eesti vutikoondise särgid (Lotto).

Mudeleid on nii sinist kui ka valget värvi, samuti erinevate varruka pikkustega, suuruseks on XL. Lisan veel niipalju, et neid kõiki on kandnud kunagi koondise mängijad ise.

Hinnaks on 300!

Soovist andke teada, kas privaatsõnumina või e-mailiga (markoid@hot.ee)!

b0xter
16.03.03, 11:22
hmm nu jah vaatax hea meelega ka pilti ja siis ostax ka maybe :P

junks
16.03.03, 23:38
mulle öeldi tartu cityspordist, et uus koondise särk pidavat olema veidi sarnane vene koondise särgiga, ma ei tea kas siis värvide paigutus või lõige vms.

Kui võimalus, siis toppige pilt üles.

greenday
17.03.03, 12:13
Originally posted by junks

mulle öeldi tartu cityspordist, et uus koondise särk pidavat olema veidi sarnane vene koondise särgiga, ma ei tea kas siis värvide paigutus või lõige vms.

Kui võimalus, siis toppige pilt üles.Siis ta on sarnane ka ManU uue särgiga ja üldse kõikide Nike särkidega mis MMil osalesid (ainult mitte Nigeeria neoonroheliste lehvikutega :D).

b0xter
18.03.03, 00:51
enne andorra reisi võix särgi ära isegi osta :) aga jah ... pilti tahax ka näha :)

yheksa
18.03.03, 10:04
Noh aga ootab Eesti-Kanada mänguni ja küllap siis meestel särgid seljas on :myts7:

Tembu
18.03.03, 12:39
Kes viitsib leiab mõningased sinised Nike särgid kitbag.com´st....variante on erinevaid ning üks on nilbem kui teine...
Siuke tunne et särgid pole veel Eestisse jõudnudki, aga promo juba käib.

Pealik
18.03.03, 16:53
tundub, et ega enne Kanada mängu uusi särk vist ei näegi. Eks siis koondise meeste seljas näemegi.

maardulane
18.03.03, 23:43
Kes tahavad näha pilti uuest koondisesärgist,andku teada meili aadressil
rotten.maardulane@mail.ee saadan teile pildi meilile . lähiajal proovin pildi ka siia üles riputada.

greenday
19.03.03, 02:24
Originally posted by Juks

Kas tõesti on Eesti Jalgpalli Liit minemas Inglismaaga sama teed, kus koondise särgid pea iga aasta tagant vahetuvad?? Igatahes võiksite võimaluse korral selle uue särgi pildi üles riputada, siis ei pea põrsast kotis ostma. ;)

Kahju on ainult neist vutisõpradest, kes kogusid kõva raha eelmise särgi ostmiseks, et olla rahvusmeeskonna meestega sarnane. Isiklikult särgivahetuse vastu pole, kuid miks just nüüd EM valikturniiri keskel seda tegema peab, ei mõista.Või siis kui asja positiivsest poolest vaadata, saavad need \"vana\" särgi omanikud nüüd uhkustada, et nad on vanakoolifännid.;)

greenday
19.03.03, 11:40
Riputasin maardulase saadetud pildid valgest särgist ülesse, et ka teised saaksid uudistada.

www.hot.ee/andresoper/a.jpg

www.hot.ee/andresoper/b.jpg

Minu arvates on särk fantastiliselt ilus. Ilusaim senistest. Totaalselt tänapäevane disain - just piisavalt erinev võrreldes senise särgiga. Justkui uue ajastu märk. Olgugi, et täpselt samad särgid on Brasiilial, ManUl, Usal ja veel paljudel, mind see ei häiri. (Ei, ma ei ole afilieeritud Nike korporatsiooniga ;) ).

Pange kindlasti ka sinise särgi pilt üles!

Tembu
19.03.03, 11:50
Originally posted by greenday

Originally posted by Juks

Kahju on ainult neist vutisõpradest, kes kogusid kõva raha eelmise särgi ostmiseks, et olla rahvusmeeskonna meestega sarnane. Isiklikult särgivahetuse vastu pole, kuid miks just nüüd EM valikturniiri keskel seda tegema peab, ei mõista.Või siis kui asja positiivsest poolest vaadata, saavad need \"vana\" särgi omanikud nüüd uhkustada, et nad on vanakoolifännid.;)

Uusim sõnavara ütleb nn uute fännide kohta GLORY HUNTER´id......:)

Aga valgel särgil tunud EJL logo kuidagi sitasti pealeliimitud/õmmeldud olevat..Nats robustne töö IMHO

maardulane
19.03.03, 15:21
OOTAN AGA TELLIMUSI SÄRGILE.SININE SÄRK PEAKS ÜLEVAL OLEMA www.jalajalg.ee
:silm3:

ROTTEN

mjkk
19.03.03, 15:32
Originally posted by maardulane

OOTAN AGA TELLIMUSI SÄRGILE.SININE SÄRK PEAKS ÜLEVAL OLEMA www.jalajalg.ee
:silm3:

ROTTEN

Eee...st. et see jalajalg.ee on täiesti valge ja tühi leht, ehk kontrollid järele?

maardulane
19.03.03, 21:05
VABANDAN,SEDA JALAJÄLGE TÕESTI EI OLE:viha:

eston maravilha
19.03.03, 22:18
http://www.kitbag.com/product_images/maxzoom/prd_maxzoom_184554-463.jpg

ja nüüd mõelde siia juurde ejl logo ja voila. eesti uus särk

junks
19.03.03, 23:59
Muidu täiesti tip-top, aga särgil võix v-kaelus olla. On see ju jalpallisärkidele omane, kuigi viimasel on need särgistiilid kõvasti varieeruma hakanud.
Endale meeldib, eks tuleb muretseda.
:sega1:

Jaan
20.03.03, 03:53
Selline kyss, et kas f2nnidele myydavad s2rgid on 6iged, nn. m2ngijas2rgid (2-kihilised) v6i siis yhekihilised f2nnis2rgid?

eston maravilha
20.03.03, 04:33
hea kui koondiski need 2-kihilised saab

Tembu
20.03.03, 11:40
See ongi siis nn Brasiilia stiilis särk. Need valged triibud ei just 5+ väärt:P.....Kuid minu arust on kõik Nike uues stiilis särgid 2 kihilised...Kõik särgid tehakse ühe valemi alusel Portugalis...

Esmamulje järgi on tegu pidzhaamaga....Lotto särk on ikke elav klassika selle kõrval.

vx
20.03.03, 13:04
Täitsa OK! Kui oleks veel veidi musta, mõjuks ehk effektsemalt, kuid eks tuleb jälle mustad püksid jalga ajada, nagu ikka.:doh:
Kas antud särk on ikka yksyhele mängijate särgiga?:segadus:
Millal seesuguse särgi selga saab tõmmata ehk millal need müüki tulevad?

juugend:)

greenday
20.03.03, 14:23
Originally posted by vx

Täitsa OK! Kui oleks veel veidi musta, mõjuks ehk effektsemalt, kuid eks tuleb jälle mustad püksid jalga ajada, nagu ikka.:doh:
Kas antud särk on ikka yksyhele mängijate särgiga?:segadus:
Millal seesuguse särgi selga saab tõmmata ehk millal need müüki tulevad?

juugend:)Millal müüki tulevad? Selle teema algust soovitan lugeda.

Peku
20.03.03, 17:11
ei meeldi mulle uue särgi juures see, et valge triibuga mitte mustaga ja veel mõned detailid. höhh, ma ütlen

Jaan
21.03.03, 00:24
Originally posted by tembuu

See ongi siis nn Brasiilia stiilis särk. Need valged triibud ei just 5+ väärt:P.....Kuid minu arust on kõik Nike uues stiilis särgid 2 kihilised...Kõik särgid tehakse ühe valemi alusel Portugalis...

Esmamulje järgi on tegu pidzhaamaga....Lotto särk on ikke elav klassika selle kõrval.

Eksid, f2nnidele tehakse yhekihilisi s2rke. Sama valemi j2rgi tegutseb ka adidas.

troll
25.03.03, 12:59
Kellel huvi, ostku kohe ära, hetkel veel 25£:

http://www.kitbag.com/stores/kitbag_4_0/brands/nike/nike_proddetails_v4.asp?pid=6680

Varasem kogemus näitab, et sügiseks maksab ca 10-12£.
Kes kannatab, see kaua elab:õnnelik:

b0xter
04.04.03, 23:44
hmm aga kui nyyd tellin selle särgi Maardulase kääst vms.. siis kaua läheb kuni kätte saada see?

Cravedigga
07.04.03, 00:03
kui tellin, kas siis saadetakse see mulle viljandisse? või pean ise tulema järgi? viimane variant oleks liiast juba...

bianconeri
07.04.03, 02:11
Võibolla olen vanamoodne, aga... Kas selle särgi eest on võimalik sulas maksta ja samal päeval kätte saada?Kuidagi ei istu mulle see\"kanna raha üle ja jää ootama\"-stiilis kauplemine.Jah, eks hind - 785 kr. vist - selle särgi eest on ülemine piir , mida maksta, igatahes 1195 kr.(nagu ta poehind on) ma küll omast taskust välja käia ei kavatse:viha:

greenday
08.04.03, 04:13
Nägin täna uut särki poes. Kurradi ilus ikka. Oleks palju raha, siis kohe ostaks. Mulle meeldib see, et on matt riie, mitte läikiv nagu eelmisel. Ja lõige on ka ülistiilne.

b0xter
13.04.03, 15:29
hmm et kas siis tuleb miski vastus ka selle kohta, et kaua läheb kuni särgi kätte saan? :)

maardulane
15.04.03, 10:26
Millal täpselt särgid kätte saab ei tea,oleneb sellest kui ruttu saab kokku 20 tahtjat! Tahaks juba isegi rutem!!!tahtjaid on alles 7,kuigi saab tellida juba terve kuu... :reiv:

maardulane
18.04.03, 19:53
Minu meili aadress on nüüd
rotten.maardulane@mail.ee
Kuna hotiga on mingi pidev jama,siis nüüd paluks oma särgi soovid sellel aadressil saata!!!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

maardulane
28.04.03, 13:31
Särgi tahtjad on tänase seisuga:
1.Vandersell-sinine-lühikese varrukaga-suurus L-nr 11
2.Jants-sinine-pikka varrukaga-suurus L-nr--
3.Rain Saal-sinine-lühikese varrukaga-suurus M-nr 8
4.Rotten-valge- pikka varrukaga-suurus XL-nr 81
5.Juugend ? ? ? ? ?
6.Aabel ? ? ? ? ?
7.Boxter ? ? ? ??

Kelle nime järgi on ?????-Paluks meilida ja täpsustada millist särki soovitakse !?!
maardulane@hot.ee
rotten.maardulane@mail.ee
055 10092
6001635/õhtuti 21,00 -00,00/
:jump1: :jump1: :jump1:

b0xter
05.05.03, 11:58
tahan sinist lyhikeste varrukatega L ja nr 10

bianconeri
05.05.03, 19:21
Originally posted by maardulane

Millal täpselt särgid kätte saab ei tea,oleneb sellest kui ruttu saab kokku 20 tahtjat! Tahaks juba isegi rutem!!!tahtjaid on alles 7,kuigi saab tellida juba terve kuu... :reiv:
Dengi vetsherom, stulja utrom. A na oborot mozhno? Mozhno... No dengi
v perjot!
:D

xKxAxPxUx
31.05.03, 22:06
mul on see juba olemas:õnnelik:

kaala
31.05.03, 22:45
Originally posted by xKxAxPxUx

mul on see juba olemas:õnnelik: ja mis sest kõikide fännide ees kuulutad?

kojamees
05.06.03, 00:35
Kes tellisid neile teadmiseks et saime vajaliku arvu kokku ja peagi särgid käes :)

mjkk
05.06.03, 15:31
Väga hea uudis, kojamees, aga räägi, kas raha maksab siis, kui kauba kätte saab? Ise pole Andorra-mängu ajal Eestimaa mandrilisel pinnal, seega ei venita ära, Horvaatia kenad piletid aga juba näpus. Maksab siis, kui kätte saab? :)

kojamees
05.06.03, 15:46
To Magpie
Raha ikka eelnevalt jalgpallihaigla arvele nagu eelpool kirjas ,muidu jäävad need välja ostmata.
Ja millal ja kuidas hiljem,siis hetkel \"hiljem\" ei ole-vaid lähevad kallihinnaga jaemüüki .Samas võid lähetada mulle meili kojamees1@hot.ee

lennu
06.07.03, 14:23
selline küsimus, et kas S suurust ei ole ikka veel võimalik saada? ja kui ma praegu tellimuse esitan, siis kui kaua orienteeruvalt läheb kätte saamiseks?

kaala
20.07.03, 20:07
Originally posted by troll

http://www.kitbag.com/stores/kitbag_4_0/brands/nike/nike_proddetails_v4.asp?pid=6680

Kes kannatab, see kaua elab:õnnelik: kas juba tegeletakse 10-12£ maksvate särkide müümisega? tahaks endale ka seda odavamat soetada :)

17
21.07.03, 22:21
Originally posted by kaala

Originally posted by troll

Kes kannatab, see kaua elab:õnnelik: kas juba tegeletakse 10-12£ maksvate särkide müümisega? tahaks endale ka seda odavamat soetada :)

sellise hinnaga võiks ise kah sinisärgi soetada

jansa
22.07.03, 14:48
... mul ei tule see Nike sait lahti..äkki keegi räägiks lähemalt et kuidas ja mismoodi neid n.ö. toorikuid osta saab, kas peab olema mingi teatud kogus või hulk et saaks tellida, ja kas ülepea keegi sealt oste tellinud on ja kauba kätte saanud kunagi. Sellisel juhul oleks ise ka tellija u. 3..7 särgile. Ilmselt on vajalik ka krediitkaardi olemas olu, seegi püole probleem nii et võib kopereeruda..:P

kyps
22.07.03, 15:03
minu teada kitpag.com kaudu eestist osta ei saagi. parandage mind kui ma eksin

greenday
22.07.03, 15:11
Originally posted by kyps

minu teada kitpag.com kaudu eestist osta ei saagi. parandage mind kui ma eksinwww.soccer.com ei tunnista samuti sellist maad nagu Eesti :(

jansa
23.07.03, 11:16
... aga millest siis siinne poleemika ...:oih: Või on niisama tore kiibitsemas käijja:D

Even
21.08.03, 00:16
Ega ei saa särki oma nimega!;)

xKxAxPxUx
21.08.03, 13:30
tahax kah enda nimega saada kuigi mul olemas aga yhe võix veel soetada

Even
21.08.03, 13:41
Kust sa said oma nimega?:D

kyps
12.11.03, 09:30
Eestil siis uued särgid, Päevalehe jutt siin (http://www.epl.ee/artikkel_250154.html)

rauno
12.11.03, 09:40
päris ilus särk teine,logo tundub pildil ainult veits imelikus kohas,liiga vasakul.nagu pole päris keskel ,võibolla pole särk mannekeenil korralikult seljas või on minu silmvaade väärakas:D
a pildil tundub ilus et tuleb vist uues särgi jaoks raha koguma hakata.

2mSööt3mMööda
12.11.03, 11:17
Mulle tundub, et praegu kasutusel olev särk on normaalsem.

zilde
12.11.03, 15:08
Aina hullemaks kipub minema! Esimene Nike-i oma oli ilus aga kolmas (helesinine +
EJL-i logo keskel) kohe mitte ei meeldi - kuhu on kadunud traditsioonid :(
Endal vanem Nike-i oma ja seda uue vastu kyll vahetada ei kavatse.

Aabel
12.11.03, 16:10
krt. alles ju tuli uus särk, kas nüüd tuleb siis iga aasta uus särk.:(
Seda ka, et eelmised niked tunduvad praegu ilusamad ;) aga vaja oma silmaga kaeda.

eston maravilha
12.11.03, 20:55
uued särgid tulevad alles järgmise aasta sügisest st. et praegune säörk on olnud 2 aastat selleks ajaks.. ja keegi ei käsi seda osta ju

Jaan
13.11.03, 02:31
Originally posted by Aabel

krt. alles ju tuli uus särk, kas nüüd tuleb siis iga aasta uus särk.:(
Seda ka, et eelmised niked tunduvad praegu ilusamad ;) aga vaja oma silmaga kaeda.

Manyoo fännidel on veel raskem. Neile teeb Nike 2 aasta jooksul 5 uut särki. Samas küsivad muidugi ühe särgi eest vähem nutsu välismaal.

rohelineKonn
21.11.03, 11:53
hiljemalt laupäevaks oleks vaja Eesti koondise särki suuruses L. mis ma nüüd tegema pean.

ps. kasutatud ei kõlba

rauno
21.11.03, 11:57
mine poodi ja osta

rohelineKonn
21.11.03, 12:08
Originally posted by THE BRIGHT ONE

mine poodi ja osta

seda ma umbes küsingi, et millisesse poodi? või et äkki müüb haigla ka? kus ma tean, kas haiglal on huvi müüa, või on see lihtsalt heategevus. kui haiglal sellest mingit rõõmu on, siis ostaks n(t)eilt.

rauno
21.11.03, 12:19
no koondise särke saab väga paljudest poodidest, ntx citysport(nike esinduskauplus pärnu mnt-l ja kristiine keskuses)
siis sportlandist,kaubamajast jne jne.

JH kaudu müüdav kaup on

apteegis (http://www.jalgpallihaigla.ee/index.php?id=/apteek)

kuid seal koondise särke pole.

ehk on sellest abi

rohelineKonn
21.11.03, 12:23
Originally posted by rauno

ehk on sellest abi

no sellest juba on. aitäh

Stinger
24.11.03, 22:54
Kavas on tellida uus kogus koondise särke. Seekord ainult uut mudelit.
Hind peaks olema sama, mis ennegi ehk 785 EEK:õnnelik:
Tellimusi saab saata Rottenile maardulane@hot.ee või minna läbi World Clinic\'ust uue aadressiga Roosikrantsi 19.
Praeguse hetkega on 5 tahtjat koos, seega kiirustage, sest varsti tellime särgid ära.

Stinger

Tembu
25.11.03, 16:58
Nimed-numbrid võimalikud..?

Stinger
25.11.03, 18:28
Originally posted by tembuu

Nimed-numbrid võimalikud..?

Süsteem on sama, mis eelmisel korral.

cobras
28.11.03, 09:30
see hind tundub kahtlane kas on see äkki ainult jalgpallihaigla liikmetele:oih:

vandersell
29.01.04, 21:37
Originally posted by kyps

Eestil siis uued särgid, Päevalehe jutt siin (http://www.epl.ee/artikkel_250154.html)
Nii-nii, paistab, et asi lähebki selliseks (http://www.arsenal-mad.co.uk/news/loadnews.asp?cid=TMNW&id=139906). Mulle igatahes ei meeldi... Kõik Niked samasugusteks?

rauno
23.02.04, 18:20
huvitav kaugele on arenenud see järgmine tellitav partii särkidest,sain aru et detsembriks saavad valma kuid see kes teab mis ajast möödas:(
uus hooaeg algamas ja puha

Stinger
23.02.04, 19:13
Originally posted by rauno

huvitav kaugele on arenenud see järgmine tellitav partii särkidest,sain aru et detsembriks saavad valma kuid see kes teab mis ajast möödas:(
uus hooaeg algamas ja puha

soovijaid on liiga vähe, vähesed on konkreetset soovi avaldanud, Rotten tegeleb selle teemaga, soovijad võiks tema poole pöörduda:õnnelik:

teadjamees2
23.02.04, 20:52
Särgi tellimine lihtne:tuleb saata meil : maardulane@hot.ee ja kirjutada,mis värvi(sinine-valge),pikk või lühike varrukas,mis mõõt ja mis number :D
Kui teatud hulk rahvast koos.läheb särk tellimisse.Siiani olen saanud vaid 3 meili ja mingit tagasi sidet mul pole tellijate poolt. Särgi hind 785eek.Maksta saab kas sulas või siis JPH arvele.
Parem maksta ülekandega,sest eelmine kord jäi nii mõnelgi fännil särk välja ostmata!!!
Jalgpallihaigla arve nr:A/A number: Hansapank, 221019232745

Tervitades ROTTEN
+37258129799

teadjamees2
12.03.04, 02:52
Saan aru,et tahtjaid pole.....:õnnelik:

netu
17.03.04, 15:58
Muide! Kawe Plaza Cityspordis on miskid kolimishinnad ja uued koondisesärgid saadaval 595 krooniga. vot :)

jansa
17.03.04, 17:14
...good news ... hakkavad normhinnale juba lähenema...

troll
18.03.04, 20:35
Sain täna Kawe Cityspordist XL särgi Operi numbriga 598 eek. Tore olla kohe, hunnik raha säästetud...

Kel vähegi võimalik, tormake kohale. Suurused alates M-XXL

kaala
19.03.04, 19:11
palun kas keegi ütleks kus see Kawe Plaza Citysport asub:õnnelik: pole pealinna inimene tõesti ei tea:P

netu
19.03.04, 19:27
Vabaduse väljakul, kui see sulle midagi ütleb ;)

kaala
19.03.04, 19:43
Originally posted by netu

Vabaduse väljakul, kui see sulle midagi ütleb ;) ja tallinnas ikka jah?:doh: :õnnelik:

Pealik
19.03.04, 19:51
ma rohkem vabaduse väljakuid ei tea. aga igatahes vabduse väljakul ja hotell Palce vastas on kena uus hoone. võtad mõned sammud statka poole ja oledki kohal;)

zacks16
19.04.04, 22:21
mu sõber tahab ka särki saada kas ta peab 1300 maksma selle eest vee:oih:

sicmic
19.04.04, 23:56
Originally posted by zacks16

mu sõber tahab ka särki saada kas ta peab 1300 maksma selle eest vee:oih:

Jälgigu allahindlusi. Praegu, näiteks, on uues Viru Keskuses Rademari poes umbes 800 krooni...Ja kindlasti saaks ka mujalt alla tavahinna kätte - kes otsib, see leiab :)

zacks16
20.04.04, 01:20
need särgid on ikke täiega vinged:)

Hunt
20.04.04, 11:01
kle räägi mulle ka mis asi on ültse vinge!!?!

kaala
20.04.04, 14:08
Originally posted by Hunt

kle räägi mulle ka mis asi on ültse vinge!!?!
ja räägi mulle mis sõna on ültse

Tihane
21.04.04, 11:48
sealt cawe plaza spordipoest sain paar nädalat tagasi 600 krooniga kätte .. alguses näeb särk kyll imelik välja kuid seljas on päris tore.

zacks16
21.04.04, 13:39
sama lugu et oleks nagu särki vaja:D
mis fänn ma muidu olen kui särki ei ole:D

sicmic
21.04.04, 18:20
Originally posted by zacks16

mis fänn ma muidu olen kui särki ei ole:D

Lihtne. Siis sa oled ilma särgita fänn, nagu ilmselt praegugi ;)

Rainis
26.05.04, 10:25
Tere

Kas keegi annaks nõu kus saaks osta Eesti koondise särki? Huvitaks sinine ja näiteks Operi numbri ja nimega?

Abistajat tänan ette!

Even
26.05.04, 14:06
Originally posted by Rainis

Tere

Kas keegi annaks nõu kus saaks osta Eesti koondise särki? Huvitaks sinine ja näiteks Operi numbri ja nimega?

Abistajat tänan ette!

Eestikoondise nr.10 särki saad osta Nike Cityspordist ja muudest spordikauplustest, aga ma arvan, et Operi nime pead ise sinna taha trükkima lasta.

Miq
26.05.04, 14:25
Nimega on üldiselt nii, et valikmängudes isegi vist ei tohi nime seljal olla ja Eesti koondis pole ka sõprusmängudes nimedega särkidega mänginud. Seega polegi nagu tegelikult originaalsärke nimedega. Aga kui tiitlivõistlustele jõuame, siis tulevad :)