320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule


    Kiire tervitus!

    Kuiv6rd märtsikuu kerib pisitasa oma viimaseid numbreid, siis kargas pähe ja sundis ka siin-seal pisut uurimust teostama teemal, kas on v6imalik kihku-kähku grupeerida Tartust yks bussitäis rafast s6itmaks Tallinnasse vaatama Eesti v6itu Bulgaaria yle... miskit tantsu ja tralli ning sponsorirallit tekitama ei hakkaks seekord -- lihtsalt yritaks kokku saada vana, äraprooviyud seltskonna + veel uusi huvilisi ehk... ei midagi erilist:P... org töö kannatab eeskätt sellepärast, et allakirjutanul hirmkiired ajad ja kuldsuu-kaunisjuus-sponsorite-ärarääkija andy väidab ennast hoopis h6ivatud olevat, seega... nojah... stenk on lubanud ennast abisse ning tafka, gaskoff, artur ja veel m6ned on yrituse heaks kiitnud, seega m6tlesin, et teeks proovi...

    AGA!!!

    vajaksin VÄGA teie abi!

    *seda eeskätt selles plaanis, et k6ik huvilised kiiresti endast ka märku annaksid, misläbi saaks otsustada, kas asi toimub v6i mitte (terve m6istus ytleb, et tartust 48 s6itjat kokku saada ei ole LIIGA RASKE)

    *ettepanekuid, lahendamaks probleeme:

    1. Mäng toimub kell 18.00. Eeldades rongkäiku kella 17.00\'st ja sellele eelnevat bifoorpaartit wellis, oleks hea kui tartlased j6uaksid welli juba umbes nii kella 16.00\'ks, mis omakorda tingib Tartust lahkumise nii 3 tundi varem... kell 13.00 seega

    2. Töötavatel/6ppivatel inimestel v6ib nii varasest kellaajast tingituna tööl/koolis jamasid tekkida... aga selles osas pole vist midagi parata... tuleb yritada sättida asju nii, et tööpäev/koolipäev kestaks l6unani ja ylikoolis loengud kella 12\'ni.

    3. Bussireis promomine... Kuulutusi ei hakka tegema. asi jääks suht foorumip6hiseks... kuidas aga asja laiemate massideni viia?...


    NIIH!

    hetkel arvan n6ndamoodi...

    Homme käin ära bussifirmas, loodetavasti ollakse n6us väljastama jalkafännidele endiselt hinnapakkumine Seejärel teen ära hinna kalkuleeringu ja riputan foorumisse... seni aga...

    K6IK HUVILISED!!! andke endast märku! hind tuleb arvatavasti endiselt soodne ytlemata kindlustunnettekitav oleks leida oma meilboksis ligikaudu 50 reisihuvilise tartlase sooviavaldust reisist osa v6tta... kirjutage siis:

    aif@ut.ee

    ootan. ja teadke, et kes ees, see... nojah... esimene v6i nii

    lustlikku meelt ja kainet m6istust soovides,

    aiFo.
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    #2
    Replying to Topic \'Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule\'

    Ma arvan,et Well toetab kindlasti üritust sellega ,et paneb suupisted lauale.
    Nagu ikka on before-afterparty kindlalt kavas.
    Samuti korraldame traditsionaalse rongikäigu.:P
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule\'

      Tahaks aiFo loole veel lisada, et kindlasti tehke reklaami ka oma mittefoorumlastest tutvusringkonnas. Lihtsamalt öeldes ei pruugi ainult foorumirahva põhjal 50 inimest kokku tulla.
      Ja minu arust võiks mõne kuulutuse ikka teha ka, lihtsalt et Tartu inimesed ikka näeks, et asi toimub.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule\'

        koli või ise tarusse, et saaks ka bussireisust osa võtta...väike naps ja lõbus seltskond
        Jalgpallihaigla liige

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule\'

          Loodetavasti on juhul, kui vaja võimalik võtta ka kahekordne buss, või kaks bussi, sest mulle tundub, et huvi on suur. Aga eks aeg näitab...

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule\'

            ma ei hakand e-mail saatma, a ma oleks küll tulija 98% ja 45% et saaks ühe venna veel kaasa tarida...
            Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule\'

              alo\'

              niisiis -- bussifirmaga sotid sirged ning esialgne hinnaprognoos kah käes. tegin tagasihoidlikud hinnakalkulatsioonid ning j6udsin omaiseenese tarkuses selgusele, et edasi-tagasi transfeer (laens6na jansalt) v6iks tulla per nase:

              85.- eesti raha

              kellele käesolev summa liigselt ylekohtune tundub, v6ib pöörduda märgu/protesti/jms kirjaga minu poole, aga see summa peaks katma prognooshinna ning sisaldama ka k6ikv6imalikke ettenägematuid ja ettenägelikke kulutusi, yhes6naga peaks olema ysna aus hind

              ylalpool on nimekiri huvilistest. siia tekitan nyyd oma pangarekvisiidid kohe-kohe ning jään ootama rahakese laekumist... tore oleks kui saadetised varustatakse ka äratuttava signatuuriga, mis v6imaldab mul raha ära maksnud tegelased nimekirja kinnistada.

              seega, raha saatke siia:

              Aivo Averin
              yhispank, a/a 10802006783001

              selgitus: eee... bulgaaria ntx

              kui raha ylekandmise järgselt pole paari päeva jooksul vastav teade siia gruppi ilmunud, siis saatke mulle meil, aitäh!

              ok, ootame ja loodame siis uusi huvilisi... ja olgem aktiivsed, eksju... kohti umbkaudu 48 ning org-tiim on paisunud lausa 3-inimeseliseks (aiFo, Sten ja Juks), loodame, et asjast saab asja!

              pRmt!

              aiFo.

              p.s. ahjaa... helistada saab kah mulle 058 021 944
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule\'

                Tubli töö aiFo!
                Kuna meil on praegu kiire aeg, ei saa ma eriti kaasa aidata, aga niipalju võiks ikkagi teha, et mõned kuulutused valmis kribada. Ses mõttes, et kõik huvilised ei loe foorumit ja kindlasti juba tasapisi piiluvad teadetetahvlile.
                Ikkagi, mida rohkem fänne üheskoos, seda uhkem.

                Aff

                Jalgpallihaigla liige

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule\'

                  Kui ma siit kaugelt maalt ykskord tagasi j6uan, siis v6ite ka minu kirja panna

                  P2ikest!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule\'


                    niih!

                    organisatoorselt tiimilt selline informatsioon edasi anda, et orgtiimi varustusosakonna suhtekorraldusjuht Juks on j6udnud läbirääkimistel A.Le Coq\'ga vastastikusele arusaamale, et 6lletehas toetab meie reisi oma toodetega, hakates seeläbi yrituse sponsoriks:P

                    pRmt!

                    aiFo. kah asjapulk

                    p.s. endiselt ootan ma teiepoolset märguandmist ja ka rahasaadetiste lähetamist, austet\' futifännid
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule\'


                      tore!

                      asjad kulgevad oma loodetud rada ning loodetavasti saab reedeks nimekirja lukku panna.

                      loodetavasti saab bussis vaadata ka eelmise (belgia) reisul salvestatud materjali, mida mihkel oli lahkesti oli n6us jagama meiega. loodetavasti ei teki tehnilisi probleeme bussi teleka ja kaamera yhendamisel...

                      Seks Energios Gerimas on kah juba hetkel ladumisel, nii et loodetavasti (loe: kindlasti) saab sel reisil lugeda Läänemeremaade parimat seksiajakirja jalgpallist, seda siis värskeimate uudistykkidega...

                      ongi hetkel k6ik!
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule\'

                        Aifo pane greenday taha +1 asemel +2 Üks kindel sõber liitus veel.
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule\'

                          Nii...Sain aiFole raha üle kantud.
                          Nüüd vaid, Head reisi kõigile!!!
                          all for FOOTBALL for all

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule\'

                            Kas toimub ka mingi tartu-sõbralik piletiteostmine (mõtlen JPH soodusvarjanti)?
                            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Tartust bussiga Eesti-Bulgaaria mängule\'

                              Originally posted by greenday

                              Kas toimub ka mingi tartu-sõbralik piletiteostmine (mõtlen JPH soodusvarjanti)?
                              otseselt reisiga seotult piletiostu (a\'la belgia) seekord ei toimu. need, kes huvi tundsid ja raha saatsid mulle, need saavad oma piletid loodetavasti bussis kätte...
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar

                              Working...
                              X