320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Järjekordne uus sall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Järjekordne uus sall

    http://www.jalgpallihaigla.ee/index..../apteek/sallid

    Ja jälle uus sall müügil. Ma vaatan, et neid kuramusi tuleb nüüd nagu vändrast saelaudu välja. Eestis on vist asi juba jõudnud niikaugele, et jalgpallinänni on võimalik kasudega maha müüa.
    Jalgpallihaigla Liige

    #2
    Replying to Topic \'Järjekordne uus sall\'

    Väga tore, et uusi salle juurde tuleb, asi hakkab tõeliselt kaunist ilmet võtma. Peab endale ka varsti sobitama , aga muidu - selline asi, mida eile Tartus käies nägin. Läkisn mina Tartu Kaubamajja ja spordiakupade osakonda, vaatan ringi ja äkki näen kaunist Eesti Koondise salli seal riiulipeal, lähen lähemale - võtan salli kätte ja näen hinnailti, mis näitab 259kr!!! Väga veider, see kes sealt ostab, on küll idikas, sest noh, eisteks oli tegemist minu arust küll suht tavalise salliga, mitte mingi kullatud ja need mis jots siin välja tõi, on igati võrdväärset sellele. Einoh, lihtsalt näide sellest, kuidas kõike tasub mitme nurga alt vaadata

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Järjekordne uus sall\'

      nujah,ma käisin paar päeva tagasi järve keskuses ja seal sportlandis nägin seda esimest salli ,hinnalipikul oli 299.- mis oli alla lastud vist 269.- peale või oli see 249.- ei mäleta hästi.nagu näha esimeste sallide tegemine oli ikka kirves .
      sigpic

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Järjekordne uus sall\'

        Originally posted by jots


        http://www.jalgpallihaigla.ee/index..../apteek/sallid

        Ja jälle uus sall müügil. Ma vaatan, et neid kuramusi tuleb nüüd nagu vändrast saelaudu välja. Eestis on vist asi juba jõudnud niikaugele, et jalgpallinänni on võimalik kasudega maha müüa.
        Alustuseks nii palju, et Vändras pole minu teada kunagi saelaudu tehtud. See selleks. Aga salle on tõesti hakanud tulema nagu tont-teab-mida. Mulle isiklult tundub, et see on rohkem võistlus kahe leeri vahel, et kes teeb tihimini ja ilusamaid. Mõnes mõttes on huvitav jälgide seda võistlust, aga nii tihti vast pole vaja salle trükkida - mõtleks nüüd vahelduseks mingi mu atribuutikaliigi peale (joped, fliisid jne).

        Laske samas vaimus edasi!!
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Järjekordne uus sall\'

          ei see salli lugu nii hirmus ka ei ole
          kuna EJL on JH-le andnud volitused toota nende sümboolikaga atribuutikat, siis miks mitte kasutada usaldust, mis JH vastu on üles näidatud
          kuna EJL ja JH on uue koondise salliga üsna rahul, siis vaevalt, et niipea uue kujundusega salli tuleb
          muud atribuutikat tuleb jõudu mööda (T-särgid soojemaks hooajaks ning mütsid- käpikud külmemaks hooajaks on juba olemas)
          ...eks tasapisi proovime midagi uut ka edaspidi pakkuda ning huvilised võiksid kõvahäälsemalt oma soove avaldada...
          Jalgpallihaigla liige

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Järjekordne uus sall\'

            Originally posted by stiff
            ...eks tasapisi proovime midagi uut ka edaspidi pakkuda ning huvilised võiksid kõvahäälsemalt oma soove avaldada...
            Einoh, mina ütleks nii, et lipud ennekõike - võiks teha lisaks sellele tavalisele mingi meeter x pool meetrit lipule ka \'kaaslasi\' - suuremaid, huvitavamaid. See tähendab, sallidega on asi ühel pool - on palju ja lai valik, igale maitsele. Särke võik teha erinevaid, mütsid-kindad on praeguseks küll. Joped, kampsunid jne. võivad minu arvates tahaplaanile jääda. Koondise särk+sall+lipp on ikka esmatähtsad. Esimesega ei ole kunagi probleeme olnud, sallid on nüüd ka täiesti mitmekülgsed ja huvitavad, seega jääb üle vaid vinguda lippude kallal. Lööklaused peale ja tootke!

            Edu muidu kah, polegi nagu soovinud, fännikultuur on võtmas kaunist pilti.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Järjekordne uus sall\'

              Sallitootmises on arenguruumi veel spetsiaalse m2ngu ehk siis valikturniiri tarvis tehtud sallide osas.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar

              Working...
              X