PDA

View Full Version : KES on maailma tehniliseim jalgpallur?

Leheküljed : [1] 2

KP8
22.03.03, 23:28
mina arvan et kolm kõige tehnilisemat venda on zidane ronaldo ja denilson

mjkk
22.03.03, 23:32
Kuulge, mis täna lahti on??? Mingid tropid on tulnud foorumit lõhkuma. Palun, moderaatorid ja adminnid, tehke midagi, palun! Kaks teemat (ja veel niiiiiii mõttetut)...+ mingid idiootsed naljatilgad.

Minu ettepanek - MM01, KP8 (Kobe Bryant on muidu KB, mitte KP :kaval: ) ja parim - blokid peale, asi paistad hulluks minevat.

greenday
23.03.03, 13:15
Antud teeme on minu meelest väga hea - mind huvitaks väga, mida rahvas selle kohta arvab. Erinevalt kriipsujuku teemast. Sõimame ikka neid teemasid, mis on tõeliselt mõttetud.

Ma pakuks Ryan, Yazid ja siis Brasiilia vennad (Ronaldinho, Edmilson). Lisame ka Reim ja Terja!

Aramis
23.03.03, 17:45
Kui vaadata parima tehnikaga meest, kes suudab ka mängus oma oskused ära kasutada, siis Zidane.
Aga kui mingit kõksijat ja tyhitrikitajat, siis seda ma ei oska äelda.Tõenöoliselt pole see mees isegi tippjalgpallur.

Epic
23.03.03, 18:23
Freddy Adul on tõesti hinnatud tema tehnikat aga on öeldud, et vaid Zidaneil on parem tehnika aga Adu on alles nii noor küll ta varsti ka Zidaneist parem on.Praegu ikkagi peaks ütlema, et Zidane on maailma tehniliseim jalgpallur.:kaval:

parim
23.03.03, 18:24
Kahtlemata Zinedine Zidane

parim
23.03.03, 18:34
Kui freddy Adu jalgpallist enne täiskasvanuks saamist ära ei tüdine, tuleb temast kindlalt maaailma parim mängija

greenday
23.03.03, 19:23
Originally posted by zoolazorts

Selle artikli (http://www.msnbc.com/news/850564.asp?0cb=-71n5737) põhjal Freddy Adu.Peab lootma, et meedial, vanematel, treeneritel ja poisil endal jätkub piisavalt arukust, et nad teda enne küpsemist niiöelda laiaks ei litsu.

Revolucion
23.03.03, 19:49
Tippjalgpalluritest arvatavasti Zidane, Ronaldinho, Ronaldo ja mõni muu veel.
Niisama kõksimises, driblamises mingi selline vend, kes pole laiemale avalikkusele tuntud.

Robinho
23.03.03, 21:27
Zinedine Yazid Zidane.
Nuff said:D

eston maravilha
24.03.03, 07:52
kus nüüd tuli kari freddy adu fänne välja. nädala aega tagasi polnud kuulnudki tüübist ja nüüd tahate juba tema laste isaks saada. one word for u lot - gloryhunters

greenday
24.03.03, 16:14
Originally posted by eston#21

kus nüüd tuli kari freddy adu fänne välja. nädala aega tagasi polnud kuulnudki tüübist ja nüüd tahate juba tema laste isaks saada. one word for u lot - gloryhuntersnaeruväärne.

eston maravilha
24.03.03, 17:11
on tõesti naeruväärne see kuidas mingi artikli põhjal mingid 13-aastased peast segi lähevad

Swifty2002
24.03.03, 23:42
Denilson , Ronaldinho neist kes seda ikka kasutavad
Davids ,kes mängus küll millegi sellisega silma ei paista vaid reklaamides (ehk siis kui on võimalik uuesti ja uuesti proovida) on ta päris hea.

Adu\'t pole elu sees näinud ega oska selle kohta midagi öelda kas tuleb hea mängija või ei.

Jaan
25.03.03, 01:24
T6epoolest, kuigi eston ennast radikaalselt v2ljendab, tuleb temaga n6us olla. Pole teist keegi ju Adut m2ngimas n2inud. Igasuguseid trikimehi, kes palliga tykka teevad on aga kyll ja kyll, aga ega see neist veel m2ngumeest tee. Adu senised vastased, ka USA U17 eest pole ju midagi erilist olnud, eks suvel Soomes n2eb, kas poisil miskit sisu kah on.

Yks m6te veel, mis minul Aduga seoses tuli - Aafrika noortemansade ja -m2ngijate edu on tihti p6hinenud synnikuup2eva \"edasinihutamises\"...

greenday
25.03.03, 03:39
Uudishimu ja gloorihunterlus ei ole samad asjad.

Siit saab mõningast aimu, kas on tegu \"Much adu about nothing\"-iga või mitte ;) http://www.richardefidler.com/usasoccerclips/u17wc.html

Minu meelest see, kus väravavaht palli kätte saab, Adu aga kalpsab tagasi ja lõpuks triblades skoorib on ikka pärrrris kennnna pops.

Ja lõpetuseks: \"Who want\'s to be a millionaire? Adu!\" :prill4:

Swifty2002
25.03.03, 13:22
njah ega see tehnika tal sitt pole jah , kuigi vähe isekas on aga eks näis mis vennast saab

parim
27.03.03, 21:43
Milline on kõige parem trikk mida näinud oled?

eston maravilha
28.03.03, 00:57
kõige lahedam trikk on \"pall väravasse-trikk\"..

kluivert
30.03.03, 14:35
tehnika vennad on luis enqrique,bergkamp,figo ja zidane ja henry.:kohv: :ingel3:

Swifty2002
30.03.03, 23:49
Originally posted by kluivert

tehnika vennad on luis enqrique,bergkamp,figo ja zidane ja henry.:kohv: :ingel3:

:naer5: :naer5: :naer5: :naer5: :naer5: :naer5: :naer5: :naer5: :naer5: :naer5: :naer5:

Cravedigga
01.04.03, 12:38
andres oper on parim, järgnevad elhadji diouf ja zidane

H.M Murdock
07.04.03, 23:34
tegelt on selline freestyle tehnika suhteliselt ükskõik kas ta on või ei ole,ega see muidugi kahjuks ei tule.näiteks zidane:olete teda näinud kunagi nn.ronaldinho nippe tegemas??mina ei ole,mitte et ta ei oskaks,aga need nipid mida ta teeb on suht lihtsad,kes siis ei oskaks palliga ringi teha jne,aga see tehnika mis mängus loeb ongi just selline.pole ju näihtud sellist asja et keegi mängu ajal pall kukla peal ringi jookseks.asi ei ole mitte selles et kui keerulisi ja \"coole\" nippe sa teed vaid kui tarvilikke ja millal sa neid teed ja sellega näiteks zidane(ja pajud teised) välja paistavadki.

Jaan
08.04.03, 02:28
K2isin eile linnas. Oli ilus ilm. Astusin ka poest l2bi.

Glazza
08.04.03, 02:31
Originally posted by Jaan
K2isin eile linnas. Oli ilus ilm. Astusin ka poest l2bi.

Ma mõtlesin, et ei viitsi eriti minna, kuigi ilm oli norm jah tekalt. Emm käis autoga ära poes

greenday
08.04.03, 04:09
Originally posted by H.M Murdock

tegelt on selline freestyle tehnika suhteliselt ükskõik kas ta on või ei ole,ega see muidugi kahjuks ei tule.näiteks zidane:olete teda näinud kunagi nn.ronaldinho nippe tegemas??mina ei ole,mitte et ta ei oskaks,aga need nipid mida ta teeb on suht lihtsad,kes siis ei oskaks palliga ringi teha jne,aga see tehnika mis mängus loeb ongi just selline.pole ju näihtud sellist asja et keegi mängu ajal pall kukla peal ringi jookseks.asi ei ole mitte selles et kui keerulisi ja \"coole\" nippe sa teed vaid kui tarvilikke ja millal sa neid teed ja sellega näiteks zidane(ja pajud teised) välja paistavadki.Mina küll seal 6.90 eest pilsnerit ei leidnud!

parim
02.06.03, 12:35
Originally posted by greenday

Originally posted by H.M Murdock

tegelt on selline freestyle tehnika suhteliselt ükskõik kas ta on või ei ole,ega see muidugi kahjuks ei tule.näiteks zidane:olete teda näinud kunagi nn.ronaldinho nippe tegemas??mina ei ole,mitte et ta ei oskaks,aga need nipid mida ta teeb on suht lihtsad,kes siis ei oskaks palliga ringi teha jne,aga see tehnika mis mängus loeb ongi just selline.pole ju näihtud sellist asja et keegi mängu ajal pall kukla peal ringi jookseks.asi ei ole mitte selles et kui keerulisi ja \"coole\" nippe sa teed vaid kui tarvilikke ja millal sa neid teed ja sellega näiteks zidane(ja pajud teised) välja paistavadki.Mina küll seal 6.90 eest pilsnerit ei leidnud!

Kle millal teie koomix ilmub, tahax väga lugeda

coco
03.06.03, 16:08
Ei tegelt, nali naljaks, zizou on osav küll aga minujaoks on ikka kõige tehnilsem Ronaldinho, lisaks sellele, et ta niisama freestyle kõksimises kõigil suud lahti jätab, teeb ta ka palliplatsil päris korralikke liigutusi, mis vastatse kaitsjatel suud ammuli jätavad, kui ei usu siis vaata seda lehte siit (http://www.ronaldinho.fr.fm/)

ok

greenday
03.06.03, 17:15
Originally posted by coco

Ei tegelt, nali naljaks, zizou on osav küll aga minujaoks on ikka kõige tehnilsem Ronaldinho, lisaks sellele, et ta niisama freestyle kõksimises kõigil suud lahti jätab, teeb ta ka palliplatsil päris korralikke liigutusi, mis vastatse kaitsjatel suud ammuli jätavad, kui ei usu siis vaata seda lehte siit (http://www.ronaldinho.fr.fm/)

okSee on päris sitt trikk ju kus lükkad palli välisküljega väljapoole, siis aga järsult konksutad palli sisse tagasi. See on minu arvates parim pete, kuna see on ainus pete, kus palli liikumine on vastasele petlik mitte keha liikumine ja teatavasti hea kaitsja jälgib palli mitte keha. Ma kuivalt oskan seda teha aga mängusituatsioonis pole veel välja tunlnd, peab harjutama! Täna trennis teen ära! :D

(Eriti haige oli veel kui Ronni seda teise jala tagant tegi just kui hakkaks tiimikaaslasele kannasöötu andma).

K1ly
14.06.03, 16:55
zidane kindlasti ja veel diouf

Black_Magic
15.06.03, 14:36

Selle artikli (http://www.msnbc.com/news/850564.asp?0cb=-71n5737) põhjal Freddy Adu.Peab lootma, et meedial, vanematel, treeneritel ja poisil endal jätkub piisavalt arukust, et nad teda enne küpsemist niiöelda laiaks ei litsu.Samas ei tohi nii noorele poisile veel raha maksta ega palka, see muudaks kindlasti väga palju tema elus. Noormängijad ei tohi liiga kiiresti kõik kätte saada!

Black_Magic
15.06.03, 14:37
Ring Socceri vendadel on päris hea tehnika

Red Devil
15.06.03, 15:03
Minu arvamus on see, et kõige tehnilisemad on Z.Zidane ja T.Henry

H.M Murdock
15.06.03, 18:14
diouf ja ronaldinho.......:doh:

Silver
15.06.03, 22:03
ai, need ronaldinho videod on ikka megad. ;) Kaitse tõmmatakse nii lohvi, kui vähegi võimalik on :P

parim
15.06.03, 22:05
Keegi on näin seda videot kus ta nurgalipu juures 2 mehe vahelt läbi pääseb????

Litmanen37
16.06.03, 01:54
Kallis rahvas...kas te olete unustanud 2ra Zlatan Ibrahimovici...Kui Larsson hakkas koondiselaagris Zlatani trikke j2rele tegema,siis ta kukkus ninali...:D

Kindlasti Zidane on maailma yks tehnilisemaid....yks depori vastu l66dud v2rav on eriti k6va

Silver
16.06.03, 17:02
Maradona teine koll Vs Inglismaa World Cup 1986! Ai see oli magus. Tagantjärgi vaadates on tema ikka tehniliseim vend maamunal. ;)

Robinho
16.06.03, 17:09
Originally posted by treze

Maradona teine koll Vs Inglismaa World Cup 1986! Ai see oli magus. Tagantjärgi vaadates on tema ikka tehniliseim vend maamunal. ;)
Ta OLI võibolla kõige tehnilisem, praegu on ta üks suure õllekõhuga mehike.

mcnamara
16.06.03, 17:22

Et oli magus, jah? Seda mängu ja väravat mäletada on sinult omaette vägitegu muidugi, foorumisse antud andmete järgi sündisid mõni kuu pärast seda, kui too mälestusväärne mäng oli toimunud.
Muuseas - see ei loe, et oled seda hiljem videost palju kordi näinud.

Silver
16.06.03, 17:26
Videolt ikka. Nii kõva vend ma ka ei ole, et paari kuuselt eriline jalgpallivaatleja olen, kuidas muidu.:P Üle ei tohi ka irroniseerida või mis? ;) Ja, miks see siis ei loe tahaks õudsalt teada? Lihtsalt sinu järjekordne reegel siin foorumis? Või pead ennast postituste arvuga nii kõvaks vennaks, et kui kohapealt oma silmaga ei näinud, siis ei loe?

Lihtsalt huvipärast tahaks teada...;)

vandersell
16.06.03, 17:33
Ta OLI võibolla kõige tehnilisem, praegu on ta üks suure õllekõhuga mehike.
Kuule, vaatan siin, et sind nagu minevik üldse ei koti- McManaman OLI tegija, nüüd on s*takott, aasta-kahe pärast räägid sama juttu Figo kohta. Või oled lihtsalt nii tähenärija ja sus on emakeeleõpetaja kalduvused tugevalt esindatud?

Ja mcnamara- tõesti, miks see ei loe, et hiljem video pealt nägi??

mcnamara
16.06.03, 17:42
Üle ei tohi ka irroniseerida või mis? ;) Ja, miks see siis ei loe tahaks õudsalt teada? Lihtsalt sinu järjekordne reegel siin foorumis? Või pead ennast postituste arvuga nii kõvaks vennaks, et kui kohapealt oma silmaga ei näinud, siis ei loe?

Vastan järjekorras:
1. Sinu esimesest küsimusest ei saa kahjuks aru.
2. Minu postitus oli vastus sinu omale. Tsiteerin: \"Ai see oli magus\". Viitab nagu sellele, et olid Argentiina ja Maradona fänn ja karjusid rõõmust, kui ta selle kolli lõi.
Olgu lisatud, et Mardona värava puhul oli tegemist tõepoolest suursuguse sooritusega, seda pole mul plaaniski eitada.
3. Pean sind kurvastama, aga ei pea end kõvaks vennaks. Reegleid pole ma kehtestanud, pole minu võimuses ega tunne ka selle vastu mingit huvi. Äärmisel juhul olen julgenud mõnikord mõne ettepaneku teha.

SleepWalking
16.06.03, 17:44
Originally posted by vandersell
Ja mcnamara- tõesti, miks see ei loe, et hiljem video pealt nägi??

ma sain mc\'st (seekord isegi:) ) aru, et ta mõtles sellise väravaga kaasnevat emotsiooni, mida treze kirjeldas magusana. arusaadavalt pole see ju see seesama väravat esmakordselt aastaid hiljem videost nähes.

Robinho
16.06.03, 18:02
vandersell: jah närisin tähte seekord, treze ütles, et Maradona ON tehnilisim maailmas. Mulle oli see kohe vastukarva. Osalt sellepärast, et ma ei salli Maradonat, kui inimest. Teisalt ei meeldi mulle jumala käe abil löödud värav ning ka Maradonale kingitud penalt, tema viimases mängus ARG koondise eest, kui väravavaht isegi ei mõelnud penalti tõrjumise peale, vaid lasi Maradona ülimalt nõrga penalti sisse. Tõelised meistrid löövad omad penaltid sisse.

Ja McManamani kohta pole ma seda sõna öelnud. Mõtlesin seda, et Macca on ära hellitatud kõrge palgaga ja tal nagu üldse mänguisu ei ole. Istub pingil ja korrutab kõigile, et tema on ülimalt rahul Madridis. No milline Macca minevikuga mees oleks rahul pingipoisi rolliga?

Ja ma arvan, et treze ei mõelnud selle värava puhul fraasiga \"ai see oli magus\" emotsiooni, vaid tehnilist sooritust.

Silver
16.06.03, 18:27
njah... vabandan,minu eksimus.. teinekord proovin veidikene selgemini väljendada oma mõtteviisi :P

eccu
17.06.03, 18:56
Zidane on päris tehniline :oih:

Thierry Henry on kah tegelt päris hea tehnikaga. :lahe:

Henri19
17.06.03, 19:58
kui henry käes on pall, võib kõike juhtuda. niisiis tema.

vandersell
17.06.03, 20:02
Jookseb väravasse nagu rugbymängija?? :P :D

greenday
17.06.03, 23:56
Minu meelest selles Maradona väravas pole tehniliselt midagi nii erilist kui väljaarvata üks tõmme millest kogu asi alguse sai.

Black_Magic
22.06.03, 15:12
Sydney Govou on maailma tehniliseim mängija!;)

Silver
22.06.03, 15:29
Originally posted by Black_Magic

Sydney Govou on maailma tehniliseim mängija!;) Kas tõesti? Ehk väike kommentaar ka või lihtsalt on sümpaatne mängija? ;)

parim
22.06.03, 23:44

Minu meelest selles Maradona väravas pole tehniliselt midagi nii erilist kui väljaarvata üks tõmme millest kogu asi alguse sai.

Kes jalgpallist vähegi jagab teab et sellise värava jaoks on vaja väga head tehnikat :õnnelik:

Robinho
23.06.03, 00:01
Originally posted by parim

Kes jalgpallist vähegi jagab teab et sellise värava jaoks on vaja väga head tehnikat :õnnelik:
Tehnikast üksi jääb väheks, kiirust on ka vaja ja loomulikult mõistust.

greenday
23.06.03, 01:08
Originally posted by parim

Kes jalgpallist vähegi jagab teab et sellise värava jaoks on vaja väga head tehnikat :õnnelik: Persses küll. Järelikult ma ei jaga jalgpallist mittemidagi. Masendav. Oo purunenud illusioonid! :(

Litmanen37
23.06.03, 01:15
ma ei saa aru,miks iga teema all m6tetu n22klemine on

uuno73
24.06.03, 01:27
Vaat vaat siin need noored teevad meile nälja jah

Fiedler
27.06.03, 00:22
Kuigi Zidane mulle yldse ei meeldi peab ytlema, et ta on maailma tehniliseim mängija, aga Del Piero ei jää kaugele maha.
:kaval:

malagar
27.06.03, 03:04
D`Allessandro River Plate`ist - sellel kutil on pall nagu jala külge kleebitud

meier11
29.06.03, 03:18
Zlatan Ibrahimovic, sest tema trikid ja tehnika on juba sellised, et teised mängijadki imestavad, mida ta tegi.

xKxAxPxUx
30.06.03, 22:20
Henry,Zidane,Ronaldinho ja REIM

resorte
30.06.03, 22:24
Zlatan Ibrahimovic, Andres D\'Alessandro, Ronaldinho, Del Piero ja Totti ;) :lahe:

17
30.06.03, 23:02
Ibrahimovic,Zidane,Figo,Ronaldinho ja nagu eelpool mainitud meie Reim

duff_K
21.07.03, 00:58
kui driblingut võtta siis 2-3 aastat tagasi oli üks parimaid Savio aga nüüd ei ole teda enam mängimas näinud ei tea kas on enam tasemel...muidugi zidane on tasemel

Robinho
21.07.03, 01:05
Originally posted by duff_K

kui driblingut võtta siis 2-3 aastat tagasi oli üks parimaid Savio aga nüüd ei ole teda enam mängimas näinud ei tea kas on enam tasemel...muidugi zidane on tasemel
Bordeaux eest mängides polnud ta küll paari aasta tagusel tasemel. Loodame, et Zaragozas näeme me jälle Bortolinit tema endises hiilguses.

zabala
21.07.03, 12:59
Originally posted by malagar

D`Allessandro River Plate`ist - sellel kutil on pall nagu jala külge kleebitudÕige jutt, kui ükskord näitas seda noorte MM\'i, siis oli lausa lust vaadata kuidas mees lüpsis vastaseid.Ta võiks kuhugi Euroopa suurklubisse tulla:P

resorte
21.07.03, 17:25
Originally posted by zabala

Originally posted by malagar

D`Allessandro River Plate`ist - sellel kutil on pall nagu jala külge kleebitudÕige jutt, kui ükskord näitas seda noorte MM\'i, siis oli lausa lust vaadata kuidas mees lüpsis vastaseid.Ta võiks kuhugi Euroopa suurklubisse tulla:P

Ta juba on Euroopas, sakslaste Wolfsburgis. Kuid Wolfsburg pole just niisuur klubi nagu ManU või Real. ;)

p3p3
23.07.03, 00:28
ZIDANE

Portillo
24.07.03, 21:04
Zidane ja Deco mõlemad maailma parima tehnikaga mängijad ei oska öelda kumb on parem

K1ly
25.07.03, 00:47
Kahtlemata Zidane!

mikc
26.07.03, 11:54
Tehniliseim on Zizou ofcuz

Ega kaugele maha ei jää ka Ronaldinho,Ronaldo ja taised trikimehed.

17
26.07.03, 12:03
Tehnikapuuduse üle ei saa ka kurta greenday juures:P, aga noh jah võibolla äkki Ronaldinho.

p3p3
27.07.03, 22:45
Nu ikke Zizou:kaval:

ruibs
12.04.04, 16:49
Ott Reinumäe on kindel 1. Teise koha hõivab Lemberi Mati koos Arge Markoga,kellel on pall lausa jala külge liimitud.......tehnikast rääkides tuleb meelde ka IIIINDDDREEEEKKK ZELIIIINSKIIIII,kelle tehnika ja trikid j22vad siiski kiiruse varju.

Robinho
12.04.04, 18:43
Originally posted by ruibs

Ott Reinumäe on kindel 1. Teise koha hõivab Lemberi Mati koos Arge Markoga,kellel on pall lausa jala külge liimitud.......tehnikast rääkides tuleb meelde ka IIIINDDDREEEEKKK ZELIIIINSKIIIII,kelle tehnika ja trikid j22vad siiski kiiruse varju.
Noormees, kõik näevad, et sa natuke oskad rebida, kuid foorumi kunagine hitt dede oli miilides naljakam.

realmadridfan
12.04.04, 20:10
Originally posted by Robinho

Noormees, kõik näevad, et sa natuke oskad rebida, kuid foorumi kunagine hitt dede oli miilides naljakam.

Dedest rääkides... mis temast saanud on?

Robinho
12.04.04, 20:17
Originally posted by realmadridfan

Originally posted by Robinho

Dedest rääkides... mis temast saanud on?
Mis tast ikka saanud on. Tuli tema järeltulija DEDE junior. Tal oli mingi jama parooliga. Ta sai dede passi ikka tagasi, kuid ma ei tea miks dede elluärganud pole. Olgem ausad, DEDE junior pole pooltki nii koom, kui seenior oli. Seega dede, on aeg koomuskit tegema hakata!;)

p3p3
12.04.04, 20:38
nuh vaieldamatult Zinedine Zidane :)

eika
12.04.04, 21:00
no väga tehnilisi mängijaid on küll palju... kindlasti on väga tehnilised denilson, ibrahimovic jne... aga suurima tehnilise kasuteguriga on kindlasti zidane, kes oma heade petetega alustab hästi rünnakuid. aga del piero rokib samuti:reiv:

Peku
12.04.04, 21:03
ronaldinho ja zidane ilmselt.

Davids
14.04.04, 00:13
TOP3:
*Ronaldinho
*Davids
*Zlatan Ibrahimovic

:prill6:

Karla
26.04.04, 18:06
kõige tehnilisemad on zidane , figo ja ronaldo.

ruyna
16.05.04, 21:03
nu ma arvan et niiüelda vanakooli meestest on tehnilisemad Ronaldo ja Zidane aga need uuemad mängiad vms arvan et parim on Ronaldinio

Pai
17.05.04, 00:48
Nu siin ei teki küsimustki ju , selleks on kindalt Zinedine Zidane !!!! :õnnelik:

SoccerWorld
17.05.04, 11:53
Ärme Denilsoni ka unusta ;)

Hughes
17.05.04, 18:28
ma pole kyll eriti selliseid asju jälginud, kuid minu arust on 9.maja taga üks särav mängija. ta driblab kõigist 12 aastastest mööda.

ahaa ta oli vist mingi 23 aastane Tarvo Nurk

dimaggio
17.05.04, 18:32
Originally posted by Hughes

ma pole kyll eriti selliseid asju jälginud, kuid minu arust on 9.maja tagaüks särav mängija. ta driblab kõigist 12 aastastest mööda.

kas tõid näiteks enda:D

Hughes
17.05.04, 18:36
Originally posted by dimaggio

Originally posted by Hughes

ma pole kyll eriti selliseid asju jälginud, kuid minu arust on 9.maja tagaüks särav mängija. ta driblab kõigist 12 aastastest mööda.

kas tõid näiteks enda:D

mis kurat, ma pole veel nii vanagi

nimh
17.05.04, 18:45
Ikka 18-aastane Tarmo Kink, kes triblab kõikidest 20-30-aastastest mööda:D

Adriano#10
23.05.04, 14:40
Minu arust on Top 3

1.Ronaldinho
2.Davids
3.Tarmo Kink:P

mikc
23.05.04, 15:07
Christiano kasutab päris säravalt oma tehnikat.
Zidane kasutegur on aga suurem.
Seega,ZIZOU!

futbolidipaul
24.05.04, 00:06
Christiano Ronaldo on üks häid noori

mjkk
24.05.04, 00:28
Originally posted by futbolidipaul
:kratsti:

ja kindel, et sa ikka sünniaasta õigesti märkisid? :kulm:

greenday
24.05.04, 15:06
Originally posted by Magpie

Originally posted by futbolidipaul
:kratsti:

ja kindel, et sa ikka sünniaasta õigesti märkisid? :kulm: Say what?

Kebab
26.05.04, 16:53
Lihtne vastus:
Maailma kõige tehnilisem jalgpallur on PELE. Oli on ja jääb.

13
05.06.04, 10:00
Minu arust Vjatseslav Zahhovaiko.
Tehnika sama hea kui puuhobusel.

Martin
05.06.04, 13:21
Minu arust Vjatseslav Zahhovaiko. Tehnika sama hea kui puuhobusel.
Ma ei saa aru, mis sul puuhobuste vastu on, et sa neid niimoodi solvama pead...

anDi-anDi
10.06.04, 22:46
Mina arvan ,et Ronaldinho ja Zidane:doh:

Davids
14.06.04, 00:22
Originally posted by Martin

Minu arust Vjatseslav Zahhovaiko. Tehnika sama hea kui puuhobusel.
Ma ei saa aru, mis sul puuhobuste vastu on, et sa neid niimoodi solvama pead...

Mulle isiklikult meeldivad ka puuhobused...........

GreenACe
21.06.04, 12:17
C.Ronaldo

tkkt
22.06.04, 13:53
Ronaldinho ei ole yldse mitte lihtne mees..

ennu
22.06.04, 23:48
pakun cristiano ronaldo ja joaquin:üllatus:

Davids
23.06.04, 14:40
Koller.............ja Mina............:doh:

nimh
25.06.04, 17:35
Originally posted by nimh

Ikka 18-aastane Tarmo Kink, kes triblab kõikidest 20-30-aastastest mööda:D

võtan selle mõttetu väite tagasi

marabella666
25.06.04, 19:20
Cristiano Ronaldo:lahe:

torchwing
29.06.04, 18:19
ma pakun, et need võix olla Cristiano Ronaldo ja Baroš;)

torchwing
29.06.04, 18:21
Originally posted by Davids

minu arust ple koller eriline tehnik :)

torchwing
29.06.04, 18:22
( minu arust )

Drakestone
30.06.04, 11:29
EMil nähtu põhjal võiks oletada, et selleks on Christiano Ronaldo. Siiski arvan, et selleks võiks olla mõni brass, kindlasti mitte Ronaldinho;) mõni vähetuntud kohvimaa poeg

dimaggio
30.06.04, 14:53
Originally posted by rolandbu

EMil nähtu põhjal võiks oletada, et selleks on Christiano Ronaldo.
Mina oletaks seda siiski Premieris veedetud aasta põhjal...EM-il on Ronalts siiski ennast natuke tagasi hoidnud.

Sass (45)
01.07.04, 10:34
Minu arust on Christiano Ronaldo küll tehniline aga siiski üleoleva olekuga rõvedalt libe vend, kelle odavad grimassid ma jätaksin hea meelega vaatamatta.

Eelistan midagi head ja äraproovitud ja tooksin siin ära sellise mehe nagu Zinedine Zidane, kes küll pidi peale Euro 2004 veerandfinaale asjad kokku pakkima, kahjuks!

Ono
01.07.04, 13:15
Originally posted by 13

Minu arust Vjatseslav Zahhovaiko.
Tehnika sama hea kui puuhobusel.

Pakkudel jookseb eesel pigem.

Sass (45)
01.07.04, 16:32
eks noor ole vanema käest õppinud ja veel ise juurde mõelnud :D

17
01.07.04, 18:50
See ei ole küll teemasse, aga minuarust on Cristiano kana näoga.Vähemalt mulle tundub nii.:doh:

Rommedahl
02.07.04, 18:13
ma pakun, et Ronaldinho, Zidane, Nedved ja Cristiano Ronaldo

Karla
02.07.04, 18:21
ma arvan ,et cristiano ronaldo,ronaldinho ja zelinski.

mikc
02.07.04, 23:17
Originally posted by 17

See ei ole küll teemasse, aga minuarust on Cristiano kana näoga.Vähemalt mulle tundub nii.:doh:

See ei ole ka teemasse, aga üks sõbranna ütles, et ta ei ole kunagi nii hea välimusega meest enne näinud,kui Christiano.

Davids
11.07.04, 13:30
Originally posted by peremees

Originally posted by 17

See ei ole ka teemasse, aga üks sõbranna ütles, et ta ei ole kunagi nii hea välimusega meest enne näinud,kui Christiano.

Ei tea aga minuarust on Zlatani ja Christiano vahel m2rgatava sarnasused:);)

U2
11.07.04, 13:52
Cristiano Ronaldo ja Ronaldinho

varix
11.07.04, 21:39
Mina pakun et Maailma tehnilisim jalgpallur on Maradona. Praegu mängivatest on loomulikult Zizou.

Davids
14.07.04, 01:39
Originally posted by torchwing

Originally posted by Davids

minu arust ple koller eriline tehnik :)

:Dja mina olen we:D

raunoten
29.07.04, 02:29
C. Ronaldo

v6hiv66ras
29.07.04, 12:20
Prantsuse liigas Sochaux mängib üks veel 22-aastane Maroko tehnikavirtuoos Jaouad Zairi.
http://jaouad.zairi.free.fr/videos/zairifreestyle6can.zip
http://jaouad.zairi.free.fr/videos/freestyle7.zip
kvaliteet pole just suurem asi aga mingi aimduse junnist saab.

Mõned freestyle saidid ka:
http://www.woosoccer.com/multimedia.htm
http://abbasfarid.com/
http://www.pannalicious.tk/
http://keepyuppy.contentmentww.co.uk/

martin007
29.07.04, 17:26
Georgi Kinkladze

kqjanno
30.07.04, 00:32
Cristiano Ronaldo ,Zidane,Davids,Ronaldhino(kirjutasin õieti?:P )

realmadridfan
30.07.04, 00:39
Originally posted by kqjanno

Cristiano Ronaldo ,Zidane,Davids,Ronaldhino(kirjutasin õieti?:P )

Ronaldinho

terav äär
03.08.04, 16:12
On his move on Stephane Henchoz of Liverpool (there has been some doubts whether his move was on Henchoz or Hyypiä):
\"First I went left, he did too. Then I went right, and he did too. Then I went left again, and he went to buy a hot dog.\"

Loomulikult on selline mees ainult Zlatan..

Revancha
04.08.04, 05:09
Davids

Zlatan
07.08.04, 18:15
Ivica Mornar. ;) Kiire nagu leopard + tugev nagu härg. :D

inzu
29.09.04, 17:04
zinedine zidane:D :D

TeeleS
01.10.04, 16:24
maailma tehniliseim mängja on Christiano Ronaldo

realmadridfan
02.10.04, 01:34
Algselt postitas footballcrazy

maailma tehniliseim mängja on Christiano Ronaldo

Aga Deco?

kait00
02.10.04, 08:28
Zinedine Zidane ikka tema palli käsitlemine on nii hea lihtsalt

coco
02.10.04, 08:35
Kes, kes..moreirapoeg ikka

Ch1ller666
02.10.04, 13:04
Tarmo Kink

Adriano#10
12.10.04, 22:52
Davids,Ronaldinho ja C.Ronaldo...:silm1:

Karla
12.10.04, 23:31
Algselt postitas NikeBoy13

Davids

mis ajast peale davids on tehniline.

Ch1ller666
12.10.04, 23:44
Algselt postitas Karla

Davids

mis ajast peale davids on tehniline.

Davids on väga tehniline :lahe: vähemalt minu meelest.

EP100
13.10.04, 00:24
siin ple mingit küsimust...kõige tehnilisem on Zidane...:D

Adriano#10
19.10.04, 15:14
Algselt postitas Karla

Davids

mis ajast peale davids on tehniline.igati tehniline...ml igasuguseid videosid kus ta triblab ja nii edasi...:silm1:

IndrekL
19.10.04, 19:07

Algselt postitas Karla

Davids

mis ajast peale davids on tehniline.igati tehniline...ml igasuguseid videosid kus ta triblab ja nii edasi...:silm1:
Mul on video kus Stam ka triblab:P

silver014
20.10.04, 17:43
C. Ronaldo ja Zidane on väga tehnilised, aga Ronaldinho on ikkagi parim ;)

Raivo19
21.10.04, 13:56
Arvatavasti tuleb maailma parimaid tehnikuid ikka Lõuna-Ameerikast.Mingi esimesed top 100 on kindlalt sealt.Kiire mängutempo juures aga on tavaliselt mureks,et tehnika kipub lagunema.Euroopa parim on Zidane.Eesti parim Kink

figo19
22.10.04, 23:35
Minu arust on tehnilisemad mängijad:C.Ronaldo, T.Henry, D.Drogba, Z.Zidane, Ronaldinho, jne... :õnnelik:

eston maravilha
23.10.04, 01:42
Minu arust on tehnilisemad mängijad:C.Ronaldo, T.Henry, D.Drogba, Z.Zidane, Ronaldinho, jne...

ära aja naerma..

IndrekL
23.10.04, 02:39
Algselt postitas eston#21

Minu arust on tehnilisemad mängijad:C.Ronaldo, T.Henry, D.Drogba, Z.Zidane, Ronaldinho, jne...

ära aja naerma..
Drogba on sama tehniline kui Piiroja:doh:

lloyd99
25.10.04, 17:26
Tehnika on mitmesugune mõiste: kas triblamise-, löömise-, söötmise-, peamängu- või püüdmistehnika(vajalik ainult vv-del).

Oma tehnikas tehnilisem maailmas:
triblamises: Cristiano Ronaldo ja Zinedine zidane.(Eestlastest: Kink)

Löömises: Alan Shearer, Wayne Rooney ja Roberto Carlos(Eestlastest: Oper ja Allas:D)

Söötmises: Beckham, Lampard, Zidane ja Ballack.(eestlased söödumängu kahuks ei valda aga kui otsida parimat siis Lindpere ehk)

Peamäng: Jaap Stam, John Terry ja Nistelrooy (Eestlastest: Stjopa ja Enar Jääger(arvestades tema pikkust))

Väravavahtidest on minu meelest parima tehnikaga:Buffon, Cech ja Kahn(Poom eestist)

Vend kellel kõigist tehnikatest midagi head on näidata(v.a. väravavahi): Viera, Zidane ja Totti.

Karla
25.10.04, 17:36
Algselt postitas lloyd99

Peamäng: Jaap Stam, John Terry ja Nistelrooy (Eestlastest: Stjopa ja Enar Jääger(arvestades tema pikkust))

piiroja mängib kah peaga hästi.

lloyd99
26.10.04, 00:24
Jaa mängib küll, aga praegult panin sinna 2 parimat!!!:)

ribbenz
26.10.04, 00:32
...................

inzu
28.10.04, 21:10
parima tehnikaga mängijad on christiano ronaldo,ronaldinho,zidane

karla01
29.10.04, 02:27
Algselt postitas inzu

miks on siit nimekirjast puudu endrik jäger.

kaaLer
29.10.04, 03:38
Algselt postitas karla01

Algselt postitas inzu

kes on Endrik Jääger???

Ch1ller666
29.10.04, 16:46
Algselt postitas kaaLer

Algselt postitas karla01

Algselt postitas inzu

kes on Endrik Jääger???

Arvatavasti väga tehniline mängija :oih:

SleepWalking
Algselt postitas Ch1ller666

sul hakkas alles nüüd koolivaheaeg?

karla01

Algselt postitas kaaLer

Algselt postitas karla01

Algselt postitas inzu

kes on Endrik Jääger???

õigus chiller.

Ch1ller666
29.10.04, 16:50
Algselt postitas SleepWalking

sul hakkas alles nüüd koolivaheaeg?

Kuule hakkab teine siin juba vaikselt läbi saama :(

Drogba
29.10.04, 16:58
Real Madridi Ronaldol on ka hea tehnika aga ega Cristiano Ronaldol ka alla ei jää

Raldo
29.10.04, 19:37
Cristiano Ronaldo ikke:D

runno
01.11.04, 19:25
Algselt postitas tr2lts

Cristiano Ronaldo ikke:D
ma arvan ka nii..:D :D Ronaldo ruulz täiega:D

socceri
21.01.05, 16:57
Cristiano Ronaldo ikka

:lahe:

AlwaysRed
11.05.05, 15:11
ronaldinho, cristiano ronaldo

noname
11.05.05, 15:18
zidane,cristiano ronaldo, ronaldihno

Sir. Nuutu
11.05.05, 18:28
Kualalulu Muaabi:doh:

Barca-Freddy
11.05.05, 21:37
Ma usun, et maailma tehniliseim mängija, kes seda ka platsil mängu ajal edukalt kasutab, on Ronaldinho.
Triblamises: Ta küll ei tee mingeid hiilgetriblanguid pidevalt ( ühest platsiotsast teise jne ), aga kui mingi paar-kolm meest vastas on, siis ple Ronaldinhol probleemi nendest mööda triblada, ning ta kasutab selleks tihti üsna hämmastavaid trikke. Kui ta palliga jookseb, siis on kohe näha, et vennal mänguvahend nagu liimitud jala külge.

Söödutehnika ja platsinägemine: Minuarust on ka söödutehnika poolest üks maailma parimaid( vaata: seda (http://www.hot.ee/troy99/soot1.wmv) , .seda (http://www.hot.ee/troy99/soot2.wmv) või seda (http://www.hot.ee/troy99/soot3.wmv) . Juba see, kuidas ta söödab, on üsna ilus vaatepilt: keerab pea ühele poole ja sööt läeb hoopis teises suunas. Pidevalt on nii, et ta on kusagil keskplatsil ja nagu ei vaatagi ettepoole vastase kasti lähedale, aga äkki annab pika palli sinna mõnele ründajale jooksu peale. Ning kannasöödud ja igasugused nipiga söödud - karp jääb lahti.

Löögitehnika: Selles kuulub kah ikkagi tippu, üpris ilusaid karkasid on ta sisse keerutanud küll. Ja mängu ajal suudab kah ikka mõnusaid lööke teha. Heaks näiteks on viimane mäng Valencia vastu, kus koha pealt lasi ilusa löögi ristasse.

Ja ei saa väita, et ma niisama mingi Barca fänn olen ja tõmban netist paar videot, kus Ronaldinho trikitab ning siis väidan, et ta maailma tehnilisem on. See hooaeg olen peaaegu kõik Barcelona liigamängud ära vaadanud.
Lihtsalt hämmastav on, mida Ronny platsil korda saadab. Iga mäng teeb midagi sellist, mis ikka karbi nii lahti jätab ja pärast mängu ka veel tund aega mõtled, kuidas ta seda tegi? Tohutu anne on venna.
Ja neid trikke, mis ta pidevalt teeb, ei saa vast triblangu alla panna, sest triblang on ikkagi mitmest mehest mööda mängimine vms. Aga trikke teeb ka hullult. Kes viimaste Barca mängude highlightse vaadanud on, saab aru. Kehapetted, kõik liigutused on nii usutavad.

varix
11.05.05, 23:24
mul tuli praegu EGOtamise tuju ning ma ütlen, et maailma tehnilisin pallur olen MINA:P
tõestage vastupidist:P

realmadridfan
14.05.05, 01:16
Algselt postitas varix

mul tuli praegu EGOtamise tuju ning ma ütlen, et maailma tehnilisin pallur olen MINA:P
tõestage vastupidist:P

Ei saa olla, sest sel juhul peaks mina maailma parim kaitsja olema, kuna ma olen sult mitu korda palli ära võtnud!:silm3:

eestimees
14.05.05, 17:59
mõttetu teema............pakuks end

Oll
15.05.05, 03:46
Loomulikult Kristal:D

marcello
15.05.05, 05:01
brilliant guy...

estone
15.05.05, 16:23
Ronaldo või Zidane

-DeFeNdEr-
23.05.05, 21:04
Algselt postitas Black_Magic

Selle artikli (http://www.msnbc.com/news/850564.asp?0cb=-71n5737) põhjal Freddy Adu.Peab lootma, et meedial, vanematel, treeneritel ja poisil endal jätkub piisavalt arukust, et nad teda enne küpsemist niiöelda laiaks ei litsu.Samas ei tohi nii noorele poisile veel raha maksta ega palka, see muudaks kindlasti väga palju tema elus. Noormängijad ei tohi liiga kiiresti kõik kätte saada!

kes on freddy adu kus klubis ta mängib vana ta on

Karla
23.05.05, 21:14
Algselt postitas -DeFeNdEr-

Algselt postitas Black_Magic

kes on freddy adu kus klubis ta mängib vana ta on

15.aastane mängib usa liigas, klubis DC United.

Laurits23
25.05.05, 18:56
Freddy Adu;Cristiano Ronaldo;Zidane ja Ronaldinho:lahe:

mikc
26.05.05, 23:56
Ma olen tegelikult suht kindel, et Adu ei küündi Zidane ja Ronaldinhoga samale tehnilisele tasemele. Praegu

RD
28.05.05, 22:56
kuigi mulle ei meeldi brasiilia koondis ega lõuna euroopa jalgpall, pean nentima, et kõige tehnilisem on ronaldinho, talle järgneb christiano ronaldo, aga ainult oma parimatel päevadel, viimasel ajal ei ole ta midagi vaimustavat teinud.. zidane oli kah omal ajal võibolla mingil määral ronaldinhoga võrreldav, aga see oli enne, nüüd on ta vana mees.
Ajaloost aga pakuks ma kõige tehnilisemaks George Besti, kes selle mehe elulugu teab, see saab aru miks -- hoida trennis üksi 15 mehe vastu palli.. ta ei pruukinud seda kaua teha, aga see pidi olema piisavalt pikk aeg- mingi minut vast, muidu vaidleksid need 15 häbistatut vastu ju.. igaljuhul usun et see mees oleks maailma jalgpalliajaloos kui kõige tehnilisem mängija, kui alkoholikurat ei oleks tema karjääri röövind.

realmadridfan
29.05.05, 00:45
Algselt postitas ats-wiking

kuigi mulle ei meeldi brasiilia koondis ega lõuna euroopa jalgpall, pean nentima, et kõige tehnilisem on ronaldinho, talle järgneb christiano ronaldo, aga ainult oma parimatel päevadel, viimasel ajal ei ole ta midagi vaimustavat teinud.. zidane oli kah omal ajal võibolla mingil määral ronaldinhoga võrreldav, aga see oli enne, nüüd on ta vana mees.
Ajaloost aga pakuks ma kõige tehnilisemaks George Besti, kes selle mehe elulugu teab, see saab aru miks -- hoida trennis üksi 15 mehe vastu palli.. ta ei pruukinud seda kaua teha, aga see pidi olema piisavalt pikk aeg- mingi minut vast, muidu vaidleksid need 15 häbistatut vastu ju.. igaljuhul usun et see mees oleks maailma jalgpalliajaloos kui kõige tehnilisem mängija, kui alkoholikurat ei oleks tema karjääri röövind.

Kusjuures ta oli ainult ühte puudet kasutanud. Ja lüpsis neid nii, et kõksas palli koguaeg vastu teiste jalgu.:)

midasaajad
21.06.05, 01:16
IBRAHIMOVIC, ilmamingi kahtluseta kohe.:kaval:

Karla
21.06.05, 01:17
Algselt postitas midasaajad

IBRAHIMOVIC, ilmamingi kahtluseta kohe.:kaval:

Ei.
Ronaldinho kahtlemata

midasaajad
21.06.05, 01:18
vaata vaid kuidas IBRAHIMOVIC triblab...

Karla
21.06.05, 01:19

vaata vaid kuidas IBRAHIMOVIC triblab...
Aga vaata kuidas Ronaldinho triblab

midasaajad
21.06.05, 01:24
IBRAHIMOVIC triblab ikka paremini:P

marcello
21.06.05, 01:31

hahahaha

midasaajad
21.06.05, 01:33
vaidled vastu v??

Karla
21.06.05, 01:34

Vaevalt.

midasaajad
21.06.05, 01:37
ronaldinho ei tribla mängudes ju eriti.. ta on rohkem meeskonnatöö tegija.

Karla
21.06.05, 01:48

ronaldinho ei tribla mängudes ju eriti.. ta on rohkem meeskonnatöö tegija.

Jah muidugi ta ei tribla mängudes.

midasaajad
21.06.05, 01:50
aga ibrahimovic triblab:D

midasaajad
21.06.05, 01:52
sa võid ennast ise ära lõhkuda

Barca-Freddy
28.06.05, 16:09
Kõige tehnilisemad mängijad on vast:
1. Ronaldinho
2.C.Ronaldo
3.Zlatan

Kersti
28.06.05, 22:21
Mina pakuksin Ronaldinho. See mees on hämmastav ja kindlasti üks minu lemmikutest:D

meelis911
29.06.05, 23:47
martin reim kindlalt

Stiivi
30.06.05, 12:11
Sander Post.

Bianconera
03.07.05, 22:35
Algselt postitas Barca-Freddy

Kõige tehnilisemad mängijad on vast:
1. Ronaldinho
2.C.Ronaldo
3.Zlatan

Täpselt sama arvamus siin :ham4:

anDi-anDi
04.07.05, 10:17
Ronaldinho ja C.Ronaldo mõlemad on väga hea tehnikaga:silm4: :r66m7:

k0x
06.11.05, 01:08
Zidane, Ronaldinho, C.Ronaldo, Zlatan
Zidane on oma hiilguse suhteliselt juba kaotanud :)
Ning ka Ronaldo pole viimasel ajal kõige paremas vormis :doh:

sikstinain
07.11.05, 01:45
henrik ojamaa

MihkelPallak
11.11.05, 00:09
Janar Toomet

golo
13.11.05, 21:14
kindlasti zidane kuid tema aeg hakkab ümber saama...
siis julgen pakkuda et C.Ronaldo ja kindlasti ka Ronaldinho

Jeti88
13.11.05, 21:24
eks ta vist Ronaldinho ole.

Reintz
13.11.05, 21:29
Ronaldinho kindlasti.

Max313
10.07.06, 22:35
zidane ja ronaldinho

Arks
11.07.06, 00:56
Pakun, et Zlatan Ibrahimovic.

FC Kuressaare
11.07.06, 00:56
Ronaldinho, C. Ronaldo ja Zlatan, teised vast jäävad alla neile

erkkik
11.07.06, 11:29
Algselt postitas FC Kuressaare

Mai pakuks c. Ronaldot ta teeb neid tirkke küll aga kui ronaldonho teeb trikke siis on see sellepärast et vastasest mööda saada aga tema teeb et ilus olex:D

pavel37
12.07.06, 14:53
zidan ja vist ronaldinho

Saarlane
12.07.06, 16:08
Algselt postitas pavel37

zidan

Jeah!! Mohamed omab:lahe:

symbio
12.07.06, 16:36
Algselt postitas erkkik

Mai pakuks c. Ronaldot ta teeb neid tirkke küll aga kui ronaldonho teeb trikke siis on see sellepärast et vastasest mööda saada aga tema teeb et ilus olex:D
Plz, copy-paste from eesti kommentaatoritelt.

AlwaysRed
12.07.06, 17:40
Liivo Leetma

erkkik
12.07.06, 19:20
Algselt postitas symbio

Algselt postitas erkkik

Plz, copy-paste from eesti kommentaatoritelt.

ei ole copy-paste see on tegelt isiklik arvamus ka:õnnelik: kiugi jh jalad liiguvad poisil hästi

Saarlane
12.07.06, 20:13
Poisil? Naisel tahtsid öelda?

FC Kuressaare
12.07.06, 22:17
niipalju kui ma tean, lubatakse ainult ühel naisel teha kaasa meeste professionaalsetes kohtumistes ja see oli ka mingis mehhiko 3. liigas

MihkelPallak
15.07.06, 17:50
Messi on suht tehniline

Karla
15.07.06, 17:55
Algselt postitas MihkelPallak

Messi on suht tehniline
Messi ja Ronaldinho ongi maailma kõige tehilisemad mängijad, teised neile vastu ei saa.:viha:

lennat
15.07.06, 18:46
Garrincha aka Manoel Francisco dos Santos MM 1958 & 1962 (4 väravat, jagas esikohta).

http://www.soccernet.ee/news.php?id=10803&lockTopics=1

Garrincha mängis Brasiilia eest 60 mängu. Neist võideti 52, viigistati 7 ja kaotati vaid 1 - 3 1966 MM-il Ungarile. Saatuse keerdkäik oli, et see jäi viimaseks mänguks koondises.

UrmoT
15.07.06, 23:21
rooney,ronaldinho

17
15.07.06, 23:22
Rainer Lättemägi

Jarmooo
18.07.06, 18:27
Zizou, C.Ronaldo ja Ronaldinho

alarh
18.07.06, 19:33
mina arvan ka et Cristiano Ronaldo:doh: :õnnelik:

Põnn
22.07.06, 17:55
C.Ronaldo

sibierski
23.07.06, 00:09
Selgunud on Ronaldinho kehva mängu põhjus MMil?

Teatavasti mängis kogu Brasiilia koondis, eriti aga nende suurimaid staare Ronaldinho
möödunud MMil kahvatumalt, kui keegi oleks osanud arvata. Mis oli selle põhjuseks? Väsimus? Jah, aga väsimus millest? Teiste kohta pole see veel päriselt selge, aga Briti kvaliteetkõmukleht The Sun selgitas välja Ronaldinho väsimise põhjuse. Pallivõluri girlfriend, Aleksandra nimeline Prantsuse modell ütles, et kuna treenerid ei lubanud pallurite kaasasid hotelli, siis pidid mõned suurematest igatsejatest mängijad ise hotellist pruutide juurde hüppesse minema. Ja Ronaldinho kasutanud seda võimalust lausa igal ööl. Ja magamisest selle klassikalises mõttes ei olevat tulnud midagi välja.

Raske uskuda, et see jutt eriti tõene on, seda tõestab kasvõi modellist pruudi arvamus, et Ronni mängis sama hästi, nagu alati on mänginud ja kui ta õnnelik on, siis ei saagi ta halvasti mängida!

:P

Drogba
23.07.06, 13:21
Edgar Davids

Homie
23.07.06, 19:42
Keegi sellest pundist: (Ronal)Dinho,(Ro)Binho, C.Ronaldo, Zlatan

fcflora90
23.07.06, 20:07
zidane, ronaldinho, c.ronaldo ning zlatan ja mingil määral messi:kaval:

greenday
24.07.06, 00:16
Maailma tehnilisem jalgpallur on (oli) Zidane. Jalgpallitehnikas on 3 peamist oskust - palli omaksvõtt, sööt ja löök. 2/3 nendest pole Zidane\'ile vastast. Muu \"tehnika\" on uina-muina.

sIIM__
02.08.06, 00:20
Ronaldinho, C.Ronaldo ja Zidane :D

pavel37
02.08.06, 14:32
ronaldinho

AlwaysRed
03.08.06, 15:16
Kõige tehnilisem jalgpallur on kindla peale Zinedine Zidane. Ka Ronaldinho hiilgab tehnilisusega, kuid Zidane triblingud ja liigutused on efektsemad. Cristiano Ronaldo on võib-olla neist veel tehnilisem, kuid lõppresultaat jätab soovida. Liiga tihti teeb ta trikke selleks, et hiilata, mitte aga meeskonda aidata.
Ülejäänutest mainiksin veel Zlatanit ja Joe Cole\'i.

mehis
03.08.06, 23:14
Kerlon on päris hea tehnikaga. Poisil, kes võib veel sel suvel siirduda Old Traffordile, on väga hea jalatehnika, kuid peaga mängus maailmas talle vastast ei ole. U15 eest lõi sellise värava, et mängis keskväljalt väravani ainult peaga. Nagu mingi hüljes kuskil tsirkuses, kellel pall peapeal kogu aeg. Noh jutt võis veits segane olla, aga küll paari aasta pärast näete, millise mängijaga tegemist on.

Kasper
04.08.06, 13:30
Zidane on kindlasti, aga Ronaldinhho tehnika ka väga halb ei ole.

TonZo
04.08.06, 15:15
Ronaldinho, kahtlemata

katu17
09.08.06, 00:10
Cristiano Ronaldo siis ka veel Zidane

Arks
12.08.06, 13:56
Ainuke vend, kes jalkast üldse midagi jagab on Milan Baroš.
NO välismaalt, ma mõtlen. Soccerneti vennad ka.

ttBoll
12.08.06, 14:09
Joe Cole, Ronaldinho

AlwaysRed
12.08.06, 14:11
Algselt postitas Britu

Ainuke vend, kes jalkast üldse midagi jagab on Milan Baroš.
NO välismaalt, ma mõtlen.

:naer5:

tristani
12.08.06, 15:40
quaresma :P

AlwaysRed
12.08.06, 15:51
Algselt postitas tristani

Välisküljega lööb jumala hästi. Tasemel vend. Veits imelik et Portugali koondises teda vähe näha on olnud. Figo loobumise järel äkki saab võimaluse. :silm4:

kanchelskis
13.08.06, 00:50
martin keown:D

Saarlane
13.08.06, 11:15
Algselt postitas AlwaysRed

Algselt postitas tristani

Välisküljega lööb jumala hästi. Tasemel vend. Veits imelik et Portugali koondises teda vähe näha on olnud. Figo loobumise järel äkki saab võimaluse. :silm4:

Niipalju kui ma teda näinud olen, siis ta ainult välisküljega oskabki lüüa:doh:

eston maravilha
13.08.06, 14:44
mark delaney

greenday
15.08.06, 16:44
Algselt postitas AlwaysRed

Kõige tehnilisem jalgpallur on kindla peale Zinedine Zidane. Ka Ronaldinho hiilgab tehnilisusega, kuid Zidane triblingud ja liigutused on efektsemad. Cristiano Ronaldo on võib-olla neist veel tehnilisem, kuid lõppresultaat jätab soovida. Liiga tihti teeb ta trikke selleks, et hiilata, mitte aga meeskonda aidata.
Ülejäänutest mainiksin veel Zlatanit ja Joe Cole\'i.ära aja segamini sõnu efektne ja efektiivne.

Devil
15.08.06, 16:56
Indrek Uri :)

Tauri---123
18.08.06, 11:30
kindlalt c.Ronaldo:lahe:

Arks
19.08.06, 03:35
Milan Baroš

JanK
22.08.06, 13:05
Zidane,Ronaldinho,Rivaldo,Maradona,Pele,Crynaldo.H ea tehnikaga mehed.

ttBoll
22.08.06, 13:47
Kristen Viikmäe :D

symbio
22.08.06, 18:41
Ronaldinhio ofc.

Jasper
22.08.06, 18:57
Filippo Inzaghi muidugi! Veenduge täna!

absolute
12.05.09, 21:45
T.Henry ja Zidane ja muidugi C.Ronaldo