320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

eestieest+oskarluts - dünaamiline duo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eestieest+oskarluts - dünaamiline duo?

    Soccerneti foorum.

    Mul on kopp ees sellistest tüüpidest nagu eestieest, oskarluts, jyrka ja kompanii. Minupärast võivad nad siin ju oma iba ajada, see pole minu asi arutada aga selline küsimus on: Kas mul on kuidagi võimalik (kui ei ole ehk annab teha), mainitud isikute "postitusi" ignoreerida, nii et nagu neid minu jaoks polekski olemas. Saate aru küll mis, ma mõtlen.

    Asi on lihtsalt selles, et neis postitutes pole midagi tarka sees, ainult mingi loll iba ja kellegi üle nalja tegemine. njuujorgi topicust peaks juba isegi piisama.

    Seega äkki saab kuidagi neid ignoreerida, ma pakun, et on teisigi kes sellest huvitatud oleks.
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    #2
    ingroreerida on vaga lihtne
    ÄRA TULE ENAM SIIA

    Kommentaar


      #3
      Jyrka - sa oled tõesti totaalne ajukääbik, kui sinu postitused aluseks võtta, mis sa aravad et NIISAMA enamus nii arvab või? Oh ei...

      Igonreerimisest ei tea ma midagi, aga bannidest küll
      See kiri siin on all

      Kommentaar


        #4
        Kujuta nüüd jyrka ette, ette sina oleks see tyyp, kes siin seda foorumit siin üleval peab.
        Nii ja nüüd tuleb siia paar sinusugust nurisünnitist ja hakkab siin teistele, keda on nii umbes 100 korda rohkem, närvidele käima. Sul on valida, kas "tõmbavad nahui" kõik need kellele need 3-4 tyypi pinda käivad ja jääb siia umbes 10 kasutajat, või oleks kasulikum minema lüüa need paar nolki ja säilitada mingi normaalne maine, mis see foorum jalkafännidele on jätnud.
        Aga mis ma siin ikka seletan ja pikka juttu ajan, oled piisavalt geniaalne, et mind paari maakeelse väljendiga paika panna
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #5
          krt kustutasitegi ää,raisk.No davai siis,nüüd ametlikult.Lahkun sellest krti foorumist,kustudage kõik mu topicud ja postid ära siis.Saategi rahu.Dadaa siis. PS.kustutage mu user ka ää.Heaaega inimesed.froza italy & argetina!!!Juve rulzzz!!Tadaaa!!!!!! .Olge viisakad
          ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by eestieest

            Orginally posted by aojalgpall

            Kujuta nüüd jyrka ette, ette sina oleks see tyyp, kes siin seda foorumit siin üleval peab.
            Nii ja nüüd tuleb siia paar sinusugust nurisünnitist ja hakkab siin teistele, keda on nii umbes 100 korda rohkem, närvidele käima. Sul on valida, kas "tõmbavad nahui" kõik need kellele need 3-4 tyypi pinda käivad ja jääb siia umbes 10 kasutajat, või oleks kasulikum minema lüüa need paar nolki ja säilitada mingi normaalne maine, mis see foorum jalkafännidele on jätnud.
            Aga mis ma siin ikka seletan ja pikka juttu ajan, oled piisavalt geniaalne, et mind paari maakeelse väljendiga paika panna
            ma arvan et me ei käi teile pinda te olete siin nagu näha harjunud sellega et kõik oleksid tõsised ja samade arvamustega aga nüüd tulevad paar tüüpi kes vähe lõbusamad ja arvavad teist täiesti erinevalt asjadest , nüüd siis kohe kord majast ära , aga palun ütle millega ma teile pinda käin


            Muide teade teiel tõsistele inimestele

            1.Hakkan siin olema väikeste kitsendustega sest ei ole tuju teie mölinat kogu see aeg kuulata
            2.Hakkan osalema ennustustel ja pollidel
            3.Topicutes Off.Topic , cm ja mängude topic , soccernet.ee ja fc soccernet hakkan osalema ja postima
            sa lammas nagu lubasid juba ära minna???
            miks sa tagasi tulid??!!! poleks vaja olnud.

            oskarluts ja m1ck võta kaasa. jyrka võiks jääda, tema mulle natuke isegi meeldib.
            Howay the lads!

            Kommentaar


              #7
              soh, no siis bän abiks ju..

              Kommentaar


                #8
                jyrka võiks jääda, tema mulle natuke isegi meeldib.
                aitahh sa meeldid mulle ka

                Kommentaar


                  #9
                  Minu eesmärk EI OLE teie foorumist väljaajamine. Mulle isiklikult see mula ei meeldi ja see 260!? või palju see nüüd ongi, postitust, mis sa eestieest oled teinud, no palju neist on ka sellised, mis laseks arvata, et sa oled vanem, kui 10 aastat? Minu palve oleks see, et kasutajal oleks võimalik ignoreerida teatud positusi nagu filtri vormis... Võibolla on ju ka neid, kellele te jutt meeldib, eks need siis vaata neid.
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    #10
                    Postituste TOP 10, tundub et meil on ainuliider, ajstute parim :

                    1. eestieest 268
                    2. eston 152 (116 postitust vähem)
                    3. m1ck 145
                    4. yeg 130
                    5. aojalgpall 114
                    6. Jyrka 107
                    7. Aramis 102
                    8. guitz 97
                    9. erx 96
                    10. Martin 86
                    See kiri siin on all

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma ei viici poste yle vaadata ,aga nii palju kui mina siin olen olnud, siis eesteest mehe postitustes on aega-ajalt ka asjalikku juttut.OskarLutsu mulle ette ei löö, aga Jyrka tundub pea alati mõttetusega hiilgavat.
                      Kogu sellele selzkonnale on lihtne soovitus - Kui midagi pole öelda ,siis ole vait või mõne mingisse jutukasse ja püüa seal vaimukas olla.

                      Kommentaar


                        #12
                        >ma arvan et me ei käi teile pinda te olete siin nagu näha harjunud sellega et kõik oleksid tõsised ja samade arvamustega aga nüüd tulevad paar tüüpi kes vähe lõbusamad ja arvavad teist täiesti erinevalt asjadest , nüüd siis kohe kord majast ära , aga palun ütle millega ma teile pinda käin

                        Jah eestieest tegelikult on tore, et siin foorumis meie "tõsiste" inimeste hulgas on sinusuguseid mässumeelseid noori, kes oma lõbusate ja teravmeelsete postitustega meie hallidesse argipäevadesse päikest toovad. Oleks tõesti kurb kui jääksid siia alles ainult siis minu sarnased "tõsised" inimesed, kes peale selle veel kõikidest asjadest ühtviisi arvavad. Palun ära mine ära siit.

                        Ja Jyrkale veel nii palju, et ka sinu küünilised loosungid sobivad siia foorumisse nagu rusikas s.taauku. Jätka samas vaimus ja ära sädet kaota.

                        Mulle ka ei meeldi need Smutovi taolised tegelased, kes siin neid pikki kirju valmis vorbivad ja lõppude lõpuks ei viitsi ju ükski normaalne inimene lõpuni lugeda postitust, mis on pikem kui 4 rida.

                        Kommentaar


                          #13
                          tore manifest!



                          1.Hakkan siin olema väikeste kitsendustega sest ei ole tuju teie mölinat kogu see aeg kuulata
                          2.Hakkan osalema ennustustel ja pollidel
                          3.Topicutes Off.Topic , cm ja mängude topic , soccernet.ee ja fc soccernet hakkan osalema ja postima
                          njaaa... karmilt ette v6etud...

                          nagu terroristid esitaksid n6udmisi...

                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            #14
                            kyps. su postitus on pikem kui 4 rida.
                            Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by Artur

                              Ei sa aga aru mis sul eestieest ja oskarlutsu vastu on? Ei saa kyll aru mida need mehed on valesti teinud, pole siin foorumis eriti palju postinud aga pole midagi vaga mottetut silma torganud.Akki annaks keegi mone lingi kus oleks voimalik seda mottetut iba naha.
                              No siis peaks sulle rohkem kui 200 linki siia välja joonistama.

                              Tegelt võtan asja suht rahulikult. Küll nad ära väsivad (mäletame eelmist foorumit, kus alguses käis Cornwalli suunas hirmus sõim)
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X