320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Appi! Oinad teevad jälle massiliselt Real Madridi maha.

    Kas Ronaldo peab siis kolm päeva järjest nutma, et kohtunik liiga tegi ja Celta catenacciot pani?

    Mida kuradit te nokite kogu aeg? Alati on teada, et kui Madrid kaotab või sel puhul viigistab, on kantona, möördok ja man u kohe platsis oma haledate kommidega. Minge kiitke United oma teemas, mitte ärge materdage klubi, kes ManU laua alla peksis. Get over it...

    soolasorts, mis probleem teid vaevab? Lagi on valgendatud barca transfer kuulujuttudest?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Tere
      Tõsiselt on viimasel ajal tüütama hakanud Real Madridi maha tegemine. Selles suhtes ei ole mina suurem erand ning nagu enamus teab, siis ma ei salli Real Madridi, kuid see ei anna mulle õiguse hakata neid maha tegema. Lugupeetud Epic ja teised ehk proovime postitada veidikene erapooletuimaid postitusi või siis mitte just selliseid, mis on mõnitavas toonis. Proovigem nüüd üks kord olla. Ma tean, et suvi on käes ning tuju on hea, kuid see ei anna õigust igasugust mõttetust postitama hakata.

      Kõike paremat!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Miks ma Reali maha teen?Sellepärast, et Real on igasugu mängijaid endale kokku ostnud.Figo, Zidane, Ronaldo viimastel aaastatel aga ikkagi ei suuteta hooaja jooksul midagi korda saata.:P
        Vahel tundub, et Real peab iga suvi ostma mõne mängija ja tema eest mingi rekord summa välja käima.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by Epic


          Miks ma Reali maha teen?Sellepärast, et Real on igasugu mängijaid endale kokku ostnud.Figo, Zidane, Ronaldo viimastel aaastatel aga ikkagi ei suuteta hooaja jooksul midagi korda saata.:P
          Vahel tundub, et Real peab iga suvi ostma mõne mängija ja tema eest mingi rekord summa välja käima.
          See on mingi põhjus Reali maha tegemiseks? Ja eelmine aasta võideti CL ja mõned väiksemad karikad. Kui ei meeldi Reali \"star in a season\" mängijaostupoliitika, siis ära käi Real Madridi teema all kirjutamas. Mulle ka võibolla paul skõuls ja ole \"babyface\" solskjaer ei meeldi, kuid oled sa näinud mind neid mõnitamas?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Originally posted by Epic
            Vahel tundub, et Real peab iga suvi ostma mõne mängija ja tema eest mingi rekord summa välja käima.
            niisiis, kantonaaa ...

            1998: jaap stam to ManU for £10,6M (kõigi aegade kõrgeim summa kaitsja eest)
            2001: van horse to ManU for £19M (inglismaa rekord)
            2001: veron to ManU for £28,1M (inglismaa rekord)
            2002: ferdinand to ManU for £30M (inglismaa rekord)

            m.o.t.t.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Originally posted by SleepWalking


              Originally posted by Epic
              Vahel tundub, et Real peab iga suvi ostma mõne mängija ja tema eest mingi rekord summa välja käima.
              niisiis, kantonaaa ...

              1998: jaap stam to ManU for £10,6M (kõigi aegade kõrgeim summa kaitsja eest)
              2001: van horse to ManU for £19M (inglismaa rekord)
              2001: veron to ManU for £28,1M (inglismaa rekord)
              2002: ferdinand to ManU for £30M (inglismaa rekord)

              m.o.t.t.
              aga kes ManU\'s põhitegijad on?Beckham, Giggs, Scholes, Neville\'id, O\'Shea, Brown, Butt
              nemad on klubi kasvandikud ja saavad regulaaarselt mänguaega.
              Real\'il Casillias, Hierro, Raul, Guti ja rohkem eriti ei olegi.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Originally posted by Epic
                aga kes ManU\'s põhitegijad on?Beckham, Giggs, Scholes, Neville\'id, O\'Shea, Brown, Butt
                nemad on klubi kasvandikud ja saavad regulaaarselt mänguaega.
                Real\'il Casillias, Hierro, Raul, Guti ja rohkem eriti ei olegi.
                Kuule Epic, ole hea ja vaiki selle koha peal. Tee Reali maha kui tahad, aga vaata natukese aja tagant tuli vastu sulle piir, mis kehtib ka Manchester Unitedi puhul. Põhitegijad Neville\'id???? No tõesti. Butt, Brown, O\'Shea? Loodan, et saate õieti aru, kui ütlen, et Ferguson eelistab siiski on kullakallist 30-miljoni meest Ferdinandi...Van Nistelrooy polegi põhitegija? No siis oled sa lihtsalt loll (samas, sinu tõeline eluarmastus Beckham on kindlasti see, mida sa siinkohal rõhutad, kuid mina julgeksin tema kõrvale küll Casillase pista). Raul, Hierro, Guti ja Casillas? ROhkem ei olegi? Aga minu arust piisav. Manchesteril on muidugi Beckham, Giggs, Scholes ja ütleme G. Neville ning O\'Shea. Rohkem mina ei rõhutaks. Kui on raha, siis palun väga - ostke aga.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Originally posted by Epic
                  aga kes ManU\'s põhitegijad on?Beckham, Giggs, Scholes, Neville\'id, O\'Shea, Brown, Butt
                  nemad on klubi kasvandikud ja saavad regulaaarselt mänguaega.
                  Real\'il Casillias, Hierro, Raul, Guti ja rohkem eriti ei olegi.
                  ära nüüd liialda, o\'shea, brown ja butt pole mingid põhitegijad. kui kõik on terved, ei saa nad platsile. aga jutt oli praegu rekordostudest, keda teeb man utd täpselt samamoodi kui real madriid ning raha olemasolu ei ole nüüd küll põhjus kedagi hukka mõista. võibolla vahendite ebaotstarbekas kulutamine aga kas sina oled see, kes ütleb, et Figo või Zidane pole väärt seda, mis nende eest on makstud?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by Magpie


                    Originally posted by Epic
                    aga kes ManU\'s põhitegijad on?Beckham, Giggs, Scholes, Neville\'id, O\'Shea, Brown, Butt
                    nemad on klubi kasvandikud ja saavad regulaaarselt mänguaega.
                    Real\'il Casillias, Hierro, Raul, Guti ja rohkem eriti ei olegi.
                    Kuule Epic, ole hea ja vaiki selle koha peal. Tee Reali maha kui tahad, aga vaata natukese aja tagant tuli vastu sulle piir, mis kehtib ka Manchester Unitedi puhul. Põhitegijad Neville\'id???? No tõesti. Butt, Brown, O\'Shea? Loodan, et saate õieti aru, kui ütlen, et Ferguson eelistab siiski on kullakallist 30-miljoni meest Ferdinandi...Van Nistelrooy polegi põhitegija? No siis oled sa lihtsalt loll (samas, sinu tõeline eluarmastus Beckham on kindlasti see, mida sa siinkohal rõhutad, kuid mina julgeksin tema kõrvale küll Casillase pista). Raul, Hierro, Guti ja Casillas? ROhkem ei olegi? Aga minu arust piisav. Manchesteril on muidugi Beckham, Giggs, Scholes ja ütleme G. Neville ning O\'Shea. Rohkem mina ei rõhutaks. Kui on raha, siis palun väga - ostke aga.

                    Ma rääkisin nendest kes regulaarselt platsile pääsevad ja kes klubi kasvandikud on
                    Real\'i on sisseostetud Roberto Carlos, Ivan Helguera, Zinedine Zidane, Steve McManaman, Luis Figo, Santiago Solari, Claude Makelele, Fernando Morientes, Ronaldo, Michel Salgado

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      No kui päris aus olla, siis on Beckham ka sisse ostetud. Prestonist vist oli.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Hierro peaks olema mingi 90ndate alguses Madridi sisse ostetud. Valladolidist vist, kui 6igesti m2letan. Hetkel, kes RM oma kasvandikud on p6hikooseisus on, Raul, Guti, Casillas. Nooruke Portillo n2itas kah ennast suhteliselt heast kyljest osades m2ngudes.

                        Mis ManU oma kasvandikudesse puutub, siis jah nendel on neid p6himeeskonas jah rohkem, Butt, Giggs, Scholes, Beckham (ta oli Prestonis laenul 1 aasta), Nevillid. Kuid mis teha kui meeskondade strateegiad on erinevad? Nii kaua kuni asi ennast 6igustab pole ju midagi viltu.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Originally posted by ass


                          No kui päris aus olla, siis on Beckham ka sisse ostetud. Prestonist vist oli.
                          No kui päris aus olla siis oli Beckham laenuks Prestonis ühe aasta ja isegi mängis seal mõne mängu.

                          ManU\'l on tulemas juba uued kasvandikud Fletcher ja Richardson, kes hakkavad kindlasti järgmine hooaeg juba palju rohekm mänguaega saama Real Madrid aga kavatseb ikka mõne keskkaitsja sisse osta suve jooksul

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'


                            Originally posted by ass


                            No kui päris aus olla, siis on Beckham ka sisse ostetud. Prestonist vist oli.
                            Täpsustan lühidalt, sest see pole Beckhami mineviku käsitlemise jaoks päris õige topic: Beckham on Londoni kutt, Leytonstone\'ist. Poisikesena esindas Essexi koolipoisse, oli seotud Norwich City, Leyton Orienti ja 15 aastaseks saades Tottenhamiga. Manchester Unitedis juulist 1991. Vist hooajal 1994/1995 LAENATI ta Preston North Endi, kuid tuli sealt tulema juba peale nelja või viite mängu.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Jah, keskkaitsjad on tulekul.
                              Viimasel ajal on Marques`t mainitud, kelle klubil Monacol on suured probleemid. Lucio müüakse üsna kindlalt suvel maha, sest Leverkusenil on ka rasked ajad. Veel on meid seostatud maailma kiireima keskkaistja Ivan Ramiro Cordobaga, kes kahjuks pole eriti intelligentne mängija.

                              Muidugi on meil olemas Pavon ning B meeskonnas pallivad ka Cesar Navas ja Ruben Rocha. Eriti meeldib mulle Ruben, keda ma nägin mängimas Real Madrid - Fifa All Stars mängus. Seal tuli ta küll suurepäraselt toime näiteks Fernando Torrese peatamisega.

                              Kindel on see, et vähemalt üks keskkaitsja suvel Bernabeule tuleb, muidu pole mõtet järgmisel hooajal Meistrite Liigas mängidagi...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Originally posted by ass



                                Kindel on see, et vähemalt üks keskkaitsja suvel Bernabeule tuleb, muidu pole mõtet järgmisel hooajal Meistrite Liigas mängidagi...
                                Nii sitt see Real Madrid siis ongi jah, et ei saa hakkama ilma väga kõva keskkaitsjata???
                                https://r-cold.blogabet.com/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X