320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    not bad, kuigi lootsin teistsugust lõpptulemust! Ka minu poolt õnnesoovid.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Paljugi mida sa võid loota

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Kas Chivu mitte rohkem vasak kaitse ole, kui keskkaitse?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Minu mäletamist mööda mängib ta ajaxis keskkaitset ikka
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Chivu võib nii kesk kui ka vasakkaitsja kohta mängida

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              kurat,nii real kui ka ManU on teinud 13.9 milj £ naelase pakkumise Ronaldinhole.see real-ostab-kõik-staarid-ära kampaania viskas nüüd küll kopa ette prsse,Beckhami nad said,ajavad nüüd siis Chivut taga,aga R jätku rahule,vaid heitku pilk vahetusmeeste pingile
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Kuigi Real Madrid võitis just La Liga ja võiks arvata, et asjad klubis on kõik hästi, see siiski nii ei ole. Mina ütleksin, et klubil on väike kriis praegu.
                Hierro lepingut ei uuendatud tema tüli pärast Valdanoga. Selles on kaudselt süüdi ei keegi muu, kui Beckham. (oi kuidas ma teda vihkan!) Hierrole ei meeldinud, et RM nii valel ajal teatas Becksi ostust ja tema arvates ei austa RM Gutit. No ok Hierro mineku elame üle.
                Kuid del Bosque asendamine on väga keeruline. Ta on parim treener Real Madridi jaoks. Quieroz, Mourinho ja Capello on kõik mõttetud treenerid. Eriti veel Capello. Tema lõust juba ajab mul ihukarvad püsti, tema viimase aja tulemustest rääkimata.
                Lippi, Wenger jäävad ainult unistusteks...
                Veel negatiivseid uudiseid:
                Roma president Sensi, kes on tuntud suure suu poolest teatas täna, et Lucio on järgmisest hooajast Roma mängija. Leverkusen pole midagi veel öelnud selle peale. Ja isegi, kui Sensil oleks Leverkuseniga lepe, siis Lucioga kohe kindlasti mitte, sest ta mängib Prantsusmaal praegu. Ootame, vaatame...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Möördock: kõigepealt, pole sinu asi otsustada, keda RM taga ajab ja ostab. Ja mida nad pingilt leiavad? Gaucho tüüpi mängijat sealt küll ei leia. Beckhami kohale on Guti.
                  Ja kust sa võtad, et RM tegi pakkumise Gauchole?
                  Ja veame kihla, et kui RM ja Manyoo tegid mõlemad pakkumise PSG-le ja PSG nõustub, siis Ronaldinho valib RM-i. Miks? Sest talle ei sobi Inglismaa jalgpall ja El Realis on RC, Ronaldo, Flavio juba ees ootamas ning see on juba tõsine argument.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Ronaldo, mees suurteks mängudeks, kes peaegu üksipäini tõi meile 29 tiitli on võitnud paljusid karikaid paljude meeskondadega ja palju väravaid finaalides löönud. Tahakski väike listi tema võitudest teha.

                    Brasiilia koondisega:
                    MM1994
                    MM2002 (lõi finaalis 2 väravat)
                    Copa America 97 (lõi finaalis 1 värava)
                    Copa America 99 (lõi finaalis 1 värava)
                    Konföderatsioonide Karikas 97 (tegi finaalis hat-tricki)

                    Klubidega:
                    La Liga 02/03 (lõi kokku 23 väravat, neist 2 viimases otsustavas mängus)
                    Intercontinental Cup 02 (lõi finaalis 1 värava)
                    Uefa Karikas 98 (lõi finaalis 1 värava)
                    Karika Võitjate Karikas 97 (lõi finaalis 1 värava)
                    Hollandi Karikas 96
                    Hispaania Karikas 97

                    Päris muljetavaldav või mis? Nüüd ei jäägi muud üle Tal, kui tuua meile tema kogust veel puuduolev karikas - Meistrite Liiga karikas. Järgmine hooaeg oleks tore Ronaldo ja Rauli väravatest tähistada 10. Meistrite Liiga võitu ja 30. La Liga võitu.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Queiroz uus peatreener, siis... Kindel deal. http://www.soccernet.ee/news.php?id=4109

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Varsti on juba kõik ManU tegelased Madridis
                        Sir Alex aga hakkab nüüd siis uut abitreenerit otsima Del Bosque anyone?!?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Hierro välja viskamine oli õige tegu...tema pärast me ju ei jõudnudki CL-ga finaali...ja see uus treener Queiroz oli kah pääris hea otsus ...sest just tema viis ju Portugali noortekoondise 1991. aastal MM tiitlini.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Keda huvitab noortekoondis? Me räägime maailma suurimast ja edukaimast klubist. Ma ei usu, et ManU abitreener on õige mees El Reali peatreeneriks. Lohutan end sellega, et peale teda tuleb suure tõenäosusega Wenger, kelle leping Arsenaliga lõpeb ka 2 aasta pärast...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by Robinho


                              Keda huvitab noortekoondis?
                              Hmm, milline oli del Bosque treenerikarjäär enne, kui ta Reali peatreeneriks sai? Säravamad hetked olid ca 10 mängu caretakerina kuskil 90-ndate keskel. Nii et ei tasuks Queirozi kohe maha kanda.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Ma küll ei tea palju juttudel, et Raul ManUsse kolib tõepõhja all on, kuid ühte ma ütlen: Ma ei toeta enam Real Madridi, kui Raul see suvi lahkub! Ja ma arvan, et paljud fännid ja toetajad saaksid sama vihaseks, kui mina. Raul ongi Real Madrid, ta on meeskonna kõige suurem ja armastatum staar. Ilma temata poleks El Real enam meeskond.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X