320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Nii siis,realil on jälle plaanis osta keskpooli ja selleks on ronaldinho ehk \"ahvpoiss\"
    Nüüd on siis selge,et figo lõpetab ja becki läheb tema kohta mängima..kahju figost aga mida teha kui juba nii vana ja aeglane Edu talle treeneri ametis
    Ja see ronaldinho asi peaks ka enamvähem selge olema kuna real maksis PSG-le juba teatud summa kuid kogu see summa on mingi 35M € eest,vot tak dela.
    Einoh asi muutub koomiliseks kuna ma ei saa aru kust krt nad seda raha pressivad,olen kuulnud,et madridi linn annab neile ilget pappi hooaja lõpuks aga neil on ju muud kulutused kah ja realil on väga palju staadione,kust tuleb ka tulu,kuid ikkagist asi on nati kahtlane.Võib olla tegelevad \"viinaäriga\"?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Einoh asi muutub koomiliseks kuna ma ei saa aru kust krt nad seda raha pressivad,olen kuulnud,et madridi linn annab neile ilget pappi hooaja lõpuks aga neil on ju muud kulutused kah ja realil on väga palju staadione,kust tuleb ka tulu,kuid ikkagist asi on nati kahtlane.Võib olla tegelevad \"viinaäriga\"?

      Aga äkki tegelevad vale rahaga või mingi muu salakaubaga? :P
      Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Eks see raha merchandise-st tuleb ja piletitulu ning paljud asjad veel. Minu väike unistus saab siis teoks, kahjuks alles aastal 2004, kuid pole hullu. Roberto Assis de Moreira on ootamist väärt. Algaval hooajal poleks Teda/Figot kuhugile panna. Eeldatavalt algab Aasia tuuriga Luis Madeira Filipe Caeiro Figo viimane hooaeg El Realiga ning oma number 10 kandva särgi loovutab Ta peale seda viiendale \"galacticole\".

        Tahaks teha väikese ennustuse tuleviku kohta kah. Nimelt pakun mina ZZ5 järeltulijaks klubis Santose Diego Ribas de Cunha, kuigi seda saame nii 2-3, võibolla isegi 4-5 aasta pärast näha.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by Robinho


          Minu väike unistus saab siis teoks, kahjuks alles aastal 2004, kuid pole hullu. Roberto Assis de Moreira on ootamist väärt.
          Anna mulle üks link kus on ametlikut öeldud, et Ronaldinho Madrid\'i läheb.
          Ronaldinho vend/agent loodab küll, et saadakse ManU\'ga kaubale Kuuldavasti on Ronaldinho\'l probleemid PSG juhtkonnaga ning meest eriti ei rõõmusta veel üks aasta
          Prantsuse kesmikke hulka kuuluvasse klubisse jäämine

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            See teatud summa olevat olnud 12 milli, kuid eks näeb, kas see jutt üldse tõele vastab, et Ronaldinho aastal 2004 Realiga liitub, isiklikult loodan, et mitte, aitab nendest staaridest küll juba.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Originally posted by Epic
              Anna mulle üks link kus on ametlikut öeldud, et Ronaldinho Madrid\'i läheb.
              Here you have it.

              Carlos Quieroze abitreeneriks saab endine National Madeira treener Jose Peseiro.
              Real Madridi Aasiasse laienemine peaks klubile järgmise kolme aasta jooksul sisse tooma 22 miljonit Eurot. Jutud käivad ka Mehhikosse laienemise kohta, tea kas see tähendab Marquez`e sissetoomist?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                According to French paper L\'Equipe\'s website, it remains to be seen if the Brazilian, who is widely believed to favour a move to United would welcome spending another year in Paris, where he has had several run-ins with officials of a club which will not be playing European football next season.

                Indeed the player\'s agent agent and brother Roberto Assis is still confident Manchester United can agree a deal with PSG.

                \'We are very calm, talks are ongoing,\' he said. \'The player is not on the streets and he has proved his worth on the pitch so we will wait and see what happens.

                \'I am certain Manchester United will make another bid. It is important that we let the clubs find a possible solution.\'

                Here you have it

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Allo, kantonaa? Mitu päeva vana uudise sa copy/peistisid?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Friday, July 4, 2003

                    PS!Huvitav, et Ronny läheb Real\'i ja realmadrid.com ei tea asjast midagi

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      realmadrid.com ei peagi midagi kirjutama, kuna diil pole veel ametlikult teatavaks tehtud ning nad inglisekeelne sektsioon ei uuene nii kiiresti, kui hispaania keelne osa. Mina olen tehingus kindel, sest Florentino ei laseks sellist kullatükki käest ning PSG tahab ka võimalikult palju raha saada ning Ronnie agendi väidetav jutt ei koti mind. Ma usun isegi RC-d rohkem, kuid teda:P . Ronnie ise väidetavalt rääkis paar kuud tagasi, et tahab Bernabeul mängida, siis rääkis väidetavalt, et tahab Old Traffordil mängida jne. Point on see, et brassid ajavad alati hülgemöla suust välja.
                      Ma olen ka veits tupoi, et hõiskan siin niimoodi, kuigi üleminek pole veel ametlikult teatavaks tehtud, kuid Perez ei vea toetajaid ja fänne alt...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Ronaldinho lendas reedel Madriidi. Loodetavasti nõustub ta Real Madridi pakkumisega ja siis tuleb veel aasta oodata, et Väikest Ronniet Valges särgis näha.
                        Samas peab Valdano läbirääkimisi Javier Portillo agendiga Porti lepingu pikendamise ja palga suurendamise asjus. Quieroze arust on Portigoal vajalik, Morientes mitte.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Kuule Robinho isegi Real pole nii rikas , et iga päev uusi staare osta. Eelmise hooaja alguses olid nad völgades, siis teenisid meeletult pappi ostsid Ronaldo, pappi kulus sitaks. Hooajal teenisid jälle kövasti ostsid Becki, kust kurat nad Ronnie jaoks raha leiavad, kui ManU Becki eest saadud rahaga Ronniet endale tahab osta.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Robinho Kantona on lihtsalt loll. Et saada postitusi juurde teeb ta mingi poolmõttetuid postitusi, pastib teisi uudiseid jne. Kui loll sa oled, et sa aru ei saa, et ametlik kodulehekülg ei pea kirjutama ruumoritest vaid asjadest, mis on juba kindlad ja mida ei saa ümberlükata.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Treze: I have my own doubts too...
                              Lünk: Arva uuesti, sest sissemakse jaoks on raha olemas. Loodetavasti jätkub nüüd veel raha ka mõne kaitsva mängija peale. Kõigepealt tuleks mõned mängijad rahaks teha muidugi.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Paris Saint-Germain president Francis Graille has revealed that Real Madrid are on the verge of signing Ronaldinho.

                                \"We\'re very close to an agreement with Real for the season after next,\" he stated.

                                \"(Manchester) United made a modest offer which wasn\'t worth considering.\"

                                If the deal goes through the player would be expected to stay a year in Paris for a year before moving to Madrid next summer.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X