320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    OLen rahul et Real pähe sai,mängu säde neil puudus.Ja kui veel vaadata neid palganumbreid,siis mind üllatab et Cassillas nii vähe saab-kõigest 1mlj eurot!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Originally posted by Robinho

      Tegijatel juhtub, ta oli küll tol hetkel positsioonist väljas, kuid ainult teda süüdistada oleks patt. Terve kaitseliin oli meeletult kehv, masendus tuleb peale.
      Roberto Carlos out of position... Midagi uut!
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Tänases mängus Bernabeul Mallorca vastu ei jookse platsile Pavon ja \"lai leht\" Makelele:P . Seega saavad võimaluse Ruben Rocha ja Esteban Cambiasso. Ma väga loodan, et Ibagaza ja Sammy täna halvas mängutujus on... Vähemalt on meie värskeim \"kaitsemängija\" Raul Gonzalez terve. Proovigu ainult CQ täna ka mehed ilma taktikalise skeemita platsile saata. Ja Becksi pärast loodan, et ta midagi kasulikku ka täna platsil teeb. Muidu ma ei tahaks tema nahas olla. Marca, AS jne. teeksid ta maatasa. Üldiselt võiks Ronaldo täna ründes mängida ja mitte vasakus ääres lonkida. Tuleb jälle üks pikk jalgpalli öö.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          ja Beckham on viinud Reali 3:0 juhtima
          minge Kingissepa praami peale

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            ja real madrid võitiski hispaania superkarika
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Nonii, võib siis rõõmustada 7-nda Super Karika võidu üle. Terve meeskond mängis enamvähem hästi. Esimene poolaeg oli natuke rabe, kuid Rauli värav enne poolaja lõppu võttis teiseks poolajaks pinged maha. Teine poolaeg oli nauditav, kuigi Harlem Globetrottersiks selle põhjal meeskonda kutsuda veel ei saa. Ütleme nii, et Mallorca on tõesti kehv see aasta, ei imestaks, kui nad La Ligast välja langevad.
              Mulle meeldis eriti entusiastliku noormehe Raul Bravo mäng, kes ühekorra küll puterdas palli vastastele, kuid üldiselt mängis väga enesekindlalt. Arvan, et teda võiks küll Paco Pavonile eelistada keskkaitses, kui ta niimoodi edasi mängib.
              Kahju, et Guti H ja Helguera Buija väiksed vigastused said.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Real oskab ikka kodus mängida ma vaatan

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  esimene poolaeg oli taas suhteline peavalu. Mallorca oli 8 mehega kaitses .. reali vennad pidid tegema karistusala lähistel pidevalt ca 20 söötu, enne kui avanes löögipositsioon .. raske oli.

                  teisel poolajal muutus mäng avatumaks ja nauditavamaks.

                  real pani oma suure ja raske teerulliga siiski õnneliku lõpuni.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Ma tahaks ühte asja veel märkida. Nimelt peaks mina mängu kangelaseks 22-aastast Iker Casillas Fernandez`i. Rida VÄGA häid tõrjeid tõid minu näole naeru ja küsimuse: Buffon who? Paljud peavad maailma parimaks väravavahiks Juventuses mängivat maailma kallimat väravavahti Gianluigi Buffoni. Mina nii ei arva. Iker Casillas on kõigest 22, kuid on juba võitnud 2 Meistrite Liiga tiitlit, 2 Intercontinental Cupi, 1 Hispaania Karika, 1 Hispaania Super Karika ning 1 Euroopa Super Karika. Iker debüteeris Real Madridis kõigest 18-aastasena (!!!) võõrsil Athletic Bilbao vastu. Mäng lõppes 2:2. Aasta hiljem debüteeris ta Hispaania koondises.
                    Iker alustas Real Madridi noortemeeskonna kõigest 8 aasta vanusena, juba siis alustas ta väravavahina. Ta on võitnud U16 EM-i aastal 97. Samas on ta ühe isikliku auhinna juba teeninud. Nimelt Bravo auhinna, mis anti talle, kuna teda peetakse Euroopa alla 23-aastaste mängijate seas parimaks.
                    Real Madridiga seob teda leping aastani 2006 ning Iker on öelnud, et tahab mängida siin igavesti.
                    Kurioosne on fakt, et Ikeri iidol on Gigi Buffon.
                    Kindel on see, et Casillasel tuleb see hooaeg eriti palju tööd, sest tundub, et kaitseliin jääb samaks ning tugevdusi ei tuua sisse. Aga pole hullu, Iker saab hakkama, sest ta on sündinud tshempion.


                    Märgiks ära ka, et eile vaatasid staadinil mängu ka VdB ning endine asetreener Jose Antonio Grande, kes olid küll väga heas tujus.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Kui keegi mulle Realist sümpatiseerib, siis see on Casillas
                      McNämm-Nämm ka aga noh, ta ju ei mängi seal...
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by vandersell
                        Kui keegi mulle Realist sümpatiseerib, siis see on Casillas
                        McNämm-Nämm ka aga noh, ta ju ei mängi seal...
                        Kas ma tohin küsida, miks Sulle Casillas sümpaatne on? Võib see olla sellepärast, et ta on olenemata on positsioonist klubis rahul väikese palgaga. Ta on öelnud, et Real Madridis mängides pole raha tema jaoks oluline. See on privileeg. Mulle väga meeldib, kui mängija on oma staaristaatusest hoolimata jäänud iseendaks ning rahast ei mõtle.
                        Maccal kahjuks jah on Madriidi soe ilm ja kõrge palganumber pea segi ajanud. Ei taha ta mitte jalgpalli enam mängida. Kahju.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          muahaha..saime CLis suht normaalse grupi.

                          Grupp F:

                          Real Madrid (Hispaania)
                          FC Porto (Portugal)
                          Marseille (Prantsusmaa)
                          Belgradi Partizan (Serbia ja Montenegro)


                          edasi pääsemisega ei tohiks probleeme tekkida.:P
                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Alati ei saa meeldivust-mittemeeldivust seletada...
                            Üks võimalikke põhjusi on see, kui ta tuli 2000 aasta (oli vist?) CL finaalis lõpus vahetusena sisse ja tegi imetõrjeid. Mitte et ma oleks Reali poolt olnud
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Olgem ausad, kui teile tehakse ettepanek t88d teha ja makstakse v2ga k6va palka ning m6ne aja p2rast selgub, et teid nagu ikka eriti ei ole vaja, kas siis ikka tahaksite uut t88kohta otsia, eriti kui karj22ri l6pp l2hedal on? Reali juhtkond on ise loll selles osas.

                              Ahjaa. 1. Buffon 2. Kahn, siis teised. Sellised on lood v2ravavahtide osas. Buffoni refleksidele ei saa keegi vastu ning kasti valitsemisel on Super-Olli Schmeicheli mantlip2rija. Casillas on kyll v2ga hea v2ravavaht, aga neist kahest kindlasti mitte parem.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Originally posted by Jaan
                                Ahjaa. 1. Buffon 2. Kahn, siis teised. Sellised on lood v2ravavahtide osas. Buffoni refleksidele ei saa keegi vastu ning kasti valitsemisel on Super-Olli Schmeicheli mantlip2rija. Casillas on kyll v2ga hea v2ravavaht, aga neist kahest kindlasti mitte parem.
                                Kahn??? Ma räägin praegusest vormist, mitte minevikust. Alates MM-i finaalist on Kahni mäng alla käinud. Eelmine hooaeg tegi ta Bundesligas naerma ajavaid trikke. Oli näha, et mehel oli keskendumis probleeme.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X