320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    no monacoga pole probleemi, kuid jama on see, et poolfinaalis peab kokku minema Arsenaliga (või kui ime juhtub Chelseaga). Arsenali ei lootnud enne finaali näha, sest suurel SchalkeArenal oleks neid lihtsam võita kui Highburyl, mille omapärased mõõtmed annavad mõningase eelise Arsenalile. Kuid eks näi. Äkki ei jõua kumbki poolfinaali

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Originally posted by realmadridfan


      Igatahes... ega keegi ei tea, kas Morientese lepingus sellist klauslit pole, et oma õige klubi vastu mängida ei tohi?
      võiks igaljuhul olla
      edit=kui keegi loeb mu eelmise lehe postitust, kus ma kirjutasin, et tahaks vastaseks portot või monacot ja monacot sellepärast, et morientes saaks reali vastu mängida, siis ma mõtlesin ümber, ja tõesti võiks lepingus siuke klausel olla, ert morientes ei saa reali vastu mängida.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by zidane_5


        Originally posted by realmadridfan


        Igatahes... ega keegi ei tea, kas Morientese lepingus sellist klauslit pole, et oma õige klubi vastu mängida ei tohi?
        võiks igaljuhul olla
        edit=kui keegi loeb mu eelmise lehe postitust, kus ma kirjutasin, et tahaks vastaseks portot või monacot ja monacot sellepärast, et morientes saaks reali vastu mängida, siis ma mõtlesin ümber, ja tõesti võiks lepingus siuke klausel olla, ert morientes ei saa reali vastu mängida.
        isiklikult mulle meeldiks kui Morientes mängida saaks. Suhteliselt totter oleks, kui vastaste parim mängija ei saa totra klausli tõttu mängida. Vastane olgu ikkagi täies koosseisus ja tugevuses.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by dannar


          no monacoga pole probleemi, kuid jama on see, et poolfinaalis peab kokku minema Arsenaliga (või kui ime juhtub Chelseaga). Arsenali ei lootnud enne finaali näha, sest suurel SchalkeArenal oleks neid lihtsam võita kui Highburyl, mille omapärased mõõtmed annavad mõningase eelise Arsenalile. Kuid eks näi. Äkki ei jõua kumbki poolfinaali
          Ärge alahinnake siin seda Monacot küll nii palju ega hunti pole vaja hüüda, hunt tuleb ka kutsumatta. Igaljuhul sel aastal nagu te teate on Monaco üllatusi teinud ja võib ka neid korrata. Kes oleks osanud oodata, et Monaco suudaks Deportivo alistada 8:3
          izerman@hotmail.com

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Originally posted by xKxAxPxUx


            Originally posted by dannar


            no monacoga pole probleemi, kuid jama on see, et poolfinaalis peab kokku minema Arsenaliga (või kui ime juhtub Chelseaga). Arsenali ei lootnud enne finaali näha, sest suurel SchalkeArenal oleks neid lihtsam võita kui Highburyl, mille omapärased mõõtmed annavad mõningase eelise Arsenalile. Kuid eks näi. Äkki ei jõua kumbki poolfinaali
            Ärge alahinnake siin seda Monacot küll nii palju ega hunti pole vaja hüüda, hunt tuleb ka kutsumatta. Igaljuhul sel aastal nagu te teate on Monaco üllatusi teinud ja võib ka neid korrata. Kes oleks osanud oodata, et Monaco suudaks Deportivo alistada 8:3
            no ega ma eui alahinnanudki. viimases lauses käsitlen ma kergelt seda võimalust et ääkki võidavad oma paarid hoopis Monaco ja Chelsea. Tegelikult Monaco edu mulle isegi meeldiks. Kahju et ta ainult Reali vastu mängima peab ..

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Kas keegi teab kus võiks netis näha Reali praegust mängu? Kasvõi kommentaare?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Siit soccernetist juba mitmeid kordi läbi käinud www.soccerstreams.com.
                Kuigi ma ise ei näe.
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Real Madrid 1 - 1 Zaragoza
                  It\\\'s always better on holiday...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Huvitav mäng oli. Casillas tegi supertöö tõrjudes ära ühe kindla üks üks olukorra. Peale selle lõi Zaragosa posti. Realil oleks pidanud olema 2 üks üks olukorda ja 1 kaks ühe vastu olukorda - st et kohtunik eksis suluseisu määramisel kolm korda.
                    minge Kingissepa praami peale

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Ühes sinises teemas poisid juba arutasid teemat, et härra Beckham suvel Chelsea poole teel. Asi on muidugi kollane praegu, kuid minu arust oleks see lausa suurepärane! Beckham ei tee säravaid esitusi keskväljal ning tema niiöelda trump, standardolukorrad, ei kuku tal kohe üldse mitte välja. Väga viis oleks, kui Guti kõrvale ostetaks üks selline asjalik töömees. Vieira oleks tipp, kuid ta on üsna puutumatu.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by Robinho


                        Ühes sinises teemas poisid juba arutasid teemat, et härra Beckham suvel Chelsea poole teel. Asi on muidugi kollane praegu, kuid minu arust oleks see lausa suurepärane! Beckham ei tee säravaid esitusi keskväljal ning tema niiöelda trump, standardolukorrad, ei kuku tal kohe üldse mitte välja. Väga viis oleks, kui Guti kõrvale ostetaks üks selline asjalik töömees. Vieira oleks tipp, kuid ta on üsna puutumatu.
                        Kuule meil on sarnane mõtlemine... Gattuso oleks ka tegelikult tore variant, mees ikka rügab mis hirmus. Mnjah, unistada ju võib...
                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          kämoon. Beckham peab ikka olema. Gattusol ja Vieira\'l pole sellist turunduslikku potntsiaali. Glamuuri pole neil ka

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Originally posted by dannar


                            Beckham peab ikka olema. Gattusol ja Vieiral pole sellist turunduslikku potentsiaali. Glamuuri pole neil ka
                            Tore, et keegi teist ka aru saab, miks Becksi müümine kasulik poleks
                            Teine variant on siis naiivselt loota, et teod platsil rohkem maksavad. Muidugi on see ka tähtis.
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Aga mõelge...kas poleks kasulikum Becky kasumiga maha müüa? Platsil ta suurt ei tee, särgimüük on küll tulus, kuid mäng kannatab. Roman võtaks vabalt oma märja unenäo suure raha eest ära.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Originally posted by Robinho


                                Aga mõelge...kas poleks kasulikum Becky kasumiga maha müüa? Platsil ta suurt ei tee, särgimüük on küll tulus, kuid mäng kannatab. Roman võtaks vabalt oma märja unenäo suure raha eest ära.
                                kämoon. Beckham on ikka palju ilusam mees kui Gattuso või Vieira. Teda ei saa välja vahetada. Peaks üldse nagu ette võtma, et Ronaldo asemele Henry ja RC asemele Maldini (kui ta veel noorem oleks) siis oleks meeskond 100% glamuuri täis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X