320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by Martin


    Originally posted by Robinho
    Vaata, Martin, mul on omad vaated jalgpalli maailmale, mida ma häälekalt ka siin laulnud olen.
    Sinu ebaõnne jah, et sa pole aru saanud, et televiisoripõlvkonna esindajana on sulle dogmad pähe taotud. Arvatavasti pead Ronaldot ka Pelest või Maradonast paremaks, sest nemad ei figureeri ju üldse eriti kuskil. Teistest rääkimata.

    Ja Figo, Zidane, Beckham, Casillas, Carlos ja teised on ka muidugi maailma parimad. Kus sa sellega, et keegi teine võiks olla. Telekas räägitakse ju sedasi.
    Ma tean et ma parim olen.Suur tänu Martin

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Originally posted by Roberto Carlos


      Originally posted by Martin


      Originally posted by Robinho
      Vaata, Martin, mul on omad vaated jalgpalli maailmale, mida ma häälekalt ka siin laulnud olen.
      Sinu ebaõnne jah, et sa pole aru saanud, et televiisoripõlvkonna esindajana on sulle dogmad pähe taotud. Arvatavasti pead Ronaldot ka Pelest või Maradonast paremaks, sest nemad ei figureeri ju üldse eriti kuskil. Teistest rääkimata.

      Ja Figo, Zidane, Beckham, Casillas, Carlos ja teised on ka muidugi maailma parimad. Kus sa sellega, et keegi teine võiks olla. Telekas räägitakse ju sedasi.
      Ma tean et ma parim olen.Suur tänu Martin
      ihihihihhihihihihi Carlos väga naljakas oled.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        robinho, ausalt öeldes hakkab juba üle viskama see sinu plärin. mida rohke trofeesid, seda kõvem mängija? for fecks sake, jalgpall on ikkagi meeskonnamäng, ronaldo üksi võib hoopis üht teist karikat edukalt poleerida.

        nüüd ma saan ka lõpuks aru, miks nt Best su meelest \'real deal\' pole.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by Robinho


          Originally posted by m1kk
          Tuletage mulle aasta lõpul meelde, et mu uusaastasoovideks sisalduks, et vaene Robinho suudaks oma silmad avada . Sellist asja nagu parim ei tohiks vutis üldse olla (vaid igaühe isiklikes ettekujutustes, lemmikmängija ei pea ju ilmtingimata ka teiste silmis jumalus olema ) ning kui seda siiski otsid, siis vaata korra ka ühe teise riigi klubi rivistusse, kes sel aastal võõras riigis meistriks tuleb .

          Vabandage teemavälisust, ilmselt on see mulle enda lemmikklubi teemast külge hakanud...
          Ma ei suru Ronaldot kellegile peale. Esindan ainult oma arvamust, kuid keegi pole sel teemal pikemalt diskuteerinud.
          Henryst räägime siis, kui ta Ronaldoga võrdsed saavutused välja võlub. (võtame näituseks kasvõi ühe MM tiitli või siis mitmed Aasta parima auhinnad).
          Aga kas teid ei ajaks vihale, kui inimene tõsimeeli peab kedagi Makaay`d ja veel umbes 20 ründajat Ronaldost paremaks?
          minu andmetel on küll Henry juba 98. aastast maailmameister!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Siiski Henry ei olnud 98. aasta meeskonnas. Dugarry, Loko, Ba ja mingi tont veel olid.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Selection 1998 of France

              /.../

              Forwards:
              Thierry Henry (Monaco), Stéphane Guivarc\'h (Auxerre), David Trézéguet (AS Monaco), Christophe Dugarry (Marseille).


              wau. nüüd on henry kohe hulka kõvem mees eks robinho, juba 18-aastaselt maailmameister!
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                henry mängis jah suht edukalt 98. lõi isegi paar väravat. Need küll alagrupis, kuid siiski.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  läheb juba rämedaks offtopicuks, aga ta oli 3 väravaga prantsusmaa suurim väravakütt.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by fittibaldi


                    Selection 1998 of France

                    /.../

                    Forwards:
                    Thierry Henry (Monaco), Stéphane Guivarc\'h (Auxerre), David Trézéguet (AS Monaco), Christophe Dugarry (Marseille).


                    wau. nüüd on henry kohe hulka kõvem mees eks robinho, juba 18-aastaselt maailmameister!
                    Seega minu andmed valetasid. Vabandust!
                    Kuulge teeme siis nii. Nagu lapsikul teel. Mina ütlen, et Ronaldo on hoolimata kolmest FIFA WPoTY auhinnast ja kahest Kuldsest Jalgpallist ning kahest MM võidust ja paljudest teistest auhindadest ning samuti ka jahmatava panevast samba stiilist on siiski kõigest üks tühine hambavahe. Ja keegi Henry, kes tõesti viimasel paaril aastal on head jalgpalli näidanud oma klubi eest on loomulikult Fenomenist parem. Siin ei saa vaielda ja see, kes julgeb arvata, et Ronaldo siiski parim on, on LOLL!
                    Ja Fitti, kallis, ma ei vaata ainult auhindu. Ma vaatan stiili ja väravaid. Sorry aga karistuslöögid ja penaltid ei ole minu rida. Hoopis ilusad triblingud ja täpsed ent tugevad löögid on need, mis minu tähelepanu köidavad. Ja Ta suudab neid hoolimata kahest audis oldud aastast.
                    Nägemist!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      ah, jäta oma familiaarsused. kui sulle mängu ilu ja elegants nii väga meeldivad, peaksid runaldu asemel hoopis zidane\'i maani kummardama.
                      guardianis nagu tellitult tema kohta üks paremaid portreelugusid, mis ma tüki aja jooksul olen sattunud lugema.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        klge see vaidlus läheb juba tobedaks. lõpetagem nüüd.

                        Päikest soovides, teie mr. \"mulle meeldivad ilusad mehed\"

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Originally posted by fittibaldi


                          ah, jäta oma familiaarsused. kui sulle mängu ilu ja elegants nii väga meeldivad, peaksid runaldu asemel hoopis zidane\'i maani kummardama.
                          guardianis nagu tellitult tema kohta üks paremaid portreelugusid, mis ma tüki aja jooksul olen sattunud lugema.
                          ...nii nagu mina zidane kummardan,tühja sest Ronaldost...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            [i]Kuulge teeme siis nii. Nagu lapsikul teel. Mina ütlen, et Ronaldo on hoolimata kolmest FIFA WPoTY auhinnast ja kahest Kuldsest Jalgpallist ning kahest MM võidust ja paljudest teistest auhindadest ning samuti ka jahmatava panevast samba stiilist on siiski kõigest üks tühine hambavahe.
                            Ära hädalda kogu aeg. Kui tahad saada meelerahu siis JAH, sa oled LOLL. Ronaldo on küll hea mängija, aga mitte maailma parim. Paar päeva oled sa siin aint mölisenud ja rääkinud, et Ronaldo on parim jne. Ning järsku ütled sa, et ta on tühine hambavahe. No sry aga nii need asjad ikka ei käi.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by Funky_Moses


                              [i]Kuulge teeme siis nii. Nagu lapsikul teel. Mina ütlen, et Ronaldo on hoolimata kolmest FIFA WPoTY auhinnast ja kahest Kuldsest Jalgpallist ning kahest MM võidust ja paljudest teistest auhindadest ning samuti ka jahmatava panevast samba stiilist on siiski kõigest üks tühine hambavahe.
                              Ära hädalda kogu aeg. Kui tahad saada meelerahu siis JAH, sa oled LOLL. Ronaldo on küll hea mängija, aga mitte maailma parim. Paar päeva oled sa siin aint mölisenud ja rääkinud, et Ronaldo on parim jne. Ning järsku ütled sa, et ta on tühine hambavahe. No sry aga nii need asjad ikka ei käi.
                              Kes sinult midagi küsis?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'


                                Ja keegi Henry, kes tõesti viimasel paaril aastal on head jalgpalli näidanud oma klubi eest on loomulikult parem.

                                Keegi??? Kas härra Robinho ei tea kes on Henry? Sel juhul on mõistetav miks sa usud siiralt, et parim on Ronaldo.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X