320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by Martin
    Loll, kuid vähemalt järjekindel.

    Respect!

    Kuid selles on sul küll õigus - Henry ei küündi tõesti sinna, ta on juba ammu möödas.
    Sama võib ka sinu kohta öelda!
    Palun, seleta ära, miks Henry on kokkuvõttes Ronaldost eespool!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Originally posted by erts

      tee endale foorumisse uus teema kus sa saad Roni plusside-miinuste üle teistega vaielda...
      Kas sa ütlesid, et Robinho hakkab ronaldo miinuseid välja tooma...optimist, täielik optimist
      Where were you in '62?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by Robinho


        Originally posted by Martin
        Loll, kuid vähemalt järjekindel.

        Respect!

        Kuid selles on sul küll õigus - Henry ei küündi tõesti sinna, ta on juba ammu möödas.
        Sama võib ka sinu kohta öelda!
        Palun, seleta ära, miks Henry on kokkuvõttes Ronaldost eespool!
        jah tõesti martin palun tee seda! ka mina tahaks näha loetelu (alfabeetilises järjekorras, kui võimalik) tema saavutustest, omadustest inimesena ja jalgpallurina!

        ..oh taevas..
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by dimaggio


          Originally posted by erts

          tee endale foorumisse uus teema kus sa saad Roni plusside-miinuste üle teistega vaielda...
          Kas sa ütlesid, et Robinho hakkab ronaldo miinuseid välja tooma...optimist, täielik optimist
          Ta on paks, ei jookse piisavalt ringi ning ei tööta meeskonna jaoks. Aga Henryst ikka miilides parem!
          Sry fitti ja sõbrad, ma lihtsalt pidin.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Tere. Siin mr. \"mulle meeldivad ilusad mehed\". Ma armastan krabipulki ja minu arust on nad maailma parimad asjad. Aga nad kõikidele ei meeldi siis olen ma jobu ja muu lõbus tegelane, nii et kuna ma ei oska alfabeetilisi järjestusi oma lemmikute positiivsetest omadustest teha, siis jään ma üldse vait, sest äkki tuleb mingi kuri tegelane karjuma. Elagu ilusad mehed. Krt. teie elutähtis vaidlus ajas mul juhtme täiesti kokku.
            Loojuvat päikest piiludes, mr. \"mulle meeldivad ilusad mehed\"

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Lihtsalt masendav mis Bernabeul praegu toimub.Juba 0-3.Paistab,et poisid tahavad ainsast sellel hooajal võimalikust karikast ka ilma jääda

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Originally posted by Rui Costa


                Lihtsalt masendav mis Bernabeul praegu toimub.Juba 0-3.Paistab,et poisid tahavad ainsast sellel hooajal võimalikust karikast ka ilma jääda
                valusad pasakotid, muud ei oska öelda... eriti kaitse muidugi

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  See teeb ainult rõõmu,et Real kotti sai.
                  Ja Valencia tõi Zaragozast oma 3 punkti ära.Tore!
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by Rui Costa


                    Lihtsalt masendav mis Bernabeul praegu toimub.Juba 0-3.Paistab,et poisid tahavad ainsast sellel hooajal võimalikust karikast ka ilma jääda
                    mis karikas?? hea kui Meistrite liigassegi järgmine aasta pääseme. Vägisi tuleb aasta 1999/2000 meelde. Kui lõppkoht oli vist 5. ja ilma UCL-i tiitlita poleks kuhugi saand. Loodetavasti tuleb lõpuks meie tühipeadele (Valdano Ja Perez) natukenegi mõistust pähe. aga vaevalt. nii et siirdume uute ründajate otsinguile. kui mieile löödi 3 väravat siis voiga pole ju kaitses vaid meie ründes, kes ei suutnud 4 lüüa.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Nüüd võib meite olukorda juba kriisiks nimetada. Bernabeul kaotada on väga suur häbi. Ja koos sellega veel liidriohjad ka kaotada on veel halvem.
                      Mehed platsil on nagu laibad. Eile oli kolm meest, kes natukenegi suutsid joosta ringi. Nimesid ei nimeta seekord, sest kõik olid VÄGA kehvad.
                      Quierozel pole ajusid! Ronaldo sai suhteliselt mängu alguses vigastada ja ta tõi platsile kaitsva pooliku olles kodus juba 1:0 taga. Samas istus pingil ja ootas oma võimalust Portillo. Ja ülejäänud mängu jooksul ei teinud ta ühtegi vahetust. Täisoinas ma ütlen.

                      Süda ütleb, et järgmiseks mänguks tuleb selline meeskond platsile saata, hoolimata sellest, et ees ootab derby Atletiga:

                      Casillas
                      Salgado-Mejia-Helguera-RC
                      Beckham-Cambiasso
                      Juan Fran-Raul-Solari
                      Portillo

                      Samas pea ütleb, et me näeme platsil jälle surnud hobuste karja.
                      Selle nädalaga küll ükski mees ära ei taastu.
                      Mina mõtlen juba järgmise hooaja peale, sest kardan siiralt, et soo hooaeg enam midagi ei päästeta. Samas võiks meeskond hoolimata raskustest meid üllatada.


                      Jägmise hooaja plaanidesse peaks mahutama ühe staari ostu (SAMUEL!!!) ja kõik laenul olnud vennad meeskonda võtma, mitte neid maha parseldama. (Morientes, Conceicao, Ruben). Väga tervitatav oleks ka nähtus, kus ostetaks mõni kohalik talent. (Xabi Alonso, Joaquin)

                      Aga hoiame ikka pead püsti ja sammume suve poole!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Kahju küll, et Real kaotas aga põhjus, miks ma postitan siia on järgmine - nimelt oli oli spordiennustuses Osasuna koefitsent midagi 8ga ja sai mõeldud, et võiks ju proovida aga igaks juhuks ei hakanud raha tuulde loopima
                        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Eile mängis Real tõesti kehvasti, aga samas olid kõik kollid ülitobedad ja Osasunal oli õnne ka.
                          0-1, mis tuli vat et 1. minutil (või tuligi esimesel?)... julgen väita, et kui poleks Dalgado ja Bravo kastis sõna otseses mõttes kokku hüpanud (kusjuures Osasuna mängijad oli sele hetkel pallist umbes 5 meetri kaugusel), siis oleks see värav tulemata ehk ka jäänud.
                          0-2 Selge Casillase kala. Mees, kes on olnud see hooaeg Reali päästeingel läks auti vahelt ära võtma, pallin ta loomulikult ei ulatununud ja Osasuna mängijatel oli lihtne 20 m-lt pall tühja väravasse toimetada-
                          0-3 Osasuna vv-le jookseb reali ründaja peale. Väravavaheti valdab paanika ja ta lööbi palli suvalt ette ... selline palli aga osutub supersööduks. Osasuna mängija on ilmselges passiivses suluseisus ... kohtunik ei reageeri... tegelt mängis passiivses suluseisus passija suurt rolli värava löömisel.
                          Hetk hiljem lõi Zidane värava, kuid äärekohtuniku lipp jätab seisu endiseks. Kordusest võis näha, et suluseisus oli 2 reali mängijat sel hetkel, mitte aga Zidane.
                          Järgmine hetk on Beckhamil tühi värav ees. kaitse haarab õlekõrrest ja lükab kätega selga. Peanltit loomulikult ei antud. Videokordus oli ka olukorrast suht kehva, kuid mulle siiski tundus, et siin oleks pidaud olema peanalt pluss punane kaart.
                          Üht teist huvitavat juhtus veel. A la Ronaldo sai vigastada, Guti lõi peaga vastaste kaitsjat ja Roberto Carlos lõi jalaga kõlarit väljalku ääres.
                          minge Kingissepa praami peale

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Originally posted by Robinho
                            Jägmise hooaja plaanidesse peaks mahutama ühe staari ostu (SAMUEL!!!)
                            HAHAAAA..... hiljaks jäite sitakotid. :P Vene-Lebrahovic hoiab juba kümne küünega Walter\'ist kinni ning Samuel on ise ka huvitatud Chelseaga liitumisest.
                            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by Totti


                              Originally posted by Robinho
                              Jägmise hooaja plaanidesse peaks mahutama ühe staari ostu (SAMUEL!!!)
                              HAHAAAA..... hiljaks jäite sitakotid. :P Vene-Lebrahovic hoiab juba kümne küünega Walter\'ist kinni ning Samuel on ise ka huvitatud Chelseaga liitumisest.
                              Forza soccerage!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Ega ma socceragest seda võtnud, ega ka trobalfootball or sth mitte!
                                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X