320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by Axel


    Originally posted by Robinho


    Originally posted by FCOperBK
    meestele, kes-ilma-mängu-nägemata-kõik-teavad-ja-kõigega-kursis-on.
    Mina
    LIBU!!!!

    Mhmh huvitav v2rk njah teatud m6ttes on sul 6igus
    742617000027
    (sic)
    (515)
    MAGGOT

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Kaks viimast nokut võivad oma olematud kotid kokku korjata ja nahher tõmmata. Teid pole enam vaja.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        kes see axel noks veel on?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by Robinho


          Kaks viimast nokut võivad oma olematud kotid kokku korjata ja nahher tõmmata. Teid pole enam vaja.
          Sa v6id oma huviatav larfi vastu seina laiaks lyya
          Yeeeeee Axel ruulib
          Ja kui l2hengi siit minema siis ainult sellep2rast et teil on igav teema
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Originally posted by peremees


            kes see axel noks veel on?
            Peeruvälja Axelit ei tea siis ve?

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              täiesti perses mis põnev jalgpalliteemaline jutt siin käib..
              lugege parem richard williamsi kolumni oma \"kalaktikotest\" ja võrrelge oma nokusid liivakastis....
              Richard Williams: There is a degree of comfort to be taken from the misery of the man who hoped to create the best team the world had ever seen.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Originally posted by Epic


                Originally posted by peremees


                kes see axel noks veel on?
                Peeruvälja Axelit ei tea siis ve?
                Ma ka ei saa aru
                742617000027
                (sic)
                (515)
                MAGGOT

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Real Madrid: vaikselt allamäge?

                  Nagu me kõik teame, siis märtsis võitis Sotsiaalpartei Hispaanias parlamendivalimised. Just sellise tulemuse põhjal võin arvata, et tulemas on teistsugused muudatused Hispaania jalgpallimurul.

                  Endine Hispaania peaminister Hose Asnar on suur Real Madridi toetaja. Sepatero (uus peaminister) teisest küljest Barcelona poolehoidja. Seega arvan, et kui Sepatero riiki juhib, siis muutub jalgpallivilemeeste ühepoolsus enamasti ühtsemaks. Real Madridi toetamine igas aspektis muutub neutraalsemaks. Olen kindel, et Silvio Berlusconi oleks väga meelsasti nõus uut peaministrit selles suhtes õpetama.

                  Samas on üks väikene lisafakt taas päevakorda tekkinud. Nimelt 2001 aastal ostis Madridi linn 480 miljoni dollari eest Real Madridile treeningkompleksi ning hiljem aidati veel 245 miljoniga. Kindel on see, et tollal olid maa hinnad tõsiselt madalamad. Ning kuna endine peaminister toetas Real Madridi, siis protestid ning apellatsioonid olid suhteliselt nullilähedased. Isegi UEFA ei osanud omapoolset abi pakkuda rahaprobleemide lahendamisel. Nüüd, kui Sepatero juhtimise enda õlgadele võtnud on võib ka selles valdkonnas väikeseid muudatusi oodata. Maksimum, mille eest Reali trahvida saaks oleks umbes 150 miljonit dollarit.

                  Samas võib öelda, et ka see hooaeg on suhteliselt allamäge läinud. Meistrite Liigast langeti. Koduliigas saadi hiljuti 0:3 kaotus. Esikoha võitmiseks läheks tõsiseid pingutusi vaja.

                  Kuid jah, riiki juhib endiselt Juan Carlos, kes pooldab Real Madridi. Seega lootus on lolli ootus...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by treze
                    Seega lootus on lolli ootus...
                    Kas Real Madridist on saanud klubi, mida on tema populaarsuse tõttu popp vihata ja igal võimalusel maha teha?
                    Alati, kui Real Madridil halvasti läheb, on kraaksujad platsis. Varem oli siin foorumis selline tendents, et kui Real Madrid võitis, ei olnud kedagi, kes oleks võidust foorumis kirjutanud. Kui kaotas, tulid kohe parastajad päevavalgele. Lõppude lõpuks oleme kõik inimesed ning eksimine on inimlik. Seega ei saa ka Real Madridi kallitelt mängijatelt ebaloomulikke võimeid oodata. Nad töötavad ainult siis võimete kohaselt, kui neil on kindel mänguplaan ja tagala. Mänguplaan tundub, et on Quierozel parem, kui seda oli del Bosquel. Samas mängiti Vinnie B ajal palju ilusamat vutti (teeniti auga välja nimetus jalgpalli Harlem Globetrotters). Vinnie B ei kartnud ka vahetusi tega, vähemalt mitte nii palju, kui Carlos seda kardab. Tagala on alati kehvapoolne olnud ja selleks ta ka suure tõenäosusega jääb, seniks kuni härra Perez klubi eesotsas on. Ei usu, et eesootavatel presidendivalimistel Perezele konkurenti oleks. Kui tuleb keegi sümpaatsem, siis ta ka valitakse. Valdano tundub see-eest olevat kindel lahkuja laevalt (uppuvalt?)
                    Viimasel ajal on foorumis olnud teemaks, et siin teemas peale läbu muud polegi. Kas selle põhjuseks on tõesti ainult minu Ronaldo maania? Tänu sellele on siia voorinud palju Inglise jalgpalli austajaid, kes väga üleolevalt minu mõtted maha laidavad ja Henryd topivad parimaks. Ronaldost ei peeta lugu. Samas on siginenud juurde ka siia foorumisse Real Madridi avataridega uusi kasutajaid (kuigi üks neist juba arvatavasti raskete aegade pärast seda juba agaralt vahetada soovib). See on tore ju iseenesest. Varem tundus mulle, et ma üksinda kirjutan siin ja rõõmustan triumfide üle. Nagu eelpool mainisin, olid varesed kaotuse puhul alati platsis muidugi.
                    Seega, kui läbu on tõesti minu süü, siis üritan teema head mainet igatpidi taastada ja ei tekita siia enam vaidlusi Ronaldo VS. muu maailm teemal. (Kui järele mõelda, siis pole seda teemat kuskile tehagi, ilma et see suure tõenäosusega kohe maa põhja tambitaks ja lukku pandaks. Olgem ausad, välismaa foorumites on debatiteemad ennast igati õigustanud).
                    Siinjuures tahaks, et ka teised seisaksid Kuningliku Klubi heaolu eest ja tõstaksid oma aruka jutuga siinoleva teema väärtust. Samas pole vajalik ka teistes teemades teiste klubide mahategemine, toetagem ikka omasi!
                    Panin oma hetkemõtted siis kirja ja teil on vaba voli neid kritiseerida. Aga ma ei taha olla lihtsalt üks loll Real Madridi fänn, keda kõik pilkavad ja samuti ei soovi ma, et see teema läbulaks muutuks!
                    Rahu Maailmale!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Originally posted by Robinho

                      Mänguplaan tundub, et on Quierozel parem, kui seda oli del Bosquel.

                      MÖHH

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by Robinho


                        Originally posted by treze
                        Seega lootus on lolli ootus...
                        Samas on siginenud juurde ka siia foorumisse Real Madridi avataridega uusi kasutajaid (kuigi üks neist juba arvatavasti raskete aegade pärast seda juba agaralt vahetada soovib).
                        Kes? Ei ole vaja ka tegelt, sain teada juba.

                        Seega, kui läbu on tõesti minu süü, siis üritan teema head mainet igatpidi taastada ja ei tekita siia enam vaidlusi Ronaldo VS. muu maailm teemal. (Kui järele mõelda, siis pole seda teemat kuskile tehagi, ilma et see suure tõenäosusega kohe maa põhja tambitaks ja lukku pandaks.
                        Selles suhtes jah, kõigil on oma arvamus. Ja pole mõtet ronaldovihkajatel siia teda maha tegema tulla. Kiitku parem oma teemas enda lemmikuid.
                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Vaatasin täna eelmise hooaja mängu ManU vastu võõrsil.Jah,seesama kus Ronaldo lõi 3 väravat. Räägin seda sellepärast et see meenutas mulle vanat Reali.Pall liikus,suudeti hoida palli,meestel oli alati ruumi liikuda,ilus oli vaadata.Oi kuidas tahaks Makelelet tagasi,mees võitis peaaegu kõik võitlused,pani keskvälja kinni.
                          Ja see ei olnud veel Reali üks parimaid mänge eelmistel hooaegadel.
                          Ah,mis läind see läind....

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Originally posted by dannar


                            Originally posted by Robinho

                            Mänguplaan tundub, et on Quierozel parem, kui seda oli del Bosquel.

                            MÖHH
                            Ütleme nii, et Quierozel tundus sel perioodil, kui me hästi mängisime, olema hea mänguplaan. Tähendab mitte hea, kuid natuke kaitsvam võibolla. Tulemusi tuli, kui ilusat jalgpalli polnud. Selles mõttes vbla parem.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by Robinho
                              Kas selle põhjuseks on tõesti ainult minu Ronaldo maania? Tänu sellele on siia voorinud palju Inglise jalgpalli austajaid, kes väga üleolevalt minu mõtted maha laidavad ja Henryd topivad parimaks. Ronaldost ei peeta lugu.
                              Ronaldost peetakse lugu, sinu maaniast ja silmaklappidest ning demagoogiast ei peeta. Juna kasvõi \"Henryd topivad parimaks\" näitab sinu suhtumist, mis on täiesti olematu. Seega vaata ka, et keda ja kuidas sa osatad.

                              Ja ehk peaks natuke mõtlema, et kui kümme ütlevad Henry ja sina kisad Ronaldo. Tead ehk seda vanasõna, et üks loll võib...
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Minu ülesanne selle postitusega ei olnud mitte kedagi vihale ajada vaid natukene diskusiooni pakkuda kõikidele Hispaania La Liga vutihuvilistele. Miks postitasin? Nägin, et on vaja. Real Madrid võib olla maailma üks rikkamatest klubidest, kuid sellegipoolest on teema tõeline läbu.

                                Midagi asjalikku pole viimasel ajal tulnud. Lõõbitakse ja aetakse igasugust jama suust välja. Ma ei eita, et ka minu postitus võis paljudele tunduda, kui lollus. Jah, kuid selline oli minu arvamus. Ning sellist arvamust on ka viimasel ajal pressis vaikselt tõstatatud.

                                Seega soovin kõikidele Real Madridi fännidele edu. Hoolimata madalast vanuseeast või siis lihtsalt suutmatusest on teinekord väga tore, kui te midagi asjalikku kah postitate. Endale parem, teistele hea lugeda ning plusspooleks oleks veel see, et tõuseks foorumi kvaliteet.

                                Et keegi valesti aru ei saaks, siis noore vanuse kohta ma kedagi otseselt silmas ei pidanud. Ärge võtke tõsiselt. Alati on ka erandeid. Päikest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X