320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Meie noor kaitsetäkk Alvaro Mejia sõlmis täna profilepingu.

    Walter Samuel hakkab siis kandma särki numbriga 4. CQ on vallandatud ja Camacho meie uus treener.

    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      täkk hooaeg oli.....


      HALA MADRID!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by realmadridfan


        Meie noor kaitsetäkk Alvaro Mejia sõlmis täna profilepingu.

        Walter Samuel hakkab siis kandma särki numbriga 4. CQ on vallandatud ja Camacho meie uus treener.
        Järgmine hooaeg peaks tulema eelmisest 1000 korda parem Mina lootsin küll Mourinhot treeneriks, aga Camacho on ka hea

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by zidane_5


          Originally posted by realmadridfan


          Meie noor kaitsetäkk Alvaro Mejia sõlmis täna profilepingu.

          Walter Samuel hakkab siis kandma särki numbriga 4. CQ on vallandatud ja Camacho meie uus treener.
          Järgmine hooaeg peaks tulema eelmisest 1000 korda parem Mina lootsin küll Mourinhot treeneriks, aga Camacho on ka hea
          jah, eriti hea on näha, kuidas palava ilmaga küljejoone ääres vehkival Camachol triiksärgi kaenlaalused higist märjad on

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Originally posted by erts


            Originally posted by zidane_5


            Originally posted by realmadridfan


            Meie noor kaitsetäkk Alvaro Mejia sõlmis täna profilepingu.

            Walter Samuel hakkab siis kandma särki numbriga 4. CQ on vallandatud ja Camacho meie uus treener.
            Järgmine hooaeg peaks tulema eelmisest 1000 korda parem Mina lootsin küll Mourinhot treeneriks, aga Camacho on ka hea
            jah, eriti hea on näha, kuidas palava ilmaga küljejoone ääres vehkival Camachol triiksärgi kaenlaalused higist märjad on
            Siukeste asjadega pole mina kursis

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              no see oli esimene asi mis mulle Camachoga seoses meelde tuli
              küll varsti panete kõik seda tähele

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Originally posted by erts


                no see oli esimene asi mis mulle Camachoga seoses meelde tuli
                irw, sama siin
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Seoses Samueliga hüppas üks mõte pähe:
                  Nimelt Samuel ei läbi arstikomisjoni enne Copa America lõppu, mis lõpeb idee poolest samal ajal kui ka Real Madridi presidendivalimised. Seega on Perezel või kellel iganes alati võimalus sellest tehingust loobuda. Kuna kõik need vähesed aastad, mil ma seda suurepärast meeskonda toetanud olen, pole ükski keskkaitsja meeskonnaga liitunud, siis olen siiani kahtlev, et ka Samueli tehing teoks saab.
                  Paraku olen ka meie teise uue mehe suhtes kahtlev. Camachost käib siis jutt. Tuletan rahvale meelde, et eelmine aasta, kui palgati Carlos Quieroz, olid kõik eufoorias, et näed, super treener saadi omale. Et olevat mees olnud ManU edu taga jne. Kuid näed, mis välja tuli. Selge see, et kõik pole Quierozi süü, kuid süüst puhas pole temagi.
                  Camacho võib küll üdini madridista olla, tal võib tohutu entusiasm olla, samuti võib ta ka karmikäeline olla. Kuid taktikaliselt on ta siiski küündimatu. Minu arust ülehinnatud treener. Peale Portugali karika pole ta suurt midagi ju saavutanud. Hispaania koondise eesotsas kukkus ta haledalt läbi (samas, milline treener poleks kukkunud).

                  Edu valem tundub küll lihtne (Samuel+Xabi Alonso+üks keskkaitsja(kes poleks väljaspoolt EU-d passiga)+korralik treener), kuid ma olen kindel, et meie probleemid ei lahene suvel. Tuleb veel üks keskpärane hooaeg. Samuti ka hooaeg peale sügisel algavat tuleb kehvapoolne. Sest just siis hakkavad Zidane, Figo ja RC lootusetult vanaks jääma. Targem oleks praegu meeskond noori täis pumbata, et siis neid hiljem kohe vanurite asemele võtta.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    -Buying world class playmaker Zinedine Zidane from Juventus: 50 Million.
                    -Purchasing Brazilian star Ronaldo from Inter Milan: 40 Million.
                    -Capturing the spice boy himself David Beckham from Manchester United: 25 Million.
                    -Watching Real Madrid lose two straight home games to bottom of the table clubs: Priceless. :P

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Nüüd on teada, et meie \"armastatud\" spordidirektor Valdano lahkub ametist. Tema asemele peaks tulema Butragueno. On ka räägitud sellest, nagu võiks Del Bosque tagasi tulla, ainult et noortega tegelema.

                      Sopalehed aga kirjutavad, et Camacho tahab Porto keskkaitse tugisammast Ricardo Carvalhot Madridi tuua. See oleks super, IMO. Saaks Helguera keskpoolkaitsesse tagasi panna ja siis peaks kaitse küll pidama.
                      It\\\'s always better on holiday...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Ka mnu lemmikklubi on Reali Madriid ,seda sellest ajast ,kui Beckham sinna läks!!!Nüüd meeldib real täiega ja ma loodan,et nad järgmine aasta kuldse duubli kodus teevad ja CL ka kinni panevad na!!
                        Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Mine persse ja võta oma \"na\" kaasa, debiil...
                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            See on Real Madrid ja nende fännid.

                            Soovitus: tehke jutukas, kus saate oma ilusaid mõtteid vahetada

                            Nägemiseni

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by PraS


                              See on Real Madrid ja nende fännid.

                              Soovitus: tehke jutukas, kus saate oma ilusaid mõtteid vahetada

                              Nägemiseni
                              Ole rahulik!
                              See, et Teie Stuttgart põhja kõrbeb, ei tähenda et peaksid siin oma koomuskit tegema.
                              Hüvasti!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Paar uudist siis ka üle pika aja. Nimelt räägitakse Marcas siis sellest, et Xabi Alonso on kohe-kohe saamas meie mängijaks ja uudis peaks varsti ametlikuks tulema. Samuti pidavat peaagu ka kindel olema brasiillasest keskkaitsja Luisao üleminek Benficast Reali. Siis spekuleeritakse veel Lahmi ja/või Hinkeli tulekuga meile. Carlos ja Morientes arvatavasti ei lahku. Ja lõppude lõpuks... üks suur ost, ehk siis \"Galactico\". Palju on räägitud Henryst ja Tottist, kui eks näis. Loodame, et seda suurt ostu tänavu ei tule. Parem ostku pingile paar head noort mängijat. Aga see selleks. Kui nüüd hästi läheks, oleks meie järgmise hooaja põhikoosseis selline:

                                -----------------------------------Ronaldo-------------------------
                                ---------------------------Raul-------------------------------------

                                Figo----------------------------Zidane-------------------Beckham

                                -----------------------------Xabi Alonso--------------------------

                                Carlos-------------------------------------------------------Salgado
                                ------------------Samuel---------------Luisao----------------------

                                -------------------------------Casillas------------------------------


                                Kahju oleks Helguera, Solari ning Morientese välja jäämisest, aga pole hullu. Oleks vähemalt kedagi pingilt võtta. Üldiselt oleks selline meeskond super, ja järgmisel aastal oleme jälle tipus tagasi. Ahjaa, üks uudis veel, mida siin polegi mainitud. Seda, et meie spordidirektor Jorge Valdano lahkub ametist ja tema asendajaks saab Butragueno.

                                It\\\'s always better on holiday...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X