320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    oota, ma ei rääkinud eelmisest hooajast.... vaid edaspidi! eelmine hooaeg oli jah üks täielik põud... kuigi muidugi kui ikka näha et mehel kehv vorm siis miks mitte mõnikord Portillo mängu panna? praegusel hetkel poleks minu arust võimalik Rauli näiteks Morientesele eelistada
    järgmisel hooajal kui Morientes tagasi tuleb ja ta ikka alati pingil passima peab, siis see küll aus ei oleks.... Raul ei ole nii hea et teda oleks mõnikord patt pingile jätta... hea aga mitte NII HEA!

    ja kaptenipaela ma annaks küll kellegile teisele, kasvõi Helguerale
    Esiteks, Raul on meeskonna hing! Eelmine hooaeg oli meie kaptenile väga raske. teda vaevasid mitmed isiklikud probleemid. Lahkusid tema parim sõber Morientes ning Hierro. See oli valus löök. Veel valusam oli naisest lahkuminek. See kõik jättis oma jälje ning nooruke kapten ei olnud tõesti oma ülesannete kõrgusel. Mees rassis keskväljal palju tööd teha, kuid värava ees kahvatus. Seda enam loodab mees ja ka kõik toetajad, et järgmine hooaeg Raul jälle särab nagu alati. Suudaks ta ainult Ronaldoga ees sammu pidada. Vasturünnaku stiil ei sobi Raulile nii hästi, kui ta seda passib R9-le.
    Küllap Mori ja Portigol ka mängu saavad. Camacho pole nagu Queiroz, kes vahetusi kardaks teha. Kui Camacho tahab Morit tagasi, siis peab tal ka plaan olema tema kasutamiseks.

    Moro tõmbab uttu Kosilaste nimekiri aina pikeneb ja pikeneb ja ilmselt tuleb teile ka veel neljas ründaja, siis on ilmselt Morol uks, aga üks staar jääks pingile või müüdaks ka vele maha, kes see oleks? Ronaldo? Raul? Esimesest variandist oleks hirmsalt huvitatud Inter
    Morientes siiski jääb, nagu realmadridifan juba mainis. Ja loodame, et ka neljandat ründajat ei tule! Üks asi on siiski kindel veel: nimelt härrased Raul ja Ronaldo on ka järgmine hooaeg meie ründeduo!

    Tegelt oleks tore, kui me nüüd Xabi ja Luisao saaksime. Perezil veel enne valimisi homseni aega, tehku kiiremini!
    Mind vaevab üks küsimus. Nimelt kas Alonso on selline klaverikandja, keda meil peale Make lahkumist vaja on? Meil on vaja musta töö tegijad, kuid kas XAbi liiga \"puhas\" pole? Teiseks Luisao. kui kaitsjat veel sisse tuua, siis peaks ta olema EU kaitsja, mitte non-EU! RC, Ronaldo ja rohkem non-EU-sid järgmisest hooajast väljakule ei mahu. Räägitakse küll, et RC teeb mingi vangerduse, et saada Hispaania kodakondsus, kuid mina selles nii kindel poleks.

    Aga kui sa tahaks, et Raul jääks(realifänn), siis tekkiks asi, mis ei meeldiks Robinhole.
    Veelkord! Ronaldo jääb! Kui sa seda mõtlesid muidugi...

    Päikest!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      ...ei mõtlenud :P

      Aga siiski peab tunnistama, et andmed saite socceragest, mida mina ka kasutan, kuid olgem ausad selliste asjade juhtumis protsent on seal suht väike . Aga kasutus? Kui rahast puudu jääb on ju võimalik Mori maha müüa ja ma pole sugugi kindel, et nad ründajat mitte ei osta. Pakkun, et 40 prossa ostavad, 50 mitte. Ja mind ajas seal naerma see lõik:

      Newly appointed manager Jose Antonio Camacho is also said to be keen on Morientes, so don\'t expect the veteran striker to be on the move this summer.



      Aga kes, siis tuleks nendest, kes on euroopast väljaspool sündinud kui Xabi tuleb, Emersoni ei taheta. Luisao?

      Aga ühte ma teile ütlen, Henryst käppad eemale !
      sigpic

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Robinho, Rauli jutuga ma seda silmas pidasingi, et kui on silmnähtavalt mees kontekstist väljas, siis võiks talle puhkust lubada mitte järjekindlalt mängitada nagu Queiroz seda tegi, aga ma arvan et siin on ka fännide ja klubi käsi mängus, kes Raul-poissi lihtsalt liiga poputavad, andekas ta ju on, aga areng on kogu selle poputamisega seisma jäänud, kuna mingit võitlust mees Realis oma koha pärast kellegiga pidama ei pea

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by Henryfan
          Pakkun, et 40 prossa ostavad, 50 mitte.
          ma saan aru, et nad ostavad 40% ründajast ja 50% jätavad ostmata, kuid kuhu jääb ometi see müstiline 10%? ja milline osa ründajast see võiks küll olla?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            40 protsenti on võimalus, et nad ostavad ründaja ja 60 protsenti siis, et ei osta ründajat. See kümme prossa oli pea, mis ununes .
            sigpic

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              hmmh... Henry minek Madridi olex täielik utoopia...

              puudub iagasugune mõte...

              yx väike kysimus : mis mõte olex osta totti? ta on ju ryndav keskväli... mis nad hakkavad ZZd ja Tottit kordamööda mängutama :P?
              Be real all the way =)

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                ZZ on ainuke Reali ründav poolkaitse?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Originally posted by Robinho




                  Tegelt oleks tore, kui me nüüd Xabi ja Luisao saaksime. Perezil veel enne valimisi homseni aega, tehku kiiremini!
                  Mind vaevab üks küsimus. Nimelt kas Alonso on selline klaverikandja, keda meil peale Make lahkumist vaja on? Meil on vaja musta töö tegijad, kuid kas XAbi liiga \"puhas\" pole? Teiseks Luisao. kui kaitsjat veel sisse tuua, siis peaks ta olema EU kaitsja, mitte non-EU! RC, Ronaldo ja rohkem non-EU-sid järgmisest hooajast väljakule ei mahu. Räägitakse küll, et RC teeb mingi vangerduse, et saada Hispaania kodakondsus, kuid mina selles nii kindel poleks.
                  Ka mina olen selle peale mõelnud, aga ma siiski kaldun arvama, et kui Samueli kõrvale veel ühe korraliku keskkaitsja saaks, siis peaks Xabi hästi hakkama saama.
                  It\\\'s always better on holiday...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by zidane_5


                    ZZ on ainuke Reali ründav poolkaitse?

                    zz ja totti mängivad suht sama kohta... keskel ryndajate taga... tglt totti niivõrk kuivõrk kah ryndajat
                    Be real all the way =)

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Originally posted by alosan

                      niivõrk kuivõrk
                      mingi uus väljend või?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        ta ei oska lihtsalt kirjutada.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Meie vasakkaitsja RC pikendas lepingut aastani 2007, kuid võib saada ühe lisa-aasta, kui mängib klubi eest teatud arvu mänge.

                          Luisaoga on asi nii, et arvatavasti ta ostetakse, kuid laenatakse pooleks hooajaks Benficasse tagasi, et Carlos samal ajal Hispaania kodakondsuse saaks.
                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            nagu näha, lemmikpoiss Rauli \"tipp-topp\" vorm jätkub ka EM-il... venemaaga mängus oli küll tegemist Mr. Invisible\'iga

                            aga kas ta ka juletakse järgmiseks mänguks pingile jätta? see on minu jaoks huvitav küsimus... asendajaid nagu oleks

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Raul on siuke vend kes on mäng otsa kadunud ja siis lööb äkki värava kuyi vaja...nii et mina opanexin selle venna isegi koomas platsile
                              Be real all the way =)

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Originally posted by alosan


                                Raul on siuke vend kes on mäng otsa kadunud ja siis lööb äkki värava kui vaja...nii et mina panexin selle venna isegi koomas platsile
                                aga äkki mõni teine vend oleks terve mängu nähtav ja lööks ka 2-3 väravat?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X