PDA

View Full Version : Real Madrid

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93

Ramm
26.03.03, 15:14
 pujutt mis käib hetkel,et Real tahab palgata Beckhami 40M£ eest vastab tõesti tõele?Kuna millalgi rääkiti sellest ka aga siis Reali bossid lükkasid selle kuulujutu maha,et neil pole mõttesse üldse tulnudki teda palgata.
Aga jah kui tõesti see saab nii olema siis edu Realile :õnnelik: Aga kes see õnnetu mängija on siis kes jääb tema pärast pingile?:oih:

fitti
26.03.03, 15:19
becks kinnitas kuskil intervjuus, et iga mängija on meelitatud, kui Reali-sarnane klubi teda oma ridadesse peaks soovima... samas, ma arvan, et esiteks tooks manU-lepingu ennetähtaegne lõpetamine kaasa suured trahvid ja teiseks ju kõllatakse ka reali huvist arsenali meeste vastu. sõnaga, enne ei usu kui asi teoks peaks saama (aga ega ma ei uskunud ka ronaldo tehingu toimumisse:oih: ). inetu lugu oleks see igal juhul kyll.

z3ro
26.03.03, 15:24
Tõsise MANU fännina loodan, et kuulujuttudeks need jäävadki! Loodame, et Becksil on niipalju mõistust, et ta Old Traffordile jääb! Samas võib olla kuulujuttude ajendiks ka Fergussoni ja Beckhami vaheline hõõrumine, ent Fergussonil lõppeb leping sel suvel ja Beckhamil alles 2005, niiet loodame parimat! :õnnelik:

mjkk
26.03.03, 15:36
Selle ostmisega on küll nii, et terve kuni 13-aastane \'fännikond\' vahetab lemmikklubi ;) Ma usun, et Real on tabanud hetkel ManU nõrka kohta, kuna Beckhami ja Fergusoni suhted sassis - see peakski saatuslikuks saama. Kuigi eriti ei tahaks uskuda, et Ferguson temast loobub. \'Jalgpall ja reklaam\' saaks uue tähenduse ja ManU poulaarsus maailmas langeks muidugi kõvasti. Ostku nad asemel, kes tahes.

Mina ei saa ainult sellest aru, kust kurat võtab Real nii palju raha....:oih:

z3ro
26.03.03, 15:50
Nimelt Real oli eelmine aasta tugevalt miinustes kuni Madridi linn otsustas võlad likvideerida, näitex osteti linnale Bernabeu staadion! Ütleme nii et Madridile on Real sama tähtis kui Realile Madrid :P

Ramm
26.03.03, 16:06
Originally posted by Magpie

Selle ostmisega on küll nii, et terve kuni 13-aastane \'fännikond\' vahetab lemmikklubi ;) Ma usun, et Real on tabanud hetkel ManU nõrka kohta, kuna Beckhami ja Fergusoni suhted sassis - see peakski saatuslikuks saama. Kuigi eriti ei tahaks uskuda, et Ferguson temast loobub. \'Jalgpall ja reklaam\' saaks uue tähenduse ja ManU poulaarsus maailmas langeks muidugi kõvasti. Ostku nad asemel, kes tahes.

Mina ei saa ainult sellest aru, kust kurat võtab Real nii palju raha....:oih:

Talle pidavat kuskil kuuluma üle ca 10 stata ja iga värava eest saavad lisapreemiat sponsoritelt ja eriti siis kui mingi staar lööb

H.M Murdock
26.03.03, 17:39
ma ka miski pärast ei usu et becks maha müüakse.....õigemini ma loodan seda.....no kurat,kas realil vähe staare:viha: kuigi 60 miljonit on kõva raha....aga ikkagi...beckham on ju maailma parim tsenderdaja ja karistuslöökide lööja!!!!!ei..manu ei tohi enda fännidele seda teha...............:(

mjkk
26.03.03, 17:41
Originally posted by H.M Murdock
ma ka miski pärast ei usu et becks maha müüakse.....õigemini ma loodan seda.....no kurat,kas realil vähe staare:viha: kuigi 60 miljonit on kõva raha....aga ikkagi...beckham on ju maailma parim tsenderdaja ja karistuslöökide lööja!!!!!ei..manu ei tohi enda fännidele seda teha...............:(

Nii...

Selle ostmisega on küll nii, et terve kuni 13-aastane \'fännikond\' vahetab lemmikklubi ;)

Pihtas-põhjas...:D

z3ro
26.03.03, 18:05
Ma ei saa aru, mix te arvate et MANU fännid >13 on?? WTF exole mina olen isiklikult MANU fänn juba tubli 10 aastat! Samas kui vinguda, siis tsekake mis pluusid on >13 aastase vendade seljas enamuses ..... (vihje Ronaldo)! :deemon:

Epic
26.03.03, 18:34
Ei tea sellel jutul võib äkki olla seos Reali ja ManU veerandfinaaliga.
Ennem läheb Vieira Reali kui Beckham, mõelga peaga mida Del Bosque kahe maailma parima parem äärega ühes meeskonnas tegema hakkab!!!:oih:

Undi
26.03.03, 19:34
Originally posted by z3ro

Ma ei saa aru, mix te arvate et MANU fännid >13 on??
noh, mina näiteks arvasin küll, et leidub ka 13 eluaastast vanemaid. Kui aga tulihingeline manu fänn ise üritab veenda, et üle kolmeteistkümneseid pole, eks siis peab uskuma...

H.M Murdock
26.03.03, 22:28

Nii...

Selle ostmisega on küll nii, et terve kuni 13-aastane \'fännikond\' vahetab lemmikklubi ;)

Pihtas-põhjas...:D

kui see oli vihje sellele et mina kui beckhami \"fänn\" vahetan lemmikklubi siis nii see ei ole ja kui kedagi huvitab,siis ei ole ma 13:P
mõelda vaid kui nii Beckham kui ka vieira läheksid madridi siis oleks keskväli selline(alustades vasakult):
figo----zidane--vieira---beckham
päris karm või mis........aga NIMED EI MÄNGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robinho
26.03.03, 22:46
Mõttetu teema!
Ja kui tuleks keegi juurde keskväljale, siis läheks Figo müüki.
Ise eelistaksin Beckhamile Joaquini aga eks suvel näeb...

Epic
26.03.03, 22:53
Figo on ju maininud ka, et võib pensionile minna:P
Mõni aeg tagasi on ta öelnud, et lõpetab oma karjääri varem kui keegi arvata oskab
:doh: :kaval: :D

eston maravilha
27.03.03, 01:08
Originally posted by fittibaldi

.....samas, ma arvan, et esiteks tooks manU-lepingu ennetähtaegne lõpetamine kaasa suured trahvid......

et siis mida nagu??? keegi ei lõpeta ju mingeid lepinguid kui antud tehing toimuks. real omandab ju beckhami mängijaõigused. enne mõtle ka nautke kui siukest jama ajama hakkad

vandersell
27.03.03, 10:30
Kui mingid trahvid tuleksid, siis oleks need nende firmade poolt, kellel Becksiga lepingud on. Arvan ma.

fitti
27.03.03, 10:34

kui see oli vihje sellele et mina kui beckhami \"fänn\" vahetan lemmikklubi siis nii see ei ole ja kui kedagi huvitab,siis ei ole ma 13:P

sa jah ju ankeedi järgi juba 14:D

eston maravilha
27.03.03, 12:43
Originally posted by vandersell

Kui mingid trahvid tuleksid, siis oleks need nende firmade poolt, kellel Becksiga lepingud on. Arvan ma.

how come??

becks ise ei kao ju kuhugi.. ja muide becks on seotud adidasega, mis nagu peaksite teadma on ka real madridi sponsor nii et neile on see eriti magus tükk. nikeil, manu sponoril on sellest suht pohlad sest nad pole temast nagu mingit kasu lõiganud.

Epic
28.03.03, 14:00
Noo ei saa aru Soccernet kirjutab, et Real ei ole huvitatud Beckhamist aga SL Õhtuleht
kirjutab, et on!Noo ei tea keda uskuda???!!!:kratsti:

mcnamara
28.03.03, 14:08
Originally posted by Epic

Noo ei saa aru Soccernet kirjutab, et Real ei ole huvitatud Beckhamist aga SL Õhtuleht

Oh sind vaesekest küll! :D :D :D

mjkk
28.03.03, 14:13

Segadus, Epic?? Einoh, helista siis Kroonika toimetusse ja küsi sealt kinnitust! Muidu ehk ei pea pingele vastu...;)

Loca
31.03.03, 16:41

Nii...

Pihtas-põhjas...:D :D

Tubli Magpie!!!!
:D :D :D
Loodan kogu südamest, et Beckham ei lähe Reali

H.M Murdock
31.03.03, 19:18
Originally posted by Marca

Nii...

Pihtas-põhjas...:D :D

Tubli Magpie!!!!
:D :D :D
Loodan kogu südamest, et Beckham ei lähe Reali

miks mitte,maailma üks parimaid poolikuid ju,või sulle lihtsalt ei meeldi \"ilus mees\"?:õnnelik:

Marduk
01.04.03, 10:51
Yldiselt on nii olnud, et kui kuskilt jutud l2bi imbuvad et Real tahab kedagi osta siis osutub see ka t6eks. Kui tulid sahinad Ronaldo ostmisest siis ajasid kah k6ik tagasi, et oi mis te nyyd vale puha ja hops yhel ilusal omkul 2rkas Ronaldo Madridis :D A mind huvitab kas Figo topitakse pingile v6i myyakse maha? Krt RM v6iks enda kaitset parandada mitte m6ttetult keskv2ljale kulutada, mis neil niigi liig hea :doh:

Loca
02.04.03, 15:43

miks mitte,maailma üks parimaid poolikuid ju,või sulle lihtsalt ei meeldi \"ilus mees\"?:õnnelik:

ei mulle ei meeldi \"ilus mees\" :D
Realil on küllalt häid mängijaid

SleepWalking
02.04.03, 17:28
Originally posted by Marduk
Yldiselt on nii olnud, et kui kuskilt jutud l2bi imbuvad et Real tahab kedagi osta siis osutub see ka t6eks.

osutuvad nad küll tõeks jah! reali patric vieira armastusest on räägitud juba aastaid ning seda huvi on nentinud ka reali onud avalikult - on tõeks osutunud?

Epic
02.04.03, 19:52
Eks sa siis suvel nutad:kurb4: kui Vieira ja/või Pires Madridis õnneliku elu edasi elavad:P

SleepWalking
03.04.03, 10:34
Eks sa siis suvel nutad:kurb4: kui Vieira ja/või Pires Madridis õnneliku elu edasi elavad:P

pigem panen oma raha sellele, et ericcantona vahetab avatari real madridi omaks ning fooruminime davidbeckhamiks ja kopeerib siia edaspidigi kõiki sportneti uudiseid.

H.M Murdock
04.04.03, 01:04
Originally posted by SleepWalking

pigem panen oma raha sellele, et ericcantona vahetab avatari real madridi omaks ning fooruminime davidbeckhamiks ja kopeerib siia edaspidigi kõiki sportneti uudiseid.

hea sleep,hea:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

tsaka08
05.04.03, 13:37
krt real võix mängijaid müüma hakkata mitte neid juurde osta mis nad teevad nende parimate mängijatega , järsku loobuvad kõik jalgpallist ja reaalile ee jää kedagi

z3ro
05.04.03, 14:55
Originally posted by tsaka08

krt real võix mängijaid müüma hakkata mitte neid juurde osta mis nad teevad nende parimate mängijatega , järsku loobuvad kõik jalgpallist ja reaalile ee jää kedagi

see olexki paras palk Realile :O

Jaan
07.04.03, 05:03
Originally posted by tsaka08

Inimeste nutikus suudab mind aeg-ajalt t6siselt yllatada.

Glazza
07.04.03, 05:17

Ehk siis manduksid nagu Overmars-Petit, kes läksid superstaaridena ja said kõigest kuudega keskmikeks.

Lisaks on see jällegi üks meeldivatest teemadest, kus lapsed saavad märja liivaga mängida

Loca
08.04.03, 12:21
Kus üks reali teema on?

Robinho
08.04.03, 17:54
Täna siis Madridi suurklubil ees senise jalgpalli hooaja suurim kohtumine Manchester Unitediga. Huvitav, kas Del Bosque teeb ka tänases veerandfinaal mängus triki, et paneb algkoosseisu mõne mängija, kes tavaliselt eelistatud pole. Eelmine aasta oli selleks Geremi, kes lõi Bayerni vastu värava. Täna loodaks näha Morientest, kes lõi nädalavahetusel kaks väravat.
Tulemust ennustama ei hakka, kui Real Madrid mängib oma mängu, siis saab Old Traffordile rahuliku südamega minna.

marabella666
08.04.03, 18:54
tõesti- kui Real(i) kaitseliin mängib oma mängu võib Real rahulikult 0:4 kaotusseisult Old Traffordile minna ja ka oma duubelmeeskonna mängijatele mänguaega anda:õnnelik:

marabella666
08.04.03, 19:01
Aga kui nüüd tõsist juttu ka ajada, siis- Manchester United`i hispaanalsest vv Ricardo lisab õlitulle seoses Beckhami Tuleviku üle Old Traffordil. See, mees nimelt väitis Hispaania TV-s, et Beck olevat küsinud üht koma teist Hispaania koolide kohta.

Robinho
08.04.03, 19:06
Originally posted by FCOperBK

tõesti- kui Real(i) kaitseliin mängib oma mängu võib Real rahulikult 0:4 kaotusseisult Old Traffordile minna ja ka oma duubelmeeskonna mängijatele mänguaega anda:õnnelik:
Huumor?
Kahju, et Redscum vastaseks tuli, sest juba ära on tüüdanud ManU \"fännide\" sõim Reali aadressil ja sama on teinud ka seniilne Ferguson ja vanem (aga ometi mitte targem) Neville brosidest. Madridi kaitse on see hooaeg võimaluste piires (arvestades seda, et Helguera teps mitte keskkaitsja pole ja Pavon lihtsalt blacki meister on) hästi mänginud ja julgust annab ka Hierro tagasitulek.

Kõik pannakse paika ikkagi platsil ja südamest loodan, et tugevam saab siit veerandfinaal paarist edasi. Olgu see siis Real või Manyoo, peaasi, et kohtunik mängu ära ei teeks.

Cravedigga
09.04.03, 00:11
õnnitlen ass, kohtunik ei teinud mängu ära, real tegi...:D

Robinho
09.04.03, 07:51
Hea mäng, ilusad väravad...mida rohkem tahta mängult?
90 minutit on veel mängida, vaatame mis kahe nädala pärast Old Traffordil saama hakkab. Seniks aga saame lugeda Fergie ja teiste Manuga seotud isikute halamist.

fitti
09.04.03, 10:20
tore vaadata, kuidas reali \"fännid\" on kogunenud sellise põneva topicu alla ja siin omale armsa pesa loonud. nagu noored varesed kraaksuvad kuuseladvas, hääl kähe ja udusuled kuklalt turris.
enamikul teist kindlasti beckhami pilt yhe ja ronaldo oma teise käe jaoks..

üldiselt võiks teha iga spekulatsiooni tarvis eraldi teema, nt pool ja macca:P , manu ja Ronaldinho(või nihat või kesiganes) jne, kyll siis tore kuulata, kuidas ühed oma kuuse ja teised enda oma ladvas vaaguvad....

sicmic
09.04.03, 18:43

tore vaadata, kuidas reali \"fännid\" on kogunenud sellise põneva topicu alla ja siin omale armsa pesa loonud. nagu noored varesed kraaksuvad kuuseladvas, hääl kähe ja udusuled kuklalt turris.

üldiselt võiks teha iga spekulatsiooni tarvis eraldi teema, nt pool ja macca:P , manu ja Ronaldinho(või nihat või kesiganes) jne, kyll siis tore kuulata, kuidas ühed oma kuuse ja teised enda oma ladvas vaaguvad....

Probleem on selles, et teema \"Real Madrid\" kadus seoses portaali ja foorumi serveriprobleemidega kuhugi musta auku, kuna seda klubi puudutavaid teemasid on siiski olemas, pole mõtet uut teha, kuigi keegi tõenäoliselt varsti teeb miski mõttetu või vähem mõttetu...Üldiselt oleks vaja rohkem tolerantsi, fittibaldi, kuna ka Man U teema all neid \"fänne\" jagub...

Kohtumiseni Old Traffordil, Real Madrid!:kaval:

Robinho
09.04.03, 18:43

Kas Real Madridil ei tohi oli siin foorumis fänne? Ja siin alateemas peab arutama Realiga seotud asju, kuniks serveri probleemide tõttu kaduma läinud teema tagasi tuuakse. Vähemalt mulle räägiti nii.
Aga saan Sinust aru, kaotusekibedus on valus. Mine nukrutse vaikselt, ei ole vaja nii lolli juttu ka suust välja ajada.
Ja unustage Beckhami minek Real Madridi. Kõik nägid eile, kui \"palju\" temast kasu on, kui tema vastas on R. Carlos. Midagi asjalikku sealt ei tulnud.

Robinho
13.04.03, 23:01
Real Sociedad 4 - 2 Real Madrid
Kovacevic 3
Kovacevic 19
Nihat 31
Xabi Alonso 34
Ronaldo 33 :D
Portillo 85 :lahe:
:( :( :(
Peale hooaja üht võimsamat esitust ManU vastu, saadi võõrsilt Reali vastu häbistav kaotus. Mis küll valesti läks? Aga pole hullu, Sociedad ja Depor on siiski veel 3 punkti kaugusel ja loodame, et peale mängu Barcelonaga see vahe jääb püsima või suureneb.

Epic
13.04.03, 23:08
saadi võõrsilt Reali vastu häbistav kaotus

tavaliselt öeldakse ikka madridi kohta real:P

Robinho
13.04.03, 23:22

Vastupidi, EricCantona, Real Sociedadi kohta öeldakse Real ning Real Madridi kohta Madrid.

Loca
14.04.03, 16:26
Originally posted by ass

Vastupidi, EricCantona, Real Sociedadi kohta öeldakse Real ning Real Madridi kohta Madrid.

Ja kellelt see mõttetera pärineb? Ega see juhuslikult mitte kodanik Real Madridilt Delfi portaalis?

Robinho
14.04.03, 18:08

Originally posted by ass

Ja kellelt see mõttetera pärineb? Ega see juhuslikult mitte kodanik Real Madridilt Delfi portaalis?
Kodanik Real Madrid ja worldsoccerboard.com foorum panid mind niimoodi mõtlema.
Mingi probleem on sellega?

Robinho
14.04.03, 18:12

Originally posted by ass

Kodanik Real Madrid ja worldsoccerboard.com foorum panid mind niimoodi mõtlema.

vandersell
24.04.03, 11:03
Esiteks- kas meie kallid adminnid ei saaks selle teema ära muuta (Real Madrid näiteks), või peab keegi uuesti selle teema avama?
Teiseks- Ronaldo lubas Reali tulles, et lööb esimesel hooajal 25 väravat. La Ligas ja CL-s kokku praeguseks vist juba 21 väravat. Kas sõpruskohtumistes on neid veel tulnud? Küsimus siis teadjamatele.

Henri19
24.04.03, 23:00
madrid, ole nüüd nii hea ja pane meistrite liiga kinni.

Robinho
25.04.03, 16:49
Originally posted by vandersell

Esiteks- kas meie kallid adminnid ei saaks selle teema ära muuta (Real Madrid näiteks), või peab keegi uuesti selle teema avama?
Teiseks- Ronaldo lubas Reali tulles, et lööb esimesel hooajal 25 väravat. La Ligas ja CL-s kokku praeguseks vist juba 21 väravat. Kas sõpruskohtumistes on neid veel tulnud? Küsimus siis teadjamatele.
Ei tohiks olla rohkem väravaid!

Aga ma pole teadja.

fitti
25.04.03, 17:19
intercontinental cupi (või mis ta kurat oligi) finaal peaks ühega veel arvet kasvatama

Robinho
25.04.03, 17:46

intercontinental cupi (või mis ta kurat oligi) finaal peaks ühega veel arvet kasvatama
Pravilna! Ronaldo ja Guti väravatest võitis Madrid Olimpiat.

Robinho
25.04.03, 19:11
Brescia tahtis osta pool Jose Manuel Jurado mängijaõigustest, kuid õnneks Madrid ei olnud nõus. Jurado, kes on alles 16 aastane mängib ka Hispaania U16 koondises. Ta tegi ka oma debüüdi Reali Madridi A meeskonnas saades 15 mänguaega Atleti vastu mingil sõprusturniiril. Järgmine Raul?

Jurado: \"Madrid is the greatest thing.\":õnnelik:

cobras
27.04.03, 14:06
Real vs Juventus
mida keegi ootab??

Robinho
27.04.03, 14:26
Originally posted by cobar10

Real vs Juventus
mida keegi ootab??
Mina ootan seda, et Juventus ei istuks kaitses ning mõlemad meeskonnad pakuksid vaatemängulist jalgpalli elamust, millest võitjana väljuks Real Madrid.:õnnelik:

Henri19
27.04.03, 21:09
Real vs Juventus

ei ole muud midagi loota, kui ainult reali võitu. kuid ilmselt jah, juve istub kaitses ja jääb lootma kontrarünnakute peale.

Robinho
27.04.03, 22:07
Poolajaks on mäng Sevillal 1:1 seisus. Ivan \"Playboy\" Helguera peast läksime 1:0 ette, kuid Gallardo tegi pahandust natuke ning viigistas seisu. Praegust olukorda vaatades oleks meil barcelona käest teenet vaja, kuid samas oleks toredam, kui Sociedad barca relegatsioonile veel lähemale saadaks.:P
Nii, et Ronaldo võta jalad peku alt välja ja asu skoorima.:D

Robinho
27.04.03, 22:58
Nii, Sevilla ahjus 1:3, Zidane ning Morientes lõid lisaks Helguerale värava. Ja samas ka üks rõõmustav uudis nou cämpilt: väikemees Savikoll on viinud barca Sociedadi ees juhtima. Samas suutis ka Depor kaotada.

Üks samm lähedamale Liiga tiitlile!:lahe:

Robinho
27.04.03, 23:00
barca on hoos (ise ka ei usu seda), Kluivert suutis üle pika aja värava üles leida ja viis oma relegatsiooni ohus meeskonna Reali vastu 2:0 ette.

Henri19
28.04.03, 13:26
kuskilt nagu kuulsin, et madrid on huvitatud nedvedist. \"kui\" see jutt vastab tõele ja peakski nii minema ja olema, ei kujuta tõesti ette real kaotamas.

Robinho
28.04.03, 16:25
Originally posted by Henri19

kuskilt nagu kuulsin, et madrid on huvitatud nedvedist. \"kui\" see jutt vastab tõele ja peakski nii minema ja olema, ei kujuta tõesti ette real kaotamas.
Nedved müüks liiga vähe särke...:kaval:

Marduk
28.04.03, 17:46
Hmm, miskit peab kuskil m2da olema, kui niigi tugevale keskv2ljale otsitakse veel yhte tugevat meest. Kas mehed hakkavad 2ra v2sima liiga pikast hooajast v6i myyakse keegi maha? M6tlema paneb:doh:

Robinho
28.04.03, 19:01

Hmm, miskit peab kuskil m2da olema, kui niigi tugevale keskv2ljale otsitakse veel yhte tugevat meest. Kas mehed hakkavad 2ra v2sima liiga pikast hooajast v6i myyakse keegi maha? M6tlema paneb:doh:
Mis siin mõelda on? Ega Zidane, Figo mingid imemehed pole. Real Madridil on üks tihedaim hooaeg ja väga palju mänge ning mehed saavad vähe puhkust.
Hooaja alguses ei olnud Figo vormis ning hakati kohe rääkima Figo müügist ning tema asendajast. Tookord peeti selleks Joaquini, praegu seoses veerandfinaaliga Manyoo vastu Beckhami. Peaks ära mainima, et Beckham oleks minu arust üks \"staar\" liiast. Ta müüks küll rekordiliselt särke, kuid mängustiililt ta praegusesse Madridi meeskonda ei mahu. Ja ainult tema pärast meeskonna seni väga hästi toiminud taktikat muuta oleks patt. Eriti veel, kui seda taktikat mängitakse alles esimene hooaeg.

Üks asi veel: ma loodan, et Makelelet maha ei müüda ja talle arvestatav leping lõpuks pakutakse. Tänu Makelelele ei pea Zidane ja Figo oma seljataguse pärast muretsema ja ka Hierrol ning Helgueral on kindlam tunne. Seoses Helgueraga tuli mulle meelde, et see mees on pea kõigis mängudes mänginud 90 minutit. Kujutan ette milline väsimus mehel peal on. Loodame, et enne hooaja lõppu vigastusi ei tuleks.

Jaan
01.05.03, 05:47
Madridi Reali mittem2ngiv v2hetuntud ryndaja Morientes p6rutas koondises2rgis Ekuadori vastu kybaratriki. Vot siis.

Robinho
01.05.03, 09:29
Originally posted by Jaan

Madridi Reali mittem2ngiv v2hetuntud ryndaja Morientes p6rutas koondises2rgis Ekuadori vastu kybaratriki. Vot siis.
Kahjuks peab tõdema, et Mori classy hat-trick`i saab vaadata ainult hinda tõstva tegurina. Algkoosseisus ta see hooaeg kindlasti platsile ei saa, vahetusest võib ta küll sekkuda. Järgmine hooaeg me kahjuks/õnneks enam suure tõenäosusega Fernandot valget nr. 9 särki kandmas ei näe. Roma, Tottenham ning Valencia on potensiaalsed kosilased. Valenciaga seoses on õhus ka vahetustehing Ruben Barajaga.

Natuke rõõmustavamaid uudiseid ka. Nimelt Madridi juhtkond arutas keskkaitse teemat natuke ning otsustati, et suvel tuleb del Bosquele kaitseliini tugevdavat jõudu tuua. Esialgu sihitakse Brasiilia duot - Luciot Leverkusenist ning Luizaod Cruzeirost. Juhul, kui eelmise aasta Meistrite Liiga finalist Bayer Leverkusen langeb teise Bundesligasse, saab Real Madrid ta tasuta omale ning ka Lucio on huvitatud Bernabeule tulemisest. Lucio on nagu enamus brasse väga hea tehnikaga ning kiire, kuid kaitses on ta teinud palju high profile vigu. Näiteks MM-il Inglismaa vastu, kus ta võttis palli ebaõnnestunult maha ja see Oweni kätte sattus, kes selle ka Marcose seljataha kõmmutas. Järgmine suur viga oli Real Madridi vastu Meistrite Liiga finaalis, kus ta magas enda selja taga hiiliva Rauli maha ja lase viimasel palli väravasse toimetada. Hiljem ta küll heastas oma vea lüües Cesari seljataha peaga värava.
Luizao on 22 aastane kaitsja, kes mängib ka Brasiilia rahvuskoondises ning teda peetakse Brasiilia parimaks nooreks kaitsjaks. Ise pole teda mängimas näinud ja ei oska selle koha pealt kaasa rääkida, kuid äkki keegi on näinud Luizaod mängimas või oskab midagi tema kohta rääkida?

Igatahes tuleb huvitav suvi...:kaval:

Robinho
04.05.03, 09:23
Real sai esimese kaotuse 2 aasta jooksul kodus liigamängus ja koerad juba hauguvad kuskil relegatsiooni ohu käes sipleva klubi teemas.
1:5 Mallorca käest on väga masendav, enesekindlust mängijatesse ning fännidesse enne Juventuse mängu see kohe kindlasti ei süsti.
See on keskkaitse koha pealt viimane piisk karikasse. Valdano ja Co peavad keskkaitset tugevdama, sest Helguera POLE keskkaitsja ja Hierro enam nooremaks ei lähe.
Loodame parimat Juventuse mänguks!:kaval:

Robinho
04.05.03, 11:07
Originally posted by Man U

Real Madrid on täielik PASK :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
Palun Beckham ära tule Madridi ja too selliseid oinaid endaga kaasa.

Ramm
04.05.03, 11:22
Originally posted by ass

Real sai esimese kaotuse 2 aasta jooksul kodus liigamängus ja koerad juba hauguvad kuskil relegatsiooni ohu käes sipleva klubi teemas.
1:5 Mallorca käest on väga masendav, enesekindlust mängijatesse ning fännidesse enne Juventuse mängu see kohe kindlasti ei süsti.
See on keskkaitse koha pealt viimane piisk karikasse. Valdano ja Co peavad keskkaitset tugevdama, sest Helguera POLE keskkaitsja ja Hierro enam nooremaks ei lähe.
Loodame parimat Juventuse mänguks!:kaval:

Ära muretse,see aasta nad võtavad mõlemad tiitlid.Lihtsalt nad võtavad asja võrdselt mitte nagu eelmine hooaeg,et panid CL täie auruga ja unustasid liigamängud ära.Nad ise analüüsivad et mis on hetkeseisus tähtsam kas juve või mallorca...eks nad valisid siis juve.Järgmine liigamäng panevad ära.

nodisco
04.05.03, 12:05

Real Madrid on täielik PASK :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

lp. Man U

jah, me saame aru küll, et kevad ja hormoonid möllavad, aga
mõistlikum oleks avalikus kohas oma ihad maha suruda, või mis.
;)

Man UU
04.05.03, 12:17
Originally posted by Blackeyed

lp. Man U

;)

Mis ma valesti ütlesin??? Kodus 1-5 kaotus????? On ju Pask või mis, endal sellised kõvad mängijad???:D :D :D :D :D

Robinho
04.05.03, 12:35

lp. Man U

;)

Mis ma valesti ütlesin??? Kodus 1-5 kaotus????? On ju Pask või mis, endal sellised kõvad mängijad???:D :D :D :D :D
:viha: Palun ära enam siin teemas sõna võta, kui sul pole midagi asjalikku öelda.

Man UU
04.05.03, 13:23
Originally posted by ass

lp. Man U

;)

:viha: Palun ära enam siin teemas sõna võta, kui sul pole midagi asjalikku öelda.

5-1 kaotus on hea meeskonna märk we???

Robinho
04.05.03, 13:48

Johhaidii!
Hooaeg ei koosne ainult ühest mängust. Real Madrid on hea meeskond, sinu kurvastuseks parim meeskond läbi aegade. 9 Euroopa suurimat karikat räägivad enda eest. Momendil on Real Madrid esimene La Liga tabelis ja jääb sinna ka peale Depori täna õhtust mängu.
Üldiselt võiksid sa oma kibestusest üle saada ning tuletada Manku suuri kaotusi meelde, üks värskemaid Bernabeul, kus jäädi 3:1 alla ning esimesel poolajal oli tasemevahe mäekõrgune.
Ja nüüd roni oma ära läbutud \"punaste kuradite\" teemasse tagasi!

fitti
04.05.03, 15:26
kusskuss poisid:kaval:
ass, kas nägid mängu? tahaks ka nagu huvi pärast teada, kuidas mallorca poisid viis palli sisse suutsid kõmmutada. oli\'s madrid ikke põhirivis väljakul? kui jah, siis jääb ainult kahetseda, et meil polnud õnne traffordil teid nii kehval päeval kohata..:P
samas, tiitli saamist see kaotus ilmselt ei ohusta, kuus vooru veel mängida ja vigade paranduseks aega kyll.

Robinho
04.05.03, 17:42

kusskuss poisid:kaval:
ass, kas nägid mängu? tahaks ka nagu huvi pärast teada, kuidas mallorca poisid viis palli sisse suutsid kõmmutada. oli\'s madrid ikke põhirivis väljakul? kui jah, siis jääb ainult kahetseda, et meil polnud õnne traffordil teid nii kehval päeval kohata..:P
samas, tiitli saamist see kaotus ilmselt ei ohusta, kuus vooru veel mängida ja vigade paranduseks aega kyll.
Mallorca oli parem, kui Real Madrid sel õhtul. Real Madridi kaitse ning ka ülejäänud meeskond olid mõtetes juba Juventuse mängu juures ja ei keskendunud piisavalt.

Nagu juba öeldi: \"Juhtub\". Parem on see mäng unustada ja edasi minna.

Epic
04.05.03, 22:11
Originally posted by ass

Johhaidii!
Hooaeg ei koosne ainult ühest mängust. Real Madrid on hea meeskond, sinu kurvastuseks parim meeskond läbi aegade. 9 Euroopa suurimat karikat räägivad enda eest. Momendil on Real Madrid esimene La Liga tabelis ja jääb sinna ka peale Depori täna õhtust mängu.
Üldiselt võiksid sa oma kibestusest üle saada ning tuletada Manku suuri kaotusi meelde, üks värskemaid Bernabeul, kus jäädi 3:1 alla ning esimesel poolajal oli tasemevahe mäekõrgune.

kas parem on 1:5 pähe saada hispaania keskmike hulka kuulvalt meeskonnalt või 1:3 eelmise aasta maailma parimat meeskonnalt???

PS!Nägid mis Mallorca mängijad teisel poolajal Reali kaitsjatega tegid?Roberto Carlos jt ei saanud millelegi pihta!

Robinho
04.05.03, 22:31

Originally posted by ass

Johhaidii!

kas parem on 1:5 pähe saada hispaania keskmike hulka kuulvalt meeskonnalt või 1:3 eelmise aasta maailma parimat meeskonnalt???

PS!Nägid mis Mallorca mängijad teisel poolajal Reali kaitsjatega tegid?Roberto Carlos jt ei saanud millelegi pihta!
Kas nägid, mis Real Madridi keskväli Bernabeul Manuga tegi? Nägid?
Alati, kui Real kaotab on kõik kohad imbetsille täis. Hea seegi, et kaotusi vähe on.
Point on selles, et Real Madrid on La Ligas ESIMESEL KOHAL!!! Saate nüüd aru? ESIMENE!
Hooaeg on pikk ja kurnav, igal meeskonnal on hooajal kehv päev, kus mitte miski ei õnnestu ning samas vastasmeeskonnal läheb kõik õnneks. Sama juhtus ka eile Mallorca vastu.
Kõik \"beckham loversid\" (erickantona ning man u) minge nüüd jooge klaas keefiri ManU Premier League võidu peale.:keel4:
PS! Unustagem nüüd selle Mallorca mängu ära!

Man UU
06.05.03, 17:45
Originally posted by ass

Kas nägid, mis Real Madridi keskväli Bernabeul Manuga tegi? Nägid?
Alati, kui Real kaotab on kõik kohad imbetsille täis. Hea seegi, et kaotusi vähe on.
Point on selles, et Real Madrid on La Ligas ESIMESEL KOHAL!!! Saate nüüd aru? ESIMENE!
Hooaeg on pikk ja kurnav, igal meeskonnal on hooajal kehv päev, kus mitte miski ei õnnestu ning samas vastasmeeskonnal läheb kõik õnneks. Sama juhtus ka eile Mallorca vastu.
Kõik \"beckham loversid\" (erickantona ning man u) minge nüüd jooge klaas keefiri ManU Premier League võidu peale.:keel4:
PS! Unustagem nüüd selle Mallorca mängu ära!

Ma olen juba nii palju keefirit joonud, et vist sulle ei jätkugi seda, et oma muremõtteid minema ajada pärast seda kui San Sebastiani poisid Reali eest on liiga ära napsanud! Vähemalt mekib minu keefir siis hulga paremini! :r66m13:

dennis10
06.05.03, 18:45
Originally posted by Man United7

Ma olen juba nii palju keefirit joonud, et vist sulle ei jätkugi seda, et oma muremõtteid minema ajada pärast seda kui San Sebastiani poisid Reali eest on liiga ära napsanud! Vähemalt mekib minu keefir siis hulga paremini! :r66m13:
kulla mees , millest sa sonid ? Hispaanias on peetud 32 vooru, 6 mängu veel pidada ja Madrid liiga liider ( tõsi,ainult ühe punktiga Deportivo ees ). Tõmblemine tundub kuidagi enneaegne, või kuidas

H.M Murdock
06.05.03, 19:28
Originally posted by dennis10

Originally posted by Man United7

kulla mees , millest sa sonid ? Hispaanias on peetud 32 vooru, 6 mängu veel pidada ja Madrid liiga liider ( tõsi,ainult ühe punktiga Deportivo ees ). Tõmblemine tundub kuidagi enneaegne, või kuidas

deportivo ja sociedadi ees,kui täpne olla.aga jah,rahunege maha,nii \"eesel\" kui ka Man United7!hakake sellist jutu 2-3 vooru enne lõppu rääkima kui tahate,sest praegu on 18 punkti veel jagamisel

ek
06.05.03, 22:03
... on ju Pask või mis, endal sellised kõvad mängijad...

Ära unusta kes Meistrite Liigast tänu FC \"Pasale\" välja kukkus

PS! Soovitan sul soojalt oma normaalse arengu tagamiseks paar kilo ajutablette muretseda a.s.a.p.

Ramm
06.05.03, 23:17
Issand jumal ma vaatan,et mõned inimesed on nii kadedad Reali peale ,et ise ka ei usu mida nad kirjutavad....Oma viga kui \"lemmik klubi\" ei suuda oste teha nagu Real...Ja kuskil eespool oli mainitud ,et Real teeb ainult ühe ostu aastas ja see ka korraliku summa eest...Teised aga ostavad \"invaliide\" ja jätavad nad pingile..Realile selliseid pole vaja.Aga mida teevb ntx. Arsenal? Ostab prantsuse koondise mängijaid ,keda võib ka nimetada staarideks ja millega nad on hakkama saanud see hooaeg?...mida pole on vastus,said nii inglise liigas kotti haledalt manult ja CL olid nõrgad...Nii,et kui te Reali vihkajad või kadestajad või kes iganes,paluks enne kirjutamist mõtelda mida kirjutada.

Olgem viisakad,pole vaja siin üksteist solvata solvungitega see tiim on nõrk,möga,ei sobi kuhugi jne.Kuhu te sellega jõuate..mitte kuhugi..
See mis mina kirjutasin eelnevalt,see oli vastus neile kes siin aktiivselt kritiseerivad ja vinguvad pidevalt.

Loca
07.05.03, 09:49
Kuulge rahunege ikka kõik maha. Oma asi, kellele mis meeskond meeldib. Ei pea ju sellepärast teisi maha tegema. Kas midagi targemat pole öelda, kui et see meeskond ruulib ja see on täielik p*** või m*** jne. Kui oma meeskonnal kehvasti läheb või mingi muu jama on, siis pole ju vaja sellepärast teisi edukamaid sõimata.
Palve Man Utd-i fännidele: \" Lõpetage see Reali sõimamine!\"

SleepWalking
07.05.03, 10:03
Originally posted by Ramm
Aga mida teevb ntx. Arsenal? Ostab prantsuse koondise mängijaid ,keda võib ka nimetada staarideks ja millega nad on hakkama saanud see hooaeg?...mida pole on vastus,said nii inglise liigas kotti haledalt manult ja CL olid nõrgad...

Bueno! Lõpuks ometi üks tark inimene ... Arsenal on sel hooajal Inglismaa jalgpalliliiga 2 koha laureaat ning ees seisab karikafinaal. Aga kuidas see siia teemasse küll seostub - sellest arusaamaks peab küll olema fantaasiarohkem inimene kui mina.

indie
07.05.03, 11:08
Rääkides Realmadriidist. kuna jaokil on 18 punkti ning Barcelona on 10 punkti kaugusel neljandast, siis saab Barcelona ka järgmiseks hooajaks Champions\' Cuppi. mis te selle peale kostate. kes vajab nüüd Realmadriidi. (olgu, tegelikult mida iganes.)

Ramm
07.05.03, 11:15
Jätame selle solvamiste rada ok? Kui keegi pole tähele pannud siis teemaks on Real Madrid,mitte kas Real Madrid on jama klubi või nõrk...Kui rääkida siis klubi sisepoliitikast ja üleüldiselt,uutest uudistest...Pole vaja kraaksuda mingi mõtetu asja pärast.

fitti
07.05.03, 11:18
Originally posted by Ramm ....Oma viga kui \"lemmik klubi\" ei suuda oste teha nagu Real...

milline südantsoendav loogika suure peacemakeri jutus:D :D

SpeedyGonzale
07.05.03, 14:20
Vaadake parem Brasiilia liigat. Hea rahulik...ei mingeid maohaavu ja südametromboone, rääkimata insuldist.

Samba baby, Samba!!!:õnnelik:

Loca
09.05.03, 17:33
Kuulge rahunege ikka kõik maha. Oma asi, kellele mis meeskond meeldib. Ei pea ju sellepärast teisi maha tegema. Kas midagi targemat pole öelda, kui et see meeskond ruulib ja see on täielik p*** või m*** jne. Kui oma meeskonnal kehvasti läheb või mingi muu jama on, siis pole ju vaja sellepärast teisi edukamaid sõimata.
Ja Reali fännid lõpetage ManU sõimamine!

Ramm
09.05.03, 19:40

Ja Reali fännid lõpetage ManU sõimamine!

Midagi sarnast minu tekstiga :deemon:

Loca
13.05.03, 12:11
Originally posted by zoolazorts

Lahe, ehk kirjutad sama teksti kolmandat korda ka...

Võin ju kirjutada kui väga tahad.

Robinho
15.05.03, 19:18
Meistrite Liigast väljas!:(
Mis siis valesti läks? Esiteks Figo! Ma nägin ta näost ära, et seekord jääb pennal sisse löömata. Zidane või Hierro oleks pidanud lööma. Buffonilt muidugi ka hea tõrje.
Teiseks Hierro on lootusetu. Paras aeg tal pensile minna ja ennast mitte häbistada enam. Hea kohavalik või mitte, kuid ta on ikka lootusetult aeglaseks jäänud.
Väga tunti puudust Makelelest. Cambiassol on vähene mängupraktika ja Conceicaol ei õnnestunud ka eriti. Raul oli selgelt alavormis ning Ronaldol puudus tahe väravat lüüa.
Oleks ikkagi Figo suutnud selle penalti sisse sopsata...
Ainult vabandused ja õhku jäänud oleksid tulid nüüd kokku. Aga pole hullu, jääme järgmist hooaega ootama ning siis loodetavasti juba uute keskkaitsjatega.:kaval:

Seniks tuleb 100% pühenduda La Ligale!

Robinho
15.05.03, 19:40
Üks ilus jutt meie omakasvatatud \"playboyst\": http://www.uefa.com/magazine/news/Kind=4/newsId=68086.html
Guti: \"Real Madrid is the best team in the world and I think every player would like to be with us, even if they have to sit on the bench\"

Ühest Real Madridi noortemeeskonna kasvandikust tahaks veel juttu teha. Nimelt Hispaania U-17 koondise kaptenist, Manuel Juradost. Temast on pikem jutt siin: http://www.realmadrid.com/web_realmadrid/templates/noticias/detallenoticia.jsp?idnoticia=37611&sec=1&subsec=0& esp=3 Kõigest 16 aastane Jurado on debüüdi Real Madridi A-meeskonnas juba teinud ning temast loodetakse uut Rauli. Loodetavasti saab sellest noormehest asja ning talle antakse võimalus.

Loca
19.05.03, 12:34
Originally posted by ass

Meistrite Liigast väljas!:(
Mis siis valesti läks? Esiteks Figo! Ma nägin ta näost ära, et seekord jääb pennal sisse löömata. Zidane või Hierro oleks pidanud lööma. Buffonilt muidugi ka hea tõrje.
Teiseks Hierro on lootusetu. Paras aeg tal pensile minna ja ennast mitte häbistada enam. Hea kohavalik või mitte, kuid ta on ikka lootusetult aeglaseks jäänud.
Väga tunti puudust Makelelest. Cambiassol on vähene mängupraktika ja Conceicaol ei õnnestunud ka eriti. Raul oli selgelt alavormis ning Ronaldol puudus tahe väravat lüüa.
Oleks ikkagi Figo suutnud selle penalti sisse sopsata...
Ainult vabandused ja õhku jäänud oleksid tulid nüüd kokku. Aga pole hullu, jääme järgmist hooaega ootama ning siis loodetavasti juba uute keskkaitsjatega.:kaval:

Seniks tuleb 100% pühenduda La Ligale!

Unustasid veel mainida, et Casillasel oli halb päev ja Morientese ning Portillo oleks võinud sisse tuua

Silver
19.05.03, 21:38
Nonii 4 närvesöövat vooru veel lõpuni La Ligas. Kui ainult Sociedad vastu peaks oleks lõbu laialt. ;) Igaljuhul hetkel top3 viimased mängud sellel hooajal:

05/25/2003 Malaga-Real Sociedad
05/25/2003 Celta-Deportivo
05/25/2003 Valencia -Real Madrid

06/01/2003 Deportivo -Atletico de Madrid
06/01/2003 Real Madrid-Celta
06/01/2003 Real Sociedad -Valencia

06/15/2003 Atletico de Madrid-Real Madrid
06/15/2003 Athletic de Bilbao-Deportivo
06/15/2003 Celta-Real Sociedad

06/22/2003 Deportivo -Espanyol
06/22/2003 Real Sociedad -Atletico de Madrid
06/22/2003 Real Madrid-Athletic de Bilbao

Ma arvan, et väga otsustavaks punktiks enne hooaja lõppu on valencia, kes võib tiitli nii mitmelgi võimaluses, kas ühe või siis teise kasuks pöörata. Sociedad mängib küll kodus, aga ikkagi. Eks näis, aga tore oleks, kui Sociedad võidaks! :doh: Või mis? :D

Litmanen37
19.05.03, 22:36
Igal suurel ja edukal võisstkonnal tekib tihti väga palju vihkajaid...nagu Ferrari F1-s...LA Lakers kossus jne...mis teha,kui ManU fännid ei suuda endile tunnistada,et tookord oli Real parem...peace....

Robinho
19.05.03, 23:07
Ausalt öeldes kardan kõiki hooaja viimaseid mänge. Valencia on jälle vormi leidmas, mida tõestas Depori võitmine. Samas mäletavad kõik Valencia peksmist Bernabeul ja miks ei võiks Mestallal sama teha?:kaval:
Mostovoi gäng on see hooaeg märkamatult Valencia neljandat kohta ohustama kippunud ning kerge nende vastu olema ei saa, kuid selleks mänguks peaks MM-i kangelane R11 juba paranenud olema säärevigastusest.
Derby mängud on alati närvesöövad ja rasked mõlema meeskonna jaoks. Atleti hooaja lõpp on ära väsinud ja Gil on öelnud, et osad mängijad pole elu väärt. Vot selline lahe klubi on Real Madridil imelises Madriiri linnas rivaaliks. Aga Atletico Madridi mängudest kadus sära Fernando Torrese vigastusega. Loodetavasti ei saa poiss meiega mänguks terveks, sest Hierrol & Co-l läheks temaga väga raskeks.
Athletic Bilbao on äärmiselt ebastabiilne klubi. Kui meil on kehv päev ja Urzaisil ning Exteberrial hea päev, siis oleme hukule määratud. Loodame muidugi, et nii ei lähe ning Zidane ja Rauli link meile hooaja viimases mängus suure vutishow korraldab ning La Liga tiitli Bernabeule toob.

Oma mätta otsast vaadatuna arvan, et Sociedadile piisab ka teisest kohast, et nad oma hooaega kordaläinuks lugeda võiksid. Valged ei rahuldu millegi muuga, kui tiitliga!

Seega viimasteks mängudeks pöidlad pihku ning toome selle tiitli tagasi, kuhu ta kuulub.:lahe:

Robinho
19.05.03, 23:09
Äkki modekad saaksid ka selle teema korda teha, kuna siin on sama jama, mis oli ka ManU teemas ning CM4 teemas.
Ette tänades!

Silver
19.05.03, 23:18
Samas ma ei usu, et Sociedad väga rõõmus oleks teise koha üle. loomulikult Meistrite Liiga tuleval hooajal ja puha, aga kui sa oled pool hooaega juhtinud tabelit ning teisel poolel head mängu näidanud ja siis teiseks maandunud viimastes voorudes pole just asi millega hiilata. Kui ainult need viimased mängud välja tuleksid... Igaljuhul järgmises voorus tuleb kõik vähegi võimalikud punktid kätte saada, sest kes ees see mees! ;)

Red Devil
19.05.03, 23:26
Minu ennustus- Real Madrid ei võida see hooaeg Hispaania liigat ja see tähendab ka, et nad ei võidax see hooaeg mitte midagi :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: , ma olex ÜLIHAPPY siis:D ja ärge hakake minuga mölisema, see on minu arvamus(to Real Madrid fännidele)

Robinho
19.05.03, 23:33

Minu ennustus- Real Madrid ei võida see hooaeg Hispaania liigat ja see tähendab ka, et nad ei võidax see hooaeg mitte midagi :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: , ma olex ÜLIHAPPY siis:D ja ärge hakake minuga mölisema, see on minu arvamus(to Real Madrid fännidele)
Lugupeetud Man U,
Tavaliselt talitan ma mõtte järgi, et las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi. Kuid siiski tahaks sinult küsida, et kaua läheb aega enne kui sa üle saad Unitedi kaotusest Real Madridile? Real Madrid oli parem nendes kahes mängus ja elu läheb edasi. Pole vaja igal esimesel võimalusel Real Madridi maha teha, eriti kui kogu su jutt on põhjendamata lauslollus.
Kui sa arvad, et Real Madrid ei võida Ligat, siis palun põhjenda MIKS nad ei võida!

Peace!:)

Red Devil
19.05.03, 23:47
Originally posted by ass

Lugupeetud Man U,
Tavaliselt talitan ma mõtte järgi, et las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi. Kuid siiski tahaks sinult küsida, et kaua läheb aega enne kui sa üle saad Unitedi kaotusest Real Madridile? Real Madrid oli parem nendes kahes mängus ja elu läheb edasi. Pole vaja igal esimesel võimalusel Real Madridi maha teha, eriti kui kogu su jutt on põhjendamata lauslollus.
Kui sa arvad, et Real Madrid ei võida Ligat, siis palun põhjenda MIKS nad ei võida!

Peace!:)

Põhjendus on selline, et Real mängib La Ligas liiga halvasti, kas te ise pole seda tähele pannud? Üx näide-Kodus(!!!) 1-5 pähe saamine Mallorca käest. Ja minu meelest on ikka Real Sociedad selle tiitli ära teeninud. Ja üx asi veel- ma olen juba sellest üle saanud, et Man U kaotas ja olen sellega leppinud, kuid Reali ma vihkan edasi ja ma jäängi vihkama! Nii, et pole mõtet minuga möliseda.

Ramm
20.05.03, 00:46
:viha: :viha: :viha:kas tõesti siis pole millestki muud rääkida kui ühe klubi ebaõnnest ja laimamisest?????Sellele foorumile võix panna vanuse piirang ehk siis oleks pisut rahulikum,muidu mingid 12-16aastased räägivad oma \"laste juttudest\".Asi keerab vastiku pöörde ja viib selle portaali foorumi maine niimoodi alla..hakatakse rääkima mis mõtet seda külastada kui pidev näägutamine käib...kellele seda veel vaja on? JA kas selle hispaania liiga all üldse admminid ka vahel vaatavad mis siin toimub??Varsti kaob isu ära siin külastades kui muud ei näe,et hea oleks kui real jääks kuivaks ja saaks kõigilt lutti jne ja paras et kaotasid...laste jutt!! :trafck: :trafck: :viha:

Ramm
20.05.03, 00:51
Põhjendus on selline, et Real mängib La Ligas liiga halvasti, kas te ise pole seda tähele pannud? Üx näide-Kodus(!!!) 1-5 pähe saamine Mallorca käest. Ja minu meelest on ikka Real Sociedad selle tiitli ära teeninud. Ja üx asi veel- ma olen juba sellest üle saanud, et Man U kaotas ja olen sellega leppinud, kuid Reali ma vihkan edasi ja ma jäängi vihkama! Nii, et pole mõtet minuga möliseda.

Kui sa oled nii suur manu toetaja siis vähemalt muuda oma msn\'i adre ära,mis on RaulUnited@hotmail.com.Sa teed häbi lemmikklubi toetajatele.:viha: :viha: :viha:

sicmic
20.05.03, 00:54

Idioot! Keskendu parem omade toetamisele ja liiga võitmise tähistamisele. Las Madrid teeb mis tahab, mis see sind näpib? Ja kui kedagi tõesti vihkad siis jäta see enda teada, nii on kõigil parem tunne, (eriti siin teema all) kedagi su vihkamine ei huvita. Muuseas, Madridil on sel liigahooajal vaid neli kaotust ehk siis paraku vähem kui Man Unitedil, siiski La Liga pole veel ka lõppenud, lisaks: halvasti mängivad meeskonnad nii kõrget kohta ei saavuta. Ja Sociedadil on kusjuures kaotusi rohkem kui Madridil.

Olgu, kõike paremat siis!

Edit: Ramm, lahmimisele pole soovitatav vastata lahmimisega, see ei vii asja paremuse poole, paraku.

Silver
24.05.03, 13:22
Nonih reali fännid. Täna tuleb siis üks tähtsamaid mänge sellel hooajal, et vähegi selle hooajal La Liga karikale lähemale jõuda. Igaljuhul, kui Valencia südilt vastu hakkab ning võõrustajate staarid ei suuda väravat lüüa on Sociedadil palju kergem hingata. Miskipärast sisetunne ütleb, et Aimar tuleb ja teeb täna ära! :D

Red Devil
24.05.03, 17:17
GO Valencia!!!:D

Robinho
25.05.03, 09:03
Nonii, Valencia ahjus nagu niuhti. Ronaldo on nüüd löönud 26 väravat Real Madridi särgis ning 2 neist peaga. Ühe lõi ta peaga Loko vastu Figo söödust ning teise siis eile Valencia vastu ka Figo söödust. Ronaldo teine värav Mestallal oli ikka meistriklass, mis samuti tuli Figo söödust.

Ja Celta Vigo tegi derby mängus Deportivoga meile teene ja peksis neid 3:0, seega Depor meist 5 punkti maas. Loodame, et Celta ka meile teene teeb ja alistub järgmine nädalavahetus. :õnnelik:

Silver
25.05.03, 12:55
Deem, ronaldo ikka oskab :oih: Aga no nagu näha, siis Sociedadi kaotuse korral on teil 2 punktine edu sees... Loodame, et siis täna esikoht vahetub ning teine reali klubi tõuseb etteotsa :)

Swifty2002
26.05.03, 00:32
njah deporil võimalus kadunud nüüd tuleb siis loota et real võidab..soceidad küll pole seda tiitlit väärt..said rohkem puhata ja ei tulnud igalt lolle kaotusi nagu realil..njah soceidad ei ole piisav klass et tulla la liga meistrix !!!

fitti
26.05.03, 00:56
Originally posted by Swifty2002soceidad küll pole seda tiitlit väärt..said rohkem puhata ja ei tulnud igalt lolle kaotusi nagu realil..njah soceidad ei ole piisav klass et tulla la liga meistrix !!!

\'lollid kaotused\' aga sinu arvates on õigustus madridi paremuse tõestamiseks? sociedadi punktisumma on juhuslik äkki? vaata mõnikord sociedadi mängu oma silmaga ja siis tule räägi edasi. semtv näitab neid aeg-ajalt, sest karpin ju oma poiss.
praegugi näitas sociedad-malaga mängu, võitsid 2-0. mäng oli hea ja socidad näitas, et on tiitlit väärt kyll.

euro_boss
26.05.03, 13:57
Originally posted by Swifty2002

njah deporil võimalus kadunud nüüd tuleb siis loota et real võidab..soceidad küll pole seda tiitlit väärt..said rohkem puhata ja ei tulnud igalt lolle kaotusi nagu realil..njah soceidad ei ole piisav klass et tulla la liga meistrix !!!

minumeelest on soceidad viimastel aastatel pidevalt hästi mänginud ja on ka tabelis suhteliselt tipus aga pole lihtsalt siiani olnud nii tipus et pääseks näiteks CL-i.:oih:

Loca
26.05.03, 16:18

\'lollid kaotused\' aga sinu arvates on õigustus madridi paremuse tõestamiseks? sociedadi punktisumma on juhuslik äkki? vaata mõnikord sociedadi mängu oma silmaga ja siis tule räägi edasi. semtv näitab neid aeg-ajalt, sest karpin ju oma poiss.
praegugi näitas sociedad-malaga mängu, võitsid 2-0. mäng oli hea ja socidad näitas, et on tiitlit väärt kyll.

Mis selles mängus head oli? Kohtunike toetus või?

H.M Murdock
26.05.03, 16:34
no vant ja lont küll:viha: kui mingi meeskond mingi tiitli saab,siis mitte selle pärast,et täna on esmaspäev või et kellelgi on sünna.ega mingi lasteaia meeskond ei võida ju CL\'i.see meeskond,antud juhul sociedad,oskab mängida.nagu oleks vähe olnud juttu sellest,et real ei väärind CL\'is edasi saamist jne.tähtis on lõppskoor,mitte kes võitu väärib.ja kes oleme meie,et öelda,et baski meeskond ei vääri tiitlit.kindlasti on asju mida meie nende kohta ei tea.realil kui vägagi rikkal klubil ei ole raske staare kokku osta,aga mängijate ülestöötamine on hoopis midagi muud ja oluliselt auväärsem tegu.seega:kui real võidab on nemad seda rohkem väärt,kui sociedad,siis nemad,ei ole ju raske,ega.

Robinho
26.05.03, 16:44

no vant ja lont küll:viha: kui mingi meeskond mingi tiitli saab,siis mitte selle pärast,et täna on esmaspäev või et kellelgi on sünna.ega mingi lasteaia meeskond ei võida ju CL\'i.see meeskond,antud juhul sociedad,oskab mängida.nagu oleks vähe olnud juttu sellest,et real ei väärind CL\'is edasi saamist jne.tähtis on lõppskoor,mitte kes võitu väärib.ja kes oleme meie,et öelda,et baski meeskond ei vääri tiitlit.kindlasti on asju mida meie nende kohta ei tea.realil kui vägagi rikkal klubil ei ole raske staare kokku osta,aga mängijate ülestöötamine on hoopis midagi muud ja oluliselt auväärsem tegu.seega:kui real võidab on nemad seda rohkem väärt,kui sociedad,siis nemad,ei ole ju raske,ega.
Real Madrid ei lahmi staare kokku! Ostetakse neid mehi, kes sobivad meeskonda, kes aitavad meeskonnal tiitleid võita, kes võidavad ise tiitleid ning kellel on suur turuväärtus. Teine asi on see, et kes rohkem mängijaid juurde ostis see hooaeg? Real Madrid ostis ainult ühe mehe - Ronaldo. Sociedad omakorda aga kolm meest vähemalt - Kovacevic, Karpin ning Nihat (oli vist tüklane ka?)
Kas sa tahad väita, et Madridi omakasvandikud (Raul, Guti, Casillas) pole auväärsed??? Nad on ju omakasvandikud ning ülestöötatud klubis. Samas polnud ka Salgado ja Helguera ka enne Hispaania koondises, kui nad Real Madridi tulid. Nad on ka ju ülestöödatud.

Udupasun
26.05.03, 17:37
Kui ma nüüd väga ei eksi, siis Nihat on juba teist hooaega ja Kovacevic on laenus ja Karpin tuli free transferiga. Kovacevicil ja Karpinil on tegemist ka omamoodi \"tagasi juurte juurde\" tulemisega.

Robinho
26.05.03, 18:22
Originally posted by Udupasun

Kui ma nüüd väga ei eksi, siis Nihat on juba teist hooaega ja Kovacevic on laenus ja Karpin tuli free transferiga. Kovacevicil ja Karpinil on tegemist ka omamoodi \"tagasi juurte juurde\" tulemisega.
Kovacevici mängijaõigustest pool kuulub Juvele, pool Realile.

H.M Murdock
26.05.03, 18:54
Originally posted by ass

Real Madrid ei lahmi staare kokku! Ostetakse neid mehi, kes sobivad meeskonda, kes aitavad meeskonnal tiitleid võita, kes võidavad ise tiitleid ning kellel on suur turuväärtus. Teine asi on see, et kes rohkem mängijaid juurde ostis see hooaeg? Real Madrid ostis ainult ühe mehe - Ronaldo. Sociedad omakorda aga kolm meest vähemalt - Kovacevic, Karpin ning Nihat (oli vist tüklane ka?)
Kas sa tahad väita, et Madridi omakasvandikud (Raul, Guti, Casillas) pole auväärsed??? Nad on ju omakasvandikud ning ülestöötatud klubis. Samas polnud ka Salgado ja Helguera ka enne Hispaania koondises, kui nad Real Madridi tulid. Nad on ka ju ülestöödatud.

1)ma ei öelnud,et real staare kokku lahmib,vaid et nemad on ju stabiilselt palju staare soetanud.nt hooajast 99/00-praeguseni on realil 10 uut mängijat:salgado,mcmanaman,figo,helguera,conceicao ,makelele,zidane,munitis(laenul),geremi(laenul),ce sar.
Nihat Kahveci on hetkel 20 väravaga la liga väravalööjatest teisel kohal.ja need ostud mida sociedad teinud on ei ulatu kaugeltki selliste summadeni,mis reali ronaldo.ja nende teine ost:kovasevic on 19 3-4 väravalööja ning jagab seda ronaldoga.
2)jah,reali töö nende 3 noore ülestöötamisel on kiiduväärt aga sociedad on terve enda meeskonna oluliselt odavamalt ja ehk ka paremalt komplekteerinud.
3)vaata samas kui palju staare on reali tulnud juba siis staaridena.....

Robinho
26.05.03, 19:40
1)ma ei öelnud,et real staare kokku lahmib,vaid et nemad on ju stabiilselt palju staare soetanud.nt hooajast 99/00-praeguseni on realil 10 uut mängijat:salgado,mcmanaman,figo,helguera,conceicao ,makelele,zidane,munitis(laenul),geremi(laenul),ce sar.
Nihat Kahveci on hetkel 20 väravaga la liga väravalööjatest teisel kohal.ja need ostud mida sociedad teinud on ei ulatu kaugeltki selliste summadeni,mis reali ronaldo.ja nende teine ost:kovasevic on 19 3-4 väravalööja ning jagab seda ronaldoga.
2)jah,reali töö nende 3 noore ülestöötamisel on kiiduväärt aga sociedad on terve enda meeskonna oluliselt odavamalt ja ehk ka paremalt komplekteerinud.
3)vaata samas kui palju staare on reali tulnud juba siis staaridena.....

1. Salgado, Helguera, Conceicao, Make, Munitis, Geremi, Cesar polnud mingid staarid, kui nad Madridi tulid. Staar on mängija, kes võidab midagi oma meeskonnaga, eks? Näiteks Meistrite Liiga. Salgado, Helguera, Makelele, Geremi, Cesar võitsid Meistrite Liiga. Järelikult said nad staarideks just Real Madridis.
Ronaldol oleks rohkem väravaid, kui ta hooaja alguses poleks audis olnud vigastusega ning pärast läks tal veel aega, et vormi jõuda.
2. Vaatame seda Sociedadi meeskonna komplekteeritust järgmine hooaeg, kui Sociedadil on vaja ka Meistrite Liiga mänge mängida ning samal ajal ka La Liga käsil. Kui Sociedad muidugi esimesest ringist edasi jõuab, sest on ju kõigile teada, et Nihat, Kovacevic on minemas ning De Pedrogi on paljude huviorbiidis ning ega Karpin ka enam nooremaks ei lähe.
3. Täpselt 3 tükki - Figo, Zidane, Ronaldo. Kuigi Meistrite Liiga võitsid Figo ja Zidane esmakordselt Real Madridi särgis... Ja Maccat ma ei loeks eriliseks staariks.

H.M Murdock
26.05.03, 21:46
Originally posted by ass

Staar on mängija, kes võidab midagi oma meeskonnaga, eks?

mitte tingimata:nt leeds.meeskond pole midagi otseselt võitnud,aga staarid on küll.tegelt on selliseid näiteid palju.
ja geremi ostust nii palju,et ilmselt nähti temas musta mandri andekat tähte,mida ta kahtlemata on,kui ta osteti oli ta 22-aastane.

Robinho
26.05.03, 22:33
Geremi on väga hea hooaja teinud Middlesbrough ridades, kuid mina temast Real Madridis puudust ei tunne. Seega minu pärast võiks keegi ta ära osta normaalse hinnaga.

mcnamara
27.05.03, 10:50
Originally posted by ass
Ja Maccat ma ei loeks eriliseks staariks.

Tohoh! Tema 2000. aasta teod juba unustatud? Nojah, muidugi, Real Madridi poolehoidja võib endale lühikest mälu lubada... ;)

Robinho
27.05.03, 20:20
Originally posted by mcnamara

Originally posted by ass
Ja Maccat ma ei loeks eriliseks staariks.

Tohoh! Tema 2000. aasta teod juba unustatud? Nojah, muidugi, Real Madridi poolehoidja võib endale lühikest mälu lubada... ;)
Keda huvitab, mida ta tegi 2000. aastal? Praegu on kindel fakt, et Macca on laisaks läinud Bernabeul. Ja 2000. aasta vormi pole ka enam näha ja Real Madridis ta enam kaua ei ole. Suvel peaks ta free transferina lahkuma.

mcnamara
28.05.03, 11:25
Originally posted by ass
Keda huvitab, mida ta tegi 2000. aastal? Praegu on kindel fakt, et Macca on laisaks
läinud Bernabeul. Ja 2000. aasta vormi pole ka enam näha ja Real Madridis ta enam kaua ei ole. Suvel peaks ta free transferina lahkuma.

Ei noh, tore on, et ei huvita. Lihtsalt huvitav kuulda, et paljude teiste klubide fännidest erinevalt sina ei ela kadunud aegade hiilguses. Tõsi on ju seegi, et Di Stefano ning teised omaaegsed kuulsused on laisaks jäänud ning sellisel tasemel enam ei suuda mängida nagu Zidane või Ronaldo.

Robinho
28.05.03, 11:46
Originally posted by mcnamara

Originally posted by ass
Keda huvitab, mida ta tegi 2000. aastal? Praegu on kindel fakt, et Macca on laisaks
läinud Bernabeul. Ja 2000. aasta vormi pole ka enam näha ja Real Madridis ta enam kaua ei ole. Suvel peaks ta free transferina lahkuma.

Ei noh, tore on, et ei huvita. Lihtsalt huvitav kuulda, et paljude teiste klubide fännidest erinevalt sina ei ela kadunud aegade hiilguses. Tõsi on ju seegi, et Di Stefano ning teised omaaegsed kuulsused on laisaks jäänud ning sellisel tasemel enam ei suuda mängida nagu Zidane või Ronaldo.
Ära võrdle McManamani Di Stefanoga. Macca ei küündi kuidagi Di Stefano lähedalegi. Di Stefano oli legend. Ja laisaks jäämise all mõtlen ma seda, et Macca vorm on nõrk, sest ta on ära hellitatud suure palgaga ja ilusa ilmaga.

Loca
29.05.03, 15:09
Kuulge suured Real Madridi vihkajad ja sociedadi toetajad, paljud teist Sociedadi eelmine aasta toetas?

lujk
29.05.03, 15:42
Mina. Juba oma 15 aastat. Baski klubisid tuleb toetada. Ja kuna Bilbao Athletic liiga baskirahvuslik, siis ainus valik Real Sociedad.

Kuulge suured Real Madridi vihkajad ja sociedadi toetajad, paljud teist Sociedadi eelmine aasta toetas?

Red Devil
29.05.03, 16:55

Mina olen 100% Real Sociedadi poolt, kui mingi Real \"affide\" Madridi poolt!:D

Ramm
29.05.03, 18:22
Emm...otsusta ära juba kelle poolt sa oled,,vaatan et sa oled otsustusvõimetu hetkeseisul :doh:

Robinho
29.05.03, 22:25
7 Real Madridi mängijat on kutsutud Hispaania koondisse mängudeks Kreeka ja Põhja-Iirimaaga.
Kõik ründajad koondises on Madridist: Raul, Morientes ning Jose Guti. Suure tõenäosusega alustavad algkoosseisus Raul ja eelmises mängus Ecuadoriga kübaratriki teinud Morientes.
Vasakkaitse kohal peaks alustama just Leedsist naasnud Raul Bravo Sanfelix, kuigi tema kohta ohustab Juanfran. Siiski arvan, et Inaki Saez usaldab Rauli.
Loodetavasti alustab põhikoosseisus ka Iker Casillas, kes on minu objektiivse arvamuse kohaselt paremat mängu näidanud, kui tema kolleeg Santi Canizares.
Veel on koondisekutse saanud Ivan Helguera, Michel Salgado.

Tore on ka see, et barcast on ainult üks mängija koondisse kutsutud - Carles Puyol.

Soovime siis Real Madridi mängijatele Hispaania koondises ja üldse kogu Hispaania koondisele edu Euro 2004 kvalifikatsioonimängudeks.

lujk
01.06.03, 01:57
Real Madrid [1 - 1] Celta de Vigo (Raul - Mostovoi). Realil läheb raskeks tiitlit võita - olen õnnelik, kui nad loovutaks esikoha Real Sociedadile.

H.M Murdock
01.06.03, 10:02
Originally posted by viduka

Real Madrid [1 - 1] Celta de Vigo (Raul - Mostovoi). Realil läheb raskeks tiitlit võita - olen õnnelik, kui nad loovutaks esikoha Real Sociedadile.

Juhuuu:r66m7: go celta!aga loodetavasti võidab sociedad täna kodus valenciat.sellest tuleb kndlasti väga kõva mäng,sest sociedad võitleb la liga võidu eest ja valencia CL\'i pääsemise eest....:õnnelik:

Epic
01.06.03, 20:16
Huvitav, et Ronaldo\'t küll see viik ei kotinud eriti, täna juba naeratas rõõmsalt Monacos koos Prints Albert\'iga :D Real jääbki see hooaeg ühegi tiitlita vist:Plausa hale kui sul sellised mehed nagu Ronaldo, Raul, Roberto Carlos, Figo, Zidane on.:kaval:

Robinho
01.06.03, 21:14
Appi! Oinad teevad jälle massiliselt Real Madridi maha.

Kas Ronaldo peab siis kolm päeva järjest nutma, et kohtunik liiga tegi ja Celta catenacciot pani?

Mida kuradit te nokite kogu aeg? Alati on teada, et kui Madrid kaotab või sel puhul viigistab, on kantona, möördok ja man u kohe platsis oma haledate kommidega. Minge kiitke United oma teemas, mitte ärge materdage klubi, kes ManU laua alla peksis. Get over it...

soolasorts, mis probleem teid vaevab? Lagi on valgendatud barca transfer kuulujuttudest?

Silver
01.06.03, 21:56
Tere
Tõsiselt on viimasel ajal tüütama hakanud Real Madridi maha tegemine. Selles suhtes ei ole mina suurem erand ning nagu enamus teab, siis ma ei salli Real Madridi, kuid see ei anna mulle õiguse hakata neid maha tegema. Lugupeetud Epic ja teised ehk proovime postitada veidikene erapooletuimaid postitusi või siis mitte just selliseid, mis on mõnitavas toonis. Proovigem nüüd üks kord olla. Ma tean, et suvi on käes ning tuju on hea, kuid see ei anna õigust igasugust mõttetust postitama hakata.

Kõike paremat! ;)

Epic
02.06.03, 01:30
Miks ma Reali maha teen?Sellepärast, et Real on igasugu mängijaid endale kokku ostnud.Figo, Zidane, Ronaldo viimastel aaastatel aga ikkagi ei suuteta hooaja jooksul midagi korda saata.:P
Vahel tundub, et Real peab iga suvi ostma mõne mängija ja tema eest mingi rekord summa välja käima.:doh:

Robinho
02.06.03, 08:29

Miks ma Reali maha teen?Sellepärast, et Real on igasugu mängijaid endale kokku ostnud.Figo, Zidane, Ronaldo viimastel aaastatel aga ikkagi ei suuteta hooaja jooksul midagi korda saata.:P
Vahel tundub, et Real peab iga suvi ostma mõne mängija ja tema eest mingi rekord summa välja käima.:doh:
See on mingi põhjus Reali maha tegemiseks? Ja eelmine aasta võideti CL ja mõned väiksemad karikad. Kui ei meeldi Reali \"star in a season\" mängijaostupoliitika, siis ära käi Real Madridi teema all kirjutamas. Mulle ka võibolla paul skõuls ja ole \"babyface\" solskjaer ei meeldi, kuid oled sa näinud mind neid mõnitamas?

SleepWalking
02.06.03, 10:27

niisiis, kantonaaa ...

1998: jaap stam to ManU for £10,6M (kõigi aegade kõrgeim summa kaitsja eest)
2001: van horse to ManU for £19M (inglismaa rekord)
2001: veron to ManU for £28,1M (inglismaa rekord)
2002: ferdinand to ManU for £30M (inglismaa rekord)

m.o.t.t.

Epic
02.06.03, 11:09

niisiis, kantonaaa ...

1998: jaap stam to ManU for £10,6M (kõigi aegade kõrgeim summa kaitsja eest)
2001: van horse to ManU for £19M (inglismaa rekord)
2001: veron to ManU for £28,1M (inglismaa rekord)
2002: ferdinand to ManU for £30M (inglismaa rekord)

m.o.t.t.

aga kes ManU\'s põhitegijad on?Beckham, Giggs, Scholes, Neville\'id, O\'Shea, Brown, Butt
nemad on klubi kasvandikud ja saavad regulaaarselt mänguaega.
Real\'il Casillias, Hierro, Raul, Guti ja rohkem eriti ei olegi.

mjkk
02.06.03, 11:14
aga kes ManU\'s põhitegijad on?Beckham, Giggs, Scholes, Neville\'id, O\'Shea, Brown, Butt

Kuule Epic, ole hea ja vaiki selle koha peal. Tee Reali maha kui tahad, aga vaata natukese aja tagant tuli vastu sulle piir, mis kehtib ka Manchester Unitedi puhul. Põhitegijad Neville\'id???? No tõesti. Butt, Brown, O\'Shea? Loodan, et saate õieti aru, kui ütlen, et Ferguson eelistab siiski on kullakallist 30-miljoni meest Ferdinandi...Van Nistelrooy polegi põhitegija? No siis oled sa lihtsalt loll (samas, sinu tõeline eluarmastus Beckham on kindlasti see, mida sa siinkohal rõhutad, kuid mina julgeksin tema kõrvale küll Casillase pista). Raul, Hierro, Guti ja Casillas? ROhkem ei olegi? Aga minu arust piisav. Manchesteril on muidugi Beckham, Giggs, Scholes ja ütleme G. Neville ning O\'Shea. Rohkem mina ei rõhutaks. Kui on raha, siis palun väga - ostke aga.

SleepWalking
02.06.03, 11:17

ära nüüd liialda, o\'shea, brown ja butt pole mingid põhitegijad. kui kõik on terved, ei saa nad platsile. aga jutt oli praegu rekordostudest, keda teeb man utd täpselt samamoodi kui real madriid ning raha olemasolu ei ole nüüd küll põhjus kedagi hukka mõista. võibolla vahendite ebaotstarbekas kulutamine aga kas sina oled see, kes ütleb, et Figo või Zidane pole väärt seda, mis nende eest on makstud?

Epic
02.06.03, 11:24

Kuule Epic, ole hea ja vaiki selle koha peal. Tee Reali maha kui tahad, aga vaata natukese aja tagant tuli vastu sulle piir, mis kehtib ka Manchester Unitedi puhul. Põhitegijad Neville\'id???? No tõesti. Butt, Brown, O\'Shea? Loodan, et saate õieti aru, kui ütlen, et Ferguson eelistab siiski on kullakallist 30-miljoni meest Ferdinandi...Van Nistelrooy polegi põhitegija? No siis oled sa lihtsalt loll (samas, sinu tõeline eluarmastus Beckham on kindlasti see, mida sa siinkohal rõhutad, kuid mina julgeksin tema kõrvale küll Casillase pista). Raul, Hierro, Guti ja Casillas? ROhkem ei olegi? Aga minu arust piisav. Manchesteril on muidugi Beckham, Giggs, Scholes ja ütleme G. Neville ning O\'Shea. Rohkem mina ei rõhutaks. Kui on raha, siis palun väga - ostke aga.

Ma rääkisin nendest kes regulaarselt platsile pääsevad ja kes klubi kasvandikud on
Real\'i on sisseostetud Roberto Carlos, Ivan Helguera, Zinedine Zidane, Steve McManaman, Luis Figo, Santiago Solari, Claude Makelele, Fernando Morientes, Ronaldo, Michel Salgado

Robinho
02.06.03, 18:09
No kui päris aus olla, siis on Beckham ka sisse ostetud. Prestonist vist oli.

Marduk
02.06.03, 19:44
Hierro peaks olema mingi 90ndate alguses Madridi sisse ostetud. Valladolidist vist, kui 6igesti m2letan. Hetkel, kes RM oma kasvandikud on p6hikooseisus on, Raul, Guti, Casillas. Nooruke Portillo n2itas kah ennast suhteliselt heast kyljest osades m2ngudes.

Mis ManU oma kasvandikudesse puutub, siis jah nendel on neid p6himeeskonas jah rohkem, Butt, Giggs, Scholes, Beckham (ta oli Prestonis laenul 1 aasta), Nevillid. Kuid mis teha kui meeskondade strateegiad on erinevad? Nii kaua kuni asi ennast 6igustab pole ju midagi viltu. :doh:

Epic
02.06.03, 22:05
Originally posted by ass

No kui päris aus olla siis oli Beckham laenuks Prestonis ühe aasta ja isegi mängis seal mõne mängu.

ManU\'l on tulemas juba uued kasvandikud Fletcher ja Richardson:), kes hakkavad kindlasti järgmine hooaeg juba palju rohekm mänguaega saama;) Real Madrid aga kavatseb ikka mõne keskkaitsja sisse osta suve jooksul:doh:

lujk
02.06.03, 22:13
Originally posted by ass

Täpsustan lühidalt, sest see pole Beckhami mineviku käsitlemise jaoks päris õige topic: Beckham on Londoni kutt, Leytonstone\'ist. Poisikesena esindas Essexi koolipoisse, oli seotud Norwich City, Leyton Orienti ja 15 aastaseks saades Tottenhamiga. Manchester Unitedis juulist 1991. Vist hooajal 1994/1995 LAENATI ta Preston North Endi, kuid tuli sealt tulema juba peale nelja või viite mängu.

Robinho
02.06.03, 22:19
Jah, keskkaitsjad on tulekul.
Viimasel ajal on Marques`t mainitud, kelle klubil Monacol on suured probleemid. Lucio müüakse üsna kindlalt suvel maha, sest Leverkusenil on ka rasked ajad. Veel on meid seostatud maailma kiireima keskkaistja Ivan Ramiro Cordobaga, kes kahjuks pole eriti intelligentne mängija.

Muidugi on meil olemas Pavon ning B meeskonnas pallivad ka Cesar Navas ja Ruben Rocha. Eriti meeldib mulle Ruben, keda ma nägin mängimas Real Madrid - Fifa All Stars mängus. Seal tuli ta küll suurepäraselt toime näiteks Fernando Torrese peatamisega.

Kindel on see, et vähemalt üks keskkaitsja suvel Bernabeule tuleb, muidu pole mõtet järgmisel hooajal Meistrite Liigas mängidagi...

Red Devil
02.06.03, 23:15
Originally posted by ass

Kindel on see, et vähemalt üks keskkaitsja suvel Bernabeule tuleb, muidu pole mõtet järgmisel hooajal Meistrite Liigas mängidagi...

Nii sitt see Real Madrid siis ongi jah, et ei saa hakkama ilma väga kõva keskkaitsjata???:D

Robinho
02.06.03, 23:19
Manu, mida sa ajad?
Ma mõtlesin, et kui me juba see hooaeg kaotasime \"tänu\" kehvale kaitsele poolfinaalis, siis järgmine aasta ei saa me sama kaitsega isegi mitte poolfinaali.:(
Sest Hierro on vana ja aeglane, ning Helguera pole keskkaistja!
On vist arusaadav, miks Real Madridi peab suvel uue keskkaistja, või isegi kaks, muretsema.

Marduk
03.06.03, 10:22
Originally posted by ass

On vist arusaadav, miks Real Madridi peab suvel uue keskkaistja, või isegi kaks, muretsema.
Kes siis sihikul, Ferdinand ManUst v6i Nesta Milanist?:D Ahh niisama heatahtlikult t8gan :P

Red Devil
03.06.03, 10:28

Originally posted by ass

Kes siis sihikul, Ferdinand ManUst v6i Nesta Milanist?:D Ahh niisama heatahtlikult t8gan :P

Hästi öeldud:D !!!

Robinho
03.06.03, 19:46
Ei, poisid, huumor on teil hea.:doh:

Robinho
05.06.03, 08:09
Määäää:(
Guti on vigastatud ja ei saa Hispaania koondist aidata kahes järgmises mängus.
:(

Robinho
07.06.03, 09:26
Kuulsin just, et Real Madrid on sõlminud mingi lepingu Sociedadiga Xabi Alonso peale. Esialgu tean niipalju, et Alonso saadakse odavamalt, kui tema väljaostmise klausel on. Mingi osa summast läheb maha selle arvelt, et mõned Madridi mängijad mängivad laenulepingu alusel järgmisel hooajal La Realis. Ning Xabi Alonso mängiks järgmine hooaeg ka laenulepingu alusel Sociedadis.
Pole sellele jutule kuskilt ametlikku kinnitust leidnud, isegi väga kollane tribalfootball.com vaikib.

Loca
09.06.03, 22:28

Niisiis, kui järgmine aasta peaks Real Madrid esikoha pärast võitlema nt Malagaga, siis oleksid Malaga poolt jne.

Red Devil
09.06.03, 23:01

Niisiis, kui järgmine aasta peaks Real Madrid esikoha pärast võitlema nt Malagaga, siis oleksid Malaga poolt jne.

Täpselt

magicm
11.06.03, 11:06
jah nii see oleks, et siis oleks kasvõi Malaga poolt, minul isiklikult on küll nii, sest real madrid minule igatahes sümpaatne pole... Kuigi tegelt mulle meeldib täiega Valencia, kuigi see aasta pole nad just parimat jalgpalli näidanud...

Robinho
11.06.03, 11:43
Et kui pole sümpaatne klubi, siis peab igal võimalusel maha tegema?

Silver
11.06.03, 14:01
Originally posted by Robinho

Et kui pole sümpaatne klubi, siis peab igal võimalusel maha tegema? Sul ei ole mõtet sellel teemal vaielda. Lollidele ei saa sa seda eales selgeks teha...;)

Robinho
11.06.03, 14:47
Originally posted by treze

Et kui pole sümpaatne klubi, siis peab igal võimalusel maha tegema? Sul ei ole mõtet sellel teemal vaielda. Lollidele ei saa sa seda eales selgeks teha...;)
Loll olen ise, et üldse üritasin.

eestimees
12.06.03, 14:03
Elagu Real Sociedad!

Fiedler
14.06.03, 01:55
Olen kyll läbinisti saksa jalgpalli pooldaja ja austaja aga pean tunnistama, et jälgin Reali mänge alati huviga, sest see meeskond on klass omaette nad saavad uskumatuid võite ja kaotusi kuid on vaieldamatu tipp ja see tõttu ma ei leia põhjust nende mõnitamiseks ja neile halva soovimiseks, nad on tipp ja kui Bayern või Dortmund neid võidab olen rahul, sest tean et oleme alistanud maailmatippu. Nii,et Manu fännid tunnistagem, et te kaotasite tippudele ja nende mõnitamine ei too kellegile kasu.

magicm
14.06.03, 12:18

Et kui pole sümpaatne klubi, siis peab igal võimalusel maha tegema?

Kahjuks või õnneks pole ma Reali maha teinud, sest mingit viha ma selle klubi vastu küll ei tunne, pigem on isegi vastupidi ja mõni mängija Realis meeldib mulle väga.

Robinho
14.06.03, 22:12
See Beckham hakkab mind juba tõesti ära tüütama. Teate, kes lahkub, kui Beckham tuleks Real Madridi? Jose Mari Gutierrez Guti! Guti on omakasvatatud Hispaania koondislane, keda küll minema ei tohiks lasta. Minu silmis on ta parem Real Madridi meeskonnale. Ta annab keskväljalt kavalaid ja täpseid sööte, suudab erinevalt \"huultevärvijast\" ka kaitsjatest mööda mängida. Guti suudab mängida ka väga erinevatel positsioonidel: ründajat, ründajatagust, ründavat poolikut, kaitsvad poolikut, kus ta küll kaitsetöös suurem asi pole, kuid sööte jagab häid. Samas on ta ka fännide lemmik, kuid olgem ausad, särke ta tõepoolest pilukatele ei müüks nii palju kui Becky.
Nii, et PALUN Florentino Perez võta aru pähe ja saa oma suurusehullustusest üle ning ära osta Beckhamit! Ma pakun, et enamus fänne võtaks ennem Ronaldinho, kui Becks\"mani\".
Ronaldinho tuleku puhul mängiks me järgmine hooaeg sellise keskväljaga:
Lil` Ronaldo-Zidane-Figo
Makelele
Becksi tuleku puhul:
Raul
Zidane-Figo
Make-Becks
See viimane variant on lame ju, mulle üldse ei meeldi see kahe kaistva poolikuga skeem.
Ja kui nad veel mõlemad tuleksid, siis lahkuks laevalt vist Luis Figo:
Ronaldinho-Zidane-Becky
Makelele
Suure suuga brass Roberto on rääkinud ka Ronaldinho ja Beckhami ostust ja tema arvates võiks me siis kolme katsjaga mängida! Ega brasiillased vist ei mõtle enne, kui nad midagi ütlevad. Heh, tuletavad mulle kantonaad meelde.
Minu unistus järgmiseks hooajaks:

Casillas
Michel-Samuel-Chivu-Carlos
Make
Figo-ZZ-Ronnie juunior
Ronaldo-Raul(C)
Ütlen ausalt, selline MEESKOND peaks olema euromurul võitmatu! Tänavune meeskond kaotas ainult keskkaitse tõttu, see probleem oleks lahendatud, keskvälja ka tugevdatud. Kes peataks neid? Pisike probleem hooaja alguses võb olla muidugi kaitse kokkumängimine, kuid see laheneks kiirelt.
Minu point oleks siis: no Becks, kaks keskkaitsjat ja võimalusel ka Ronnie JR.
Adios!

Red Devil
14.06.03, 23:38

Casillas
Michel-Samuel-Chivu-Carlos
Make
Figo-ZZ-Ronnie juunior
Ronaldo-Raul(C)
Ütlen ausalt, selline MEESKOND peaks olema euromurul võitmatu! Tänavune meeskond kaotas ainult keskkaitse tõttu, see probleem oleks lahendatud, keskvälja ka tugevdatud. Kes peataks neid? Pisike probleem hooaja alguses võb olla muidugi kaitse kokkumängimine, kuid see laheneks kiirelt.
Minu point oleks siis: no Becks, kaks keskkaitsjat ja võimalusel ka Ronnie JR.
Adios!

Selline meeskond võtax hingetux :oih: , kahju et ma ainlt Reali fänn pole :kaval: ja ei saagi seda olema. Kuid kui selline meeskond meistrite liigat ja oma maa liigat ei võidax siis see olex küll üpris kahtlane :doh:

mjkk
14.06.03, 23:46
Selline meeskond võtax hingetux :oih: , kahju et ma ainlt Reali fänn pole :kaval: ja ei saagi seda olema. Kuid kui selline meeskond meistrite liigat ja oma maa liigat ei võidax siis see olex küll üpris kahtlane :doh:

Kahju, et Reali fänn ei ole? Noormees, minu vanem, aga ikkagi - noormees ;), proovige endas selgusele jõuda. Kõigepealt on \"kahju, et pole Reali fänn\" ja siis, et \"ei saagi seda olema\". Realis on jah head mehed, aga mul kahju pole, et mulle Newcastle United meeldib :doh: Kui sul on kahju, siis, noh, proovi ise järeldusele jõuda...

Aga muidu selle Chivu-Walteri jt. koha pealt. Mina tuletaks küll meelde, et nimed ei mängi ja Real on ehe näide selle kohta. Seepärast ei tasuks liiga elevusse kah sattuda. :kaval:

Red Devil
14.06.03, 23:51

Kahju, et Reali fänn ei ole? Noormees, minu vanem, aga ikkagi - noormees ;), proovige endas selgusele jõuda. Kõigepealt on \"kahju, et pole Reali fänn\" ja siis, et \"ei saagi seda olema\". Realis on jah head mehed, aga mul kahju pole, et mulle Newcastle United meeldib :doh: Kui sul on kahju, siis, noh, proovi ise järeldusele jõuda...

Järeldus ju arusaadav-ma EI OLE reali fänn

Robinho
15.06.03, 00:13
Aga muidu selle Chivu-Walteri jt. koha pealt. Mina tuletaks küll meelde, et nimed ei mängi ja Real on ehe näide selle kohta. Seepärast ei tasuks liiga elevusse kah sattuda. :kaval:
Kes siis mängivad? Nimedega mehed mängivad ju. Mina arvan, et kui Real Madrid lahendaks oma kaitseprobleemid ära, siis oleks neid väga raske otsustavas mängus võita. No võrdle neid mehi: Helguera-Hierro ja Chivu-Samuel. Helguera pole keskkaitsja ning Hierro on vanaks jäänud juba. Chivu on aga noor ja väga kõrgelt hinnatud ning Samueli on Nestaga üks paremaid keskkaitsjaid maailmas. Samuel ega Chivu poleks Nedvedid läbi lasknud tolles olukorras...

Silver
15.06.03, 11:53
Ka nemad eksivad. Keegi pole täiuslik. Samas võiks näiteks Figo maha müüa sinu juttu arvestades, et too vend lõi ju poolfinaalis penalti mööda, mis tähendas enamjaolt edasipääsu.;) Kaitsjad on küll head ja tasemel, aga nad on inimesed, kes eksivad.

Robinho
15.06.03, 14:18
Jah, kõik eksivad, kuid suured nimed eksivad vähem. Üldiselt mina LF10-t ei süüdista finaali mitte pääsemises. Pigem ikka kaitset, mis terve pika hooaja on meile muret valmistanud.
See selleks, täna tuleb meeskonnale pöialt hoida, sest kohtutakse Atletociga. Selle mängu peavad meie mehed kindlasti võitma, muidu võib suure tõenäosusega tiitlile bye-bye öelda. Loodetavasti mängib Make kõrval Guti ning Ronaldol võiks täna hat-tricki tuju olla. Loodan, et Torresel täna hea päev pole. Muidu võib Hierro jälle häbistatud saada.

OT: muideks, treze, Brasiilia kolmandas divisjonis mängib Treze nimeline klubi.;)

H.M Murdock
15.06.03, 16:53

Samuel ega Chivu poleks Nedvedid läbi lasknud tolles olukorras...

no seda ei saa küll öelda :kaval: oleks zambrotta asemel beckham olnd,oleks äkki otse sisse löönd :lahe: aga see kui sa ütlesid,et nimedega mahed mängivad......no kui sa tahtsid nalja teha,siis kukkus see sul läbi.......

Robinho
15.06.03, 23:41
Ohhoo, 31. minutil on meie mehed juba 3:0 ees. Ronaldol on hat-tricki käik sees. Samas on Sociedad 1:0 taga. Tuleb pikka ja huvitav õhtu.

Langen ka madalale ja ütlen: go Celta ja Mostovoi!

Loca
16.06.03, 01:24
:r66m7: :r66m7: :r66m7:

Robinho
16.06.03, 08:47
Atleti ahjus 4:0, duubel R tegi oma töö ära. Sociedad tegi ka meile teene, või pigem võiks tänada Celtat. Tabelitipp on nüüd selline:
Pos. Teams Ptos.
1 Real Madrid 75
2 R. Sociedad 73
Järgmise mängu võidu puhul oleme La Liga võitjad. Järgmise mängu peame kindlalt võitma, sest Atleti kaotab nagunii nimelt Sociedadile, et meile mitte tiitlit anda. Lame, eks ole?

Hala MADRID!

Yazid
16.06.03, 15:33
Mis hispaania liigas võrdsete pnt\'de korral tehakse?Kas omavaheline mäng või väravate vahe?Delfis keegi mainis,et omavaheline mäng.

Silver
16.06.03, 16:47

:r66m7: :r66m7: :r66m7: masendav... :(

Robinho
16.06.03, 17:13
Originally posted by Yazid

Mis hispaania liigas võrdsete pnt\'de korral tehakse?Kas omavaheline mäng või väravate vahe?Delfis keegi mainis,et omavaheline mäng.
Võrdsete punktide korral arvestatakse omavahelisi mänge. Nii, et El Reali viigi korral ja La Reali võidu korral läheb tiitel baskidele.:(

Robinho
16.06.03, 19:33
Joaquin Sanchez Rodriguez on ka võtnud sõna Beckhami kohta. Tema arvamus on, et Beckham on kuulsaks saanud ainult moega, mitte jalgpalluri oskustega. \"Beckhamil on hea parem jalg, kuid Figo on 1000 korda parem ja omab rohkem klassi,\" ütles nooruke Joaquin, keda seostatakse Real Madridiga. Joaquin lisas ka, et tal on potentsiaali minna ja olla parem, kui Becks. Siin kohal mõtleb ta vist El Reali minekut.
Ise olen kõigiga nõus, kes ütlevad, et Real Madridi pole Beckhami vaja. Paljud ütlevad ka otse välja, et nad ei taha teda Bernabeule (Iker, Guti, Figo). Samas suure suuga brassid ootavad avasüli teda. Huvitav oleks teada ka Zidane ja del Bosque arvamusi Becksi teemal.

Beckhami asemel saaks sama raha eest Chivu ja Ronaldinho. Ajax küll meie mängijatest vist kedagi vastu ei taha, kuid PSG võtaks hea meelega Cambiasso vastu ja alandaks hinda selle võrra.
Romale võiks Samueli vastu pakkuda Morientese + raha. Samuti ka Solari võiks Rooma klubisse saata.
See on küll kõik minu fantaasia, mis tavaliselt tõeks ei saa.:(

PALUN, Victoria, ole Barcelona pakkumisega nõus ning kolige Davidiga Katalooniasse. :P

Loca
16.06.03, 22:24

:r66m7: :r66m7: :r66m7: masendav... :(

Mis on masendav? Minu postitus või see, et Real Madrid võitis?

Silver
16.06.03, 23:00
mõlemad :oih: Nii lootsin ja ootasin, et Sociedad tuleb ja teeb ära. Viimane voor vastenam Real ei väärata. Tõsiselt kahju. Sellisel meeskonnal nagu Sociedad vaevalt järgmine aasta enam mingit rebimist esikoha nimel on. Real teeb seda pea iga aasta. Sellel aastal oli võitu väärt Sociedad.

Robinho
17.06.03, 08:18
Sellel aastal oli võitu väärt Sociedad.
Ja El Real ei väärigi võitu?:doh:

Robinho
17.06.03, 09:33
Endine Real Madridi staar Michel on ka sõna võtnud Beckhami kohta. Tema arvab samuti, et Real Madridil pole Becksi vaja, sest keskväljal on meil palju võimalusi ja Beckhamil poleks nii suurt mõju meie mängule, kui seda oli Figol, Zidane`l ja Ronaldol. Tema arvab, et Becks läheb hoopis Serie A-sse, kuigi Serie A ka ei sobi Becksile.

Ramm
17.06.03, 13:47

mõlemad :oih: Nii lootsin ja ootasin, et Sociedad tuleb ja teeb ära. Viimane voor vastenam Real ei väärata. Tõsiselt kahju. Sellisel meeskonnal nagu Sociedad vaevalt järgmine aasta enam mingit rebimist esikoha nimel on. Real teeb seda pea iga aasta. Sellel aastal oli võitu väärt Sociedad.

Kle hemm...treze vaata ette oma soovidega :lahe:

indie
17.06.03, 16:07
Serie A ka ei sobi Becksile

Olgu seal väljakukire ja jalgpalli kontseptsiooniga üldiselt kuidas on, kuid Beckham sobiks sinna muidu jummala esti. ei pea jooksma, ainult tsenderdab ja söödab. ja ründajad taovad mis kole.

SleepWalking
17.06.03, 18:26
Originally posted by eestimees
Elagu Real Sociedad! Real Madrid maha! Las jäävad tühjad kättega! Hurra Real Sociedad! Edasi mehed! Andke Reali sittadele!

tobeduse tipp? mis on sinu postitusel pistmist teemaga real madrid? arvad, et reali fännid ootavad õhinal sinu selliseid postitusi siia teemasse pöördudes? või et peaks äkki kõigile huvi pakkuma see, mida sina hispaania meistrivõistluste kahest paremast arvad? kui vaid suudaksid seda väljendada vähegi talutavamal kujul, siis miks ka mitte ...

Wanapagan
17.06.03, 23:36
See on nüüd siis tõsi, Becks on Realis, 2 juulil on esitlemine. Üleminekusumma 25-30 eurot.
Kahju, et nii hea mängija nii mõttetu klubi valis.:kurb10:

eestimees
18.06.03, 00:01

Originally posted by eestimees
Elagu Real Sociedad! Real Madrid maha! Las jäävad tühjad kättega! Hurra Real Sociedad! Edasi mehed! Andke Reali sittadele!

tobeduse tipp? mis on sinu postitusel pistmist teemaga real madrid? arvad, et reali fännid ootavad õhinal sinu selliseid postitusi siia teemasse pöördudes? või et peaks äkki kõigile huvi pakkuma see, mida sina hispaania meistrivõistluste kahest paremast arvad? kui vaid suudaksid seda väljendada vähegi talutavamal kujul, siis miks ka mitte ...
Ma ei tea, mis hoog mulle tekkis peale. Aga ma pooldan sociedadi väga ning tahaks et real jääks ilma tiitlist, mida nad ka väärivad!:D

Marduk
18.06.03, 09:51
Niih omkul TV kuulsin, et Becks myydi RM maha 35 milli eest.:(

ek
18.06.03, 11:11
vaatame-ootame...

isiklikult ei usu et Becks Figo positsiooni ohustama hakkab, vähemalt minu silmis on Figo palju kasulikum mängija platsil kui Beck. aga siiski - kes vabalööke andma hakkab?

Robinho
18.06.03, 12:12
Mis tähendab ohustama hakkab? Kui Figot maha ei müüda, siis pressitakse nad mõlemad platsile. Perez ju nagunii ütles, et Beckham ei hakka Madridis oma tavapärasel paremal äärel mängima, järelikult läheb keskele kuhugile. Talle peaks sobima vist \"deep midfielder\" positsioon. Sama koht, mida AC Milanis mängib Andrea Pirlo. See positsioon ei vaja erilist kiirust, ta seisaks ainult paigal ja annaks sööte...
Põnev, eks?
Ainuke positiivne asi Becksi transferi juures on see, et me saime ta suht soodsalt. See jätab meile veel võimaluse värvata maailma klassiga kaitsja.
Loodame, et moeikooni tulek Gutit minema ei aja.:(
On arvestatud välja, et Becky teenib ennast särgimüügi pealt tasa ühe aastaga. Kuluaarides räägitakse, et talle antakse särk numbriga 77.
Üldiselt võib öelda, et Beckham on juba üleliigne mängija meie niigi ülerahvastaud meeskonnas. Ta ei too mängu midagi uut, Figo, Zidane ja Ronaldo lõid uue tahu meie mängule.

Mina olen Florentinos pettunud...

Robinho
18.06.03, 14:59
Üks hea uudis kah täna. Nimelt kohtuvad täna Jorge Valdano ja Jose Maria Guti, et arutada koos Guti tulevikku. Positiivne on see, et Valdano soovib, et Guti jätkaks mängijakarjääri Bernabeul.

mcnamara
18.06.03, 17:14
Üldiselt võib öelda, et Beckham on juba üleliigne mängija meie niigi ülerahvastaud meeskonnas. Ta ei too mängu midagi uut, Figo, Zidane ja Ronaldo lõid uue tahu meie mängule.

Mina olen Florentinos pettunud...

Ilmaaegu, ilmaaegu. Beckhami ost on geniaalne käik maailmavallutuskampaanias.
Ei saa jätta tsiteerimata John Carlin\'i artiklit pühapäevasest The Observer\'ist. Lingi leiab nüüdseks suletud \"ManUtd\" teemast.

What is remarkable about Beckham is his ability to be two people at the same time. On the one hand he is the most dedicated of professional footballers, diligent in training,
meticulous about his diet, sleeping well, drinking not at all. And on the pitch one of the lads, no airs and graces, consistently running (it has been scientifically shown) more than anyone in the team.

Outside the football world he is the glass of fashion, the soul of celebrity, possibly the most photographed individual in the world. That the MTV/Armani persona should not have impinged detrimentally on Becks the sportsman is an amazing accomplishment.

Pérez loves the Englishman\'s twin personalities as much as Ferguson detests them. That is why Pérez and company are so excited, the way they were last year when they sensed Ronaldo was on his way.

That is why they are trying hard to contain themselves, not saying too much to the press, not shouting out loud what they are feeling, but whispering it in the corridors of the Bernabeu, hugging themselves with glee: \'Gracias, Sir Alex. Gracias. Gracias!\'

sicmic
18.06.03, 17:40
Aitäh mcnamara ning aitäh John Carlin: lõpuks ometi Becksi kohta ka positiivseid (ja õigeid) sõnu (juba harjund selle pideva kadeduskisaga:()

Realile: loodan, et te siis särgimüügi kõrvalt ka Becksi tõelisi andeid (palliplatsil) ära kasutate!

Edit: Teemaväline, kuid siiski. Kui Becks ManUs oli, ei töödanud ManU teema paljudel korralikult...selle probleemi lahendasin, nüüd läheb Becks Reali ning vähemalt mina paari viimast postitust ei näe...(al. SleepWalkingu omast). Kahtlane :P:oih:

SleepWalking
18.06.03, 17:53
Võibolla kõik ei loe Football365\'e mediawatchi, aga täna siis oli käsitluse all \'Beckhamgate\' ehk mida keegi on öelnud Beckhami siirdumise ja Reali kohta:

* \"The possibility he will one day play for Real Madrid is very remote\" - Madrid Managing Director Jorge Valdano, March 27.

* \"It is totally out of the question. There is no way we would sell him, or any of our best players\" - Sir Alex Ferguson, April 4.

* \"Becks To Stay\" - Backpage headline of Daily Mail, April 7.

* \"It has not entered the head of anyone at Real Madrid that Beckham could play for Real Madrid next season \" - Real Madrid President Florentino Perez, April 6.

* \"We can categorically deny that any deal is in place to sell David Beckham to Real Madrid. This story is categorically untrue. David will be a Manchester United player next season\" - Manchester United statement, April 12.

* \"Contrary to the speculation that has surrounded this matter, Real Madrid have no intention of negotiating a deal to sign Mr Beckham. Although the club has a policy of not using official channels to deny rumours, the present statement has been issued in order to bring an end to the growing speculation that, without any basis, has linked Mr Beckham to Real Madrid.\" - Real Madrid statement, April 28.

* \"Never, never, never, never. Nothing, never, never, never. Not now. Not ever\" - Madrid president Florentino Perez, speaking to the press in Brussels, April 29.

* \"I stood eyeball to eyeball with the Madrid president and either he is a marvellous liar or he was totally sincere\" - The Daily Mail’s Steve Curry’s assessment, April 29.

* \"I am delighted he [Perez] has confirmed that. We at Manchester United never had any intention of selling David\" - Peter Kenyon, April 29.

* \"I want to stay at United. There’s been lots of stuff in the media about me and my future, but I can honestly say that there has been no contact between either me or my advisor with Real Madrid or any other club\" - David Beckham, May 6.

* \"My feelings for Manchester United, the club, the players, the fans and the backroom staff are as strong as ever. I know United chief executive Peter Kenyon and the manager Sir Alex Ferguson are saying they want me to stay, and that’s good enough for me. My affection for the club has never changed\" - David Beckham, May 6.

* \"On The Ball\" and \"Right Again\" - Blurb in the Daily Mail on May 7 as it reprinted its \'Becks To Stay\' and \'Neverland\' backpages from April 5 and April 30 respectively.

* \"I\'m a Manchester United player. I\'m contracted to United for another two years or three years, I think. As long as they want me, then I\'ll stay\" - David Beckham, in an interview with the Los Angeles Times, June 10.

* \"To suggest, as the Spanish papers and some of their English counterparts in England have, that Beckham has already met personnel from Madrid face to face is little short of ludicrous\" - The Daily Mail, June 14.

* \"I\'d rather jack it in than leave United. They\'re the only team I\'ve ever wanted to play for. I\'m absolutely gutted over what\'s happened. I\'ll prove to Alex Ferguson my loyalty for the club by playing for free if I have to. I don\'t want to go anywhere\" - David Beckham, The News of The World, June 15.

* \"Manchester United today reached agreement for the transfer of David Beckham to Real Madrid for a fee of 35million euros\" - Statement released by Manchester United on June 17.

* \"I recognise that this is an amazing opportunity for me at this stage in my career and a unique and exciting experience for my family. I know that I will always regret it later in life if I had turned down the chance to play at another great club like Real Madrid\" - David Beckham, June 17.

* \"Few can claim any credit from this sorry tale of deception\" - Headline above piece by Daily Mail’s Steve Curry, June18.

nodisco
18.06.03, 19:10
oeh...
saab huvitav olema...

H.M Murdock
18.06.03, 20:25
Originally posted by m1kk

Realile: loodan, et te siis särgimüügi kõrvalt ka Becksi tõelisi andeid (palliplatsil) ära kasutate!

mida m1kk!!???et nad sajaga ämbrisse astuks........olgu teeme asja siis ametlikuks:ma vihkan reali.....seal on 2 normaalset mängijat:roberto c & beckham.

H.M Murdock
19.06.03, 02:10
nonii real\'i fännid ja muidu rahvas!kas keegi annaks mulle aru milline hakkab olema reali algkoosseis,s.t kes jääb välja.
tegelikult ei saa ma ühest asjast aru,miks rahulduvad sellised väga andekad mängijad nagu morientes,guti,solari jt pingil isutmisega,kui nad võiks ükskõik mis klubis avas olla.või on nad ainult raha peale väljas,suhtumisega:mul-savi-kas-saan-platsile-või-ei-peaasi-et-palk-kukub.....answres wanted

edit:sliipwaakingu postist siis nii palju,et mõlemad eitasid,aga tulemus on kõigile teada.sama mis eelmine aasta ronaldoga:kohe pärast seda kui tuli ametlik teade,et real ei osta ronaldot oli brasiilia-äss üks-kaks madridis nagu naksti.väga huvitav ostupoliitika hr. perezil btw

edit2:lugesin läbi real teema otsast-otsani.see saigi muide alguse beckhami müügist (juhuks kui keegi ei tea).....aga jh,naerda sai kõvasti.päris hale mölin ManU ja ass\'i vahel.kurat,kell on peaaegu 2,tuleks vist magama sättida :doh:

CapitalLooser
19.06.03, 03:10
Ega siin muud midagi öelda pole:
Money talks, bulls**t runs the marathon.

Robinho
19.06.03, 08:43
tegelikult ei saa ma ühest asjast aru,miks rahulduvad sellised väga andekad mängijad nagu morientes,guti,solari jt pingil isutmisega,kui nad võiks ükskõik mis klubis avas olla.või on nad ainult raha peale väljas,suhtumisega:mul-savi-kas-saan-platsile-või-ei-peaasi-et-palk-kukub.....answres wanted

Oled midagi kuulnud armastusest ja lojaalsusest klubi vastu? Igal mängijal on oma roll täita meeskonnas pika hooaja jooksul.

H.M Murdock
19.06.03, 12:36
eino kaua saa ikka lojaalne jaksad olla.näiteks morientes:väga-väga kõva ründaja ja 95% hooajast istub pingil.ei tea kuidas teiega on,aga mul viskaks selline asi küll kopsu üle maksa.

edit:beckham on nüüd siis teine inglane la ligas,mcmanamani järel...eksole??ja serie A\'s vist briti jalgpallureid ei olegi:doh: ...parandage mind kui ma eksin

apunkto
19.06.03, 12:50

olgu teeme asja siis ametlikuks:ma vihkan reali.....seal on 2 normaalset mängijat:roberto c & beckham.

häähähähähähähähähähhäähähhäähähähähähähähähähähäh ähähähähähähäh! Hea hädine mees sa ikka oled:P

Viimased kurjad keeled räägivad, et Real tahab osta ka Ronaldinhot. Ilmselt pole neil rahaga suurt midagi peale hakata. Aga tegelikult on nii, et isegi kui seal on koos kõik nö staarid, siis nad on kõik ikkagi inimesed ja võivad kaotada nagu iga teinegi meeskond. Nii et mingit hirmkõva Reali domineerimist olema ei saa, euroopa jalgpalli tase on lihtsalt niivõrd ühtlustunud. Mida kallima hinna eest tänapäeval mängiat müüakse, seda mõttetum see ost tundub..Aga no eks need ostjad/müüad tea vist paremini mis neile hea on.

H.M Murdock
19.06.03, 13:07
no kui Ronaldinho ka ära ostetakse siis on küll pael.ma miski pärast ei usu,et R ise on vabatahtlikult koos morientesega nõus vahetusmeeste pinki nühkima.ei tea,kohe üldse ei tea mida seal maalimas mõeldakse.

Marduk
19.06.03, 14:29
Ja ikka pole midagi kuulda uute kaitsjate ostmisest v6i kuidas? Becks on RM t2iesti m6tetu ost, m2ngule ta vaevalt midagi suurt juurde annab, lihtsalt saaks 8elda, et ohh meil on veel yks staar meeskonnas.

Red Devil
19.06.03, 14:45
Real tahab vist sellist nalja teha, et nad kaitsjaid üldse ei ostagi, vaid ostavad vaid ründajaid ja poolkaitsjaid. See tähendax seda, et nad tahavad lüüa väga palju väravaid aga kaitses loodavad nad Casillase peale :D

SleepWalking
19.06.03, 14:58
See tähendax seda, et nad tahavad lüüa väga palju väravaid aga kaitses loodavad nad Kasillase peale :D

et ikkagi on endale kellegi kasillase ostnud kaitsesse? :)

H.M Murdock
19.06.03, 15:15

Ja ikka pole midagi kuulda uute kaitsjate ostmisest v6i kuidas? Becks on RM t2iesti m6tetu ost, m2ngule ta vaevalt midagi suurt juurde annab, lihtsalt saaks 8elda, et ohh meil on veel yks staar meeskonnas.

real hakkabki vaikselt mõtetuks muutuma,ostetakse juba tugevatele kohtadele uusi mehi juurde,kuigi kaitse on täpselt selline nagu ta on...ei tea mis hipaanlastele pähe löönd on

edit:keegi (vist ass) küsis kord,et ronaldo olevat luband sel hooajal vähemalt 25 väravat lüüa.tuleb välja et brasiilane on sõnapidaja mees,sest la ligas on ta löönud juba 21 väravat + CL\'is 4,niiet ka algse matemaatika oskusega saab järeldada,et mees on 25 korda juba võrgu ära sahistand,muidugi lisanduvad siia hispaania karika mängud,aga 25 on juba kotis

Epic
19.06.03, 17:02

eino kaua saa ikka lojaalne jaksad olla.näiteks morientes:väga-väga kõva ründaja ja 95% hooajast istub pingil.ei tea kuidas teiega on,aga mul viskaks selline asi küll kopsu üle maksa.

edit:beckham on nüüd siis teine inglane la ligas,mcmanamani järel...eksole??

OK, ma parandan sind siis;) ma ei tea kas praegu veel on aga paar aastat tagasi oli hispaanias üks kaitse mängija, nime kahjuks ei mäleta aga ta mängis Las Palmases;)

Udupasun
19.06.03, 17:06
ehk siis Vinny Samways

Peku
19.06.03, 17:35
pähh real..:P
ma arvan, et beckhamil tuleb probleeme hispaanias, meeskonda sissesulamise ja värgiga.. parem kui oleks inglismaale jäänud. aga nojah, mis teha, real tegelt ju täitsa poolpandav klubi, eriti nüüd, kui beckham seal on. parim hisp klubidest ikka. huvitav, tegelt beckham müüdi odavalt... või mis

Siim
19.06.03, 17:58
Heh.. naljatilgad, kes arvavad, et Beckham toodi Reali vaid mängupildi parandamiseks. Vaevalt see kuigivõrd midagi muudab, kui Figo asemel nüüd David paremal äärel sibab. Vicente del Bosque kommentaar pärast ostu oli umbes selline: \"Einoh.. tore, et selline kena poiss meiega liitus, ma pean nüüd mõtlema ainult, et millisele positsioonile ma ta panen\". Ja seda räägib peatreener PÄRAST ostu?!

Oma miljonid teenib Beckham tasa hoopis teistmoodi ja platsiväliselt. Reklaami saab Real rohkem kui rubla eest. Ärilises mõttes \"geniaalsemaid\" oste viimastel aastatel.

Kahju... see ÄRI ongi üks põhjuseid, miks see klubi kohe üldse peale ei lähe.

Asjassepuutuv link ka: http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=19.06.03&r=3&id=142017

apunkto
19.06.03, 21:49
Originally posted by Siim
Vicente del Bosque kommentaar pärast ostu oli umbes selline: \"Einoh.. tore, et selline kena poiss meiega liitus, ma pean nüüd mõtlema ainult, et millisele positsioonile ma ta panen\". Ja seda räägib peatreener PÄRAST ostu?!

Mulle on küll jäänud mulje, et del Bosque\'l polnd selle ostuga just kuigi palju pistmist, eks ta tema jaoks olegi vist nagu malendite rittaladumine, oleneb sellest mis nupud ülevalt poolt ette antakse. ja no kui etturite asemel muudkui lippe jagatakse, mis viga siis treener olla. Samas kaotada on ka muidugi valusam tüki maad:P

marabella666
20.06.03, 00:08
minu meeelest on see mees sama tark kui Edgar Savisaar:D

marabella666
20.06.03, 00:11
Originally posted by Peku

pähh real..:P
ma arvan, et beckhamil tuleb probleeme hispaanias, meeskonda sissesulamise ja värgiga.. parem kui oleks inglismaale jäänud. aga nojah, mis teha, real tegelt ju täitsa poolpandav klubi, eriti nüüd, kui beckham seal on. parim hisp klubidest ikka. huvitav, tegelt beckham müüdi odavalt... või misaga praegu on klubidel rasked ajad, ma ei usu, et keegi sel suvel kallimalt müüakse... loodan, et ma oma sõnu ei söö

H.M Murdock
20.06.03, 00:12

minu meeelest on see mees sama tark kui Edgar Savisaar:D

mis mehest jutt käib???del bosqe??

marabella666
20.06.03, 00:12
pole ise suurem realis spets .. see pärast küsiks siin asjapulkadelt, et mis numbri Beckham saada võiks....

H.M Murdock
20.06.03, 00:17

pole ise suurem realis spets .. see pärast küsiks siin asjapulkadelt, et mis numbri Beckham saada võiks....

selle apunkto antud aadressil oli sellest tegelikult juttu.alguses räägiti mingist 77\'st,aga siis üeldi,et number 1-25,seal vahemikus siis.

Epic
20.06.03, 00:56
Mina arvan, et Moriantes müüakse maha, Ronaldo\'le andakse nr.9 ja Beckham\'ile jääb nr.11:lahe:

Huvitav mis siis Guti\'st saab, mees ise rääkis, et teda kasvatati poolkaitsjaks siis kui Zidane tuli siis muutus ta ründajaks aga nüüd nüüd äkki hakkab kaitsjaks:P Meest seostatakse muidugi ka Barcelona\'ga:kaval: ja Valencia\'ga:deemon:

Robinho
20.06.03, 09:36

Mina arvan, et Morientes müüakse maha, Ronaldo\'le andakse nr.9 ja Beckham\'ile jääb nr.11:lahe:

Huvitav mis siis Guti\'st saab, mees ise rääkis, et teda kasvatati poolkaitsjaks siis kui Zidane tuli siis muutus ta ründajaks aga nüüd nüüd äkki hakkab kaitsjaks:P Meest seostatakse muidugi ka Barcelona\'ga:kaval: ja Valencia\'ga:deemon:
Beckhami numbri koha pealt on sul õigus, sest Beckhami number 15 särk ei oleks nii suur müügihitt, kui number 11.
Isegi, kui Guti müüdaks maha, siis barcasse Ta kohe kindlasti ei lähe.

Ramm
20.06.03, 10:36
Originally posted by Siim

Heh.. naljatilgad, kes arvavad, et Beckham toodi Reali vaid mängupildi parandamiseks. Vaevalt see kuigivõrd midagi muudab, kui Figo asemel nüüd David paremal äärel sibab. Vicente del Bosque kommentaar pärast ostu oli umbes selline: \"Einoh.. tore, et selline kena poiss meiega liitus, ma pean nüüd mõtlema ainult, et millisele positsioonile ma ta panen\". Ja seda räägib peatreener PÄRAST ostu?!

Oma miljonid teenib Beckham tasa hoopis teistmoodi ja platsiväliselt. Reklaami saab Real rohkem kui rubla eest. Ärilises mõttes \"geniaalsemaid\" oste viimastel aastatel.

Kahju... see ÄRI ongi üks põhjuseid, miks see klubi kohe üldse peale ei lähe.

Asjassepuutuv link ka: http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=19.06.03&r=3&id=142017

Kle Vicente del Bosque ütles ammu juba Reali juhtkonnale et on vaja muretseda hea kaitse mängijaid,mitte keskpoolikuid ja ründaijaid..ja becki ostuga tal polnud mittemingisugust pistmist..

jyriöö
20.06.03, 12:57
Vicente enda tulevik Realis on niigi ebakindel, uut lepingut pole talle siiani pakutud. Nii et võimalik on, et Becksi positsiooni platsil määrab algaval hooajal juba keegi teine. Ja suurte ostude puhul pole klubis eriti kombeks olnud peatreeneri nõusolekut küsida. Põhilisi niite tõmbab seal ikkagi Valdano.

Robinho
20.06.03, 17:23
Del Bosque tulevikku arutatakse peale hooaja lõppu. Uue treeneri tuleku juttu ma ei usuks. Del Bosque`t ei saa kuidagi süüdistada kehvas hooajas ning ta on meeskonnaga olnud juba liiga pikka aega, et teda niisama minema lasta. Wenger ja Erikson pole paremad treenerid, kui Vicente ja nemad ei mõista klubi traditsioone nagu seda teeb Vicente. Milline teine treener suudab väljakule ära mahutada sellised suured isiksused nagu Figo, Zidane, Ronaldo, Raul, Carlos, Helguera ning Guti? Ja nüüd tuleb veel Beckham ka. Raske töö, kuid del Bosque saab hakkama. Tema ainus soov on ka kaitseliini tugevdamine. Usun, et Perez & Valdano mõtlevad ka sellele praegu pingsalt.
Usun, et del Bosque lepingut pikendatakse olenemata La Liga tiitlist ühe aasta võrra.
Teeks väikse listi kaitsjatest, keda on seostatud meiega ja kes oleksid saadaval
Christian Chivu - noor rumeenlane on kõrgelt hinnatud. Ta on Ajaxi ja Rumeenia kapten. Lööb häid karistuslööke ning penalteid. Kollane press räägib, et tal on eelleping Interiga. No vaatame ja ootame, minu arust oleks Chivu kõige parem valik.
Lucio - brass on hea rünnakule tulles, kuid kaitses teeb eksimusi. Tema viimane kala oli Konföderatsioonide Karika mängus Kameruni vastu. Lucio sobiks küll Real Madridi väga hästi oma tehnilisuse ja kiiruse poolest, kuid meil on siiski kinldlat keskkaitsjat vaja, kes nii lihtsalt ei eksi. Muidugi soodsa hinnaga võiks ta ju isegi osta, sest ega meil raha enam eriti ei ole.
Walter Samuel - väga hea kaitsja. Temast saaks Real Madridis maailma parim kaitsja ning Hierro vääriline järglane, kuid kahjuks sellel suvel on ta oma kõrge hinnaga meie liigast väljas. Maybe next summer...
Ivan Ramiro Cordoba - maailma kiireim keskkaitsja, kes võib mängida igal kaitsjapositsioonil. Mind häirib tema juures keevaverelisus ning ta pidi suhteliselt madala intelligentsiga mägija olema. Kuigi ta on klassiga mängija, ei vaja me riiukukke.
Rafael Marquez - mehhiklast hinnatakse ka väga kõrgelt. Ma pole teda isiklikult eriti palju kaitseaktsioonis suurte ründajate vastu näinud, kuid häid sööte ja tehnilisust on ta küll näidanud. Mängib nii parem- kui ka keskkaitses. Tänu Monaco finantsprobleemidele tuleks ta Prantsusmaalt tõenäoliselt odavalt ära.
Sol Campbell - Arsenali ja Inglismaa koondise kaitsetala on füüsiliselt väga tugev ja tegeleb pühendunult kaitsetööga. MM-il moodustas Rio Ferdinandiga turniiri parima kaitsepaari. Tema ületulekusse ma kohe üldse ei usu, sest esiteks ei usu, et Arsenal teda ära müüks ning tema turuväärtus on väike.
Lilian Thuram - väga kindel mängumees, kellele võib igas mängus ja igas olukorras lootma jääda. Mängib Juventuses paremkitsja positsiooni, kuid ta pole selle positsiooniga rahul ning tahab keskkaitses mängida. Kuid kas see on piisavalt mõjuv põhjus Seria A võitja meeskonnast lahkumiseks? Ega vist ei ole, jah.
Phillipe Mexes - noor prantslane on mees, keda paljud fännid tahavad Bernabeule saada, kuid minul temasse millegipärast usku ei ole.
Cristoph Metzelder - on liiga kogenematu ja eksib palju. Sel suvel teda ei ootaks, las areneb veel Bundesligas.
William Gallas - tema ja Desailly olid Chelsea hea hooaja alustalad. Murdis ennast Prantsusmaa koondisse ning isegi põhikoosseisu. Liiga väikese turuväärtusega paraku.
Ei maksa unustada ka meil juba olemasolevaid kaitsjaid nagu Fransisco Pavon Barahona, Borja Fernandez, Julio Cesar ja Fransisco Dorado ning Ruben Gonzales Rocha. Pavon on meeskonnas päris palju mänguaega saanud ja jätnud talutava mulje. Hierro ülesannet ta siiski täita ei suudaks, mitte kunagi. Väga hea mulje on mulle jäänud Ruben Rochast, kes on tough-tackler tüüpi, nagu seda on ka Nicola Legrottaglie. Nägin teda mängimas Fifa All Star meeskonna vastu ja nn. All Star ründajatega sai ta küll suurepäraselt hakkama.
Mina tahaks väga näha Chivut Real Madridi särgis ning suur unistus on ka Samuel, kuid olen realist ja saan aru, et Samueli me ei saa. Seega loodan kahe uue keskkaitsja puhul sellist keskkaitse paari: Chivu-Lucio. Hierro jääks neile tagavaraks ning jagaks neile kogemusi. Helguera liiguks keskväljale.

Paneks siia samasse posti ka potensiaalsed lahkujad:
Steve McManaman - tema vastu tunneb huvi Manchester City, lahkuks tasuta, kuigi ta leping kehtub veel aasta.
Fernando Morientes Sanchez - peaegu kindel lahkuja suvel. Kahju, väga kahju temast. Ta on nii mulle kui ka paljudele teistele EL Reali toetajatele ja fännidele ja isegi vihkajatele sümpaatne. Kahjuks ei saanud ta see hooaeg palju mänguaega Ronaldo tulekuga ning tagant hinagavad veel kuklasse Portillo, Tote ning ka Aganzo. Tema eest saab küll head raha. (Vabandage, et ma nii ütlen, kuid see on ju tõsi) Potentsiaalsed huvilised: Roma, Tottenham, Valencia.
Santiago Hernan Solari - universaalne vasakäär on paljude klubide vaateväljas. Kõige rohkem tunneb huvi Inter. Kui Inter talle vähegi parema lepingu annaks, siis võiks ta Interiga liituda küll, et saaks viimase osa Ronaldo eest ära klaaritud.
Kolmikust Flavio Conceicao, Esteban Matias Cambiasso Delau ja Albert Celades Lopez tuleks vähemalt üks neist maha müüa, sest suure tõenäosusega liigub Helguera keskväljale ja siis jääks üks mängija ülearu sellele positsioonile arvestades ka seda, et Beckham on tulekul ning järgmine suvi liitub meiega ka Xabi Alonso.

See kord siis kõik. Oodatud tagasiside ja parandused.
:lahe:

Litmanen37
20.06.03, 17:54

no kui Ronaldinho ka ära ostetakse siis on küll pael.ma miski pärast ei usu,et R ise on vabatahtlikult koos morientesega nõus vahetusmeeste pinki nühkima.ei tea,kohe üldse ei tea mida seal maalimas mõeldakse.

Ronaldinho ju Manchesteris nyyd...egas teda kohe edasi myyda

Robinho
20.06.03, 17:58
Originally posted by Litmanen37
Kas sa tead midagi mida meie ei tea? Ronaldinho tulevikku ju enne Konföderatsioonide Karika lõppu teatavaks ei tehta.

Epic
20.06.03, 18:02
Litmanen on vist ajamasinaga tulevikku rännanud:D
Ma vaatan, et Real\'i on seotud nii paljude heade mängijatega äkki jätate mõne Meile ka?:doh: Fergie tahab ka 2-3 uut mängijat osta:)

Litmanen37
20.06.03, 18:29
Nii nagu mina mäletan on summad kokku lepitud....ja vaid aja kysimus,kui ta Traffordile siirdub

Robinho
20.06.03, 18:38

Nii nagu mina mäletan on summad kokku lepitud....ja vaid aja kysimus,kui ta Traffordile siirdub
See oli puhas bollocks!

magicm
21.06.03, 11:36

See nüüd küll õige jutt ei tundu olevat... Kust sa selle informatsiooni võtsid? Ei tasu kõike uskuda, mis levib, sest mäletavasti on neid spekulatsioone alati nii palju ja kõik mitte õiged pole...

Robinho
22.06.03, 17:23
Real Madridi 2003/2004 hooaja kitid (http://www.marca.com/03/06/20/camiseta_madrid/01.html)
Mis te arvate?
Kodu vorm on OK, võõrsil vorm ka. Kuid Hierro kantav särk on jamps. Täpselt nagu Lazio oma ju.

Täna on siis see päev, kui me võõrustame Santiago Bernabeul La Liga viimases mängus Athletic Bilbaod. Me peame mängu 100% võitma, sest Atletico kaotab 90% Real Sociedadile. Igatahes kerge \"Valgetel\" olema ei saa. Bilbao tahab väga UEFA Cupi kohta ning nad tahavad ka oma äsja hukkunud presidenti mälestada. (R.I.P:( ) Samas pole ka meie mehed papist ja nad võtavad oma, ma vähemalt väga loodan seda. Arvan, et Beckhami deal pole ka nende ettevalmistust seganud. Tuleb pingeline õhtu koos eurosport.com-i livescore`ga. :lahe:

Ahjaa, VdB kohtub esmaspäeval Real Madridi juhtkonnaga, et arutada tema ja klubi tulevikku.

EDIT: Beckham hakkab suure tõenäosusega kandma #15 särki.
PS! Tänud modedele, et Te väikse puhastustöö tegite.;)

Robinho
22.06.03, 22:20
Kollane ajakirjandus spekuleerib Perezi Prantsusmaa lennuga. Nimelt kirjutatakse, et Perez lendab Pariisi, et kohtuda Gaucho esindajatega ja ka klubi esindajatega. Tundub, et Perez tahab õite suure ampsu see suvi hammustada. Pean ütlema, et Ronaldinho võimalik ületulek Santiagole erutab mind kõvasti rohkem, kui eputrilla saabumine. Ronaldinho sugune dazzler on just see mängija keda meile vaja on, mitte Becks, kelle positsioonil mängib suurepäraselt Guti. Kuigi ronaldinho tulek tähendaks kindlalt Figo (võib-olla ka G14) lahkumist. Lil` Ronaldo nimel oleksin valmis küll Figost lahti ütlema, kuigi ta on maailma üks paremaid midfielderied. See hooaeg on ta palju kriitikat kannatanud, kuid ta on siiski ka see hooaeg tasemel olnud. (vaadake või neid uskumatuid sööte Ronaldole mängus Valenciaga Mestallal)
Traiga en Ronaldinho!

Tänane algkoosseis kah:
Casillas
Michel-Hierro-Helguera-Carlos
Makelele-Guti
Filipe Figo-Zidane
Raul
Ronnie
Ehk siis meie tugevaim koosseis. Bilbaol on hulgi vigastusi.

Buscar el 29!

Robinho
23.06.03, 00:05
Real Madrid 2 - 1 Athletic de Bilbao
Ronaldo 8
Roberto Carlos 46
Real Sociedad 0 - 0 Atlético de Madrid,
ehk siis praeguse seisuga oleme meistrid.

Robinho
23.06.03, 00:52
:veryhappy

Epic
23.06.03, 01:01
Real Madrid võitiski oma 29-nda La Liga tiitli :doh: , kuigi Soceidad mängis samuti ilusa mängu alistades Atletico Madrid\'i 3:0:kaval: ning Barca teenis lõpuks UEFA Cup\'i koha endale alistades Celta Vigo 2:0:lahe:

Ega ei jäägi muud üle kui õnnitleda Real Madrid\'i fänne:r66m15: Loodan, et Beckham\'iga suudate järgmine hooaeg veel rohkem karikaid võita:prill3:
Ja loodan, et Real ja ManU Champions League finaalis kohtuvad:)

H.M Murdock
23.06.03, 01:05

Loodan, et Beckham\'iga suudate järgmine hooaeg veel rohkem karikaid võita:prill3:

kurat epic kas sa oled siis nii loll,et ei saa aru real on sinu väidetavalt lemmiku meeskonna manchester unitedi suurim konkurent ja sina tuled neile edu soovima.......või oled sa taoline manu,tegelikult küll beckhami fänn nagu kogu aasia regioon??

edit:palju õnne siis siinsetele reali fännidele ja loomulikult klubile endale!

Loca
23.06.03, 01:08
:r66m7: :õnnelik: :D :r66m7: :r66m7: :õnnelik: :D :lahe:

sicmic
23.06.03, 03:16
Palju õnne minugipoolt suurrivaalidele:kaval: järjekordse triumfi puhul! Peab tunnistama, et oleksin eelistanud Reak Sociedadi tiitlivõitu, vaid seetõttu, et nad taolise saavutuseni ilmselt järgmistel hooaegadel jõuda ei suuda...Niisiis taaskord head suve ja õnne suurepärase poolkaitsja hankimise puhul, head suve!

Robinho
23.06.03, 09:13
Aitäh kõigile!
Palju õnne Ronaldole tema esimese liiga tiitli võidu puhul! Ja oma 21 väravaga aitas ta suuresti sellele kaasa. Ja järgmine hooaeg läheb Tal 34 värava piiri ületamiseks.:kaval:
Ilusat suve kõigile!:lahe:

Edit:
Palju õnne sünnipäevaks Zinedine Yazid Zidane-le, kes saab täna 31 aastaseks.:sünna:

Kolla
23.06.03, 11:54
:baibai: :reiv: :reiv: :r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m15: :r66m15: :ham5: :ham2: :ham1: :arm4: :hüppenöör :veryhappy :baibai:

Ramm
23.06.03, 12:09
Ma ei kommenteeri,,joon end nüüd täis selle peale :õnnelik: :õlu: :sünna:

Silver
23.06.03, 12:43
not bad, kuigi lootsin teistsugust lõpptulemust! Ka minu poolt õnnesoovid. :prill3:

Ramm
23.06.03, 13:44
Paljugi mida sa võid loota :doh:

Marduk
23.06.03, 16:03
Kas Chivu mitte rohkem vasak kaitse ole, kui keskkaitse?

2mSööt3mMööda
23.06.03, 16:18
Minu mäletamist mööda mängib ta ajaxis keskkaitset ikka

Epic
23.06.03, 16:39
Chivu võib nii kesk kui ka vasakkaitsja kohta mängida:lahe:

H.M Murdock
23.06.03, 17:04
kurat,nii real kui ka ManU on teinud 13.9 milj £ naelase pakkumise Ronaldinhole.see real-ostab-kõik-staarid-ära kampaania viskas nüüd küll kopa ette:viha: prsse,Beckhami nad said,ajavad nüüd siis Chivut taga,aga R jätku rahule,vaid heitku pilk vahetusmeeste pingile:deemon:

Robinho
24.06.03, 18:34
Kuigi Real Madrid võitis just La Liga ja võiks arvata, et asjad klubis on kõik hästi, see siiski nii ei ole. Mina ütleksin, et klubil on väike kriis praegu.
Hierro lepingut ei uuendatud tema tüli pärast Valdanoga. Selles on kaudselt süüdi ei keegi muu, kui Beckham. (oi kuidas ma teda vihkan!) Hierrole ei meeldinud, et RM nii valel ajal teatas Becksi ostust ja tema arvates ei austa RM Gutit. No ok Hierro mineku elame üle.
Kuid del Bosque asendamine on väga keeruline. Ta on parim treener Real Madridi jaoks. Quieroz, Mourinho ja Capello on kõik mõttetud treenerid. Eriti veel Capello. Tema lõust juba ajab mul ihukarvad püsti, tema viimase aja tulemustest rääkimata.
Lippi, Wenger jäävad ainult unistusteks...
Veel negatiivseid uudiseid:
Roma president Sensi, kes on tuntud suure suu poolest teatas täna, et Lucio on järgmisest hooajast Roma mängija. Leverkusen pole midagi veel öelnud selle peale. Ja isegi, kui Sensil oleks Leverkuseniga lepe, siis Lucioga kohe kindlasti mitte, sest ta mängib Prantsusmaal praegu. Ootame, vaatame...

Robinho
24.06.03, 18:42
Möördock: kõigepealt, pole sinu asi otsustada, keda RM taga ajab ja ostab. Ja mida nad pingilt leiavad? Gaucho tüüpi mängijat sealt küll ei leia. Beckhami kohale on Guti.
Ja kust sa võtad, et RM tegi pakkumise Gauchole?
Ja veame kihla, et kui RM ja Manyoo tegid mõlemad pakkumise PSG-le ja PSG nõustub, siis Ronaldinho valib RM-i. Miks? Sest talle ei sobi Inglismaa jalgpall ja El Realis on RC, Ronaldo, Flavio juba ees ootamas ning see on juba tõsine argument.

Robinho
24.06.03, 23:12
Ronaldo, mees suurteks mängudeks, kes peaegu üksipäini tõi meile 29 tiitli on võitnud paljusid karikaid paljude meeskondadega ja palju väravaid finaalides löönud. Tahakski väike listi tema võitudest teha.

Brasiilia koondisega:
MM1994
MM2002 (lõi finaalis 2 väravat)
Copa America 97 (lõi finaalis 1 värava)
Copa America 99 (lõi finaalis 1 värava)
Konföderatsioonide Karikas 97 (tegi finaalis hat-tricki)

Klubidega:
La Liga 02/03 (lõi kokku 23 väravat, neist 2 viimases otsustavas mängus)
Intercontinental Cup 02 (lõi finaalis 1 värava)
Uefa Karikas 98 (lõi finaalis 1 värava)
Karika Võitjate Karikas 97 (lõi finaalis 1 värava)
Hollandi Karikas 96
Hispaania Karikas 97

Päris muljetavaldav või mis? Nüüd ei jäägi muud üle Tal, kui tuua meile tema kogust veel puuduolev karikas - Meistrite Liiga karikas. Järgmine hooaeg oleks tore Ronaldo ja Rauli väravatest tähistada 10. Meistrite Liiga võitu ja 30. La Liga võitu.
:kaval:
http://media.eresmas.com/actualidad/img/ronaldo-chuta_not.jpg

Silver
25.06.03, 18:26
Queiroz uus peatreener, siis... ;) Kindel deal. http://www.soccernet.ee/news.php?id=4109