PDA

View Full Version : Bulgaaria mängujärgne Afterparty

kojamees
28.03.03, 13:28
Von Krahli Teatri Baar
02.04.2003
algusega kell 21:00
Piletid
Jalgpallihaigla(JPH) liikmekaardi ettenäitajale 35.-
Mängupileti või flayeri ettenäitajale 40.-
Tavakodanikule 50.-
Ülesse astuvad
MIGREEN
OPERATSIOON Õ
FONTANEROS

Baaris -10% JPH liikmekaardi ettenäitajale
ja samas toop õlut 5.- (JPH liikmekaardi ettenäitajale):?lik: ;) :?lik:

maardulane
31.03.03, 04:36
KÕIK PIDUSSE,SAAB ÕLUT JA HEAD MUSA KUULATA:õnnelik: KAS KEEGI NARVA KA LÄHEB/PÜHAPÄEVAL/:ingel4:

Tembu
01.04.03, 09:48
Originally posted by kojamees

Baaris -10% JPH liikmekaardi ettenäitajale
ja samas toop õlut 5.- (JPH liikmekaardi ettenäitajale):?lik: ;) :?lik:

Kas siin kehtib -10% samamoodi nagu Kanada mängu afterparty´l?

kojamees
02.04.03, 13:54
To tembuu
Kas see ongi see metsik argument -10%.
Kehtib aga virisejatel soovitaks mujal pidutseda :?lik: ;) :?

silverman
02.04.03, 14:23
Originally posted by kojamees

To tembuu
Kas see ongi see metsik argument -10%.
Kehtib aga virisejatel soovitaks mujal pidutseda :?lik: ;) :?

Kui see mingi argument pole (ja eriti kui see veel tõele ei vasta), siis milleks üldse seda välja kuulutada?

Neutraalne kommenteerija

Tembu
02.04.03, 16:53
Ma ei pretendeerigi maailmaparandaja tiitlile, kuid olen tundub veel liialt rikkumata ja sinisilmne, et võtan kõike tõsiselt, mis kirjas on. I´m very sorry

Stinger
03.04.03, 08:25
:veryhappy :sünna: :põnn: :reiv: :sünna: :kop: :kop: :kop: :r66m14:

Sen
03.04.03, 12:40
VonKrahlis oli igaljuhul ülikõva pidu :) Kes käisid need teavad ja kes ei käinud jäid paljust ilma!
Sai käidud nii Wellis kui ka Krahlis kuid oleme ausad VonKrahl oli mega!
Kojalt väga hea töö :reiv:

Kosk
03.04.03, 13:14
Ülikõva pidu oli tõesti - zänx Koja. Inimesi tundus kuidagi vähe olevat kahjuks, kuid üks asi siiski oli pinunks silma - JH pressiteates oli et õlle 5.- eest....kahju raisk, et tund aega peale algust jõudes oli õllemüük juba unustatud ja umbes kõik õlled olid kahe seltskonna peale välja ostetud. Järgmine kord ma ei hakka spetsiaalselt end ära jooma, et alekok alla läheks:)

maardulane
03.04.03, 13:24
:jump3: :jump4: :jump2: :jump1: SELLINE PEABKI ÜX PIDU OLEMA,ÕLU-FONTANEROS&LAHE SELTSKOND!!!:silm4: :reiv: :trafck:

Kosk
03.04.03, 13:38
Originally posted by maardulane

:jump3: :jump4: :jump2: :jump1: SELLINE PEABKI ÜX PIDU OLEMA,ÕLU-FONTANEROS&LAHE SELTSKOND!!!:silm4: :reiv: :trafck:

Klaviatuuril on selline nupp vasakul ääres nagu \"Caps Lock\" (\"A\" kõrval kohe). ole nii kena ja vajuta seda korraks, numbrisõrmistiku kohal asetsev tuluke \"Caps Lock\" kustub ära ja siis saad kirjutada sama ilusate tähtedaga nagu mina ja ülkejäänud.

ZÄNX

kojamees
03.04.03, 13:55
To Kosk.
Sa saabusid kella 23:00 paiku ja sellex ajax oli jah õlu juba otsas-kuradi kõrid aga rahvavähesuse üheks põhjusex oli kahjux Von Krahlis kehtiv vanusepiirang,mille oleks saanud paljude puhul ärarääkida kui kellelgil olex olnud isikut tõendavat dokumenti.Seda tõesti ei osanud ette näha(vanuse piirangut)aga ma lisan juhul kui noorsandidel olex olnud pass kaasas olex nad sisse saanud.:? :? :?