320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Newcastle United are weighing up an £8million-a-year package to land Brazilian World Cup-winner Rivaldo on a \'free transfer\'.

    Newcastle manager Bobby Robson and chairman Freddy Shepherd have asked Barcelona for a full breakdown of Rivaldo\'s wages after the midfielder confirmed his intention to quit the Spanish club.

    oiiii ...ei tea kus ta mängima hakkax...kas ründes või poolikus....
    ...muidugi kõigepealt tulex ta kätte saada ja siis hõisata

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      no seda nüüd küll vaja poleks, et rivaldo ida-inglismaale saabub...
      ise sittus ennast mm-il täis ja nüüd newcastle`isse?
      kahtlemata suurepärane mängija ning kunagi ka lahedas satsis (deportivo) kaasa löönud, aga...
      need jutud muudavad mind igaljuhul murelikuks...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        hmm. 6 või 5 väravat ja veel mitu väravasöötu pole just eriline täissittumine, a sa tead ju paremini
        Pärtel Tomberg

        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
        http://www.isepankur.ee
        info@isepankur.ee

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          Originally posted by jollu


          hmm. 6 või 5 väravat ja veel mitu väravasöötu pole just eriline täissittumine, a sa tead ju paremini
          kui sa mm-i vähegi lähemalt jälgisid, siis sa peaksid aru saama, millest ma räägin...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Newcastle on huvitatud piirojast inglise meedia andmetel.räägitakse ,et Newcastlei skaudid on piirojat viimaste kuude jooksul jälginud.
            ja et neile meeldib tema pea mäng ning ennast salgav kaitsetöö.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Originally posted by iir


              Originally posted by jollu


              hmm. 6 või 5 väravat ja veel mitu väravasöötu pole just eriline täissittumine, a sa tead ju paremini
              kui sa mm-i vähegi lähemalt jälgisid, siis sa peaksid aru saama, millest ma räägin...
              come on. miski näitlemine,.. shit happens, nagu seda ükski teine mängija ei tee... see türgi vastui oli küll suht jube aga siiski...... a mis mõttet sellest on rääkida, kui ta hetkel on juba AC Milani mängija
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                Originally posted by jollu


                Originally posted by iir


                Originally posted by jollu


                hmm. 6 või 5 väravat ja veel mitu väravasöötu pole just eriline täissittumine, a sa tead ju paremini
                kui sa mm-i vähegi lähemalt jälgisid, siis sa peaksid aru saama, millest ma räägin...
                come on. miski näitlemine,.. shit happens, nagu seda ükski teine mängija ei tee... see türgi vastui oli küll suht jube aga siiski...... a mis mõttet sellest on rääkida, kui ta hetkel on juba AC Milani mängija
                vot se näitlemine ajaski mul harja punaseks. aga, et ta juba itaaliase kolinud- hea uudis, mis muud!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Just mõtlesin, et sai ühest lemmikklubist minema kui juba potsatas teise loodetavasti käitub seal paremini
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    tegelikult mees juba 30a ka....ikka noori tuleb otsida :-)

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Eee... Aif, mina sellest Iiri noortekoondise mängust küll Sinu kisa ei mäleta. Küll aga on üsna selgelt meeles, et keegi karjus aeg-ajalt Butleri suunas \"buuu...\"
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Originally posted by Jaan


                        Eee... Aif, mina sellest Iiri noortekoondise mängust küll Sinu kisa ei mäleta. Küll aga on üsna selgelt meeles, et keegi karjus aeg-ajalt Butleri suunas \"buuu...\"
                        minu kisa ei saagi sa m2letada, sel lihtsal p6hjusel, et kisa ei olnud...

                        ...buu?... khmm... sellist asja ei olnud... v6i hyydsid sa seda hirmvaikselt?

                        p6hiline h22leapastraat oli ikkagi sen... aga see selleks...
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


                          niih! tommy butler s6lmis uue, 3-aastase lepingu sunderlandiga
                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            kas on lootust, et lua lua on uuele tasemele jõudmas, hooajaeelsetes mängudes paistab vennike küll hoos olevat!
                            newcastle`i 2:0 võidumängus võõrsil wolves`i vastu oli ta mõlema värava autoriks.

                            wolves`i väravas ex-derby oakes ja ründes samuti endine poomi kaaslane, sturridge.
                            kumb (ja kas) jõuab tagasi premieri? poom või oakes?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              Tundub jah et LuaLua on Robsoni juhendamisel lõpuks stabiilsust hakanud leidma.. (hilujuti sõprusmängus 5-0 tegi ta hattricki ja nüüd siis Wolvesi vastu 2 kolli) Eelmisel hooajal oli tal väga häid mänge (a la versus Arsenal), kuid tihtilugu tuli kohe järgi ebaõnnestunud esitus.. Hooaja alguses, kui Bellamy veel vigastusest taastub, on Lual head võimalused põhikoosseisus alustada ja end liigamängudes ja CL-is tõestada.

                              Hooajaeelsetest väravatest rääkides ei unune mul niipea LuaLua värav eelmise aasta Intertoto Cupis 1860 Munich vastu, kui mul õnnestus mängu St. Jamesil jälgida..Lua oli mängus olnud ca minuti, palli veel mitte puutunud, kui Munichi väravavaht söötis palli välja oma kaitsjale, kes ei suutnud reageeridagi, kui kaitsjast ca 10-15m kaugusel olnud Lua tegi imekiirenduse ja sahh, sakslane jäi lolli näoga vaatama kuidas talt palli võtnud Lua palliga kasti spurtis ja väga väikse nurga alt pealelöögi tegi ning oma Newcastle karjääri ametlikes mängudes vaid 2. värava lõi (esimene oli tulnud paar nädalat varem taas Intertoto mängus) See oli täiegi üks mu elu parimaid hetki
                              Howay the lads!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                AFC Sunderlandis lood just kõige paremad pole: sõprusmängus kaotati Belgia klubile Ghent 1-2, Kilbane näitas suht ebaviisakat zesti oma fännidele. Samuti nõudsid klubi poolehoidjad Monkey-Head\'i lahkumist.

                                http://www.soccernet.com/england/news/2002/0804/20020804safckilbane.html

                                Kommentaar

                                Working...
                                X