320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

koondise mängude cappimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    koondise mängude cappimine

    kas keegi tv-kaardi omanikest tegeleb mängude salvestamisega?


    #2
    Replying to Topic \'koondise mängude cappimine\'

    EI!!!!!!!!!!
    ...

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'koondise mängude cappimine\'

      no ammu oleks aeg siis sellega tegelema hakata....

      nt teisipäevane real-manU mäng kaotusele vaatamata mõnel cd-l mu riiulil võiks puhata kui põneva mängu etalon
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'koondise mängude cappimine\'

        Eriline linti võtja ma ei ole, aga tuleb tunnistada, et n. Hollandi, Venemaa ning hiljuti peetud Kanada mängud on mul küll video peal olemas.. Täitsa lahe on teinekord vaadata jälle, kuidas näiteks Eesti Venemaale ära tegi

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'koondise mängude cappimine\'

          ei ise ei viici sellega kyll tegelda aga jah kui keegi teex ja netis jagax siis tirix kyll neid ... bulgaaria oma alles oli vict kuskil yleval

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'koondise mängude cappimine\'

            Tegelikult võiks keegi meist selle tegevuse tõsiselt käsile võtta ,sest ostjaid-soovijaid on rohkesti. Kui kellegil on kodus korralikud apastraadid mängude lindistamiseks siis võiks asja arutada. Ise oleksin kohe paugupealt kõikide Eesti mängude ostja ,isegi kõige vanemad mängud pakuvad huvi.
            ETV-saaks kindlasti vanu mänge ,lindistamiseks laenata. Mõelge ,kes siin taibud on ,see oleks üpriski tulus hobi-äri.
            Toetan ideed kahel käel . Kõik koondise mängud müügile- nii vanad ,kui uued.!!!
            FCF Forever

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'koondise mängude cappimine\'

              Siit ma sain väikse idee .. mõnikord võiks korraldada vanade mängude ühisvaatamisi.
              Endal videkassettidele jäädvustatud kümmekond mängu, sealhulgas sellised magusad palad nagu
              Eesti vs Rootsi (MM2000) 2-3 (pean üheks läbi aegade ilusaimaks Eesti mänguks)
              Eesti vs Fääri saared (EM2002) 5-0
              Sotimaa vs Eesti (EM2002) 3-2
              Fääris saared vs Eesti (EM2002) 0-2

              ja Poomi debüütmäng inglise Premier Leagues
              ManU vs Derby 2-3
              Jalgpallihaigla Liige

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'koondise mängude cappimine\'

                Mul on arvutis olemas nii-ja-naa kvaliteediga Eesti-Kanada.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'koondise mängude cappimine\'

                  ... mul oleks võimalik saada põhimõtteliselt enamus Eesti mängude videod mis 10 aastajooksul TV-s ülekantud on...mõningate eranditega... kui näiteks Wellis või kus iganes ühis vaatamine toimub siis võite arvestada!
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'koondise mängude cappimine\'

                    Originally posted by greenday


                    Mul on arvutis olemas nii-ja-naa kvaliteediga Eesti-Kanada.

                    see on ikka väga sita kvaliteediga. pealegi nõmedax 3 osax tehtud
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'koondise mängude cappimine\'

                      Originally posted by Väravavaht


                      Originally posted by greenday


                      Mul on arvutis olemas nii-ja-naa kvaliteediga Eesti-Kanada.

                      see on ikka väga sita kvaliteediga. pealegi nõmedax 3 osax tehtud
                      jep-jep, see eest oli see üldse esimene koondise mäng, mis internetis levis.
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'koondise mängude cappimine\'

                        Kas kellelgi oleks Eesti vs Venemaa m2ngu video peal. Tahaksin yritada ta divix ymber lykata, proovida kuidas v2lja tuleb ja siis kuskile netti kah yles riputada, kui kellelgi tuleks tahtmine meelt parandada

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'koondise mängude cappimine\'

                          mul on venemaa mäng videos ja yheksa horvaatia mängu kassett on ka hetkel minu käes. rohkem mänge videos pole.
                          memer of Gaskoff fan club

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'koondise mängude cappimine\'

                            eesto-horvaatia m2ng on kasseti peal t2itsa olemas.j2rgmised m2ngud kavatsen ka muidugi peale v6tta.ennem olid ka paljud mm m2ngud olemas, aga need h2visid(
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'koondise mängude cappimine\'

                              Originally posted by jots


                              Siit ma sain väikse idee .. mõnikord võiks korraldada vanade mängude ühisvaatamisi.
                              kahe käega poolt.. aga jah, kui keegi nii tegija on, et VHS-ilt midagi mõistlikku suudab rippida, siis pange kohe kuulutus välja..
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X