PDA

View Full Version : jalgpallisärk

navy
16.04.03, 15:35
ostan jalkasärgi eesti oma.Olen tõeline fänn

vandersell
16.04.03, 15:52
Kallis navy, palun loe siit (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2142) Darreni postitust. KKK (http://foorum.soccernet.ee/index.php?action=faq) kuluvad ka marjaks ära.

greenday
16.04.03, 16:49
Originally posted by navy

ostan jalkasärgi eesti oma.Olen tõeline fännNo 800 eest on ju võimalik saada uus särk. Võrreldes poes oleva 1200-1300ga on see ikka väga hästi saadud, või mis?

Paar mõttetera:
1. Eesti särk ei tee sinust tõelist fänni.
2. Kui sa oled tõeline fänn, siis püga kuu aega hekke ja niida muru ja 800 krooni on käes. :)

kaala
18.04.03, 10:38
ex ikka tykimaad uhkem tunne ju olla kui eesti s2rk on seljas.tee t66d saad raha, raaha eest ostad s2rgi paned selga korras

Silver
18.04.03, 11:29
Originally posted by kaala

ex ikka tykimaad uhkem tunne ju olla kui eesti s2rk on seljas.tee t66d saad raha, raaha eest ostad s2rgi paned selga korras Sul on suht hea loogiline mõtlemine ma vaatan :D

greenday
18.04.03, 15:54
Ah jaa, keegi pakkus ju ka vanu lotto särke vaid 300-ga. No sellest nüüd küll odavamalt pole võimalik saada!

Silver
18.04.03, 16:14
Originally posted by greenday

Ah jaa, keegi pakkus ju ka vanu lotto särke vaid 300-ga. No sellest nüüd küll odavamalt pole võimalik saada! Ehk saaksid lähemalt informeerida.. Lotto särgi soetaks endale küll, kui veel nii odavalt saaks...

greenday
18.04.03, 22:57
Originally posted by treze

Originally posted by greenday

Ah jaa, keegi pakkus ju ka vanu lotto särke vaid 300-ga. No sellest nüüd küll odavamalt pole võimalik saada! Ehk saaksid lähemalt informeerida.. Lotto särgi soetaks endale küll, kui veel nii odavalt saaks...Ei tea milleks foorumil otsing on?

Kui huvi on siis oleks pakkuda müügiks mõned endiste aegade Eesti vutikoondise särgid (Lotto).

Mudeleid on nii sinist kui ka valget värvi, samuti erinevate varruka pikkustega, suuruseks on XL. Lisan veel niipalju, et neid kõiki on kandnud kunagi koondise mängijad ise.

Hinnaks on 300!

Soovist andke teada, kas privaatsõnumina või e-mailiga (markoid@hot.ee)!