320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hattrick

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hattrick

    Ma arvan et enamus teist peaks teadma mis on Hattrick aga ku keegi ei tea siis saab seda uurida aadressilt www.hattrick.org
    Minule isiklikult meeldib see väga ja eestist on umbes 1100 meeskonda seda mängimas. Ma ei ole küll väga kõva teami omanik aga no arenemisruumi peabki olema. Algul oli suht raske täpsemalt aru saada kuidas misgi asi paremini toimib ja mida võiks paremini teha aga nüüd juba natsa tonkan ja asi muutub ikka paremuse poole!
    Räägiksi siis kui paljud teist mängivad Hattrickis ja kui hästi neil läheb kes mängivad
    Näiteks ise olen alle IV liigas
    www.hattrick.org

    #2
    Replying to Topic \'Hattrick\'

    Jah jah siuke teema juba kuskil siin foorumi p6hjatustes on

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Hattrick\'

      Originally posted by euro_boss


      Ma arvan et enamus teist peaks teadma mis on Hattrick aga ku keegi ei tea siis saab seda uurida aadressilt www.hattrick.org
      Minule isiklikult meeldib see väga ja eestist on umbes 1100 meeskonda seda mängimas. Ma ei ole küll väga kõva teami omanik aga no arenemisruumi peabki olema. Algul oli suht raske täpsemalt aru saada kuidas misgi asi paremini toimib ja mida võiks paremini teha aga nüüd juba natsa tonkan ja asi muutub ikka paremuse poole!
      Räägiksi siis kui paljud teist mängivad Hattrickis ja kui hästi neil läheb kes mängivad
      Näiteks ise olen alle IV liigas
      www.hattrick.org
      vaata alamfoorumisse CM-i ja mängude sektor seal siuke asi juba olemas

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Hattrick\'

        Tahtsin postitada, et 1) Ebatsensuurse, ähvardava, seksuaalse alatooni võ teise isiku privaatsust rikkuva keele kasutamine on keelatud, aga Artur juba ette jõudnud.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar

        Working...
        X