320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CHARLTON - LEEDS 0:2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CHARLTON - LEEDS 0:2

    Charlton - Leeds Utd 0:2

    (Robbie Keane ja Danny Mills)

    Leeds, võõral väljakul näitas jällegi Charltonile koha kätte, nagu ka meeldajäävatel matshidel (kolm võitu, üks viik) 99/00 ja 00/01 hooajal. Nüüd siis taaskord võit.

    Juba peaegu algusminutitel avas Robbie Keane skoori, 10 millioni naela eest ostetud iirlane näitas oma maailmaklassi.

    Keane oli eelnevalt olnud vigastatud ning nüüd paranemisperioodil sai noormees teenimatult palju kriitiakat, kuid jällegi tõestas ta küünikutele, et viimase aasta üks Iiri talendikamaid mängijaid ning parimat ründajat maha kanda on võhiklik.

    Charlton suutis küll natukene vastu hakata, kuid mitte väga kauaks, sest 38. minutil teenis Sutart punase kaardi. Põhjuseks jõhker viga Ian Harte vastu.

    Sellegi poolest Leeds, kes oli enamgi kui selgelt parem, võitis teenitult. Danny Mills, kes just tavaliselt skoorilehele ei saa, pani nüüd kogu staadioni vaikima, kui tema kaunis vasaku jalaga löödud pommlöök Charltoni väravavahtile püüdmatule võrku lendas.

    Pärast võitu Charltoni üle tõusis Leeds Inglismaa meistriliiga LIIDRIKS. Lisaks on Leeds üks nendest vähestest meeskondadest, kes pole seni veel kaotust tunnistanud.

    David O\'Leary\'il on õnnestunud tõeliselt löögivõimelise meeskonna loomine ning juba eelmisel hooajal näitas vigastustest täielikult räsitus Leeds milleks nad võimalised on, kuid sellel kevadel võitleb Leeds Inglise liiga tiitli eest. Siiski peab O\'Leary ilmselt meeskonda veel natuke tugevdama, kuid siiski tundub, et üldiselt on olukord kontrolli all. Ootame veel siis ka nüüd Alan Smithi ning Lucas Radebe tagasitulekut.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    ole õnnelik siis aga see on selge et Newcastle võidab premiership

    By Martin: hullult hästi põhjendatud...

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by Jyrka

      ole õnnelik siis aga see on selge et Newcastle võidab premiership

      By Martin: hullult hästi põhjendatud...
      Mina selles nii kindel ei oleks.
      Ainuke hea asi on Gary Speed,Shay Given ja Alan Shearer

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by Alessandro Del Piero

        Orginally posted by Jyrka

        ole õnnelik siis aga see on selge et Newcastle võidab premiership

        By Martin: hullult hästi põhjendatud...
        Mina selles nii kindel ei oleks.
        Ainuke hea asi on Gary Speed,Shay Given ja Alan Shearer
        Dyer? Robert? Bellamy?
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #5
          [/quote]

          Dyer? Robert? Bellamy?[/quote]

          Kui siis ainult Robert. Nu saad aru ma ei fänna New-i Tean sealt ainult mõned mehed. Fännan teisi sümpaatsemaid klubisid

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Alessandro Del Piero
            Dyer? Robert? Bellamy?[/quote]

            Kui siis ainult Robert. Nu saad aru ma ei fänna New-i Tean sealt ainult mõned mehed. Fännan teisi sümpaatsemaid klubisid[/quote]


            (Paraku) siiski ka dyer ja bellamy. dyer on inglismaa tulevikulootus, suuri asju oodatakse temalt. bellamy on robsoni üks parimaid oste, hästi sisse sulanud ja palju väravaid teinud.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by m1ck

              Orginally posted by Alessandro Del Piero
              Dyer? Robert? Bellamy?
              Kui siis ainult Robert. Nu saad aru ma ei fänna New-i Tean sealt ainult mõned mehed. Fännan teisi sümpaatsemaid klubisid[/quote]


              (Paraku) siiski ka dyer ja bellamy. dyer on inglismaa tulevikulootus, suuri asju oodatakse temalt. bellamy on robsoni üks parimaid oste, hästi sisse sulanud ja palju väravaid teinud.[/quote]

              ManU f2nn, aga ikkagi inimene!
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                OK siin mu lemmikud klubid nb see pole veel pooltki kõik

                ManU
                Chelsea
                Liverpool
                ManCity
                Leeds
                Barca
                Real
                Valencia
                DepLaCoruna
                Milan
                Juventus
                Lazio
                Wimbledon
                ja veel mitukümmend

                Kommentaar


                  #9
                  oi kas nagu ainult need klubid kes on pareimad................ haigeim glory poiss oled sa... süda teeb praegu viimaseis lööke
                  Pärtel Tomberg

                  isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                  http://www.isepankur.ee
                  info@isepankur.ee

                  Kommentaar


                    #10
                    Ja Juventust ei pannudki lemmikute hulka? See avatar ei ole moeasi. Mõned huvitavad vastasseisud on ka. : ManU-ManCity, Real-Barca. Ühesõnaga võib ehk öelda, etsul pole kindlat lemmikut või fännad seda, kes parasjagu võidab .

                    Kommentaar


                      #11
                      siim88 see koige fannaja lihtsalt ma pakun et fannab seda kes meeldib ja ei kujuta ette et ta oleb manchesteris ja peab valima nende klubide vahel

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Siim88

                        Ja Juventust ei pannudki lemmikute hulka? See avatar ei ole moeasi. Mõned huvitavad vastasseisud on ka. : ManU-ManCity, Real-Barca. Ühesõnaga võib ehk öelda, etsul pole kindlat lemmikut või fännad seda, kes parasjagu võidab .
                        Ja mis siis, kui tal kindlat lemmikut pole? Selliseid inimesi on teisigi ning varem pole küll mingit vingumist olnud. Saaksin aru, kui mõni vend oleks näiteks Milani fänn ja kui näiteks Juventus võidaks "Scudetto", hakkaks Juve fänniks, siis oleks selline muudatus vihaga väljendatav. Lemmikud ta kirjutas pigem selles mõttes, et mis klubid talle meeldivad, mitte, et ta kõiki neid tulihingeliselt toetaks.

                        Ma ei ütle, et mina kuulun nende inimeste hulka, kellel on neid nn. "lemmikklubisid" jalaga segada. Ei, mulle meeldib Milan ja loomulikult ei lakka ma klubi kehvadel aegadel armastamast. Samas tahes-tahtmata pead ka sina, Siim88, tunnistama, et ka sinul on neid klubisid, mis sümpatiseerivad ka peale armastatud Liverpooli.

                        Võin siinkohal nimetada ära need klubid, mille käekäigu vastu ikka mina huvi tunnen : Brescia - põhimõtteliselt küll minu lemmiku Roberto Baggio, kes äsja vigastusest paranenud ning arvatavasti astub kolmapäeval Parma vastu Itaalia Karikas platsile, Derby County - klubi hakkas meeldima loomulikult siis, kui Poom meeskonnaga ühines, Newcastle United - igati sümpaatne meeskond, muud ei oskagi öelda, Atalanta - noor, tugev meeskond, teatavasti mängivad Atalantas ka varem Milanis pallinud Luca Saudati ja Gianni Comandini, lisaks veel noor kaitsja/poolkaitsja Luciano Zauri ning Cristiano Doni, River Plate - Ortega jääb alati üheks mu lemmikuks.

                        Kommentaar


                          #13
                          ?

                          Nimetasin ju klubisid mis on normid

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by Alessandro Del Piero

                            OK siin mu lemmikud klubid nb see pole veel pooltki kõik

                            ManU
                            Chelsea
                            Liverpool
                            ManCity
                            Leeds
                            Barca
                            Real
                            Valencia
                            DepLaCoruna
                            Milan
                            Juventus
                            Lazio
                            Wimbledon
                            ja veel mitukümmend
                            Hispaanias oled kyll t2ispangale l2inud. Viimase 10 aasta jooksul vaid kord pettuda... Ka Inglismaal ja Itaalias on hea valik!
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #15
                              eriline gloryhunter see delpiero näss. saaks aru et igast riigist mingi klubi aga et igast riigist pooled esiliiga meekonnad? vakin imelik. ega eriti pettuda pole vist võimalik. kui parssa ei võida siis real võidab ikka jne. ma saan aru neist kel pole lemmik klubi vaid naudivad lihtsalt mängu aga et valida mingi poolteist sada meekonda ja siis akkata veel uhkustama ka et kellede kõikide lemmik ma olen on ikka nati narr. hoidnud endale see teadmine

                              Kommentaar

                              Working...
                              X