PDA

View Full Version : Uus Eesti koondise sall!

Artur
25.04.03, 16:06
Tere!

On valminud järjekordne uus ilus kvaliteetne pehme Eesti koondise jalgpallisall!

http://foorum.soccernet.ee/download.php?AID=64

Müügiinfo: Jaanus \"Jansa\" Rumma
Telefon: 050 993 66
E-mail: jaanus@kinnisvarakeskus.ee
Hind: 175 krooni.

Henri19
25.04.03, 17:03
väga hea sall tundub olevat, peaks vist soetamisele mõtlema hakkama:lahe:

Aabel
26.04.03, 11:32
Päris kabe sall küll aga milline selle teine pool on? .:õnnelik:
PS. ootaks juba ka muud tüüpi atribuutikat :doh: neid salle terve tuba täis.

Pealik
26.04.03, 17:55
teine pool on samasugune. sellespärast polegi teist pilti

kaala
27.04.03, 21:09
paaril m2ngul saab sellega k2ia aga siis viska juba nurka:/

17
27.04.03, 21:40
njh peris õige jutt kaala aga siiski siiski kes tahab see ostab...

Undi
27.04.03, 21:44
Originally posted by kaala

Mida see peaks tähendama? materjal on halb või?
Ilmselt mõtled siiski seda, et salli teemaks meie alagrupp. Kui sa arvad, et sellega kõlbab vaid Eesti vs Bulgaaria, Andorra, Horvaatia ning Belgia mänge vaadata, siis oled sa küll rumal. Mujal maailmas tehakse ju isegi ühe mängu tarbeks eraldi salle. Mõtled, et need pannakse peale mängu põlema vms?

Silver
27.04.03, 22:14
Njah, pean kahjuks nentima, et mulle see sall ei meeldi. Ei mitte pahapärast, aga kuidagi kirev on ning nagu mitte midagi ütlev. On endal ka paar eelnevalt valminud salli kodus, ning nendel on nagu point. Lihtsalt iga mõttevälgatus ei tasuks kohe teoks teha :) no offence, aga minu kaela see sall kahjuks ehtima ei hakka...

Muidu edu tegijatele.. Muud atribuutikat võiks jah juurde tekkida. Sallide vorpimine on viimasel ajal päris kuumaks teemaks saanud!

eston maravilha
27.04.03, 22:51
teate lapsed. te siin kõik tahate et tehakse midagi muud peale sallide aga mida muud on fännioprganisatsioonil muud pakkuda?? t-särke juba teevad

äkki tahate kasukaid ja jalanõusid??

greenday
28.04.03, 02:27
Originally posted by eston#21

teate lapsed. te siin kõik tahate et tehakse midagi muud peale sallide aga mida muud on fännioprganisatsioonil muud pakkuda?? t-särke juba teevad

äkki tahate kasukaid ja jalanõusid??Peale selle on ju veel igast kindad ja mütsid ja märgid ja lipud ja plakatid ka, nii et peaks nigu jaguma.

gratos
30.04.03, 23:20

no ka neid kes erinevaid salle kolleksioneerivad, nii et nurka viskamise asemel võib ju ka seinale riputada, aga välimuselt on sall võrreldes eelmistega jah liiga kirev, aga see on iga inimese enda otsustada.

PHILIPZ
01.05.03, 05:22
Originally posted by Undi

Mida see peaks tähendama? materjal on halb või?
Ilmselt mõtled siiski seda, et salli teemaks meie alagrupp. Kui sa arvad, et sellega kõlbab vaid Eesti vs Bulgaaria, Andorra, Horvaatia ning Belgia mänge vaadata, siis oled sa küll rumal. Mujal maailmas tehakse ju isegi ühe mängu tarbeks eraldi salle. Mõtled, et need pannakse peale mängu põlema vms?

Kuulge õiget juttu ajab mees!

Kaala sa ära mõtle et salli vaja ei lähe, sall muide ypris tarbekas asi. Näitex kylmal talveõhtul kui on tuisk viinapudeli järgi kui putkasse lähed siis sall kulub kyll ära :D Veel salli on palju funktsioone, ega sall ei tähenda et pead ainult mängul korra elus sellega käima ja siis kusagil ahju selle viskama... Sa parem osta sall, käi mängul ära ja saada sall mulle :-) Väärt pakkumine ju - mõtle järgi.

P.S: muidugi sallil oma miinused kah - minuarust 175 krooni eest saax ikka midagi rohkemat välja mõelda kui 2 samasugust poolt...

Hogarth
02.05.03, 20:40
eile just muretsesin selle,vott.Ilus on.......mitte ühelgi teisel riigil ei ole meiega võrdset salli ega koondise mänguvormi;)

Wanapagan
08.05.03, 18:01
Ilus sall, aga kahjuks tiba hilja välja antud, kas pole. See oleks võinud juba eelmine aasta välja tulla, siis oleks saanud kõikidel kodumängudel selle salliga käija. Nüüd ei näe põhjust, miks peaks endale selle salli muretsema

greenday
08.05.03, 22:32
Originally posted by Flex

Ilus sall, aga kahjuks tiba hilja välja antud, kas pole. See oleks võinud juba eelmine aasta välja tulla, siis oleks saanud kõikidel kodumängudel selle salliga käija. Nüüd ei näe põhjust, miks peaks endale selle salli muretsemaMa olen shokeeritud! :D Aga ma ei tea miks!

PHILIPZ
09.05.03, 02:01
Originally posted by greenday
Ma olen shokeeritud! :D Aga ma ei tea miks!

Sa oled alati shokeeritud, juba avatari järgi on seda näha :D :D :D

greenday
09.05.03, 05:30
Originally posted by PHILIPZ

Originally posted by greenday
Ma olen shokeeritud! :D Aga ma ei tea miks!

Sa oled alati shokeeritud, juba avatari järgi on seda näha :D :D :D Avatar on hoopis selle järgi: http://www.cinderblock.biz/Designs/GD-140-x.jpg

Kosk
09.05.03, 11:17
Originally posted by mixer

njh peris õige jutt kaala aga siiski siiski kes tahab see ostab...

Salli võite osta, aga suvisel Balti turniiril teid kaalaga sisse ei lasta staadionile sellise salliga. Samuti ärge võtke kaasa taskunuge ja alkoholi.

teoreetik
05.06.03, 14:41
Minu arust on ilus sall...kuid siiski kõige enam meeldis mulle sall Blue Supportes,kas seda enam osta kusagilt ei saa???:doh: :oih:

jansa
05.06.03, 16:44
Originally posted by teoreetik

Minu arust on ilus sall...kuid siiski kõige enam meeldis mulle sall Blue Supportes,kas seda enam osta kusagilt ei saa???:doh: :oih:

.. kui tekiks mingi 20 inimest kokku kes sellest sallist huvitet oleks siis võiks ju juurde tellida, vastasel juhul ei ole võimalik saada muudmoodi kui vaid röövides:kaval:

ronaldo55
06.06.03, 14:18
päris lahe sll huvitav palju makasb:õnnelik:

jansa
06.06.03, 14:49
Originally posted by ronaldo55

päris lahe sll huvitav palju makasb:õnnelik:

175.- EEKi (võiks eespool olevaid postitusi jälgida ka mõnikord)

ronaldo55
07.06.03, 10:33
ei pannud tähele vabandust.;)

ROOTSI KUNN
07.06.03, 15:32
Ka Blue Supporterseid hakkab varsti jälle saama aga sootuks uues ja huvitavamas kujunduses. Ilmselt juba Balti turniiriks on esimene partii valmis.:lahe:

greenday
08.06.03, 04:01
Originally posted by ROOTSI KUNN

Ka Blue Supporterseid hakkab varsti jälle saama aga sootuks uues ja huvitavamas kujunduses. Ilmselt juba Balti turniiriks on esimene partii valmis.:lahe: Balti turniiriks on maikasid vaja, mitte salle! :lahe:

teoreetik
11.06.03, 00:12
Originally posted by ROOTSI KUNN

Ka Blue Supporterseid hakkab varsti jälle saama aga sootuks uues ja huvitavamas kujunduses. Ilmselt juba Balti turniiriks on esimene partii valmis.:lahe:

See on küll hea uudis,ma loodan et ka uus kujundus on väga hea,siis tahaks kohe osta kindlasti!!:õnnelik:

kojamees
25.06.03, 13:47
See Rallisall on päris põnev-eriti veel kui arvestada Märtini vägitegusid :)

Lünk
07.07.03, 11:04
Originally posted by kojamees

Tahaks näha ja PS Kus seda myyakse.;)

teoreetik
04.10.03, 22:39
Tundub et see teema on ammendatud,kuhu jääb siiski see oodatud blue supportesi sall,mis pidi valmima Balti turniiriks???!!!

yheksa
06.11.03, 11:12
Ei leidnud (ja ei viitsind otsida) paremat teemat. Aga küsimus selline, et kas mönda nendest Eesti sallidest (üksköik milline variant) on müügil ka kuskil kaubandusvörgus hetkel? Hädasti oleks tarvis :)

rauno
06.11.03, 11:28
kaubamajas on olemas sall küll st. kui eelmine nädal käisin siis oli .kui ma ei eksi siis euro2004 alagrupi oma.
ja sportlandis peaks olema ka.

jansa
06.11.03, 11:48
... Wellis peaks olema veel mõned 8-nda alagrupi sallid..

rauno
06.11.03, 11:58
just ja loomulikult wellington ka jah,krt ma selle küll unustasin:doh:

teadjamees2
02.02.04, 15:48
Originally posted by kojamees

Palju neid rallisalle veel on, Märtin varsti ju peaaegu koduradadel võistlemas ;)

maxx
02.03.04, 13:06
Huvitab kuidas ja kus saaks omanikuks.