PDA

View Full Version : V Liiga Põhjapiirkond 2003

Leheküljed : 1 [2] 3

Refieus
05.08.03, 17:35
Originally posted by lookas

aga kui kokkuleppe järgi otsustati teha sõpruskohtumine ja liigamäng hiljem pidada

Kas sel juhul EJL\'e maksma ei pea pool miinimumi? Meil plaanis Socceriga mängu nihutada ja peame tasuma selle summa.

Kodumeeskonna mure oleks olnud tõesti omale kohtunik kohale uua ja probleem lahendada teist moodi kui nüüd. Futu mängis siis normaalselt kui sai oma teise punkti kätte meistrikatel:) Tuplid:D

See selleks, Eurohuntidega mängust veidi ka siis. Mäng oli tasavägine ja võimalusi oli mõlemal. Vastastel andis tunda varumeestepingi vähesus ning koostöö oli väga nigel mis see-eest oli mais kus seis lõppes 1-1. VV oli teil väga nigel, kes ei oleks täpsemaid lööke ealeski kätte saanud. Tema süüks võib ajada ka Eurohuntide kaotust, kus pall jalgevahel sisse läks. Samas oli Striidil lõpus paar kolm head värava võiimalust mis nurjusid tänu heale kaitsetööle viimasel hetkel.

Striidil on teise ringi plaanid ilusasti paigas ja esimene võit käes ja kindlasti tuleb neid rohkem kui esimese ringi voorus.

Hunt
06.08.03, 01:48
ah palju jama tühjast!

Refieus
06.08.03, 14:04
Mnjaa, kuna Soccernet ei taha 9.augusti mängu lasta meil ümber tõsta siis tuleb neil kerge võit, juhul kui me meeskonna ikkagi kokku saame, kui saame.. Väga paha, väga paha.. Meil mpool miinimumi ilusasti kokku korjatud mis ootab teed EJLu kassasse, kuid.. kui ei taha siis ei taha pole midagi parata..:P :D :lahe:

sprinter
06.08.03, 16:22
kuna tiigrite ja futu vaheline mäng loeti liiga mängux:viha::(:(:( siis võiba ka värava lõõjad ära õelda nagu teada oli mängu seis 2-2(1-0) ning tiigrite väravad lõid
1. poolajal Madis Org
2. poolaja Silver Uudelt

13
06.08.03, 16:33
Pole minu asi küll ,aga Fair Play silma pidades peaksime siiski laskma mängu edasi lükata.

Devil
06.08.03, 23:05
Originally posted by 13

Pole minu asi küll ,aga Fair Play silma pidades peaksime siiski laskma mängu edasi lükata. Sama ka siin, kuid pole aega asjaga tegeleda see nädal ja järgmine nädal oleks hilja. Igastahes kui jääb muutmata siis loodame, et street saab ikka mehed kokku
loobumisvõitu ei taha, kuigi ise teatud vigastuste pärast ei saaks enivei mängida :(

Zajats
07.08.03, 01:09
minul poleks midagi selle vastu, et mäng edasi tõsta, aga lihtsalt meil pole inimest kellel oleks sellega aega tegeleda, ma arvan et Te pole ainukesed kellel meeste kokkusaamisega probleeme.

-Antz-
07.08.03, 09:18
Originally posted by Devil

Originally posted by 13

Pole minu asi küll ,aga Fair Play silma pidades peaksime siiski laskma mängu edasi lükata. Sama ka siin, kuid pole aega asjaga tegeleda see nädal ja järgmine nädal oleks hilja. Igastahes kui jääb muutmata siis loodame, et street saab ikka mehed kokku
loobumisvõitu ei taha, kuigi ise teatud vigastuste pärast ei saaks enivei mängida :(

Kelle asi siis veel, kui mitte kapteni???
Ja meeskonnas, kus on regatud lähes (või koguni) 30 meest, ei ole kellelgi AEGA sellega tegeleda?
Sry guys, aga see on rohkem kui kummaline...

Devil
07.08.03, 09:29
Originally posted by iir

Originally posted by 13

Ja meeskonnas, kus on regatud lähes (või koguni) 30 meest, ei ole kellelgi AEGA sellega tegeleda?
Sry guys, aga see on rohkem kui kummaline... 30 jah ... kõik ei ole neist aktiivsed. Selliseid asju peaksid isegi teadma.
Kaptenil on hetkel muid probleeme alustades enda ravimisest ja tihedast töögraafikust.
Asja teeb raskeks see, et meil ei õnnestund enne oktoobri lõppu yhtegi vaba nädlavahetust leida.
Streedi pakutud 9. sept (teisipäev), sellega polnud paljud klubikaaslased kahjuks nõus.
Asi jäi tiba hilja peale ja elu pole alati roosiline

sry:(

ACE
07.08.03, 10:30
pole hullu...street said vähemalt 11 meest kokku...:)

dieter
07.08.03, 10:37
No tore et saite mehed kokku. Ütleks selle peale, et sry, et ei suutnud vastu tulla a nüüd vast on case closed till Saturday ;)

ek
07.08.03, 11:28
Originally posted by iir
see on rohkem kui kummaline...

ja aina kummalisemaks läheb...

Refieus
07.08.03, 21:13

Originally posted by iir

Originally posted by 13

Sry guys, aga see on rohkem kui kummaline... 30 jah ... kõik ei ole neist aktiivsed. Selliseid asju peaksid isegi teadma.
Kaptenil on hetkel muid probleeme alustades enda ravimisest ja tihedast töögraafikust.
Asja teeb raskeks see, et meil ei õnnestund enne oktoobri lõppu yhtegi vaba nädlavahetust leida.
Streedi pakutud 9. sept (teisipäev), sellega polnud paljud klubikaaslased kahjuks nõus.
Asi jäi tiba hilja peale ja elu pole alati roosiline

sry:(

Dev, tähendab parandaks veidi, nimelt Soccerist öeldi, et valige ükskõik milline kuupäev, teiseks, ME ütlesime, et valige ise kuupäev millal te mängida saate/soovite. Kuid see selleks, sinuga ma sel teemal ei rääkinud.. vaid et sa teaks:)

Eks teeme siis selle mängu laupäeval ära ja loodame parimat:)

Peace

Raimo
07.08.03, 22:57
Originally posted by amority
Dev, tähendab parandaks veidi, nimelt Soccerist öeldi, et valige ükskõik milline kuupäev, teiseks, ME ütlesime, et valige ise kuupäev millal te mängida saate/soovite. Kuid see selleks, sinuga ma sel teemal ei rääkinud.. vaid et sa teaks:)
Eks teeme siis selle mängu laupäeval ära ja loodame parimat:)
Peace

Põhiprobleem on selles, et soccernet on niivõrd demokraatlik klubi, kus on kõigi arvamus oluline ja seetõttu ei leitudki üksmeelt. Üht võin öelda - kui tegu olnuks striitreisside kodumänguga, kus meil polnuks vaja olnud staadioniga sebida, poleks mänguaja tõstmine probleeme valmistanud.
Ja kui Antz imestas, et klubis 30 meest, kuid asjaajajaid ei ole, siis nii tegelikult ongi. Hädavajalikud toimingud suudavad need inimesed ära teha, kuid oma põhitöö ja -tegemiste kõrvalt klubiga seonduvaid ootamatuid asju aga mitte. Nagu nii mõneski teises klubis. :sega11:
Aga on hea, et streetrace saab ikkagi mehed kokku, see näitab, et meeskonna liidrid on ka kerges kriisiolukorras igati tasemel:)

sprinter
07.08.03, 23:27
Originally posted by Raimo
Aga on hea, et streetrace saab ikkagi mehed kokku, see näitab, et meeskonna liidrid on ka kerges kriisiolukorras igati tasemel:)

njah hea et mehed kokku saadaxe ,meil on hea kui 11 meest kohale tulevad ja mängu lõpuni kohal on. Veel parem siis kui 1 või 2 meest vahetuses on :P :P :P :P :P

PraS
08.08.03, 01:58
mitu meest te juuru maakonna satsist juurde võtsite?

Refieus
08.08.03, 08:26
Juurust ei tulnud kedagi:D Va need kes Striidi koosseisust Juuru all mängisid. 4,st 2 on kohal.

sprinter
09.08.03, 15:44
tiigrid kaotasid kärdlale 1-9 ja tiigrite värava autorix oli Madis Org :)
mina loll olin väravas see põhjendab seisu :):P

Zajats
09.08.03, 19:54
FC Soccernet ja FC Streetrace.org 3:3

Markko
10.08.03, 14:34
Originally posted by Zajats

FC Soccernet ja FC Streetrace.org 3:3

:):):):):)

Mõni kommentaar äkki?

-Antz-
10.08.03, 21:22
Eurouniv FC võitis tänases põnevuslahingus 3:2 (1:0) FC Reaali.
Olles veel kümmekond minutit enne lõppu kaotusseisus, suutsime ikkagi 3 silma välja võidelda.
Väravad lõid M.Artemjev, R.Jürgenson ja A.Averin

dude
10.08.03, 21:27
Originally posted by sven

Tiigrite ja futu vaheline nn.sõprusmäng loeti liigamänguks, tulemus 2-2:(
mõlemad futu väravad lõi nr 19 Karik Reio:D

Refieus
10.08.03, 21:45
Striidi väravad lõid 12\' Tarmu, 20\' 82\' Seppam

Vedas meil, et suutsime esimese 20 minutiga 2 väravat kuidagimoodi välja võluda, mudu oleks asi hapuks lännu.. Tähendab, läkski, kui seis juba 2-3 meie kahjuks oli, kuid suutsime kuidagimoodi viigivärava välja võluda:D Oleks meil olnud varumeeste pink saanuks me ka teisel poolajal enda mängu mängida ja arvatavasi oleks tulemus teine olnud, kuid mine sa tea:D

Mnjaa, 16.augustil Raplas Tiigrite vastu saame me loodetavasti tavapärase koosseisu kokku ja see mäng neil kerge ei saa olema:) Tuletades meelde seda Jüri mängu kus asjad väga väga kahtlased olid kohtunikuga;)

sprinter
10.08.03, 22:33

Mnjaa, 16.augustil Raplas Tiigrite vastu saame me loodetavasti tavapärase koosseisu kokku ja see mäng neil kerge ei saa olema:) Tuletades meelde seda Jüri mängu kus asjad väga väga kahtlased olid kohtunikuga;)

õigus kohtunik oli väga kahtlane tüüp ,kuid raplasse tulekuga võib meil osadel raskusi olla ,aga loodame parimat ja meie juhendaja tellib bussi :) et kõik kohale ikka tulex ja mõnivahetus mees ka ;)

Sass (45)
11.08.03, 16:44

Oleks meil olnud varumeeste pink saanuks me ka teisel poolajal enda mängu mängida ja arvatavasi oleks tulemus teine olnud, kuid mine sa tea:D

:D ega meie pink\'ki polnud just kiita, mis koosnes ühest mehest kes polnud ka kõige paremas konditsioonis ;) . Kahjuks lasime aga mängu alguse ärevuses 2 kiiret väravat sisse.

-Antz-
12.08.03, 16:09
23. augustil kl. 18:00 Rannavärava staadionil toimuma pidanud kohtumine
FC Soccerneti ja Eurouniv FC vahel on toodud 2 päeva varasemaks ja leiab aset 21. augustil kl. 19:30 samas kohas. Tänan! ;)

Refieus
12.08.03, 17:13
Lp. klubi juhatus

Eesti 2003.a jalgpalli meistrivõistluste V liiga Põhja piirkonna
mängukalendrisse on Eurouniv FC avalduse alusel sisse viidud järgmine
muudatus:

XIII voor
21. augustil kell 19:30 FC Soccernet – Eurouniv FC, Rannavärava staadionil
(oli 23. augustil kell 18:00).

Mnjah.. ning meie mängu ei saanud nagu tõsta ringi? Ai ai ai, lõhnab millegi järrele Mr. Soccernet:P :D Ehk keegi kommenteeriks veidi... Uudishimu lihtsalt

Devil
12.08.03, 17:37

Mnjah.. ning meie mängu ei saanud nagu tõsta ringi? Ai ai ai, lõhnab millegi järrele Mr. Soccernet:P :D Ehk keegi kommenteeriks veidi... Uudishimu lihtsalt

Ei lõhna tegelt millegi järgi. Lihtsalt pakutud päev sobis poistele ja otsustati suht yhehäälselt kui ma viimati uurisin.

härradel SNist pole midagi klubi SR vastu. Endale on SR sympaatsem kui EUFC, mis ei tähenda, et mul omakorda EUFC vastu midagi oleks :)

Raimo
12.08.03, 17:45

Väga lihtne põhjus - mänguaja muudatusega tegeleb täielikult Eurouniv. Samuti jäävad võimalikud trahvid või muud riskid (ntx loobumiskaotus) nende peale. Ehk kui staadion on sellel päeval suletud või läheb nii pimedaks, et mängu lõpetada ei saa, siis saab Eurouniv kas trahvi, loobumiskaotuse või peavad nad otsima mõne teise aja mängimiseks - nii et Soccerneti risk on olematu.
Soccerneti - Streetrace\'i mängus olnuks aga nii, et ükskõik millise probleemi pärast pidanuks Soccernet sellega ise tegelema, kuna tegu oli Soccerneti kodumänguga.

Ja kõige olulisem on vast see, et 21. august sobis paljudele ideaalselt, kuna peale minu ei saanuks veel nii mõnigi 23. augustil mängida.
Küll aga oli meestel raske öelda, kuidas sobib neile 9. septembril või mõnel teisel teadmatus kauguses oleval päeval mängimine. Võinuks juhtuda, et siis olnuks meil tõsiseid probleeme...

Lisan siia ka Soccerneti foorumis olnud küsitluse tulemused:

Hääletus: Soccer - street
Mängime laupäeval, nagu plaanitud 56% (9)
Tõstame mängu edasi 44% (7)

Hääletus: Eurouniv - Soccernet 23. või 21. augustil?
Jah, oleme nõus ja mängime 21. augustil 100% (10)
Ei, mängime ikka plaanitud ajal 23. augustil 0% (0)

Nii et mingit kiusu või tagamõtet nendes otsustes ei ole, küsimus on lihtsalt aegade sobivuses. Üritame siiski võimalikult palju vastu tulla, kuid alati ei pruugi see õnnestuda.

:r66m15:

Refieus
12.08.03, 19:15
Mnjaa, see on välja toodud ju kui teie kodumäng ajakavas, mis jahu see siis on? See hääletus ei koti kedagi, on olemas otsustajad kes peavad teatuid otsuseid vastu võtma asi jääb suutmatuse taha pigem. Häbi-häbi.. kuhu see-eest fair-play jääb, nagu siin toicus varemgi mainiti? Meil oli probleem, andsime teile teada, olime kõigega nõus, siis jäi asi lihtsalt omaniku joomarluse taha, see ka veic imelik.. sisse saab ikka minna mängima.

Lihtsalt, kui Socceril tulevikus samalaadne case on, ma ei usu et oleksime rahul, olenemata sellest et see meilegi negatiivne võiks olla.

Nagu meie meeskonnast üks ütles, Soccer lootis lihtsalt 3 punni või loobumiskaotust saada, kuid jäid pika ninaga ja said vaid ühe:D

\"Soccerneti - Streetrace\'i mängus olnuks aga nii, et ükskõik millise probleemi pärast pidanuks Soccernet sellega ise tegelema, kuna tegu oli Soccerneti kodumänguga.\"

Kas laupäeval saite trahvi?:P

irf

Refieus
12.08.03, 19:18
Lisaksin veel sedagi, et enne kui teema üldse üles võtsin, küsisin Soccerneti tegelaste käest, et kas nad oleksid nõus. Kõik oli korras. Kui asi ametlikuks läks, st jalkaliitu avalduse ära viisime siis ohoo üllatust, KAdri helistab ja ütleb, et soccer ei ole nõus.. wtf? tuli välja, et soccer sai teada, et me ei saa mehi kokku:D:D Kuid see selleks, lõpetame selle teema ja räägime pigem jalgpallist :D

Devil
12.08.03, 20:51
omaniku joomarluse taha ? wtf ?

me lootsime et te ei saa mehi kokku ? - sellest kuulen esimest korda.(sellise asjade käiguga poleks mina rahul olnud)

Laupäeval oligi ainuke kindel variant, et saame mehed kokku ning ei saa trahvi

nii palju kui mina tean otsustati asi kindlalt ära siis kui streetrace teatas, et saab piisavalt mehi kokku.

Mängust veel niipalju et esimesed veerand tundi olid mul jubedad kõrvalt vaadata ... jood rahulikult õlle 0:1 ... kiiresti uus pudel lahti 0:2 ... parem idee ... peaks statoili liitrise viina järgi minema
vahepeal pidi palo välja vahetama kuna tal tekkis teatud vigastus.
... 5 min enne lõppu siis läksin statoili tagasi tulin 10 õllega ... ohoo poolaeg - seis 1:2 hakkas asi ilmet võtma ...
2 poolaja algul yks keskvälja vend saab jala trauma - vahetus
5 min hiljem saab keskkaitse vigastada ... pean ise poolvigasena platsile jooksma(rohkem meil pmst vahetusi polnud, õnneks vigastusi kah mitte)
2:2 ... wohoo
3:2 ... Wohooooooooooo
3:3 ... vv kätevahelt löödud palliga SR viigistab
... hetk hiljem lyyakse väravavahile jalaga näkku mitte just kõige lahtisema palli pärast.
õnneks mäng lõppes.

Mingil juhul ei oodanud soccernet kerget mängu ... kuna meil on paljud erinevatel põhjustel vigastatud.

PS! Soccernetis otsustatakse asjad rahvahääletusel, mitte 2-3 venna poolt. Oleme siiski sõbrad ja amatöörsportlased. Seekord ei saanud teile vastu tulla vabandust :(

Refieus
12.08.03, 22:46
\"omaniku joomarluse taha ? wtf ?\"

Jees, oli see raimo, kelle nr sa mulle andsid devil? Temaga rääkisin, ütles, et ei saa seda asja edasi lükata, sest kui väljaku omanikuga lepid küll kokku, kuid ta hakkab jooma ja siis ei pääse platsile mängima, et ta ei mäleta jne..

\"nii palju kui mina tean otsustati asi kindlalt ära siis kui streetrace teatas, et saab piisavalt mehi kokku.\"

Ei, asi otsustati telefonis ära, kui Soccer teatas, et nad ei ole nõus lükkama mängu edasi. 2 päeva mangusin telefoni otsas mehi kokku mis jube. Peaasi, et midagi kokku ajada kes mängiksid.

VV hüppas ise põlve otsa, lahtine pall oli. Ise lähedal juhtusin olema, nägin. Teist ei nännu selgelt, kuid meilgi käest väravaid löödud.

Mis trahvist räägid devil? Teie oleks saanud valida kuupäeva ja seega sättida seda vastavalt vajadusele nii, et mehed kokku saaksite.

Raimo tuvastas mõni aeg tagasi, et tulemas on siiski teie enda kodumäng, seega see suht naljakas olukord.

Arvan, et saime nüüd kõik targemaks ja oleks saanud seda rääkida ka siis kui oleksime kohtunud, kuid avalikud diskussioonid alati teretulnud:D See Eurovendade mängumuutus hakkas silma ja ma lihtsalt pidin midagi ütlema, et asi mulle selgemaks veidikenegi saaks. Mis olnud see olnud ja enam tagasi seda võtta ei saa;) Keegi ei ole pahane, keegi ei ole solvunud - et keegi jumala eest valesti aru ei saaks:õnnelik:

Topic closed - Striit vs Soccer, ok? :P

Devil
12.08.03, 23:31

1. VV hüppas ise põlve otsa, lahtine pall oli. Ise lähedal juhtusin olema, nägin.
2. Teist ei nännu selgelt, kuid meilgi käest väravaid löödud.

1. Natuke hoolikamad võiksid ryndajad(ma ei mõtle siin ainult seda olukorda, vaid yleyldse) olla, vaevalt et vv-d meelega kuhugi otsa hyppavad ;)
2. Sellega polegi probleeme olnud, lihtsalt kirjeldasin kuda värav löödi. Meil VV ei arvestand lihtsalt sellega ja juhtus :/

Mäng oli mõnusalt sõneluste vaene. Respect!

Raix
13.08.03, 10:20

Väga lihtne põhjus - mänguaja muudatusega tegeleb täielikult Eurouniv. Samuti jäävad võimalikud trahvid või muud riskid (ntx loobumiskaotus) nende peale. Ehk kui staadion on sellel päeval suletud või läheb nii pimedaks, et mängu lõpetada ei saa, siis saab Eurouniv kas trahvi, loobumiskaotuse või peavad nad otsima mõne teise aja mängimiseks - nii et Soccerneti risk on olematu.

mis valemiga huvitav!? teie kodumäng on ju...

-Antz-
13.08.03, 10:23

Samuti jäävad võimalikud trahvid või muud riskid (ntx loobumiskaotus) nende peale. Ehk kui staadion on sellel päeval suletud või läheb nii pimedaks, et mängu lõpetada ei saa, siis saab Eurouniv kas trahvi, loobumiskaotuse või peavad nad otsima mõne teise aja mängimiseks - nii et Soccerneti risk on olematu.

Sellepärast olitegi rõõmuga nõus mänguaja neljapäevale nihutama!?:lahe:

ACE
13.08.03, 10:43
heh, mis siin vaielda...vana asi juba...asi jäi viiki...miskit hullu polnd...
ainus millel korra peatuks, et jutu järgi tundus, nagu me oleks jubedalt teie meestele vigastusi teinud - minu meelest oli suht normaalne mäng ja pisikesi pauke saime kõik :D

ja veel kord ytlen, et kuna mäng sai peetud ja mehed kokku saadi, siis ei ole ju mingit vahet, miks ei saand mängu edasi lükata - mul kyll heameel, et ära pidasime selle...saab nyyd 9 septemril õlut juua näiteks :D

Devil
13.08.03, 11:22
Originally posted by ACE

ainus millel korra peatuks, et jutu järgi tundus, nagu me oleks jubedalt teie meestele vigastusi teinud - minu meelest oli suht normaalne mäng ja pisikesi pauke saime kõik :D

ja veel kord ytlen, et kuna mäng sai peetud ja mehed kokku saadi, siis ei ole ju mingit vahet, miks ei saand mängu edasi lükata - mul kyll heameel, et ära pidasime selle...saab nyyd 9 septemril õlut juua näiteks :D

ei ei ma seda ei väitnud, et teie tõttu need vigastused tekkisid(vanad probleemid + mitte kõige ideaalsem tasapind). Mäng oli tõesti normaalne :)

jah 9 sept. tuleb sigamegailus ilm ... siuke mõnuss sauna-grillpidu :õnnelik:

ACE
13.08.03, 12:09
tore...et nyyd see mõtetu vaidlus lahendatud ja lahenduseks: ÕLU :D

Refieus
13.08.03, 12:34
Originally posted by iir

Sellepärast olitegi rõõmuga nõus mänguaja neljapäevale nihutama!?:lahe:

minu teada on selleks teistlaadi soovid kui, et lihtsalt mängu lükkamine:D Sünnipäev vist kui ma ei eksi? Seega motiiv olemas:P

jah 9 sept. tuleb sigamegailus ilm ... siuke mõnuss sauna-grillpidu

Jah, Dev, lämme siis koos teeme ühe ilusa grillivärgi ära, paar naist, õlle jne:D

Litmanen37
13.08.03, 14:17

VV hüppas ise põlve otsa, lahtine pall oli. Ise lähedal juhtusin olema, nägin. Teist ei nännu selgelt, kuid meilgi käest väravaid löödud.

käisin kah Socceri ja Striidi mängu vaatamas...ja ytleks,et Striidi blondi peaga ryndaja jooksis iga kord suht ohtlikult väravahile sisse....kui socceri vv oleks põlv ees palli läind võtma,siis oleks blondie end ise vigastand.....:doh:

ACE
13.08.03, 15:08
ma ei tea, kas räägime samast olukorrast, aga see kord kui vv sai jalaga näkku ei olnud striidi poolt kindlasti mitte aktsioonis blond ryndaja :D et kui ta teised korrad sisse jooksis, seda ei oska kommenteerida...aga paistab, et sa ise ka eriti ei pannud tähele antud situatsiooni ja kommenteerid - pealegi oli olemas kohtunik - kes antud olukorras viga ei näinud...ehki ega nemadki just harva eksi ;)
ühesõnaga...kus tegijaid, seal nägijaid ja igayks näeb olukorda just oma kännuotsast...
usun, et seal ei olnud meelega kokkupõrget kummalgi poool...aga tolle vv eest müts maha, sest oma näo hinnaga päästis kindla värava.

dieter
13.08.03, 17:06
Seda jah, et too jalaga näkku situatsioon polnud nr 29 blondi teema ning pigem, et vend läks julmalt sisse lootuses, et vv kardab ja tulebki \"kindel värav\". Kuid õnneks Undi :) :õnnelik: võttis tolle palli ära.
Samas too blond läks ikka küll iga kord vv-ile ülbelt sisse, ma arvan et see oligi tema taktika loota väravavahi hirmu peale. Eks lõpuni peab alati mängima ja kui kogemata sõidad vv-le sisse ja teed vea ja vabandad, on OK. Aga kui pidevalt julgelt sisse sõita, siis see juba pole eriti tervitatav.
A see kohtuniku teema, isegi ütled ju, et ega nad just harva ei eksi ja eriti mudaliigas ;)
Ja mis puudutab seda eelnevat ümbertõstmise juttu ja stata peremeest, siis ma võin lihtsalt väikese näite ilma rahanumbreid toomata siin anda - meil on esmaspäeviti trennid ja IGA esmaspäev on uus teema, kus mängida saab, kui palju maksma peab ja kuidas järgmine kord mängida saab. Ning sellele järgneval korral algab teema uuesti, nii et ei tasuks eriti kuri olla, kui oma \"puuvenekeelega\" ei viitsi-jaksa igapäevaste töötoimetuste kõrval nahast välja pugeda olukorras, kus nagunii enamik inimesi tahtis õigel päeval mängu ära pidada.

21
13.08.03, 18:14

Ei noh asjad olid seal nagu oli. Kuid mis enam teha ka meie arvates olid seal mõned kahtlased vilistamised. Kuid eks näis kuidas asjad raplas kulgevad :P :kaval:

coco
13.08.03, 19:25
Socceril on ju lausa oma ründestaar kellele samamoodi meeldib väravavahile põlvedega kõhtu hüpata pidevalt:õnnelik: teate küll keda ma mõtlen

Devil
13.08.03, 23:08
Originally posted by coco

Socceril on ju lausa oma ründestaar kellele samamoodi meeldib väravavahile põlvedega kõhtu hüpata pidevalt:õnnelik: teate küll keda ma mõtlen
See staar on hetkel haigla voodis, sitt ajastus sul(PS! see hooaeg pole ta nii teinud)
Aga nuh mustamäelased on ju kõik inglid :õnnelik:

sell8
13.08.03, 23:37
on küll!!:ingel1: :ingel2: :ingel3: :ingel4: :ingel5:

K1ly
13.08.03, 23:45
ega ma midagi selle V liiga põhjapiirkonna kohta ei tia .Tean ainult seda et Fc Futul on ülikõva väravavaht Roland Tolk :kaval:

Zajats
13.08.03, 23:48
Palju kära tühiste asjade pärast ..

Undi
14.08.03, 02:48
tähendab...kuna mu nina tunnistati traumapunktis enam-vähem terveks, siis ütleks, et see oli täiesti 50-50 situatsioon. ise olin loll, kui lootsin, et SR kuti on mõistlik ja hüppab mu peast üle...läks veidi teisiti, kuid ma ei süüdista kedagi, muhe mänguolukord oli ;)

Raimo
14.08.03, 09:26
Originally posted by K1ly
ega ma midagi selle V liiga põhjapiirkonna kohta ei tia .Tean ainult seda et Fc Futul on ülikõva väravavaht Roland Tolk :kaval:

Väga nice postitus, läks teemaga kenasti kokku :D

ek
14.08.03, 12:30
samas ega ilmaasjata ei ole väljakul väravavahile ette nähtud värava-ala kus tal suuremad õigused kui ülejäänud mängijatel. Madalamad liigad siiski jalgpalli nautimiseks mõeldud ja nii võiks mängu ka suhtuda - kui on soov meistriliigasse kunagi jõuda siis pakkuge end parem mõnda kõrgema liiga võistkonda aga kui on soov poksida siis soovitan kaaluda ka muid spordialasi

Litmanen37
15.08.03, 14:14
Originally posted by ACE

ma ei tea, kas räägime samast olukorrast, aga see kord kui vv sai jalaga näkku ei olnud striidi poolt kindlasti mitte aktsioonis blond ryndaja :D et kui ta teised korrad sisse jooksis, seda ei oska kommenteerida...aga paistab, et sa ise ka eriti ei pannud tähele antud situatsiooni ja kommenteerid - pealegi oli olemas kohtunik - kes antud olukorras viga ei näinud...ehki ega nemadki just harva eksi ;)
ühesõnaga...kus tegijaid, seal nägijaid ja igayks näeb olukorda just oma kännuotsast...
usun, et seal ei olnud meelega kokkupõrget kummalgi poool...aga tolle vv eest müts maha, sest oma näo hinnaga päästis kindla värava.

Ma ei kommenteerinud antud situatsiooni...vaid yleyldiselt......

V55
16.08.03, 15:30
Sr.org 6:1 Tiigrid

Sr väravad:
Seppam 3
Meelis Lepikult 2
Rannula 1

sprinter
16.08.03, 18:04
Originally posted by V55

Sr väravad:
Seppam 3
Meelis Lepikult 2
Rannula 1

tiigrite värava lõi Elenurm :):D :D
kümnekesi on ikka raske mängida :(:(:(:(:(

Ericc
16.08.03, 18:29
aga mis seis jäi soccerneti ja reaali mängus

priit
16.08.03, 18:36
reaal - soccernet 3-0

soccernet mängis 10kesi

muna
16.08.03, 20:17
vägev hästi panete. tiigritega võrreldes mudugi :D

muna
16.08.03, 20:36

Originally posted by V55

Sr väravad:
Seppam 3
Meelis Lepikult 2
Rannula 1

viga pole mängiate arvus vaid mängijais endis. :D

meier11
17.08.03, 01:11
Paljud on kritiseerinud Sarapi sõnavara,sammuti ka FC Nimeta SÕNAVARA...paraku on enamus Nimeta mängijaid Sarapi kasvandikud.Sealtb see sõnavara.

luuraja
17.08.03, 14:21
Reaali väravad viimases mängus lõid Saul, Grossberg ja Roos. Mängus Eurouniv-Reaal lõi mõlemad Reaali väravad Roos.

chuksi
17.08.03, 14:40
FC Futu - FC Nimeta 1-6
Futu värava lõi Ojasoo.

meier11
17.08.03, 14:52
Nimeta väravad lõid Ligi (4), Pill ja Kuusmann.

solskjaer
17.08.03, 17:43
Sa Meier ju ise ka Sarapi käe all mänginud

Hunt
17.08.03, 21:47
Sai täna mängitud Nimetaga. Tundub suht norm võistkond. väljaarvatud mõningad tüübid. Kahjux ei jätnud teie fännid endast kõige paremat muljet.

Muidugi tore kui olete tugev meeskond ja teil fännid kuid siiski võix teie fännid oma sõnavara väheke valida. Ning nad võix vaadata mida nad suust välja ajavad.

Igaljuhul palju edu teile.:kaval:

meier11
17.08.03, 21:54
Kahjuks ei vastuta fännide eest ning nende mõningased hüüded olid kyll liiast. Aga mis teha- Fänlus kuulub juba jalgpalli juurde ning iga meeskonna fännid on erinevad. :kaval:

Refieus
18.08.03, 16:40
Originally posted by muna

viga pole mängiate arvus vaid mängijais endis. :D

Correct! Ma küll ei tea klubi siseasju, kuid suht nadi on vaadata vendasid kel kedred asjad puudu ning ei saa aru kes peaks väravas olema jne. Hapu lugu see küll ja tiba kahju oli vaadata. Vennad kes tahtsid laupää palli mängida, võiks küll kusagil mujal mängida, taseme poolest. Tooks siin esile paari mängijat kes meil mitu korda elu raskeks tegid ja tänu kelledele väravaid vaid 6 löödi..

Janek
18.08.03, 17:17
Kahju tundub jahh, eriti kui eelmist hooaega vaadata. Tiigrid suutsid Mineviku elu ikka üsna kibedaks teha.

sprinter
18.08.03, 22:22
Vennad kes tahtsid laupää palli mängida, võiks küll kusagil mujal mängida, taseme poolest. Tooks siin esile paari mängijat kes meil mitu korda elu raskeks tegid ja tänu
kelledele väravaid vaid 6 löödi..

täitsa õige jutt ,sest kui võtta et meil trenne ei toimu ,mängijad näevad üxteist kord nädalas ja osad on ka sellised kes üldse mängida ee oska nendest kes laupäeval kohal käisid olid jah osad veits paremad(mingi 4 meest võibolla)
nn. treener akkab asju ajama (meeste kohale kutumisega)alles päev või kaks enne mängu :(:(:(

ek
18.08.03, 23:40
treener akkab asju ajama (meeste kohale kutumisega)alles päev või kaks enne mängu :(:(:(

aga teil endil pole siis pead otsas või? või kasutate seda ainult palli löömiseks (kui pihta saate :D)
btw ma kuulen tõesti esimest korda elus et treener peab mängijad igale mängule eraldi kohale kutsuma

edit - tegelikult peab tunnistama et aeg-ajalt peame isegi üle helistama ja küsima kas osad mängijad ikka suvatsevad kohale tulla :oih:

Refieus
19.08.03, 09:30
nn. treener akkab asju ajama (meeste kohale kutumisega)alles päev või kaks enne mängu :(:(:(

Mnjah, meil foorum abx kus vennad annavad teada, kes puuduvad - kes tulevad.. kui treener teil seda asja ajab siis on teil asjad valesti. Vennad ju teavad millal mängud on ja vastavalt sellele ka end kohale sebima ja vajadusel kokku rääkima.

sprinter
19.08.03, 10:11
asi ongi selles et pooled mehed ei tea millal mäng on !!!!!

2mSööt3mMööda
19.08.03, 10:18
Minu arust oleks igati loogiline kui enne iga hooaja algust antakse mängijatele kogu hooaja ajakavad. Vähemalt minu kunagises trennis tehti nii ja alati teadsid kõik kus ja millal mängud on.

Raix
19.08.03, 10:21

asi ongi selles et pooled mehed ei tea millal mäng on !!!!!

päris tore sats teil siis... luba, ma tutvustan paari tänapäeva võimalust: on olemas internet ja telefon ning kui mõni tops tõesti elab koopas, siis temale saate mängugraafiku paljundada..

sprinter
19.08.03, 10:31
Originally posted by Raix

päris tore sats teil siis... luba, ma tutvustan paari tänapäeva võimalust: on olemas internet ja telefon ning kui mõni tops tõesti elab koopas, siis temale saate mängugraafiku paljundada..

noh need asjad võivad olemas need kes kindlalt mängudele kohale tulevad neil on net ja nad uurivad ka asju sealt aga neil kellel netti ple nendele nagu ei helistata eriti ,mina helistan tavaliselt loo pundile(4-6 meest) aga need kes tln elavad nendele elistab sven ku elistab :( :( :(

-Antz-
19.08.03, 10:50
noh need asjad võivad olemas need kes kindlalt mängudele kohale tulevad neil on net ja nad uurivad ka asju sealt aga neil kellel netti ple nendele nagu ei helistata eriti ,mina helistan tavaliselt loo pundile(4-6 meest) aga need kes tln elavad nendele elistab sven ku elistab :( :( :(

Ahah... Siis küll. :)

Sass (45)
20.08.03, 00:13
neti puudumine kodustes oludes on küll probleem... minu jaoks, et igaks juhuks on ju tel nr olemas. Sorry ei ela netis pidevalt :viha: muid huvisid kah (eriti nädalavahetusel) aga üle 50% mängudel ja trennides ikka kohal!!! :õnnelik:

Peace - :õlu:

sprinter
20.08.03, 08:14
Originally posted by Viking

üle 50% mängudel ja trennides ikka kohal!!! :õnnelik:

Peace - :õlu:
meil trenne pole juba tükk aega toimund

Devil
21.08.03, 22:15
FC Soccernet vs Eurouniv FC 2:2(1:1)
soccerneti väravad: Vares ja Lõhmus

rohkem ei viitsi komenteerida hetkel

jyriöö
22.08.03, 13:19
Euroülikooli poolt 2x Andres-Andi Sarv.

U2
23.08.03, 16:02
keegi äkki viitsiks öelda kes meie liiga parim väravakütt on?

meier11
23.08.03, 17:19
Julgeks pakkuda et Fc Nimeta mängija Rauno Ligi 12 tabamusega

meier11
23.08.03, 17:20
Julgeks pakkuda et Fc Nimeta mängija Rauno Ligi 12 tabamusega

Litmanen37
23.08.03, 17:36
p6him6tteliselt soccerneti foorumis avaldatud v2raval66jate j2rgi on Ligi jah liider....kuid Tiigrid vs Reaal m2ng oli t2na ja Grossberg v6is ju seal tabada p2ris palju...lisaks ei ole veel K2rdla v2ravaautoreid m2nus Tiigritega keegi m2rkind....Eurouniv-Reaal m2ngust ka Reaali kahe v2rava autorid puudu...

1.Ligi(FC Nimeta) 12
2.Grossberg(FC Reaal) 10
3.Berkmann(Kardla LM) 9
4.Pill(FC Nimeta) 8
5.Roos(FC Reaal) 7
6-7.Degtjov(Kardla LM) 6
6-7.Hallang(FC Soccernet) 6
8-10.L6hmus(FC Soccernet) 5
8-10.Jyrgenson(Eurouniv FC) 5
8-10.Seppam(FC Streetrace) 5

ha2
23.08.03, 18:20
FC Tiigrid - FC Reaal 1 - 11 (1 - 7)

FC Tiigrid: NR7 Järve Egon 41`

FC Reaal: NR4 Roos Kalle 57`, NR8 Ilomets Jaak 2`, 6`, 30`, 44`, 78`, 82`, NR17 Grossberg Madis 10`, 18`, 38`, NR34 Saul Janar 74`

njah 5 liiga....:doh:

U2
24.08.03, 00:17
tiigritel on asjad väga halvad

Silver
24.08.03, 00:47
Grossberg möllab taas ;) Reaali ainukene täkk, kes pidevalt väravat sahistab.

luuraja
24.08.03, 15:07
Nagu ma juba ükskord tegelikult mainisin, siis Eurouniv - Reaal mängus lõi Reaali mõlemad väravad Roos.

Tiigrid peaksid tõesti midagi ette võtma, kuigi seekord said nad isegi võistkonna kokku (isegi minu mäletamist mööda 2 vahetusmeest), siis eriti suurt vastupanu ei suutnud nad sellegipoolest osutada. Eelmisel aastal sai ju mängitud kui võrdne võrdsega.

sprinter
24.08.03, 16:05
Originally posted by luuraja

Tiigrid peaksid tõesti midagi ette võtma, kuigi seekord said nad isegi võistkonna kokku (isegi minu mäletamist mööda 2 vahetusmeest), siis eriti suurt vastupanu ei suutnud nad sellegipoolest osutada. Eelmisel aastal sai ju mängitud kui võrdne võrdsega.

seda tahax tõesti teada mis need mehe seal platsil tegid et nagu see nagu ei ole enam normaalne ,kahju et ise mängida ei saand
võib olla mõjutab see ka et võistkonnal pole kokku mängu ega trenne :(:(:(:(
osad mehed käivad igapäev lihtsalt jalkat mängimas (loo mehed)viimane trenn mis meil toimus oli juunis vist :(

U2
24.08.03, 16:13
nimeta võitis kärdlat 3-1

Litmanen37
24.08.03, 16:52
Nimeta -K2rdla 3-1(2-0)

Nimeta v2ravad l6id Pill,Ligi ja Taal
K2rdla v2rava l6i Reimo Berkmann

Litmanen37
24.08.03, 17:56
1-2.Ligi(FC Nimeta) 13
1-2.Grossberg(FC Reaal) 13
3-4.Berkmann(Kardla LM) 10
3-4.Roos(FC Reaal) 10
5.Pill(FC Nimeta) 9
6.Ilomets(FC Reaal) 8
7-8.Degtjov(Kardla LM) 6
7-8.Hallang(FC Soccernet) 6
9-12.Saul(FC Reaal) 5
9-12.L6hmus(FC Soccernet) 5
9-12.Jyrgenson(Eurouniv FC) 5
9-12.Seppam(FC Streetrace) 5

See siis nyyd t2iendatud v2ravkyttide edetabel....siiski veel puudu K2rdla v2ravaautorid Tiigrite m2ngust....kurjad keeled r22givad,et keegi oli seal 4 tykki l66nd....arvan,et see Berkmann,aga enne kui midagi kindlat ei ole ei hakka kah t2iendusi tegema

Kas JLiit paneb mingi auhinna kah parimale v2ravakytile ve.....

egon111
24.08.03, 19:40
Kärdla LM väravalööjad:Berkmann (4) Selks (3) Degtjov (2) Tiigrite mängus.
Nimeta vastu lõi värava Berkmann

max(6)
24.08.03, 23:02
Kõigile teadmiseks (kuigi ma arvan, et enamus on seda juba ise märganud) Õismäe Hum. Gym. platsi yhte nurka on tekkinud suur lohk. :D Ilmselt on seal kanlisatsiooniauk vms. sisse vajunud. Siis ikka juhtige oma mängijate tähelepanu sellele. Muidu võib see kellelegi halva yllatusena tulla. :P

beastie
24.08.03, 23:18
fc tiigrid ja nende esitused see hooaeg ei kannata mingit kriitikat, nagu multifilm..

sprinter
24.08.03, 23:33
Originally posted by beastie

fc tiigrid ja nende esitused see hooaeg ei kannata mingit kriitikat, nagu multifilm..

tiigrite hooaeg on täitsa mõtetu värk

max(6)
24.08.03, 23:36
Kommentaariks FC Nimeta - Kärdla LM mängule ytleks niipalju, et pole kunagi varem näinud kohe mängu algusest nii hästi valmis olnud Nimeta meeskonda.:silm4: Kui varem on tavaliselt ärgatud teisel poolajal siis nyyd näidati paremat mängu esimesel poolajal.

See tulemus tekitas liigas sellise olukorra, et põhimõtteliselt on Nimeta ja Kärdla vahe nyyd 8p.(tegelikult on vahe 5p. aga Nimetal on mängitud yks mäng vähem) Järelikult võib Nimeta varsti pillid kotti panna ja hakata keskenduma järgmisele hooajale:D

Ericc
24.08.03, 23:38
Originally posted by max(6)
Järelikult võib Nimeta varsti pillid kotti panna ja hakata keskenduma järgmisele hooajale:D

pakun et võib juba prawgu järgmisele hooajale keskenduda

max(6)
24.08.03, 23:49
Originally posted by lõvi leo

Järelikult võib Nimeta varsti pillid kotti panna ja hakata keskenduma järgmisele hooajale:D

Njah, siin olen juba kuulnud mitmeid huvitavaid ettepanekuid Nimeta mängijatelt.

Keegi härra Taal pakkus välja, et mängiks mõne mängu nii, et palli võib lyya ainult vasaku jalaga.:D (Meier ja mõned muud härrad muidugi siis paremaga)

PraS
24.08.03, 23:55

Originally posted by lõvi leo

Njah, siin olen juba kuulnud mitmeid huvitavaid ettepanekuid Nimeta mängijatelt.

Keegi härra Taal pakkus välja, et mängiks mõne mängu nii, et palli võib lyya ainult vasaku jalaga.:D (Meier ja mõned muud härrad muidugi siis paremaga)

kui sellist juttu ajad siis tundud kyll Kingi sarnase isikuna!!!!!
Seega on arvata mida ma sust(teist) arvan.

Devil
24.08.03, 23:57
sarnane jah yhe suure vahega, Kink vähemalt oskab mängida :)

max(6)
25.08.03, 00:04
See vasku jala jutt polnud yldse mõeldud mingi solvangu või vastavana mõne teise V Liiga Põhjapiirkonna meeskonna suhtes. Lihtsalt kerge vahepala. Ma olen ypris kindel, et Nimeta võtab kõiki järele jäänud mänge tõsiselt kuna need on väga tähtsad valmistumisel järgmisele hooajale. (ja Ligi peab parima väravakyti tiitli ikka koju tooma;))

ha2
25.08.03, 00:44
epud:doh:

Litmanen37
25.08.03, 10:35

Kõigile teadmiseks (kuigi ma arvan, et enamus on seda juba ise märganud) Õismäe Hum. Gym. platsi yhte nurka on tekkinud suur lohk. :D Ilmselt on seal kanlisatsiooniauk vms. sisse vajunud. Siis ikka juhtige oma mängijate tähelepanu sellele. Muidu võib see kellelegi halva yllatusena tulla. :P

Seda peaksite j2lgima jah...yks K2rdla vend astus sinna juba sisse ja hea,et jalga peese ei keeranud....

Nimeta - Kardla m2ngu kohtunik oli t2ielik udu....vahetevahel tundus,et kuna ta nii v2ike,siis seet6ttu ta ei n2egi......asi algasjuba enne m2ngu,kui ta j6udis kohale u 13.05...kick-off pidi olema 13.00.....ei viitsi siin pikalt kritiseerida......

Nyyd siis sain kokku mitteametliku v2ravakyttide edetabeli:

1.Berkmann(Kardla LM) 14
2-3.Ligi(FC Nimeta) 13
2-3.Grossberg(FC Reaal) 13
4.Roos(FC Reaal) 10
5.Pill(FC Nimeta) 9
6-7.Degtjov(Kardla LM) 8
6-7.Ilomets(FC Reaal) 8
8.Hallang(FC Soccernet) 6
9-13.Selks(Kardla LM) 5
9-13.Saul(FC Reaal) 5
9-13.L6hmus(FC Soccernet) 5
9-13.Jyrgenson(Eurouniv FC) 5
9-13.Seppam(FC Streetrace) 5

ha2
25.08.03, 11:22
Originally posted by Litmanen37

Nimeta - Kardla m2ngu kohtunik oli t2ielik udu....vahetevahel tundus,et kuna ta nii v2ike,siis seet6ttu ta ei n2egi......asi algasjuba enne m2ngu,kui ta j6udis kohale u 13.05...kick-off pidi olema 13.00.....ei viitsi siin pikalt kritiseerida......

Pidin ise teil kohtunik olema aga teatud asjaoludega ytlesin koha ylesse nii, et teile saadeti keegi teine aga kes ei tea .... kas ta oli väike venelane selline, tumeda peaga ? Kui see siis peaks ta tegelt suht normaalne olema endale ka liigat vilistanud aga ainue viga, et liiga kergelt annab kaarte. :õnnelik:

Refieus
25.08.03, 11:49

... põhimõtteliselt on Nimeta ja Kärdla vahe nyyd 8p.(tegelikult on vahe 5p. aga Nimetal on mängitud yks mäng vähem) ...

Mnjah, vaatan, et Nimeta juba arvestanud 3 punniga Striidi vastu:D Ei vaidle vastu selle 3 punni osas, kuid kergelt me neid ei loovuta. Eelmine kord kustusime 62 minutil, kui lõite viigivärava 2-2, loodame, et seekord me suudame midagi välja mõleda kuidas teie elu veidikenegi raskemaks muuta :kaval: :oih:

Kuid jah, edu Nimetale 4.liigas pelamisel, loodan, et suudate sealtki edasi minna:D

PS! Mängige jah vasaku jalaga:)

terav äär
26.08.03, 00:44
jutu järgi on nimeta mingi aasta sats...njah...võibolla kyll aga kui ligi jne lähevad ylikooli ja mina võtan meierilt on predad tagasi siis on neil kyll vesi ahjus

Litmanen37
26.08.03, 01:41

... põhimõtteliselt on Nimeta ja Kärdla vahe nyyd 8p.(tegelikult on vahe 5p. aga Nimetal on mängitud yks mäng vähem) ...

Mnjah, vaatan, et Nimeta juba arvestanud 3 punniga Striidi vastu:D Ei vaidle vastu selle 3 punni osas, kuid kergelt me neid ei loovuta. Eelmine kord kustusime 62 minutil, kui lõite viigivärava 2-2, loodame, et seekord me suudame midagi välja mõleda kuidas teie elu veidikenegi raskemaks muuta :kaval: :oih:

Kuid jah, edu Nimetale 4.liigas pelamisel, loodan, et suudate sealtki edasi minna:D

PS! Mängige jah vasaku jalaga:)

See ei pea olema ju striit.....streetrace yllatanud sydi vastuhakuga sygisvoorus...miks mitte Tiigrid,kellele k6ik klubid viimastes m2ngudes sauna kytnud......kindlasti saavad olema Eurouniv ja Reaal parajad p2hklid....siiski tabeliseis suht hea juba tiitli saavutamiseks on k6ik teed valla....vaid vaja valida see 6ige;)

Eks seda neljanda liiga v2rki n2eb j2rgmine aasta....jutud ju k2ivad et Premier tehakse 10 v6istkonnaliseks.....seega v6idakse kogu liigade v2rk suht sassi keerata..

Originally posted by ha2

Pidin ise teil kohtunik olema aga teatud asjaoludega ytlesin koha ylesse nii, et teile saadeti keegi teine aga kes ei tea .... kas ta oli väike venelane selline, tumeda peaga ? Kui see siis peaks ta tegelt suht normaalne olema endale ka liigat vilistanud aga ainue viga, et liiga kergelt annab kaarte.

Jah seesama....keegi kommenteeris m2ngu ajal kohtuniku kaartide j2gamist....:Mehed,t2na on pokkeri6htu:kaval:

Refieus
26.08.03, 10:25

Eks seda neljanda liiga v2rki n2eb j2rgmine aasta....jutud ju k2ivad et Premier tehakse 10 v6istkonnaliseks.....seega v6idakse kogu liigade v2rk suht sassi keerata..

[

räägi lähemalt, ei tia sellest midagi, veel.. Võetakse I.liigast täiendust ja teisest esimesse jne?

Jaak
26.08.03, 15:25

[

räägi lähemalt, ei tia sellest midagi, veel.. Võetakse I.liigast täiendust ja teisest esimesse jne?

Oleks tõesti huvitav asjast väheke täpsemalt kuulda. Võib-olla viitsivad Soccerneti tegijad liidust väheke infot välja urgitseda?;)

Refieus
26.08.03, 15:47
Niipalju infiks siis, et plaan on selline, kuid see väga roheline. Llõplikult ei ole midagi otsustatud, vbolla ei otsustatagi. Keegi on väikese linnukese välja lasknud ja nüüd paljud nämmutavad sel teemal:P Eks paistab. Pooldaks seda ideed, kuid ei ole piisava tasemega võistkondi Eestis veel nii palju kes suudaksid Meistrikatel normaalsel tasandil mängida, kuid samas oleks ka kogemusi vaja..

Nujaa, see juba käiks teise topicusse..

Litmanen37
29.08.03, 11:39
Synnaip2eva 6nnitlused sulle DEVIL-----vea nyyd soccernet tabelis veelgi k6rgemale

Litmanen37
31.08.03, 12:29
Laup2ev 30. August 2003

kell 12.30

FC Nimeta - Chimaira FC(ENG) 2:3(2:1)

Nimeta v2ravad N22s ja Veski

Litmanen37
02.09.03, 23:22
Teisip2ev 2.September 2003

Tabasalu JK - FC Nimeta 4 - 2(1 - 0)

Nimeta v2ravad: Meier,Pill

2mSööt3mMööda
02.09.03, 23:28

Laup2ev 30. August 2003

kell 12.30

FC Nimeta - Chimaira FC(ENG) 2:3(2:1)

Nimeta v2ravad N22s ja Veski
Mis team see Chimaira Fc on?

eston maravilha
03.09.03, 00:00
tra haridus on ikka väga alla käinud. nagu sa näha võid lühendist meeskonna nime taga on tegu inglise meeskonnaga.

2mSööt3mMööda
03.09.03, 08:42
Originally posted by eston#21

tra haridus on ikka väga alla käinud. nagu sa näha võid lühendist meeskonna nime taga on tegu inglise meeskonnaga.
Krt sellest ma sain ise ka aru aga mida teeb inglise meeskond Eestis?
Eston sa oled ikka eriline täkk igatahes mulle on selline tunne jäänud, et su ego ei mahu siia foorumisse ära.

eston maravilha
03.09.03, 11:30
Originally posted by daywalker

Krt sellest ma sain ise ka aru aga mida teeb inglise meeskond Eestis?
Eston sa oled ikka eriline täkk igatahes mulle on selline tunne jäänud, et su ego ei mahu siia foorumisse ära.

muide päris hästi mahub..

a mida nad siin tegemas käivad - odavat viina joomas ja odavaid naisi sebimas.. vahest mängivad mõne mängu ka. ei ole nad esimesed ja ei jää nad ka viimasteks..

21
04.09.03, 22:09
Originally posted by beastie

Mis teha juhtub, aga kui ei toimu korralikkult trennid siis ei ole ju midagi erilist loota, pool võistkonda ja pool võistkonda mängivad esimest hooaega koos veel eriti siis kui neil on ühiseid trenn olnud vaid ühekäe sõrmede jagu kurb aga nii see on :oih: :viha: :oih: :viha: :oih: :viha: :oih:

beastie
06.09.03, 15:50
mnjah..

egon111
06.09.03, 16:10
Kärdla LM-FC Futu 5:0 (1:0) väravalööjad Berkmann (3) Selks(1) ja Egon Elissaar(1)

sprinter
06.09.03, 22:00
eurouniv vs. tiigrid oli 5-2(4-0)
tiigrite ühe värava lõi penaltist Sven Elenurm
kahjux teise värava autori perekonna nime ma ei tea :( eesnimi aga Alo
märgix veel ühe ime asja et tiigritel oli 17 meest kohal :D

meier11
06.09.03, 22:02
Streetrace ja Nimeta vaheline mäng lõppes tulemusega 5:2 Nimeta kasuks. Väravad lõid Nimetal Ligi (3), Peekmann, Alas

Markko
07.09.03, 12:52
Ma tahtsin selle asjaga uhkustada, et Streetrace on siiamaani kõige rohkem väravaid Nimetale löönd - 4. Ja viimases mängus oleks peaaegu kolm löödud, kahjuks läks penalt mööda. Minu kalkulatsioonide kohaselt väemalt :)

sprinter
07.09.03, 13:06
Originally posted by Markko

Ma tahtsin selle asjaga uhkustada, et Streetrace on siiamaani kõige rohkem väravaid Nimetale löönd - 4. Ja viimases mängus oleks peaaegu kolm löödud, kahjuks läks penalt mööda. Minu kalkulatsioonide kohaselt väemalt :)

praeguse hetgega jah aga reaalil on võimalus mõõduda kuna nad lõid ka esimeses mängus 2 väravat nimetale5-2 oli ju neil seis ja märgiks veel et tiigrid pole ühtegi löönd ülatus missugune :D:D:D:D;) ;);););)

Refieus
07.09.03, 15:14
Originally posted by meier11
Streetrace ja Nimeta vaheline mäng lõppes tulemusega 5:2 Nimeta kasuks. Väravad lõid Nimetal Ligi (3), Peekmann, Alas

Striidi väravad lõid Salm ja Seppam (pennal).

Hea mäng koos paljude võimaluste ja hea vilega:D Kahjuks ei suutnud pendlat ära lüüa mis ehk oleks mängu võinud lisajõudu tuua ja üridada pressida, kuid jah, Nimeta on parem lihtsalt.

r12
07.09.03, 16:12
futu fännid kärdlas olid parimad

-Antz-
08.09.03, 00:08
Eurouniv FC väravad FC Tiigrite vastu lõid:
J.Lõssenko (3), R.Lind ja A.-A.Sarv

Litmanen37
08.09.03, 08:23

Originally posted by meier11

Striidi väravad lõid Salm ja Seppam (pennal).

Hea mäng koos paljude võimaluste ja hea vilega:D Kahjuks ei suutnud pendlat ära lüüa mis ehk oleks mängu võinud lisajõudu tuua ja üridada pressida, kuid jah, Nimeta on parem lihtsalt.

Pendlad m6lemad l2ksid keskele....Striit tundus seekord t6esti tugevam kui eelmine kord...ma arvan,et vastupanu oli isegi tugevaim,mida see hooaeg n2inud oleme,siiski Striidil vastupidavus n6rk....sest l6pus just lasite meil eest minna,nagu eelmine kord...igatahes suured t2nud ja edu teile edaspidi...

PS. Rapla staadion yllatas...v2ga hea plats oli...

Refieus
12.09.03, 12:17
Ennustage mis seisuga lõppeb Reaali-Nimeta mäng?

Raix
12.09.03, 13:18

Ennustage mis seisuga lõppeb Reaali-Nimeta mäng?

kui nüüd tähenärija olla, siis on see tegelt Nimeta kodumäng.. :prill1: ja kunstmurul läheb Reaali vendadel kindlasti üpris raskeks noorte ja tehniliste poiste vastu.. ehk siis lõpptulemus 3:1
ise olen Reaali lahedate seppade poolt, nii et loodame, et eksin! :r66m8:

sprinter
12.09.03, 14:46
nimeta ja reaal hmmm... pakun et 4-2 või sinna lähedale

Litmanen37
12.09.03, 15:08
Ma parem ei hakka pakkuma....igatahes v6in niipalju 6elda,et herr Ligi vb kaasa ei tee(kerge vigastus)...kuid....eks n2is seda peale t2nast treeningut....viimane kord l6i Ligi Reeali v6rku teatavasti 3 kolli

Samas v6iks 2ra mainida,et eelmise vooruga tegi ajalugu Berkmann(K2rdla LM)...teatavasti 5 liiga p6hjapiirkonna rekord v2ravatel66mises kuulus ennist Madis Orumaa(JK Pelgulinna) nimele...nyyd yletas selle Berkmann(l66nud 17)

luuraja
12.09.03, 20:53
Nimeta ja Reaali vahelise kohtumise kohta nii palju, et meil läheb Nimeta vastu raskeks nii või naa, teeb siis nende ründestaar Ligi kaasa või mitte, kuna praeguse seisuga on meil raskusi meeskonna kokku saamisega (paljud meist ju tartlased, kes ei suvatse kahjuks päälinna tulla). Samas olen täiesti kindel, et alla me ei anna ning anname kohaletulnud meestega väärt lahingu.

sprinter
13.09.03, 15:59
Tiigrite ja Soccerneti vaheline mäng lõppes 3-8(3-3)
Tiigrite väravad lõid Uudelt ja 2 tükki (mõlemad penaltist)Päärman
Soccernetie lüi värava Kübar(omavärav)
mängust nii palju et kohtunik oli nagu oma ette maailmas nendest kolmest penast mis mängus olid võib olla üx oli tõesti pena väärt

eelmise mängu eurounivite vastu lõid värava ngu teada penaltist Elenurm ja teise värava aouorix oli Männiksaar

Markko
14.09.03, 18:17
Nimeta - Reaal 15-0 vist oli, Reaal kaheksakesi
Futu - FC SR.org 1-8

U2
14.09.03, 18:18
Fc Futu kaotas koduväljakul fc streetrace.orgile 1-8.Futu värava lõi luik.

V55
14.09.03, 18:25
SR.orgi väravad :

Salm 4
Tarmu 2
Mänd 1
Kogermann 1 ;)

meier11
14.09.03, 19:30
Nimeta- Fc Reaali mäng lõppes tulemusega 14:0 ning väravad lõid Ligi (6), Meier (2), Pärna, Mihkelson, Haasma, Talisoo, Torm ja Tämmo.

-Antz-
14.09.03, 19:35
Nimeta ja Reaali kohtumise vilemehe kommentaar peale mängu:
\"Ühed ei saa mehi kokku ja teised ülbitsevad, mis mõtet sellisel asjal on?\" :oih:

sprinter
14.09.03, 20:58
nimeta ja reaali mängule vist ei ennustand keegi sellist seisu
kas keegi teab liiga parimaid ründajaid ehk värava lööjaid ?
tahax ise ka näha kas meie mehi ka sees on .

Raimo
14.09.03, 21:39
Originally posted by ha2
Pidin ise teil kohtunik olema aga teatud asjaoludega ytlesin koha ylesse nii, et teile saadeti keegi teine aga kes ei tea .... kas ta oli väike venelane selline, tumeda peaga ? Kui see siis peaks ta tegelt suht normaalne olema endale ka liigat vilistanud aga ainue viga, et liiga kergelt annab kaarte. :õnnelik:

Üks sinu kirjeldusele vastav kohtunik (lühikest kasvu tumeda peaga vene poiss) määraski tiigrite - socceri mängus esimesel poolajal kolm penaltit. :D
Aga nagu ütlesid, on ta tegelikult täitsa norm vend. Vähemalt ei karda poiss otsust vastu võtta, nagu mõni udu, kes hakkab otsustaval hetkel põdema.

sprinter
14.09.03, 22:31
Üks sinu kirjeldusele vastav kohtunik (lühikest kasvu tumeda peaga vene poiss) määraski tiigrite - socceri mängus esimesel poolajal kolm penaltit. :D
Aga nagu ütlesid, on ta tegelikult täitsa norm vend. Vähemalt ei karda poiss otsust vastu võtta, nagu mõni udu, kes hakkab otsustaval hetkel põdema.

esimene penalt tiigrite kasux oli nagu weits üle liia ,kuna mul nagu endal läx samm sassi ja soccerneti kaitsja õrnast puudutusest piisas et ma pikali kukux ja soccernetile penalt oli küll mingi ime asja eest antud kuna ainuke kes selles olukorras palli puutus oli tiigrite väravavaht .
ühte sulgu võtis ta ka nii et mina võitlesin kaitsega palli pärast ja vilistas sulu tema arust oli nr.7 sulus kes oli meist oopis taga pool ning vile käis iga natukese aja tagant ,iga väixe puudutuse pärast või mis iganes asja pärast :P :P :D :D ,igatahes loodan et tema enam meie mängu ei vilistax ,nii ei saa ju korralikult mängida :viha:

luuraja
15.09.03, 19:14
Vabandan siiralt FC Reaali nimel FC Nimeta ees, et me ei suutnud pühapäeval neile mingisugust vastupanu osutada, aga jah esimesel poolajal kaheksakesi ja teisel sisuliselt seitsmekesi (üks meist sai 1. poolaja lõpus vigastada) pole liiga liidrite vastu just eriti kerge mängida. Olen täiesti kindel, et kui meil oleks vähemalt kümmegi enam-vähem tervet meest välja panna olnud, oleks mängupilt hoopis teine olnud ja Nimeta oleks võidu nimel ikka tunduvalt rohkem pingutama pidanud. Aga oleksid oleksiteks, kuna nii lihtsalt ei olnud ju.
Respect ka Meierile, kes teise poolaja alguses ütles, et ega nad ei taha Reaalile 15 kolli ka lüüa. Sõnapidaja mees vähemalt. Niisuguseid oleks Eesti riigil rohkem vaja;)

duff_K
15.09.03, 19:16
siukke skoor meenutab eelmise aasta lütseumi saagat!

Litmanen37
16.09.03, 17:53
Originally posted by iir

Nimeta ja Reaali kohtumise vilemehe kommentaar peale mängu:
\"Ühed ei saa mehi kokku ja teised ülbitsevad, mis mõtet sellisel asjal on?\" :oih:

minu arust oli Nimeta suuvärk reaali vastu suht kinni...paar sõnelust oli,aga see oli kõik

Respect ka Reaalile,et nad varem ei lahkunud platsilt,nagu nad mängu ajal mõtlesid

egon111
19.09.03, 09:59
keegi võix kirjutada värava lööjate seisud ....

Sannu
19.09.03, 13:22
Väravalööjad

22. Rauno Ligi (Fc Nimeta Tallinn)
13. Reimo Bergmann (Kärdla Linnameeskond)
12. Grossber (Fc Reaal Tallinn)
9. Riho Pill (Fc Nimeta Tallinn), Erki Hallang (Fc Soccernet Tallinn)
8. Ilomets (Fc Reaal Tallinn)
7. Roos 7 (Fc Reaal Tallinn)
6. Tõnis Lõhmus, Nõu (Fc Soccernet Tallinn), Salm, Seppam (Fc Streetrace.org ), Priit Meier (Fc Nimeta Tallinn)
5. A.-A.Sarv (Euroniv Fc Tallinn)
4. Egon Elissaar, Mario Degtjov (Kärdla Linnameeskond), Kuusmann, Peekmann (Fc Nimeta Tallinn), Vares (Fc Soccernet Tallinn)
3. Plotnik, Liivak, Saul (Fc Reaal Tallinn), Tämmo (Fc Nimeta Tallinn), Mihkel Selks (Kärdla Linnameeskond), M.Lepikult, Tarmu (Fc Streetrace.org), J.Lõssenko (Euroniv Fc Tallinn)
2. Lukk (Fc Reaal Tallinn), Taal, Pärna, Johannes “Tuss” Veski, M.Jürgrnson (Fc Nimeta Tallinn), Taavi Lõhmus (Kärdla Linnameeskond), Martin Mänd, Kogermann (Fc Streetrace.org ), M.Artemjev, R.Jürgenson, A.Averin, Lond (Euroniv Fc Tallinn), Luik (Fc Futu Tallinn), Päärman, Uudelt, Järve (Fc Tiigrid Tallinn)
1. Arm (Fc Reaal Tallinn), Alas, Mihkelson, Talisoo, Torm, Haasmaa, Marek Lahne, Vee, Laiv (Fc Nimeta Tallinn), Kristjan Timuska, Väin, Kibus, Kruus, Uri, Kurnim (Fc Soccernet Tallinn), Sven-Erik Orgmets, German, Rannula (Fc Streetrace.org ), Korp, K.Laus, R.lind (Euroniv Fc Tallinn), Kork, Kannik, Pärtna, Laikask (Fc Futu Tallinn), Org, Elenurm (Fc Tiigrid Tallinn)

:)

:eiei: Tabel ei ole täiuslik kuna puuduvad paljude mängede väravalööjate kohta andmed

Litmanen37
19.09.03, 13:57
panen siia yles varsti väravalööjate TOP 10.....Sannu,Berkmann on löönd 17 väravat

-Antz-
19.09.03, 14:37
Eurouniv FC väravalööjate andmetes on puudujäägid järgnevate mängijate andmetes:

Richard Jürgenson 5
Rain Lond 3
Aivo Averin 3
Andrei Stepanov 1

;)

sprinter
19.09.03, 14:42
veits vigane tabel, tiigrite senised väravalõõjad on sellised :
1 Uudelt 5(Streetrace.org 3 võravat ,Futu 1ja Soccerneti vastu 1)
2 Päärman 3(Soccernet 2 ,Futu 1)
3 Org 3(Eurouniv 1,Futu 1 ,Kärdla LM 1)
4 Elenurm 2(Streetrace.org 1,Eurouniv 1)
5 Järve 2(Reaal 1,Streetrace.org 1)
6 Männiksaar 1(Eurouniv)
7 Zigarev 1(Futu)

Sannu
19.09.03, 15:06
usun et on löönud aga ma ei tea paljude mängude ametliku seisu (s. et kes olid värava löönud)

aga kui tõesti ei meeldi siis tee ise

U2
19.09.03, 16:37
futu Väravalööjad:luik,kannik 3
karik 2
pärtna,tamm,kork,ojasoo 1

Devil
19.09.03, 17:38

veits vigane tabel, tiigrite senised väravalõõjad on sellised :
1 Uudelt 5(Streetrace.org 3 võravat ,Futu 1ja Soccerneti vastu 1)
2 Päärman 3(Soccernet 2 ,Futu 1)

Siuke asi et tiigrid on siiski ise suutnud soccernetile vaid 2 väravat lyya, ja mõlemad olid pennaldest.... Udee meile väravat ei löönud, see oli omavärav, ilma meie kaitsja puuteta oleks see löök mööda läinud, just for the record ;)

indie
19.09.03, 18:31
Kas kohtunik märkis Tiirgi või Soccerneti mängija? Omavärav sedavõrd, et kaitsja vist ei jäänud lihtsalt ette, vaid liikus pallile ette, seega: kogemata, ent otsustav omaalgatuslik vahelesekkumine.

luuraja
19.09.03, 19:15
Reaali väravalööjate edetabel on järgmine:

Grossberg 13
Roos 10
Ilomets 8
Saul 5
Liivak 3
Plotnik 3
Lukk 2
Arm 1

U2
20.09.03, 14:36
fc reaal võitis fc futut 13-0(5-0)Futu mängis u.80 min. kümnekesi.

luuraja
20.09.03, 16:02
FC Reaal - FC Futu 13:0. Väravalööjad minu mäletamist mööda: Ilomets(3), Grossberg(2), Saul(2), Roos, Kütner, Haavik, Aaviksoo, Laanep, Plotnik.

Nüüd saan siis ka aru, mis kohtunikust te siin kogu aeg räägite, ta oli ikka täielik koomik. Suluseisust oli tal täielik oma arusaam. Tema kiituseks võib muidugi ka öelda, et ta tegi mängu jooksul isegi paar õiget otsust ka:D

V55
20.09.03, 16:12
Sr.org 2:5 Kärdla (1:1)

Viimase 10 minutini oli seis 2:2 ,kuid siis võtsid hiidlased oma

Sr.org`i värvad ,

Tarmu
German

eerik999
20.09.03, 20:18
Kärdla poolelt said tabamused kirja Degtjov 2, Selks 2, ja Berkmann.

Refieus
21.09.03, 02:09
Valus kaotus oli see Striidile. Pikalt juhtida ja siis kaotada.. Kuid see selleks, kuda teil VV lood on? On tal midagi väga hullu? Ehmatas esialgu ära küll, esialgu oli naljakas pärast võttis tõsiseks, et äkki surnud?! Eile oli avarii sõbral kus üks osaline surma sai, seetõttu ehmatas ära..

Edu Kärdlale 4.liigas järgmine aasta!:) Küll te sinna saate!

Raimo
21.09.03, 14:13
Käesoleva vooru suurüllatuse sepistas Eurouniv, mängides Nimetaga 3:3 viiki. Esimese poolaja võitsid hundid 3:1.
Nii et huntidele palju õnne!

-Antz-
21.09.03, 14:36
Thx Raimo!
Võitlesime korralikult lõpuni, aga noorte oponentide vastu jäi sellest võiduks natuke väheks- 10 minutit enne lõppu suutsid nad viigistada.
Sellegipoolest oleme me tulemusega ja oma mänguga rahul. Orienteerusime korralikult kaitsele ja suutsime oma võimalused standardolukordadest ära skoorida. Kõlab natuke nagu Eesti kooondise taktika. :P
Liigavõitjate möla kohta on siin enne juba pikalt räägitud, ei olnud erand seegi kord. Kusjuures, nemad teevad alati kõike õigesti ja mängivad absoluutselt puhtalt! Ausõna!
Aga vastased on pahad, kobad, jobud, lollid, idioodid ja tahavad neid ainult katki teha.
Tõestuseks kollased kaardid: kodumeeskond- täpselt null; FC Nimeta- 3.
Kurb. Rets värk see õlleliiga! Mul on siiralt hea meel, et järgmisel aastal nad siit mülkast pääsevad ja eeskujulikke ning meeldivaid 4. liiga kohtumisi pidada saavad! :P
Värava autorid Eurouniv FC poolt: J.Lõssenko aka jyriöö (2) ja A.Averin aka aiFo ! ;)
:õlu::õlu:

P.S. Kohtunik oli tasemel. Õlleliigas polegi nii korralikku vilepartiid tükil ajal näinud!
Nimeta vaidleb sellele muidugi vastu, aga see ei muuda tegelikult midagi! Peace!

Palju õnne FC Nimetale Põhja piirkonna võidu puhul! :õlu:

jyriöö
21.09.03, 14:47
Ära ole tagasihoidlik, Antz. Esimene meie koll tuli mängust ;). Kusjuures kõik Eurounivi väravad löödi peaga. Nimeta tehnikakunnid olid vist unustanud, et lisaks jalale võib ka pead kasutada :P . Teine poolaeg meenutas juba Ubakivi aegset Eesti koondist, aga õnneks pidasime vastu.
PS. Õnnitlused Nimetale liigavõidu puhul.

udupoolik
21.09.03, 15:34
yheks viigi põhjuseks võis olla ka see, et nimetal polnud just kõige õigem mees väravas :õnnelik:

Devil
21.09.03, 16:42
Originally posted by udupoolik

yheks viigi põhjuseks võis olla ka see, et nimetal polnud just kõige õigem mees väravas :õnnelik: See on teie viga, mitte Eurounivi, tee endale see selgeks. Capiche

udupoolik
21.09.03, 17:02

Originally posted by udupoolik

yheks viigi põhjuseks võis olla ka see, et nimetal polnud just kõige õigem mees väravas :õnnelik: See on teie viga, mitte Eurounivi, tee endale see selgeks. Capiche

kes on meie? mind on ainult yks, tee endale see selgeks, ok

Devil
21.09.03, 17:08
ok tegin endale selgeks ... see ei olnud teie vaid Nimeta viga ... happy?

aga kas sa tead, et on võimalik sinusuguste härrade kohta öelda Teie

aga nuh tõesti ei koti kas oli õige mees väravas või vale... pole mainimist väärt

Raimo
21.09.03, 17:21
ok tegin endale selgeks ... see ei olnud teie vaid Nimeta viga ... happy?
aga kas sa tead, et on võimalik sinusuguste härrade kohta öelda Teie
aga nuh tõesti ei koti kas oli õige mees väravas või vale... pole mainimist väärt

Ühinen antzu ja jyriööga ning soovin FC Nimetale õnne liigavõidu puhul. Loodetavasti jääte neljandasse püsima.

meier11
21.09.03, 20:17
Nimeta väravad lõid Peekmann 2 ning Ligi. Mängust veel niipalju, et see oli kindlalt selle hooaja meie kõige kehvem mäng, puudus mängueelne motivatsioon mille vastased alguses kiiresti ära kasutasid. Kolm meile peaga löödud väravat annab mõtlemisainet, kuid enam pole midagi teha.
Järgmine hooaeg läheb neljandas liigas kindlasti raskemaks, kui see aasta oli. Loodame parimat, kuid eks tulevik näitab. Suured tänud ka õnnitluste eest !!!!

PS- See hooaeg tuleb ju ka lõpuni veel mängida, alles siis võib loorberitel mõneks ajaks puhkama jääda.

U2
21.09.03, 20:29
Õnnesoovid Nimetale liiga võidu puhul.Pange 4 liiga ka kinni;)

Silver
21.09.03, 21:51
Nimeta keep it up! Ükejärgmisel kolmandesse? :) Igaljuhul edu ja õnne, sest seda läheb uuel hooajal kindlasti küllaga vaja :põnn:

sprinter
21.09.03, 23:33
head õnne Nimetale ka siis minu poolt ,loodame et järgmine hooaeg läheb ka teil sama hästi ku see hooaeg ja jõuaxite ikka 3. liigasse ka .
mis puutub tiigritesse on see et järgmine hooaeg vist meid ei ole :( aga see kõik selgub lähitulevikus ,plaane veel tehaxe ja ise loodan et ikka järgmine hooaeg ka mängida saax :doh:
küsimus veel selle hooaja kohta kes saavad peale nimeta veel edasi ???????:D:D:D:D:D:D

ek
22.09.03, 10:34
Praegust 4. liiga põhja nimekirja vaadates ja see hooaeg edasisaajatega arvestades tundub isegi väga tõenäoline et Nimeta peale järgmist hooaega juba 3´s jätkab. Nimetal on vaja vähem rääkida, rohkem joosta ning julgelt mängida :p - aga et ka neid Mineviku saatus tabab ma küll ei usu :D

Litmanen37
22.09.03, 12:54
Originally posted by iir

P.S. Kohtunik oli tasemel. Õlleliigas polegi nii korralikku vilepartiid tükil ajal näinud!
Nimeta vaidleb sellele muidugi vastu, aga see ei muuda tegelikult midagi! Peace!

Kohtunik oli jah vägagi tasemel.Mängu jooksul tuli vaid yks kala sisse...kui mees jättis Ligi värava lugemata.Selgelt polnud mees sulus.

klassivanem
24.09.03, 12:42
:üllatus: Eurounivi viik oli tõesti üllatus. Palju õnne neile selle puhul :)
:õlu: Järgmised õnnesoovid lähevad Nimetale võidu puhul !!!

põnevusega jään ootama 2-4 koha jagamist :kaval:

jyriöö
24.09.03, 12:56
Kui üllatusi kahe viimase vooru jooksul ei tule, peaks pilt selge olema ja kohad jäävad nii, nagu hetkel. Aga nagu näitas Eurohuntide viimane mäng, pole miski välistatud. Igatahes enne, kui pole kadunud viimane teoreetiline võimalus ülespoole tõusta, meie püssi põõsasse ei viska :).

Devil
24.09.03, 13:02
ka FC Soccernetil on omad võimalused ylespoole 5 kohast tõusta, aga raske saab olema.

indie
24.09.03, 15:39

ka FC Soccernetil on omad võimalused ylespoole 5 kohast tõusta, aga raske saab olema. Ei saa olema mitte raske, vaid imeline tuhkatriinulugu.

näx
24.09.03, 16:45
Tere! Tahaks vastuvaielda ,et Nimeta võistkonnal tuleb kerge jalutuskäik 4-s , sest on kuulda sahinaid ,et ka Kärdla linnameeskond ühineb 3-s liigas võistleva Emmastega(mis arvatavasti läheb laiali) ja selle tulemusena saab tublisti täiendust.(4 eks-mängijat Hiiu Kalurist jne). Arvan ,et Kärdla teeb kõik ,mis tema võimuses, et takistada Nimeta võistkonda, nende mängud olid juba sellel aastal huvitavad ja võrdsed ,loodame ,et järgmiselgi!! Kuigi enne peab Kärdla jõudma 4-sse liigasse, igatahes on poisid tublid olnud ,arvestades oma vanust,jõudu edaspidiseks!!

Devil
24.09.03, 18:03
mis selle vanusega ?

duff_K
24.09.03, 19:10
eee aga ma arvan et äkki 4 liigas läheb Kärdla läände ja Nimeta põhja.....kui peaks nii olema siis usun et Nimeta võib ka põhjas möllu teha ja esimeseks tulla aga kui peaks miski pärast Nimeta idasse sattuma siis läheb neil hulga raskemaks ja vaevalt nad sealt esimese hooajaga edasi saaks!....aga eks elu näitab

Litmanen37
25.09.03, 13:55
vaidlusta palju sa j6uad,aga enne uue hooaja algust ei tea keegi,mis toimuma hakkab...kas liigad laiendatakse v6i mitte ja mis yldse toimub...

Igatahes Nimetaga on soovinud yhineda Tabasalu...teha mingi duublite systeem,kuid eks ka seda aeg n2itab....eesk2tt on vaja elada yle kylm talv

ja ega Nimetagi talvel k2ed rypes istu....meeskond ootab veelgi t2iendusi,v6imalik on isegi m6ne esiliiga venna liitumine.Lisaks on huvi n2idanud yles yks Meistriliiga parimaid v2ravakytte meile treeneritoolile tulemiseks.

Mis aga K2rdlasse ja Emmastesse puutub,siis ma kipun arvama samuti,et K2rdla pannakse L22nde...ja kui nad isegi peaksid p6hjas j2tkama,siis eks nad seal tabeli eesotsas nii v6i teisiti ole.Kuid ma ei usu,et Emmaste selle hooaja parim ryndaja Koppel K2rdlaga liituma peaks..kuigi ma ei anna pead....teatavasti mees 6pib EBS Ylikoolis ja teda ootaks seal klubis p2ris korralik stipendium....

Palju edu K2rdlale tuleval hooajal igaljuhul...

näx
26.09.03, 02:06
Jah, Koppel oli üks kindlamaid minejaid Kärdla võistkonda, ja arvan et Koppelit nüüd rahamure küll ei vaeva, seda probleemi ei tohiks olla.Aga ,et EBS-i võistkonda minna ,siis ega tal seal nüüd parem mängida ei oleks ,olen mänginud nende vastu ja arvan ,et Koppel mänib meelsamini Kärdla all. See selleks, muide Nimetalegi edu ja õige tähelepanek on see ,et aravtavasti on Kärdla jah Läänes ,isegi ei saa aru ,miks nad Põhjas on ,aravn ,et läänes veel lihtsam kui Põhjas!

luuraja
27.09.03, 15:38
FC Reaal võitis koduväljakul üsna ebatavalise koosseisuga põnevusmängus Kärdla Linnameeskonda 4:2. Kõik Reaali väravad lõi Grossberg, üks ilusam kui teine. Samas suutis Kärdla nr 11 järjekindlalt väga häid võimalusi ära sittuda (vabandust väljenduse pärast). Nüüd on meil isegi veel võimalus Kärdlast mööda minna, selleks peame me aga Streetrace\'i võitma ja Kärdla Eurounivile kaotama.

Ka minu poolt siis vist juba veidi hilineneud õnnesoovid Nimetale liigavõidu puhul, Te tõesti olite sellel hooajal meie alagrupis kõige tugevemad.

Raix
27.09.03, 17:39

FC Reaal võitis koduväljakul üsna ebatavalise koosseisuga põnevusmängus Kärdla Linnameeskonda 4:2. Kõik Reaali väravad lõi Grossberg, üks ilusam kui teine. Samas suutis Kärdla nr 11 järjekindlalt väga häid võimalusi ära sittuda (vabandust väljenduse pärast).

Päris hea mäng oli!! :silm4:
Palli valdas kindlasti rohkem Kärdla, eriti veel esimene poolaeg.. Neil oli ka rohkem võimalusi ja ma ei liialda kui ütlen, et vähemalt kümme! Esimese värava said pendlast (platsiäärest küll aru ei saanud, et miks see anti), teine tuli tänu kaitse eksimusele, nr. 11 suutis lõpuks skoorida..
Grossberg tegi head tööd ning väravad läksid järjest ilusamaks, eriti head olid kaks viimast: esimene u 35 meetrilt ja teine vasakult karistusala äärest, mõlemad olid pea copy/paste - ilusad tõsted üle väravavahi!! :r66m9:
See mäng oli parim näide sellest, et kui ise ei löö, lüüakse sulle!! :r66m8:

chuksi
28.09.03, 14:29
Täna Õismäel mängisid FC Futu ja FC Eurouniv. Eurouniv võitis 5-4, poolajal juhtis Futu 4-2. Futu väravad lõid Luik(2 tk), Kald ning oli ka üks omavärav Eurounivil. Kahju, et lõpus käest ära läks ning kaotus tuli. Siiamaani vist kõige lähem mäng võidule.

sprinter
28.09.03, 15:21

ka FC Soccernetil on omad võimalused ylespoole 5 kohast tõusta, aga raske saab olema.

aga nüüd need võimalused kadusid FC Soccerneti kohaks jaab kas 6 või 5

Raimo
28.09.03, 16:48

aga nüüd need võimalused kadusid FC Soccerneti kohaks jaab kas 6 või 5

Nimeta - Soccernet 2:3 (0:2)
Soccerneti väravad: Pildre (2), Nõu

Kommentaariks: hea, et Nimeta võitis liiga ja pääseb sellest seltskonnast, kuhu nad ei kuulu, minema.

sprinter
28.09.03, 17:00
ups minu eksimus väiksed võimalused on veel jäänud Soccernetil loodame et nad siis ka 4 koha kätte saavad
Nimeta sai siis oma esimese kaotuse

ek
28.09.03, 17:20
5. liigas saab ikka igasugust komöödiat nähtud ( ja ka tehtud :P) aga seda millega Futu Eurounivi vastu hakkama sai, näeb üliharva.
Kohtuniku kerge toetus oli teil ju olemas, samuti olid võimalused ise väravaid lüüa aga ma ei saa aru mida teie proovisite saavutada?? :doh:

Hunt
28.09.03, 17:51
kahjux ei oska öelda mida üritasime! Loodetavasti järgmisel aastal tuleb mäng juba paremini välja! Kahjux esimesel aastal ei läinud mäng kuidagi. Järgmisel aastal kindlasti uuesti ja paremini!:kaval:

aiFo
28.09.03, 22:02
Originally posted by chuksi

Täna Õismäel mängisid FC Futu ja FC Eurouniv. Eurouniv võitis 5-4, poolajal juhtis Futu 4-2. Futu väravad lõid Luik(2 tk), Kald ning oli ka üks omavärav Eurounivil. Kahju, et lõpus käest ära läks ning kaotus tuli. Siiamaani vist kõige lähem mäng võidule.

oioioioioioioioioi!!!!

hundid! mis siis nyyd lahti on?!:oih:

piisab mul natukene ära käia kui teil m6ni 6nnetus juhtub;)

aiFo.

jyriöö
28.09.03, 22:28
Hundid tegid asja enda jaoks põnevaks, Aifo ;). Ühesõnaga - katastroof. Eriti esimene poolaega. Kunstmurule ei saanud kuidagi pihta üle pika aja ja tõsised nö lambiväravad lasime endale sisse. Õnneks tuli võit siiski ära lõpuks.
Eurouniv FC väravad: J. Lõssenko aka jyriöö, R. Jürgenson, R. Lind (penalt) aka Raix, A.-A. Sarv aka Antz aka iir, R. Lond. Ja Soccerneti härrad - ärge nüüd liigselt eufooriasse sattuge, 4. koht on teil ikkagi käeulatusest väljas. Nimelt EESTI JALGPALLI MEISTRI- JA KARIKAVÕISTLUSTE JUHEND sätestab:

11.6 Meistriliiga ülejäänud kohtade, samuti kõikide teiste liigade kõikide kohtade paremusjärjestuse määramisel võrdsete punktide korral arvestatakse:

1. väiksemat antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arvu turniiritabelis;
2. suuremat võitude arvu;
3. omavaheliste mängude punkte;
4. omavaheliste mängude väravate vahet;
5. üldist väravate vahet;
6. suuremat löödud väravate arvu

Kuna loobumiskaotuseid pole kummalgi ja võitude arv on võrdne juhul, kui Soccernet võidab Futut ja Eurohundid kaotavad Kärdlale (mida loomulikult ei juhtu ;)), siis omavaheliste mängude punktide arvestamisel on paremus Eurouniv FC-l. Nii et enne, kui uudist portaali kirjutate, kontrollige, kuidas asi on ;)

aiFo
28.09.03, 22:33
Originally posted by jyriöö

kui Soccernet võidab Futut ja Eurohundid kaotavad Kärdlale

täiesti m6istmatu ja vastuv6etamatu kombinatsioon minu poolt...:doh:

Raimo
28.09.03, 22:44
Ja Soccerneti härrad - ärge nüüd liigselt eufooriasse sattuge, 4. koht on teil ikkagi käeulatusest väljas. Nimelt EESTI JALGPALLI MEISTRI- JA KARIKAVÕISTLUSTE JUHEND sätestab:
11.6 Meistriliiga ülejäänud kohtade, samuti kõikide teiste liigade kõikide kohtade paremusjärjestuse määramisel võrdsete punktide korral arvestatakse:
1. väiksemat antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arvu turniiritabelis;

Jah, nii tõesti on, et Socceril kahjuks puuduvad võimalused 5. kohast kõrgemale jõuda.

Kuna loobumiskaotuseid pole kummalgi ja võitude arv on võrdne juhul, kui Soccernet võidab Futut ja Eurohundid kaotavad Kärdlale, siis omavaheliste mängude punktide arvestamisel on paremus Eurouniv FC-l. Nii et enne, kui uudist portaali kirjutate, kontrollige, kuidas asi on ;)

Strateegia on õige :D

sprinter
28.09.03, 23:44

sry minu viga ma millegi pärast arvasin et 5 punkt on kolmandast punktist ees ,vahest ikka juhtub mul on üldse viimasel ajal kõik sassis ei tea ms viga on:oih: :oih: :deemon:

Devil
29.09.03, 01:24

Ja Soccerneti härrad - ärge nüüd liigselt eufooriasse sattuge, 4. koht on teil ikkagi käeulatusest väljas.

Nii et enne, kui uudist portaali kirjutate, kontrollige, kuidas asi on ;)

Keegi ei satugi liigselt eufooriasse,eriti mingi 4 koha pärast.

Uudis pigem õige kui vale, seal on kirjutatud, et peame lootma eurounivi ebaedule - ehk te saate ntx kärdla vastu loobumiskaotuse ;) ja siis oleme ju neljandad, juhul kui futut võidaksime :P.
Tegelt jah, pea 100% tõenäosusega te loobumiskaotust ei saa, tulemuseks muidu pakuks viiki. Võrdsed vastased, imho

Enivei ... FCS on siiski parim klubi V põhjas, teised lakkuge pe... :õnnelik:.

Edson
29.09.03, 10:10

EESTI JALGPALLI MEISTRI- JA KARIKAVÕISTLUSTE JUHEND sätestab:

Kas p.1 on mõeldud:
a) Võistkonna enda antud loobumiskaotusi?
b) Võistkonnale antud (teiste võistkondade poolt) loobumiskaotusi nö lihsalt teenitud punkte?

jyriöö
29.09.03, 11:48
Loogiliselt võttes peaks ikka a) variant olema.

Litmanen37
29.09.03, 13:15
Soccerneti teise l6i siiski Veski omale

Litmanen37
29.09.03, 13:17

Kommentaariks: hea, et Nimeta võitis liiga ja pääseb sellest seltskonnast, kuhu nad ei kuulu, minema.

Milline on see seltskond kuhu me ei kuulu

Devil
29.09.03, 13:31

Soccerneti teise l6i siiski Veski omale et nagupuutus palli hetk enne seda kui see väravajoone yletas, et omavärava autoriks saada ?

Litmanen37
29.09.03, 14:35
et nagu lõi tema peaga palli väravasse

Devil
29.09.03, 15:16

et nagu lõi tema peaga palli väravasse ok, täname info eest, ei näind nii täpselt ise

Madman
29.09.03, 16:07

et nagu lõi tema peaga palli väravasse

Et milline mees see Veski seal situatsioonis oli ja millal ta veel oma pea kuskile vahele pista sai? Keegi ehk seletaks ära! Endal oli tol hetkel veel tähekesed silmade ees kui pall värvani jõudis, aga kokkupõrke hetkel olin mina see, kes palli puutus!

duff_K
29.09.03, 18:07
ka mulle tundus et soccerneti sündaja lükkas peaga sisse mitte veski....kuna veski jooksis kuskilt külje pealt üldse või kudas

Devil
29.09.03, 18:39
2 yhe vastu, nii et siiski soccerneti ryndaja lõi värava ... otsustatud ;) m.o.t.t.

Markko
29.09.03, 18:52
Ma vaidleks vastu

Devil
29.09.03, 18:57
Originally posted by Markko

Ma vaidleks vastu Kedagi ei huvita sinu arvamus :õnnelik:

luuraja
29.09.03, 19:16
Ma leidsin ühe asja, milles Futu praegu meie alagrupis esikohal on. Nimelt on nende mängudes löödud kõige rohkem väravaid, tervelt 99, järgneb Reaal 98 väravaga ja liigavõitjad on selles tabelis platseerunud kolmandaks (86 väravat). Futu on muidugi ka kõige rohkem väravaid sisse lasknud, aga see pole vist enam nii tähelepanuväärne saavutus.

Jõudu kõigile siis viimaseks vooruks. 2.-4. koha peale läheb veel madinaks. Meil (Reaalil) on veel kõik need kohad võimalikud, teistel enam õnneks või kahjuks mitte.

U2
29.09.03, 19:52
Kas keegi oskab öelda midagi kaartide kohta?Kes neid kõige rohkem on saanud??

luuraja
29.09.03, 20:31
Originally posted by Rui Costa

Enne selle (möödunud) nädalavahetuse mänge on ka selles osas selgel juhtpositsioonil Nimeta 16 kollase kaardiga, teisel kohal oleme kahjuks meie 8 ja kolmandad Tiigrid 6 kaardiga. Kõige vähem kaarte on seni Soccernetil, nimelt 2. Eurounivil, Streetrace\'l ja Kärdlal on 3 ja Futul 5 kaarti. Need on aga ainult esialgsed ametlikud andmed ja mitte lõplikud.

Raimo
29.09.03, 21:43
Enne selle (möödunud) nädalavahetuse mänge on ka selles osas selgel juhtpositsioonil Nimeta 16 kollase kaardiga, teisel kohal oleme kahjuks meie 8 ja kolmandad Tiigrid 6 kaardiga. Kõige vähem kaarte on seni Soccernetil, nimelt 2. Eurounivil, Streetrace\'l ja Kärdlal on 3 ja Futul 5 kaarti. Need on aga ainult esialgsed ametlikud andmed ja mitte lõplikud.

Litmanen, see ongi vastus sinu küsimusele - viiendas liigas tuntakse rõõmu jalgpallist kui toredast mängust (eriti veel siis, kui sellise mõttega platsile mittetulevaid vastaseid võidetakse), mitte aga ebasportliku käitumise ehk pideva mölisemise, kätega vehkimise ja staaritsemise üle.
Kusjuures selliste väljendite eest, mida mõned teismelised nimeta-socceri mängus kasutasid ja mille tähendusest neil aimugi pole, andnuks iga pädevam kohtunik veel paar kollast sinu ebasportliku vea eest saadud kaardile lisaks.
Väike soovitus: teil on aeg ennast kokku võtta ja keskenduda oma mängule, mitte aga kohtuniku, vastaste ja meeskonnakaaslaste sõimamisele. Seda on lihtsalt rõve jälgida.
Kümnes järgmises mängus võidaksite te Soccernetti ilmselt piisavalt kindlalt, sest ehk võtavad mõned teie staarid asja siis tõsisemalt, kuid õnneks sellist võimalust enam ei tule.
Edu neljandas liigas.

-Antz-
29.09.03, 22:30

Aga kuidas on lood punaste kaartidega? Null?

Milline on see seltskond kuhu me ei kuulu

Mis sa ise arvad? Kui sa ise nii palju mõelda ei oska, siis on küsimus muidugi põhjendatud! Kas sa mingit erinevust teie staarteami ja ülejäänute vahel märkasid sel hooajal? Peale selle, et \"Need jobud ei oska ju üldse jalgpalli mängida\"- tsitaat viimasest mängust Soccerneti vastu. Samasuguse mentaliteediga läbisite enamus mänge.
Kari ennasttäis noori, edu 4. liigas! Ma usun et Piraaja tahaks küll teiega juba mängida. Kui neid väikeseid puuteid õlleliigas saatis selline häda ja hala, mis siis aste kõrgemal ja vähe mehisemas seltskonnas toimuma hakkab?

Devil
29.09.03, 22:46
mu arust on soccernetil, rohkem kui 2 kollast, aga ma võin samas eksida, endal õnneks ei ole, seehooaegõnnestunud kaarti saada. Kuigi kaugel pole kaart olnud :P.

aga jah statistika kohta niipalju veel, et FC Soccernet teeb oma tavapärast tugevat sygispoolt, ainuke kaotus on tulnud FCRilt(neid me polegi liigamängus võita suutnud) 3võitu, 2 viiki 1 kaotus, ja loodetavasti 4 võit kah tulekul ;).

Eelmine hooaeg olime teatavasti peale kevadringi 4 punkti peal, kuid lõpetasime 16ga ;), tulevane aasta yritame mootorit juba kevadel tööle saada :õnnelik:

luuraja
29.09.03, 23:44

mu arust on soccernetil, rohkem kui 2 kollast, aga ma võin samas eksida, endal õnneks ei ole, seehooaegõnnestunud kaarti saada. Kuigi kaugel pole kaart olnud :P.

Tegelike andmete kohta mul informatsioon puudub, need on ainult ametlikud.

Litmanen37
30.09.03, 13:27
jah Raimo ja iir..........teie olete ju inglid

Kas Grossberg mitte ei saanud kevadvoorus punast

13
30.09.03, 14:19
/me irvitab....

Nimeta pannakse 4 liigas kiiresti paika:P

luuraja
30.09.03, 14:43

Seda nüüd küll jah, aga ametlikult see kirja ei läinud. Võib-olla on veel teistelgi tegelikult punaseid, aga ametlikult pole meie alagrupis neid veel ühtegi olnud.

Devil
30.09.03, 14:56

Seda nüüd küll jah, aga ametlikult see kirja ei läinud. Võib-olla on veel teistelgi tegelikult punaseid, aga ametlikult pole meie alagrupis neid veel ühtegi olnud.

Ei läind jah ;) ja see, et ametlikult punaseid pole olnud, on õlleliigale vägagi kohane :õlu:

Raimo
30.09.03, 15:23
jah Raimo ja iir..........teie olete ju inglid

Kui su loogika ütleb, et kuna Grossberg sai (mitteametliku) punase kaardi ja seega on Reaal Nimetaga võrreldes jõhkram ja vastikum tiim, siis ei näe mõtet rohkem asja seletada.

Aga arvan, et nii rumal sa siiski pole ja saad aru küll, et nii mõnigi kollase kaardi toov situatsioon on hullem kui mõni viga, mis toob reeglitega automaatselt punase kaardi.
Toon ka konkreetse näite: kumb on viiendas liigas hullem - kas see, kui üks mängija paneb sihilikult ja äärmiselt ebasportlikult vastasmängijale jala taha (tead küll, mida silmas pean) või see, kui kaitsemängija on väravajoonel ning \"kinnise\" käega takistab pallil väravasse minemast? Ilmselt nõustuvad kõik, et mõttetu viga vastase suhtes on viiendas liigas, mille eesmärgist eelmises postituses rääkisin (rõõm mängimisest) rumalam ja vastikum, kuid reeglite järgi kaasneb hoopis teise juhtumiga karmim karistus - punane kaart.
Ehk tahan öelda: ka siis, kui Nimeta faktiliselt ei \"triumfeerikski\" kollaste kaartide kuningana, siis sellise suhtumisega, mida praegu teie mängijad vastaste (ja ka oma meeskonnakaaslaste) suhtes näitavad, oleks meeskonna maine ikkagi madal.
Loodan, et mõistate ka ise, et selliselt jätkates leiate endale ka neljandas liigas ainult vaenlasi ning kui te seda ei soovi, teete vastavad järeldused.

17
30.09.03, 16:34
Kas keegi ei saaks tabeliseisu avaldada?:doh:

Undi
30.09.03, 16:40
Originally posted by Roberto Carlos

Avage silmad, noormees:doh:
http://www.soccernet.ee/tulemused.php?id=EST2003_5_1

17
30.09.03, 16:50
Originally posted by Undi

Originally posted by Roberto Carlos

Avage silmad, noormees:doh:
http://www.soccernet.ee/tulemused.php?id=EST2003_5_1

Tänan:)

sprinter
30.09.03, 19:04
lisax veel seda et ka mina olex kevadringis ühe punase kaardi saand kui ma väravajoonel käe kogematta ette panin ,aga kuna pall läx väravasse ei saand ma kaarti :P :P :P :P :P

eston maravilha
30.09.03, 20:51
nõrk kohtunik, punase oleks pidanud ikka saama

terav äär
30.09.03, 21:10
Mis sa ise arvad? Kui sa ise nii palju mõelda ei oska, siis on küsimus muidugi põhjendatud! Kas sa mingit erinevust teie staarteami ja ülejäänute vahel märkasid sel hooajal? Peale selle, et \"Need jobud ei oska ju üldse jalgpalli mängida\"- tsitaat viimasest mängust Soccerneti vastu. Samasuguse mentaliteediga läbisite enamus mänge.
Kari ennasttäis noori, edu 4. liigas! Ma usun et Piraaja tahaks küll teiega juba mängida. Kui neid väikeseid puuteid õlleliigas saatis selline häda ja hala, mis siis aste kõrgemal ja vähe mehisemas seltskonnas toimuma hakkab?

sinu jutust järeldan ma seda et sa pole kunagi kõrgemas liigas ise jalga proovinudki. asi selles et kõrgemates liigades on mäng palju puhtam kui madalamates. on ju loogiline et kui pallile pihta ei saa siis äkki vastase jalale ikka

aiFo
30.09.03, 21:19
Originally posted by terav äär

sinu jutust järeldan ma seda et sa pole kunagi kõrgemas liigas ise jalga proovinudki. asi selles et kõrgemates liigades on mäng palju puhtam kui madalamates. on ju loogiline et kui pallile pihta ei saa siis äkki vastase jalale ikka

sinu jutust järeldan ma, et pole nimetat mängimas näinud v6i mängid ise nimetas...

point ei ole niiv6rd kellegi mänguoskused, vaid yleyldine suhtumine-suhtlemine palliplatsil...

-Antz-
30.09.03, 21:24

Sa järelda, mida sa tahad... Rõhk oli vingumisel, mitte kossitagumisel...

ha2
30.09.03, 21:54
nutavad need kes ei oska mängida :) need kes staarid ei pea vinguma..:kaval:

eston maravilha
30.09.03, 22:31
Originally posted by ha2

nutavad need kes ei oska mängida :) need kes staarid ei pea vinguma..:kaval:

pigem on 5ndas liigas just vastupidi

terav äär
30.09.03, 22:47
sinu jutust järeldan ma, et pole nimetat mängimas näinud v6i mängid ise nimetas...

point ei ole niiv6rd kellegi mänguoskused, vaid yleyldine suhtumine-suhtlemine palliplatsil...

ma olen nimetat mängimas näinud enamus mänge aga ei mängi selles võistkonnas

sell8
30.09.03, 23:13
Oh really??

Devil
01.10.03, 00:10

Kahtlen väga sygavalt, et neist keegi on Meistriliigas mänginud, seda võib ainukeseks kõrgemaks liigaks kutsuda eestis. II, III, IV on ikke jõhkramad, kui meie õlleliigake, ning nendes pole midagi erilist.

U2
01.10.03, 16:06
Viimane voor on üpriski pingeline.Esikoht on muidugi selgunud aga 2,3,4 kohtadele on veel palju kandidaate.Sooviks kõikdele meeskondadele jõudu ja tänaks põneva hooaja eest!

kqjanno
02.10.03, 22:02
kuulge keegi võiks öelda kes ja kui vana on kõige noorem väravavaht 5 liigas üldse?:oih:

hugen
02.10.03, 22:06
pakun et vägagi noor

kqjanno
02.10.03, 22:12
nu palju vanust umb?Ma ise 14 , aga ma ei saa veel liigas mängida

hugen
02.10.03, 22:15
et liigas mängida, loe ejl

Markko
02.10.03, 22:43
Mina olen 17 egastaes :P ejl\'i ei ole lugenud, misse on üldse :D

U2
02.10.03, 23:00
EJL liidu reeglite järgi on eesti meistriliiga piir 16,alla selle saab osaleda noorteklassi võistlustel

magicm
03.10.03, 20:19
16 on piir ja Kärdla LM väravavaht täpselt nii vana ongi :)

U2
04.10.03, 14:55
Tiigrid kaotasid rannavärava staadionil nimetale 1-7.Asjaosalised kommenteerige.

-Antz-
04.10.03, 15:52
Eurouniv FC võitis Rannavärava staadionil Kärdla LM-i 3:1 (0:1)
Väravad: A.-A. Sarv aka iir aka Antz, J. Lõssenko aka jyriöö ja A. Averin aka aiFo! ;)
:õlu:

V55
04.10.03, 18:22
SR.org `i ja reaali kohtumine jäi viiki 1:1 , SR värava autor Mänd.
Kohtunik oli mingi täielik :oih: Kohtunik suutis kuidagi välja võluda 2 punast ning trobikond kollaseid. Õnneks kaardid mängu käiku ei iseloomusta :)

sprinter
04.10.03, 18:29

Tiigrid kaotasid rannavärava staadionil nimetale 1-7.Asjaosalised kommenteerige.

ega siin kommenteerida polegi Tiigrid alustasid 8 mehega siis 20 minta hiljem tuli 9 mees ja teisex poolajax 10 mees :(:(:(poolaeg 0-5 ja Tiigrite ainsa värava lõi Elenurm penaltist mainix veel seda et tiigrite oli teisel poolajal üx vigane mees ka platsil kes joosta ee saand eriti

luuraja
04.10.03, 18:29
FC Reaal ja FC Streetrace.org mängisid Rannaväraval viiki 1:1. Reaali värava lõi Saul. Ausalt öeldes oli päris jõhker mäng koos kahe punase kaardiga (mõlemal üks). Kui nüüd päris aus olla, siis kumbki olukord nüüd punast väärt ei olnud, aga kohtunikuks oli ju meie kõigi sõber väike ahvipoiss, nii et paremat polnudki ju loota.

Hooaja alguses poleks küll uskunud, et asi lõpuks nii põnevaks kätte ära läheb, kuna meie mängu lõpuvileni polnud veel selge, kas me tuleme liigas teiseks, kolmandaks või neljandaks. Lõpuks siis kolmas koht.

Tänan kõiki meeskondi väga põneva hooaja eest!

beastie
04.10.03, 18:33
mis siis tiigritest edasi saab peale sellist hooaega?

Refieus
04.10.03, 18:35
Jah, Reaal suutis viigivärava välja võluda peale 20 jõhkrutsemist + mööda löödud pennal, kuid see selleks. Mängu tegi ära kohtunik:D Reaali punane oleks hea tahtmise juures olnud kollast väärt, teine tuli sõimamisest. Salmi kukkumine karistusalas, kus vennal küünarnukist käsi tagurpidi nõksatas ja valudes maha jäi lebama ja kollase sai selle eest oli nüüd küll hr kohtuniku kõige suurem prohmakas. Mängiti palli ja viga seal ei olnud, lihtsalt mees kukkus käe peale valesti. Selle eest kollane saada? IRW. Nu veel seegi, kus lahtist palli mina peaga ja vastane jalaga mängides minu viga oli ka loomulikult päris koom:) Vastane isegi ütles, et pani kellelegi jalaga näkku:D Kuid see selleks, asi oli väga nilbe mis mängu täiesti ära rikkus. Kuid ilma kohtuniku ja paari Reaali mängijata oli mäng tore:D

Eurouniv oleks ka pidanud nagu Kärdla, meile kaasa tule elama:D:õnnelik: