PDA

View Full Version : V Liiga Põhjapiirkond 2003

Leheküljed : 1 2 [3]

Devil
04.10.03, 19:13
Originally posted by amority

Eurouniv oleks ka pidanud nagu Kärdla, meile kaasa tule elama:D:õnnelik:

Viimane osa lausest on vaffa :).

sprinter
04.10.03, 19:22
Originally posted by beastie

mis siis tiigritest edasi saab peale sellist hooaega?

vist jätkavad aga teise kooseisuga ,osad saadedaxe minema osad lähvad ära

Refieus
04.10.03, 19:27
Originally posted by Devil

Viimane osa lausest on vaffa :).

_Yeah Dev:) Kuid lause point vist jõudis kohale:P Peksti arvuti tagant ära ja kiire olliva:D

aiFo
04.10.03, 20:52

t6si ta on... ligi kymme hunti vaatas mängu pealt pyhas vaikimises... vahepeal vaikiti streetrace\'i kasuks, vahepeal jälle hoiti suud lukus reaali toetuseks...;)

hea mäng oli ja vaffa oli vahepeal ka kolmandal kohal olla!:)

kohtuniku töö konkreetses mängus? iga teine vile tundub selle k6rval jumalik:D

tore hooaeg oli. reaalile edu play offis v6i mis ta meil siin tulebki...;)

aiFo.

p.s. ja mängujärgselt läks huntide buss belgia poole teele... loodetavasti ollakse juba järve selverist kaugemale j6udnud.

meier11
05.10.03, 01:06

Mitte paha pärast, aga kui teil juba praegu käis nii umbese 9 venda keskmiselt mängul, siis ma ei taha teadagi, mis järgmine hooaeg toimuma hakkab:kaval:
Tiigritega mängust pole midagi kommenteerida, võibolla ainult väravalööjad yles märkida: Ligi 2, Pill, Lang, Mihkelson, Torm, Taal
PS- Suured tänud kõigile hooaja eest ning edu edaspidigi.

luuraja
05.10.03, 02:13

Jah, Reaal suutis viigivärava välja võluda peale 20 jõhkrutsemist + mööda löödud pennal, kuid see selleks. Mängu tegi ära kohtunik:D Reaali punane oleks hea tahtmise juures olnud kollast väärt, teine tuli sõimamisest. Salmi kukkumine karistusalas, kus vennal küünarnukist käsi tagurpidi nõksatas ja valudes maha jäi lebama ja kollase sai selle eest oli nüüd küll hr kohtuniku kõige suurem prohmakas. Mängiti palli ja viga seal ei olnud, lihtsalt mees kukkus käe peale valesti. Selle eest kollane saada? IRW. Nu veel seegi, kus lahtist palli mina peaga ja vastane jalaga mängides minu viga oli ka loomulikult päris koom:) Vastane isegi ütles, et pani kellelegi jalaga näkku:D Kuid see selleks, asi oli väga nilbe mis mängu täiesti ära rikkus. Kuid ilma kohtuniku ja paari Reaali mängijata oli mäng tore:D

Mäng oli väga tasavägine ja mõlemad oleksid väärinud nii võitu kui kaotust, viik oli võib-olla tõesti kõige õigem tulemus. No kohtuniku kohta arvamust avaldama ei hakka, kuna endiselt pole temast just väga heal arvamusel (mitte et ta kellegi poolt oleks vilistanud, lihtsalt vilistas väga sitasti, nagu alati). Ja seda ma kohe kindlasti ei arva, et meie see väga palju jõhkram pool oleks olnud (võib-olla ei olnud ka vastupidi, kuid meie need kindlasti polnud :) See käe vigastuse jama (mille pärast tunnen ka oma süüd, kuna ka mina selles algselt üsna aktiivselt osalesin, aga kindlasti mitte tahtlikult) oli tõesti vale ja kohtuniku räme viga, aga see iseloomustab seda kohtunikku päris hästi või mis? Ja see pea ja jalaga mängimine, noh Sinu viga see vist tõesti ei olnud, aga Sa panid oma pea ka üsna madalale ja meie viga see tegelikult ka ei olnud (järjekordne kohtuniku plokk). Ja meie punane ei olnud tõesti punast väärt, hea küll viga oli, aga punane?! Pennal oli tõesti ka minu jaoks täielik müsteerium, aga oleks see sisse läinud, oleks see hoopis teistsugune mäng olnud (tulemuse kohta ei väida midagi, aga mängupilt oleks kindlasti muutunud). Aga kahjuks või õnneks ei loe oleksid siin maailmas midagi...

Ja lisaks veel Eurounivi ja Kärdla kohta, kelledest viimasi ma kahjuks ühtegi publiku seas ära ei tundnud, aga Eurouniv oli küll päris võimsalt esindatud...

Ja ega teiegi enamus tüübid päris inglitena sellelt mängult kahjuks lahkuda ei suutnud :(

luuraja
05.10.03, 02:50
Aga igatahes palju edu neile, kes järgmisel hooajal veel jätkavad!!!

Markko
05.10.03, 12:07
Ma leian, et pigem kohtuniku tegevus viis kerge jõhkrutsemiseni. Otsida süüdlasi ühelt või teiselt poolelt oleks vale. Ja amor, see su pea ja jala teema, selles situatsioonis võis kohtunikul täiesti õigus olla, sest sellises piirkonnas tegutsetakse ikka jalaga ja ise panid end ohtu :P

U2
05.10.03, 14:46
FC Soccernet-Fc Futu 4-1. Futu värava lõi Rikma.Tänud kõigile põneva hooaja eest ja järgmine hooaeg kohtume.

sicmic
05.10.03, 16:09
Nonii, nüüd on hooaeg V liiga põhjaosakonnas kõigile siis läbi. Ilmataat andis tänaseks veel suurepärase ilma vutimänguks, lisada sellele positiivne tulemus - lõpp hea, kõik hea!

Et siis jah, viimane mäng Soccerneti ja Futu vahel lõppes 4:1(1:0), tabamused said meie poolt kirja Pildre (2), Lõhmus ja V liiga põhjapiirkonna 2003. aasta viimane värav läheb Indrek Uri nimele!:r66m7: :kaval:

Tänan ka oma poolt kõiki toreda hooaja eest, kohtumiseni palliplatsil!:õnnelik:

sprinter
05.10.03, 16:17
sügisringi tabel on siis selline
(järjekorras võidud,viigi,kaotused,punktid ja väravatevahe)
loodane et vigu sisse ei tulnud
1FC Nimeta 5 1 1 16 40-11
2FC Soccernet 4 2 1 14 21-14
3Eurouniv FC 4 2 1 14 22-16
4FC Reaal 4 1 2 13 35-11
5FC Streetrace.org 3 2 2 11 24-15
6Kärdla LM 3 0 4 9 23-14
7FC Futu 0 1 5 1 9-43
8FC Tiigrid 0 1 6 1 11-48

Refieus
05.10.03, 18:15
Originally posted by Markko

Ma leian, et pigem kohtuniku tegevus viis kerge jõhkrutsemiseni. Otsida süüdlasi ühelt või teiselt poolelt oleks vale. Ja amor, see su pea ja jala teema, selles situatsioonis võis kohtunikul täiesti õigus olla, sest sellises piirkonnas tegutsetakse ikka jalaga ja ise panid end ohtu :P

Markko, ega ma neljakäpukil seal roomanud:D Pealegi lahtine pall oli. Kohtunik väitis vist, et oli käsi, kuid hui seda teab.. Eino pohh sellega:) Paras dyra oli ikka see kohtunik:D

Mnjah, Kärdla vendasi nägin ma pidevalt, hunte ei näinud, seega ka minu eksimus

Edu 4.liigas:D:õnnelik:

Refieus
06.10.03, 01:02
Vot seda kohtuniku kartke! See vend teeb nii nagu kurat juhatab:P

http://www.hot.ee/refieus/kohtunik.jpg

sprinter
06.10.03, 07:51
see sama kohtunik vilistas ka soccerneti ja tiigrite mängu ja teda peab tõesti kartma ,ta vilistab nagu hoopis teist mängu meie mängus oli 3 penaltit millest 2 kohta võis küsida kindlalt mille eest
imelik et ta just nagu hooaja lõpus välja tulnd või mis

Refieus
07.10.03, 17:35
Nägin tema vilet Rõõba mängus hooaja alul..

Enivei, Reaal, mis toimub?

Teatame Teile, et V liiga Põhja piirkonnas mängiv FC Reaal võistkond on Eesti Jalgpalli Liidule saatnud kirja, milles teatab, et loobub Eesti 2003.a jalgpalli meistrivõistluste IV liiga üleminekumängudest FC Golliga 11. oktoobril kell 13.00 Rannavärava staadionil ja 18. oktoobril kell 13.00 Mustjõe Gümnaasiumi staadionil. Seega nimetatud kohtumisi ei toimu ja FC Goll jääb püsima IV liiga Põhja piirkonda ning FC Reaal jääb püsima V liiga Põhja piirkonda

Mille puhul siis pingutada? Või ei taha lüpsi saada seal?

Devil
07.10.03, 17:40
Amority saa aru mõned ei taha hubasest õlleliigas lahkuda :), siin on ju nii tore :). Just relax and play football :õnnelik:.

Andy
07.10.03, 18:26
Amority- harrastame oma meeskonnas seda va demokraatiat, enamus mängijaid ei soovinud lihtsalt üleminekumängul osaleda. Kaks peamist põhjust- rahaline seis pole praegu kiita ning meil puudub tõepoolest soov korrata oma aastatetaguseid \"saavutusi\" IV liigas, millest märkimisväärseimad olid kaks 1-15 ja üks 0-10 kaotus. Mille puhul siis pingutada sa küsid- et oleks fun, et meeskond püsiks koos jne kõik need soovid mida me suudame rahuldada kindlasti palju suuremal määral õlleliigas kui meie jaoks tunduvalt vähem sümpaatsemas IV liigas.

Refieus
07.10.03, 22:41
Täname:) Seda ma arvasingi:) Kuid miks te nii lahked ei olnud siis juba, et Eurohunte ülespoole ei aidanud?:P Nemad kindlasti oleks tahtnud minna:) Ise ei taha ja teistel ka ei lase:D Mitte paha pärast!:D

riigimees
08.10.03, 08:56
Pall on siiski ümmargune ja igaüks mängib nii kuidas oskab. Ei tasu pikka viha meie vastu pidada, oluline on mängida ja sellest rõõmu tunda. Huntidel avaneb tuleval hooajal võimalus meid karistada (:D )

eston maravilha
08.10.03, 14:13
amority - get over it..

Refieus
08.10.03, 14:17
Originally posted by eston#21

amority - get over it..

IRW? Mida sa kobised siin, ega mina Eurohunt ole:D:D

eston maravilha
08.10.03, 14:21
ei olegi või??? :r66m9: :r66m9:

Refieus
09.10.03, 00:21
mõttetu mees:D

luuraja
09.10.03, 18:48
Liiga väravalööjate edetabel näeb välja järgmine (top 10):

1. Ligi, Rauno (FC Nimeta) 26
2. Grossberg, Madis (FC Reaal) 19
3. Berkmann, Reimo (Kärdla LM) 18
4. Degtjov, Mario (Kärdla LM) 13
5.-7. Roos, Kalle (FC Reaal) 11
5.-7. Ilomets, Jaak (FC Reaal) 11
5.-7. Pill, Riho (FC Nimeta) 11
8.-9. Hallang, Erki (FC Soccernet) 9
8.-9. Selks, Mihkel (Kärdla LM) 9
10. Saul, Jonas (FC Reaal) 8

Hunt
09.10.03, 19:06
FC reaalil suutnud koguni 4 mängijat ennast top10sse venitada:õnnelik:

Devil
09.10.03, 19:14
Krt ma olen 7 väravaga top10st väljas :/, poolkaitse kohta tegelt käib kyll ;)

21
12.10.03, 09:12
Originally posted by lookas

Originally posted by beastie

mis siis tiigritest edasi saab peale sellist hooaega?

Jah mis siin ikke teha ega tiigrid ise ka rahul ei ole mis toimus see hooaeg. Aga mis edasi teab viimati mis ma kuulsin et osad tähesti lähevad ära ja osad saadetakse. Kuid olen kuulnud sellist teooriat et tiigrite selline meeskond läheb üldse lahku kuid see on lihtlsalt kuulukas. Kuid nati mainida mix hooaeg aia taha läx oli osaliselt meie vaimse liidri süü :deemon: :doh: :oih: :( :kaval: :viha: :õnnelik:

13
17.10.03, 11:17
Miks minu väravat ära pole märgitud???

Litmanen37
21.10.03, 17:26
26 - Ligi, Rauno FC Nimeta

19 - Grossberg, Madis FC Reaal

18 - Berkmann, Reimo Kärdla LM

13 - Degtjov, Mario Kärdla LM

11 - Pill, Riho FC Nimeta
Ilomets, Jaak FC Reaal
Roos, Kalle FC Reaal

Hallang, Erki FC Soccernet 9
Selks, Mihkel Kärdla LM 9

Sau, Jonas FC Reaal 8

Lõssenko, Jüri Eurouniv FC 7
Salm, Arli FC Streetrace.org 7
Lõhmus, Tõnis FC Soccernet 7
Nõu, Raimo FC Soccernet 7
Sarv, Andres-Andi Eurouniv FC 7

Seppam, Meelis FC Streetrace.org 6
Peekmann, Rene FC Nimeta 6
Meier, Priit FC Nimeta 6
Jürgenson, Richard Eurouniv FC 6

Uudelt, Silver FC Tiigrid 5
Luik, Juhan FC Futu 5
Vares, Aleksander FC Soccernet 5
Averin, Aivo Eurouniv FC 5

Mänd, Martin FC Streetrace.org 4
Pildre, Lauri FC Soccernet 4
Tarmu, Ragnar FC Streetrace.org 4
Kuusmann, Kaspar FC Nimeta 4
Elenurm, Sven FC Tiigrid 4
Plotnik, Heigo FC Reaal 4
Lond, Rain Eurouniv FC 4

Kannik, Mihkel FC Futu 3
Elissaar, Egon Kärdla LM 3
Taal, Tanel FC Nimeta 3
Org, Madis FC Tiigrid 3
Päärmann, Joel FC Tiigrid 3
Liivak, Tõnu-Eerik FC Reaal 3

Artemjev, Mihkel Eurouniv FC 2
Aasma, Ahti FC Futu 2
Lõhmus, Taavi Kärdla LM 2
German, Roman FC Streetrace.org 2
Kogermann, Kristjan FC Streetrace.org 2
Lepikult, Meelis FC Streetrace.org 2
Mihkelson, Karl FC Nimeta 2
Lind, Raimond Eurouniv FC 2
Uri, Indrek FC Soccernet 2
Veski, Johannes FC Nimeta 2
Pärna, Rait FC Nimeta 2
Tämmo, Risto FC Nimeta 2
Torm, Andres FC Nimeta 2
Lukk, Marius FC Reaal 2

Vee, Mario FC Nimeta 1
Järve, Egon FC Tiigrid 1
Ojasoo, Norman FC Futu 1
Pärtna, Mart FC Futu 1
Timuska, Kristjan FC Soccernet 1
Kruus, Priit FC Soccernet 1
Kald, Sven FC Futu 1
Rikma, Silver FC Futu 1
Tamm, Marko FC Futu 1
Kork, Karl FC Futu 1
Haasma, Juss FC Nimeta 1
Jürgenson, Mart FC Nimeta 1
Lepikult, Alar FC Streetrace.org 1
Rannula, Rainer FC Streetrace.org 1
Lang, Ero FC Nimeta 1
Alas, Erki FC Nimeta 1
Laus, Klen Eurouniv FC 1
Korp, Vidrik-Jaan Eurouniv FC 1
Talisoo, Siim FC Nimeta 1
Väin, Rein FC Soccernet 1
Z^igarev, Aleksandr FC Tiigrid 1
Lahne, Marek FC Nimeta 1
Kibus, Siim FC Soccernet 1
Männiksaar, Alo FC Tiigrid 1
Laiv, Kaspar FC Nimeta 1
Orgmets, Sven-Eric FC Streetrace.org 1
Stepanov, Andrei Eurouniv FC 1
Aaviksoo, Pepe FC Reaal 1
Peep, Art Eurouniv FC 1
Laanep, Lars FC Reaal 1
Haavik, Ravo FC Reaal 1
Kütner, Sander FC Reaal 1
Arm, Rene- Karl FC Reaal 1
Kurnim, Egon FC Soccernet 1
Elissaar, Toivo Kärdla LM 1

Devil
21.10.03, 18:26
Palju õnne Lookas, loodame, et Tiigreid siis näeb kah tulevasel hooajal!

mario
21.10.03, 20:21
Howdy! Palun öelge kustkohast te selle väravalööjate edetabeli välja võlusite? Endal olex nimelt IV liiga ida piirkonna oma vaja :kaval:

sprinter
21.10.03, 20:29

Palju õnne Lookas, loodame, et Tiigreid siis näeb kah tulevasel hooajal!
tänud õnne soovi eest ,aga kui tiigreid järgmine aasta näeb siis ilma minuta ja teisteloo meesteta ,kuna me lähme teisse võistkonda ,vähemalt teised lähevad ise veel kallun kas järgmine hooaeg teen kaasa või mitte :P

kust kohast see tabel muidu võetud on

Devil
21.10.03, 22:43
ejl saadab ikka hooajalõpus klubide nn piameestele väravalööjate edetabelid ja hooaja lõpptabeli. kysige oma aktiivsemate klubilaste käest(need kes teil EJLiga asju ajavad).

sprinter
21.10.03, 22:53
ei mind lihtsalt huvitas sellest suhtest et minu andmed peaxid oma klubi kohta ikka õiged olema ,sest ma nagu peale igat mängu kirjutasin need ülese , kuid seal olid veits teised andmed

Devil
21.10.03, 23:49

ei mind lihtsalt huvitas sellest suhtest et minu andmed peaxid oma klubi kohta ikka õiged olema ,sest ma nagu peale igat mängu kirjutasin need ülese , kuid seal olid veits teised andmed
Alati kysisid kohtunikult yle ?

luuraja
25.10.03, 00:17
Need on tõesti vaid ametlikud andmed, ehk siis need mis protokollidesse kirja läksid. Ka kohtunikud on ju inimesed ja nemadki võivad eksida, mida nad V liigas kahjuks ka üsna tihti teevad.

Ja teiste liigade väravalööjate edetabelid tulevad peagi ka EJL-i kodulehele vastavate liigade esilehekülgedele üles, nii et jälgige mängu :)

sprinter
05.11.03, 21:18
uudised ka tiigrite kohta tulid see et nad ikka osalevad järgmine aasta ka V liigas :)

bjorx
08.11.03, 13:07
berkmannil on yks värav puudu sealt edetabelist...tglt peax olema 19...
aga ei ole midagi..

bjorx
08.11.03, 13:09
aga ei ole midagi..

Devil
08.11.03, 13:10
Originally posted by bjorx

aga ei ole midagi..
Ma peaks tglt miljonär olema ;).

zilde
08.11.03, 21:31

Ma peaks tglt miljonär olema ;).

Jälle üks vana soccernetipeer sai uuele tulijale ära panna.

Zajats
08.11.03, 23:09
ema on sul peer

13
09.11.03, 09:54
Minu ema pole peer,ausõna :myts5: .

Hunt
09.11.03, 12:10
eriti suur vahe kui palju värvaid keegi endaarust lõi! tähtis on see mis on kirjas ja sedasi ka jääb. millex siin ültse vaielda.?!?! :kaval:

Refieus
09.11.03, 17:44
kes sul vaidleb? peerust käib jutt:P

Ericc
31.01.04, 22:45
huvitav olex teada kes mängivad uuel hooajal V liigas põhjapiirkonnas

Ramm
31.01.04, 22:57
vara veel..

Litmanen37
01.02.04, 20:36
järgmise nädala lõpus peaksid olema algsed liigakoosseisud koos

U2
02.02.04, 19:20
Jalgpalliliidus öeldi,et uusi satse pidi kokku olema 16.Loodetavasti,et sealt tuleb ikka põhja ka kedagi

Bobik
02.02.04, 19:35
Originally posted by Rui Costa

Jalgpalliliidus öeldi,et uusi satse pidi kokku olema 16.Loodetavasti,et sealt tuleb ikka põhja ka kedagi

Tuleb, tuleb ;)

Refieus
02.02.04, 22:04
Originally posted by Bobik

Tuleb, tuleb ;)

Oot tuleb siis vai mette?:oih: :D Peaasi, et mänge piisavalt ikka oleks:D

Bobik
02.02.04, 22:15
tuleb ikka uusi klubisid, kuhu nad jäävad siis ;) :)

U2
02.02.04, 22:15
Tuleb ikka!Võiks siia põhja ikka niipalju tiime tulla,et saaks iga nädala vahetus pelada,mitte nagu eelmine hooaeg,et näiteks vahepeal tekkis 2 nädalane paus

duff_K
02.02.04, 22:23
ma arvan et siiski tiimid jaotatakse võrdselt ära ida põhja ja lääne/lõuna .... ja kui väga palju tiime tuleb siis tehakse lääs maybs eraldi..... nii et eriti rohkem mänge pole oodata...... muidugi need kes põhjas siin hiljem regavad ja rahad ära maksavad võib tabada Fc Mustamäe eelmise aasta saatus ja sattuda ida piirkonda kus vähemalt eelmine hooaeg oli tase selgelt kõrgem põhja omast

U2
02.02.04, 23:24
Igatahes loodame kõike head ja paremat!

Refieus
03.02.04, 01:11

Tuleb ikka!Võiks siia põhja ikka niipalju tiime tulla,et saaks iga nädala vahetus pelada,mitte nagu eelmine hooaeg,et näiteks vahepeal tekkis 2 nädalane paus

A millal siis juua saab?:õnnelik: Mängu ajal ja enne mängu ei ole ju soovituslik juua jumalikku nektarit...:D

Eks nad kindlasti jaotavad ära vastavalt vajadusele ja võimalustele, kuid siiski võib paar väikest kala sisse lipsata. Ma palvetan, et Striit, kellel kodoväljak Raplas, ei läheks läände või lõunasse:õnnelik:

Hunt
03.02.04, 09:41
Postitas: amority
Tsitaat:Originally posted by Rui Costa

A millal siis juua saab? Mängu ajal ja enne mängu ei ole ju soovituslik juua jumalikku nektarit...

Eks nad kindlasti jaotavad ära vastavalt vajadusele ja võimalustele, kuid siiski võib paar väikest kala sisse lipsata. Ma palvetan, et Striit, kellel kodoväljak Raplas, ei läheks läände või lõunasse

Jumala nektarit hakkad siis jooma mängu ajal:P

sprinter
03.02.04, 21:26
kuulsin täna et fc tiigrid ei mängigi V liigas vaid IV liigas :D :D :D

Devil
03.02.04, 22:21

\'Nii see peaks hetkeseisu järgi olema. Tiigrid on IV Põhjas. Kui nad just jubesuurt tugevdust ei saa, siis hakkab nalja saama :P.

Refieus
03.02.04, 23:01
Jah, algselt pakuti seda võimalust meile, kuid ütlesime ära. Tahaksime ise selle koha välja võidelda mitte kergelt saada ja siis robinal tagasi tulla.

sprinter
03.02.04, 23:23

\'Nii see peaks hetkeseisu järgi olema. Tiigrid on IV Põhjas. Kui nad just jubesuurt tugevdust ei saa, siis hakkab nalja saama :P.

põhimõteliselt peax tiigritel pooled mängijad uued olema ja ku ma nüüd ee exi siis endised intrnatilonali mängijad ,sest need kaks klubi ühinesid ja svenil on nüüd tugevam sats olemas ,aga nalja akkab kindlalt saama:P ;)

U2
03.02.04, 23:25
Loll lootus ikkagi.Saavad veel hullemini tappa kui eelmine hooaeg.:D :D :D :D

sprinter
03.02.04, 23:30

mine sa tea äkki üllatavad veel, kuid ex näeb mis tulevik endaga kaasa toob

U2
03.02.04, 23:38
:D

21
03.02.04, 23:58

Kes teab tiigreid ei maksa kunagi outsideritex pida sest kui nad ikke väga tahavad siis nad ikke üllatada oskavad võta näitex viimane turniir kus tiigrid osalesid:kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval:

duff_K
04.02.04, 00:24
kui sa mõtled loo cupi siis nad seal küll millegagi hakkama ei saanud......aga seda internationali juttu ma eriti uskuda ei taha sest minu teada ühinesid nemad minevikuga tänu nende treeneri tutvustele........aga kui see peaks tõsi olema et hoopis tiigrid ühinesid, siis tuleb tiigritest väga tugev sats, sest eelmise aasta international oli väga tugev eesotsas nende Aseri või Gruusia päritolu mängjuhiga

sprinter
04.02.04, 07:42
Originally posted by duff_K

kui sa mõtled loo cupi siis nad seal küll millegagi hakkama ei saanud......aga seda internationali juttu ma eriti uskuda ei taha sest minu teada ühinesid nemad minevikuga tänu nende treeneri tutvustele........aga kui see peaks tõsi olema et hoopis tiigrid ühinesid, siis tuleb tiigritest väga tugev sats, sest eelmise aasta international oli väga tugev eesotsas nende Aseri või Gruusia päritolu mängjuhiga

21 ei mõtle loo cupi vaid mingist järgmist turniiri ,kus tiigrid 4 koha said ,täpselt ei teagi kes seal turniiril veel mängisid kuna ise mind polnud seal

Janek
04.02.04, 09:24
duff, parandan, enamus Interitest on armeenlased. Minu teada nad ei ole ühinenud kui siis kõva saladuskatte all. Aga äkki keegi selgitaks kuidas Tiigrid IV põhja said !?

Uurisin, saidki, kuna üks koht jäi vabaks ja Streetrace ütles ära. A kas Soccernet ütles ka ära ? Kui eelmise aasta peksupoiss oli Minevik siis sel aastal olgu issand Tiigritele armuline ja muld kerge ;)

Refieus
04.02.04, 11:49
Originally posted by Janek

duff, parandan, enamus Interitest on armeenlased. Minu teada nad ei ole ühinenud kui siis kõva saladuskatte all. Aga äkki keegi selgitaks kuidas Tiigrid IV põhja said !?

Uurisin, saidki, kuna üks koht jäi vabaks ja Streetrace ütles ära. A kas Soccernet ütles ka ära ? Kui eelmise aasta peksupoiss oli Minevik siis sel aastal olgu issand Tiigritele armuline ja muld kerge ;)

Tõepoolest, kui Minevik üleeelmine hooaeg suure hurraaga 4.liigase läks siis eelmine hooaeg ei olnud neil seal mdiagi eriti teha. Kuid vaadates neid nüüd, on nad arenenumad ja seda suht palju. Aga et Tiigrid, nad peavad kõvasti tööd tegema, et saavutada midagi enneolematut...

jyriöö
04.02.04, 12:05
Muide, mille alusel selliseid pakkumisi tehakse? Tulemuste järgi nähtavasti mitte, sest eelmine hooaeg jäid nii Soccernet kui ka Tiigrid näiteks Eurouniv FC-st tabelis tahapoole.

13
04.02.04, 12:39
Originally posted by jyriöö

Muide, mille alusel selliseid pakkumisi tehakse? Tulemuste järgi nähtavasti mitte, sest eelmine hooaeg jäid nii Soccernet kui ka Tiigrid näiteks Eurouniv FC-st tabelis tahapoole.

Raha est saab peaaegu kõike.

21
04.02.04, 13:02
Originally posted by 13

Kust sa seda tead omadkogemused või minu meelest tuleb lihtsalt olla õigeskohas õigel ajal ja õigete inimeste nii et ärge virisega ehk veab kellegil teisel :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval:

Bobik
04.02.04, 13:48

Tõepoolest, kui Minevik üleeelmine hooaeg suure hurraaga 4.liigase läks siis eelmine hooaeg ei olnud neil seal mdiagi eriti teha. Kuid vaadates neid nüüd, on nad arenenumad ja seda suht palju. Aga et Tiigrid, nad peavad kõvasti tööd tegema, et saavutada midagi enneolematut...

Mineviku koosseis erines neljandas viiendas mänginud koosseisust ja tundub, et see kaadrivoolavus jätkub...seega, ei saa öelda, et viienda liiga võitja ei suuda neljandas võistelda, kui terve meeskond samaks jääb .

Hunt
04.02.04, 13:59
vabandan et segan aga teema on 5nda liiga põhjapiirkond mitte 4nda liiga põhja!:P edu tiigritele ja loodetavasti ei pea te sama mõrudat pilli alla neelama kui FC FUTU eelmisel aastal 5ndas liigas kuhu nad tulid sama suure huraaga. Samas kõigile uutele sellel aastal edu.

-Antz-
04.02.04, 14:13

Pakkumisi tehakse siiski järjekorras! ;)

Raimo
04.02.04, 14:18
Originally posted by -Antz-

Pakkumisi tehakse siiski järjekorras! ;)

Jah, vastav pakkumine tehti ka Soccernetile, kuid meie loobusime sellest.

Refieus
04.02.04, 14:31
Originally posted by 21

Originally posted by 13

Kust sa seda tead omadkogemused või minu meelest tuleb lihtsalt olla õigeskohas õigel ajal ja õigete inimeste nii et ärge virisega ehk veab kellegil teisel :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval:

IRWIRWIRWIRW... mõned vennad täkku täis ma vaatan:) Rõhutaksin \"õigel ajal õiges kohas\" ning \"veab\" :õnnelik: :D :P

21
04.02.04, 22:50

Originally posted by 21

Originally posted by 13

IRWIRWIRWIRW... mõned vennad täkku täis ma vaatan:) Rõhutaksin \"õigel ajal õiges kohas\" ning \"veab\" :õnnelik: :D :P

Kahju tõesti et mõned inimesed seda väga hinge võtavad kuid mis teha peab ka selliseid olema muidu teised ei paista välja:P :P :P

21
04.02.04, 22:52
Igatahes oli meeldiv teiega mängida eelneval hooajal ja loodan teiele kõike paremat eesolevax hooajax ;) :) :lahe: :lahe: :lahe: :doh: :doh:

U2
05.02.04, 07:44
edu siis teile ka!:silm4:

Refieus
05.02.04, 11:09
Originally posted by 21

Originally posted by 21

Originally posted by 13

Kahju tõesti et mõned inimesed seda väga hinge võtavad kuid mis teha peab ka selliseid olema muidu teised ei paista välja:P :P :P

Veel suurem IRWWWW:D :D :õnnelik:

Meile ju pakuti enne teid seda kohta, Kadri helistas, keeldusime. Mida me hinge võtame ma ei saa aru?! Lihtsalt teist ei olelenud mitte midagi kas saate 4.ndasse või mette:D Minul isiklikult jumala savi kus pelate või kellele kohti jagati, peaasi et endil äste läheb:õnnelik:

Mulle ei meeldinud kuidas sa reserveerisid seda asja teistele. Umbes nii, et olen tegija fafafa ja saingi selle, kuid kui ausalt seda rääkida siis lihtsalt oli kõne Svenile ja \"jah\" ja kõik. Milles küssa?

Bobik
05.02.04, 13:25
tea, mis klubid siin grupis esialgse plaani kohaselt mängima hakkavad?

Hunt
05.02.04, 13:46
arvan et see selgub täpsemalt nädala kahe pärast! ja siisgi ei saa veel midagi kindlat öelda kuna eelmisel aastal muudeti tabeleid veel ka märtsis;)

luuraja
07.02.04, 18:39
Selgunud on vähemalt algne V liiga põhjapiirkonna koosseis, mis peaks suure tõenäosusega ka lõplikuks jääma:

JK Minevik
FC Reaal
Eurouniv FC
FC Soccernet
FC Kakumae
JS Meteor
FC EBS Team
SC Tallinna Kuradid

Kas keegi oskab öelda midagi sellise võistkonna nagu JS Meteor kohta?

Janek
08.02.04, 16:00
Peaks uus, noortest ja tigedatest koosnev tiim olema aga kui te leiate üles sellise kasutaja nagu Nisterooj siis tema peaks seal meeskonnas olema, endine mineviklane, kes arvas, et tema tähelend võiks mujal jatkuda :D
...ja Minevik on tegelikult Internatsional

Ramm
08.02.04, 17:09

Peaks uus, noortest ja tigedatest koosnev tiim olema aga kui te leiate üles sellise kasutaja nagu Nisterooj siis tema peaks seal meeskonnas olema, endine mineviklane, kes arvas, et tema tähelend võiks mujal jatkuda :D

Ehk siis jälle pean hakkama seda nr.8 armeenlast inviduaalselt peale võtma! :viha: :lahe: :D

Bobik
08.02.04, 20:34

Muutsin vahepeal oma nime...noorte ja vihaste juttu ei kommenteeri...saame platsil kokku, eks näete ise oma silmaga...
Lihtsalt, ei taha mingeid suuri sõnu siin tegema hakata, nagu mõnedele enne liigat kombeks. Eesmärk on jalgpallist rõõmu tunda ja seda toredat spordiala propageerida :)

Bobik
02.03.04, 01:10
Et siis...kes meil siin liigas need parimad meeskonnad on ka? Kes viienda foorumlaste arvates kinni peaks panema? Kakumäe? Kuradid? Reaal? Keegi neljas?

Ramm
02.03.04, 07:34
Originally posted by Bobik

Et siis...kes meil siin liigas need parimad meeskonnad on ka? Kes viienda foorumlaste arvates kinni peaks panema? Kakumäe? Kuradid? Reaal? Keegi neljas?

Kuradid veel ei ole valmis võitma kuid 3\'e hulka küll.

U2
02.03.04, 07:49
Kakumäe esialgu panustab 3-dale kohale

eston maravilha
02.03.04, 08:22
pole kahtlustki et võidab soccernet..

Hunt
02.03.04, 10:27
Suht ühtlane paistab sellel aastal olevat! Mina ei jätax Eurokaid kohe ültse esikolmikust välja! Ja mida me siin ikka ennustame ex see hooaeg näitab mis aeg endaga kaasa toob!:P

Tihane
03.03.04, 14:04
FC EBS Team võtab see aasta asja tõsiselt ja plaanib viimase või eelviimase koha saada.

Bobik
09.03.04, 18:39
Originally posted by Tihane

FC EBS Team võtab see aasta asja tõsiselt ja plaanib viimase või eelviimase koha saada.

Mis mehed teil siis see aasta platsil on? AInult EBSi üliõpilased või endisest koosseisust enamik alles?
edit: damn...siin kaks teemat kõrvuti...selle vana peaks vist tglt rahule jätma :doh: ;)