320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

V Liiga Põhjapiirkond 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

    Originally posted by V55


    Originally posted by Litmanen37


    Liigaturul langesid minu silmis Streetrace aktsiad kohe k6vasti,kuna peale esimest liigam2ngu kuuldavasti lahkusid kaks staari.....Orgmets ja Taimre
    Vabandust , kuid ma ei saa aru ,et mis \"staaridest\" käib jutt. Tavalised mängumehed nagu kõik teised. Ise olen seisukohal ,et asendamatuid mehi pole olemas


    Jajah...tglt ju Beckham ja Kristal kah yhe tasemega mehed .....
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

      Kärdla LM ja FC Nimeta liigamäng 17.05 lykkub tõenäoliselt päeva võrra edasi,kuna Nimetal selleks päevaks plaanitud sõpruskohtumine Deeping Rangers FC-ga
      2002 FC EBS Team
      2003 FC Nimeta
      2004 FC Nimeta
      2005 FC Nimeta
      2006 Tallinn United FC
      2007 Tallinn United FC

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

        Originally posted by Litmanen37


        Originally posted by V55


        Originally posted by Litmanen37


        Liigaturul langesid minu silmis Streetrace aktsiad kohe k6vasti,kuna peale esimest liigam2ngu kuuldavasti lahkusid kaks staari.....Orgmets ja Taimre
        Vabandust , kuid ma ei saa aru ,et mis \"staaridest\" käib jutt. Tavalised mängumehed nagu kõik teised. Ise olen seisukohal ,et asendamatuid mehi pole olemas
        Jajah...tglt ju Beckham ja Kristal kah yhe tasemega mehed .....
        sitt võrdlus ... eks see pole hea kui oskajad mängijad lahkuvad ... kuid 2 meest ei tee mängu ära ja ei usu, et nad nii head ikka olid ... mingid suvalised vuti tagujad nagu me kõik.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

          Ütleme siis nii, et 2 väikseima õllekõhuga meest on lahkunud Streetrace\'ist kuhu on jäänud vaid suure ja ülisuure õllekaga vennad.
          Why do gorillas have big nostrils?
          Because they have big fingers!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

            Originally posted by Viking


            Ütleme siis nii, et 2 väikseima õllekõhuga meest on lahkunud Streetrace\'ist kuhu on jäänud vaid suure ja ülisuure õllekaga vennad.
            Irw õige viking <- teab mida räägib:P
            Edasi, Litt paneb ikke segast küll Aktsiad meil ei olegi, kuna esimene hooaeg on kogemuste ammutamiseks, kuna nüüd ei ole meist keegi varem liigatasemel mänginud (kui ma ei eksi) ja kahe esimese vooru 2 puunkti on meie taseme kohta päris head. Me ise oleme rahul ja kellegi teise arvamus eriti ei koti kuna tulime palli taga ajama mitte kohti. See asi on meil for just a fun, mitte nagu teistel siin. Mitte kõigil loomulikult. Asi peab fun olema ja seda nautima. Kui hädasti vaja saaks SR.orgi igasugu imevendasid sebida, no problemo, kuid kes ütleb mille jaoks?! Mõelgem selle üle järele ja ehk ei kobiseks nii mõttetutel teemadel vaid räägiks mängudest endist, see palju huvitavam teema

            Pealegi ega meile eriti meeldi ennast võõraste sulgedega ehtida Kui just suled ise soovi ei avalda Siis ei pea taga nutma, kui suled ära tulevad või omaniku vahetavad .. juhul kui te teate millest jutt:P No hard feelings just fun

            :P
            308

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

              õige jutt markko ma olen sinuga täiesti nõus

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                Selle m6tetu loba l6petuseks ytlen, veelkord,et MINU SILMIS langesid Streetrace aktsiad......see on vaid minu arvamus...ja ma arvan,et ma tohin oma arvamust ka teistele 6elda....v6i mis....ei tasuks tulla kohe k6ri kallale kui MINU ARVAMUS ei meeldi......ja l6petuseks Streetracei vennad....olgem ausad....Taimre ja Orgmets olid teie klubi yhed parimad m2ngijad..
                2002 FC EBS Team
                2003 FC Nimeta
                2004 FC Nimeta
                2005 FC Nimeta
                2006 Tallinn United FC
                2007 Tallinn United FC

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                  ei, vaidle vastu: nad olid meie klubi parimad mängijad...sellele pole keegi vastu vaielnudki, eriti kui vaadata nende tulemusi juba ka neljandas liigas
                  ah, mida me siin vaidleme, kyll tulemused panevad meid ja teisi paika
                  streetrace.org

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                    APPI!!!

                    Mõnel vennal pole lihtsalt midagi tega ja ainult MÖLISEB !!!
                    Mis sellel Streetracel viga on???Mu arust on nad lahedad võllid (kuigi alguses oli ka minul nende suhtes väike eelarvamus)

                    Laske edasi meded ja ärge kuulake iga venna paska mis ta suust välja ajab.Nagu mu üks lemmik ütlusi on - ma pole lits,et kõigile meeldima pean.

                    Kõige tähtsam on asja juures Fun ja mõnus seltskond!!!
                    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                      Ja minu arust on Litmanenil antud juhul täiesti õigus...no offense streetrace...

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                        Kas Tiigrid on oma kooseisu täiendanud kah see aasta.....ja kas teie ryndaja Madis kah suure lombi tagant koju jõuab mängima
                        2002 FC EBS Team
                        2003 FC Nimeta
                        2004 FC Nimeta
                        2005 FC Nimeta
                        2006 Tallinn United FC
                        2007 Tallinn United FC

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                          Originally posted by Litmanen37


                          Kas Tiigrid on oma kooseisu täiendanud kah see aasta.....ja kas teie ryndaja Madis kah suure lombi tagant koju jõuab mängima
                          madis on tagasi jah jõudnud ja on ka veits noori mängijaid juurde tulnud enamus on neist kaitses kud on ka väravavaht uus(üllatus mees)kes võib vahest head mängu teha
                          karm värk on see jalgpall

                          ja ega see elu ka parem pole

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                            Originally posted by Aramis


                            Ja minu arust on Litmanenil antud juhul täiesti õigus...no offense streetrace...
                            Irf, milles tal õigus on? Sittagi ei saa aru Loomulikult olid ja on nad head mängijad, keegi ei ole seda väitnudki?!

                            Fun ja veelkord fun mitte midagi muud

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                              FC Tiigrite ja FC Futu vaheline liiga mäng lõppes tulemusega 2-2
                              tiigrid läxid küll 2 korda juhtima kuid futu suutis viigistada
                              karm värk on see jalgpall

                              ja ega see elu ka parem pole

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                                Originally posted by lookas


                                FC Tiigrite ja FC Futu vaheline liiga mäng lõppes tulemusega 2-2
                                tiigrid läxid küll 2 korda juhtima kuid futu suutis viigistada
                                ehhe, tugev rebimine oli teil siis Futul ka punkt käes...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X