PDA

View Full Version : V Liiga Põhjapiirkond 2003

Leheküljed : [1] 2 3

Litmanen37
28.04.03, 15:47
Et nagu eelmine taoline teema lihtsalt kadus kuhugile ära, siis tegin uue.

Litmanen37
28.04.03, 15:58
Kiirelt siia juurde ka kaks tulemust

Eurouniv FC vs FC Streetrace.org 1 - 1
Streetrace.org väravaautor Sven-Erik Orgmets
FC Soccernet vs Kärdla LM 1 - 1
Kruus 85`

Kes olid Eurounivi ja Kärdla LMi väravaautorid???

Hetkel siis liigatabel järgmine:

1.FC Streetrace.org 1p
2.Kärdla LM 1p
3.Eurouniv FC 1p
4.FC Soccernet 1p
5.FC Futu 0p
6.FC Nimeta 0p
7.FC Reaal 0p
8.FC Tiigrid 0p

aiFo
28.04.03, 16:07
Originally posted by Litmanen37

eurohuntide poolt l6i värava vististi kodanik nimega Rain Lond

egon111
28.04.03, 20:53
kärdla LM-il lõi värava reimo berkmann

Refieus
29.04.03, 10:37
Originally posted by aiFo

eurohuntide poolt l6i värava vististi kodanik nimega Rain Lond

Mnjah, löögiks seda vaevalt nimetada saab:P Kuid värav on värav!

3.mail ootame suurt lahingut Soccernetiga Raplas. Sõpruskohtumises ( 4-1) suutsime oma mängu käima saada alles 2.poolajal. Kuid ega teilgi täiskoosseis ei olnud seega võime üksteist üllatada.

Litmanen37
29.04.03, 13:54
Originally posted by amority

Mnjah, löögiks seda vaevalt nimetada saab:P Kuid värav on värav!

3.mail ootame suurt lahingut Soccernetiga Raplas. Sõpruskohtumises ( 4-1) suutsime oma mängu käima saada alles 2.poolajal. Kuid ega teilgi täiskoosseis ei olnud seega võime üksteist üllatada.

Kui kommenteerida teie esimest mängu,siis mängisid jalgpalli vaid kolm meest;Orgmets,Taimre ja siis see suur keskkaitsja...nr 3 vist.......Sellise mänguga peaks Soccernet kyll teist yle sõitma....muidugi juhul kui Devil kaine on;) ...kuigi ega Soccerneti mäng kah veel eriti hea ei olnud.....kuid eks need liiga alguse mängud olegi sellised...Ilmataat tõmbas ju sõprusmängude aja kah nõnda yyrikeseks...peace

Refieus
29.04.03, 15:19
Vähem mölinat rohkem tegusid. Küll me neile koha kätte näitame, kui meil kõik rivis on. Kommentaarid mängijate kohta jäta palun enda teada, who cares? Tulemused näitavad ise kes on kes seega mängida oskavad meil kõik mehed:D Irf

Undi
29.04.03, 15:25
misasja? mind näiteks huvitab väga. kommenteerige terviseks. kõiki ja kõike

ACE
29.04.03, 15:39
oeh, hakkab juba sõnasõjaks minema...
RAHU,
ise ka streetrace ridades mängin( väravavaht nimelt) ja mind see Litmaneni arvamus küll ei solvanud. tean ise oma taset ja ei üritagi siin oma nina õhku tõsta - meie eesmärk lihtsalt mängida vutti ja mõnusalt aega veeta ning kui vähegi suutelised oleme siis teistele vastu hakata...aga kriitika alati teretulnud kui see tuleb ilma kadeduse, või õeluseta...niisiis pall on ümmargune ja mängud ise näitavad mis ja kes...:)

Refieus
29.04.03, 15:58
Originally posted by ACE
oeh, hakkab juba sõnasõjaks minema...
RAHU,
ise ka streetrace ridades mängin( väravavaht nimelt) ja mind see Litmaneni arvamus küll ei solvanud. tean ise oma taset ja ei üritagi siin oma nina õhku tõsta - meie eesmärk lihtsalt mängida vutti ja mõnusalt aega veeta ning kui vähegi suutelised oleme siis teistele vastu hakata...aga kriitika alati teretulnud kui see tuleb ilma kadeduse, või õeluseta...niisiis pall on ümmargune ja mängud ise näitavad mis ja kes...:)

Ats, sul täiesti õigus:D Peace

Litmanen37
29.04.03, 18:45
Sorry,kui keegi solvus...ei mõelnud nii.......lihtsalt selline pilt jäi platsiääres...ei ole mingit kadedust ja õelust.....hoian teile kindlasti pöialt,sest ikkagi mõned teist ka meie rivistuses ju olnud...

Devil
30.04.03, 00:07
hei hoi kallid õlleliiga kaaslased ... nyyd siis yritan maha saada sellega mida juba kuu aega tagasi plaanisin ehk siis yritan vaikselt siia oma arvamuse yles panna, mis saab toimuma see aasta meie liigas. ennustamine on kyll yks tänamatu töö, kuid ega ma päris ennustama ei hakka vaid muljetan ja natuke analyysin teid ja ehk lõppu lisan ka natuke FCSi käekäigust viimases liiga mängus.
Alustaks siis:

FC Nimeta Baar - vist on õige nimi - Nu kindlasti enamuste silmis on nad favoriidid ja miks nad ei peaks olema. Miks nad seda on? Eelkõige sellepärast, et enamus neist maast madalast peale ja siiamaani tegelevad vägagi aktiivselt jalgpalliga ... rohkem kui enamus meist, kui keegi tunneb puudutatuna siis palun vabandust ;). Kindlasi on nad tehnilised ja kiired ning vastupidavusega pole probleeme(kuigi võib seda tekkida jäädes toolknema meie õllelliigasse), kuid selliseid leiab ka teistest meeskondadest, kuid arvan et seal on neid kõige rohkem.
Samuti on paljud neist veetnud aega kõrgemas liigas kui seda on meie V liiga ning seda vaatamata nende noorusele. Paljud on seda teinud ka koos ning nende madal ja kiire sööt hakkab paljudele peavalu tekitama.
Kui meeskonnast väljaspool rääkida siis on tegemist toreda seltskonnaga seda siis minu arvates. Jutud käivad, et paljud neist on jalgpalli kõrvale valinud teiseks lemmiktegevuseks õllekannu taga istumise. Pole yldse yllatav vaadates nende klubi nime :D. Kas see aga saab neile noortele ka saatuslikuks seda näitab aeg :)
Kuid minu arust on neil ka nõrku kohti, üks neist kindlasti oleks see et vanematele meeskondadele jäävad nad massilt alla, kuid leidub ka mängijaid, kes seda oskust valdavad. Samuti võib kätte maksta noote uljaspeade tahtmine staaritseda ja ise kõik ära teha :P. Ja pole siiani selgunud kas nad on leidnud endale korraliku väravavahi kuna Maarek, kes neil tavaliselt väravas seisnud peaks hakkama mängima väidetavalt keskkaitset. eks näeb mis nendega saama hakkab kuid nad on kindlasti minu favoriidid.
Kui tahate neid võita elage neil seljas ja ärge laske neile omapärast kiiret söötu mängida.

Eurouniv FC - II aasta siis liigas eelmine aasta 6 koht ... kindlasti tänu tugevale teisele hooaja poolele. Uueks hooajaks on meeskond kõvasti värbamistööd teinud ja palju staare sisse toonud ning see aasta peaksid tunduvalt parema koha saama.
Nende mäng sõltub paljuski sellest kudas nad oma keskvälja tööle saavad. Materjali sinna jagub. Nõrgimaks kohaks peaks olema kaitse, kes tehnilisemaid ryndajaid suudab peatada, vaid vea hinnaga ning ega väravavahtki pole nende tugevaim kylg.
Peale FC Soccerneti ja FC Futu lammutamist tõusid huntide aktsiad ikak päris lakke, kuid peale viiki FC Streetracega langesid kolinal alla tagasi. Aga yks mäng ei näita veel midagi samuti nagu ei näita suhtkoht tähtsusetud sõpruskohtumised.
Ise usun, et esinelikus nad see hooaeg lõpetavad, nende võitmiseks ei tohi kaotada initsatiivi keskväljal ning kasutada tugevalt ääri ning pikka palli ette peksta nende vastu on suht mõttetu.

FC Reaal - oeh nende kohta ei oskagi palju rääkida, et mida uut on kuna pole nagu midagi eriti kuulnud. Talvised turniirid + welli cup läksid neil kenasti aia taha ... kuid nad on vanad kalad ning oskavad end õigel ajal maksma panna. Eelmise aasta 4 koht ... oleks võinud paremadki olla kuid ebastabiilsus maksis kätte.
Kindlasti on arvestatavad vastsed ning kui nad esiviisikus ei ole peab midagi mäda olema. Nende vastu aitab see kui mängida oma mängu ning mitte lasta eelkõige Grossbergi vabalt löögile. Omamängu peaks rajama yles kiiretele läbijooksudele.

Kärdla LM - sai just ise nendega viiki mängitud. Neil leidub kyll, kes mängida oskavad, kuid nad ei suuda ennast korralikult löögile mängida, meeskond on parajalt komplekteeritud kui kaitse on minuarust tsipa liiga noor ja kogenematu. Keskväljal leidub yks vanem ja toorutsev vennike ning teine, kes rahustab mängu ja saab tunduvalt paremini hakkama kui see närveldis. Samas jäi silma yks blondide pikkade kiharatega(kahjus mitte minu maitse :D) lyhemat kasvu kyllatki kiire vennike, kes hoidis nende mängu yleval.
Hea soovitus kindlasti oleks et ärge minge hiiumaale päev varem pralletama :D kuigi endal on kindel plaan olla päev või rohkem varem kohal :õnnelik:. Tõenäoliselt poleks kodus just raske pohmas tallinnatopse võita, kuid paljud meist mängivadki ju pohmas peaga paremini :). Suruge neid ja võit on teie ;).4-7 koht peaks nende pärusmaa olema.

FC Streetrace.org - wohoo rullnokad nendest sõidame vabalt yle - vähemalt nii arvati siis kui kuuldi nende yhinemisest esmakordselt ja veel enne liiga esimest kohtumist olid paljud eurounivi võidus kindlad. Kuid võta näpust autode tuunimise ja muu huvitava tegevuse kõrvalt oskavad poisid vabalt palli mängida. Ja vähe jäi neil puudu sellest, et oleks Eurohundid ahju pandud.
Massilt yks tugevamaid meeskondi liigas ja see peaks ka nende trump olema. Viimaste andmete kohaselt ka endale veel mõned staarid hankinud. Minu arvamuselt suht hästi komplekteeritud meeskond ja tasemega mehi leidub igale poole.
Nõrkusteks võib lugeda ehk kogenematus ja sellega kaasnev vähene koostöö, mis võib anda valusaid tagasilööke. Kaitse võib olla suht rabe ning koostöö väravavahiga pole veel päris paigas. Hakkavad kindlasti kõigile vastu aga samas võivad saada hullu sauna ka nõrgemalt vastaselt. u. 3-5 koht - samas ka must hobune - särgid kah ju mustad - sobiv nimetus ;)

FC Futu - tõenäoliselt yks nõrgemaid meeskondi see hooaeg vähemalt nii tundub aga nagu ma ise tavaliselt korrutan liigamängud loevad. Ise olen nende vastu vaid jäisel lumel mängind ning päris selget muljet pole saanud neist. Kuid kardan, et meeskond on liiga noor ja kogenematu. Samas, kes teab mis uuendusi nad on enda rivistusse saanud.
Leidub ka paar vanemat pässi ehk nad suudavad aidata poiste moraali yleval hoida, kuid käivad jutud et nende närvikava ei pidand kõige parem olema.
Kuna poisid on noored siis nad arenevad kiiresti ja kes teab mida II hooaja pool pakkuda võivad, esimeselt hooaja poolelt midagi ise kyll ei loodaks.
Nende võitmiseks tuleb mängida oma mängu ning mängida massi peale. Kindlasti peaks nende vastu toimima pikk pall ette ja samuti kiire ja lyhike sööt peaks neid segadusse ajama. Alahinnata kindlasti ei tasu - 6-8 koht.

FC Tiigirid - suured turniiride korraldajad, aga ise midagi eriti korda ei saada, väidetavalt on meeskond noorenduskuuri läbinud. Eks seda näeb - tavaliselt need noorenduskuurid kohe vilja ei kanna nii et esialgu tundub sinna Futu kanti vastane. Eelmine aasta eelviimased vist ja neil oli ka probleeme meeste kokku ajamisega ... vahest suutsid ka liidritele vastu hakata ... samas aga imeseid võrdväärsetele vilinal eks näeb milline see aasta koosseis on. Eelmine aasta oli kindlasti nende mängu mootoriks keegi Joeli nimeline ... kindlasti parim tiimis. Mingit arvamust meeskonnast pole kuna tegutsevad ääretult vaikselt ja suhteliselt erinevate koosseisudega eks näeb, mida suudavad. 6-8 koht.

FC Soccernet - :õnnelik:koduklubi:õnnelik: - meeskond on teinud läbi palju muutuseid eesotsas siis koosseisuga. Enda klubi nõrkuseid ja tugevusi kyll ei hakkaks välja tooma, kuid eks neid on meilgi. Suurimad 2 nõrkust võin öelda - Peod ja ilusad naised:õnnelik:
Omastarust oma meeskond yldiselt hästi komplekteeritud ja eriti heaks teeb tunne et poisid viitsivad :) FCSile pakuks positiivsena meelestatult kohta esinelikusse;).

vat nii siuke oleks minu pisike eelvaade ... ma loodan kohe kindlasti, et keegi ei solvu mu teksti peale ... mul vist on ikka õigus omale arvamusele eks ;). Pigem kui näete midagi, mis absull pole nii siis kommenterige ja naerge mu lolluse yle :)

Laupäevase mängu kohta Kärdla vastu võin veel lisada, et oma viga, et me ära ei löönud ... vägagi võidetav mäng. enda mäng läks kah tsipa aia taha
Litmaneile teadmiseks ... mina olen, vaid yks pisike osa soccerneti meeskonnast ;) - kuigi enivei meeskonda ma siiski alt ei kavatse vedada ning täis ei joo ennast
I hope :D

ACE
30.04.03, 09:14
mis puutub Streetrace.Orgi võistkonda, siis on Sul täiesti õigus :) igati lahe ennustus nii meie kui teiste kohta :)
ja to litmanen: ei, keegi ei solvund :) aus kriitika alati teretulnud ja pöidlahoidjad ka :)

Litmanen37
30.04.03, 15:17
FC Nimetal leitud kaks vv......Reaalkooli koondise omad.....kuid neil klass vaja lõpetada ja seetõttu pean kindlasti mõnes mängus mina hoopis väravas olema:D Siis taote kyll puuri täis

Markko
30.04.03, 15:32

FC Nimetal leitud kaks vv......Reaalkooli koondise omad.....kuid neil klass vaja lõpetada ja seetõttu pean kindlasti mõnes mängus mina hoopis väravas olema:D Siis taote kyll puuri täis

Äkki nimetaks sa nende nimed :) Ise ka sealt koolist :P

Litmanen37
30.04.03, 15:53
Midagi peaks ju yllatuseks kah jääma......eks uuri ise....kui seal koolis käid,siis peaksid teadma,et päris paljud jalkavennad reaalist on Nimeta koosseisus

Andy
30.04.03, 17:38
Julgeln välja öelda, et V liiga põhjapiirkonnas ongi kõige suurem esindatud just vanast heast Tallinna Reaalkoolist- valdav enamus FC Reaali on selle kooli lõpetanud ning nüüd tuleb ka järelkasvu FC Nimeta näol :P Ilusat volbrit kõigile :)

Markko
30.04.03, 18:51

Midagi peaks ju yllatuseks kah jääma......eks uuri ise....kui seal koolis käid,siis peaksid teadma,et päris paljud jalkavennad reaalist on Nimeta koosseisus

Eks ma siis pea 25. maini ootama :P

Originally posted by Andy

Julgeln välja öelda, et V liiga põhjapiirkonnas ongi kõige suurem esindatud just vanast heast Tallinna Reaalkoolist- valdav enamus FC Reaali on selle kooli lõpetanud ning nüüd tuleb ka järelkasvu FC Nimeta näol :P Ilusat volbrit kõigile :)

Su julged väited peavad paika :) FC SR.org meeskonnas ka mitu Reaali kasvandikku

sprinter
01.05.03, 19:10
FC Futu ja FC Tiigrite vaheline mäng jäeti pooleli seisult 0-3 Tiigrite kasuks
lihtsalt pall oli enamus ajast audis ja võimatu oli mängida :D :D :D

chuksi
01.05.03, 19:27
Väljas oli jah päris mangimiskõlbmatu. Vastutuul oli mingi 15-20 m/s ning vihm tegi asja veel hullemaks. Pall läks kogu aeg mingile aiamaale ning 20-30 minutist sai mängida ainult veidi. Väravast väljalöömine oli ka üpris võimatu. Nii et millalgi näeme uuesti Tiigrid!:deemon:

Refieus
01.05.03, 21:27
Jah:)? Käisin täna Rapla Atli ja Dünamo mängu vaatamas ja seal ikka mängiti lõpuni ära see. Kahju, et videokaamerat ei olnud. VV lööb palli mängu kuid tuul toob palli ta nina ette tagasi:D Ja kui pall välja läks siis tuul viis selle kaugele -kaugele.. Päris pull:) Loodame, et laupää ilusam ilm Socceriga pelades..

chuksi
02.05.03, 02:25
Meil oli tuul nagu risti ja väravast välja löömisega oli nii, et kui lõid, siis lendas 100% auti kuskil karistusala joone juures. Igal juhul hea, et saab selle mängu normaalsetes tingimustes ära mängida kunagi. Loodetavasti siis laupäevaks teile tuleb parem ilm, kui meil täna oli :)

egon111
03.05.03, 16:03
Kärdla LM-FC tiigrid Kärdla võitis 2:0 väravad lõi 87. ja 89. min. Reimo Berkmann
Tiigritel oli penalti võimalus aga nad lõid selle üle

-Antz-
03.05.03, 18:04
Õismäe Humanitaargümnaasiumi kunstmuruväljakul toimunud kohtumises alistas Eurouniv FC FC Reaali 2:0 (1:0).
Väravad lõid Richard Jürgenson (paar minutit peale kick offi) ja Jaan-Vidrik Korp (paar minutit enne lõpuvilet) ;)

Checo
05.05.03, 11:37
03.05 kell 12.00 toimus siis FC SR.org-i ja FC Soccerneti vaheline mäng.
Seis jäi 1:1 (1:0) - 14 minutil lõi SR.org-i värava R. German ja 63. minutil Soccerneti värava Lõhmus.

Sass (45)
05.05.03, 14:49
kas keegi viitsiks kommenteerida kah seda 03.05 mängu?

Litmanen37
05.05.03, 17:44
Liigaturul langesid minu silmis Streetrace aktsiad kohe k6vasti,kuna peale esimest liigam2ngu kuuldavasti lahkusid kaks staari.....Orgmets ja Taimre

sprinter
05.05.03, 19:24
liigaturul minu silms jälle tõusi kärdla ,esimesed mängud on nad päris hästi mängind
ja teadmisex veel et edasi lükkund mäng FC Tiigrite ja FC Futu vahel toimub neljapäeval 8. mai ,kell 18,00 Jüris:õnnelik:

V55
05.05.03, 19:41

Liigaturul langesid minu silmis Streetrace aktsiad kohe k6vasti,kuna peale esimest liigam2ngu kuuldavasti lahkusid kaks staari.....Orgmets ja Taimre

Vabandust , kuid ma ei saa aru ,et mis \"staaridest\" käib jutt. Tavalised mängumehed nagu kõik teised. Ise olen seisukohal ,et asendamatuid mehi pole olemas:D

Hunt
05.05.03, 19:42
njah! Kahjux eriti sital ajal! Vähemalt minule! Aga ex vaatab kas veab ka ennast kohale vai mitte!(ega erilist soovi pole ka seal mülkas mängida:kaval:

Litmanen37
05.05.03, 21:03
Originally posted by V55

Vabandust , kuid ma ei saa aru ,et mis \"staaridest\" käib jutt. Tavalised mängumehed nagu kõik teised. Ise olen seisukohal ,et asendamatuid mehi pole olemas:D

Jajah...tglt ju Beckham ja Kristal kah yhe tasemega mehed;) .....

Litmanen37
05.05.03, 21:05
Kärdla LM ja FC Nimeta liigamäng 17.05 lykkub tõenäoliselt päeva võrra edasi,kuna Nimetal selleks päevaks plaanitud sõpruskohtumine Deeping Rangers FC-ga

Devil
05.05.03, 21:20

Originally posted by V55

Jajah...tglt ju Beckham ja Kristal kah yhe tasemega mehed;) .....

sitt võrdlus ... eks see pole hea kui oskajad mängijad lahkuvad ... kuid 2 meest ei tee mängu ära ja ei usu, et nad nii head ikka olid ... mingid suvalised vuti tagujad nagu me kõik.

Sass (45)
06.05.03, 15:17
Ütleme siis nii, et 2 väikseima õllekõhuga meest on lahkunud Streetrace\'ist kuhu on jäänud vaid suure ja ülisuure õllekaga vennad. :D

Markko
06.05.03, 16:37
Originally posted by Viking

Ütleme siis nii, et 2 väikseima õllekõhuga meest on lahkunud Streetrace\'ist kuhu on jäänud vaid suure ja ülisuure õllekaga vennad. :D

Irw:) õige viking:) <- teab mida räägib:P
Edasi, Litt paneb ikke segast küll:) Aktsiad meil ei olegi, kuna esimene hooaeg on kogemuste ammutamiseks, kuna nüüd ei ole meist keegi varem liigatasemel mänginud (kui ma ei eksi) ja kahe esimese vooru 2 puunkti on meie taseme kohta päris head. Me ise oleme rahul ja kellegi teise arvamus eriti ei koti kuna tulime palli taga ajama mitte kohti. See asi on meil for just a fun, mitte nagu teistel siin. Mitte kõigil loomulikult. Asi peab fun olema ja seda nautima. Kui hädasti vaja saaks SR.orgi igasugu imevendasid sebida, no problemo, kuid kes ütleb mille jaoks?! Mõelgem selle üle järele ja ehk ei kobiseks nii mõttetutel teemadel vaid räägiks mängudest endist, see palju huvitavam teema:D

Pealegi ega meile eriti meeldi ennast võõraste sulgedega ehtida:D:D:D Kui just suled ise soovi ei avalda:D Siis ei pea taga nutma, kui suled ära tulevad või omaniku vahetavad:D .. juhul kui te teate millest jutt:P No hard feelings just fun:D

:P

egon111
06.05.03, 21:57
õige jutt markko ma olen sinuga täiesti nõus

Litmanen37
07.05.03, 14:45
Selle m6tetu loba l6petuseks ytlen, veelkord,et MINU SILMIS langesid Streetrace aktsiad......see on vaid minu arvamus...ja ma arvan,et ma tohin oma arvamust ka teistele 6elda....v6i mis....ei tasuks tulla kohe k6ri kallale kui MINU ARVAMUS ei meeldi......ja l6petuseks Streetracei vennad....olgem ausad....Taimre ja Orgmets olid teie klubi yhed parimad m2ngijad..

ACE
07.05.03, 16:55
ei, vaidle vastu: nad olid meie klubi parimad mängijad...sellele pole keegi vastu vaielnudki, eriti kui vaadata nende tulemusi juba ka neljandas liigas:kaval:
ah, mida me siin vaidleme, kyll tulemused panevad meid ja teisi paika :)

13
08.05.03, 07:53
APPI!!!

Mõnel vennal pole lihtsalt midagi tega ja ainult MÖLISEB:viha: !!!
Mis sellel Streetracel viga on???Mu arust on nad lahedad võllid:D (kuigi alguses oli ka minul nende suhtes väike eelarvamus)

Laske edasi meded ja ärge kuulake iga venna paska mis ta suust välja ajab.Nagu mu üks lemmik ütlusi on - ma pole lits,et kõigile meeldima pean.

Kõige tähtsam on asja juures Fun ja mõnus seltskond!!!

Aramis
08.05.03, 11:52
Ja minu arust on Litmanenil antud juhul täiesti õigus...no offense streetrace...

Litmanen37
08.05.03, 13:32
Kas Tiigrid on oma kooseisu täiendanud kah see aasta.....ja kas teie ryndaja Madis kah suure lombi tagant koju jõuab mängima

sprinter
08.05.03, 13:50

Kas Tiigrid on oma kooseisu täiendanud kah see aasta.....ja kas teie ryndaja Madis kah suure lombi tagant koju jõuab mängima

madis on tagasi jah jõudnud ja on ka veits noori mängijaid juurde tulnud enamus on neist kaitses kud on ka väravavaht uus(üllatus mees)kes võib vahest head mängu teha
:D :D :D :D

Refieus
08.05.03, 18:34
Originally posted by Aramis

Ja minu arust on Litmanenil antud juhul täiesti õigus...no offense streetrace...

Irf, milles tal õigus on? Sittagi ei saa aru:D Loomulikult olid ja on nad head mängijad, keegi ei ole seda väitnudki?!

Fun ja veelkord fun mitte midagi muud:D

sprinter
08.05.03, 20:15
FC Tiigrite ja FC Futu vaheline liiga mäng lõppes tulemusega 2-2
tiigrid läxid küll 2 korda juhtima kuid futu suutis viigistada:(

Silver
08.05.03, 20:41
Originally posted by lookas

FC Tiigrite ja FC Futu vaheline liiga mäng lõppes tulemusega 2-2
tiigrid läxid küll 2 korda juhtima kuid futu suutis viigistada:(
ehhe, tugev rebimine oli teil siis ;) Futul ka punkt käes...

chuksi
08.05.03, 21:15
Noh, kommenteeriks ka veidi Tiigrite Futu mängu.
Futu meestel suuremal osal oli see esimene võistlusmäng üldse(peale poolelijäänud \"mängu\", mis Tiigritega eelmisel nädalal oli) ning närv sees. Esimesed 10 minutit oli meie(Futu) poolt täielikku peata mängu, täielik paanika. Sealt tuli ka Tiigrite esimene värav(nurgalöögist peaga pall võrku). Siis saime me jalad alla ning hakkasime ründama. Esimese poolaja keskel vist või 30. minuti paiku lõi meie ründaja Kork viigivärava. Kuni poolajani oli suuremalt jaolt pall meie käes ja surusime, üke kord löödi pall latti ja võimalusi oli veelgi, kuid ära ei kasutatud. Poolaja lõpus lõid aga Tiigrid veel kastis tekkinud segadusest värava ning poolajale mingi seisul 2:1 Tiigritele.
Teisel poolajal tekkis Futu surve mingil määral ning ühel hetkel peale nurgalööki see ka realiseeriti. Edasi oli üpris lahtine mäng ning mõlemal oli vist võimalusi, kuid kaitsed eriti suuri prohmakaid sisse enam ei lasknud ning mäng jäi viiki.
Kokkuvõtteks ütleks, et oleks pidanud selle mängu võitma, kuid alguse kramp ja künklik väljak enamat ei lubanud. Hea seegi, et punkti kätte saime. Nulli peale jääda enam võimalik pole :). Pühapäeval siis järgmine mäng Fc Nimetaga. See saab kõvasti raskem olema...

sicmic
08.05.03, 21:40
Kas oleks võimalik saada kõiki Tiigrid-Futu kohtumise väravaautoreid?

mihkelk
08.05.03, 22:48
Futu poolt tegid väravad : 21 Kork ; 15 Kannik

Litmanen37
09.05.03, 15:54
Mängu skoor oli täpselt nagu mängu pilt.Kui esimesel poolajal domineeris Tiigrid,siis teisel Futu

Andy
10.05.03, 17:07
FC Reaal alistas Õismäe põrgukatlas FC Soccerneti 4:0 (3:0). Väravate autoriteks olid Roos (10\', 30\') ja Plotnik (20\', 65\')

Kaarel
10.05.03, 17:20

FC Reaal alistas Õismäe põrgukatlas FC Soccerneti 4:0 (3:0). Väravate autoriteks olid Roos (10\', 30\') ja Plotnik (20\', 65\')

Paistab, et ex-luurajad aasta pärast reservi saamist (mis täitub 15. mai) lõpuks ometi vormi jõudmas :)

sprinter
10.05.03, 20:17
FC Tiigrite ja FC Streetrace.org vaheline mäng lõppes skooriga 4-0(1-0)
esimene värav sündis alles esimese poolaja lõpu poole .
esimesed kolm väravat lõi Uudelt ning viimase Järve
:õnnelik: Tiigrid said ka lõpuks võidu kätte

Litmanen37
10.05.03, 21:44
Äkki Tiigrid võiksid oma eelviimase ja viimase mängu väravaautorid siia kirjutada

Ja homme siis teeme meiegi avalöögi....FC Nimeta vs FC Futu Õismäel kell 14.00

sprinter
10.05.03, 22:39

Äkki Tiigrid võiksid oma eelviimase ja viimase mängu väravaautorid siia kirjutada

viimase mängu väravad lõi Uudelt kes lõi 3 väravat ning Järve lisas omalt poolt ühega
eelviimase mängu värava autori perekonna nimesid ma ei tea nii et jään selle vastuse võlgu

Refieus
11.05.03, 01:13
Mnjah, teenitud võit (Streetrace - Tiigrid). Kuid mitte skoori järgi. Loomulikult ka kõige parema koosseisu juures oleks meil raskeks läinud saada viigipunktigi. Vigastused on oma töö teinud. Ega väljak ka see kõige parem ole, ma ei saa arugi kuidas EJL sellist kuumaastiku üldse aktsepteerida saab? Rohkem mulda kui muru:P Üritasime ja üritasime, kuid oma mängu käima ei saanud.. takistuseks seegi, et see oli kõige absurdsem ja ühepoolne kohtunik just seda mängu vilistama sattus, see ei oskaks vahet teha kapsal ja kartuli!See ei ole normaalne mis seal toimus, vile vile otsa ühte väravasse.. Ehk on Tiigritel midagi selle kohta selgituseks öelda? Altkäemaks?:P:D Kohtunik peaks olema neutraalne ja üritama vilistada ausalt, kuid siin sellest juttugi ei saa ollagi, nimetases üht meie mängijat \"jobuks\" ja sai vähemalt paarikümne prohmakaga hakkama?:) Osad meist arvasid juba, et toimus pistise andmine kui peale mängu teie mängija ta auto juurde rahakotiga jooksis ja paar minutit seal askeldasid.. :D Isegi minu kadunud vanavanaema vilistab paremini:D See selleks..

Kuid nagu ma ütlesin, teenitud võit ja kaotus on kaotus ning taga nutta ei ole midagi.. lihtsalt olime nõrgad ja teie tugevad, just the way it goes.. küll me Raplas sama \"m***i kohtuniku sebime:D ja teile tuule alla teeme:D

Nimetaga läheb meil veelgi raskemaks.. Preagu hea, et 1 vahetus vaba, mehed saavad end ravida, lootes, et Nimeta meid säästab Futu jaoks:D

Checo
11.05.03, 04:52
Jep, kaotus tuli... :oih:
üttleme nii, et tegu oli meie jaoks suht ebameeldiva vastasega.. ja nemad oskasid oma eelise hästi ära kasutada ja meie oma eelist mitte, kuigi teadsime mida peame tegema, kuid ei suutnud mängu käima saada...

siin kohal tänan vastast hea mängu eest! kuid loodan, et järgmisel mängul ka endale kohtuniku saame :D
muidu arvaks, et mingi enda kaotuse paranoiia, kuid vestluses Tiigiritega selgus, et ei saanud ka nemad aru, mida see debiil seal korraldas (kohtuniku kirjeldus - meenutas 50 aastast karlssonit kes oli kolm päeva julmalt joonud ja lootis sellele, et ainult eelmise õhtu joonud mängijad, teavad paremini mis väljakul toimub :õnnelik: )

olge siis mihklid

sprinter
11.05.03, 09:54
jip see kohtunik oli ikka täielik ... ei saanud isegi aru ,mis ta vahepeal seal tegi
see kohtunik pidi olema a klassi kohtunik :D :D eriti seda ei ütleks aga nojah
ning väljak on ka omadega täitsa p-ees ,seal on võimatu mängida

chuksi
11.05.03, 16:37
Fc Nimeta Tallinn - Fc Futu Tallinn jäi 8-1 Nimeta kasuks. Nimeta kontrollis mängu, meie proovisime vasturünnakutega midagi ära teha. Kuni 26 minutini(vist) oli seis 0-0, siis lõi Nimeta värava. Kaks minutit hiljem Futu viigistas, kuid mõne minuti möödudes lagunes meie kaitse täitsa ära ning löödi 3 väravat järjest. Teisel poolajal jätkus sarnane mäng, nagu esimesel poolajalgi, Nimeta kontrollis mängu ning meil selle vastu midagi väga teha ei õnnestunud. Kaitse ka teisel poolajal väsis ning lasime veel 4 väravat lüüa. Endal oli 1 hea võimalus ning paar peaaegu võimalust, üks nurgalöök läks veidi ristnurgast mööda ja ükskord läks ründaja ka väravavahiga 1-1, kuid ei suutnud ära lüüa. Tuleb tõdeda, et Nimeta meist veel kõvasti parem ning arenguruumi on kõvasti, kuid midagi hakkab Futu klubis juba looma, mida edasi, seda paremaks me lähme.

Meie värava lõi 4 - Mart Pärtna

Edu siis kõigile!

Litmanen37
11.05.03, 16:53
FC Nimeta vs FC Futu

Õismäe Humanitaargümnasiumi staadion

11.05.2003 kell 14.00

8 - 1

FC Nimeta kooseis:

M.Kenk, E.Alas, M.Jürgenson, R.Pärna, J.Haasma(52. R.Tämmo), A.Torm(60. K.Kuusmann), P.Meier, S.Talisoo(52. R.Peekmann), R.Pill(60. K.Mihkelson), R.Ligi(72. M.Vee)

Väravad: K.Laiv 26; R.Pill 32,34; R.Ligi 39,70; R.Tämmo 54.pen; M.Vee 73; K.Kuusmann 87.

FC Futu: M.Pärtna 28.

Hunt
11.05.03, 19:55
täitsa üllatav et futu on suutnud nõnda tublilt mängida. samas meeskonnast puudus ka mõned mängijad.!!!:kaval:

muna
12.05.03, 08:50
tiigrite vastu pani ju lõpp hästi. kui ma ei eksi siis seis jäi 2:2

muna
12.05.03, 08:58
aga jah, siis oli meil tiigritel 2 mõnusat neegrit ka mängus ju. esiteks staar sven ja teine oli meister triblaja oks. 2 parajat neegrit. kahjuks ise ei saanud mängida kuigi olex väga tahtnud :kurb4:

ek
12.05.03, 11:18
Jah Tiigritel on tõepoolest üks \"oma poiss\" olemas kes neid aeg-ajalt abistamas käib - muidu jääksid nad ju puhta võiduta

Eelmisest hooajast on meeles Soccernet-Tiigrid mäng kus kohtunik 3 Soccerneti väravat suluseisuks luges - ühe alles siis kui Soccerneti mängija juba ka palli võrgust ära oli toonud ehk umbes 20-30 sekundit peale väravat:doh:. Selle mängu juures olid ka 2 äärekohtunikku kes korduvalt kohtunikule mainisid et suluseisudest oli asi kaugel.

Väga kahju et sama asi ka see hooaeg jätkub :(

Maarek
12.05.03, 11:31
Originally posted by ek

Jah Tiigritel on tõepoolest üks \"oma poiss\" olemas kes neid aeg-ajalt abistamas käib - muidu jääksid nad ju puhta võiduta

Eelmisest hooajast on meeles Soccernet-Tiigrid mäng kus kohtunik 3 Soccerneti väravat suluseisuks luges - ühe alles siis kui Soccerneti mängija juba ka palli võrgust ära oli toonud ehk umbes 20-30 sekundit peale väravat:doh:. Selle mängu juures olid ka 2 äärekohtunikku kes korduvalt kohtunikule mainisid et suluseisudest oli asi kaugel.

Egon
Väike ääremärkus: See \"oma poiss\" esines siiski Prantsuse Lütseum - FCS mängus.;)

Devil
12.05.03, 14:36
Originally posted by Maarek

Originally posted by ek

Egon
Väike ääremärkus: See \"oma poiss\" esines siiski Prantsuse Lütseum - FCS mängus.;) nujah ... aga oli ka yhes mängus kus me olime vastamisei Tiigritega ... aga siiski suutsime tänu tiigrite vähesusele ja sittusele neid võita. Suluseisude asi toimis jah TPLi vastu mängides. Aga sealgi oli vist on mingeid sidemeid tiigritega ;)

sprinter
12.05.03, 15:59
Originally posted by ek

kui sa siin mõtled kohtuniku siis ma võin õelda et sellest viimase mängu kohtunikust ei saanud mitte keegi aru mis ta tegi ,ta oli nagu täitsa oma ette maailmas või kus iganes peale selle mängu

Raimo
12.05.03, 17:57
kui sa siin mõtled kohtuniku siis ma võin õelda et sellest viimase mängu kohtunikust ei saanud mitte keegi aru mis ta tegi ,ta oli nagu täitsa oma ette maailmas või kus iganes peale selle mängu

Tähendab, selles Lütseumi - Socceri mängus olin joonekohtunikuks mina. Probleem seisnes selles, et väljakukohtunik oli venelane ja ei mõistnud eesti keelt.
Ent tahtsin hoopis sellest kirjutada, et kohtunike kritiseerimiseks on eraldi teema olemas ning siin ei ole mõtet sellest kirjutada. Ka siis mitte, kui kohtunik tõesti nõrk on.
Aga... kõige parem oleks, kui iga tiim saadaks järgmisel aastal mõne oma mängija kohtunike koolitusele, nii saate anda oma panuse, et viletsate ja umbkeelsete vilemeeste asemel tulevad noored ja asjalikud kohtunikud.

eerik999
14.05.03, 20:00
Aga... kõige parem oleks, kui iga tiim saadaks järgmisel aastal mõne oma mängija kohtunike koolitusele, nii saate anda oma panuse, et viletsate ja umbkeelsete vilemeeste aseII liiga Lääs/Lõuna piirkonna Väravaküttide edetabel

Mõte on väga hea, kuid kas sellest midagi ka välja tuleb.

sprinter
14.05.03, 20:58
Originally posted by eerik999

Aga... kõige parem oleks, kui iga tiim saadaks järgmisel aastal mõne oma mängija kohtunike koolitusele, nii saate anda oma panuse, et viletsate ja umbkeelsete vilemeeste aseII liiga Lääs/Lõuna piirkonna Väravaküttide edetabel

tiigritel on juba olemas mängija kes on ka kohtunik ja treener:D

muna
14.05.03, 22:39

Originally posted by eerik999

tiigritel on juba olemas mängija kes on ka kohtunik ja treener:D

kusjuures on ta päris hea kohtunik:D kohtunikuna ei saa ta nii palju isetseda nagu ta seda tavaliselt mängus olles teeb :D

U2
16.05.03, 15:21
Sooviks hiidlastele jõudu ja jaksu nimeta mänguks.väike nõuanne ka:kenkile lööge kaugelt peale,läbi murda on nende kaitsest raske

U2
16.05.03, 15:23
Ja võtke Meier kindlasti kinni

Litmanen37
16.05.03, 17:17
Originally posted by karmo17

Sooviks hiidlastele jõudu ja jaksu nimeta mänguks.väike nõuanne ka:kenkile lööge kaugelt peale,läbi murda on nende kaitsest raske

Hmm...kui huvitab,siis Kenk ei mängi hiiumaal....Kindlasti on Hiidlased selles mängus favoriidiid...Nimeta sõidab hiiumaale 11-12 mehega,seega ei ole kindel,et yldse vahetusmehigi kohale tuleb....Pealegi on parim ryndaja meil vigastatud..ja kaasa ei löö.

jaaru
16.05.03, 17:50
vaevalt, et me hiidlased favoriidid oleme, kuid loomulikult loodame, me punkte noppida ning kahjuks on ka meil mõned paremad mängijad natuke vigased, kuid proovime ikka enast maksimumi anda ja eks näeb, mis mäng toob...

Andy
17.05.03, 15:13
FC Reaal - FC Tiigrid 7:0 (2:0)
Porisel TTÜ-l toimunud mängus mängisid Tiigrid esimesel poolajal 8- ja teisel 9-kesi, see seletab ka mängu tulemust. Ja kohtuniku, kes muuseas ülikorrektselt vilistas, soengu stiiliks oli vist \"Eighties coming back\" :P
FC Reaali väravad: Liivak (3), Grossberg (2), Lukk, Roos

riigimees
17.05.03, 16:27
jaa, \"tõesti hea mäng oli\", siiski 3 punkti on kolm.

PS: vajadusel löön alati mööda

sprinter
17.05.03, 23:48

FC Reaal - FC Tiigrid 7:0 (2:0)
Porisel TTÜ-l toimunud mängus mängisid Tiigrid esimesel poolajal 8- ja teisel 9-kesi, see seletab ka mängu tulemust. Ja kohtuniku, kes muuseas ülikorrektselt vilistas, soengu stiiliks oli vist \"Eighties coming back\" :P
FC Reaali väravad: Liivak (3), Grossberg (2), Lukk, Roos

kahju oli ainult et meil nii vähe mängijaid kohale tulid meil mudu mingi 5-7meest on vigastatud :( aga mudu oli päris äge mäng nalja sai vähemalt .kohtunik oli jah super vigu praktiliselt ee teindki...;) tiigritel nagu teisel poolajal kaitse täielikult puudus ja mehed hakkasid ka ära väsima:(
aga jah loodame et järgmised mängud mehed ikke kohale tulevad:viha: :viha:
reaal hoidge alt järgmine mäng oleme täis rivistusega kohal(loodan):D :D

egon111
18.05.03, 16:06
Kärdla LM-FC Nimeta 1:1

Markko
18.05.03, 16:28
Jõhkermann... :)
Egastaes palju õnne Kärdlale, usun et see tuli raskelt

sprinter
18.05.03, 16:46
kas keegi teab millal on Eurouniv FC - FC Soccernet vaheline mäng

-Antz-
18.05.03, 20:35
Eurouniv FC võitis 18. mail kl. 18:00 Õismäe HG kunstmuruväljakul FC Soccernetti tulemusega 2:0 (1:0)
Väravad: 13. A.-A.Sarv ja 79. R.Lond (minutites muidugi päris kindel ei ole)
See võit läheb kiiret paranemist soovides Raixile, kes peale avariid Mustamäe haiglas operatsioonist taastub!
Ole tugev sõber!

magicm
19.05.03, 10:03
ei tulnud see nii raskelt midagi, vastupidi meil olid paremad võimalused. kuid samas neil olid ka mehed puudu ja mängu võib pidada võrdsete võitluseks...:)

Litmanen37
19.05.03, 13:45
Originally posted by magicm

ei tulnud see nii raskelt midagi, vastupidi meil olid paremad võimalused. kuid samas neil olid ka mehed puudu ja mängu võib pidada võrdsete võitluseks...:)

Esimene poolaeg ründas Nimeta teravalt,kuid löögile ei pääsetud kuigi tihti....Värav sündis kornerist,mille Pill keerutas otse taharisti.Teisel poolajal aga alustas Kärdla tugevba survega...mis neile lõpuks ka vilja tõi....Pikk pall ryndajale...mis siiski põrkas temast liiga ette...väravavaht tuli vastu ja tahtis palli ära lyya,kuid lõi ryndaja pihta...väravajoonele jõudnud kaitsja tahtis klaariks lyya,kuid pall üle jala ja väravasse..

Lisaks tabasid mõlemad võistkonnad paaril korral posti ja latti.

Nimeta mängu segasid kindlasti platsi kvaliteet...oli palju mättaid jmt. lisaks pole meist keegi see hooaeg õigel murul kordagi käind...Ryndajate panus jäi nullilähedaseks,kuid positiivne oli see,et meie keskkaitsja oli toibunud Roheliste joomamatkast ja tegi vägagi hea mängu...Kohtuniku kohta ytleks vaid niipalju,et pole juba ammu nii udu kohtunikku näind....

Järgmine mäng meil siis Streetrace.orgiga õismäel ja arvatavasti on see esimene mäng,kus tuleme platsile oma parimas kooseisus.....

Ahjaa .....omaväravaa Kärdla ja Nimeta vahelises mängus lõi M.Jürgenson

U2
20.05.03, 11:46
Tubli Kärdla.Järgmine kord juba võidate.

Refieus
21.05.03, 00:02
Järgmine mäng meil siis Streetrace.orgiga õismäel ja arvatavasti on see esimene mäng,kus tuleme platsile oma parimas kooseisus.....

Ai perse:D Ega siis midagi, formatsioon 8-1-1 rules:P

U2
21.05.03, 11:54
4-4-2 ei tasuks mängida.Nad jooksevad teist lihtsalt üle

Litmanen37
21.05.03, 14:06
Futu formatsioon oli 6-3-1 ja kaotati 8-1.....Kärdlal 4-4-2 ja viik 1-1...

chuksi
21.05.03, 18:38
Ehk siis mängige Nimeta vastu 2-5-3 või 2-4-4 ja võidate :)

Refieus
23.05.03, 13:54

Futu formatsioon oli 6-3-1 ja kaotati 8-1.....Kärdlal 4-4-2 ja viik 1-1...

Puht füüsiliselt on viiki võimatu mängida...:D Elame näeme.. 5 väravaga kaotada teile ei ole veel paha:P

muna
23.05.03, 14:29
küll on tore, et fc tiigrid omadega pees pole ju

Devil
23.05.03, 14:46
mis tiigritel siis viga ?

muna
23.05.03, 14:48
mõni mees võiks rohkem osa võtta ning asi võiks paremini organiseeritud olla. kuulsin et viimasel mängul oli ainult 8 meest kohal või midagi sellist ning ega vist segi kord rohkem pole :viha: :viha: :viha:

muna
23.05.03, 14:50
nimesi ma ei nimeta küll need ise teavad kes rohkem võix kohal käia. üx näitex kes kohal ei käi olen ma ise, sest mul tervisega probleemid. kuid kui tervex saan hakkan kindlalt kohal käima :oih:

Litmanen37
23.05.03, 14:59

Puht füüsiliselt on viiki võimatu mängida...:D Elame näeme.. 5 väravaga kaotada teile ei ole veel paha:P

Miks võimatu.....kõik on võimalik.......

sprinter
23.05.03, 16:09
Originally posted by muna

mõni mees võiks rohkem osa võtta ning asi võiks paremini organiseeritud olla. kuulsin et viimasel mängul oli ainult 8 meest kohal või midagi sellist ning ega vist segi kord rohkem pole :viha: :viha: :viha:

see kord tuleb vist ikka 11 ära ,mõned kes esimestel mängudel pole osalenud tulevad kohale(vähemalt lubasid)kuid osad jälle ee saa,ma pole ise ka 100%kindel et kohale lähen kuna tervis on ...:( :(
eks näeb palju meid laupäeval kella 12 jüris kohal on

Litmanen37
24.05.03, 13:39
Tiigrite vennad...uurige palun välja,kes Tiigrid vs Futu mängus värava lõid...ja pange siis siiagi kirja

sprinter
24.05.03, 14:10

Tiigrite vennad...uurige palun välja,kes Tiigrid vs Futu mängus värava lõid...ja pange siis siiagi kirja

ühe värava lõi Joel Päärman teist ei tea.
Täna lõppenud mängu FC Tiigrid - Eurouniv FC vahel lõppes 1-1(1-1)
ning selles mänguslõi tiigritele viigavärava Madis Org

-Antz-
24.05.03, 14:48
Niih!
Eurouniv FC pidi jah Jüri Gümnaasiumi kuumaastikul 1:1 viigiga leppima.
Vastane kasutas oma väikese võimaluse ära, meie suutsime oma paljudest võimalustest täpselt sama palju...
EUFC-i värava lõi 15. minutil R. Jürgenson

PraS
24.05.03, 16:17
no kuda see jyri gymni väljak ka on?
kas ikka väga hull.......ja pisike?

sprinter
24.05.03, 16:22
Originally posted by märt

no kuda see jyri gymni väljak ka on?
kas ikka väga hull.......ja pisike?
jap see väga hull ja ka väike ,seal enam mängida küll ee tahax

Hunt
25.05.03, 16:14
Kärdla purustas futu 7-2!:viha: (2-0)

Silver
25.05.03, 16:17
Originally posted by Hunt

Kärdla purustas futu 7-2!:viha: Juhtub ka tegijatel! :D

Markko
25.05.03, 18:57
Nimeta sõitis FC SR.org\'ist 6-2 üle

Litmanen37
25.05.03, 19:37
FC Nimeta - FC Streetrace.org

6-2(1-0)

FC Nimeta koosseis: Paesoo,Alas,Lahne,Veski,Millert(55. Pärna),Talisoo,Torm,Meier,Peekmann,Ligi,Pill

Väravad:

FC Nimeta - Lahne 42, Veski 84, Meier 77,Ligi 90,Pill 62,86
FC Streetrace.org - Lepikult 55, Kogermann 60

Nimeta pressis esimesel poolajal jõudsalt,kuid ei tahtnud see pall mitte kuidagi sisse minna.Poolaja lõpus realiseeriti korner,millest mäng elavnes...paar minutit hiljem tabati kaks korda järjest posti.

Teise poolaja algus oli Nimeta poolepealt kuidagi unine..ja nii yks hetk satuti segadusse,ning sealt tuli viigivärav.Lepikult suunas palli kasti joonelt otse alla paremasse nurka.5 minutit hiljem tehti viga streetracei venna vastu ja sealt Kogermann keerutas taha nurka.Sealt edasi võttis Nimeta mängu enda kätte ja tõi võidu siiski koju...siiski enamus meie väravatest olid ikka suht kobinad......Hea siiski,et kobinadki sisse lähevad,kui ilusti väljamängitud löögikohad lähevad nurja:)

Järgmine mäng: FC Reaal - FC Nimeta 31.05 Rannavärava staadionil

Silver
25.05.03, 20:47
Kuidas Rannavärava staadioni hetkeseis on? Pole seal pea 9 kuud vaatamas käinud. Ikka selline kapsamaa nagu eelmisel aastal, kus ainult malts kasvas ning hooaja lõpuks polnud seda ka enam.:P

chuksi
25.05.03, 20:54
Fc Futu - Kärdla jäi jah 7-2 kahjuks. Ilgelt palju jamaga said meie mängijad hakkama seal kaitses täna. Väravavahil oli ka halb päev. Aga egas midagi, tuleb edasi mängida ja pingutada. Meie väravad lõid Laikask ja Luik. Ega siis muud midagi rääkida ei oska, kui järgmisel nädalal Raplasse ning Streetrace\'i vastu. Sealt võiks nüüd veidi parem tulemus tulla lõpuks...

egon111
25.05.03, 21:21
Kärdla LM väravad lõid: Reimo Berkmann 2 väravat, Egon Elissaar(1) Toivo Elissaar(1) Mihkel Selks(1) Mario Degtjov(1) ja ühe palli aitasid Futu mehed ise oma väravasse toimetada. võrdset mängu pakkus Futu 30.minutini kuid pärast 30.minutit läks neil mäng päris käest ära.Korralikumalt hakkasid Futu mängijad suruma uuesti teise poolaja teisel poolel ja paaril korral oli neil ka õnne....

Refieus
25.05.03, 22:27
Mnjah, 2-6 see seis jäi. Väravad olid sellised ünnetud ja par kahtlast sulgu oli ka, kuid siiski me väsisime lõpuks ära ja ei ole midagi parata nõrgad oleme veel. Kuni 70 minutit sai suht pünevat kohtumist jägida peale seda läks asi inetuks ja üldjoontes oleks 2-3 seis jäänud ehk... Nagu te väitsite, et esimest korda kogu paremik koos siis me mängisime suht hästi. Ja me oleme esimene tiim kes teile 2 väravat suutnud lüüa ja teid kaotusseisu viia:P

Kohtunik oli parimaid keda näinud see hooaeg ja esimest korda küsiti ka protokollile allkirja. Ja meie mäng oli ka parimaid mida teinud. Kui Tiigritega oleks sama kohtunik olnud ja isu mängida sama suur kui täna saanuks Jüris 3 punni kätte.

Need kõigest oletused

Nüüd siis Raplas 31.mai ja FC Futu meie vastu. Läheb mürgliks. Loodame oma võitude arve avada just seal:)

Edu!

Andy
25.05.03, 23:04
Originally posted by treze

Kuidas Rannavärava staadioni hetkeseis on? Pole seal pea 9 kuud vaatamas käinud. Ikka selline kapsamaa nagu eelmisel aastal, kus ainult malts kasvas ning hooaja lõpuks polnud seda ka enam.:P

Käisin täna good old Rannavärava Arenat kaemas ja Albertile FC Reaali mängude kalendrit viimas- eiteajubamitmenda uue omaniku käe all näeb stata suht viisakas välja, muru on roheline ja tihe nagu muiste ning tõesti kurb et meil laupäeval Nimetaga võimalus staadioni selle hooaja \"süütus\" võtta :P Kuid varasemate aastate kogemusele tuginedes võib öelda et hea kui ta augustini enam-vähem mängukõlbulik püsib, sealt edasi läheb asi ikka karjamaaks kätte ära :doh:

chuksi
26.05.03, 02:02
Omavärava Futu - Kärdla mängus lõi Ojasoo

Sass (45)
26.05.03, 08:59
Käisin täna good old Rannavärava Arenat kaemas ja Albertile FC Reaali mängude kalendrit viimas- eiteajubamitmenda uue omaniku käe all näeb stata suht viisakas välja, muru on roheline ja tihe nagu muiste ning tõesti kurb et meil laupäeval Nimetaga võimalus staadioni selle hooaja \"süütus\" võtta :P Kuid varasemate aastate kogemusele tuginedes võib öelda et hea kui ta augustini enam-vähem mängukõlbulik püsib, sealt edasi läheb asi ikka karjamaaks kätte ära :doh:

niipalju kui mina olen Rannavärava platsist mööda sõitnud paistab ta päris ühtlaselt rohelise karvaga kaetud olevat :D . Samas aga ei eristanud silm kas on tegemist ikka muru või maltsa-teelehe seguga? :lahe:

dieter
26.05.03, 10:07

Olen kah Albertiga sel hooajal juba kordi sõprussuhteid soojendamas käinud :P Ning vimane kord nädala eest oli jah plats päris kena ning kui tõesti on nii, nagu Albert räägib, et ei lase sinna mingeid Levadia lapsi peale, siis võib plats tõesti enamuse hooajast vastuvõetav olla. Kuid eks seda näis...

Litmanen37
26.05.03, 14:02

Mnjah, 2-6 see seis jäi. Väravad olid sellised ünnetud ja par kahtlast sulgu oli ka, kuid siiski me väsisime lõpuks ära ja ei ole midagi parata nõrgad oleme veel. Kuni 70 minutit sai suht pünevat kohtumist jägida peale seda läks asi inetuks ja üldjoontes oleks 2-3 seis jäänud ehk... Nagu te väitsite, et esimest korda kogu paremik koos siis me mängisime suht hästi. Ja me oleme esimene tiim kes teile 2 väravat suutnud lüüa ja teid kaotusseisu viia:P

Kohtunik oli parimaid keda näinud see hooaeg ja esimest korda küsiti ka protokollile allkirja. Ja meie mäng oli ka parimaid mida teinud. Kui Tiigritega oleks sama kohtunik olnud ja isu mängida sama suur kui täna saanuks Jüris 3 punni kätte.

Need kõigest oletused

Nüüd siis Raplas 31.mai ja FC Futu meie vastu. Läheb mürgliks. Loodame oma võitude arve avada just seal:)

Edu!

Viisite jah meid esimese võistkonnana kaotusseisu,kui siiski ei olnud me parimas koosseisus...poolkaitsest paar väga head meest puudu lisaks ka yks kaitsja

Kohtunik oli tõesti super...mitte yhtegi halba sõna.

mina
26.05.03, 14:33
FC Futu - Kärdla LM mängus lõi värava Tamm, mitte Laikask:deemon:

Refieus
26.05.03, 18:00
FC Streetrace.org - Lepikult 55, Kogermann 60

Lööjaks oli Alar Lepikult, sama perekonna nimega on FC Streetrace.org\'s veel 3 inimest. Et statistikutel midagi sassi ei läheks.

V55
26.05.03, 18:48
Minule isiklikult see kohtunik erilist muljet ei jätnud. Kui kohtunik ikka ei taha/suuda vilistada ilmselget suluseisu siis ...:kaval: Kahjuks tulid neist olukordadest ka Nimeta väravad. Arusaamatuks jäi ka kohtuniku vigade vilistamine. Kui esimene poolaeg lasi mängida jõumängu siis teine poolaeg oli seis kapitaalselt teine.

vutisöber
28.05.03, 15:35

Esimene poolaeg ründas Nimeta teravalt,kuid löögile ei pääsetud kuigi tihti....Värav sündis kornerist,mille Pill keerutas otse taharisti.Teisel poolajal aga alustas Kärdla tugevba survega...mis neile lõpuks ka vilja tõi....Pikk pall ryndajale...mis siiski põrkas temast liiga ette...väravavaht tuli vastu ja tahtis palli ära lyya,kuid lõi ryndaja pihta...väravajoonele jõudnud kaitsja tahtis klaariks lyya,kuid pall üle jala ja väravasse..

Lisaks tabasid mõlemad võistkonnad paaril korral posti ja latti.

Nimeta mängu segasid kindlasti platsi kvaliteet...oli palju mättaid jmt. lisaks pole meist keegi see hooaeg õigel murul kordagi käind...Ryndajate panus jäi nullilähedaseks,kuid positiivne oli see,et meie keskkaitsja oli toibunud Roheliste joomamatkast ja tegi vägagi hea mängu...Kohtuniku kohta ytleks vaid niipalju,et pole juba ammu nii udu kohtunikku näind....

Ahjaa .....omaväravaa Kärdla ja Nimeta vahelises mängus lõi M.Jürgenson

õpi mängima poja!
PS MURUL MÄNGITAKSE JALGPALLI, MITTE EI KÄIDA!

sicmic
29.05.03, 00:03
Originally posted by vutisöber

õpi mängima poja!

Äkki räägiksid teistele ka, mis selle postitusega mõtlesid? Mõttetu mees (järjekordne...).

ek
29.05.03, 11:31
lisaks pole meist keegi see hooaeg õigel murul kordagi käind...

nali on pmst hea aga post tõepoolest väga mõtetu

Devil
29.05.03, 12:33
Tai pohh aga tallinna bordoopunased peded panevad tiigrid ahju :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: , põhjus lihtne kogu meeskond kavatseb ennast kooma juua reedel, ehk siis mäng õnnestub ka esimene kord sellel aastal!

Litmanen37
29.05.03, 20:09
Kaugelt vaadates paistis Rannavärava staadion kyll väga heas korras olema....muru roheline ja tasane....kuid eks laupäeval siis näeb.......

....kindlasti tuleb huvitav mäng.....Reaalkooli vilistlased tahavad kindlasti praegustele reaalikatele tuule alla teha....

Andy
29.05.03, 21:24

Kaugelt vaadates paistis Rannavärava staadion kyll väga heas korras olema....muru roheline ja tasane....kuid eks laupäeval siis näeb.......

....kindlasti tuleb huvitav mäng.....Reaalkooli vilistlased tahavad kindlasti praegustele reaalikatele tuule alla teha....

Ojaa, soov noorematele koht kätte näidata on täiesti olemas :D Ning oletatavasti tahate te maha pesta ka meie jõuluturniirilt saadud häbiplekki ja võitlete seetõttu topeltsuure sportliku vihaga ;) Igal juhul loodame et laupäevane mäng on väärikaks avaetenduseks Rannavärava avamisele- kaalul on palju, võitja võib soodsate asjaolude kokkulangemisel lausa tabeliliidriks tõusta :kaval:

13
30.05.03, 00:21
Originally posted by Devil

Tai pohh aga tallinna bordoopunased peded panevad tiigrid ahju :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: , põhjus lihtne kogu meeskond kavatseb ennast kooma juua reedel, ehk siis mäng õnnestub ka esimene kord sellel aastal!

No jahh...jooge kui tahate:õlu: Mina igatahes ei joo ja kavatsen oma väravatearve avada:silm4: .mul see põhimõtte küsimuseks saanud kuna lubasin seda ühele inimesele:arm2: .Hoidku Jumal selle eest kui värava peaksin lööma....loodetavasti kostitavad mu armsad meeskonna kaaslased siis mind laupäeva öösel Tlna pubides kosutava märjukesega kuni võiduka lõpuni:uni:

Et diil siis nagu???

Devil
30.05.03, 08:50
Originally posted by 13

Et diil siis nagu???

Ei mingit diili :õnnelik:

U2
30.05.03, 10:02
Oleks streetrace-i rahvale üks küsimus kas rapla väljak on ka samasugune kuumaastik nagu jüris või on äkki veidi parem?

Devil
30.05.03, 10:11

Oleks streetrace-i rahvale üks küsimus kas rapla väljak on ka samasugune kuumaastik nagu jüris või on äkki veidi parem?

Kui FCS mängis striidiga siis seal oli vägagi mõnus väljak, alati võiks parem olla aga siiski täiesti talutav.

mukiii
30.05.03, 10:25

ei ole küll streetrace-i rahva hulgast, aga rapla staadion on jube küll. ilusti annab põlluga võrrelda, niiet maast söödud on sellise kahtlase kiiruse ja suunaga.:) jooksmisega võib ka raskusi tekkida, kui mõni süvend teele ette jääb:kaval:
mõlema värava alla on ka vastavad augud ja kui pall peale pealelööki sinna juhtub põrkama, siis annab ikka mõelda, kuhu see pall lendab:viha: :õnnelik:

ACE
30.05.03, 12:48
võrreldes Jüri staadioniga peaks ikke parem olema, vähemalt minul kyll selline mälestus sellest...

Hunt
30.05.03, 18:35
küsime siis nõnda kas seal on muru vai samasugune muda mülgas nagu Jüris! Tegelt mida hullem väljak seda huvitavam võib tulla tulemus!:kaval:

PraS
30.05.03, 19:57
no rapla väljak jah kuumaastik kuid ääärtes ypris normaalne:D
aga kysimus kas seal nyyd normaalsed võrgud?

Andy
31.05.03, 14:27
Nii, FC Reaal alistus Reaalkooli meeskondade omavahelises võitluses FC Nimetale 2:5 (0:2). Noored täkud ületasid meid kiiruselt ja tehnikalt ja lõid oma võimalused ilusti ära- jalgpallis polegi ju muud tegelikult võiduks vaja. FC Reaali väravad- Ilomets, Roos

Litmanen37
31.05.03, 15:09
Nimeta eest lõi Rauno Ligi 3 väravat,Meier ja Veski 1.

ACE
31.05.03, 15:13
Futu - Sr.org 0-2

snowman
31.05.03, 15:32
FC futu järjekordne kaotus, ehk siis kaotasime FC streetrace.org 2-0 ja mäng toimus 31.05.03 raplas:kurb4: :trafck:

egon111
31.05.03, 16:12
Kärdla LM-Eurouniv FC 3:2 (1:1) kärdla väravad lõi Mario Degtjov(2) ja üx oma värav.

Raimo
31.05.03, 17:30
FC Soccernet sai kah esimese võidu, alistades FC Tiigrid 6:0 (1:0).
Väravad: Sass, Devil, Ek, 2x Raimo, Scooter

Devil
31.05.03, 18:19
Originally posted by Raimo

tähendab tahaks öelda et hävitas mitte ei alistand :D

Ok ok hea mäng oli ma jube :õnnelik: ja kohe lähen :õlu: :D

sprinter
31.05.03, 19:42
Originally posted by Raimo

sellega võib nüüd õelda et tiigrite seis on väga pask ,mängud enam üldse ee lähe ,ee saada enam mehi kokku:( :( :(
õnitlen soccerneti ,ilusa võidu puhul ja nüüd kõik rahfas jooma

sprinter
31.05.03, 19:45
sry et see teine postitus tuli ,ee saa ise ka aru mix see tuli algul tuli kaks sama postitust:( :( :(

Silver
31.05.03, 19:51
nüüd kõik rahfas jooma Oot, see mingi uus väljend rahfas? Pole varem kuulnud ;)

-Antz-
31.05.03, 21:22
Nuniih!
Kah Hiiumaa pealinnast tagasi.
Eurouniv FC sai võõrsil peetud mängus päris valusa kaotuse... Nagu siin varasemas postis mainitud, oli lõpptulemuseks 3:2 (1:1)
EUFC-i väravad lõid: A. Stepanov ja R. Lond, omavärava autoriks A. Peep.

Ei taha suure kohtunikusarjajate klubiga siin ühineda, aga... No mitte ei saa muidu...
Kui Kärdla 3:2 võiduvärav ei sündinud suluseisust, siis ei saa mina vist jalgpallist küll muhvigi aru...
Point on aga selles, et kohal olid ka äärekohtunikud. Ja Kärdla võiduvärava eel tõusis korra ka lipp, mis palli võrku lennates kiiresti alla langes...
No comments...
Seoses laupäeva õhtuga, pole veel jõudnud mängu vilemehe andmeid uurida, aga kahtlemata oli tegemist \"oma klemmiga\", mis saarte peal muidugi mingi ime ei ole.

Minu teada pole kohtunikul kunagi põhjust väljakumängijatega selle üle vaidlusse laskuda, kas oli käsi (viga, mõni muu rikkumine) või mitte.
Ta kas vilistab või laseb mängul jätkuda. Antud tegelane pidas vajalikuks oma otsuseid kogu aeg meile põhjendada ja kommenteerida, samas unustamata õpetamast kodumeeskonda.
Näide järgmine: kui vabalöögi määramise järel asus meie mängija kohe palli ette, takistamaks kiiret lahtimängimist ja vastane seetõttu kiirustades palli auti saatis, pidas ref vajalikuks mainida: \"Löö talle teinekord pihta, siis ma saan kohe kollase kaardi anda!\"

Mänguliselt oli Kärdla parem. Nad olid kiiremad ja tehnilisemad ning meie valisime teadlikult kaitsetaktika, oodates oma võimalusi kontrarünnakutest.
Siiski oleks viik selles mängus olnud õiglane tulemus.
Kuid nagu klassikud on öelnud: Oleks perses küüned, istuks laes- meie esimene liigakaotus sel hooajal on tõsiasi.

Arusaadavalt on kohtunikke vähe ja tase V liigas selline nagu ta on, aga...
Kena reis ja mõnus päev sai rikutud, kuna kodumeeskond selliseid mänge kaotada ei tohi.
Kokkuvõttes jäi asjast ikka sitt maiste küll.

Hea sats ja toredad poisid, aga kohtunike suhtes ärge Hiiumaa suurimasse linna sattudes endale illusioone looge!
Peace!

magicm
31.05.03, 22:50
tean, meil ei olnud jah seekord just parimad kohtunikud, kuid 5. liigas paremaid palju polegi... samas tõesti see mäng selline õnne asi, kuna väravadki polnud kummalgil paremad asjad. Kuid ehk oli meil siis õnne rohkem, lootes, et ütlus \"õnn soosib tugevaimaid\" kehtib:) samas peame arvestama, et teiega võõrsil mängida läheb päris raskeks, kuna näiteks peapalle oli teilt vägagi raske kätte saada ja mängumehed tundusite kõik olevat... Edu järgmistes mängudes.

egon111
01.06.03, 00:06
Kärdla LM Eurouniv FC mängust lisax veel nii palju:kõige kõvemad vastased kes meil on üldse olnud st. füüsilises mõttes.pagana raske mäng oli.Kaotajate puhul on alati süüdi kohtunikud.Meil on väga hea meel et meie 17 aastased poisid suutsid kahe meetrilistele meestele väärilist vastupanu osutada. Aitäh Eurounivile viisaka mängu eest.

Refieus
01.06.03, 19:53
Originally posted by ACE

Futu - Sr.org 0-2

SR.orgi väravad lõid Mänd ja Salm.

Mida selle väljaku kallal ilkuda, Jüri omaga ei anna seda võrrelda. Lohud vädavate ees on igalpool probleem, kuid see saab augusti mängude ajaks likvideeritud.

mukiii
01.06.03, 20:26

Lohud vädavate ees on igalpool probleem, kuid see saab augusti mängude ajaks likvideeritud.

Kui tohib, siis avaldaksin tagasihoidlikult umbusku:) Ei ole keegi neid augukesi senimaani, vähemalt viimase viie aasta jooksul, likvideerinud, aga kui see toimuma saab, siis... siis on väga tore:) :õnnelik:

Raimo
01.06.03, 22:03
Originally posted by mukiii

Lohud vädavate ees on igalpool probleem, kuid see saab augusti mängude ajaks likvideeritud.
Kui tohib, siis avaldaksin tagasihoidlikult umbusku:) Ei ole keegi neid augukesi senimaani, vähemalt viimase viie aasta jooksul, likvideerinud, aga kui see toimuma saab, siis... siis on väga tore:) :õnnelik:

Üldiselt leian ma, et staadionite headuse, õigemini nende kehva katte teemal pole eriti mõtet rääkida, sest mida me kritiseerime Rapla või Jüri staadionit, kui isegi Lillekülas oli muruga suuri probleeme.
Nii et peame leppima nende väljakutega mis meil olemas on. Ja pole sel Rapla väljakul midagi viga, mis ta teistest statadest kehvemaks muudab.
Näited: 1. Kernu varustaadioni üks nurk on mitukümmend sentimeetrit platsist kõrgemal; 2. Rannavärava staadionil jääb jalg muru sisse kinni; 3. Jüri staadion on väike nagu ka Õismäe HG kunstmurukate; 4. Paldiski staadion on kruusaväli; 5. Kärdla väljakul on vaod nagu redisepõllul; 6. TTÜ staadionil puudub muru praktiliselt üldse; 7. isegi Kalevi staadioni, kus on ka Eesti koondis kunagi mänginud, murukate on ebaühtlane jne jne jne.
Samamoodi on foorumis küllalt räägitud kunstmurukatete olukorrast. Küll on plats liiga auklik (Lasnamäe), küll liiga kõva (Wismari) jne.

Nii et - õige jalgpallisõber ja -mängija ei nurise ja leia viga staadionist, vaid annab igal väljakul endast parima ja on rahul, et sai taas mängida.

pallipoiss
02.06.03, 13:24
aamen sellele

U2
02.06.03, 19:07
futu-sr.org mängu kohta ütleks niipalju,et kui ei oleks olnud seda pagana lompi selle värava ees siis oleks futu mõne kolli kindlalt ära löönud,sest alati kui värava ette pikk pall löödi,maandus see lompi ja nr.6 vist lõi palli puhtaks.aga mis ma ikka virisen.

olgu jõud teiega!

Hunt
02.06.03, 22:50

futu-sr.org mängu kohta ütleks niipalju,et kui ei oleks olnud seda pagana lompi selle värava ees siis oleks futu mõne kolli kindlalt ära löönud,sest alati kui värava ette pikk pall löödi,maandus see lompi ja nr.6 vist lõi palli puhtaks.aga mis ma ikka virisen.

olgu jõud teiega!

Ole hea ja ära aja jama! tegelt oli see lomp üx vähem segavaid asju! Ja ise oleme kobad et oma võimalusi ära ei löönud. Samas SR. org suutis ilusti omad võimalused ära lüüa ja nõnda neile tuligi teenitud võit! :kaval: :deemon:

Refieus
03.06.03, 12:54
Originally posted by Hunt

olgu jõud teiega!

Ole hea ja ära aja jama! tegelt oli see lomp üx vähem segavaid asju! Ja ise oleme kobad et oma võimalusi ära ei löönud. Samas SR. org suutis ilusti omad võimalused ära lüüa ja nõnda neile tuligi teenitud võit! :kaval: :deemon:

Arvestades sedagi kui pall 2 korda latis ära käis ja ünnetult valele poole põrkas. Ja lõpus 3 minutit oli teie jagu kus te ei suutnud ära lüüa ja me olime kui peata kanad ning peksime puhtaks. Palju ei olnud puudu..

vutisöber
03.06.03, 14:55
Originally posted by iir

Nuniih!
Kah Hiiumaa pealinnast tagasi.
Eurouniv FC sai võõrsil peetud mängus päris valusa kaotuse... Nagu siin varasemas postis mainitud, oli lõpptulemuseks 3:2 (1:1)
EUFC-i väravad lõid: A. Stepanov ja R. Lond, omavärava autoriks A. Peep.

Ei taha suure kohtunikusarjajate klubiga siin ühineda, aga... No mitte ei saa muidu...
Kui Kärdla 3:2 võiduvärav ei sündinud suluseisust, siis ei saa mina vist jalgpallist küll muhvigi aru...
Point on aga selles, et kohal olid ka äärekohtunikud. Ja Kärdla võiduvärava eel tõusis korra ka lipp, mis palli võrku lennates kiiresti alla langes...
No comments...
Seoses laupäeva õhtuga, pole veel jõudnud mängu vilemehe andmeid uurida, aga kahtlemata oli tegemist \"oma klemmiga\", mis saarte peal muidugi mingi ime ei ole.

Minu teada pole kohtunikul kunagi põhjust väljakumängijatega selle üle vaidlusse laskuda, kas oli käsi (viga, mõni muu rikkumine) või mitte.
Ta kas vilistab või laseb mängul jätkuda. Antud tegelane pidas vajalikuks oma otsuseid kogu aeg meile põhjendada ja kommenteerida, samas unustamata õpetamast kodumeeskonda.
Näide järgmine: kui vabalöögi määramise järel asus meie mängija kohe palli ette, takistamaks kiiret lahtimängimist ja vastane seetõttu kiirustades palli auti saatis, pidas ref vajalikuks mainida: \"Löö talle teinekord pihta, siis ma saan kohe kollase kaardi anda!\"

Mänguliselt oli Kärdla parem. Nad olid kiiremad ja tehnilisemad ning meie valisime teadlikult kaitsetaktika, oodates oma võimalusi kontrarünnakutest.
Siiski oleks viik selles mängus olnud õiglane tulemus.
Kuid nagu klassikud on öelnud: Oleks perses küüned, istuks laes- meie esimene liigakaotus sel hooajal on tõsiasi.

Arusaadavalt on kohtunikke vähe ja tase V liigas selline nagu ta on, aga...
Kena reis ja mõnus päev sai rikutud, kuna kodumeeskond selliseid mänge kaotada ei tohi.
Kokkuvõttes jäi asjast ikka sitt maiste küll.

Hea sats ja toredad poisid, aga kohtunike suhtes ärge Hiiumaa suurimasse linna sattudes endale illusioone looge!
Peace!
Õige, kohtunik on kurjajuur. Mis sellest, et sa ise mängida ei oska ja jõuagi võib-olla.Võitlejatüüp sa küll ei ole!

ACE
03.06.03, 15:14
vutisõber...miks Sa isiklikuks lähed??? kas keegi tegi maha kärdla mänguoskust - EI teinud...räägiti kohtunikust ja sedagi mitte selle ideega, et kohtunik tegi mängu ära , vaid et sita maitse jätab suhu kui kohtunik LIIGA avalikult yhele meeskonnale vilistab...
kaotas siiski eurouniv kärdla võistkonnale, mitte kohtunikule, aga kohtunik võib tuju ära rikkuda kyll...

anyway, peace kõigile ja eks siis paneme kõik eriarvamused palliölatsil paika
:õnnelik:

mukiii
03.06.03, 15:17

Mis sellest, et sa ise mängida ei oska ja jõuagi võib-olla.Võitlejatüüp sa küll ei ole!

Ei maksa lahmida suvalist möla teemal, millest kommentaari järgi midagi ei teata.

Devil
03.06.03, 15:45
Ma ei imesta absoluutselt, et kohtuniku vilepartii ühepoolne oli, samamoodi oli olnud väidetavalt ka Nimeta seal mängimise ajal ning tallinnas nähtud ja mängitud mängu põhjal ei oleks kärdla mingil juhul tohtinud jagu saada Eurost või viigistada Nimetaga.
Minu arvamus Kärdlast läheb iga nädalavahetusega aina sitemaks(seda siis sellest et siuksed mõttetud jutumehed nagu vutis6ber seal on), olgugi et ta ka alguses just hea ei olnud :D

Refieus
03.06.03, 17:58
Jeah, me siis Kärdlasse 3 punni järele:D See selleks, ma igaks juhuks küsin üle, kas staadion asub Kärdla kooli territooriumil? Kas seal on veel staadioneid peale selle ühe? Ma olen ühe korra Kärdlas kakerdanud ja see oli ka vaid viina najal.. Et ei tekiks segadust ning mõttetuid sekeldusi..:P

Ats, jääe su jutul iva sees:D

mukiii
03.06.03, 18:13

Jeah, me siis Kärdlasse 3 punni järele:D See selleks, ma igaks juhuks küsin üle, kas staadion asub Kärdla kooli territooriumil? Kas seal on veel staadioneid peale selle ühe? Ma olen ühe korra Kärdlas kakerdanud ja see oli ka vaid viina najal.. Et ei tekiks segadust ning mõttetuid sekeldusi..:P

Niih...loodame,et ma nüüd väga metsa ei pane:D aga sõites Kärdlasse sisse Heltermaa poolt, tuleks pöörata paremale linna keskuses olevast ristteest (vasakule jääb mingi vägakole sõduri peaga mälestusmärk). Siis tasuks sõita otse, kuni paistab Konsumi kauplus. Konsumi eest läheb tänavake. Paremale keerates ja edasi sõites peaks teoreetiliselt kohale jõudma.:) :lahe:

aiFo
03.06.03, 18:59

Õige, kohtunik on kurjajuur. Mis sellest, et sa ise mängida ei oska ja jõuagi võib-olla.Võitlejatüüp sa küll ei ole!

m6ttetu...:(

Markko
03.06.03, 22:07
Originally posted by mukiii

Niih...loodame,et ma nüüd väga metsa ei pane:D aga sõites Kärdlasse sisse Heltermaa poolt, tuleks pöörata paremale linna keskuses olevast ristteest (vasakule jääb mingi vägakole sõduri peaga mälestusmärk). Siis tasuks sõita otse, kuni paistab Konsumi kauplus. Konsumi eest läheb tänavake. Paremale keerates ja edasi sõites peaks teoreetiliselt kohale jõudma.:) :lahe:

Teoorias oleme me kõik tugevad :) A üldiselt Kärdla ei tohiks suur linnake olla nii et peaks ikka koha suht lihtsalt üles leidma :P

OT: A mudu Hiiumaal elekter ka on we? Meil tekkis peale Futu mängu sjuke küssa :P

Litmanen37
03.06.03, 22:23
Kärdlasse sisse sõituse tuleks keerata enne tuletõrjemaja paremale....sealt nati edasi ja vasakut kätt ongi staadion.....

.....ja mis puutub Kärdla vs Nimeta mängu....siis mängisime tõesti sitalt....võiks isegi öelda,et kärdla oli võidu peaaegu ära teeninud....kohtunik oli kyll sitt,kuid juhtub ka paremates peredes....;)

mukiii
03.06.03, 22:40

Kärdlasse sisse sõituse tuleks keerata enne tuletõrjemaja paremale....sealt nati edasi ja vasakut kätt ongi staadion.....

Lihtsam variant minu jutust:)

Refieus
03.06.03, 23:40
tänks a lott... me tuleme kõpu poolt kuid eks me need väravad sialt kudagi ka üles kaevame:D

magicm
03.06.03, 23:51
tundub, et kärdla meeskonnast on rahvale väga nõrk mulje jäänud, kuid kas on see meie süü, et meile sellised kohtunikud on määratud, minu arust selles ei saa te meid süüdistada... pealegi Nimetaga mängus keeras kohtunik mõlemale parajalt sitta, nii meile, kui teile. Kohtunik, kohtunikuks, kuid meie võtame vastaseid alati sõbralikult vastu ja tüli nüüd küll keegi norima ei lähe. Loodan, et keegi nüüd sellepärast, et Eurounivi tüübid kohtunikuga rahul polnud meid maha ei tee. Ning üle poole liiga on veel ees ja mängima peab nii võõrsil, kui kodus, et eks näeb mis lõpp toob... Võtke asja rahulikult :)

Refieus
04.06.03, 10:26
Kle mees, ega see asi nii hull ka ei ole nüüd. Iśiklikult ei pea mingit vimma teie vastu, oleme ise ka pasalao otsa sattunud Tiigrite vastu Jüris mille me \"tänu\" kohtuniku kaasabile kaotasime. Eks kõik on kadedad ja pahased kui kaotavad mingi asja pärast mis tundus häiriv ja ebakorrektne nagu siis ka kohtunik. Me tuleme sellel nädalavahetusel Hiiumaale valge lipp püsti, peace:) Peaasi, et laupäeval meile pubis ruumi jätate ja Eesti-Andorra mängu lasete vaadata:)

magicm
04.06.03, 10:50
olete teretulnud ja saate lubamame teil eesti-andorra mängu vaadata, kuid seda ma küll ei oska õelda, kus te seda teha saate, sest kärdlas selliseid vaatamis kohti polegi, üldse siin see pubide ja restoranide värk väga nõrk... asi selles, et talvel ei tasu need siin pommiaugus ära:oih:

Litmanen37
04.06.03, 14:39

tundub, et kärdla meeskonnast on rahvale väga nõrk mulje jäänud, kuid kas on see meie süü, et meile sellised kohtunikud on määratud, minu arust selles ei saa te meid süüdistada... pealegi Nimetaga mängus keeras kohtunik mõlemale parajalt sitta, nii meile, kui teile. Kohtunik, kohtunikuks, kuid meie võtame vastaseid alati sõbralikult vastu ja tüli nüüd küll keegi norima ei lähe. Loodan, et keegi nüüd sellepärast, et Eurounivi tüübid kohtunikuga rahul polnud meid maha ei tee. Ning üle poole liiga on veel ees ja mängima peab nii võõrsil, kui kodus, et eks näeb mis lõpp toob... Võtke asja rahulikult :)

Minu arvates on Kärdla see hooaeg yks tugevamaid võistkondi yldse.....ja sõbralikud on nad igaljuhul.....sai Hiiumaal enne mängu kaua vesteldud......Isiklik arvamus...Kärdla järgmine aasta neljandas

Selle hooaja outsideriteks tundvad jääma Futu ja Tiigrid.......Futul teatavasti neljast mängust vaid punkt.Tiigrid samas teenisid hooaja algul endale punkte Jyri staadionil...mujal neil nii hästi pole läind.......võõrsil peetud kolm mängu,nendes pole suudetud lyya yhtegi väravat...sisse aga lastud 15....

sprinter
04.06.03, 17:04
njah...tiigritel on jah võõrsil peetud mängud alvasti läind põhjusex on see ka et mehi ee tule kohale kahes mängus oleme juba vähemuses mängind(reaaliga terve mäng ja soccernetiga teine poolaeg)ning osad paremad mehed ple ühesgi mängus käind
:(

Devil
04.06.03, 17:24
mnjah soccernetiga mängus lahkus jah teil yks vend mingi 15-20 min enne lõppu seisult 5:0 :D, see eriti ei mõjutand mängu käiku, aga jah eks te suudate paremini mängida usun ma, aga tore oli see, et erinevalt teistest 4st mängust ei tõmmatud tiigrite mängus mind kordagi murule pikali. Ülejäänd mängudes aga siukest puhtust ei eksisteerind, kuigi jah agressiivsust oleks teil siiski juurde vaja.
Loomulikult oli ka Soccernet tasemel esimest korda hooajal. Varsti mängust ka pikem ylevaade ;)

Janek
04.06.03, 17:31
Devil, mis ajast sa selle üle kurtma oled hakanud, et vahest muru pead kündma !? :D

Devil
04.06.03, 18:27
Originally posted by Janek

Devil, mis ajast sa selle üle kurtma oled hakanud, et vahest muru pead kündma !? :D Ei tegelt ma ei kurdagi selle yle, vaid pigem imestan ...
Kuigi jah kunstmurul mulle mitte kohe kukkuda ei meeldi, kuigi jah ega ma wussiks pole siiski muutunud, pigem vastupidi :D ;)

Edit: Ahjaa ... ega ma kukkuda eriti ei tahtnud kah, oleks uue särgi ära määrind :õnnelik:.

egon111
08.06.03, 16:06
Kärdla LM-Streetrace.org 4:0 (0:0) väravad lõid Mario Degtjov(2), Taavi Lõhmus, Reimo Berkmann.Streetrace mängis kümne mehega....

Andy
08.06.03, 17:07
FC Reaal alistas FC Futu 11-0 (6-0). Väravate autorid- Grossberg (5), Roos, Ilomets, Arm, Saul, Lukk, Plotnik.

Silver
08.06.03, 17:09
:P imestatav :lahe: Futu, kuidas siis nii... Ehk mõni teadja vend räägiks lähemalt.

Litmanen37
08.06.03, 18:31
FC Nimeta - Eurouniv FC

3 - 1(1- 0)

Nimeta väravad:

Rauno Ligi
Mart Jürgenson
Rait Pärna

Nimeta oli rohkem yle,kuid pall ei läinud väravasse

....ja lahe oli vaadata,kuidas 3 korda väiksem mees ajab suure juraka nii närvi, et asi kisub kakluseks
:lahe:

-Antz-
08.06.03, 19:18
Eurouniv FC auvärava autoriks FC Nimeta vastu oli R. Jürgenson.

meier11
08.06.03, 23:54
Sellest nö \"kaklusest\" rääkides, oli kogu lugu kahepoolne- nemad panid kossi ning meie provotseerisime.
Pahatihti kisub olukord päris närviliseks, kuid ma loodan, et päeva lõpuks rahunesid kõik maha.:P

Mängust veel nii palju, et esimene poolaeg oli täielikult Nimeta kontrolli all, Eurod said alles lõpus surve peale. Üldkokkuvõttes hea mäng, kuid oma võimalusi oleks pidand rohkem realiseerima.

chuksi
09.06.03, 02:41
Tänane Reaal - Futu mäng oli meie jaoks täitsa katastroof, võib vist juba nii öelda. 11 väravat on nagu väga jama. Täna oli nagu kogu meeskond tasemest allpool arvestust. Kaitse lekkis, jäime vastase ründajatega täitsa hätta, väravavaht lasi \"mõned\" kalad sisse. Üks põhjus, miks me veidi nõrgemad olime oli kindlasti see, et üks põhitegija oli puudu keskväljalt, kuid see ei tohiks nii suurt mõju avaldada. A noh, ega midagi pole teha, ikkagi esimene aasta meil ju liigas ning peab proovima mängida, kuidas jaksame. Lootma peab ainult, et esimeses voorus enam midagi väga hullu ei tule, vigastused kaovad ning suvel kõik trennis käivad. Võibolla siis sügisel saame ka mõne punkti juurde. Praegu näivad punktid kaugel olevat veel... Edu siis kõigile!

vutisöber
14.06.03, 15:27
Kärdla LM vs FC Reaal - 7:2.

Undi
14.06.03, 19:54
FC Soccernet - FC Nimeta 1:4
Soccerneti värav: Hallang

Mõlemal meeskonnal oli ilmselt paar põhitegijat puudu. 1. poolaeg oli suht võrdne, teisel soccernetlased väsisid ja noored poisid jooksid meid lihtsalt üle.

ahjaa...Nimeta lõi kaks kolli otse kornerist :silm5:

magicm
14.06.03, 20:06
Nimeta tundub see otse cornerist väravasse löömine leivanumber olevat :) sest minu mäletamist mööda oli see just Nimeta, kes meile Kärdlale ka sellise lööki meisterdas :)

sicmic
14.06.03, 20:34
Paluks siis Nimeta, Reaali ja Kärdla LM väravalööjaid, poolajaseisu, kommentaare jne. Aitäh :)

Hunt
14.06.03, 21:14
Futu - Eurouniv 2-5 (1-0) Väravad lõid futu poolt kannik ja pennust Luik.:kaval:

Andy
14.06.03, 21:17
Nii, Kärdla-Reaali mängu poolajaseis oli 4:0, Reaali väravad lõid Roos ja Grossberg. Ilus ilm, lahe reis ja tänud Kärdlale vahva elamuse eest. Kohtunik, vaatamata sellele, et oli hiidlane, vilistas täitsa korralikult. Ja kui alguses sai EJL-i kirutud et miks paganama pärast peab Hiiumaale sõitma siis nüüd on tunded küll vastupidised :)

-Antz-
14.06.03, 21:37
Eurouniv FC vs FC Futu 5:2 (0:1)
Mängus oli 2 väga erinevat poolaega.
Meie eksperimentaalkoosseis mängis avapoolajal allpool igasugust arvestust, paanikat see-eest jagus kõvasti! :)
Teine poolaeg läks nii, nagu minema pidi. Futu sai ca 4-5 korda meie kasti lähedale, neist korra otsustas kohtunik millegipärast pendla määrata, mille tulevikumehed ka realiseerisid.
Ülejäänud aja praktiseerisime pealelööke, tabavusprotsent sai kesine, aga väravad said lööjate vahel sõbralikult ja võrdselt jagatud:
M. Artemjev, A. Averin, K. Laus, R. Jürgenson ja A.-A. Sarv
Kena suvist vaheaega liigamängudes meie poolt!;)

egon111
14.06.03, 21:59
Kärdla LM väravalööjad :Reimo Berkmann (3),Egon Elissaar , Taavi Lõhmus , Mihkel Selks , Mario Degtjov .

meier11
15.06.03, 12:29
Nimetal lõid väravad. (3) Rene Peekmann, Risto Tämmo

Litmanen37
15.06.03, 13:02
Kahju,et futu viimasest mängust punkte ei saand..mängu alustasid nad kyll teravalt

Ja Soccernet - Nimeta mängu kohta ytleks niipalju,et praktiliselt sama kooseis oli,mis hiiumaal....kuigi jah....väravalööjad Hiiumaal kaasas ei käind

Ja äkki räägiks keegi täpsemalt,kuidas sai Reaal niimodi pähe....mina ootasin kyll viiki või siis Reaali võitu...

sell8
15.06.03, 14:52
[Ja Soccernet - Nimeta mängu kohta ytleks niipalju,et praktiliselt sama kooseis oli,mis hiiumaal....kuigi jah....väravalööjad Hiiumaal kaasas ei käind]by Litmanen37
Kuid see eest väravavaht oli teil sama mis hiiumaal ja tegi oma triki ikka ära!!!:D :D :D
Hea töö Mäsa!!!:P ;)(pudrunäpp) Ah pole hullu, kõigil juhtub!! Ja pealegi, kõigile ju teada et sa pole mitte väravavaht vaid sündinud ründaja.Sul ju isegi särgi number 8 mitte 1! Kuigi jah, kõlakad liiguvad et nr. 8 all võib järgmine hooaeg Nimetas võib olla hoopis teist meest näha;) ;)

sell8
15.06.03, 15:59
Sulo!!!!!!

magicm
15.06.03, 22:13
Reaalil jah ei tundunud see mäng seekord eriti minevat, samas me ise mängisime ühe enda hooaja parema mängu ning suutsime alguse poole juhtima minna, mis kindlasti mõjutas ka edaspidist käiku. Vahepeal koguni 6-0 juhtisime. Samas ei saa midagi halba õelda ka Reaali mängu kohta, sest nad suutsid hoida külma närvi ja mängisid väga korrektselt. Eks näeb, mis võõrsil samade vastaste vastu saama hakkab, kuna tundusid väga asjalikud tüübid olevat :)

Litmanen37
15.06.03, 22:37
Originally posted by sell8

[Ja Soccernet - Nimeta mängu kohta ytleks niipalju,et praktiliselt sama kooseis oli,mis hiiumaal....kuigi jah....väravalööjad Hiiumaal kaasas ei käind]by Litmanen37
Kuid see eest väravavaht oli teil sama mis hiiumaal ja tegi oma triki ikka ära!!!:D :D :D
Hea töö Mäsa!!!:P ;)(pudrunäpp) Ah pole hullu, kõigil juhtub!! Ja pealegi, kõigile ju teada et sa pole mitte väravavaht vaid sündinud ründaja.Sul ju isegi särgi number 8 mitte 1! Kuigi jah, kõlakad liiguvad et nr. 8 all võib järgmine hooaeg Nimetas võib olla hoopis teist meest näha;) ;)

sell8---sa v6id ainult unistada,et saad endale nr8:lahe:

FC Nimeta - FC Tiigrid m2ngult j22b k6rvale mitu kaitsjat ja ka arvatavasti m6lemad viimase m2ngu v2ravakytid....nii et tiigrid...andke aga tuld

Litmanen37
16.06.03, 02:13
Kust on tulnud nimi FC FUTU???Kas keegi seletaks

sprinter
16.06.03, 08:27
FC Nimeta - FC Tiigrid m2ngult j22b k6rvale mitu kaitsjat ja ka arvatavasti m6lemad viimase m2ngu v2ravakytid....nii et tiigrid...andke aga tuld
no ex me ürita aga ,meie üx ründemeestest läheb ka pariisi.Ning ma lodan et meil ikka vahetusmehi ka kohale tuleb mudu lääb ikka jamax ,sest osad mehed ee pea 90 minutit vastu platsil

Litmanen37
16.06.03, 11:29
matu juba l2x

riigimees
16.06.03, 12:26
Mis meil siis juhtus!?! Tegelikult mitte kottigi, oleme lihtsalt suhtelised \"pohhuistid\". Kui arvestada, et kohal oli meid 12 ja 35 min. järel jäi 11 mängukõlbulist järgi, ning lisada siia juurde mitte kõige tervislikumad mänguks valmistumise aspektid (!?!?!), siis on ju tulemus igati norm.
Jalgpall ikka lõbu pärast!!!

Raimo
16.06.03, 16:18

matu juba l2x

oi kui tore! kas ta nänni kah toob? Ja kes veel kuhu-iganes-lähevad? Helsingisse ei lähe keegi? Õudsalt lahe oleks teada.
Ehk teisisõnu: mitte üldse ei huvita, kas ja kes ja kuhu sõidab. Loodetavasti ei tule siia edaspidi mõnd tüüpilist pubeka reisikirjeldust, et \"lahe reis oli, sai palju juua, reisist midagi ei mäleta, kuid muidu olen tore 15aastane poiss\".

sicmic
16.06.03, 16:29
Njah, kuna tegemist on maailma toredaima liigaga, siis üritame selle teema ikka läbust puhtana hoida, eks! Et siis mõttetusi teemadel kuhu matu läks jne pole siia vaja, need paluks edastada privamessi teel või jätta enda teada ;)

Head kirjutamist ja kõike paremat siis!

Litmanen37
17.06.03, 14:32
vabandust herr Raimu,aga ma parandasin lookat,kes ytles,et Madis läheb Pariisi...Ma lihtsalt täpsustasin.

Ära närvitse...äkki lähed veel niimodi pooleks:lahe:

Raimo
17.06.03, 15:26
Ära närvitse...äkki lähed veel niimodi pooleks:lahe:

Ära muretse, sinu postituste pärast ma küll närvitsema ei hakka, rääkimata pooleks minemisest. Ma lihtsalt täpsustan, et soccerneti foorum pole mingi peldikusein.
Ja õigupoolest häirivad sinu postitused mitmeid teisi jalgpallisõpru, kes on mu käest juba mitu korda küsinud, kas tegu on uue grafomaaniga, mis tipnes muidugi postitusega \"mis siis eile tegite?\" :kratsti: :eiei:

Nii et püüame siia kirjutades mõelda, kas see ka teistele huvi pakub.

Ajah, teemaväline asi: EBSi mängija Meelis Saal palus, et Rait Pärna tooks jalgpallisaapad lõpuks talle tagasi, mis ta EBSist lahkudes endaga kaasa võttis. Ja kuna meil mängib uus mees nr 8 all, siis paluksin ühtlasi sinu käest särki tagasi, mille eest sul ju maksmata jäi.

Janek
17.06.03, 16:41
See, et üks kirjutab mida heaks arvab on üks asi aga see, et teine seda veerevat kivi veel jalaga takka ka taob a la ei ole peldikusein, vat selline asi ajab hoopis kirjutama :kaval:

Litmanen37
17.06.03, 21:31
Kui sind h2irivad v6i kedagi teist minu postitused,siis v6id sa seda ka privaats6numina kirjutada...mitte aga m6liseda mu kallal siin foorumis....

See teema /mis te eile tegite/ on off-topicu all,kus on palju v2ga m6tetuid teemasi...lihtsalt vahetevahel tuleb soov kah midagi m6tetut teha..

ja Meelis Saal on Raidiga ise sel teemal suhelnud..ja see on nende endi business...

dieter
18.06.03, 09:35
Futu mehed - võtke pühapäeval mänguks Soccernetiga oma (hõbedased?) vestid kaasa. Sest teatavasti on teil punased särgid ning kuna meil on bordoopunased, peaks üks meeskond särgid vahetama ning selline kokkulepe tundub olevat, et kodumeeskonnal on plats ja külalisel õigus tulla oma särkidega.
Ette tänades :)

Hunt
18.06.03, 18:52
ex siis saab kaasa võetud! Kohtumiseni pühapäeval!:kaval:

pallipoiss
18.06.03, 23:38

Kui sind h2irivad v6i kedagi teist minu postitused,siis v6id sa seda ka privaats6numina kirjutada...mitte aga m6liseda mu kallal siin foorumis....

See teema /mis te eile tegite/ on off-topicu all,kus on palju v2ga m6tetuid teemasi...lihtsalt vahetevahel tuleb soov kah midagi m6tetut teha..

ja Meelis Saal on Raidiga ise sel teemal suhelnud..ja see on nende endi business...

kle suur laps kuidas on lood särgiga. miks sa seda ei kommenteerinud? või sinu muude kohustustega, mis sul aja jooksul tekkisid ja nende kõrvaldamist iga kuu 10 (kui mälu ei peta) kuupäev lubasid. midagi rääkisid, et palgapäev jne. kuidas see viga küll juhtus, et töötad(siim@work..irw).

arvamus: mõttetu tegelane on litmanen37, sest ainult räägib/lubab ja endale võetud kohustusi ei taha kanda.

tegelt...mis sa ikka lapsest tahad

Refieus
19.06.03, 01:20
See, et...

Umm aaa FCR mis särkidega mängite? Võtame siis 2 paari kaasa igaks juhuks..

Meid Raplas vst 8-9 venda ainult, seega edu teile:D Vbolla ka paar vigast ratastoolis mine sa tea..

/Offtopic
Litu, kas sa tegelt oled ka selline? Äbi kui samasse seltskonda kuulud kuhu nii mõnedki siinse foorumi kasutajad..

Andy
19.06.03, 11:44
FC Reaal mängib valges nagu juba eelnevad viis aastat :) Ja katsuge ikka 11 meest kokku saada!

Litmanen37
19.06.03, 14:48
Olgu Allah sinu poolt,pallipoiss,sest sa oled meil nii tark ja k6iketeadja....

...s2rki lihtsalt enam ei ole....kui sind huvitab

pallipoiss,kui sa midagi mu eraelust ei tea,siis hoia oma l6uad kinni ja mine noki kuskil oma nurgas...2ra tule mulle siin kaela hyppama....

Sorry,kui ma olen sinu jaoks m6tetu tegelane....Muidugi ma ainult lubasin ja r22kisin,et teen ise yhe klubi ....ma ei tea,kukkus nii v2lja,et FC Nimeta tuligi...see vist puht laiskusest....ja ma kahjuks kardan,et olen sebinud meile v2ga head v6imalused...v2ga huvitavad vastased s6prusm2ngudeks....lisaks pole me praktiliselt terve see aasta mitte pennigi maksnud....nii et igal inimesel on oma arvamus ...kui sa arvad minust nii,siis kahju.....ma ei saa sinna midagi parata

sicmic
19.06.03, 14:51
Mina arvan hoopis seda, et see vaidlus jätkub, kui ta seda ilmtingimata tegema peab, privamesside kaudu. Siin ta kohe kindlasti enam ei jätku! Kõike head teile ikkagi :õnnelik:

Martin
19.06.03, 15:22
Ah, ole vait kui sukk, Mikk. Just läks huvitavaks. Peorikkuja! BÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ!

Raimo
19.06.03, 17:11
Olgu Allah sinu poolt,pallipoiss,sest sa oled meil nii tark ja k6iketeadja....
...s2rki lihtsalt enam ei ole....kui sind huvitab
pallipoiss,kui sa midagi mu eraelust ei tea,siis hoia oma l6uad kinni ja mine noki kuskil oma nurgas...2ra tule mulle siin kaela hyppama....
Sorry,kui ma olen sinu jaoks m6tetu tegelane....Muidugi ma ainult lubasin ja r22kisin,et teen ise yhe klubi ....ma ei tea,kukkus nii v2lja,et FC Nimeta tuligi...see vist puht laiskusest....ja ma kahjuks kardan,et olen sebinud meile v2ga head v6imalused...v2ga huvitavad vastased s6prusm2ngudeks....lisaks pole me praktiliselt terve see aasta mitte pennigi maksnud....nii et igal inimesel on oma arvamus ...kui sa arvad minust nii,siis kahju.....ma ei saa sinna midagi parata

Uue klubi käivitamine on kiiduväärt ja rikastab jalgpallimaastikku, kuid loodetavasti ei lõppe see tegevus samasuguste võlgnevustega, mis paraku on mõne mehe tegevuses tavapärane.
Ja kui särki pole, siis võiksid uue osta ja selle klubile tagastada.

Litmanen37
19.06.03, 21:01
AH...ma ei viitsi sinuga vaielda.....targem annab j2rele;)

Markko
20.06.03, 11:36

FC Reaal mängib valges nagu juba eelnevad viis aastat :) Ja katsuge ikka 11 meest kokku saada!

Teie õnneks või kahjuks meid isegi tleb 11 kokku ja isegi enam

Andy
21.06.03, 15:04
FC Reaal oli Streetrace.org-ist üle tulemusega 3:1 (0:0), väravate autorid olid Saul (2) ja Grossberg. Ilusat jaani kõigile ;)

Refieus
22.06.03, 12:45
Jah,
1:3 saime pähe. Viimane Reaali värav tuli lisaminutitel. Palju puudu ei olnud viigist, kuid õnn ei olnud meie pool. Ilus mäng oli:)

ek
22.06.03, 17:44
Futu - Soccernet
1 - 9

Devil
22.06.03, 17:49
Originally posted by ek

Futu - Soccernet
1 - 9

Socceri väravad Hallang 5(erki), Lõhmus 2(mina ;)), Timuska(zajats), Vares(sass-viking)

mõnus oli võita, pea ikka veel eilsest valutab, liiga palju napsu pole hea :D

Soccer oli yle. Tegi, mis tahtis :õnnelik:

Devil
22.06.03, 19:12
Kuulduste kohaselt lõppes FC Nimeta vs FC Tiigrid vaheline mäng Nimeta(ylla-ylla:D) 8:0 võiduga

Litmanen37
22.06.03, 19:24
T2pselt nii...Devil....Nimeta v6itis 8-0(1-0)

V2ravad l6id:Meier x2,Pill x2,Kuusmann x2,Ligi,Taal

Yks v2rav j2i veel lugemata ja kohtunik ei vilistanud yhtegi Tiigrite k2tt 2ra...neid tuli kooku igal juhul yle kymne

Lisaks tahaks paluda,et Tiigrite m2ngijad nr7 ja nr 16 ei tuleks otse maadlusmatilt jalkaplatsile...v6i kui tulevad,siis unustage maadlusv6tted matile

Litmanen37
22.06.03, 19:28
Lisaksin siia juurde mitteametliku v2ravakyttide edetabeli

1-2.Berkmann(Kardla LM) 9
1-2.Grossberg(FC Reaal) 9
3.Ligi(FC Nimeta) 8
4.Pill(FC Nimeta) 7
5-7.Degtjov(Kardla LM) 6
5-7.Roos(FC Reaal) 6
5-7.Hallang(FC Soccernet) 6
8-10.Meier(FC Nimeta) 4goals
8-10.Jyrgenson(Eurouniv FC) 4goals
8-10L6hmus(FC Soccernet) 4

Devil
22.06.03, 19:39

8-10L6hmus(FC Soccernet) 4

Näedsa ma mahtusin kah ära :P

Litmanen37
22.06.03, 20:07
Tubli poiss....Ma siin vaikselt vaatasin tabeleid...ja leidsin siit m6ned huvitavad faktid...

V66rsil m2ngudes on Tiigrid t2iesti h2das---neljas m2ngus pole nad suutnud veel v2ravat lyya,sisse aga lasknud 23

Futu pole j2llegi kodus suutnud end yletada....3 m2ngu k6ik kaotused ja v2ravatevahe1-27

Nimeta on ainukene,kes suutnud j2llegi kodus lammutada...neljast neli v6itu,v2ravatevahe +21

Nimeta on l66nud oma 35 v2ravast esimesel poolajal vaid 12

meier11
22.06.03, 21:22
Pool hooaega on alles möödas, pole mõtet siin väravatevahesid lugema hakata. Mängust veel niipalju, et silmailu seal eriti polnud. Võitsime kyll 8:0 ning ilm oli suhteliselt ideaalne palli tagaajamiseks, kuid pidev maadlemine meie nr 8 ja vastaste nr 16 vahel ajas natukene närvi kyll. Kui veel vaadata seda, et 8 mängijat 11-st olid kas suure pohmakaga või isegi joobes, pole tulemus paha.
BTW- Kas Tiigrite selle hooaja trademarkiks ongi kujunenud väheste mängijate kohaletulek ning mängu käigus ka nende väheste hulgast veel osade lahkumisega???
Muidu oleks enamvähem meeskond, eelviimased nad minu arvates kyll poleks.
Tahaks ka tegelikult vabandada tulihingeliste vutisõprade ees meie nr 12 \"nature calls\" tegemist platsi äärde- mis teha kui vennal nii suur kusehäda on, kuid mitte nii suur ajumaht. et see enne mängu ära teha.
Soovin kõigile mälus jaani ning kunagi augustis kohtume jälle!

sprinter
22.06.03, 22:12
Originally posted by meier11

BTW- Kas Tiigrite selle hooaja trademarkiks ongi kujunenud väheste mängijate kohaletulek ning mängu käigus ka nende väheste hulgast veel osade lahkumisega???

tundub küll nii ,mis teha ku meil osad vennad saavad päev või isegi paar tundi enne mängu teada et mäng toimub...
ning need nr. 7 ja 16 (tavaliselt mängib nr7 all teine mees) on jah veits ...
aga jah kui nii jätkub pole meis midagi loota :( :( :(
kuid loodame et järgmisteks mängudeks rohkem mehi kohale tulevad
aa ja viimasest mängust nii palju et meil oli karistus alas vist oma 3-4 kätt kuid ,millegipärast ühtegi neid ei loetud (tahax ise ka teada mis see kohtunik õieti tegi:viha: :viha: :viha: )

Litmanen37
22.06.03, 23:32
1.FC TVMK II 13 m2ngu 50 v2ravat
2.FC Flora Tallinn 12 m2ngu 38 v2ravat
3.JK S6rve 13 m2ngu 38 v2ravat
4.Lelle SK 8 m2ngu 37 v2ravat
5-6.FC Kose 9 m2ngu 37 v2ravat
5-6.FC Comwell P2rnu 9 m2ngu 37 v2ravat
7.P2rnu Tervis 11 m2ngu 37 v2ravat
8.Tabasalu JK 9 m2ngu 36 v2ravat
9.FC NIMETA 7 m2ngu 35 v2ravat

pole paha,kuid see k6igest statistika.....

Refieus
22.06.03, 23:55
tundub küll nii ,mis teha ku meil osad vennad saavad päev või isegi paar tundi enne mängu teada et mäng toimub...

No offence, kuid see on pigem nende enda süü kui nad sellist asja ei tea. Enne liigat sai kõigile ajagraafik ette näidatud ja selgeks tehtud. Kui nad KA SIIS aru ei saa mis pull on siis hui miks selliseid vendasid üldse tiimi võetakse kel asjast pohh (oma tiimist) on.

Sellegipoolest, meilgi enamvähem samalaadsed probleemid, kuid me peame \"kauplema\" mehi mängima. Ole hea mees tule jne.. Loodan, et teistel sellist asja ei ole, sest see paras nuzz. Eks peagi tuleb meil endil ühtteist teha oma rivistuses..

Pool hooaega läbi ja paras aeg maha võtta. Paljud mehed on meil vigased ja seetõttu oleme peale Socceriga mängu läbi ajanud b-koosseisuga ja väheste varudega. Kuid loodetavasti on augustis kõik vonksis, sest nagu Nimeta, Kärdla, Euro ja Reaal.. no ok ok ka Soccer teavad, me ei ole teisel poolajal mänginud nii hästi kui vaja, väsime. Augustis sellist asja enam ei ole (ptüi-ptüi) ja näitame veelgi rohkem hambaid..

Edu ja head jaani:)

Litmanen37
23.06.03, 00:05
Olles p2ris aus,on meilgi selliseid probleeme.....kuid 11-12 meest on alati kokku tulnud...6nneks meil piisavalt pikk ja hea pink,et saame peaaegu alati suht hea kooseisu kokku...kuid siiani pole me saanud oma ideaalkooseisu platsile saata...k6ige halvem kooseis oli vist Hiiumaal

Refieus
23.06.03, 01:08

Olles p2ris aus,on meilgi selliseid probleeme.....kuid 11-12 meest on alati kokku tulnud...6nneks meil piisavalt pikk ja hea pink,et saame peaaegu alati suht hea kooseisu kokku...kuid siiani pole me saanud oma ideaalkooseisu platsile saata...k6ige halvem kooseis oli vist Hiiumaal

Täpselt sama.. kuid meid seal kõigest 10 mängumeest oli..

Devil
24.06.03, 14:26
mõrvamüsteerium!!!:õnnelik:

Tähendab ka minu poolt siis kõigile head puhkust, ma nyyd heidan magama, pole seda ammu teha saanud ytleme, et u. 3 päeva :P

Refieus
24.06.03, 21:13
Originally posted by Devil

mõrvamüsteerium!!!:õnnelik:

Tähendab ka minu poolt siis kõigile head puhkust, ma nyyd heidan magama, pole seda ammu teha saanud ytleme, et u. 3 päeva :P

Jooodiik:D

Silver
24.06.03, 22:05
Amority siin ei ole midagi imestada. Devil on juba kord selline viinanina(loe: alkoholi tarbija), et jube :P Vahest tuleb väiksemaid tsükleid vahest pikemaid. You never know! :)

sell8
03.07.03, 21:55
jah tõesti----milleks loobuda kui saab ju joobuda.........:õlu: :õlu: :eiei: :ham4:

meier11
02.08.03, 19:02
\"Taaselustaks\" selle teema ning seda parimal võimalikul viisil- Kuuldavasti võitis Soccernet Kärdlat ja seda koguni kymne mehega !!! Uskumatu, aga tõsi. Kõik kommentaarid sellest mängust ylimalt teretulnud ning soovin kõikidele meeskondadele võitluslikku hooaja teist poolt!!!

sprinter
02.08.03, 20:24
täna oli ka teine mäng ju
kas keegi teab kes väravad lõi ?:doh: :doh:

-Antz-
02.08.03, 21:44
Eurouniv FC sai tugevamalt satsilt pähe...
FC Streetrace.org vs EUFC 2:1 (1:1)
Raplas oli meil ka parajalt ebaõnne, aga lõppseisuks jäi 2:1 kodumeeskonna kasuks, kes esitas igati korraliku partii.
Meilt skooris Aivo Averin aka Aifo ning omaväravaga sai maha Art Peep.
Mõnus reis, kena päev, kehv tulemus.
Ja nüüd- :õlu:t jooma ;)

Devil
02.08.03, 22:21
Originally posted by meier11

\"Taaselustaks\" selle teema ning seda parimal võimalikul viisil- Kuuldavasti võitis Soccernet Kärdlat ja seda koguni kymne mehega !!! Uskumatu, aga tõsi. Kõik kommentaarid sellest mängust ylimalt teretulnud ning soovin kõikidele meeskondadele võitluslikku hooaja teist poolt!!! Suurepärane, Atitäh poisid! :õnnelik:

Edit:
Räägitakse et 1:0, by \'13\' u. 20 min vist, 10nekesi ja peale 35ndat minutit sai scoodi veel vigastada ehk sisuliselt enamus mängus 9ksakesi, kas pole imeline, mida võib meeskonnavaim tähendada!

duff_K
03.08.03, 00:43
devil loodan et sinul ja teistel soccerneti õnnetuse täkkudel saaks tervis kiirelt korda ja uuesti pidutsema :P

sprinter
03.08.03, 16:04
tänane futu ja tiigrite vaheline liigamäng jäi ära kuna kohtuniku polnud kuid selle eest toimus sõpruskohtumine mille seis jäi 2-2

Pätu
03.08.03, 16:35
Küll ma olen alles hea treener.. ise olen haiglas aga poisid ikka võidavad :D Või ehk seepärast võitsidki et mind polnud :)

Igatahes Nimetal nüüd suht hea edu liiga otsas

Treze.. küll ma saame terveks kiirelt, aga jooma küll ei hakka lähemalt ajal ;)

sven
04.08.03, 15:43
Tiigrite ja futu vaheline nn.sõprusmäng loeti liigamänguks, tulemus 2-2:(

Markko
04.08.03, 16:55
Originally posted by iir

Eurouniv FC sai tugevamalt satsilt pähe...
FC Streetrace.org vs EUFC 2:1 (1:1)
Raplas oli meil ka parajalt ebaõnne, aga lõppseisuks jäi 2:1 kodumeeskonna kasuks, kes esitas igati korraliku partii.
Meilt skooris Aivo Averin aka Aifo ning omaväravaga sai maha Art Peep.
Mõnus reis, kena päev, kehv tulemus.
Ja nüüd- :õlu:t jooma ;)

SR.org\'i võiduvärava lõi Arli Salm

beastie
04.08.03, 17:37
mismoodi saab tiigrite ja futu vaheline mäng kehtida liigamänguna???...kas äkki keegi oskab seletada kes selle otsuse vastu võttis ja mismoodi???:deemon:

sprinter
04.08.03, 23:15
Originally posted by beastie
mismoodi saab tiigrite ja futu vaheline mäng kehtida liigamänguna???...kas äkki keegi oskab seletada kes selle otsuse vastu võttis ja mismoodi???:deemon:

seda tahax ise ka väga teada ... see pole ju aus :(
kui mõlemad pooled leppisid kokku et pidada sõpruskohtumine :(

muna
05.08.03, 00:06

nii ei tohi teha !!!!!!!!!!!!!!:viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha:

21
05.08.03, 00:10

Piiks mis Piiks asi see siis tähendama peax, kui mõlemad pooled leppisid kokku et see on sõprusmäng siis on see sõprusmäng mitte mingi Piiks Piiks liigamäng. Piiks kohtunik ei ilmunud kohale ja ilma Piiks kohtunikuta ei saa liigamängu mängida:viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: Kui see arvesse peax minema siis läheb asi jama ja hakkab siin Piiks lendama:viha: :viha: :viha:

Silver
05.08.03, 00:37
Täiesti Piiks! on;)

beastie
05.08.03, 00:40
sõpruskohtumine on ikkagi sõpruskohtumine...eriti kui on 30C sooja ja lepitakse kokku et teeme niisama treeningmängu ja mängime nii kaua kui viitsime.....mõlema võistkonna mängijad olid sellest ju täiesti teadlikud...liiga sürrrrr

sicmic
05.08.03, 00:48
Kõvasti lärmi on olnud siin 1 lühikese postituse pärast. Võtke vaevaks enne välja uurida, kas see ka tõele vastab. Taolisi juhtumeid, et EJL\'i kohtunikuta on tulemus kehtivaks loetud, on ennegi, ka sel hooajal ning 5. liiga Põhjaosakonnas. Tõsi küll, siis leppisid meeskonnad veidi teisiti kokku.

Muuseas, kumma meeskonna esindajad siin tulemusega rahul pole? Elage hästi ja magage rahulikult :)

Silver
05.08.03, 01:40
Ei ole eriti kindel, kuid kui kohtunik ei tule, siis on kodumeeskonnal võimalus valida ise kohtunik ning mängu ära pidada. ;)

Anni
05.08.03, 09:21
Meistrivõistluste juhendi järgi on nii, et kui 3. 4. või 5.ndas liigas kohtunik mängule ei tule, siis kodumeeskond on kohustatud ise kohtuniku välja panema. Kohtunikuks võib olla EJL kohtuniku litsentsiga mees(naine) või registreeritud mängija. Vastasvõistkonna keeldumise korral pakutud kohtunikuga antud situatsioonis arvestatakse neile loobumiskaotus (koos kõigi kaasnevate sanktsioonidega). 2. liigas jääb mäng ära.

sprinter
05.08.03, 09:54
Originally posted by Anni
Meistrivõistluste juhendi järgi on nii, et kui 3. 4. või 5.ndas liigas kohtunik mängule ei tule, siis kodumeeskond on kohustatud ise kohtuniku välja panema. Kohtunikuks võib olla EJL kohtuniku litsentsiga mees(naine) või registreeritud mängija. Vastasvõistkonna keeldumise korral pakutud kohtunikuga antud situatsioonis arvestatakse neile loobumiskaotus (koos kõigi kaasnevate sanktsioonidega). 2. liigas jääb mäng ära.

aga kui kokkuleppe järgi otsustati teha sõpruskohtumine ja liigamäng hiljem pidada

Originally posted by m1kk
Muuseas, kumma meeskonna esindajad siin tulemusega rahul pole? Elage hästi ja magage rahulikult :)

ma pakun et mõlemate ,aga lärmi on siin rohkem teinud loo rahvas ehk tiigrid:P:doh: :lahe: :kaval:

21
05.08.03, 10:08
Originally posted by Anni

Ei see on kõik tore kui sa seda kõike teada aga sa paned pointist mööda. Kokkuleppiti et see on sõprusmäng mitte liigamäng:viha: :viha: Tahad teada kes rahul ei ole Tiigrid ei ole rahul :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: