PDA

View Full Version : 1 kysimus

Väravavaht
01.05.03, 00:31
Nii ja kysimus selline... Klassis mängisime kehka tunniaeg jalkat ja juhtus selline asi

1. Väravavaht saab palli kätte, ta heidab selle õhku, et hakata lahti lööma, mina seeaeg võtan õhust palli endale ja löön värava?

milline olex otsus? 1 sõber arvab yhte, teine teist

Kaarel
01.05.03, 00:36
No see pidi sind küll kõvasti vaevama, et koguni kolm korda küsid.

Asi peaks nii olema, et kui vv käest lahti lööb, siis teda segada ega palli vahelt ära näpata ei tohi.

Väravavaht
01.05.03, 00:43
ei vaeva, aga tookord loeti see asi lihtsalt väravaks:D

Jaan
01.05.03, 05:42
Ja valesti tehti. Mul on arvutis video, kuis George Best teeb sama nipi Gordon Baksile Inglise-P6hja Iiri maav6istluses ning l88b seej2rel kolli, ent kohtunik tabamust ei loe.

kaala
05.05.03, 16:45
m6ni meil koolis yldse r22gib, et kui v2ravavaht l66b palli lahti, siiis peavad k6ik karistusalast v2ljas olema.ei tea kust m6ni vend sellise idee v2lja kookis:doh: :sega6: :sega5: :sega6:

fitti
05.05.03, 16:55
votvot
mul ka kysimus.
läksime seniga wellis focust mängides seamoodi vaidlema termini \'kick off\' üle.
sen väitis, et see märgib ainult mängu alguses toimuvat lahtilööki, mina väitsin, et kikkohv on iga lahtilöök keskjoonelt, seega nii mängu alguses, poolaja alguses kui ka peale iga kolli.
kummal oli õigus?

Väravavaht
05.05.03, 17:02
Vist on sinul, sest peale igat väravat on kahh kick-off

kaala
05.05.03, 17:08
ma eriti ei usu seda.r22gitakse ju et kick off hakkab kell 17.00 vms........sellest kyll ei tule j2reldus, aga siiski mina arvan nii:lehm: :lehm: :lehm: :jump4: :jump4: :jump4: :reiv: :reiv: :reiv:

vello99
05.05.03, 17:23
Igatahes näiteks Webster\'i Dict. defineerib kick-offi nii poolaja-algsete lahtilöökide kui ka väravajärgsete lahtilöökidena.

Väravavaht
05.05.03, 17:26
jah, et tihti peale väravat öeldaxe nii nyyd Manu kickoff

eston maravilha
05.05.03, 18:33
ah et kohe manu kickoff jah?? vaat kus on cheecky fuckerid, igale poole oma karvase käe ajanud

Jaan
05.05.03, 19:04
Kick-off on m6lema normaalaja ja lisaaja poolaja alguses ning peale v2ravaid.

Ja kui on v2ravaesine lahtil88k (goal kick), siis peavad vastased t6epoolest kastist tuld t6mbama.

kaala, arva v2hem. R22gi v2hem. Siis j2tad targema mulje endast.

fitti
05.05.03, 19:08
tähh, jaan. nyyd lähen ja istun senile nina peale:P

Sen
05.05.03, 20:21
Originally posted by fittibaldi

tähh, jaan. nyyd lähen ja istun senile nina peale:P

Nojah, eks ta siis ikka on nii nagu targad raamatud kirjutavad.
Eks seal \"fookuses\" ilmselt rohkemgi vigasid.

kaala
05.05.03, 22:17
Originally posted by Jaan

Kick-off on m6lema normaalaja ja lisaaja poolaja alguses ning peale v2ravaid.

Ja kui on v2ravaesine lahtil88k (goal kick), siis peavad vastased t6epoolest kastist tuld t6mbama.

kaala, arva v2hem. R22gi v2hem. Siis j2tad targema mulje endast.
jaan, ma m6tlesin seda, et mu klassikaaslased (m6ningad) arvavad, et kui v2ravavaht teeb oma lahtil66gi, siis ei tohi ka oma meeskonna m2ngijad karistusala kastis olla.nyd said aru?

Sen
05.05.03, 23:06
Originally posted by kaala

jaan, ma m6tlesin seda, et mu klassikaaslased (m6ningad) arvavad, et kui v2ravavaht teeb oma lahtil66gi, siis ei tohi ka oma meeskonna m2ngijad karistusala kastis olla.nyd said aru?

Ütle siis oma mõningatele :D klassikaaslastele et kui väravavaht teeb lahtilöögi peavad kõik mängijad olema vastaspool väljakut :D
Tule jumal appi! mis klassis sa käid?

kaala
06.05.03, 00:23
Originally posted by Sen

Originally posted by kaala

Ütle siis oma mõningatele :D klassikaaslastele et kui väravavaht teeb lahtilöögi peavad kõik mängijad olema vastaspool väljakut :D
Tule jumal appi! mis klassis sa käid?
on siisnii sinu arust, et kui vv teeb lahtil66gi siis peab karistusala meestest puhas olem.mina kyll nii ei arva..

eston maravilha
06.05.03, 00:28
omad mehad kastist väljas ei pea olema aga enne palli kastist väljumist ei tohi keegi palli puutuda. seda siis väravalöögi puhul

aga kui väravavaht lööb palli käest ei tohi seda enne näppida vastane kui ta on palli jalga puutunud elik löönud

[edit] ah putsi minge. vaadake parem fifa.com-ile. seal on kõik reeglid olemas. saate endale välja ka printida ja oma klassi lastega uurida ja puurida

Jaan
06.05.03, 04:34
Kaala on v2ga etten2gelikult oma synniaasta 2ra peitnud. Aga! Ei aita see meiesuguste luurekunnide vastu. Teame v2ga h2sti, et ta synniaastaks on 1989, seega peaks k2sil olema... pagan, vanaks hakkan j22ma... ma pakun, et umbes 7. v6i 8. klass.

Glazza
06.05.03, 13:30
Originally posted by eston#21

omad mehad kastist väljas ei pea olema aga enne palli kastist väljumist ei tohi keegi palli puutuda. seda siis väravalöögi puhul

Tohib, ei tohi?

Mul teile hoopis selline küsimus - kas väravavaht tohib palli kätte võtta kui oma mängija selle küljejoone tagant mängu viskab?

Põnevusega ootan:lahe:

eston maravilha
06.05.03, 13:31
EI

eston maravilha
06.05.03, 13:35
laws of the game (http://images.fifa.com/fifa/handbook/laws/2002/LOTG2002_E.pdf)

pdf formaadis nii et saate ilusti välja printida. edu teile noored ja vanad

Glazza
06.05.03, 13:35
aga kui väravavaht lööb palli käest ei tohi seda enne näppida vastane kui ta on palli jalga puutunud elik löönud

Ja Eston - ega sa vist ise ka päris hästi tea! Nii need lood ei ole. Jälgi asja lähemalt.

Kui väravavaht soovib palli mängu panna ning keegi sinna torkima läheb, siis sõltuvalt olukorrast võib seda tõlgendada ebasportliku käitumisena (väravavahi segamisena) ning selle eest võib karistada kollase hoiatuskaardiga.

Samamoodi on ebasportlik käitumine ka see, kui küljeviske ajal viset segatakse joone ees hüppamise ja vehkimisega - ning sellegi eest võib kollasega mängijat hoiatada.

Glazza
06.05.03, 13:39

EI

Jällegi Eston eksid!:lahe:

Kas vv tohib oma mehe küljeviskest palli kätte võtta. Aga muidugi - KES SEE TEDA KEELAB! Kui tahab siis võtab:lahe:

Midagi huumoriprismast. See on küsimus millega võid tõsist vutiasjatundjat jubedat moodi närvi ajada. Üldiselt on see hea vahend kellegi leili ajamiseks;) Proovi järgi

eston maravilha
06.05.03, 13:40
Originally posted by Glazza

Kui väravavaht soovib palli mängu panna ning keegi sinna torkima läheb, siis sõltuvalt olukorrast võib seda tõlgendada ebasportliku käitumisena (väravavahi segamisena) ning selle eest võib karistada kollase hoiatuskaardiga.

ahah

et siis nagu robbie keane brum skumi vastu oli ka ebasportlik käitumine sest sitapeade väravavht tahtis palli mängu panna ning robbie segas teda?? ok see nüüd sai veidke üle pingutatuna

aga keegi ei keela mul väravavahti segada kui ma teda just jalaga peksma ei lähe

Glazza
06.05.03, 13:47
ahah

et siis nagu robbie keane brum skumi vastu oli ka ebasportlik käitumine sest sitapeade väravavht tahtis palli mängu panna ning robbie segas teda?? ok see nüüd sai veidke üle pingutatuna

aga keegi ei keela mul väravavahti segada kui ma teda just jalaga peksma ei lähe

Nii, ses mõttes on sul õigus - et see on väga subjektiivne. Üldiselt näeb kohtunik oma kogemusest selgelt kas tegemist on ebasportliku käitumisega või \"robbie\" juhtumiga. Robbie puhul ei olnud tegu ka minu meelest ebasportliku väravavahi segamisega. Talle anti kõik võimalused pall mängu panna ning võeti pall ära korrektselt.

Ja keegi keelab sul küll väravavahti segada. Selleks on mängu läbiviija - kohtunik!

eston maravilha
06.05.03, 13:58
muide selle audi sisseviske konksuga panid nati puusse

oleksid pidanud küsima kas väravavaht võib oma mehe visatud palli kätte võtta või mitte.

siis olek tõesti võinud vastata et jah võib küll aga reeglite järgi ei tohi

nojah selle väravahi segamisega ei mõelnud ma et lähen teda käperdama või midagi. pigem oma kohalolekuga teen tal palli mängu paneku ebamugavamaks. see nüüd küll pole keelatud

Glazza
06.05.03, 14:18

muide selle audi sisseviske konksuga panid nati puusse

oleksid pidanud küsima kas väravavaht võib oma mehe visatud palli kätte võtta või mitte.

siis olek tõesti võinud vastata et jah võib küll aga reeglite järgi ei tohi

nojah selle väravahi segamisega ei mõelnud ma et lähen teda käperdama või midagi. pigem oma kohalolekuga teen tal palli mängu paneku ebamugavamaks. see nüüd küll pole keelatud

Mina - Mul kas väravavaht tohib palli kätte võtta kui oma mängija selle küljejoone tagant mängu viskab?

Sina - kas väravavaht võib oma mehe visatud palli kätte võtta või mitte.

Milles seisenb nende kahe erinevus?:lahe:

Ja segamine on väga subjektiivne - ütlen veelkord. Jah - kaval mängija teeb seda tõesti nii et oma auraga väravavahi meeli segab ning samas otseselt teda ei häiri.

eston maravilha
06.05.03, 14:28
sinu küsimuse peale kas tohib vastasin mina lihtsalt EI

Jaan
06.05.03, 15:07
Originally posted by Glazza

Mina - Mul kas väravavaht tohib palli kätte võtta kui oma mängija selle küljejoone tagant mängu viskab?

Sina - kas väravavaht võib oma mehe visatud palli kätte võtta või mitte.

Milles seisenb nende kahe erinevus?:lahe:

Ja segamine on väga subjektiivne - ütlen veelkord. Jah - kaval mängija teeb seda tõesti nii et oma auraga väravavahi meeli segab ning samas otseselt teda ei häiri.

Nagu Big Al eelmine aasta Boltoni vastu...

kaala
06.05.03, 16:49
Kaala on v2ga etten2gelikult oma synniaasta 2ra peitnud. Aga! Ei aita see meiesuguste luurekunnide vastu. Teame v2ga h2sti, et ta synniaastaks on 1989 t6si t6si synniaasta 89.....olen kuulnud et varsti pidavat v2ljakule ka teine kohtunik tulema.kuna see siis juhtuda v6ib?

eston maravilha
06.05.03, 16:58
eks ta nii on et 1 loll jõuab rohkem küsida kui 100 tarka vastata

Väravavaht
06.05.03, 17:29

ah et kohe manu kickoff jah?? vaat kus on cheecky fuckerid, igale poole oma karvase käe ajanud

ärä muretse. Ma selle asemele Villat või Kolumbiat kindlasti ei pane(sest need on cheeky fuckerite poolt ära võetud)

eston maravilha
06.05.03, 17:35
btw kui öeldakse manu kickoff siis tähendab see seda et keegi vahva vant on sahistanud punaste pasa-aadude võrku. seda võiks ainult tihedamini juhtuda

Väravavaht
06.05.03, 17:37
ei juhtu..... ennem sahistab ta lilla-lillade võrku

vandersell
06.05.03, 17:43
eston, kas on mõtet nende tasemele langeda?

Väravavaht
06.05.03, 17:52
mis nüüd viga? Tema solvas mu lemmikklubi ja mina vastu ei või? Ok see teema läheb off-topic-uks

kaala
06.05.03, 18:58
kui siin juba kysimiseks/arutamiseks l2ks siiis mis p6hjusel ei v6i ma seda kysida.....ega alati pea mullle midagi 6elat vastu ytlema, et v2gevam v2lja n2ha

H.M Murdock
06.05.03, 19:37

kumma hulka sina kuulud?

Glazza
06.05.03, 20:10
Originally posted by Väravavaht

mis nüüd viga? Tema solvas mu lemmikklubi ja mina vastu ei või? Ok see teema läheb off-topic-uks

See teema ongi off-topic:lahe:

muna
15.05.03, 00:09
mida krt te vaidlete. ikkagi vv lahtilöögi segamine on lubamatu kui ta seda õhust teeb. kui ta palli maha paneb siis võib ära võtta minu teada

sirle
22.05.03, 14:35
kui väravavaht teeb õhust lahtilööki ei või tal seal eest hüppata ja möllata!kuid kui pall on karistusalast juba väljas ja kui ründaja saab palli kätte ja lööb värava, siis see värav loeb.
ja, kui mängija viskab küljejoonelt palli mängu, siis ei või väravavaht palli kätte võtta!see on ju loogiline!?väravavaht võib kätte võtta oma tiimi mängija söötu ainult, siis kui mängija annab väravavahile söödu peaga.
esimese asja kohta tuleb mul meelde, kui Slava Zahovaiko kord ühes Tuleviku mängus peale väravavahi õhust lahtilööki palli võttis ja värava lõi!see oli ilus!:D

Undi
22.05.03, 15:40
Originally posted by sirle
väravavaht võib kätte võtta oma tiimi mängija söötu ainult, siis kui mängija annab väravavahile söödu peaga.
või rinnaga. kama, mis kehaosaga, peaasi, et mitte jalaga.

Väravavaht
23.05.03, 19:23
Originally posted by Undi

Originally posted by sirle
väravavaht võib kätte võtta oma tiimi mängija söötu ainult, siis kui mängija annab väravavahile söödu peaga.
või rinnaga. kama, mis kehaosaga, peaasi, et mitte jalaga.
põlv kõlbab ka ve?

Undi
23.05.03, 19:28
põlv kõlbab ka ve?ei kõlba. viimati, kui ma kontrollisin, oli põlv kah jala osa. justkui

Väravavaht
23.05.03, 19:32
Originally posted by Undi

põlv kõlbab ka ve?ei kõlba. viimati, kui ma kontrollisin, oli põlv kah jala osa. justkui

ei lihtsalt kusagil oli kirjas, et ainult jala alumise osaga ei või, et põlvega võib

Eikki
24.05.03, 14:29
Põlvega võivad oma meeskonna mehed väravavahile tagasi sööta ja väravavaht võib selle ka kätte võtta....

Undi
24.05.03, 18:30
Nojah, fifa reeglites on kirjas, et kätte ei tohi võtta, kui ball is kicked. Tegelikult täitsa huvitav...põlvega eriti kikkida tõesti ei saa...

Chazlor
27.05.03, 16:33
Allo

Reeglid ütlevad jalaga, kohtunikud on selle enda jaoks tõlgendanud põlvest allapoole. Seega põlvega juba võib tagasi anda aga näiteks selle kohaga kus kaitse peal on ei tohi.

Pariamtega