PDA

View Full Version : Andreas Andersson

Black_Magic
02.05.03, 18:42
Müüa Andreas Anderssoni autogramm. Kuulus Rootsi ründaja, kes on ilma teinud sellistes klubides nagu Djurgardens I.F, AC Milan, Newcastle United, A.I.K Solna.
Hind 400 - Kaasa mehe pilt koos autogrammiga ja üks eraldi autogramm teisel lehel

Kel huvi, tehku pakkumine:)

Martin
02.05.03, 19:27
:D :D :D :D :D :D :D :D
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
:lahe: :lahe: :lahe: :lahe: :lahe: :lahe: :lahe: :lahe:
:) :) :) :) :) :) :) :)

Jaan
02.05.03, 19:53
Ilma teinud on kyll \"pisuke\" liialdus. Newcastle\'i eest 4 kolli umbes veerandsajas m2ngus, Milani eest veel v2hem. Kui nende nelja hulgas poleks Old Traffordil viigi toonud v2ravat, oleks mu suhtumine veel hullem. Ahjaa, sinnamaani kuni ta Newcastle\'s l2bi kukkus, oli ta mu yks lemmikuid.

Autogrammidest kah. 400 krooni on naeruv22rne hind. Eriti sellise muidumehe puhul.

Devil
02.05.03, 20:32
Keegi Sash!i autogrammiga pilti ei taha ? originaal, ise hangitud! hinnaks 10000kr ... või kui keegi tõesti tahab võin tasuta anda

Silver
02.05.03, 22:25
MIna tahan, aga rahaga on hetkel suht raske :D :D

greenday
02.05.03, 22:27
muutsin oma postituse, kuna mõistsin, et nii polnud ikka ilus öelda.

Black_Magic
04.05.03, 12:25
ei oska ikka hinnata mängijat...

Black_Magic
09.05.03, 19:47
Muidu oleks veel pakkuda 1998 a. (vist) FC Flora koosseis, kus on Oper, Zelinski jm Eesti parimad jalgpallurid

kaala
10.05.03, 17:19
Originally posted by Black_Magic

Muidu oleks veel pakkuda 1998 a. (vist) FC Flora koosseis, kus on Oper, Zelinski jm Eesti parimad jalgpallurid
ma ei saanud nyyd 6ieti aru.kas sul on 98 aasta flora koosseisus olevate m2ngijate autogrammid?

Black_Magic
11.05.03, 16:08
Originally posted by kaala

Originally posted by Black_Magic

ma ei saanud nyyd 6ieti aru.kas sul on 98 aasta flora koosseisus olevate m2ngijate autogrammid?Kuskil 98 või 97 aasta (ei mäleta täpselt) FC Flora koosseis jah. Reim jms on sääl ka veel

patsy
30.08.03, 22:00
kuulge hakkaks ka oma anders svenssoni ja marcus allbacki autogramme ärima...:kratsti:
nagu suht mõttetu ju...

futboliit
01.09.03, 13:16
mehed mul on sporditähe postreid ärida :D :D :D

17
08.09.03, 16:49
Tahaks küsida teadjamate inimeste käest, et kui saadad kellegile autogrammisoovi, kas siis tuleb lisada juurde ka lisaümbrik ja tagasisaatmise raha?:doh:

patsy
08.09.03, 20:24
Originally posted by Roberto Carlos

Tahaks küsida teadjamate inimeste käest, et kui saadad kellegile autogrammisoovi, kas siis tuleb lisada juurde ka lisaümbrik ja tagasisaatmise raha?:doh:

Ma arvan, et ei pea. Neil peaks olema küllalt raha, et autogramm tasuta tagasi saata. :ham12:
Tavaliselt on see nii

greenday
08.09.03, 23:40

Tahaks küsida teadjamate inimeste käest, et kui saadad kellegile autogrammisoovi, kas siis tuleb lisada juurde ka lisaümbrik ja tagasisaatmise raha?:doh: Minu teada enamasti tuleb saata S.A.S.E. ehk self-addressed-stamped-envelope. Eks siis saadad ümbriku sees teise ümbriku, millel on tasutud rahvusvaheline postitasu vms. Täpsemalt uuri postkontorist. Ühesõnaga kui mingi autogrammikoht nõuab SASE-t siis tead millega tegu.

17
08.09.03, 23:50
Originally posted by greenday

Tahaks küsida teadjamate inimeste käest, et kui saadad kellegile autogrammisoovi, kas siis tuleb lisada juurde ka lisaümbrik ja tagasisaatmise raha?:doh: Minu teada enamasti tuleb saata S.A.S.E. ehk self-addressed-stamped-envelope. Eks siis saadad ümbriku sees teise ümbriku, millel on tasutud rahvusvaheline postitasu vms. Täpsemalt uuri postkontorist. Ühesõnaga kui mingi autogrammikoht nõuab SASE-t siis tead millega tegu.

Aga kui seda ei lisa kas siis on midagi väga hullu ve?

greenday
09.09.03, 10:54

Originally posted by greenday

Aga kui seda ei lisa kas siis on midagi väga hullu ve?Kui seda nõutud pole, siis pole hullu midagi, aga kui on, siis sulle ei saadeta midagi vastu.

cool004
18.09.03, 18:00
mina saatsin pikka aega lihtsalt kirjad ei pand lisa marke ega midagi ni olen saand kuskil üle 20 autogrammi viimasel ajal olen hakkand e-maile saatnud ja olen kuskil 10 tagasi saand muidug mõned kirjutasid tagasi ja ütlesid et saada kiri koos lisa margiga aga jah autogrammi kogu on päris suur

cool004
19.09.03, 17:21
Originally posted by zoolazorts

Originally posted by cool004

mina saatsin pikka aega lihtsalt kirjad ei pand lisa marke ega midagi ni olen saand kuskil üle 20 autogrammi viimasel ajal olen hakkand e-maile saatnud ja olen kuskil 10 tagasi saand muidug mõned kirjutasid tagasi ja ütlesid et saada kiri koos lisa margiga aga jah autogrammi kogu on päris suur

Ega su klaviatuuril ühtegi koma ega punkti juhtu olema?

ei kahjuks mul vähendatud varjant ilma komade ja punkditeta